Wrzesień 2010

Magnetyczne Emocje
Uziemianie Światła

 

Od Steve:

W tym miesiącu Grupa dała nam wyraźny sygnał, że bezpiecznie jest posuwać się do przodu. Przekaz miał wiele energii, był bardzo ukierunkowany i troszeczkę stanowczy. Powiedzieli abyśmy mówili głośno, aby nasz glos był słyszalny. Jako przykład podali to, aby nie tylko sprzeciwiać się kiedy coś jest nie tak, ale aby mówić to, co się myśli, kiedy coś jest dobre. Czy kiedykolwiek myśleliście nad tym, aby na dole rachunku za prąd napisać coś w stylu, „Dziękuję za waszą wspaniałą pracę w tym miesiącu!” Moja pierwsza myśl była, że nikt ważny tej uwagi nigdy nie zobaczy, ale Grupa szybko przypomniała mi, że nawet nie jest istotne, aby ktokolwiek to przeczytał, ale abym ja to napisał. W zasadzie powiedzieli to, że obecnie wszystkie nasze wibracje będą mocniej odczuwane.
Wspomnieli także jakie skutki będziemy odczuwać w najbliższym latach. W tym przekazie szczególnie mówili o formie emocjonalnej niestabilności, która może być spowodowana fluktuacjami spowodowanymi solarnymi flarami. Wspomnieli już o tym w poprzednim channelingu „Magnetyzm w Ruchu”, ale tym razem dali nam konkretne 76 godzin po wybuchu na Słońcu. Na stronie SpaceWheather.com, możecie sprawdzić, że nie potrzeba wiele czasu, aby fala magnetyczna uderzyła w Ziemię, po wybuchu słonecznym. Ja jednak myślę, że mieli na myśli czas na potrzebny na destabilizowanie naszego wewnętrznego systemu, kiedy to zaczynamy odczuwać jego skutki. Nie dzieje się to w przypadku każdej osoby, ale obecnie panuje na Ziemi czas, kiedy nowa wibracja ma miejsce i wszystko co z nią nie harmonizuje wychodzi na powierzchnię. Więcej relacji międzyludzkich doświadcza naprężenia większego niż kiedykolwiek. Teraz jest czas aby wszystko ze sobą uporządkować, oraz aby być słyszanym!
Życzę wam wspaniałego miesiąca!

Pozdrowienia z Domu

Przygotowanie Miejsca Dla Ugruntowanych Ludzi

Drodzy, całkowicie zmieniliście dzisiejszy dzień. Kiedy dzień rozpoczyna swój bieg, wyznaczony przez Słońce pojawiające się na horyzoncie, wy macie do dyspozycji same możliwości. Zmieniliście wszystko wokół siebie, robiąc przestrzeń dla duszy doświadczającej człowieczeństwa, a teraz zaczynacie zmieniać cały Wszechświat, aby zrobić przestrzeń dla nowego człowieka na planecie Ziemia.
Mówiliśmy już o ogromnym szacunku, jakim was darzymy, a także o tym, w jaki sposób patrzą na was inne istoty we Wszechświecie. Widzą one Ziemię jako jeden z największych potencjałów, potencjałów, z których można uzyskać własne doświadczenie, oraz z których można się wiele nauczyć. Tak, czytacie swoją codzienną prasę z informacjami o wojnach, wyzwaniach, problemach, tsunami, trzęsieniach ziemi itd., ale my mówimy wam, że to jest wasza ewolucja i wasza ekspansja otwierająca potencjały do zmiany każdego następnego dnia. To, co jest przed wami, jest piękne. My zaś prosimy, abyście byli tego świadomi. Nie ma teraz dla was nic innego do zrobienia, jak tylko to, abyście zaczęli używać tych informacji z wykorzystaniem swoich największych potencjałów, które od tak dawna przed sobą ukrywaliście. Wasza nieustanna praca nad tym, aby skupić w sobie pole energii, była wam potrzebna do utrzymania własnej energii oraz do tego, abyście mogli zdefiniować siebie jako istoty ludzkie. Teraz zaczynacie odpuszczać wszystkim ograniczeniom, a w ich miejsce pojawiają się potencjały. Teraz macie możliwości takie, jakich dotąd nigdy nie mieliście. Pozwólcie nam więc podzielić się z wami tym, czego możecie się spodziewać, oraz jak możecie z tym pracować.

