Wrzesień  2011

Jak Mały jest Twój Świat?

Od Steva:
Grupa zabiera nas w interesującą podróż o naszym osobistym polu energetycznym. Mówią, że jest ono odbite we wszystkim co robimy, ale także w systemie światowych eknomii. W ten sposób, grupa użyła konceptu ‘małego świata’ by mówić o  starchu, na który wszyscy pozwalamy w naszym codziennym życiu. Więc pojawia się pytanie: Jak Mały Jest Twój Świat?
Życzymy dobrego miesiąca,
Uściski,
Steve

 

To niezwykłe. W naszym małym świecie istnieją części, które zaczynają układać się w całość. Mówimy ‘masz mały świat’ ponieważ jest on jedną z mniejszych planet na horyzoncie, którym pomagamy się opiekować, mamy tu wiele różnych gier w przestrzeni wszechświata. Ta była jedyną bez zasad. Wy zadecydowaliscie usunąć  wszystkie zasady by grać w tą grę by odnaleźść swoje odbicie boga oczyma człowieka. To była wasza intencja. Zaczęliscie poprzez ukrycie swojej siły … przez ulokowanie  swojej siły do rzeczy większych niż wy sami.

Odłsłonięcie Przesłony

Widzimy, że masa krytyczna została osiągnięta i dlatego nazywamy ten dzien znaczącym.  Masa krytyczna jest początkiem utrzymania siły w środku, niż raczej wyrażenia lub oddania jej komuś innemu.
Nie znaczy to, że musicie zmienic system wierzeń; nie znaczy to ze musicie zacząć słuchać siebie, jednakże życzymy wam tego abyście to zrobili. Po prostu, osiągając kolejny poziom, dla kolektywnej wibracji jest to nowy początek przyjęcia i utrzymania waszej własnej mocy.
To się nigdy wcześniej nie stało, szczególnie na planecie, gdzie nie było zasad jakie są na innych planetach. To nie do konca tak, że mają one jakiś kierunek rozwoju, lecz są one zdeterminowane na wiele sposobów. Te inne planety wiedzą dokąd zmierzają, a wy na tej nie.
To poznwala na ekspresje boskiej energy by przeszła ona przez was wszystkich i każdego z osobna, jednakże ludziom trudno jest temu zaufać. Spędziliscie wiele czasu oddając energię czemuś większemu, niż wierzyliście, że jestescie, więc jest to dla wielu z was ogromnym wyzwaniem – by choćby odkryć swą własną wielkość.
Teraz, świat zaczyna się zmieniać również. Wszystko zaczyna się zmieniać ku miejscu, gdzie nie tylko można zobaczyć nową wizję samego siebie, ale również rozpoznać troszeczkę swojej prawdziwej natury jako kreatora na planecie Ziema.
Z tej strony przesłony my kochliwie nazywamy was małymi bogami chodzącymi z małymi przesłonkami na oczach, wpadając na siebie pytając wzajemnie ludzi, których zobaczycie, “Widziałeś Boga? Możesz mi powiedzieć o Bogu?” Chodzicie sobie grając w tą grę i nie wiedźąc kim naprawdę jesteście. To się zmienia i ta zmiana, dziś, osiągnęła masę krytyczną. Ci którzy zaczynają rozumieć swoją moc, teraz, przeważyli wszystkich ludzi, którzy stale oddawali swoją moc czemuś innemu. Nie prosimy was o porzucenie swoich sytemów wierzeń lub o zmianę czegoś co działało dla was dobrze. To o co was prosimy to otwarcie oczu i stanie się świadomymi prawdziwej natury tego kim jesteście i wpływu, jaki macie na świat i na ludzi wokół siebie.

