Czerwiec 2010

Matryce Nowego Człowieka
Coraz Cieńsza Linia Pomiędzy Życiem a Śmiercią

 

Od Steve:

W tym miesiącu Grupa zmieniła zainteresowanie i skupiła się na ciele ludzkim i zmianach jakie czekają nas, wszystkich ludzi. Grupa wspomniała o infuzji energii seksualnej, która na tej planecie w obecnym czasie jest w pełnym rozpędzie. Dowody tego możecie zobaczyć w codziennym życiu ludzi. Wiele z tego, co miało stałą bazę zaczyna poruszać się na więcej niż jeden sposobów. Jedną z istotnych uwag, jaką podczas tego przekazu poczynili dotyczyła ciała fizycznego. Wraz z procesem zmiany programu ludzkości będącej w zaawansowanym stadium, następuje uwolnienie starych matryc utrzymujących ciało ludzkie. W pierwszym momencie, po uwolnieniu tychże matryc, ludzie mogą doświadczyć wrażliwości ciała fizycznego. W rzeczywistości, Grupa powiedziała, że w tym czasie ludzie znajdą się znacznie bliżej Domu oraz, że teraz, bardzo łatwo jest przekroczyć linię pomiędzy życiem a śmiercią.
Grupa powiedziała również, że podczas obecnego okresu wiele osób opuści Ziemię aby zająć nową pozycję, a wszyscy ludzie są znacznie bliżej śmierci niż mogą to sobie wyobrazić. Nie pamiętam ich dokładnych słów, ale w pewnym momencie w trakcie przekazu wiedziałem, że mówią o Brittany Murphy i jej małżonku, którzy niedawno umarli. (Zmarła 20.12.2009 z powodu rozległego zapalenia płuc i ostrej anemii w połączeniu z intoksykacją różnymi lekami. Pięć miesięcy później, 23.05.2010 zmarł jej mąż – przyp. tłumacza). Zabarwili to malutkim ostrzeżeniem; Linia pomiędzy życiem a śmiercią jest obecnie bliższa nas niż możemy to sobie wyobrazić. Teraz mamy wybór; albo będziemy żyć w lęku każdego dnia, że może on być naszym ostatnim dniem, albo zastanowimy się czy może istnieje dla nas jakiś inny cel?

Życzę wam wspaniałego miesiąca, a także abyście promieniowali Światłem!
Wielkie uściski

 

Pozdrowienia z Domu

Punkt Demarkacyjny w Ewolucji Ludzkosci

Dzisiejszy dzień odznacza się szczególnie w rozwoju i w ewolucji ludzi na planecie Ziemia. Jest to czas wielkich zmian w ewolucyjnym cyklu każdego człowieka oraz wszystkich istot. Wiele żyjących i oddychających przedmiotów, ludzie nie uważają za żywe, ale w rzeczywistości jest odwrotnie. Wszystko co widzicie wokół, drodzy, żyje i oddycha w taki czy inny sposób. O wielu przedmiotach myślicie jako o rzeczach nieożywionych. Możecie podnieść muszlę leżącą na plaży i powiedzieć, że nie ma ona w sobie energii życia. My jednak mówimy wam, że ją ma, gdyż w przeciwnym razie nie bylibyście w stanie jej podnieść. Gdyby nie była żywa i ewoluująca, nie istniałaby w zakresie wibracji, do której jesteście dostrojeni i którą nazywacie waszym światem.
Drodzy, dzisiaj szczególnie pragniemy zwrócić się do was, a to z powodu demarkacji. Mówimy tutaj o punkcie, w którym rzeczy zaczynają ulegać zmianie dla waszych fizycznych ciał. Każdy z was na tej planecie jest energetycznie przeprogramowywany po to, aby mógł nieść światła więcej, niż kiedykolwiek przedtem. To, co przez to rozumiemy, jest proste; tylko mała część waszej duszy znajduje się w tym fizycznym ciele. Wy jednak, macie pełny kontakt z całością. Kontakt z każdą częścią siebie posiadacie poprzez waszą Wyższą Jaźń. Ona stanowi punk łączący, który otwiera tę część was zwaną ciałem fizycznym, jakże malutką, w stosunku do ogromu tego, kim naprawdę jesteście. To połączenie teraz zaczyna się zmieniać.