Poza Teorią Pola

Wspominaliśmy wcześniej, że rok 2012 ujawni brak waszej ochrony przed promieniowaniem. Znacie je pod wieloma postaciami, nigdy jednak nie zostało ono zdefiniowane. Wasi naukowcy bowiem, nie czują się komfortowo ze swoimi teoriami o tym, co dzieje się z ciałem fizycznym w polu magnetycznym. Co się dzieje, jeżeli stworzycie wokół siebie pole magnetyczne, używając do tego prostych technik? Właściwie, robicie to za każdym razem, kiedy macie jakąś myśl. Energia tej jednej myśli, łączy się z energią każdej waszej myśli, którą uznajecie za swoją prawdę. Jeżeli nowa myśl z sukcesem połączy się z waszym, już istniejącym polem, wówczas rozpoczyna się proces materializacji. W taki sam sposób stworzyliście swoje doświadczenie dzisiaj rano, kiedy po obudzeniu, zobaczyliście światło słoneczne, jako pierwszy potencjał dzisiejszego dnia. Kiedy zachodzi wydarzenie kosmiczne, które zmienia pole magnetyczne waszej planety, każdy z was czuje przesunięcie energii, ale nie bardzo wie, co z tym zrobić. Odkrycie, o którym mówimy, może skomplikować, a nawet przeszkodzić procesowi transformacji u niektórych z was, szczególnie tych, którzy już mają naturalne wyczucie obranego kierunku.
Wybuchy słoneczne są przyczyną narażenia was na magnetyczne promieniowanie. Teraz Słońce znowu zaczyna erupcję; rozpoczyna się nowy cykl. Naukowcy wiedzą o tym, ponieważ dzieje się to regularnie. Mniej więcej co 12 lat, Słońce przechodzi przez kolejny cykl. Obecnie Ziemia ewoluuje, a Słońce jej w tym pomaga. Jesteście nieustannie narażeni na promieniowanie słoneczne, ale tym razem, ze słonecznych flar otrzymacie bardzo dużą jego ilość, co może mieć na was wieloraki wpływ. Zmienia się grunt po jakim chodzicie; czyli, kiedy kroczycie swoją utartą ścieżką, możecie nagle poczuć się niewyraźnie, niepewnie, jakbyście wcale do tego miejsca nie należeli. Dzieje się tak, ponieważ całe otoczenie pod waszymi stopami zaczyna się zmieniać. Nawet jeżeli wy ewoluujecie, wasze fizyczne i emocjonalne ciała mają z tym problem. Mówimy wam o tym, ponieważ jesteście nauczycielami i uzdrowicielami planety Ziemia. Pomimo, że każdy z was doświadczy niektórych z tych rzeczy, to właśnie wy możecie pomóc innym przejść przez to wszystko. Zgodziliście się na to, aby tutaj być, aby otworzyć drzwi i trzymać je otwarte dla innych, którzy podążają za wami.