Wyzwanie

Wielu wybrało by stać się Lightworkerami. Słowo Lightoworker jest wybranym tytułem, który nadany jest każdemu, kto wybiera rozprzestrzenianie światła na tej planecie. Wielu przybyło tu z tą intencją, a teraz drzwi są otwarte. Nie będzie odsłonięcia przesłony, dopóki nie zadecydujecie przejść przez te drzwi. Wielu z was bardzo boi się tych drzwi, dlatego, że oznaczają one utratę bezpieczeństwa, a wy staniecie się narażeni i podatni na zranienie. Jednakże, drodzy, to wtedy stajecie się najsilniejsi. W tym właśnie rzecz, gdy będziecie już nieskrępowani własną wrażliwością, będziecie mogli zbalansować swoją własną męską/żeńską energię. To się teraz dzieje w skali globalnej, spowodowane jest to obecnymi wyborami przed jakimi stajecie w swoich indywidualnych życiach.

Re-dystrybucja Wody

Chcielibyśmy wspomnieć o dwóch innych rzeczach. Jak orginalnie przewidywalismy, ciągle na Ziemi zachodzi ogromna redystrybucja wody. A znaczy to, że wielu ludzi będzie miało wyzwania związane z wodą. Istnieją tylko trzy wyzwania z wodą: za dużo, za mało, zbyt brudna. Harmonizujecie teraz te trzy aspekty wody by odnaleźć rewolucję, a nowa wibracja planety Ziemia tworzy nowy wir – jak wierzchołek, zaczynający wprowadzać nową energię. Tworzycie kompletnie nowy wymiar dla prawych ludzi by istnieli w tych fizycznych ciałach,  które zaadoptowaliście. To staje się bardzo ekscytujące dla każdej istoty we wszechświecie, by to widzieć, ponieważ nigdy wcześniej to się nie stało. Prowadzicie w drodze, i dlatego wszystkie oczy wszechświata są przy planecie Ziemia, oglądając każdy wasz ruch. To będzie studiowane przez eony czasu w jaki sposób planeta może wywołać wibracyjną zmianę wraz z każdym istnieniem na niej, nie musząc ich najpierw zniszczyć. To się nigdy wczesniej nie stało, a mamy nadzieję, ze nawet z takimi trudnościami jakie wielu z was przeżywa w waszych życiach tworząc tę zmianę, rozumiecie, że jestście częscią tego i że już pomogliście zakotwiczyć tą energię tutaj. To dlatego przyjmuje ona teraz masę krytyczną . Gratulacje, wkraczacie w swoją moc! Wkoncu mówimy wam, dzielcie się tym z innymi, ponieważ to jest najszybszy sposób by przez tę zmianę przejść.
Zawsze wierzyliście w oddawanie mocy czemuś większemu niż wy sami, a jeśli zamierzaliscie nauczać lub oferowac swój usługi to musieliscie przecież w jakiś sposób być silni. Mówimy wam, drodzy, dla nauczycieli ten paradygmat zmienił się. Nie możecie już dłużej stać na piedestale i ciągle być efektywni jako nauczyciele. Co będzie miało miejsce dla was wszystkich to to, że odnajdziecie nowy paradygmat bycia obok swojego studenta i przechodzić przez wiele trudności i wyzwań, przez które oni przechodzą, gdzie nauczycie się o wiele więcej niż oni w większości wypadków. Jako nauczyciele, użyjecie tej wiedzy by obrócić to co się dzieje i reprezentować przemianę w inny sposób, tak wiele tego typu zdarzeń własnie się dzieje.
Ziemia sama w sobie również prezchodzi przez wyzwania balansując swój wirujący wierzchołek , który jest troche niezbalansowany. To nic złego; to po prostu nowa wibracja, która teraz tworzy nowy wymiar nie tylko dla planety by w nim istniała, lecz dla istot włączając poziom wibracji, który nazywamy człowiekiem. Każda cząstka Ziemi rusza na kolejny poziom.
Teraz widzicie wiele z przyczyn i skutków tego procesu. To co widzicie związane jest z wodą redystrybującą się i odnajdującą miejsca, gdzie jest potrzebna na tej planecie, nie tylko by zbalansować wirujący wierzchołek, ale także by odnaleźć najlepszą lokację by odżywić Ziemię. Zaczynacie teraz myśleć w nowej świadomości i nawet dzisiaj, jest wiele miejsc, gdzie woda wydostaje się spod ziemi tak świeża, że nawet budelkujecie ją i wysyłacie ją w świat. To stwarza akcję łączenia, która jest bardzo magiczna, jako że woda to właściwie energia. Wiemy, że nie klasyfikujecie jej jako energia w waszym naukowym królestwie, ale my tak. Jedną z klasyfikacji energii w naszym świecie jest to, że energia nigdy nie umiera, po prostu zmienia się z jednej formy na inną, a to jest absolutnie prawdziwe, jeśli chodzi o wodę. Woda, którą pijecie dzisiaj w butelkach to ta sama woda, którą piły dinozaury. To ten sam kawałek utrzymyjący tą samą energię niesioną przez wszechświat, gdyż nie jest ona ograniczona do planety Ziemia i propaguje ona miłość we wszechświecie. Jeśli przyjmujecie tą wodę do swojego ciała z intencją przyjęcia miłości ze wszechświata, zgadnijcie co się stanie? Mali bogowie będą tam zaraz by to stworzyć dla was. To sposób harmonizacji z wodą, gdyż musi się ona poruszać by odnaleźć swój nowy balans. Nie musi niszczyć by odnależć ten balans i oto z czym ludzie mają teraz do czynienia. Czego nie wiecie, to to, że możecie zmienić to stabilizując tę zmianę. Myślicie sobie, że na tej planecie są biliony ludzi, jak jedna osoba może coś zmienić?  Mówimy wam, jednostka ma całą moc jeśli wie jak do niej przystąpić i jak jej użyć.

