Listopad 2011

Miejsce na Twoje Światło
Anioły Nowej Ziemi

Od Stevea:
W tej wiadomości Grupa mówi o specjalnym rodzaju ludzi, którzy nazywani  są Aniołami Ziemi. Te osoby niosą ze sobą tak jasne światło, że czasami mają problemy z życiem tutaj. Często szybko się wypalają, ale zostawiają trwające wrażenie na całej ludzkości. Marilyn Monroe, Pablo Picasso, Albert Einstein, Nicolai Tesla itp. lista jest długa. W tej wiadomości grupa zadaje nam proste pytanie, gdybyśmy mieli zacząć nosić tyle światła jutro, jaki efekt miało by to na nasze życia? Więc powstaje pytanie – czy masz miejsce na Swoje światło?
Mam nadzieje, że każdy miał wspaniałe święto 11-11-11. Gotowi by je zintensyfikować?
Duże uściski i życzymy miłego miesiąca!
Steve

 

Pozdrowienia z Domu
Drodzy, ten dzień jest bardzo unikalny, gdyż stworzyliście poziom egzystencji, który wcześniej nie istniał. Otworzyliście drzwi do czegoś bardzo magicznego. Ta energia budowała się dla was, byście podjęli ten krok. To zaczęło się wiele lat temu, jednak codziennie, gdy otworzycie oczy i witacie nowy dzień, zaczyna się to ponownie na nowym poziomie. Pozwólcie wytłumaczyć sobie co jest przed wami, gdyż niektórzy z was mają to bezpośrednio w swoim doświadczeniu zaraz przed sobą.

“Jasne Światła”

Widywaliście różnorodność jasnych świateł na planecie Ziemia; tych ludzi, którzy przynoszą światło z Domu i świecą przez bańkę biologii by pomóc wam łatwiej zobaczyć wasze własne światło i światło z Domu. Zawsze wiedzieliście, że niektóre istoty przychodzą z ekstremalnym światłem, prawie zbyt dużym by go nieść. To tak jakby ich oczy przyciągały uwagę z powodu ich jasności i są oni tak kreatywni, że wszystko czego się dotkną manifestuje się. Ale czasami ich wibracja jest tak wysoka, że trudno im istnieć wygodnie na Ziemi, planecie o tak niskiej wibracji. Wielu z was widziało te jasne światła, które nazywamy ‘Ziemskimi Aniołami’. Przychodzą z wieloma talentami, oddając je z siebie za darmo i bez wahania. Czasami dzieje się to  ich ciężkim osobistym kosztem. Zostawiają po sobie niesamowite podarunki by pomóc w rozwoju całej ludzkości. Widzicie ich wśród wielu artystów, takich jak muzycy, którzy umarli w młodym wieku, ale zostawili za sobą niezatarty ślad. Niektórzy Aniołowie Ziemscy mają ekstremalnie trudny czas próbując być ludźmi na ziemi. Mówimy wam o tym teraz, gdyż było to limitowane dla niewielkiej ilości ludzi na tej planecie Ziemia, którzy przyszli tutaj z takim światłem którego nie mogli ukryć. To o co was pytamy to to czy mielibyście wystarczająco dużo miejsca w waszym życiu teraz, gdyby to wam miało się dzisiaj przydarzyć?
To czego dowiecie się brzmi wspaniale, jednak wielu z was nie ma jeszcze takiej przestrzeni w swoim życiu, pomimo silnego połączenia z Domem. Zbudowaliście wasze życie wokół swojej codziennej egzystencji, własnych upodobań, radości i pasji, jednakże co by się stało gdybyście nagle świecili tym niesamowitym światłem jak Ziemscy Aniołowie? Teraz jest czas przemyśleć to. Rozważcie swoje życie – gdziekolwiek jesteście. Wielu z was rozważa relacje, prace, a nawet to co robić ze swoim wolnym czasem w codzienności. Staje się to niesamowicie ważne byście to zrobili, i oto powód. Nosicie tu porcje światła z domu, która może być przyniesiona na Ziemię tylko przez waszą istotę. Wasza dusza przeszła przez inkarnacje za inkarnacją, byście mogli nieść to światło i być jego wyrazem. Oto jesteście. Będzie wielu, którzy boją się swojego własnego światła, gdyż jest to o wiele bardziej przerażające niż widzieć je w kimś innym. Jednakże, to co się tutaj dzieje, to  że osiągacie poziom pewności w duszy, czyni możliwym wprowadzanie tu energii z Domu. Ważną rzeczą jest to, że do teraz, przez czasy historii, dotyczyło to tylko niewielu, jednej osoby tu, a innej tam w innej części planety. Było wiele separacji pomiędzy ludźmi niosącymi światło, ale teraz wszyscy możecie nieść to samo światło.