Magnetyczne Emocje

Co więc dokładnie się dzieje? Magnetyczne promieniowanie uderza bardzo mocno w emocje ludzi. To już się stało, a wy zaczynacie to odczuwać. Możecie się czuć tak, jakbyście byli popychani na krawędzi, emocjonalnie i duchowo zmęczeni. Obserwujcie co się dzieje z waszymi emocjami, kiedy nastąpią wybuchy na Słońcu, oraz 76 godzin później. Mówimy o 76 godzinach po wybuchu. Ta przerwa czasowa powoduje prawdopodobnie to, że czujecie utratę połączenia. Pamiętajcie jednak, że każdy człowiek na planecie Ziemia może, niczym w kolejce roller coaster, doświadczyć zmiany emocji podczas harmonizacji magnetycznego promieniowania. Nie ma w tym nic złego i nie musicie się o nic martwić, ani nic naprawiać. Po prostu bądźcie świadomi. Zwracajcie uwagę na to, co się dzieje w waszym środowisku, gdyż możecie mieć więcej kontroli na tym, niż myślicie. Tylko wówczas, kiedy nie jesteście świadomi pewnych rzeczy, mogą was one zaskoczyć. Dość często też, nie umiecie sobie z nimi poradzić. Bądźcie świadomi tego, że kiedy jesteście na dworze i czujecie Słońce, dociera do was ciepło, promienie Gamma i promieniowanie X. Jest to kompilacja magnetyzmu oraz energii światła, a wystawienie się na ich działanie w okresie następnego półtora roku, będzie miało bezpośredni wpływ na wasze emocje.
A teraz pytanie brzmi; Co możecie z tym zrobić? Jakie są narzędzia, którymi moglibyście się wesprzeć, w tym zmieniającym się środowisku? Nawet, jeżeli grunt pod nogami ulega przesunięciu, w jaki sposób możecie na nim się utrzymać, zachowując równowagę, oraz w jaki, najłagodniejszy sposób, możecie dotrzeć z punktu A do punktu B? O tym już wspominaliśmy wcześniej, ale chcemy to powtórzyć dzisiaj. To nazywa się uziemieniem światła, co po prostu oznacza wasz sposób uziemiania energii światła w ciele fizycznym. To jest coś, z czym każdy z was pracował na małą skalę, automatycznie. Podobnie jest z waszym automatycznym oddechem, którego dotąd nie nauczyliście się wykonywać w sposób świadomy. Powiemy wam jak zachować się w danej sytuacji, wychodząc poza reakcje automatyczne i jak uczynić to aktem świadomym, co ułatwi znacznie waszą ewolucję, rezultat nadchodzących wydarzeń. Dosłownie, mamy tutaj do czynienia z polem energii, które każde z was kreuje dość szybko. Jest to neutralne pole gdzie, w tym tak bardzo intensywnym okresie możecie złapać oddech.

Uziemianie Światła

Wyobraźcie sobie, że macie wokół siebie filtr chroniący przed działaniem magnetycznym, mającym wpływ na Ziemię i na wasze potrzeby. Pomimo tego, że filtrując tę energię prawdopodobnie wciąż będziecie odczuwać jej wpływ, może to być pierwsza forma uziemiania światła, jakiej was nauczymy. Pamiętajcie, że to, co my nazywamy ‘światłem’ różni się od waszej definicji. Wy uznajecie światło za bardzo małą część elektromagnetycznego spektrum; my nazywamy go całym spektrum, plus cała masa tego, czego ludzie jeszcze nie widzą. Jest to znacznie większe od tego, co uważacie za światło, ponieważ magnetyzm jest częścią światła. Stanowi to również tę część, której nigdy nie nauczyliście się uziemiać. Istnieje wiele układów, technik i urządzeń, które chronią was przed polem magnetycznym i zabezpiecza przed promieniowaniem pola elektrycznego i magnetycznego (EMF). Nawet jeżeli te metody były efektywne, niewiele z nich na tym poziomie będzie użytecznych, ponieważ na planecie Ziemia bardzo mało urządzeń może was ochronić przed tym, co nadchodzi. Zatem, zamiast się chronić, prosimy was, abyście nauczyli się uziemiać energię. Adaptujecie i harmonizujcie ją, ale nie opierajcie się jej,
Nie chodzi tu też o to, że musicie zabiegać o ochronę, ponieważ to wy jesteście mistrzami Gry. Wy jesteście małymi bogami udającymi, że są ludźmi. Możecie to zrobić bez problemu, ale my chcemy wam powiedzieć o tym, co nadchodzi, jakie są możliwości i dlaczego wprawiliście je w ruch. Dlaczego więc Ziemia promieniuje? Dlaczego zmiana magnetyzmu Ziemi jest ważniejsza bardziej niż byłoby to konieczne? To stało się z waszego powodu. Ewoluowaliście bowiem ponad wasze najwyższe potencjały już pięć lat temu.

