Styczeń 2011

The New Body Electrics
Elektryczność Nowego Ciała Elektryczna/Fizyczna Ewolucja

 

d Steve
Zaczynałem przekaz z małymi wskazówkami odnośnie tematu. Wiedziałem, że głównie będziemy mówić o zmianach ciała fizycznego, co dużą częścią korelowało z tym, co ostatnio działo się u mnie. Miałem ostatnio dziwne  problemy z wyładowanymi bateriami w pilotach; wiele  obszarów ludzkiego oddziaływania jakoś dla mnie nie działa, szczególnie jeżeli chodzi o te elektryczne. Dla kogoś, kto pracuje w świecie audio i video stanowi to szczególne wyzwanie. Czasami komputer działa a czasami nie, zapomnijcie też o tablicach dotykowych!
Kiedy Grupa rozpoczęła przekaz nie miałem pojęcia, że aż w takim stopniu będzie się to odnosiło do mnie osobiście. Przeprowadzili was przez kilka dni z mojego życia, które były szczególnie trudne. Przekaz ten wyjaśnia i łączy w jedną całość kilka ważnych przesłań Grupy dla nas wszystkich,  a mnie osobiście wyjaśnili, czego właściwie doświadczam. Dwa razy w trakcie przekazu musieli mnie uspokajać, gdyż zbytnio ekscytowały mnie ich rewelacje. Wyjaśnię wam to bliżej w następnym VirtualLight Broadcast, gdyż te dziwne wydarzenia związane z elektrycznością w moim życiu mają sens.
Wierzę, że szczegóły zawarte w tym przesłaniu będą ważną informacją, która stanie się istotna dla nas wszystkich w najbliższej przyszłości.
Mamy nadzieję, że wszyscy mieliście wspaniałe święta! Jesteście dla nas jak rodzina i cieszymy się, że możemy was w ten sposób pozdrowić.
Bardzo duże uściski,
Steve Rother

 

Pozdrowienia z Domu
Dzisiejszy dzień jest jednym z najważniejszych. Wielu z was bowiem całkowicie zmieniło swoją energię. Na chwilę zaprzestaliście swojej krzątaniny w życiu, by cieszyć się przeszłością i powspomninać te wszystkie piękne momenty, których doświadczyliście, aby potem podnieść swoje oczekiwania dotyczące przyszłości. Te oczekiwania właśnie teraz tworzą waszą przyszłość. Determinują waszą ścieżkę, gdziekolwiek podążacie. Określają potencjały, abyście mogli doświadczyć wszystkiego, czego pragniecie w tej fizyczno-biologicznej  bańce.

Uziemiające Światło

Weźcie głęboki wdech, przyjmijcie oddech Ziemi w waszą fizyczność i na moment pozwólcie sobie być w teraz. W oczekiwaniu na to, co nadejdzie, łatwo jest ludziom zagłębić się w przeszłości albo przenieść w przyszłość. Ale tylko jeden z trzech stanów- przeszłość,teraźniejszość i przyszłość – jest prawdziwy. To jest chwila obecna. Wasze wspomnienia przeszłości są bardzo rzeczywiste ale nie można nimi żyć. Wasze oczekiwania względem przyszłości są rzeczywiste i bardzo ważne ale także nimi nie można żyć. Żyjecie tu i teraz, łącząc wszystkie trzy stany. Nie prosimy was o to, abyście  żyli tylko teraźniejszością, gdyż może to być dla was zbyt trudne. W rzeczywistości, większość z was kreuje swoją ścieżkę planując, oczekując lub po prostu tworząc. Jeżeli sprawia wam przyjemność myślenie o tym co jeszcze nie nastąpiło, pamiętajcie tylko, że jest to kompilacja trzech czasów: przeszłego, teraźniejszego i przyszłego. Nic nie jest białe lub czarne, dlatego nie można wybrać tylko jednego wariantu. Więcej powiemy później. Najpierw jednak porozmawiajmy o tym, dlaczego percepcja ludzi się zmienia i dlaczego postrzeganie czasu przez was, wkrótce przesunie się na wyższy poziom.
Chcielibyśmy zebrać w całość kilka spraw, o których mówiliśmy w przeszłości. Teraz bowiem łatwiej będzie wam zrozumieć ich znaczenie jako, że część jest wam już znana. Pomimo, że jeszcze nie wiecie dokładnie jak zastosować to w waszym codziennym życiu zaakceptowaliście jako prawdę stanowiącą fundament ewolucji nowego człowieka, wiele rzeczy, o których wam wcześniej mówiliśmy. To ma miejsce na całej planecie, gdyż teraz jest czas na to, aby ludzie bardziej niż kiedykolwiek przedtem mogli nieść więcej duszy w swych fizycznych ciałach.