Uwalnianie Matryc

Mówiliśmy o tym wcześniej, ale w tym miejscu pragniemy to zrekapitulować jako, że ważne to jest dla zrozumienia całości procesu. Ludzie rozpoczynają podróż na Ziemi bez fizycznych ciał. Przebywaliście tutaj w tzw. anielskich lub eterycznych ciałach bez fizycznej gęstości. W pewnym momencie nadszedł czas, w którym nie mogliście już dłużej utrzymać takiego połączenia, bowiem chcieliście skierować się w bardziej gęstą formę, w której zamieszkać miała wasza dusza. To wówczas, po raz pierwszy zaadoptowaliście fizyczną formę na Ziemi. Jesteście z nią połączeni, ona jest połączona z wami. Nie jesteście nowi na tej planecie.
Powiedziawszy to, możemy wam zdradzić, że okres w którym dokonaliście przejścia z ciała eterycznego w gęstą fizyczność był długi. To była ewolucja. Nawet wówczas, kiedy obniżaliście swoją wibrację, stanowiło to ogromną ewolucją dla całej ludzkości i było wydarzeniem na planecie Ziemia. Teraz przechodzicie przez taką samą ewolucję. Nie jest żadną tajemnicą, drodzy, że teraz ponownie wzmacniacie swoje wibracje. W waszej ewolucji był jednak taki czas, że koniecznym było jej obniżenie, aby móc istnieć w fizycznych ciałach. Zrobiliście wszystko co mogliście; najpierw wchodząc w ciało a potem próbując odnaleźć Dom. Próbowaliście odnaleźć na zewnątrz to, co odczuwaliście wewnątrz, aby pozwolić swej duszy lśnić w tej gęstej, biologicznej bańce. Robicie to, a wasze fizyczne ciała same ewoluują. Nie jest tajemnicą, że w końcu przemienią się w ciała świetliste. Wy bowiem, nie potrzebujecie utrzymywać już dłużej fizycznej gęstości. Przemiana przez jaką teraz przechodzicie jest ogromna.
Kiedy pierwszy raz przybyliście na planetę Ziemia aby przybrać fizyczne ciało, było was tylko 500. Miliardy dusz żyły na Ziemi, ale kiedy przybraliście fizyczną formę, tylko 500 zdecydowało się na to, aby zagrać w tę grę, w ten właśnie sposób. 500 fizycznych, ludzkich matryc zostało stworzone i od tego momentu ludzie zostali ograniczeni tylko do tej liczby. Teraz to właśnie się zmienia, gdyż wy już matryc tych nie potrzebujecie. Pozwólcie nam to wytłumaczyć.
Matryce były wam bardzo pomocne. We wczesnym stadium waszego rozwoju, jako gatunek potrzebowaliście mocnych i wytrzymałych wzorców, aby zapewnić sobie przetrwanie, szczególnie ze względu na powtarzające się wojny. Obecnie wasza dusza potrzebuje więcej miejsca dla swojego wzrostu i do pracy w nowy sposób. W odpowiedzi na to, wasze ciała mogą teraz uwolnić ograniczający je image, który kiedyś zawierał zarówno najwyższą jakość obrazu ciała, jak i jego możliwości. Wielu z was latami walczyło ze swoimi matrycami, które często przysparzają problemów, gdyż już dłużej nie utrzymują waszej całej duszy. Wasze ciało przystosowuje się teraz do tego, aby utrzymać więcej waszego światła i ekspresji tego, kim naprawdę w tym życiu jesteście i aby nastąpiło to bez potrzeby jego zmiany. Tak nigdy wcześniej nie było. Teraz nadszedł czas na uwalnianie starych matryc waszych ciał. Te matryce są bazową formą energii, uformowane przez masę waszego ciała i utrzymujące wasz doskonały obraz w najwyższej formie. Pozwólcie nam wytłumaczyć tę koncepcję, ponieważ istotnym jest abyście ją dobrze zrozumieli.