Współczująca Wibracja Ciała

Tak wiele dzieje się z redystrybucją wody, że woda w waszym własnym ciele czuje współczującą wibrację, a to staje się przyczyną zdenerwowań i trudności, obu emocjonalych wyzwań i fizycznych wyzwań, szczególnie zakotwiczonych w centrum waszej istoty. To prawie tak, jak gdybyście stracili kawałek swojej uwięzi do planety Ziemi, stracili swoje podstawowe połączenie z Ziemią. Na początku czujecie się wspaniale tracąc to połączenie, a potem zdajecie sobie sprawę, że jednak bardzo trudno nie mieć tego zakotwiczenia. Znajdziecie nowe sposoby by się zakotwiczyć, ale chcilibyśmy podzielić się z wami naszą percepcją ludzkiej natury podczas tego czasu zmian. Łatwo jest zauważyć, że zmierzacie z jednego poziomu na nastepny tak, jak byście wchodzili po drabinie. Podnosicie swą wibrację, ale równie ważne jest aby pamietać, że w momentach w których ludzie boją się – robią krok w dół drabiny.  Umiecie tak żyć? Nie. Większość mówi, “Co ja tutaj robię? Musze wracać w dół drabiny. Wielu z was osądza się za zejscie w dół. Prosimy, nie róbcie tego. Kto spośród was ocenia Boga?
Prosimy was po prostu o znalezienie miejsca by użyć i zakotwiczyć tą energię; znajdź miejsce, gdzie możesz dać trochę z tej energii projektowi lub miejscu, gdzie inna osoba mogła by ją odebrać. Możesz oglądać jak świat zmierza do przodu, lub możesz zakotwiczyć swoją energię jako mały bóg na tej planecie, utrzymując i dzieląc swe myśli otwarcie wraz z innymi – innymi, którzy gotowi są słuchać. Zmienisz więcej niż kiedykolwiek rozumiałeś, ale zwyczajnym, będzie również, jeśli cofniecie w stary system wierzeń – w dół drabiny. Również powszechne jest, gdy ludzie boją się lub tracą zakotwiczenie, że ich świat kurczy się i staje się bardzo mały. Istnieje wiele  nieporozumień z tym związanych, więc podzielimy się naszą perspektywą na ten temat.

Jaki mały jest ten Świat?