Ewolucja Fizyczna

Na planecie, w każdej istocie ludzkiej zachodzą fizyczne zmiany mające na celu lepsze dostosowanie się do zmian energii. Wasze ciało fizyczne zaczyna się zmieniać, ale prawdopodobnie minie kilka lat zanim środowisko medyczne, które działa bardzo powoli, będzie mogło je określić. Wiele z tego co nazywacie wzniesieniem jest możliwe dlatego, że możecie sprowadzić światło do waszego fizycznego ciała.

Redystrybucja Wody

Tak, zawsze będzieci ograniczeni. Jesteście po tej stronie zasłony i w tym strumieniu czasowym. Może on zostać zmieniony, czego jesteście świadomi,  gdyż właśnie zmieniliście strumień czasowy dla Ziemi, który kończył jej istnienie około roku 2012. Wy już wznieśliście się ponad taką możliwość ale dalej będziecie doświadczać wielu zmian. Niemal codziennie na waszej planecie zachodzi wiele zmian i przesunięć mających szczególne miejsce w redystrybucji wody i w zbalansowaniu planety.  Określiliście również wasz związek  z energią zwaną przez nas wodą. Co prawda wy jeszcze nie określacie jej jako energii mimo, że spełnia ona wszystkie warunki niezbędne dla danej kwalifikacji. Woda istnieje po obu stronach zasłony, podobnie jak cała energia. Jesteście w stanie nieść więcej waszej wyższej jaźni głównie dzięki ilości wody zawartej w waszym ciele. A w przyszłości tę fizyczną właściwość będzie można z łatwością zmierzyć i określić. Dobrze się czujecie mając określoną ilość wody w ciele ale woda  także uziemia wasze fizyczne ciało na fizycznej Ziemi. Wasze emocjonalne poziomy są połączone z wodą. Dzięki niej zachodzi doświadczanie własnych emocji w ciele, a także odczuwanie emocji innych ludzi w waszym fizycznym ciele. Na przykład, będąc w teatrze macie świadomość obecności innych ludzi ale nie zwracacie na nich żadnej uwagi. Kiedy nagle czujecie czyjś wzrok na swoich plecach pamiętajcie, że dzieje się to dzięki wodzie. Obecnie takie zjawiska będą zachodzić także przy zmniejszonej ilości wody. Wasz poziom wody w ciele może w ciągu 50 lat zmniejszyć się aż o 20%. Ta ogromna zmiana w rozwoju ludzkości przyniesie nowe atrybuty, a o niektórych z nich chcemy powiedzieć dzisiaj.
Ilość wody w ciele będzie się zmniejszać i wasza podatność na emocje także będzie ulegała zmniejszeniu. Na samym początku, kiedy ludzie zmieniają się na danym poziomie energii, występuje opór na zmiany. Zwykle polega to na tym, że staracie się utrzymać każdą waszą cząsteczkę najdłużej jak się da. Wielu odczuwa, że emocje wymykają się spod kontroli. Wielu może myśleć, że robi wszystko dobrze, ma odpowiedni styl życia, ich rozwój duchowy przebiega bez zakłóceń a jednak przez cały czas czują gniew, niepokój lub są zranieni. Być może czujecie to, czego nigdy dotąd nie znaliście. Pozwólcie, że wam wytłumaczymy coś jeszcze. Od dawna wam mówiliśmy, że ludzie na tej planecie stają się bardziej krystaliczni w swej naturze. Powiedzieliśmy także, że aktualna struktura atomu wegla także ulegnie zmianie. To wszystko jest częścią tej samej zmiany, jaką zaobserwujecie w ciele fizycznym jako, że jesteście istotami o strukturze węglowej. Zmiany dotyczące węgla i wody pozwolą wam ewoluować na nowe poziomy w bardzo krótkim czasie. To oczywiście postawi przed wami pewne wyzwania. Będziecie czuć, że kiedy odzyskacie pewną stabilizację, nagle ziemia ucieknie wam spod nóg. Kiedy nauczycie się reguł tej gry, reguły się zmienią. Jest to typowe dla waszego wzrostu. Czekacie, czekacie.. trzymacie się tego, co znacie, a potem dokonujecie ogromnego skoku w waszym rozwoju. Ten skok dla wielu z was już się rozpoczął. Chcemy jednak najpierw powiedzieć wam o tym, jak wasze życie będzie wyglądało kiedy ciała będą zawierać mniej wody.