Znaczenie Wewnętrznego Piękna

Tworzy go odbicie waszej fizyczności. Obecnie w umysłach utrzymujecie swój wizerunek, ale na samym początku życia, obrazy te były tworzone przez matryce a potem przekazywane do waszego rodzicielskiego kontraktu i do was samych. Obraz zmienia się tylko wówczas, kiedy wy zmienicie znaczenie oryginalnej matrycy swoim system wierzeń lub własnymi pragnieniami. Jednakże, nawet wówczas, zmienić ją można tylko w ograniczonym zakresie, co związane to jest z ograniczeniami matrycy. Najdoskonalszy obraz jest przechowywany jako część samej matrycy. Podobnie do DNA, ciało widzi ten obraz za każdym razem kiedy się przetworzy. Mówimy o tym, ponieważ nawet wówczas, kiedy uwolnicie swoje matryce, wasze ciała będą tego obrazu ciągle szukały i dlatego coraz ważniejsze dla was, staje się dostrzeżenie waszego prawdziwego wewnętrznego piękna.
Wewnętrzne piękno jest to, co trzymacie w swoim umyśle. Mamy nadzieję, że o tym pomyślicie następnym razem, kiedy popatrzycie w lustro i cała wasza uwaga skupi się na cielesnych niedoskonałościach . Zamiast tego, nauczcie się widzieć piękno w tym lustrze a matryca waszego nowego ciała stworzy formę odpowiadającą temu obrazowi. Kiedy zobaczycie prawdziwe piękno i będziecie o tym pamiętać, pozwoli wam to rozpocząć proces uwalniania starej matrycy.
To, co się aktualnie dzieje, my nazywamy punktem demarkacyjnym. Krocząc naprzód, uwalniacie matrycę, która dotąd pomagała wam utrzymywać wasz obraz. W każdej kreacji we wszechświecie, bez względu na to, czy mamy do czynienia z organizmem żywym, oddychającym, czy tym co nazywacie materią nieożywioną nie ma to żadnego znaczenia. Wszystko żyje i oddycha, bo w przeciwnym wypadku w waszym świecie nie mogłoby istnieć. Jest to dla was, na tym poziomie, koncepcja trudna do uchwycenia lub zastosowania we wzajemnym oddziaływaniu, ale jest to jedna z tych rzeczy, które bezwzględnie ulegają zmianie na tej planecie. Nadejdzie taki czas, kiedy będziecie mogli porozmawiać ze swoim zszywaczem, gdy nie będzie działał. Będziecie mogli porozumiewać się na różnych poziomach, których nigdy przedtem nie mogliście osiągnąć, gdyż wasze zrozumienie już nie jest dłużej ograniczone tak, jak to wcześniej miało miejsce. Nowa umiejętność niesienia więcej duszy w ciele jest dokładnie tuż przed wami.