Co dzieje się, gdy osoba nie ma miejsca gdzie spać, bez schronienia, pieniędzy i bez jedzenia? W zasadzie, jej świat staje się bardzo mały i w tym momencie jej pole energetyczne staje się bardzo ciasne wokół ciała. Nastepnie przychodzi osoba, która podaje koc. W tym momencie jej świat staje się większy. Przy zadbaniu o podstawowe potrzeby jedzenia i schronienia taka osoba staje się całkowicie szcześliwa.  Oto teraz iluzja, która jest tak powszechna  na planecie Ziemia. Iluzja to ta, że jeśli jeden koc może uczynić kogoś szczęśliwym, zatem pięc kocy uczyni 5 razy bardziej szcześliwym.To motywuje, by zacząć zbierać i gromidzić, ale zwykle ma to przeciwny efekt i wkrótce okazuje się, że ten dobytek przejmuje kontrolę.
To właśnie ten moment, gdzie człowiek odnajduje radość oddając i opuszczając dobra materialne. Miejcie na uwadze te ważne prawdy: by być szczęśliwymi nie trzeba naprawdę wiele. Zamieszanie powstaje od momentu, gdy ktoś czuje się szczęśliwy, a chce, aby to się powtarzało do końca życia. Prawdziwe szczęście może być tylko doświadczane w obecnym momencie. W ludzkiej tendencji jest powtarzanie sukcesów, ale również utrzymuje to człowieka na określonej ścieżce, która często ogranicza doświadczanie życia i bycia człowiekiem.  Jak mam być pewny, że będę szczęśliwy do końca swojego życia? Wszysto o co prosimy to zakotwiczenie szczęścia w tym momencie dzisiaj. Pozwólcie energii przejść przez was własnie teraz a jutro zajmie się samo sobą,
w sposób, w który nigdy nie pomyślelibyście, że to możliwe.
Chcielibyśmy również podzielić się czymś jeszcze. Kurczenie się świata ma bezpośredni wpływ na światową ekonomię. To już wcześniej był ogromny zapłon, bo gdy wasz świat staje się mniejszy, wy myślicie o przetrwaniu. Nie wydajecie pieniędzy, a wasz przepływ energii nie działa w ten sam sposób. Trzymacie ją blisko wokół siebie i nie planujecie rozwoju na przyszłości. Wielu nawet nie myśli o następnym roku,  a niektórzy przyciągają swoją energię bardzo blisko myśląc ‘Co zrobię dzisiaj?’. Marzcie. O to was prosimy. Wiedzcie, że nie jesteście ograniczeni w żaden sposób. Zbierzcie się razem by marzyć i dzielić się swymi marzeniami z wszystkimi naokoło i zacznijcie dostrzegać jak mali bogowie mogą stworzyć rożnicę na planecie Ziemia.  Stwórzcie fach, wprowadzcie plan w ruch. Wszyscy gracie w tą samą grę; niosąc tą samą energię. Wszyscy będziecie wyrażać ją w lekko inny sposób, który był orginalnie zamierzony.

Jak Małe Są Ziemskie Ekonomie?

