Maj 2010

Magnetosphere
Magnetosfera

 

Od Steve:

Przekaz ten mówi o Słońcu i o tym czego należy się spodziewać w najbliższym czasie. Grupa powiedziała, że kolejny cykl wybuchów słonecznych wkrótce się rozpocznie. Jestem świadom, że dzieją się one już teraz, ale ciągle nie mają jeszcze tej intensywności i regularności, których będziemy doświadczać  w ciągu następnych trzech lat. Rok 2012 zwrócił szczególną uwagę. Grupa powiedziała, abyśmy uważali wówczas na nasilenie kontaktu ze Słońcem. Nie chodzi o to jak dużo Słońca absorbujemy, ale na ile jesteśmy do tego przyzwyczajeni. To jest ostatnio, drugi albo trzeci przekaz, gdzie przyrównują grawitację do magnetyzmu, ale ja powiem, że nasza nauka jeszcze się z tym nie zgadza.
Wspomnieli o ostatnich trzęsieniach Ziemi oraz jak to przesunęło Ziemię na nową oś rotacji, która zmieniła nasze poczucie czasu i grawitacyjne przyciąganie. Powiedzieli szereg interesujących rzeczy, w które nasi naukowcy wierzą lub ich jeszcze nie znają. Lata zajmie nam odkrycie wszystkich tych faktów, które miały miejsce w serii przygotowań.
Powiedzieli , że Słońce ponownie, niejako zarzuci nas gradem wybuchów słonecznych. Wydarzenia te pierwotnie były zapisane jako te, które miały przynieść ostateczny koniec Ziemi, ale zostały one zmniejszone i przekierowane. W rzeczywistości to nadchodzące wydarzenie miało się odbyć jako doskonała burza w 2012 r. Tylko, że tym razem Scotty krzyczy do kapitana Kirka, że tarcze nie wytrzymają jako tarcze ochronne Ziemi. Znane jako magnetosfera, tarcze ochronne mają duże dziury, które są pełne plazmy pozostałej po ostatnim szturmie. To oznacza, że bardziej będziemy odczuwać skutki wybuchów w naszym osobistym świecie i w naszych ciałach. Powiedzieli, że ciała emocjonalne mają podstawy magnetyczne i będą się zmieniać wraz ze zmianami tego pola. Ile z tym będzie zabawy, chłopcy i dziewczęta? Czy ktokolwiek pamięta dlaczego pisaliśmy się na to ludzkie doświadczenie?

Big hugs

 

Pozdrowienia z Domu
Tak wiele się zmienia na waszej planecie. Wasza ewolucja osiągnęła już takie poziomy, że trudno o przewidzieć co się wydarzy w ciągu następnych kilku tygodni. My chcemy teraz wam powiedzieć o sytuacji, która ma miejsce na planecie Ziemia, bowiem świadomość tego stanu rzeczy będzie wam bardzo pomocna. Około 3 miesięcy temu, przedstawialiśmy wam przekaz, który się nazywał ” Magnetyzm w Ruchu “. W trakcie tego przekazu wymieniliśmy kilka najważniejszych kwestii, do których teraz chcielibyśmy powrócić i bardziej szczegółowo wyjaśnić.

Strumień Indukcji Magnetycznej w Okresie Trzech Lat

Jedną z głównych kwestii, były zmiany strumienia indukcji pola magnetycznego planety Ziemia, oraz w jaki sposób charakteryzuje to zmianę dla ludzi. Ludzkość bowiem, jest przystosowana do ustabilizowanego pola magnetycznego. Kiedy w najbliższych latach,  pole magnetyczne na planecie Ziemia- włączywszy w to grawitację- stanie się zmienne, będzie to miało bezpośredni wpływ na każdego z was. A szczerze mówiąc, ludzie nie najlepiej radzą sobie ze zmianami. Niejednokrotnie wpadacie w panikę kiedy wokół was dokonuje się zmiana i zamiast wykorzystać sytuację, tracicie spokój i krzyczycie: “O Boże! Nadchodzą zmiany!”
Poczekajcie… Z pewnością, jeśli wam powiemy z wyprzedzeniem, o tych przemianach i będziecie świadomi nadchodzących wydarzeń, będziecie oczekiwać ich z radością, pasją i z zachwytem, a nie doświadczać strachu. Chcemy więc wam powiedzieć o niektórych zmianach i o tym, że każdy z was będzie im podlegał przez najbliższe trzy lata. Najbliższe trzy-cztery lata przyniosą ogromne zmiany dla każdego na tej planecie, nawet w trakcie trwania, czy już po magicznej dacie 2012, na którą tak wszyscy czekacie. Integracja wszystkich nowych energii pociągnie za sobą ogromne zmiany i proces adaptacji. Większość tego, o czym będziemy dzisiaj mówić, dotyczy energii magnetycznej, gdyż ma ona bezpośredni wpływ na wasz stan emocjonalny. Wielokrotnie tak się dzieje, że kiedy pole magnetyczne planety jest stabilne, wasze emocje również są opanowane. Kiedy pole zaczyna się regularnie zmieniać i wahać, wasza emocjonalna stabilność wypada z równowagi, a wy macie więcej trudności z odnalezieniem swojego centrum i ugruntowaniem się. To stanie się zjawiskiem bardzo powszechnym, szczególnie w roku 2012 i zaraz wyjaśnimy, dlaczego.