Taniec w świetle

Jako że większość z was  to nauczyciele, uzdrowiciele i ci którzy wybrali by przejść przez drzwi jako pierwsi, by trzymać je otwarte dla wszystkich innych, zostajecie wezwani do akcji. Prosimy was byście nie bali się swojego światła. Powitajcie je i wszelkie formy jakie przyjmie. Wielu ludzi zobaczy je w was zanim wy sami zdążycie, ale wkońcu budzicie się ze snu. To było wielkim pragnieniem dla was by chodzić po ziemi z wszystkimi zdolnościami i teraz to się dzieje. Ma to miejsce dokładnie w taki sposób jak tego pragnęliście, dokładnie w taki sposób jak pchnęliście to w ruch swoim sercem i energią. Tańczcie w świetle. Zaśpiewajcie pieśń, napiszcie książkę, uziemijcie światło w jakikolwiek sposób możecie, a stworzycie przestrzeń dla większej ilości światła niż kiedykolwiek marzyliście, że to możliwe. Będzie wam wygodnie z własnym pięknem, które czasami potrafi większość z was bardzo przestraszyć. To naprawdę w porządku widzieć siebie jako istote ludzką; szczególnie jeśli potraficie trzymać się swoich niedoskonałości. Przygotujcie się by je stracić, drodzy. Stworzyliście magię poza waszym zrozumieniem.
Powiedzieliśmy wam wiele razy, że wszystki oczy we wszechświecie skeirowane są teraz na planete Ziemia. Jesteście jedyną planetą wolnego wyboru bez zasad, i tutaj podejmujecie kolejny świadomy krok w swojej ewolucji. Wygraliście grę. Możecie iść do Domu. Możecie zdecydować, że to wszystko już zakończone, ponieważ zakończyliście planetę Ziemia. Oto co się stało, lecz wy jesteście tu i pytacie co jeszcze możecie zrobić. Co mogę zrobić teraz? Jak mogę podjąć kolejny krok i stać się częścią tego? Powitajcie swoje światło. Oto co możecie zrobić.
Zobaczycie zmianę w swoim odbiciu świata, które was otacza. Miejcie odwagę by wkroczyć w ten świat i przyjąć je. Pracowaliście nad tym przez tak wiele lat i zasługujecie na to. Teraz jest to przed wami więc podejmijcie krok i przyjmijcie to świadomie i z radością. Wiemy, że istnieje wiele milionów innych istnień w wielu wymiarach czasu i przestrzeni. Możecie nazywać niektórych z nich istotami spoza Ziemi  ( ET Extraterrestrial ) albo gośćmi, ale one wszystkie są istotami światła takimi jak wy. Istnieją różne poziomy i aromaty istot światła. Jedne są bardzo zaawansowane technologicznie, a inne są zaawansowane w energi serca lub jak to nazywacie spirytualnie. Istnieją miejsca we wszechświecie, gdzie zaawansowane istoty są w stanie połączyć swoją wielowymiarowość by tego doświadczać. Jednakże, żadne z nich nie podejmuje takiego świadomego kroku ja wy tutaj na Ziemi.

Koniec Wieku

Tworzycie historię we Wszystkim co Istnieje. Moglibyśmy wam powiedzieć byście otworzyli drzwi w Sali, otworzyli drzwi po prawej potem drzwi po lewej i już będziecie w Domu. Realność jednak jest taka, że tworzycie ścieżkę z każdym oddanym oddechem. Tworzycie nową część tego wszystkiego jako, że stale rozszeżacie swój sen nawet jeśli on wcześniej nie zmanifestował się do końca. Zbliżacie się do magicznej daty 21 grudnia 2012. Istnieje tak wiele przepowiedni związanych z tym co się wydarzy. Wielu z was jest zagubionych, jednakże żadne z was nie jest tak zmieszany odnoście 2012 jak my tutaj jestesmy. Orginalnie 2012 oznaczone było jako koniec wieku. Ale wy już przeciągneliście tą datę do przodu jako, że nie czekaliście na koniec. Wy zaczęliście nowe doświadczenie, a teraz jesteście w czasie limbo. Poruszacie się ku nowej energii stale mając nowe zasady, które wydają się na was wpływać i wokół tego jest wiele konfliktów. Wiedzcie, że nie jesteście sami. Nie jesteście jedyni w swym mieście, którzy podejmują te kroki, nie jesteście tam jedynym jasnym światłem. Możecie pomóc sobie na wzajem w sposób, którego jeszcze nie rozumiecie, gdyż to się zaczęło a wy to stworzyliście.

