Luty 2011

Magnetyczny Bicz
Gwałtowny Skok Magnetosfery

Od Steve
W tym przekazie Grupa jeszcze raz mówi o zeszłorocznym trzęsieniu ziemi w Chile. Tym razem powiedzieli, że zmienił on nachylenie i rotację planety bardziej niż zdajemy sobie z tego sprawę. Grupa przez sześć miesięcy mówiła o Magnetosferze Ziemi i jak to kosmiczne wydarzenie wpłynęło na jej zmianę. Teraz Grupa mówi, że znajdujemy się w trakcie przemieszczenia energii, który wziął początek w tym wydarzeniu. Magnetosfera Ziemi jest w zasadzie polem magnetycznym Ziemi rozciągającym się daleko w przestrzeń kosmiczną.  Kiedy doszło do trzęsienia ziemi, przesunęło ono planetę w ciągu kilku godzin. Magntosfera odbiła w tył ale teraz dogania. Powiedzieli, że w większości to, co ludzie obecnie odczuwają jest efektem właśnie tego odbicia. Dobra wiadomość to taka, że tempo zmian powinno zmaleć w przeciągu kilku następnych kilku miesięcy. Mówili także, że aktywność wybuchów słonecznych wzrasta i jak możemy to wykorzystać zamiast dać się im przytłoczyć.

Jeden moment w trakcie tego przekazu zapamiętam na zawsze. Grupa konsekwentnie potwierdzała to, co mówiła wcześniej, że jesteśmy bogami i że kolektyw ludzkości określi ogólny kierunek wydarzenia. Mówili tutaj o roku 2012. Powiedzieli, że będzie dużo negatywnych emocji i lęku. Będzie wiele, pełnych lęku informacji i będzie wiele informacji pełnych nadziei i miłości. Powiedzieli, że naszym wyborem jest to, czego doświadczymy indywidualnie. Ale także po raz pierwszy powiedzieli, że kolektywna świadomość osięgnęła przewagę miłości nad lękiem w sprawie dot. 2012 r. Dobra robota nas wszystkich!

A teraz uwaga warta celebracji. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, gdyż liczba słuchaczy VirtualLight Broadcast przekroczył nasz pierszy milion. W tym miesiącu mamy także 15 rocznicę naszych przekazów z serii Latarnie Świetlne Wspomnienia z Domu.

Gorące uściski od nas wszystkich
Steve Rother

 

Pozdrowienia z Domu
Tyle mamy wam dzisiaj do powiedzenia. Chcemy podzielić się z wami pewnymi ideami i konceptami waszego własnego świata, waszej przeszłości i tym co obecnie dzieje się z ludzkością. Ci, którzy zdecydowali sie przodować wibracyjnie mogą wykorzystać te informacje do otwarcia drzwi, mogą stać się nauczycielami, uzdrowicielami i pomagać innym przejście na następny poziom.

Masa Krytyczna – Wybór

Dzisiaj chcemy rozszerzyć informację, z którą podzieliliśmy się z wami kilka miesięcy temu (Magnetosfera Maj 2010). Zaistniało bowiem kilka sytuacji pociągających za sobą łańcuch wydarzeń, zarówno w roku poprzednim jak i obecnym 2011. My obliczamy nasze lata nieco inaczej niż ziemianie, ponieważ nasz rok zaczyna się 10/10/10 i trwa do 11/11/11. W taki bowiem sposób postrzegamy przepływ energii na Ziemi.

Ludzkość osiągnęła taki poziom, z którego nie ma już powrotu. Osiągnęliście masę krytyczną. Porównany to z tym co już znacie….rokiem 2012. Bardzo wiele osób wpada w panikę myśląc o zbliżającym się roku 2012. Wielu zarobi wiele pieniędzy i uzyska sławę szerząc lęki związane z jego nadejściem, gdyż będą one głównym czynnikiem motywacyjnym na Ziemi. Mimo, że jest to naturalna reakcja na zmiany, spowoduje ona znacznie trudniejsze przejście przez nie niż to konieczne. Niedawno jednak masa krytyczna ludzkości przesuneła się  w kierunku przewagi miłości nad lękiem.