Krystalizacja Ciała

Stajecie się krystaliczni w swej naturze. W pewnym momencie  wasza nowa struktura komórki zostanie odkryta przez naukę. Oznaki zmian zaobserwowano już w botanice i świecie insektów. Wkrótce przyjdzie czas na świat zwierząt i ludzi. To będzie udowodnione, ale o co tu chodzi z tymi kryształami? Jakie są niektóre z właściwości kryształów, których wy nie posiadaliście do tej pory? Kryształy mają najwyższą wibrację w świecie minerałów i są częścią was tak, jak Ziemia jest częścią was. Ludzie mają najwyższą wibrację w świecie zwierząt i dlatego często rezonują z krystaliczną strukturą kryształów, które z kolei mają najwyższą wibrację wśród wszystkich minerałów na Ziemi. To stworzyło wasz związek i rozszerzyło wasze życie bardziej niż przypuszczacie. Kiedy wchodzicie do pokoju, w którym mieści się wiele gadżetów, zdjęć itd., ku czemu skierujecie najpierw swoją uwagę? Co was przyciągnie? Najpierw skierujecie się ku przedmiotom związanym z kryształami. Jeżeli będzie tam kryształ, najprawdopodobniej podejdziecie do niego, weźmiecie do ręki lub po prostu będziecie sie mu przyglądać przez chwilę w poszukiwaniu światła odbijającego się w załamaniach struktury. W tym czasie będzie się zmieniać wasza struktura; on pozwoli wam się zmienić.
Na tej planecie kobiety zazwyczaj żyją dłużej od mężczyzn. Mówiliśmy wam wcześniej, że wielu z was łączyło to z wojnami, które zabierały tak wielu mężczyzn w młodym wieku. Nie odpowiada to jednak prawdzie. Kobiety żyją dłużej, gdyż ich związek z kryształami jest bliższy niż mężczyzn. Zwykle mężczyźni nie noszą pierścionków z diamentami ale kobiety tak. I to właśnie z powodu kulturalnych i społecznych różnic kobiety żyją dłużej niż mężczyźni, a także znacznie lepiej radzą sobie ze stresem.
Co będzie kiedy fizyczne ciała staną się krystaliczne? Cóż, wywoła to wiele zmian. Po pierwsze, długość życia sie zmieni. Wiecie, że ludzkie ciało jest dostosowane do tego aby przekroczyć typowy obecnie limit 80, 90 czy 100 lat. Nikt nie może dokładnie stwierdzić dlaczego niektórzy ludzie na pewnych obszarach żyją do 130 lat. Chcemy wam powiedzieć, że będzie możliwe dla was żyć aż do 120, 130 lat. Zmiany te już sie zaczęły i  przyniosą naturalną długowieczność ciała fizycznego. Będzie to możliwe dzięki zmianie ilości wody zawartej w ciele. Istnieje także inna energia wykorzytywana na waszej planecie; elektryczność. Korzystacie z niej cały czas; kiedy podnosicie słuchawkę telefonu, kiedy przechodzicie przez swoje codzienne czynności. Ludzie przyzwyczaili się do elektryczności ale znają swoje granice. Nikt nie wkłada palca do kontaktu bo wie, że odczuje to boleśnie. Kiedy jednak zmniejszy się zawartość wody w waszym ciele zmieni się wasza reakcja na elektryczność i na elektryczne urządzenia.
Wielu z was jest tego świadom. Szczególnie ci, którzy pracują regularnie z  eletroniką czy przyrządami elektrycznymi zaczną odczuwać to, co Opiekun (Steve Rother, przyp. tł.) nazwa zjawiskiem fantomu. “Nic się nie dzieje z tym urządzeniem, on jest jest nawiedzony przez duchy” W rzeczywistości urządzenie inaczej reaguje na jego energię, gdyż to on sam sie zmienił. Wytlumaczymy tutaj kilka rzeczy. Opiekuna teraz roznosi energia ponieważ właśnie zrozumiał kilka sytuacji, które mu się przydarzyły. Będzie jednak musiał poczekać aby sie tym podzielić, ponieważ teraz to my jesteśmy przy glosie. Powiemy wam o jednej sytuacji, gdyż jest ona typowa. Opiekun powrócił do domu po dwutygodniowej nieobecności, w czasie której dom był pusty, nikt nie wchodził ani nie wychodził, poza kotem. Po powrocie jednak, pilot do telewizora nie działał, jego żona również nie miała z tym nic wspólnego. Zmienił baterie i wówczas część sprzętu zadziałała ale reszta nie. Po półgodzinnych staraniach wszystko nagle wróciło do normy. Poszedł później do swojego biura, wziął pilota do ręki i sytuacja się powtórzyła. Opiekun tak bardzo zmienił się w ciągu tych dwóch tygodni, że zmieniła się jego relacja z wieloma urządzeniami  elektrycznymi. Jest to typowa sytuacja i wielu z was jej doświadcza. Oczywiście chodzi tu o coś znacznie większego, ale na razie dajemy wam tylko kilka informacji do zveryfikowania w swoim życiu.