Uporządkowanie

W latach 2001 – 2006 w trakcie trwania cyklu słonecznego, powstała ogromna ilość flar słonecznych. Flary te są w zasadzie energią światła w formie plazmy magnetycznej emitowanej w Kosmos. Praktycznie żaden z tych wybuchów na Słońcu nie był skierowany na Ziemię. Gdyby jednak byłyby one ukierunkowane bezpośrednio ku Ziemi, wasza sieć energetyczna z pewnością by na tym poważnie ucierpiała. Pomimo, że wiele kluczowych sieci energetycznych posiada zabezpieczenia, niektóre nich mogą zostać zagrożone energią fotonów pochodzącą ze słonecznych flar. To jest forma plazmy foto-magnetycznej, która buduje się wokół zewnętrznej powłoki magnetycznej Ziemi, zwanej magnetosferą. Zasadniczo to co się dzieje, to jest to, że ochrona Ziemi osłabła i nie zregenerowała się wystarczająco po ostatnim ataku. Pomimo, że w ostatnich latach doświadczyliście wielu ekstremalnych wybuchów na Słońcu, nie doświadczyliście bezpośredniego uderzenia. To się wkrótce zmieni, ponieważ wybuchy słoneczne staną się ponownie aktywne, gdyż będąc w swoim naturalnym cyklu reaktywują się co 11 lub 12 lat. Pierwotnym założeniem tego specyficznego cyklu, było uderzenie skutkujące końcem planety Ziemia. To się zmieniło. Jednakże pomimo, że energia ta została przekierowana, będzie ona ciągle miała na was ogromny wpływ, gdyż wchodząc w energię Ziemi utrzymuje w jej płytach tektonicznych.

Zagadnienie Rdzenia

Obecnie możecie zaobserwować formujące się plamy na Słońcu i inne przejawy jego aktywności, jako przygotowanie do następnej infuzji. Czyż nie jest to szczególnie interesujące, że wasi naukowcy zainstalowali specjalne obserwatorium na orbicie, aby móc na przestrzeni najbliższych kilku lat obserwować te niezwykłe wydarzenia? Oni są bardzo tym podekscytowani. My także. Dzięki temu możecie zauważyć zachodzące obecnie, jakże istotne zmiany. Pozwólcie nam je wytłumaczyć w szerszym kontekście.
Co się dzieje w momencie wybuchu na Słońcu? Przede wszystkim musicie wiedzieć, że Słońce nie jest tym, czym myślicie, że jest. Uważa się, że Słońce ma stałe jądro, które jest otoczone gazowym płaszczem, który z kolei obraca się wokół jądra. A Słońce tak naprawdę, jest portalem energii , który przekierowuje energię pochodzącą z wielowymiarowej przestrzeni. Tę przestrzeń nazywamy Centralnym Słońcem – miejscem narodzin całego Wszechświata. Innymi słowy, kiedy powracacie z Nieskończoności, przechodzicie właśnie przez Centralne Słońce. Następnie trafiacie na wspaniały pryzmat, który przemienia was w 11 promieni światła, skutkiem czego stajecie się doświadczeniem 11 dusz, które się odradzają na Ziemi jako istoty ludzkie. To jest to, co was wspiera. W latach 2001-2006 tak wiele słonecznych flar i odpadów bardzo intensywnej plazmy zostało wyemitowane w przestrzeń kosmiczną, że nawet najprostsza kalkulacja powie wam, że Słońce nie posiada wystarczającej energii na taką aktywność. Teraz ta sytuacja się powtórzy.