Udało się wam. Świetna robota! Tak, będzie jeszcze wokoło panował lęk. Tak, będą tacy, którzy szerzą lęk dookoła nie tylko w poszukiwaniu pieniędzy i sławy ale z przekonania o swojej słuszności. My wam jednak mówimy, że wybór należy do was, bowiem każdy z was z osobna sam dokona swojego przesunięcia. Czy chcecie dokonać tego będąc w stanie lęku czy w miłości? To, jaką chcecie zająć pozycję w tej relacji i w jakim będziecie miejscu w trakcie przesunięcia, zależy wyłącznie od was. Pamiętajcie, że to, jak będziecie odczuwać sytuację stanie się waszą rzeczywistością. Zawsze tak było.

Niewidomi Kreatorzy

Ludzie są kreatorami. Jesteście mistrzami kreującymi wszystko w polu energii ale nigdy nie byliście tego świadomi. Nie wiecie, że sami stwarzacie swoje trudności abyście mogli wyciągnąć nauki z tego doświadczenia. Nie wiecie, że celowo wsiadacie do samochodu, który ulegnie wypadkowi abyście mogli wznieść się w rozwoju. Nie wiecie, że wiele zaplanowaliście sami zanim przybyliście na tę palnetę. A potem kiedy doświadczacie trudności popadacie w dramat. “Dlaczego ja?” “Dlaczego mnie to spotyka?” “To nie przydarza się nikomu innemu.” Jesteście tak wspaniałymi istotami ludzkimi. Gracie tak dobrze w bycie człowiekiem i w rzeczywistości jesteście w tym mistrzami, odtwarzając tę rolę tak wiele razy. A teraz my was prosimy abyście w tych nadchodzących czasach, ściągneli do siebie swoją siłę. Mimo, że poziom lęku ciągle wzrasta, wy już osiągneliście swoją masę krytyczną. Teraz im głębiej zanurzycie sie w energii miłości, tym łatwiej przejdziecie przez zmiany, nie tylko wy, ale także ludzie wokół was. To przesunięcie może być radosne. Może być piękne. Będzie wspaniałe jeżeli tak wybierzecie. Mamy nadzieję, że tak wybierzecie dla siebie, waszej istoty, waszych przewodników, waszych energii wokół, gotowych was wypełnić.

Mistrzostwo Świadomego Umysłu

Nadszedł czas aby stać się mistrzem własnych myśli. Mistrzostwo to nie polega na tym, że trzymacie się tylko myśli pozytywnych. Nie macie kontroli nad myślami, które do was przychodzą ale macie kontrolę nad tymi, które chcecie zatrzymać, a więc róbcie to z uwagą. Nie osądzajcie siebie za negatywne myśli albo za nieudany dzień. Zrozumcie ich sens. Pamiętajcie, że to jest wasza własna wibracja odbijająca się z powrotem do was i starajcie się znaleźć sposób aby życie stało się łatwiejsze, aby odnaleźć w tym więcej radości, więcej światła niż do tej pory.

