Sierpień 2010

Secret of the Expanding Universe
Tajemnica Rozszerzającego się Wszechświata

Od Steve:
W tym miesiącu Grupa mówiła o rozszerzającym się Wszechświecie. Niedawno odkryto fakt, że Wszechświat nie zachowuje się w sposób normalny. Jeżeli teoria wybuchu jest prawidłowa wówczas oddalające się od siebie gwiazdy powinny zacząć zwalniać. Jednakże ostatnio dokonano odkrycia, że w rzeczywistości one przyspieszają. Grupa mówi o tym w przekazie i nawiązuje do tego co się dzieje w naszym wszechświecie jako rezultat rozszerzania się Ziemi.
Grupa także sprowadziła ten proces do indywidualnego poziomu i powiedziała co w najbliższej przyszłości będziemy robić z naszymi ciałami energetycznymi. Następna część naszej pracy dotyczyć będzie skupieniu się na rozszerzaniu poprzez Harmoniczny Rezonans. Grupa chce abym udostępnił to jak najszybciej proszę więc uważać na informacje o internetowym kursie, które ukażą się wkrótce. Podczas przekazu Grupa pokazała  kilka obrazów i w zasadzie sprowadza się to do tego co się dzieje z ludźmi kiedy opuszczają swe ciała. Wracają oni do swojej naturalnej formy energetycznej, która jest ogromna i rozszerzająca , kiedy stanie się jednością z Wszechświatem. Tak będzie z każdym z nas kiedy nauczymy się jak wykorzystywać nowe narzędzia w procesie rozszerzania, w procesie harmonicznego rezonansu. Nauczymy się przebywać w tej energii przez cały czas.
Dwa dni wcześniej Grupa powiedziała mi jaki będzie temat i ja bardzo się tym denerwowałem gdyż niektóre pojęcia są bardzo trudne do przetłumaczenia używając terminologii dostępnej ludziom. Sądzę, że poszło mi nieźle ale Grupa była trochę rozbawiona kiedy poprosiła mnie abym użył rąk do zilustrowania ruchu w piątym wymiarze. Mimo, że próbowałem wyjaśnić słowami to co próbują mi przekazać w środku wszyscy się śmialiśmy.
Jak zwykle, przekaz był pełen szczególnej miłości od Grupy
Życzę wam wspaniałego miesiąca!

 

Pozdrowienia z Domu

Przełamanie między Wymiarami

Czas mija bardzo, bardzo szybko kiedy rozpoczynacie nowe doświadczenie, nowe postrzeganie tego co jest wokół was. Zmieniacie swoją percepcję z powodu większej perspektywy. Pragniemy podzielić się dzisiaj z wami tym czym jest ta perspektywa i czego będziecie doświadczać w waszych energetycznych i fizycznych ciałach wraz z tym jak zmienia się Ziemia. Po pierwsze, pozwólcie, że powiemy najpierw o Wszechświecie jako całości gdyż dzieją się tam teraz bardzo ciekawe rzeczy. Zarówno wielu z was jak i wasi naukowcy wierzycie, że Ziemia powstała w wyniku Wielkiego Wybuchu. Został on nazwany Wielkim Wybuchem ze względu na centralnie umiejscowiony punkt od którego wszystko rozszerza się we wszystkich kierunkach. Łatwo jest waszym naukowcom to zmierzyć i niejako zobaczyć co się stało. My wam mówimy, że to nie był wielki wybuch ale przebicie pomiędzy jednym wymiarem a drugim i to stworzyło coś bardzo magicznego. Tak zdarzyło się kilkakrotnie w historii Wszechświata ale w waszym wymiarze wy widzicie tylko jedno z tych wydarzeń