Słabnąca Magnetosfera

Tak naprawdę, ten okres słonecznej aktywności nie musi być aż tak intensywny, jak poprzedni. Teraz, impet Słońca będzie przyhamowany, albowiem Ziemia nie potrzebuje aż tak silnego magnetycznego nacisku, a by przejść na następny poziom. Jednakże, pewien poziom tego nacisku zostanie zachowany. Jest to nacisk magnetyczny, który pochodzi ze Słońca, podczas każdej eksplozji. Ziemia ma swoje magnetyczne pole, wiecie też o siatce lay lines (są to linie energii, które przenikają Ziemię oraz ją opasują dookoła– przyp. tłumacza) i jak to wszystko działa. Jeszcze nie odkryliście związku między magnetyzmem a siłą grawitacji – ale po prostu możecie przyjąć, że taki związek istnieje. Kiedy przyjdzie odpowiedni czas, będziecie mieli dostęp do wszystkiego, co będzie wam potrzebne. Chcemy wam wyjaśnić, że kiedy energia przychodzi z Centralnego Słońca, przez Słońce Solarne i uderza w magnetyczną tarczę Ziemi, zachodzi reakcja, która jest w stanie naładować Ziemię, skutecznie odchylając równocześnie plazmę. To, co chroni Ziemię nazywa się magnetosferą. Jest to w zasadzie magnetyczne pole wokół Ziemi, które odchyla wiele cząstek pochodzących ze Słońca. W rzeczywistości, wygląda ona jak siatka, w którą wpadają. Nawet dzisiaj, siatka ta jest przeciążona ilością przechwyconych cząstek.

Przyspieszające Tempo

Wasi naukowcy są na etapie odkrycia, że ziemskie pole magnetyczne jest dziurawe i miejscami otwarte. I to właśnie przez te otwory w tarczy magnetycznej dotrze do Ziemi dużo więcej energii, na wskutek następnego cyklu wybuchów na Słońcu. Chcemy abyście byli świadomi tego, że charakter waszego połączenia ze Słońcem ulega właśnie zmianie. I niezależnie od tego, jak wspaniale jest się wygrzewać na Słońcu, prosimy abyście mieli świadomość, że teraz Słońce będzie zupełnie inaczej niż dotychczas, oddziaływać na wasze ciała. Szczególnie silnie odczujecie to w roku 2012, gdy słoneczne flary znowu rozpoczną swój cykl.
Zresztą cykl ten zacznie się wcześniej. Flary słoneczne mogą się zacząć na dobre już w tym roku. Ale te najważniejsze wybuchy, które będą miały na celu korektę kursu Ziemi i przygotowanie jej do przejścia na następny poziom, nastąpią w roku 2012. Niniejszym zalecamy wam, abyście kontrolowali czas przebywania na słońcu, szczególnie w okolicy roku 2012. Albowiem jeśli będzie on zbyt długi, wasz system emocjonalny zostanie całkowicie rozchwiany. Tempo przyspiesza. Wszystko zaczyna się dziać bardzo szybko.