Gwałtowny Skok Magnetosfery

Teraz skupimy się na poprzednim, wspominanym wcześniej przekazie o Magnetosferze. Zaraz po trzęsieniu ziemi w Chile powiedzieliśmy wam, że Ziemia jest w trakcie zmiany osi obrotu. Nauce zajmie jeszcze trochę czasu aby obliczyć jak bardzo, nie jest to bowiem łatwe zadanie. Oczwiście to ma was przygotować na to, co nadchodzi. Czy zauważyliście, że ostatnio wielu z was straciło swoją pracę? Utraciło swoje personalne relacje a czasami nawet przeniosło się do nowego miasta? Dlaczego? W niektorych przypadkach dzieje się to po to, aby przygotować was na nadchodzące wydarzenia. Tak dzieje się nie tylko na Ziemi ale i w otaczającej ją magnetosferze. Ziemia podobnie jak inne czujące istoty posiada energię przepływającą przez nią cały czas i dlatego posiada pole magnetyczne. Weźcie magnes, umieście go pod stołem a na powierzchni stołu rozrzućcie opiłki żelaza  a wówczas zobaczycie jak wielkie pole magnetyczne posiada tak mały magnesik. Ziemia podlega tym prawom w ten sam sposób i posiada ogromną magnetosferę wokół. Co się stanie gdy gwałtownie się przesunie? Cała magnetosfera się przesunie ale zajmie jej trochę czasu aby odzyskać pierwotny kształt. W ciągu ostatnich kilku miesięcy odczuwaliście napięcie magnetosfery ostatecznie zajmującej swoją pozycję. Podcięło to świat spod waszych stóp w wielu dziedzinach i miało ono emocjonalny wpływ na wasz brak pewności siebie do takiego stopnia, że natychmiast zapominaliście kim w rzeczywistości jesteście. Zapomnieliście jak wspaniałymi istotami jesteście, zapomnieliście nad czym cały czas pracowaliście, kim jesteście i jaka jest wasza rola w świecie. Popadliście w najgłębszą niepewność, co jest właściwie naturalną ludzką reakcją. Prosimy was nie zrażajcie się negatywnymi uczuciami, gdyż to jest stan naturalny. Ludzie bardzo często oscylują pomiędzy myślami pozytywnymi i negatywnymi. Ale teraz wam  mówimy, że ta sytuacja zmierza ku końcowi. Ostateczny skok tej energii w kierunku osiągnięcia stabilizacji nastąpi w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. Z tego powodu wielu z was odczuje to, jako niesamowite przesunięcie i nagle odkryje nowe możliwości gotowe do zakotwiczenia. Odkryjecie możliwości sprowadzenia światła, czy to w biznesie, czy w relacji, czy w podniesieniu istniejącej relacji na wyższy poziom, albo okazji do zmiany miejsca zamieszkania. Cokolwiek to jest, cokolwiek stanie się z wami, odnajdziecie nowe potencjały światła i odkryjecie powód, dla którego zeszliście na tę planetę. To dzięki energii, która odnajduje swój dom i przybywa jako magnetyczna istota, zaczniecie odczuwać i zakotwiczać swoją pewność siebie.

Nawet, jeżeli w tym czasie transformacji czujecie się bardziej pewni siebie niż niepewni, od was zależy gdzie skierujecie swoją energię. Każdy z was jest odpowiedzialny względem siebie i nikogo innego. Kiedy odnajdziecie swoją najlepszą ekspesję przyniesionego z Domu światła – cokolwiek to jest – czy to  jest  sztuka artystyczna, muzyka, czy mówienie głosem duszy, możecie zakotwiczyć to już teraz. To pomoże wam nie tylko uziemić swoją energię w nowym świecie, która w dalszym rozwoju stanie się bardziej eleastyczna, ale także pomoże ludziom wokół was. Wszystko bowiem stanowi działanie kolektywne. To prawdopodobnie jest najważniejsze z czym się dzisiaj z wami dzielimy. Nie jesteście sami. Nie  moglibyście być sami nawet gdybyście się bardzo o to starali, a my was prosimy abyście przestali się starać tak bardzo.Już tyle razy separowaliście się od innych. Jesteście częścią siebie nawzajem ale tego nie widzicie – w taki sam sposób jak wasza ręka nie zawsze wie, że jest częścią całego ciała. W ciągu następnego roku pojawi sie możliwość zakotwiczenia waszej części przyniesionej z Domu. Stanowi ona cząstkę kreowanego Nieba na Ziemi. To, co przynosi wam radość jest przyniesione z Domu. Odnajdźcie teraz tę kotwicę nawet, jeżeli zastanawiacie się “kim jestem?” lub macie negatywne myśli, “Jestem nieudacznikiem bo straciłem pracę, czy zakończyłem swój związek…”  Bez względu na to, co myślicie o sobie, uwolnijcie to i zacznijcie widzieć te unikalne możliwości dane wam przez waszą duszę, która ciężko pracuje nad tym aby je wam przybliżyć.
Teraz macie okazję. Ostatnie kilka  miesięcy dla wielu było prawdziwy wyzwaniem. Mówimy wam drodzy, że w tej transformacji zmiany są absolutnie naturalne. Wiecie o tym. Byliście nieszczęśliwi z tym, co posiadaliście, co właśnie przyczyniło się do powstania zmian. Fizyczne, ludzkie istoty z duszą, w zasadzie są  istotami ograniczonymi. Mogły one nieść jedynie małą cząstkę światła, ale teraz to się zmieni. To jest ewolucyjny krok, jakiego dotąd nikt nie wykonał. Wy nie opuszczacie planety i zaczynacie wszystko od początku z ciałem o wyższej wibracji. Nie, wy zmieniacie swoje ciała. Nie musicie wrócić do Domu. Nie musicie się zmieniać, albo przejść przez cały cykl od początku, co miało miejsce w przeszłości. Nigdy w przeszłości wszechświata nie było tak, że istoty świadomie wykonały krok w swoją ewolucję.