Linia pomiędzy Życiem a Śmiercią

Pragniemy również przestrzec was w tym miejscu; zobaczycie bowiem wielu ludzi opuszczających tę planetę. Powiedzieliśmy wam o tym wcześniej i nie jest to tajemnicą. Przechodząc z jednego okresu do następnego, wielu z was nie zdecyduje się aby tutaj pozostać. Nie jest to ani dobre ani złe, to po prostu oznacza, że będziecie przetwarzać energię i wrócicie z powrotem w nowej postaci. W czasie, kiedy wasze oryginalne matryce są usuwane, zasłona jest coraz cieńsza, a także linia pomiędzy życiem a śmiercią jest znacznie bardziej wrażliwa i delikatna . Dlatego też, będziecie słyszeli historie o ludziach, którzy zmarli bez widocznego powodu. Jednego dnia będą w doskonałym zdrowiu, aż nagle złapią przeziębienie czy coś innego i równie nagle odejdą. Matryca, którą posiadacie jest jedną z 500 oryginalnych matryc, którą wybraliście na to konkretne życie i która już dłużej nie trzyma waszej energii, ani was nie chroni i dlatego linia pomiędzy życiem a śmiercią w fizycznej formie jest znacznie bliżej was, niż kiedykolwiek doświadczyliście tego wcześniej.
Nie mówimy wam tego po to, abyście teraz byli ostrożni. To byłaby najgorsza rzecz, jaką moglibyście zrobić, ponieważ próbując chronić siebie i myśląc stale o tym, aby czegoś nie zrobić, z całą pewnością sprowadzilibyście na siebie nieszczęście. Uniwersum nie zna słowa „nie” i po prostu je omija. Kiedy mówicie coś na uniwersalnych warunkach, energia się formuje wokół struktury tych słów. Wielu z was ma wizję ciała, jakie oglądacie w czasopismach. Zanim jednak zaczniecie się zmieniać, zanim wiele waszych ciał fizycznych zacznie się bardzo gwałtownie zmieniać, prosimy abyście najpierw przyjrzeli się tym wszystkim ekscytującym rzeczom, w które wierzycie że się dzieją. Popatrzcie na ciało jakie macie dzisiaj, ponieważ po raz pierwszy widzicie je pozbawione matrycy.

Wewnętrzne Piękno

Jednym z pierwszych punktów, nad którym chcemy z wami pracować, jest odnalezienie przez was waszego własnego, wewnętrznego piękna. Słowo piękno jest oczywiście bardzo subiektywne i dla każdego człowieka oznacza co innego. Jednakże, czyste piękno Domu, które każdy z was w sobie niesie, przejawia się w pewien określony sposób. Teraz, kiedy matryce już dłużej was nie ograniczają tak, jak to miało miejsce dotychczas, zaczniecie widzieć więcej swojego wewnętrznego piękna. Jest to nowe i zawsze było przed wami ukryte. Jest to też częściowo powodem tego, że cała wasza uwaga skierowana jest tam gdzie widzicie defekt lub wadę w wyglądzie, a nie tam gdzie jest wasze prawdziwe piękno.
Wasze wewnętrzne piękno było przed wami ukryte z wielu powodów, a wszystko to nastąpiło z waszego wyboru. Baliście się, że wasze ego może was w jakiś sposób zablokować. Żadne z tych restrykcji już nie działa. Możecie zacząć widzieć swoje prawdziwe, wewnętrzne piękno, w którym zawiera się część Domu i Nieba, niesionych w fizycznych ciałach. Wasze wewnętrzne piękno zacznie się ujawniać u każdego i błyszczeć w każdym z was. Mówiąc o pięknie, fizycznych zmianach i tym, że teraz będziecie kreować własną matrycę, prosimy, abyście robiąc to, zachowali w pamięci jedną rzecz. Prosimy, abyście nie koncentrowali się na zdjęciach z czasopism, a zamiast tego nauczyli się widzieć piękno w uśmiechu na waszej twarzy. Teraz nadszedł na to czas fizycznych i wiele waszych fizycznych ciał zacznie odczuwać zmiany, których nie da się wyjaśnić.
Wraz z uwalnianiem się matryc, pamiętajcie, że linia pomiędzy życiem a śmiercią staje się bardzo cienka. W rzeczywistości, wielu z was jest bliżej krawędzi, którą wy nazywacie śmiercią niż sobie w tym momencie wyobrażacie. To nie jest złe, teraz po prostu powstaje nowa ścieżka ludzkości. Z powodu matryc, nie było możliwe powrócić do Domu tak szybko, jak tego chcieliście. Wiele czasu zajęło uszeregowanie wszystkich 11 wymiarów do punktu, w którym moglibyście odejść jako jedna i powrócić jako jedna dusza, ale to się teraz zmienia. To jest też powodem tego, że życie, śmierć i linia pomiędzy nimi jest coraz bliższa wielu z was. W waszych fizycznych ciałach na planecie Ziemia, nie tylko będziecie mieli nowe zdolności, ale także będziecie bardziej delikatni. Nie bójcie się tego, ani tym nie martwcie. Chcemy wam to uświadomić dlatego, że zobaczycie tego dowody. Zaczniecie widzieć zachodzące od dzisiaj, bardzo gwałtowne zmiany fizyczności człowieka.