Harmoniczność Jest Czynnikiem, Który Wywołuje Reakcję

Teraz jest możliwe, aby rozpocząć pracę z harmonicznością. Harmoniczność jest prosta. Jeżeli uderzycie w klawisz pianina i popatrzycie na struny wewnątrz zobaczycie, że każda z nich zaczyna wibrować. Mówiliśmy już o tym wcześniej. Teraz uczycie się jak wyprostować tę falę. Uczycie się jak dopasować harmoniczności, aby osiągnęły poziom wibracji, jakiej nigdy dotąd nie byliście w stanie osiągnąć. One zawsze były dla was poza zasięgiem. Teraz poprzez harmoniczność, znacznie łatwiej niż dotychczas, możecie osiągnąć efekt zmiany w waszej energii. Jest to coś, do korzystania z czego nie jesteście przyzwyczajeni. Pomimo, że istniało to w waszym świecie od dawna, nigdy nie nauczyliście się tego kontrolować. Możecie jednak kontrolować te ilość magnetyzmu, które docierają do ciała fizycznego. Podobnie rzecz się ma ze Słońcem; wiecie, że zbyt duża ilość promieni jest szkodliwa, dlatego używacie odpowiednich kremów, blokujących przyjęcie zbyt dużej dawki promieni słonecznych. To samo będzie miało miejsce z magnetycznymi filtrami, które umieścicie wokół ciała. Zanim jednak powiemy wam ABC tego, jak to zrobić, bawcie się tym i starajcie się odkryć to sami. Słuchajcie swego wewnętrznego głosu, a on powie wam jak harmonizować. Nad tym właśnie pracujemy z wami nie tylko tutaj, w tej sali, ale w każdym przekazie dla was.
Przemierzaliście tę planetę udając, że jesteście ze sobą rozdzieleni, ale to się wkrótce zmieni, ponieważ wy zaczynacie się rozszerzać i nie ma tutaj już miejsca dla separacji. To jest magiczne. Zaczęliście rozumieć wasz związek i harmoniczność z drugą osobą lub grupą ludzi. To jest magiczne i proste zarazem, ale to wy musicie wykonać pierwszy krok. Zawsze muszą znaleźć się ludzie, którzy stoją w pierwszym szeregu, odważą się popełniać błędy, odważą się popychać innych, próbować czegoś nowego i z tym pracować. To jest początek procesu, który nazywamy ‘uziemianiem światła’ i bardzo dużo z tego wyniknie. Wiele z waszych przeżyć dotyczyły tego, jak ewoluować i doświadczyć wzniesienia. Jesteśmy pierwsi, aby was zachęcić do pozostania na Ziemi. Zakotwiczcie siebie bardzo mocno w tej planecie, aby potem, bez problemu się rozszerzać. Pamiętajcie, że kiedy zaczniecie się rozszerzać i przemieszczać w większe pola energii bez jasnego samookreślenia, lub bez ugruntowania się, będziecie musieli sprostać wielu wyzwaniom. Ugruntowanie się ułatwia wam udawanie, że jesteście człowiekiem. To pozwala pięknu Domu błyszczeć w waszych oczach, kiedy się uśmiechacie i pozwala mu być widocznym we wszystkim co robicie. Dlatego na tę Ziemię przyszliście. Witajcie w Domu. Teraz wiecie co oznacza być podróżą. Każdy z was odnajdzie nieco różniące się odpowiedzi, ale kiedy zaczniecie się łączyć z całością, zobaczycie większy obraz. Ludzkość zawsze działała w ten sposób. Cofnijmy się jednak na moment. Będziemy osobiście pracować z wami nad uziemianiem światła i podamy wam więcej informacji w przyszłości. Pozwólcie nam teraz powiedzieć o emocjonalnych zmianach, jakie wystąpią na planecie Ziemia.
Istnieje u was choroba zwana depresją, która na planecie Ziemia czasami rozprzestrzenia się w sposób niekontrolowany. Bardzo prawdopodobnie magnetyzm będzie działał na tę emocję, wpływając na specyficzny obszar, który możemy nazwać bruzdą czy, jakkolwiek się to nazywa. Bardzo trudno jest tę bruzdę usunąć, ponieważ depresja jest jedną z tych energii, które karmią się same sobą. Bardzo wiele światła wymaga wówczas uziemienia. Wielu z was miało z nią do czynienia w waszym życiu. Często nazywacie ją   depresją kliniczną lub zwykłą depresją. Jest to energia, jaka tutaj istnieje i można ją porównać do tego, co wy nazywacie ciemną energią we Wszechświecie. Nie jest ona zła. Nie nazywajcie ją złą, gdyż wówczas umieścicie ją w świecie dualności. Zamiast tego, przyjmijcie ją i uczcie się jak ją wykorzystać. Są sposoby aby ją użyć. A wy pamiętajcie, że możecie chronić się przed jej wpływem. Obserwujcie Słońce. Szczególną uwagę zwróćcie na 76 godzinny okres po eksplozji pamiętając, że magnetyczna fala dotrze do was wcześniej. Będziecie w stanie zobaczyć Zorzę Polarną, w takich miejscach jak Arkansas i Teksas, czy w innych miejscach we Wszechświecie, które nigdy dotąd nie doświadczyły żadnych anomalii. Będą przez to również przechodzić wasze ciała, co nastąpi wraz z momentem, w którym zaczniecie się dostosowywać i zmieniać. Najłatwiejszym sposobem radzenia sobie z tym, jest trzymanie innej osoby za rękę, ponieważ wszyscy przechodzicie przez to razem. Jednakże idąc w to dalej, cofnijcie swoją rękę z powrotem myśląc, że chodzi tu tylko o was indywidualnie. Jest to częścią naturalnego kurczenia się pola energii. Mówimy wam, drodzy, że macie wybór, podobnie, jak wasi klienci, z którymi będziecie pracować. Istnieją techniki, które wraz z waszym rozwojem wam to ułatwią.