Chcielibyśmy  dotknąć tematu światowych ekonomii. Powiedzieliśmy wam zaczynając tą wiadomość o tym dniu jako o wyznaczniku (kamieniu milowym) zmian. Mamy obecnie więcej ludzi, którzy wzięli moc w swoje ręce, niż tych, którzy stale ją oddają. To oznacza, że idea przyjęła się; jest to to, czego ludzie potrzebują. Teraz mali bogowie odrzucają walkę i widzą kim są naprawdę i zaczynają harmonizować się z innymi ludzmi-bogami. Wzmacniająca idea zasadzona w żyznej ziemi ewolucji człowieka będzie rosła i szybko się utrzyma.
W przeszłości, usunięte były restrykcje bezpieczeństwa, by stworzyć drogę ku szybszemu wzrostowi. To było bezpośrednią próbą upewnienia się, ze każdy ma swoje pięć koców. Jako rezultat mamy bańki w świecie waszych ekonomii, które powodują wiele problemów; ciągle istnieje duża bańka, na której wiele ekonomii jest budowanych. To oznacza, że ekonomie mogą bardzo łatwo iść w górę lub w dół,  gdyż te bańki nie są już tylko limitowane do jakiegoś państwa czy poszczególnej kultury;  jasno pokazują się w wielu miejscach. Podczas tych czasów wszyscy obywatele ziemi będą mieć okazję, by sprawdzić i dostosować swoje potrzeby i chęci.
Nie mówimy, że nie możecie być bogaci. Właściwie, mamy nadzieje, że będzie wam wygodnie z bagactwem, gdyż jeśli przynosicie niebo na ziemię, jedynym kawałkiem, którego nie rozumiecie jest koncept dostatku. Ciągle jeszcze wierzycie w brak i limitacje w dużej mierze, a to jest odbite kolejno w ziemskich ekonomiach.
Gdy wszsytkim jest wygodnie i następuje wymiana, zachodzi również rozwój i ruch,
a gdy wciągniecie się w to i myślicie o wszsytkim w kategoriach przetrwania – to  również oddajecie to w myślach i to właśnie kreuje świat. Zatem pytania, które zadajemy dzisiaj są następujące: Jak mały jest Wasz świat? Co chcielibyście z nim zrobić?
Mówimy wam to z bardzo prostego powodu. Zauważamy potrzebę upadku w waszych rynkach ekonomicznych w celu pozbycia się bańki. Teraz widzimy coś nowego,
i ostanio zauważyliśmy ruch na rynkach i silną potrzebę ponownego podbudowania.
To przez wiele już lat jest zmartwieniem, jako że, wiele z waszych rządów jest na krawędzi utraty wszystkiego, ale to tak naprawdę nie chodzi się o wasze rządy. One nic nie muszą robić, prawdziwa moc jest w was i w każdym z osobna. Musicie tylko popatrzeć na wasze decyzje w relacji do tego jak duży jest wasz świat: czy podjąłem tą decyzje ze strachu lub podjąłem ją z miłości? Czy chcę wzrastać czy może chcę wzmacniać innych ludzi? Teraz dowiesz się, gdzie są Twe prawdziwe motywacje. Wielu z was już zebrało wszystkie koce, domy, samochody i wszystkie wesołe rzeczy szczęścia, ponieważ szczęście jest na samym początku obecnego momentu. To własnie mała jego część wypełnia to co potrzebujecie, by udawać, że jestescie człowiekiem na planecie Ziemia – gdyż wasz duch potrzebuje bardzo niewiele.  Wzmacniajcie ową część, pracujcie z nią i oglądajcie jak wasz świat zaczyna się zmieniać, ponieważ już dłużej nie wierzycie, że ekonomia musi się załamać. Możecie popatrzec w tył przez mniej niż miesiąc i zobaczyć, że rynki idą w górę i w dół wraz z oczekiwaniami. Czyimi oczekiwaniami? Wielu oczekiwało, że ekonomie będą dość płytkie wobec ostanich zmian, ale to się nie stało. Dlaczego? Dlatego, że istnieją mali bogowie gdzieś tam, którzy rozpoznają wiele możliwości. Zaczynją myśleć pięć lat w przyszłość, zaczynają budować coś co będzie rosło i nawet, jeśli są przestraszeni, biorą głęboki oddech i pozwalają swym słowom być jeszcze raz wielkimi. To pomoże wam wziąć waszą władzę. Poczujcie opór. Poczujcie swoje wyzwania, wyczujcie swój strach. Jednakże nie żyjcie wedlug nich.
Naszym ogromnym honorem jest prosić was, abyście traktowali się wzajemnie z szacunkiem,  ponieważ patrzycie Bogu w oczy, gdy patrzycie w oczy innej osobie. Ksztaltujcie się nawzajem przy kazdej możliwości jaką macie i bawcie się dobrze.
Espavo ,
Grupa

 

Decydując o rzeczysistości

 