Jak Będą Wyglądały Nowe Ciała?

Teraz zadajecie pytanie; “Jak będą wyglądały nowe ciała? Jak będą wyglądały nowe matryce? Jakie zajdą zmiany fizyczne, kiedy zaczniemy te matryce tworzyć?” My pytamy was o to samo, ponieważ nie możemy wam powiedzieć jaki kierunek sami obierzecie, drodzy. Nie widzimy przyszłości, gdyż jej jeszcze nie napisaliście. To jeszcze nigdy i nigdzie nie wydarzyło się we Wszystkim Co Jest. Ponieważ, nigdy dotąd, nie miało to miejsca, podekscytowanie wszystkich we wszechświecie jest skupione na planecie Ziemia. Tam dzieją się cuda od-rodzenia się ludzkości na jednej planecie. To jest sensacja ponad wszelkie zrozumienie na poziomie kosmicznym. Na poziomie kreatora, również będzie bardzo emocjonujące pomimo, że czasami trudne i stawiające wyzwania. Taka jest droga ludzkości; to jest sposób, w jaki się uczycie. To jest sposób, w jaki się przystosowujecie i w jaki często tworzycie. Podajemy wam więc kilka obrazów,  idei i koncepcji do rozważenia. Jeżeli w sercu rezonuje to z wami, utrzymujcie ten obraz i tak się stanie. Jeżeli nie, wybierzcie własny obraz. Prosimy, nie podążajcie za naszymi słowami jeżeli w waszym sercu one nie rezonują, gdyż to ma być wasz wybór, będący podstawą waszej mocy. Nie nazywajcie tego dobre czy złe; nie martwcie się identyfikowaniem etykietki, co było dobre tylko w świecie dualności. Wasz świat się zmienia wokół was i wasze fizyczne ciała zaczynają się przystosowywać do zmian i ewoluowania na następny poziom.
Następny poziom, przez który przechodzicie, pomoże wam wzmocnić co najmniej 12 razy światło, które niesiecie w tej samej fizycznej formie. Jedyną niezbędną rzeczą, jest uwolnienie więzów i ograniczeń, które pomogły wam w stworzeniu waszego obrazu. Te ograniczenia były waszymi fizycznymi matrycami, rodzajami ciał, jakie istniały na planecie Ziemia, od pierwszego momentu przyjęcia formy fizycznej. Teraz to się zmienia, a we wszechświecie emocje są niesamowite. Oczy wszystkich są skierowane na ludzkość. Gra już powinna się zakończyć i pomiędzy rokiem 2000- a 2012 powinien nastąpić koniec planety Ziemia. Teraz więc, na Ziemi powinno pozostać przy życiu bardzo niewielu ludzi w trudnej sytuacji walki o przetrwanie. To nie nastąpiło, ponieważ wy już przesunęliście niepomyślny koniec. Teraz przygotowujecie wasze fizyczne ciała, a Ziemia jest w procesie rodzenia, aby przyjąć Nowego Człowieka. Wszystko zmierza w kierunku przyjęcia w szerszym zakresie waszej boskiej-jaźni, w tej fizycznej formie i to jest ekscytujące. Jaki teraz chcecie wykonać następny krok i w jaki sposób możemy wam pomóc? Nie możemy. Nigdy nie graliśmy w tę grę bycia człowiekiem. Możemy wam powiedzieć co nadchodzi, ale liczymy na was , że pomożecie sobie nawzajem. Wierzymy , że powiecie sobie o tym i połączycie tą informacją, ponieważ tak łatwiej będzie dla wszystkich, którzy kroczą tą ścieżką. Łatwiej będzie każdemu zrozumieć, kim naprawdę jest i jakim jest na tej planecie darem.
To jest czas magiczny na planecie Ziemia, który zaczyna się już dzisiaj. To się dzieje powoli, ale od dnia dzisiejszego zaczniecie widzieć fizyczne zmiany, jakich wcześniej nie obserwowaliście. To jest dokładnie to, o co prosiliście i na co zasługujecie w każdym calu, drodzy.
Niektórzy z was zastanawiają się, czy jesteście w odpowiednim miejscu lub czy to rezonuje z wami, ale wiedzcie, że dużo wcześniej sami to sobie przygotowaliście. Istnieje tylko określona ilość ludzi, którzy mogą zmieścić się na planecie Ziemia, w tym dokładnie czasie. Powodem, dla którego tu jesteście jest to, że macie do zaoferowania coś bardzo ważnego. Jest to część Domu, który sprowadziliście tutaj pomimo, że był on ukryty przed większością z was i którego sami nie mogliście odnaleźć. To się jednak wkrótce zmieni. W jaki więc sposób odkryjecie swe wewnętrzne piękno? Jaki będzie wasz następny krok? Pomóżcie komuś innemu odnaleźć jego własne piękno. Najpierw je odbijecie a potem nauczycie się sami być światłem. Istnieją dwa sposoby pracy ze światłem; możecie być światłem, albo możecie światło odbijać. Oba sposoby są niesamowicie wspaniałym darem, będącym rezultatem pracy ze światłem na tej planecie.