Fizyczne Zmiany

Ludzkość się zmienia. Wydaje się , że nawet nie pasujecie już do waszych fizycznych ciał. Wasze ciała zaczynają ewoluować, robiąc przestrzeń dla nowego człowieka. Ewoluuje także wiele innych rzeczy, włączając w to społeczne i ekonomiczne struktury jakie macie na tej planecie. Oto wyzwanie. Zwykle sukcesem nazywaliście coś, co się dało wielokrotnie powtórzyć. Przyzwyczailiście się do swoich stałych zachowań. Jako ludzie tworzyliście swoje własne rutyny, w których czuliście się komfortowo. Ale to się teraz zmienia. Wielu z was zacznie przemieszczać się poza obszar swojego komfortu nie wiedząc jednak, dokąd zmierzają, co stanowi piękno całej ekspansji. Każdy zaczyna się rozszerzać, co jest następstwem tego, iż przez cały ten czas trzymaliście przy sobie własne pola energii. Teraz powracacie do rozszerzającego się pola, co jest bardziej naturalne dla waszej duszy. Społeczne i ekonomiczne struktury będą próbowały starych sposobów, a to może nawet przysporzyć nieco problemów przed finałową adaptacją. Problemem jest to, że niektóre z tych struktur, myślą iż mają władzę i mogą determinować waszą przyszłość.