Zmniejszanie Wody w Ciele

Teraz zadacie pytanie na temat zmniejszania się wody w ciele. Oczywiście nie chodzi tu o mniejszą ilość picia wody. Ostrzegamy was jednak przed próbami ingerowania w zmiany. Wraz z momentem, w którym będziecie usiłować uzyskać kontrolę nad ilością wody w ciele, ona przejmie kontrolę nad wami. Spowoduje nawet to, że ciało stanie się przepełnione wodą dla zabezpieczenia przed wyschnięciem. To musi stać się w sposób naturalny. Nie sugerujemy wam abyście na ten proces w jakikolwiek sposób wpływali. Mówimy wam też o tym, że przez wasze ciało przenika energia mikrofali, fal radiowych i szerokie spectrum niewidzialnego światła, które przemieszcza się w waszym ciele bez najmniejszego problemu. Opiekun nosi nawet nadajnik radiowy na swoim pasku do transmisji głosu w tym pomieszczeniu. Nie czujecie tych energii ale z momentem zredukowania ilości wody, wasze ciało zacznie odbierać ich akumulację w ciele. dzięki strukturze krystalicznej zaczniecie odbierać i wysyłać częstotliwości fal radiowych. Wy właściwie posiadacie tę umiejętność już teraz, gdyż wielu z was zdołało skrystalizować swoją szyszynkę i może zarówno odbierać i wysyłać różne częstotliwości. To stanowi część tzw. głębokiego kontaktu. Często dochodzi do niego poprzez szyszynkę, ale obecnie zaczyna zachodzić w innej formie, co pozwoli ludziom rozwinąć nowe sposoby kompensacji otaczającej energii, którą łatwo rozpoznacie. Możecie odczuwać ją jako przeziębienie ale bez objawów chorobowych. Opiekun jest cały podekscytowany, to właśnie bowiem przydarzyło mu się wczoraj. On zaczyna rozumieć co się dzieje, ale jak powiedzieliśmy wcześniej musimy go uciszyć, bo to, co mamy do powiedzenia jest ważne i musimy skończyć. Jak powiedzieliśmy, będziecie inaczej odbierać otoczenie. Wasz elektryczny zasilacz-energia Domu, którą nieśliście do tej pory i która zawiera większość waszej duszy to woda i ona się zmienia.

Elektryczność Nowego Ciała

Stanowi to wyzwanie, gdyż ludzie potrafią sie uziemiać kiedy mają do czynienia z wodą. Wiedzą jak uziemiać swoje energie. Wiedzą kiedy mają zbyt dużo enrgii emocjonalnej. Szczególnie ci, którzy wygłaszają publiczne przemówienia, wystepują publicznie lub pracują bezposrednio z ludźmi. Na przykład, pracujecie z ludźmi codziennie a przemówienia nie stanowią dla was problemu. Nauczyliście się wyznaczać granice, które pozwalają wam trzymać emocje na wodzy aby uniknąć presji w trakcie wystąpienia. Teraz będziecie czuć te energie, gdyż to, co was dotychczas chroniło już nie działa. Wielu z was zacznie je odczuwać tak, jak nigdy dotąd ale to skłoni was do pracy z nimi. Kiedy staniecie się coraz bardziej krystaliczni, światło będzie przechodzić przez wasze ciało w inny, niż dotychczas sposób jakim jest wibracja, którą przenosi woda.

