Listopad 2010

The Evolution of Matter
Ewolucja Materii Zmiana Naszej Węglowej Struktury

Od Steve:
Czy widzieliście początek filmu “2012”? Przesłanka filmu jest bardzo interesująca, gdyż bardziej zbliżona do rzeczywistości niż pierwotnie myśleliśmy. Czy to oznacza, że dalsza część filmu jest również prawdziwa? Niezupełnie. Jednakże naszym głównym punktem zainteresowania są erupcje na słońcu, które w rezultacie zmienią materię. Nie będzie końca świata chyba, że zdecydujemy wejść w strefę lęku i na niego zezwolić. To jest oczywisty proces ewolucyjny, który spowoduje że wszystko przesuwa się na następny poziom. Można powiedzieć, że tuż przed naszymi oczami, bryła węgla zamienia się w diament!
Bawmy się Podróżą, zasługujemy na to!

Steve

 

Pozdrowienia z Domu

Bramy Pomiędzy Wymiarami

Energia w tej sali uległa zmianie ponieważ brama pomiędzy wymiarami się otworzyła. Większość z was uświadomiła sobie to przesunięcie energii, które czuje się jakby nastąpiło rozszerzenie przestrzeni; a dzieje się to już od jakiegoś czasu. Za każdym razem, kiedy myślicie o zmarłych albo o czymś, co niejako czujecie, że znajduje się poza zasłoną, bramy pomiędzy wymiarami otwierają się aby istoty te mogły znaleźć się blisko was. Mają one dostęp do was w każdym momencie. Doświadczaliście tego podczas całej swojej egzystencji na Ziemi, jednakże obecnie niektóre elementy ulegają zmianie. Wasza wrażliwość jest znacznie większa, dlatego odczuwacie to na innym poziomie. Uczycie się także, jak używać tych bram, które we Wszechświecie są obecnie masowo wykorzystywane. Zwykle korzystano z nich przy obserwacji wydarzeń zachodzących na Ziemi. Drodzy, nigdy dotąd nie istniało marzenie, ani nawet nie powstała najmniejsza myśl o tym, że ludzkość może osiągnąć tak wysoki poziom w swojej ewolucji. W rzeczywistości, w ostatnich tygodniach, tak bardzo posunęliście się do przodu, że niektóre z waszych własnych systemów zdają się już w żaden sposób do was nie pasować. Rzeczy, które zwykle były dla was bardzo ważne są ponownie przewartościowane. Wielokrotnie wzorce, które miały służyć waszej zabawie lub spełniać jakieś cele, już wam nie odpowiadają, gdyż wy poruszacie się szybciej niż wasze największe marzenie.
Z powodu zdarzeń zachodzących na Ziemi, każda istota we Wszechświecie została postawiona w stan gotowości, a przechodząc przez wymiary mogą one was obserwować lub służyć pomocą. Na Ziemi obecnie znajduje się wiele istot, które pragną wam pomóc w tej transformacji. Nigdy dotąd transformacja takiego kalibru nie miała miejsca w całym Wszechświecie. To jest powodem powszechnej ekscytacji, co wyraża się w tych wszystkich wizjach które macie. Możecie poczuć się mało komfortowo wiedząc, że jesteście obserwowani w każdej sekundzie, każdego dnia. Jak się prezentuję? Co to oznacza dla mnie? Przedtem nie byliście tego świadomi ale teraz możecie zrozumieć to, dlaczego nastąpił koniec dla wszelkich tajemnic. Ważne dla was jest to, abyście poczuli się dobrze w nowej sytuacji, gdyż wasza dalsza praca będzie odbywała się właśnie w takich warunkach. Tak, to jest praca, ponieważ przemieszczacie się szybciej niż zakładaliście, ale jest to praca radości. Nawet jeżeli wymaga trochę wysiłku aby zharmonizować wszystkie poziomy, będziecie zadowoleni, gdyż to zaprowadzi was do Domu szybciej niż przypuszczaliście. To również pozwoli wam sprowadzić części Nieba z Domu i zakotwiczyć je na Ziemi, abyście mogli stworzyć własną wizję Nieba na Ziemi, gdyż to wy jesteście Centrum swego własnego Wszechświata. Mówimy wam o tym na wypadek gdybyście o tym nie wiedzieli.