Zmienić Strukturę

Nawet jeżeli doświadczacie ekonomicznego zresetowania, co się ostatnio wydarzyło, ekonomiczne i społeczne struktury będą grały tę samą grę, gdyż wg nich, poprzedni sposób działał i z sukcesem się sprawdzał. Więc teraz wracają do starych zachowań, zajmując swoje miejsce do czasu, aż usłyszą od was, że już dłużej się nie sprawdzają. Kiedy jesteście w depresji lub zastanawiacie się kim jesteście, prosimy was, abyście dobrze wczuli się w swoją prawdę. Teraz nadszedł czas, aby głosić swoją prawdę i nie wahać się. To jest czas dla każdego z was, aby wyrosnąć z rutyny, w których wasze społeczeństwo, ekonomiczne struktury, szkoły i inne instytucje, były utknięte tak długo. Teraz jest czas na zmiany i na waszą pomoc dzieciom, nowym pokoleniom, przy przesunięciu z tej energii, w której wam samym trudno było ewoluować. Teraz jest czas, aby być gniewnym, aby mieć dość siebie i otoczenia, i aby stworzyć własne środowisko i nowe struktury, które wspierają nowego człowieka. Zbyt długo bawił się świat ideą wojny. Wojna stała się dochodowym interesem, rutyną, która przez długi okres czasu przynosiła sukcesy. Teraz my was prosimy, abyście toczyli wojny sami ze sobą. Zaskakujcie się miłością. Dzielcie się uprzejmością i róbcie wszystko co możecie, aby podążać w przeciwnym kierunku. Pozwólcie też, aby wasz głos był usłyszany.
Nie będziecie reprezentować całej ludzkości, ale na pewno możecie reprezentować siebie. Co jest dla was dobre, a co nie? Nadszedł czas, abyście zaczęli kotwiczyć wasze potrzeby, wymagania i marzenia, ponieważ nadszedł na to odpowiedni moment. Nawet jeżeli nie doświadczycie tutaj żadnej zmiany, jasno i wyraźnie określicie swój świat i zaczniecie budować nową energię, oraz struktury magnetyczne wokół swych myśli. To jest uziemianie światła. Mówimy wam, drodzy, że nadszedł czas, abyście zaczęli głośno mówić o waszych uczuciach. Za każdym razem, kiedy połączycie się z tą energią, tworzycie Niebo na Ziemi. Nadszedł czas na nowy rodzaj wojny, nadszedł czas na to, abyście uderzyli we wszystkich miłością i uprzejmością. Możecie zacząć od dzisiaj.
Drodzy, tyle zmian, tak szybko się dzieje. Chcielibyśmy dać wam odpowiedzi, abyście mogli znaleźć się w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie. Wiemy, że wielu z was celowo wyszło poza synchronizację po to, aby zrobić coś bardzo ważnego. Wy wszyscy będziecie mieli taką szansę. Nie jest ważne, gdzie teraz jesteście lub gdzie będziecie w okresie następnych kilku lat. Pamiętajcie, że jesteście prowadzeni. Pamiętajcie o tym, że kiedy słuchacie, otrzymacie informacje bezpośrednio z serca. Uziemiajcie to światło i przemieniajcie w najpiękniejszą energię na planecie Ziemia, gdyż to pozwoli wam zakotwiczyć się na te wszystkie nadchodzące dni. Razem możecie trzymać się za ręce i kroczyć do następnej ewolucji.
Z największym szacunkiem pozdrawiamy was dzisiaj i prosimy, abyście traktowali siebie nawzajem z największym respektem. Dbajcie o siebie kiedykolwiek macie taką okazję i grajcie dobrze razem.
Espavo.