Uziemiające Światło

Teraz będziecie przepełnieni światłem. Kiedyś wspomnieliśmy o tym aby sie z wami podroczyć, ale teraz nadszedł czas aby potraktować to poważnie. Uziemianie światła nie tylko waszym fizycznym ciałem ale także przy pomocy urządzeń elektrycznych będzie istotnym aspektem, którego się nauczycie. Nauczycie się się harmonizować swoją elektryczność i swoją fizyczność z elektrycznością. Opiekun musiał wymienić cztery pary nowych baterii przed upływem dnia. On myślał, że ktoś w domu wyczerpał wszystkie baterie, ale to właśnie on był przyczyną. Kiedy w swoim pokoju usiłował włączyć swój ulubiony komputer, którego używa przez cały czas, komputer nie zareagował. Spróbował trzy lub cztery razy i wówczas komputer powoli zaczął reagować, ale dopiero po piątym czy szóstym razie zaczął pracować bez żadnych problemów. Tak się stało gdyż urządzenie musiało sie dostroić do nowych wibracji Opiekuna. Pracujecie z harmonicznością a święta harmonia jest piękna przy bliższym poznaniu. Ewoluujecie z niesamowitą prędkością. Z naszej perspektywy jednak, dzieje sie to w mgnieniu oka. Jesteście tymi, którzy przecierają szlaki i tymi, którzy odważyli się przenieść to na następny energetyczny poziom.

Chcemy jeszcze podzielić się z ostatnią uwagą. Ciało zawsze musi ukorzenić się w Ziemi, ponieważ to skutkuje w ponownym zakotwiczeniu ciała fizycznego. Elektryczne połączenia i przepływ w ciele fizycznym może zajść wtedy, kiedy się uziemicie. Można to nazwać uziemieniem obwodu elektrycznego, ponieważ strumień niejako powraca do ziemi. To co tutaj zachodzi to to, że wasze połączenie ze wszystkim się zmienia. Wzorce wibracji ludzi zmieniają się codziennie. Zdjęcia waszej aury zmieniają się drastycznie, a wielu z was doświadczy emocji, lub nie doświadczy żadnych emocji tam, gdzie będzie się wam wydawało, że powinniście.

Fala Energii Seksualnej

Ostateczne zakotwiczenie duszy w ciele fizycznym jest tym, co my  nazywamy energią seksualną. Kilka lat temu powiedzieliśmy wam o nowej fali energii seksualnej na tej planecie, w porównaniu z którą, lata 60-te będą wręcz nudne. Ogromna fala przeszła szybko i  aktywowała wszystko. Teraz, kiedy przechodzicie na następny poziom, uwolnicie wasze własne matryce energetyczne. Pozwolicie energii powrócić do normalnego stanu zamiast blokować ją w ciele fizycznym. Kiedy się tego nauczycie, zaczniecie wreszcie odczuwać radość życia, co jest wyrazem energii seksualnej. Odkryjecie nowe światło w waszym uśmiechu, a my was prosimy, nie bójcie się jej. Przyjmijcie ją. Część ludzkości ewoluuje na tej planecie z niesamowitą szybkością. Mówimy wam, że nie chodzi tu tylko o seks a w szczególności o akt seksualny, gdyż sam sobie wykorzystuje on małą część tej  energii. Macie energię seksualną za każdym razem, kiedy ktoś będzie mogł zobaczyć waszą duszę w waszym ciele fizycznym. Za każdym razem, kiedy się uśmiechacie, za każdym razem, kiedy niesiecie światło z Domu. Wasze połączenia energetyczne są wymieniane w każdym z was po to, aby ciała mogły nieść więcej światła podczas waszej podróży na tej planecie. To dzieje się z waszej inicjatywy, to nie było z góry przesądzone. Zbliża się wypełnienie przeznaczenia dla planety Ziemia, a wy wszyscy przez nie przejdziecie celebrując i ciesząc się życiem.

Bardzo gwałtownie staliście się nowymi ludźmi. Jesteśmy bardzo zaszczyceni tym, że możemy być tutaj i obserwować to, co osiągnęliście w swoim życiu. Wielu z was dosłownie wymusiło swoją drogę w kierunku określonego życia, poprzez wybór rodziców, którzy was nie rozumieli lub przechodząc przez całą masę różnych trudności związanych z dorastaniem po to, abyście mogli być tu i teraz . Udało się nam! Espavo. Wam się udało! Bawcie się następnymi krokami. Jeżeli zaczniecie się bać, chwyćcie się wzajemnie za ręce i pomóżcie sobie nawzajem krok po kroku. Ta planeta przemienia się w Niebo na Ziemi.