Wielki Wybuch i Rozszerzający się Wszechświat

Mówimy wam o tym ze względu na to co obecnie ma miejsce na planecie Ziemia. Wszystko na Ziemi związane jest z przypływami i odpływami, wdechem i wydechem. Wielu z was zauważyło, że czasami jest on nazwany Oddechem Boga, wdech i wydech. Pomiędzy każdym z tych oddechów następuje coś co czasami nazwane jest punktem bezruchu albo momentem przejścia. Jeżeli rzucicie piłkę do góry, poleci w górę potem osiągnie punkt bezruchu zanim powróci na Ziemię. Jest typowe rozumienie dla większości waszych naukowców i tego co nazywacie prawami fizyki na Ziemi. Mówimy wam o tym ponieważ to co chcemy teraz opisać nie odpowiada tym prawom. Istnieje bardzo poważny ku temu powód bowiem wasz punkt postrzegania pozwala wam widzieć tylko bardzo ograniczoną część całego obrazu. Dlatego wasi naukowcy wierzą, że wszystko rzeczywiście zaczęło się od punktu centralnego pomimo, że tak nie było. Zgodnie jednak z waszą nauką i waszą percepcją to właśnie widzicie. Teraz zaczyna się ciekawa część. Skoro Wszechświat się rozszerza należy się spodziewać, że zacznie zwalniać ale on w rzeczywistości przyspiesza. Jest to tylko iluzja waszego punktu widzenia. Chodzi tu o to, że wdech Boga rozpoczął się tym samym ruchem co wydech. Ekspansja się zatrzymała i aktualnie Wszechświat wraca do siebie jako jedności. Nie jesteście tego świadomi ponieważ nie było punktu bezruchu, braku zawahania lub przerwy pomiędzy kierunkami. Efekt tego jest taki , że wy ewoluujecie. Wszechświat zaczął się rozszerzać i równocześnie z tym samym ruchem zaczyna się kurczyć . (W tym miejscu przekazu próbowałem zobrazować ruch jaki mi pokazywali, który następuje do wewnątrz i na zewnątrz w jednym nieprzerwanym szerokim ruchem. Jest to łatwe w 5D ale moje ręce uderzały o siebie w 3D wywołując reakcję) Bardzo trudno jest nam przedstawić jak ten obraz pracuje w trzecim wymiarze. Poruszenie wytwarza falę w czasie jednego ruchu, która przechodzi pomiędzy wymiarami i to właśnie dzieje się ze Wszechświatem.

Rozwój Osobisty

Dlaczego tak ważne jest aby coś o tym wiedzieć? Dlatego, że wasze fizyczne ciała reagują dokładnie w taki sam sposób. Ciało fizyczne i ciało energetyczne także rozszerzają się z trudnym do uwierzenia tempem. To, że już zdołaliście nauczyć się jak kontrolować wasze pole energii i utrzymywać je skupione stanowi część wyzwania. Jest to bowiem niezbędne do koegzystencji na tej planecie. Bardzo łatwo też jest to sprawdzić. Jeżeli pójdziecie tam gdzie jest duży ruch i dużo zamieszania – prawie każde lotnisko i dworzec kolejowy – zobaczycie , że każdy ściąga swoje pole energii tak mocno jak to tylko możliwe aby bez żadnych problemów móc przejść przez tłum. Ludzie są skupieni na tym dokąd zmierzają i koncentrują się na ściskaniu pola swojej energii aby nie wchodzić w interakcję z innymi i nie odczuwać energii innych ludzi. W ten sposób nauczyliście się przetrwania energetycznego.
W rezultacie, w długim okresie czasu ludzie nauczyli się kumulować swoje pole. Obecnie jednak ograniczenia te muszą zostać zniesione a wasze pole musi się rozszerzać po to abyście mogli uwolnić matryce ciał, które posiedliście przez cały okres Gry. Posiadacie jedną z 500 matryc ciała, które wybraliście do gromadzenia swojej energii. Matryca ta służyła dobrze ponieważ dała wam bazę, albo jak to się mówi naczynie do którego włożyliście swoją energię. To się udało gdyż ciała wszystkich ludzi odpowiadają jednej z tych pięciuset matryc. Wkrótce jednak w wyniku waszego rozwoju nie będziecie już ograniczeni tylko do tej liczby matryc.