Steave i ja wróciliśmy ostatnio z wycieczki do Holandi. Mówiłam to już wcześniej i powiem jeszcze raz, w tym państwie czuję się jak w domu z dala od domu. Mówiłam również, że wszedzie gdzie jedziemy bierzemy naszą pracę z energią. Czujemy, że mogli byśmy mieszkać wszedzie, na każdym lądzie czujemy wyjątkową energię domu.
Czas w Holandi był wyjątkowy, ponieważ nie podróżowalismy za wiele w ubiegłym roku. Koncentrowalismy się na wydarzeniach on-line, które są innym sposobem połączenia z wami wszystkim bez wielu wydatków. Bycie w stanie spojrzeć w duchowe oczy naszej rodziny jest nadal  czymś magicznym powyżej wiary.
Jak większość z was wie Steve i ja obchodziliśmy naszą 39 rocznicę ślubu, zaczynając w Eslpeet, gdzie prezentowaliśmy nasz trzy dniowe wydarzenie ‘Step Up’ -“tłum. Intensyfikacja”.  To seminarium zostało prezentowane po raz pierwszy. Byliśmy bardzo podekscytowani dzieląc się tą informacją. Również cieszyliśmy się z jednodniowego wystąpienia ‘The Eight Sacred Rooms, – tłum. Osiem Świętych Pokoi.
Podczas spotkania nasza drużyna Lightworkerów zaskoczyła nas wspaniałymi tortami ze świeczkami i życzeniami rocznicowymi. To był dopiero początek. Po wystąpieniach spędziliśmy dzien w Amsterdamie. To dla nas tak wesołe miejsce do odwiedzin. Cieszylismy się naszym przed-rocznicowym dniem razem. Wierze, że wszystkie wyjątkowe okolicznosci w czasie powinny być świętowane przez cały miesiąc. Naszą faktyczna rocznicą był 9 września, 1972, obchodziliśmy ją już w domu mając jet-lag. Wow! To dawno temu, ale bliskie mej pamieci i sercu. Steave jest ‘opiekunem’

Steave i ja orginalnie planowalismy pojechac bezpośrednieo po Holandii do Paryza, by celebrować naszą rocznicę. Nigdy tam nie byliśmy. Obydwoje zgodziliśmy się jednak, że to nie będzie rok w którym odwiedzimy Paryż. Wiemy, że pewnego razu będziemy cieszyć się tym obszarem, ale jeszcze nie w tym roku. Więc dzień po przyjezdzie do domu, głęboko w jetlagu (zmiana godzin zwiazana z podróżą), powiedzialam sobie, „Co mogę zaplanować na ten specjalny dzień”. Steave już był zaangażowany w sprawy lightworkerów, a ja wiedziałam, że chcę stworzyć jakiś magiczny czas by tą rocznicę celebrować. Nagle wpadłam na coś, – żyjemy w świecie wszechstronności! Na paśmie górskim Las Vegas można przecież znaleźć różnorodne sposoby na to by świętować. Jako, że zdecydowaliśmy, że nie będziemy świętować w Paryżu, celebrowaliśmy w Hotelu ‘Paryż’ i kasynie na paśmie górskim Las Vegas. To jest replika orginalnej wieży. Mieliśmy wspaniały posiłek w restauracji wieży Eiffel. Nastepnie wzięliśmy windę i pojechaliśmy na szczyt wieży, by podziwiać to z czego Las Vegas tak słynie. Cieszyłam się z tego wieczoru ze Steavem tak, jak by to była Francja. Tylko by zarejestrować, wspomnę, że ciągle planuję dla nas, pewnego dnia, spędzić romantyczną rocznicę w Paryżu – we Francji. Myślę, że nasza czterdziesta rocznica w następnym roku będzie dobrą okazją! To tworzy mi rzeczywistość, ale jak zawsze jestem otwarta na wszystkie możliwości.

To czego nauczyłam się w drodze do samo poznania to to, by witać wszytko co życie prezentuje, za pomocą naszych kreacji. Zawsze patrze na plan B, gdy plan A nie wydaje się działać. Wiem, że jeśli wyślę moją intencję, a potem pójdę z biegiem życia, odkrywa się przede mną klucz do szczęścia. Wszyscy mamy swoje historie życia. Zasługujemyna szczęśliwe życie.
Z miłością mojego serca,
Barbara

Barbara

 

Copyright Notice:
Copyright 1998 – 2012 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part with the following conditions: Use of this material signifies that the user aggress to the following conditions: 1. The words “Copyright 2000 – 2012 Lightworker. www.espavo.org” will be included with all published material. 2. User agrees that all rights, including copyrights of translated material, remain the property of Lightworker. If you translate this material we reserve the right to share that translation with credit to you as translator, on the Lightworker site to make it available to all. Further information from the Group may be found at: http://www.espavo.org.     Thanks for helping to spread the Light!