Pozostawiamy was z trzema, znanymi wam uwagami. Traktujcie siebie z największym szacunkiem gdyż wielu jest bogów na tej planecie. Dbajcie o siebie nawzajem i oczyszczajcie sobie wzajemnie ścieżkę, kiedy tylko macie taką okazję. Pamiętajcie, że to jest piękna gra i grajcie dobrze ze sobą.
Espavo

Grupa

Celebrujcie Dzień na Wiele Sposobów.

Zawsze byłam chętna do celebracji różnych okazji w dniu danego wydarzenia. Mówię tu szczególnie o urodzinach, rocznicach, które zawierały wiele radosnych momentów. Steve żartuje ze mnie ponieważ przypominam mu o świętowaniu naszych wszystkich dni, ktore dzielimy wspólnie w naszym związku. Oczywiście jest rocznica ślubu, dzień w którym sie poznaliśmy, dzień w którym zamieszkaliśmy razem, odnowienie ślubu, urodziny naszych dzieci, lista jest długa. Dajcie mi powód a ja będę świętować! Jestem pewna, że w nadchodzących wspólnie spędzonych dniach znajdę jeszcze wiele powodów do celebracji.
W przeszłości starałam się wszysto szczegołowo zaplanować. Czułam radość oczekując i przygotowując wszystko ale kiedy coś nie poszlo zgodnie z planem czułam się rozczarowana. Nie mówię tutaj, że nie bawię się planowaniem ale, że ważne jest to aby być elastycznym.
Nauczyłam się dostosowywac do świąt. Zwykle Święta Bożego Narodzenia odbywaly się w sposób bardzo tradycyjny ze wszystkimi szczegółami, które zaplanowalam miesiące naprzód. Rodzina się powiększała i sytuacje  zmieniały Boże Narodzenie, które teraz celebrujemy w różnych miejscach i w innej tradycji. Na początku przeszkadzało mi to ponieważ nie chciałam stracić tego co znałam ale teraz czuję, że czas ten co roku będzie się różnił w nowy zabawny sposób. Ciągle planuję gościć całą rodzinę w  naszym domu chociaż od czasu do czasu. Najważniejszym jest bycie z bliskimi podczas tego magicznego okresu.
Jak tylko Boże Narodzenie minęło nadszedł Nowy Rok. Nasza rodzina dołączyła do nas w naszym domu aby świętować Nowy Rok i 60-te urodziny Steva. Tradycja jednak ponownie uległa zmianie. Odkąd pamiętam urządzałam Steve party urodzinowe w dniu 1 stycznia. Tyle ostatnio się dzieje w naszym życiu, że wiedziałam iż będę w stresie. Steve powiedział, że nie będzie czuł się rozczarowany ale mimo to chciałam urządzić mu wielkie przyjęcie. Tak więc po raz pierwszy przyjęcie odbędzie w dwa tygodnie po terminie. Moje nowe mottoł to celebrować szczególne okazje przez caly miesiąc. Wówczas dopiero można to odczuć w pełni w swoim sercu.
Nasz wnuk obchodzi 3-latka 17 marca. Nie mieszkamy w tym samym stanie więc nie będziemy w stanie być u niego dokładnie tego dnia. Polecimy samolotem aby dołączyć na przyjęcie, które ze względu na nas zostało przełożone na następny weekend. I ponownie uczę się odpuszczać drobiazgom i cieszyc się byciem razem z tymi którzy są nam tak bliscy.
Czuję, że całe życie  może być nieustannym świętowaniem. Nie jest ważny czas ani miejsce. Ale mój uśmiech zawsze będzie większy i radość większa kiedy nadejdzie ten faktyczny dzień. Gdzieś głęboko pamiętam, że największym prezentem jaki mogłabym otrzymać jest moje życie.
Z Miłością i Światłem
Barbara.

 

Copyright Notice:
Copyright 1998 – 2012 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part with the following conditions: Use of this material signifies that the user aggress to the following conditions: 1. The words “Copyright 2000 – 2012 Lightworker. www.espavo.org” will be included with all published material. 2. User agrees that all rights, including copyrights of translated material, remain the property of Lightworker. If you translate this material we reserve the right to share that translation with credit to you as translator, on the Lightworker site to make it available to all. Further information from the Group may be found at: http://www.espavo.org.     Thanks for helping to spread the Light!