Grupa

Marzenia Się Spełniają

Steve i ja właśnie wróciliśmy z obchodów naszej 38 rocznicy ślubu. Zdaliśmy sobie sprawę z tego, że właściwie jest to nasza 40 rocznica jako, że byliśmy ze sobą już dwa lata przed ślubem. Każdy rok był pouczający a zarazem pełnym miłości doświadczeniem.
Powiem wam, że długie małżeństwo wymaga dużo pracy. Ale warto! Każdy dzień musi być pełen świeżych intencji, wartościowania względem innych dni i odnawiający wspólną przyszłość. To właśnie Steve i mnie sprawiało radość w naszej ostatniej podróży do Disneyland. Często mówiłam, że marzeniem moim jest wynająć Disneyland na ogromne przyjęcie dla wszystkich Lightworkers, jako duchowej rodziny. To była taka moja fantazja. Tym razem jednak była to pełna zabawy celebracja dla nas obojga. Myśleliśmy jednak o was wszystkich!
Steve i ja pobraliśmy się w Big Bear w Kalifornii 09/09/72. Interesującym jest fakt, że nasze ostatnie seminarium miało miejsce 09/09/09 w tym samym miejscu. Wszystko zgrało się ze sobą doskonale i wiedzieliśmy, że tak musiało być. Ceniliśmy powrót w te tereny, gdzie się pobraliśmy i w tym samym czasie prezentowaliśmy nasze seminarium. Od wielu lat staraliśmy się prowadzić seminaria w przybliżonym czasie do naszej rocznicy. Pomimo, że rocznice zawsze są szczególne ja chciałam by choć raz celebrować je nie w atmosferze seminarium. Steve zgodził się i dlatego celebrowaliśmy naszą rocznicę w Disneyland.
Kiedy się pobraliśmy spędziliśmy kilka dni w górach Big Bear. Potem zdecydowaliśmy się spędzić kilka następnych dni w Disneyland. Nigdy tam nie byłam, więc cieszyłam się jak dziecko. Był to fantastyczny sposób na rozpoczęcie naszego małżeństwa, bawiąc się pełnym radości otoczeniem. Wzięliśmy ze sobą to uczucie zabawy i kontynuowaliśmy ją przez cały nasz związek.
Cieszyło mnie robienie planów na te wakacje. Zrobiłam rezerwację w bardzo ładnym hotelu koło parku. Byliśmy witani przez załogę, którzy naprawdę sprawiali wrażenie szczęśliwych, pracując w tym miejscu. Od razy złożyli nam życzenia z okazji rocznicy. To było jak powrót do domu. Kiedy dotarliśmy do naszego pokoju, osoba wprowadzająca dała nam paczkę z biletami, małymi prezentami i dwoma wielkimi odznakami, które mogliśmy nosić w czasie pobytu tam. Tradycja nakazuje, że jeżeli ktoś nosi taką odznakę każdy w Disneyland gratuluje mu, kiedy tylko nadarzy się okazja. Problemem jednak było to, że zamiast napisu „Wszystkiego Najlepszego z Okazji Rocznicy Ślubu ” był napis” Nowo Poślubieni”. Dziewczyna, która się nami zajmowała bardzo przepraszała za tę pomyłkę. Uśmiechnęłam się i powiedziałam, że to jest akurat doskonałe. Cały dzień czułam się jak młoda małżonka. Nie mogłam się oprzeć i ubrałam Uszy Myszki Mini z welonem, który Steve mi kupił. On oczywiście ubrał swój kapelusz. Wszędzie szukałam Uszu Myszki Miki dla niego. Ludzie cały czas gratulowali nam z okazji ślubu. Młode dziewczyny miały łzy w oczach widząc jak miłość można przeżywać w każdym wieku. Naprawdę czułam, że dałam im nadzieję na ich własny udany związek.
Pod koniec naszego pobytu jeden z pracowników dał nam odznaki z napisem „ Wszystkiego Najlepszego z Okazji Rocznicy Ślubu” i nosiliśmy je zamiast odznak nowo poślubionych małżonków. W pewien sposób energia się zmieniła, ale ludzie nadal pozdrawiali nas ciepło. Wracając po długim, pełnym zabawy dniu w windzie hotelowej poznaliśmy drugą parę z odznakami dotyczącymi rocznicy. Okazało się, że świętują swoją 40 rocznicę ślubu. Dwie młode dziewczyny prawie nie mogły uwierzyć, że można być z kimś tak długo i ciągle odczuwać do siebie miłość.
Disneyland jest krainą, gdzie marzenia się spełniają. Bez względu na to, czy jesteś w długim, czy krótkim związku, a może nawet jeszcze nie spotkaliście tej szczególnej osoby, z którą chcielibyście być i z którą chcielibyście cieszyć się miłością. Celebrujcie miłość w waszym życiu na wasz własny magiczny sposób.
Z Miłością i Światłem
Barbara

 

Copyright Notice:
Copyright 1998 – 2012 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part with the following conditions: Use of this material signifies that the user aggress to the following conditions: 1. The words “Copyright 2000 – 2012 Lightworker. www.espavo.org” will be included with all published material. 2. User agrees that all rights, including copyrights of translated material, remain the property of Lightworker. If you translate this material we reserve the right to share that translation with credit to you as translator, on the Lightworker site to make it available to all. Further information from the Group may be found at: http://www.espavo.org.     Thanks for helping to spread the Light!