Otwórzcie więc swoje oczy szeroko i idźcie świadomi każdego wykonanego kroku. Nie osądzajcie siebie. A jeżeli wybierzecie trochę dramatu, zbalansujcie to z zabawą. Zrównoważcie to z tym, co stanowi część was pamiętając, że cokolwiek to jest, sami to stworzyliście i jest ku temu powód. Nawet jeżeli istnieje bardzo mała możliwość zmiany negatywności w pozytyw, możecie albo pozwolić temu odejść albo przyjąć to z korzyścią dla siebie. Istnieje powód dlaczego dusza pracuje z wami poprzez wasze doświadczenia. Teraz bardziej niż kiedykolwiek przedtem, wielu z was znajdzie się w procesie drastycznej transformacji i odnajdzie sposób, aby w ciągu następnych kilku miesięcy zakotwiczyć tę energię.

Opiekun uczestniczył w czymś, co nazywa portalami społecznościowymi. Próbował Twittera i Facebooka stając się częścią tych społeczności. Pewnego dnia przeczytal ogłoszenie osoby, która rezygnowała z posiadania samochodu. Miała ona problemy finansowe, których nie udało się jej pokonać, więc zdecydowała, że samochód nie jest jej potrzebny. Kochała swój samochód i nie chciała się go pozbywać. W tej sytuacji jednak znalazla jednak coś pozytywnego. Powiedziała, że mieszkając w Holandii będzie jeździć rowerem; “Uzyskam lepszą kondycję i będe korzystać z transportu publicznego” Nawet wtedy, kiedy bolało ją serce potrafiła przejąć kontrolę nad swoim życiem. Wy decydujecie i jesteście odpowiedzialni tylko za swoje postrzeganie rzeczywistości. Jeżeli chcecie zmienić swoją rzeczywistość zmieńcie swój punkt widzenia.

Aparat Fotograficzny Życia

Posiadacie aparaty fotograficzne, które robią zdjęcia pod trzema różnymi kątami. Jeżeli z jakiegoś powodu blokujecie swoją twarz, inny aparat może uzyskać lepszy kąt do zrobienia zdjęcia. Wy możecie to zrobić ale rzadko umiecie przesunąć własny aparat, gdyż dotąd było wam powiedziane, że tego nie da się zrobić. Kiedy zakotwiczycie swój aparat w jednym miejscu nie jesteście świadomi tego, że może się on przesuwać. Możecie poruszać swoim aparatem oraz możecie przyswoić sobie nawyk wybierania pierwszego ustawienia, najlepszej pozycji, którą można zająć w tym momencie. Jaka jest najlepsza pozycja, dla mnie? Nawet zanim otworzę tę kopertę, która jak domyślam się zawiera złe nowiny, jaką najlepszą pozycję mogę zająć? Można tutaj wykorzystać różne sposoby. Jaka jest różnica pomiędzy nimi a tym, co nazywacie pozytywnym myśleniem? Pozytywne myślenie działa ale jest uproszczone. A my ciągle musimy wyszukiwać nowych sposobów aby wam pokazać, że to działa. Wy bowiem otwieracie sie na nie, ale szybko je porzucacie  mimo, że działają,  albowiem chcecie spróbować czegoś nowego. Wy jesteście twórcami w dosłownym tego słowa znaczeniu. Jesteście bogami, a wszystko, co wasza istota akceptuje, zamanifestuje się w waszym świecie. Tak zawsze było ale teraz zaczynacie być tego świadomi.  Wszechświat obserwuje planetę Ziemia ze względu na niesamowitą pracę jaką każdy z was wykonuje wstępując w ciała świadomej duszy i przechodząc przez transformację tak, aby utrzymywać więcej światła w sobie.

Tyle jeszcze przed wami. Nie odpowiemy wam na wszystkie pytania. Mówimy do was poprzez wielu różnych ludzi, w różnych miejscach i w różnym czasie. Mówimy do was ale nie ma potrzeby nazywać nas Grupą. Przekazujemy wam historie kochani, abyście mogli zakotwiczyć energię Domu na waszej planecie, w waszym życiu. Największy wpływ mają historie, które opowiadacie sami. Nie chcemy odpowiadać na wasze pytania. Chcemy pomóc wam w przypomnieniu sobie odpowiedzi, które już znacie.