Może to działać dwojako, albo w kierunku rozszerzenia pola energii aby uwolnić waszą matrycę albo możecie uwolnić waszą matrycę by rozszerzyć pole energii. Nauczycie się w jaki sposób poruszać się w polu pełnej energii będąc ciągle w ciele fizycznym. Nauczycie się jak korzystać ze swojego pola energii na sposoby o jakich nigdy nie myśleliście, że są możliwe. Mówimy wam, że to nigdy dotąd nie zdarzyło się w całym Wszechświecie. Wiele było gier, które doprowadziły do niesamowitego wzrostu wibracji, wiedzy technicznej i tego co nazwalibyście postępem ale nikt nie przeszedł z jednego poziomu na drugi w sposób świadomy. A to właśnie tu ma miejsce. Jest to ekscytujące a zarazem przerażające dla wielu z was ponieważ szklany słój który przechowywał waszą energię i nadał wam kształt zostaje otwarty. Naturalnie wielu z was odczuje to jako lęk lub jako nie komfortową sytuację kiedy zaczniecie tracić część waszej osobowości, formy i energii. Spotkacie się z tym, że pewne rzeczy będą działały a pewne nie. Potem, po bardzo krótkim czasie osiądziecie w matrycy waszego własnego projektu nie będąc już dłużej ograniczeni tylko do liczby 500. Możecie stworzyć tyle matryc ile zapragniecie i możecie zindywidualizować wasz własny pojemnik na waszą energię.
Od razu myślicie o waszych ciałach fizycznych mówiąc” Dobrze, wreszcie mogę pozbyć się tej wagi i wyglądać 20 lat młodziej” My jednak nie mówimy o fizycznym wyglądzie ale raczej harmonii którą odkryjecie w waszych ciałach. Mówimy o strukturze energetycznej która pozwoli wam w fizycznym ciele nieść więcej boskiej energii i z którą świadomie będziecie pracować.

Od Automatu do Pół-automatu

O jednym z kluczy z którymi będziecie pracować mówiliśmy wcześniej ale ważnym jest to aby powtórzyć to w tym miejscu. Wiele z waszych funkcji jest automatyczna a ich celem było zapewnić wam przetrwanie na tej planecie. Obecnie jednak wiele z tych funkcji wyłącza tryb automatyczny. Ludzie mają małe wyobrażenie o tym jak to jest oddychać świadomie. Nie wiecie jak to jest kiedy należy wziąć oddech. Nie wiecie bo oddychacie automatycznie.

Nadejdzie taki czas kiedy siedząc przed telewizorem nagle zdacie sobie sprawę, że brakuje wam powietrza i przypomnicie sobie o potrzebie wzięcia oddechu. Wiele z tych rzeczy które działy się automatycznie zaczną działać w trybie półautomatycznym oraz w stanie pół-świadomości a my was prosimy abyście pobawili się tym procesem. Są to nowe formy kontroli nad waszą strukturą energetyczną i nowym ciałem oraz nową matrycą, która jemu odpowiada. Im wcześniej to zrozumiecie i zaczniecie bawić się tymi koncepcjami i ideami tym łatwiej będzie wam otworzyć drzwi a inni podążą waszym śladem. Większość z was zaczęła już z tym pracować.