Harmonia

Tę informację każdy już słyszał. Jednakże harmonia pomiędzy wami zdeterminuje, jak daleko przesuniecie się później we Wszechświecie. Harmonia z sąsiadami, przyjaciółmi i wrogami określi wasze następne kroki, ponieważ ludzkość wzrasta nie tylko na poziomie indywidualnym, ale także kolektywnym. Ekscytującym jest obserwować was bawiących się tym procesem pomimo tego, że się trochę lękacie, gdyż miejsce do którego zmierzacie jest wam nieznane. Mówimy wam, że nie możecie już być na bardziej odpowiedniej ścieżce do Domu. Nie moglibyście być w lepszym miejscu, niż to w którym obecnie się znajdujecie. Dlatego prosimy was, abyście przede wszystkim głęboko oddychali i zawładnęli własną wielkością, którą już tak bardzo rozwinęliście. Wymagać ona będzie trzymanie innych za ręce, aby można było zrobić następne kroki. Cały proces bowiem, zachodzi nie tylko indywidualnie, ale także kolektywnie, ze wszystkimi w tym samym czasie.

Blokady Piękna

Istnieje wiele poziomów wibracji oraz poziomów rozwoju, nie tylko na planecie Ziemia ale w całym Wszechświecie. Istnieje wiele gier we Wszechświecie, który jest o wiele bardziej zaawansowany wibracyjnie niż Ziemia. Jednakże nikt dotąd nie zdołał ewoluować na zupełnie inny zakres wibracji będąc w tym samym ciele fizycznym. Zwykły scenariusz byłby taki, że mieszkańcy Ziemi zostaliby całkowicie usunięci, aby można było rozpocząć nową, ale już na innym poziomie grę. Wy przechodzicie transformację bez takiej alternatywy. Wy ściągnęliście wszystko do waszej rzeczywistości a efektem tego będzie odkrywanie się piękna. Teraz w każdej dziedzinie tajemnice będą się odsłaniać. To jest etap dostosowania, który z czasem przyniesie piękno, jakiego nigdy dotąd nie było na Ziemi, więc przygotujcie się na to. Jak by to było, gdyby ktoś mógł widzieć was w każdej sekundzie, każdego dnia? Cóż, to już się dzieje i musimy wam powiedzieć, że kiedy myślicie, że nikt na was nie patrzy, wówczas wyglądacie najpiękniej. To jest ten czas, kiedy pozwalacie sobie kochać siebie. Wielokrotnie wasza postać, jaką prezentujecie innym, blokuje wasze własne piękno. A więc pracujcie nad tym i bawcie się tym. Szukajcie sposobów, aby być bardziej autentycznym.
To sprowadza nas do ważnego punktu. Wiemy, że jest to bardzo trudno zrozumieć ale pamiętajcie, że to wy jesteście Bogiem. Jesteście esencją tego, co we wszystkich religiach, odczuwacie jako Bóg. To wszystko co postrzegaliście jako magiczne, jest po prostu odbiciem waszej energii, a wy teraz uczycie się używać jej zgodnie z intencją. Największym problemem na Ziemi jest wasze ego, które mówi, że skoro jesteście Bogiem, musicie być tym jedynym Bogiem. Szybko odkryjecie, że nie jest to prawdą. Następny poziom waszej pracy będzie polegał na umiejętności współżycia i stworzenia przestrzeni dla innych Bogów.

Odżywianie Energią

Wasze fizyczne ciało także ewoluuje w kierunku krystalicznej struktury. To fizyczne przesunięcie nie polega tylko na przejściu ze struktury węgla do silikonu, ale na przejściu ze struktury węgla do struktury krystalicznej. W rezultacie ciało fizyczne będzie poddane wpływom gwałtownego technologicznego rozwoju w dziedzinie medycyny. Na przykład, chcemy zwrócić waszą uwagę na fakt, że ludzie zawsze starali się usprawnić ciało fizyczne, aby uzyskać określony efekt. Obecnie na Ziemi panuje ogromna świadomość dotycząca kulturystów i sportowców nielegalnie używających steroidy do budowy masy ciała. Tylko kilka kroków dzieli was od odkrycia w genetyce, które odsłoni wiele tajemnic dotyczących procesu starzenia. Odżywianie energią będzie powszechnie zrozumiane i stosowane przez wszystkich do zbalansowania ciała fizycznego, dzięki czemu zniknie potrzeba stosowania wypełniaczy, a pożądany efekt nastąpi bez używania steroidów i jakichkolwiek pierwiastków śladowych. Czytajcie czasopisma medyczne w poszukiwaniu informacji o przełomach dokonanych w kilku dziedzinach medycyny jako, że medycyna fizyczna i metafizyczna stale się mieszają
Mówimy tutaj tylko o jednej dziedzinie mimo, że jest ich wiele, ale pozwólcie, że użyjemy jej jako przykładu. Sportowcy budują masę mięśniową, aby być silniejszymi i szybszymi. Ostatnio jednak nauczyli się, jak osiągnąć taki sam efekt bez stosowania zewnętrznych środków. To nawet może być dokonane genetycznie, na stałe. Sytuacja ta wywoła trochę zamieszania wśród prawodawców i trenerów, którzy będą próbowali ustalić czy dokonano nielegalnego dopingu. A wszystko to ma miejsce z powodu zachodzącego obecnie procesu prze-definiowania ludzkości. Wasza fizyczna istota dociera do tego, kim naprawdę jesteście. Jest ona w stanie utrzymać teraz znacznie więcej duszy w ciele fizycznym. Wasze nowe fizyczne ciała będą niosły więcej światła tak, jak kryształ może nieść więcej światła niż węgiel.
Wszystko teraz sprowadza się do natychmiastowej reakcji, w wyniku której będziecie w stanie nieść światło bardziej efektywnie niż kiedykolwiek przedtem. Fizyczne zmiany w ciele rozpoczną się rozwinięciem umiejętności łączenia się z Domem. Wielu z was już to czuje. Wielu pracowało na różnych poziomach i korzysta z nich w codziennej pracy, co jest bardzo piękne. Teraz bardziej niż kiedykolwiek przedtem, to na czym się skupiacie będzie wzrastać. Tak zawsze było, gdyż to wy jesteście kreatorami, ale teraz to na czym się skupicie wzrośnie gwałtownie, ponieważ wiele ograniczeń i starych filtrów używanych do ochrony was przed wami, nie jest już potrzebna. Zaczynacie rozumieć prawdziwą wielkość, jaką jest bycie człowiekiem.