Od Słońca

Największym zaszczytem dla nas jest mówić do was w ten sposób. Zawarliśmy umowę z Opiekunem, że nie będziemy go hamować, tak jak w zeszłym miesiącu. Ale wy rozumiecie co to jest miłość. Czujecie ją kiedy do was mówimy, bo jesteście częścią nas tak samo, jak jesteście częścią siebie nawzajem i to wspólne połączenie zaczyna teraz zmieniać planetę Ziemia w Nową Ziemię. Powiedzieliśmy wam jeszcze o jednym, o liczbie jako, że ludzie zawsze interesowali się liczbami. Mówiliśmy o roku 2012, który będzie obfitował w ogromną ilość solar słonecznych i wyrzutów masy koronalnej aby naładować Ziemię do następnego przesunięcia. To miało miejsce pmiędzy latami 2001 i 2006 a także wydarzy się w 2012, przy narastającym crescendo. Powiedzieliśmy wam, że za każdym razem, kiedy następuje wybuch na słońcu będzie to odczuwane w waszej własnej magnetycznej, emocjonalnej strukturze tu na Ziemi, mniej więcej 76 godzin później. Opiekun wątpił w te 76 godzin i nawet rozesłał emaile mówiące, że nie mamy racji, ale w końcu okazało się, że jednak racja była po naszej stronie. Mówimy wam o tym, ponieważ wczoraj miał miejsce wybuch na słońcu ale, co ciekawe, nie był on ogromny. Właściwie to były dwa, wychodzące po obydwu stronach słońca. Żaden nie był skierowany bezpośrednio na Ziemię ale były one poskręcane. Jeden został nazwany przez Opiekuna M-3 a drugi B-1. Były to niewysokiej klasy flary słoneczne ale ponieważ energia przemieszczała sie z obu stron i w dodatku jest poskręcana, będziecie ją odczuwać. To jest doskonała rozgrzewka przed przyjęciem energii. Zamiast blokować się czy chronić przed nią, poczujcie ją i pozwólcie jej przejść przez was, by was oczyściła, zamiast wywoływać dramaty i wasze denerwowanie. Wiecie, że nadchodzi i poczujecie ją w ciągu kilku godzin. Wykorzystajcie to do wzięcia odpowiedzialności i zdecydujcie w jaki sposób będziecie przepuszczać  przez siebie energię Domu i energię słońca. Wiele się jeszcze wydarzy, a wy nie tylko sami się z tym uporacie ale także będziecie uczyć innych ludzi.

Jesteśmy z was tacy dumni. Gdybyśmy mogli pokazać wam chociaż najmniejszą część waszej prawdziwej wielkości, zrozumielibyście dlaczego tutaj jesteśmy.  Zrozumielibyście co to dla nas znaczy, gdyż my jesteśmy egoistami i robimy to dla siebie. Wy wnieśliście tyle radości w nasze życie pokazując nam, jak ta biologiczna bańka może ewoluować aby pomieścić więcej duszy. Cieszymy się kiedy widzimy was przypominających sobie waszą prawdziwą naturę. Stawiacie nas na piedestale a sami nie macie pojęcia jacy wspaniali sami jesteście. Dlatego wam towarzyszymy, a kiedy opuścicie swe ciała i wrócicie do Domu, my przywitamy was z otwartymi ramionami. Powiemy wam jak bardzo was kochamy, jak za wami tęskniliśmy. To jest nasz przywilej aby łączyć się z wami w ten sposób.
Pozostawiamy was z trzema prostymi uwagami. Traktujcie się nawzajem z największym szacunkiem, gdyż patrzycie oczami boga. Dbajcie o siebie zawsze, kiedy macie taką okazję, gdyż tym samy pomagacie sobie. Pamiętajcie, że to jest gra i grajcie dobrze ze sobą.
Espavo.

Grupa

 

Copyright Notice:
Copyright 1998 – 2012 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part with the following conditions: Use of this material signifies that the user aggress to the following conditions: 1. The words “Copyright 2000 – 2012 Lightworker. www.espavo.org” will be included with all published material. 2. User agrees that all rights, including copyrights of translated material, remain the property of Lightworker. If you translate this material we reserve the right to share that translation with credit to you as translator, on the Lightworker site to make it available to all. Further information from the Group may be found at: http://www.espavo.org.     Thanks for helping to spread the Light!