Tak wiele zmian zachodzi obecnie na planecie Ziemia aby zapewnić miejsce dla ludzi. Tyle jest ekscytacji we Wszechświecie kiedy widzimy was dokonujących te zmiany wokół. Mówimy wam coś o czym wiecie od bardzo dawna ale w nadchodzący dniach stanie się to coraz bardziej ważne.
Materia we Wszechświecie płynie bez ograniczeń w każdym momencie. Kiedy forma materii znajdzie sobie drogę do formy energii kreuje rzeczy w waszym świecie. Wszystko o czym myślicie i wszystko co istnieje w waszym świecie miało swój początek w formie myśli. Stworzycie energię a materia się pojawi i przylgnie do niej. Nie jest to tajemnicą i znane jest we Wszechświecie od jakiegoś czasu. Jednakże wy ludzie wykonaliście następny krok, a to znaczy, że staniecie się świadomymi twórcami będąc przeciwieństwem do twórców nieświadomych. Pierwsza rzecz, która się wydarzy to fakt, że wiele ograniczeń z waszej własnej kreacji zostanie usunięte. Niektórych to przerazi w tym znaczeniu, że wielu ludzi będzie chciało sytuację tę wykorzystać i nadużyć co jest typowe dla ludzi. Kiedy miną wszystkie wzloty i upadki odkryjecie, że wasze własne myśli tworzą te formy energii znacznie szybciej niż kiedykolwiek myśleliście, że to jest możliwe. Wiele z waszych procesów myślowych zachodzi teraz znacznie szybciej. Pola energii na planecie Ziemia się oczyszczają. Ponieważ pracujecie nad oczyszczeniem większości tej gmatwaniny, wrodzonej energii wokół was, uczycie się kontrolować w całości nowe ciało. Uczycie się umiejętności działania w odmienny sposób aby doświadczać jako w pełno- uprawnionego człowieka będącego ciągle w ciele fizycznym. Z pewnością będą towarzyszyć temu wyzwania. Większość z was ciągle zmaga się z przystosowaniem się ego na tej ścieżce. W rezultacie doświadczacie na planecie Ziemia wiele zabawnych, drobnych wyzwań ale jesteśmy pewni, że znajdziecie odpowiedzi na te trudności. My po prostu staramy się was uświadomić, że to nadchodzi i jest niczym pociąg towarowy poruszający się z pełną prędkością i niezatrzymujący się na żadnej stacji. Wy już przesunęliście się do piątego wymiaru a teraz po prostu uczycie się jak to działa. Uczycie się jak korzystać z niego w każdym dniu, uczycie się kreować swoją rzeczywistość i Niebo na Ziemi tutaj i teraz. Wszystko to nie zostało jeszcze zapisane więc kiedy odkryjecie, że coś działa, podzielcie się z innymi. Nie mówcie „ja znam odpowiedź” ale raczej „odpowiedź jest znana”

Rezonans Harmoniczny

Jest jeszcze jedna rzecz którą chcemy dodać ponieważ stanowi ona ważną część wszystkiego z czym będziemy z wami współpracować przez okres następnych dwóch lat. Chodzi tu o rozszerzanie waszego własnego pola energii. Kiedy rozszerzacie swoje własne pole energii wydarza się coś magicznego. Powróćmy do osoby na dworcu kolejowym, która ściąga do siebie swoje pole energii i porusza się pomiędzy ludźmi nie przeszkadzając nikomu…bez zakłócania pola energii innych. Czujecie się w ten sposób bezpiecznie. Dlaczego? Ponieważ bierzecie odpowiedzialność za wpływ który wywieracie na mijane osoby więc podświadomie nauczyliście się zamykać swoje własne pole energii. Kiedy je rozszerzacie oznacza to, że styka się ono z innym polem energii. W rzeczywistości niemożliwe dla pola energii jest to aby całkowicie zawładnęło czy owinęło się nawzajem z drugim polem i to stanowi następny klucz do waszej egzystencji na planecie Ziemia.