Kosmiczny Żart

Jesteście odbiciem. Bóg został stworzony na wasze podobieństwo albo wy zostaliście stworzeni na podobieństwo Boga; i to jest właśnie kosmiczny żart. Patrzycie w lustro, a my was tylko prosimy o to, abyście wzięli za to odpowiedzialność. Trzymajcie się tego, korzystajcie z tego, ale najpierw weźcie odpowiedzialność za własne szczęście. Wasza koncepcja wyższej istoty jest prawdziwa, gdyż Bogiem w rzeczywistości jest kolektywna wibracja wszystkich rzeczy. Odnajdźcie te cząstki radości, elementy przynoszące wam szczęście i uśmiechajcie się do siebie. Niech każda komórka się odnawia, gdyż będziecie z nimi pracować przez następne lata, nie tylko w ciągu 2012 r. Jako istoty ludzkie ewoluujące w nowym środowisku, zróbcie pierwszy krok w kierunku nowego świata, a proces ten będzie się powoli kontynuował każdego dnia. Dzięki waszej nauce będziecie mogli wpływać na swój organizm bez zewnętrznej ingerencji, której rolę już przesądziliście. Dzieje się tak częściowo z powodu tego, że jako Bóg możecie się zmieniać. Przynieśliście już bowiem tę część układanki z Domu. Wy przynieśliście część układanki, której my nie możemy złożyć aż do momentu, kiedy osiągnięcie gotowość i położycie wasz kawałek na stole. Teraz dzieje się to częściej niż przedtem, gdyż energia już jest w ruchu. Wy już podjęliście decyzję, aby zrobić pierwszy krok do przodu, a my jesteśmy a was tacy dumni.
Mówiliśmy już o tym przez eony czasu ale dopiero od niedawna ludzkość jest w stanie słuchać. Mamy nadzieję, że rozumiecie, iż nie chodzi tu tylko o słuchanie uszami. To nie jest tyko słuchanie przekazu od nas . To jest słuchanie siebie, ponieważ możecie usłyszeć waszą duszę bezpośrednio przemawiającą do was, jeżeli tylko dacie jej szansę i otworzycie drzwi.
Pozostawimy was z trzema krótkimi uwagami, ponieważ je tak bardzo uwielbiacie. Największym zaszczytem dla nas jest prosić was, abyście zawsze wzajemnie się szanowali . Dbajcie o siebie nawzajem kiedykolwiek macie taką okazję. Pamiętajcie, to jest piękna gra i grajcie dobrze ze sobą.
Espavo.

Grupa

 

Copyright Notice:
Copyright 1998 – 2012 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part with the following conditions: Use of this material signifies that the user aggress to the following conditions: 1. The words “Copyright 2000 – 2012 Lightworker. www.espavo.org” will be included with all published material. 2. User agrees that all rights, including copyrights of translated material, remain the property of Lightworker. If you translate this material we reserve the right to share that translation with credit to you as translator, on the Lightworker site to make it available to all. Further information from the Group may be found at: http://www.espavo.org.     Thanks for helping to spread the Light!