To nie było coś przewidywanego. To nawet nie było w możliwości, gdy planeta Ziemia zapoczątkowała istnienie. To coś co wy stworzyliście a my to szanujemy. Obserwujemy wasz start by znieść zasłonę, jako budzicie się ze snu i przejmujecie moc. To magiczne ponad wszelkie zrozumienie, gdyż pokazujecie reszcie wszechświata jak kochać. Tak długo jak będziecie nieść to do przodu i trzymać jako pierwszy i najważniejszy edykt stworzycie energię na wymiarowym poziomie powyżej waszych największych oczekiwań. Więc pytamy was, drodzy, czy jesteście gotowi by być światłem? Oto co się dzieje. Wszystko co musicie robić to uśmiechnąć się, a światło z Domu będzie oświetlać cokolwiek, kogokolwiek lub gdziekolwiek skierujecie swój uśmiech intencjonalnie. Odnajdźcie te przestrzenie ciemności, które są wokół was i odważnie oświetlajcie je. Jesteście prekursorami światła, jesteście strażnikami, którzy uczynią to łatwiejszym dla innych. To się już zaczęło, a my cieszymy się i świętujemy to co tworzycie na planecie teraz.

Duży Obraz

Wiedzcie, że jesteśmy tuż za wami, obserwując każdy krok i próbując pomóc, gdy to możliwe. Próbujemy dzielić wspólnie drogi, zakręty, przeszkody napotykane, gdy przystępujecie dalej. Ale ważne jest abyscie wiedzieli, że nas nie potrzebujecie, gdyż nie potrzebujecie żadnych wskazówek. Uznajcie swoją moc i poczujcie wzmocnienie. Powracacie do bycia istotami boskimi, którymi zawsze byliście. Z czasem wasze fizyczne ciało przystosuje się, a dwie połowy mózgu zaczną całkowicie pracować razem jako jedność. Zobaczycie balans pomiędzy ziemią, a niebiem, jakiego jeszcze nie widzieliście, jako, że separacja się zmniejsza. Stworzyliście to wszystko i ważne jest aby uhonorować to osiągnięcie. Chodźcie z dumą i głową wysoko, drodzy, zapracowaliście na to. Wspominamy o tym, gdyż ważne jest abyście pamiętali, że jesteście twórcami. Wy stworzyliście rzeczywistość w którą teraz wkraczacie. My jestśmy tu po to by dzielić się z wami konceptami i przemyśleniami, które mogą być przydatne w przyszłości. Obecnie jesteście na tak pięknej drodze. Nie ma możliwości byscie pomineli wejście.

Cieszcie się tym krokiem, drodzy, i zróbcie miejsce na światło w swoim życiu,
a z wszechświatem wszystko będzie dobrze.
Z największym honorem witamy was w tych czasach, czujemy bicie naszego serca w waszych, czujemy połączenie i prawdę z Domu, gdy wchodzi do serca. Miłość zna odpowiedź. To element, który uniesie was z kroku na krok. Jesteśmy za wami kibicując wam i ciesząc się z każdego kroku i ruchu.
Radujcie się!

Wychowujcie się nawzajem w każdej chwili jaką macie. Z każdą osobą, krórej dopomożecie w podrózy w górę, łatwiej wam będzie podjąć kolejny krok. Wiedzcie, że opracowujecie nową grę. Grajcie dobrze razem.

Espavo.

Grupa

 

Copyright Notice:
Copyright 1998 – 2012 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part with the following conditions: Use of this material signifies that the user aggress to the following conditions: 1. The words “Copyright 2000 – 2012 Lightworker. www.espavo.org” will be included with all published material. 2. User agrees that all rights, including copyrights of translated material, remain the property of Lightworker. If you translate this material we reserve the right to share that translation with credit to you as translator, on the Lightworker site to make it available to all. Further information from the Group may be found at: http://www.espavo.org.     Thanks for helping to spread the Light!