Chodzi tu o harmonię, jak tworzycie harmonię i harmoniczny rezonans na tej planecie. Podzielimy się z wami kilkoma podstawowymi założeniami, ale także pokażemy wam niektóre z możliwości które stworzyliście dla siebie i które posunęły się dalej do przodu. Niektóre z nich są bardzo łatwe więc się ich nauczcie a kiedy zrozumiecie potencjały zobaczycie w ilu obszarach ta nowo osiągnięta umiejętność będzie w stanie wam pomóc. Zilustrujemy wam to w ten sposób; Na zewnątrz tego budynku na ulicy znajduje się bardzo trudny skręt, z którego Opiekun lubi korzystać aby zająć miejsce na parkingu. Często jest to manewr niebezpieczny ponieważ samochody zwykle są zbyt blisko i łatwo o potencjalne uderzenie w tył samochodu tuż przed skrętem. Opiekun zaczyna harmonizować energię tej sytuacji na kilka mil przed planowanym skrętem. Kiedy więc przyjeżdża tutaj zawsze ma przestrzeń aby wykonać skręt. On doskonale wie, że kiedy włączy kierunkowskaz skręcając w lewo nikt za nim nie będzie jechał gdyż tę wolną przestrzeń wykreował z wyprzedzeniem. Jest to całkowicie możliwe dla was aby w każdej sytuacji nastawić odpowiednio wibrację i pozwolić materii skupić się wokół niej by stworzyć harmonię z energią. Nikt nie może dopasować wszystkich wibracji bezpośrednio ale można to zrobić pojedynczo poprzez harmonizację. To pomoże wam wykreować waszą rzeczywistość znacznie szybciej, bardziej bezpośrednio w celach o jakich do tej pory nie marzyliście. Jest to narzędzie, które możecie użyć do kreacji Nieba na Ziemi.
Powiedzieliśmy wam trochę ekscytujących rzeczy których możecie oczekiwać i o tym jak wspaniałymi istotami będziecie. Ale harmoniczność na tej planecie będzie bardzo intensywna dla was rozszerzających swoje pole, z prostego powodu. Już nie możecie dłużej trzymać innych ludzi poza swoim doświadczeniem. Jesteście częścią z każdym człowiekiem który was mija a teraz będziecie tego świadomi. Oczywiście to podniesie emocje u wielu i podda ich wyzwaniom ale te niesamowite dary, które z tego wynikną są trudne do wyobrażenia. Nie przypuszczaliście, że tyle niesamowitych możliwości przychodzi z tego typu rozszerzenia. Wasze rozszerzenie, bezpieczeństwo i komfort w tym rozszerzeniu ma związek waszą umiejętnością komfortowej harmonizacji.
Harmonizacje są łatwe. Pozwólcie przedstawić wam kolejną ilustrację abyście dokładnie zrozumieli o co nam chodzi. Powiedzmy, że wchodzicie tutaj i w tym pomieszczeniu nikogo jeszcze nie ma. Włączacie światło, patrzycie dookoła i myślicie; ”Cóż, mam jeszcze 5 minut, więc sobie usiądę. W tym momencie wibracyjnie obejmujecie całą salę gdyż wibracja wypełnia wszystko bez względu na wielkość pomieszczenia. Co się dzieje kiedy do sali ktoś wchodzi? Natychmiast, nawet jeżeli nie jesteście świadomi tej osoby uświadamiacie sobie, że wasza energia w pomieszczeniu się zmieniła. Dzieje się tak ponieważ kiedy ktoś wszedł do sali odczuwacie dysharmoniczną reakcję we własnym polu. Najpierw otwieracie oczy, widzicie osobę i nawiązujecie z nią kontakt aby wytworzyć harmonię waszych energii. Jest to automatyczne i tak się działo od bardzo dawna. Jest to jeden z tych elementów, który przestaje działać automatycznie i przestawia się na świadomość. Wasza kontrola energii nie jest już automatyczna. Jeżeli nie rozszerzycie się świadomie, pole energii się skurczy i będziecie je utrzymywać tylko kilka cali od swego ciała. Ale jaka to strata. Wiele jest miłości we Wszechświecie, którą moglibyście poczuć.

Poczucie Bezbronności i Poczucie Mocy

Kiedy zaczniecie rozszerzać wasze pola energii oczywiście poczujecie się nieswojo, ale nauczycie się też jak harmonizować różne części waszych pól energii. Nauczycie się tego jak pozwolić nieharmonijnym i rozbieżnym energiom być w waszej energii bez wywierania żadnego wpływu na was. Robiąc to ważnym jest aby zachować energetyczne granice na swoim miejscu wiedząc nie tylko kim jesteście ale także kim nie jesteście.  Przestańcie próbować być wszystkim. Dobrze jest wiedzieć jaka jest wasza rola i miejsce w tym Wszechświecie w tym momencie procesu rozszerzania. Możliwość rozszerzanie waszego własnego pola energii i uwalniania fizycznych matryc jest teraz pod ręką . Powiemy wam także, że wiele się dzieje, gdyż Ziemia również przechodzi przez swój cykl.. Cała ludzkość przechodzi przez cykl…słońce, księżyc, planetarne ułożenia przeszły przez cykl, ten przez który wy na tej planecie przeszliście już kilka razy. W typowy sposób doprowadziło to do problemów i harmonicznego rozbicia na części systemów które się nie sprawdzały. Mówimy wam, że tym razem będzie inaczej. Nie ma potrzeby aby wszystkie systemy się rozpadły na części w imię przejścia na wyższy poziom. Teraz jest to możliwe, szczególnie jeżeli obejmiecie władze nad własnym rozszerzającym się polem energii. Jeżeli znacie kogoś kto przeszedł przez doświadczenie śmierci klinicznej to wam powie, że prawie zawsze pierwszą rzeczą którą czują osoby po wyjściu z ciała jest piękne rozszerzające się światło. Jak ogromni i potężni są wówczas. Obecnie jest możliwe aby czuć się podobnie bez umierania. Teraz możliwe jest być w tej energii każdego dnia.