Drodzy, widzimy z czym się zmagacie. Gdyby to było możliwe, usunęlibyśmy chociaż na moment zasłonę, abyście mogli zobaczyć kim naprawdę jesteście. To byłoby magiczne a życie stałoby się dla was bardzo łatwe. Problemem jest to, że gdybyśmy tak zrobili, większość z was wróciłaby do Domu i nie chciałaby tutaj więcej grać w tę grę. Zgodziliście się na umieszczenie zasłony, udawać być człowiekiem, obijać się o wszystko i szukać własnej drogi. Jesteśmy tutaj, aby dodawać wam otuchy i dzielić się z wami wiedzą o tym, jak wspaniałymi istotami jesteście. Drodzy, jako dumni rodzice, nie możemy już być już bardziej dumni z tej planety, nad którą czuwamy. Planeta Ziemia jest w znacznej mierze częścią naszego życia mimo, że nigdy nie przybraliśmy ludzkiej formy, aby być tam gdzie wy i czuć to co wy czujecie. Jesteście mistrzami gry. Jesteście tymi, którzy odważyli się zdjąć swoje skrzydła, aby być tutaj i przeżyć to ludzkie doświadczenie, a my życzymy wam jak najlepiej. Życzymy wam najpiękniejszych ludzkich doświadczeń.
Pozostawiamy was z trzema krótkimi uwagami. Traktujcie się nawzajem z największym szacunkiem. Patrzcie innym w oczy i odnajdźcie ich wewnętrzne piękno. Dbajcie o siebie nawzajem przy każdej okazji i grajcie dobrze ze sobą
Espavo.

Grupa

 

Copyright Notice:
Copyright 1998 – 2012 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part with the following conditions: Use of this material signifies that the user aggress to the following conditions: 1. The words “Copyright 2000 – 2012 Lightworker. www.espavo.org” will be included with all published material. 2. User agrees that all rights, including copyrights of translated material, remain the property of Lightworker. If you translate this material we reserve the right to share that translation with credit to you as translator, on the Lightworker site to make it available to all. Further information from the Group may be found at: http://www.espavo.org.     Thanks for helping to spread the Light!