Jeżeli chodzi o emocje, jest tutaj miejsce dla uzdrowicieli. Nauczyciele i uzdrowiciele tej planety naprawdę będą pomagać ponieważ jakakolwiek zmiana o takim znaczeniu przyniesie sporo lęku. Przyniesie ujawnienie tego co ukryte a tych wszystkich rzeczy ludzie zwykle się boją ponieważ tracą część swej stabilności. Stracicie trochę poczucia bezpieczeństwa w tym rozszerzaniu. W miarę rozszerzania nauczycie się jednak nowych technik w harmonizowaniu, w tworzeniu harmonii w świecie. Co robicie kiedy harmonizujecie? Czy się zmienicie aby się dopasować? Czy staniecie się kimś innym, nie będziecie już sobą? Czy zagubicie w tym siebie? To jest powód dlaczego należy utrzymać zdrowe granice zanim zaczniecie się rozszerzać. Jeżeli wiecie kim jesteście, jeżeli znacie swoje granice wówczas możecie się rozszerzać bez obawy ich utraty. Możecie się rozszerzać i wykorzystać tę energię zamiast z nią walczyć.

To jest Gra a teraz będziecie się uczyć jak w nią grać korzystając z wyższej perspektywy. Możemy wam powiedzieć, że reguły się zmieniają ale nie możemy wam powiedzieć jak. Drodzy, pamiętajcie, że mieszkacie na planecie gdzie istnieje wolny wybór i cokolwiek zrobicie jest dobre. Jesteśmy tak bardzo podekscytowani patrząc na to co się dzieje na waszej planecie. Nie tylko my ale oczy całego Wszechświata są teraz skierowane na planetę Ziemia. Tak jeszcze nie było. Gratulacje! Wygraliście tę Grę.
Teraz my wszyscy prosimy was o to, że kiedy odkryjecie coś nowego wyjdźcie dalej i podzielcie się z ludźmi wokoło. To nie musi być doskonałe. Paradygmat nauczycieli się zmienił. Nie musisz już być mistrzem aby uczyć innych, po prostu musisz mieć pragnienie wiedzy i poszukiwania jej na równi ze swoimi uczniami. Nie musisz im przewodzić. Wszystko zacznie się przesuwać kiedy nauczycie się łączyć razem i zaczniecie usuwać te wszystkie iluzje oddzielenia między ludźmi na planecie Ziemia. To jest czas gdzie nie już więcej tajemnic. To jest czas kiedy wyraźnie można zobaczyć serca jak i myśli innych. To jest czas aby zakochać się w ludzkości.

To jest największy zaszczyt dla nas móc podzielić się tą informacją z wami. To jest nasz honor ponieważ dzielimy się tym z wami przez bardzo długi czas ale dopiero od niedawna jesteście w stanie nas usłyszeć. Witajcie w Domu najdrożsi. Wy go teraz tworzycie swoją miłościa na planecie Ziemia.

Największym dla nas zaszczytem jest pozostawienie was z trzema małymi uwagami – abyście się nawzajem traktowali z najwyższym szacunkiem. Dbajcie o siebie wzajemnie i pomagajcie sobie w każdy sposób szczególnie kiedy odnajdziecie tę harmonię. Nie zapomnijcie, że gracie w piękną grę udawania bycia człowiekiem więc bawcie się dobrze.
Espavo.

Grupa

 

Fotografie Życia

Tegoroczne lato pozwoliło mi na połączenie z moim domem. Świadomość tego kim jestem dawało mi szczęście. Mogłam żyć w zwolnionym tempie co dało mi możliwość realizacji pewnych projektów , które wcześniej odkładałam.
Jeden z nich może wam się wydawać nudnym bo pochłania zbyt dużo czasu i chętnie zapłacilibyście komuś aby zrobił to za was. Jestem w trakcie długiego procesu digitalizacji wszystkich naszych fotografii od czasu kiedy Steve i ja się poznaliśmy i kiedy założyliśmy rodzinę. Jest na nich rodzina od strony Steve i moja, przyjaźnie i całe mnóstwo różnych fotografii, które tak ostrożnie układałam w albumach przez te wszystkie lata.
Trudno jest sobie wyobrazić aparaty fotograficzne przed erą cyfrową. To jest prawie jak pamięć telewizji czarno-białej przed pojawieniem się kolorowej. No dobrze, postarzam się teraz! Grupa i Steve powiedzieli, że w najbliższej przyszłości nastąpi znaczny skok technologiczny. Sami widzimy, że to już się dzieje.

W jakiś sposób tęsknię za staromodnym sposobem przeglądania albumów fotograficznych i oglądaniem zdjęć ludzi i miejsc, którzy są mi tak szczególnie drodzy. Ale zmiana jest dobra. Mam drukarkę która drukuje moje zdjęcia z mojej małej uroczej fioletowej kamery cyfrowej. Gdybym tylko mogła zrozumieć w jaki sposób ona działa. Pamiętajcie to Steve jest umysłem technicznym nie ja. Ale wygląda na to, że i ja podnoszę poziom swoich umiejętności kiedy tego zapragnę. Kiedy ktoś przychodzi do naszego domu możemy wyświetlać nasze zdjęcia na dużym telewizorze aby wszyscy mogli je zobaczyć. To są zdjęcia nie tylko z naszego osobistego życia ale z wszystkich seminariów Lightworkers które prowadziliśmy przez te wszystkie lata, jako , że to jest również nasza rodzina. Czasami łapiemy się na tym, że po prostu stoimy i je oglądamy.

To jest utrzymywanie żywej pamięci. Może przynieść śmiech, łzy, radość i smutek. Możemy oświadczyć wszystkiego od narodzin do śmierci bliskich i wszystko inne pomiędzy tym. To jest przypomnienie kim jesteśmy w tym momencie. Widzimy jak zmienił się nasz wygląd oraz zadumać nad tym jak sami wzrośliśmy wewnętrznie.

Bawiłam się tym, że zabezpieczałam naszą przeszłość aby następne pokolenia mogły zobaczyć skąd pochodzi ich rodzina. Mój jedyny problem to poświęcenie temu zbyt długiego czasu. Patrząc na każde zdjęcie spędzam zbyt dużo czasu wspominając każde wydarzenie. A skanując każde zdjęcie martwi mnie jak niektóre z nich wyblakły lub się zniszczyły. Wiem, że gdybym się nimi nie zajęła te zdjęcia mogłyby zniknąć w przeszłości. Moim magicznym urządzeniem byłam w stanie poprawić jakość każdego zdjęcia i przywrócić je do życia. Sprawia mi przyjemność myśl, że ktokolwiek będzie oglądał te zdjęcia zobaczy opiekuńczość, miłość, rodzinę i zabawę.
Wspomnienia będą żyły i nowe będą powstawać kiedy będziemy je uwieczniać kamerą. Ale nawet bez aparatów możemy na moment zamknąć oczy i stać się wspomnieniem. To jest fotografia naszego umysłu. Bez względu na to czy uwieczni się szczególne momenty życia w ten sposób czy kamerą ważnym jest robić zdjęcia dotyczące Życia.
Z Miłością i Światłem,

Barbara

Copyright Notice:
Copyright 1998 – 2012 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part with the following conditions: Use of this material signifies that the user aggress to the following conditions: 1. The words “Copyright 2000 – 2012 Lightworker. www.espavo.org” will be included with all published material. 2. User agrees that all rights, including copyrights of translated material, remain the property of Lightworker. If you translate this material we reserve the right to share that translation with credit to you as translator, on the Lightworker site to make it available to all. Further information from the Group may be found at: http://www.espavo.org.     Thanks for helping to spread the Light!