Ostatni Dzwonek na Lekcję Życia

Z powodu tych wszystkich, mających ostatnio miejsce wydarzeń, mówimy wam, że teraz jest czas dla każdego z was, abyście mogli wejrzeć w swoje wnętrze i wyczyścić te pochowane w różnych zakamarkach świadomości wątki, które  stale się powtarzają w waszym życiu. Do tej pory nie stanowiło problemu to, że byliście przywiązani do niektórych z nich, a niektóre wręcz hołubiliście, jak to niektórzy z was robią, albowiem są one częścią was samych. Ale chcemy was uprzedzić, że kiedy drgania magnetyczne  zaczną się rozchodzić po całej Ziemi,  wstrząsną one podstawami waszej struktury emocjonalnej i rzeczy zaczną toczyć się w zawrotnym tempie. Teraz jest czas, aby się uwolnić od starego systemu. Teraz jest czas, aby uwolnić ograniczające myśli dotyczące bycia człowiekiem. Teraz jest czas, aby przejąć swoją moc w każdy sposób jaki potraficie. Nawet w drobnych sprawach możecie nieść swoją energię, energię tego kim naprawdę jesteście, a także, nieść więcej, coraz więcej własnego światła w waszych fizycznych ciałach. To może się dokonać w prosty sposób, chociażby poprzez zmianę waszego postrzegania. To może się również wydarzyć poprzez energię seksualną, którą posiadacie w swoich ciałach, gdyż jest ona ekspresją waszej duszy wykraczającej poza ciało fizyczne. Tak więc to, czego stajecie się po części świadomi, jest fakt, że wasze miejsce na Ziemi, właśnie się zmienia.
W roku 2012 nastąpi otwarcie pola magnetycznego i flary słoneczne zmienią jądro planety. Wcześniejszy cykl flar słonecznych podgrzał środek waszej planety a tym następnym razem naładuje i uaktywni ją do wyższego poziomu przenikając każdą żywą komórkę, każdą żywą istotę.
Ziemia ma w środku żelazny rdzeń. Wokół tego rdzenia znajduje się płynna warstwa, która jest energią, w  formie podobnej do płynnego żelaza lub płynnego metalu. To jest dokładnie to, co możecie zobaczyć podczas erupcji wulkanów. Energia flar słonecznych dociera bezpośrednio do rdzenia planety, po to, by go podgrzać. Skutkiem tego, rdzeń zaczyna się obracać szybciej niż dotychczas. Rdzeń planety zawsze się obraca, ale szybkość jego rotacji jest różna od prędkości rotacji warstwy zewnętrznej, która jest całkowicie niezależna. Warstwa zewnętrzna Ziemi ma inny kierunek rotacji i w tej chwili jej obrót jest bardzo przyśpieszony. Wynikiem tego jest naturalna potrzeba wypchnięcia części płynnej Ziemi na jej powierzchnię. Ten nadmiar ciśnienia od środka, powoduje erupcję wulkanów, czego świadkami jesteście właśnie teraz. Takich zjawisk będzie teraz więcej, albowiem stanowi to część procesu przejścia Ziemi na wyższy poziom. Nauczycie się też latać samolotami pomimo erupcji wulkanów, więc nie będzie to wam już sprawiało takich trudności jak to miało miejsce dotychczas. Możecie obserwować zmiany w ruchach płyt tektonicznych planety, a szczególnie w obszarze Pacyfiku. Podwodne erupcje, które będą tam miały miejsce otworzą wiele kosmicznych drzwi i wiele portali, co zdecydowanie pomoże planecie Ziemia. Bardzo wiele takich zjawisk zobaczycie w nadchodzących latach.
Każdy z was ma swoją emocjonalną konstrukcję, wy zaś dążycie do tego, aby była ona stabilna. Ale teraz może się ona zmieniać. Jeszcze inną rzeczą, o której chcemy wam powiedzieć, a raczej przypomnieć, jest to, że kilka lat temu zapowiadaliśmy potężną falę energii seksualnej na Ziemi. Tak ogromną, że wasze lata sześćdziesiąte w porównaniu z nią, wydają się być nudne. W tej chwili, fala ta dociera do was coraz bardziej i ważne jest to, aby energia ta była używana właściwie. Jeżeli ludzie mają z tym problem, to blokowanie przepływu tej energii będzie potęgować problemy, które ich dotyczą. Stanowi to również częściowo przyczynę zalewu ogromnej ilości informacji w codziennych wiadomościach, o zdradach, romansach czy o eksperymentach seksualnych, które wykraczają poza normy. Dzieje się to z tego powodu, że fala jest już odczuwana przez osoby jej nieświadome. Teraz wasza wrażliwość na seksualną energię będzie wzrastać i energie te będą coraz bardziej przez was odbierane.

Wasze Światło z Domu

Dlatego mówimy wam, abyście byli świadomi tej energii, ponieważ to o czym wiecie, nie może was zaskoczyć. Świadomość całego tego procesu powoduje, że jesteście światłem i możecie otwierać drzwi dla innych ludzi. Lęk jest jedynym problemem, z którym się macie zmierzyć na planecie Ziemia, gdyż macie skłonności do lękania się nowych rzeczy. Taka bowiem jest ludzka natura. Ale teraz jest to czas szczególny, otwierają bowiem się drzwi wielowymiarowe. Kiedy się one otworzą, zobaczycie osobę, która właśnie przechodzi przez ścianę, albowiem dla niej ściana nie istnieje. Pomyślicie; “rewelacja, muszę zadzwonić do przyjaciół aby przyszli i sami to zobaczyli”. Inni jednak mogą zareagować na to strachem, a to stworzy pewne problemy na Ziemi. Trzymajcie te drzwi otwarte dla innych ludzi. Mówcie o tym. Niech wasza energia i światło z Domu rozprzestrzenia się przy każdej okazji.

Pamiętajcie…

Wy jesteście tymi, którzy zdecydowali się być tutaj, bez względu na cenę. Bez znaczenia jest, przez ile wcieleń się do tego przygotowywaliście –  jesteście tutaj teraz, ponieważ macie największą szansę przyczynić się do przemiany na planecie Ziemia. Macie też niesamowite wsparcie istot, które są tuż przy was, gotowe do pomocy w każdy możliwy sposób. Ponieważ wasza struktura emocjonalna jest magnetycznie połączona z Ziemią, w czasie, kiedy pole magnetyczne się otworzy i cała magnetyczna energia skumuluje się w Ziemi, u wielu ludzi na świecie może nastąpić wstrząs ich emocjonalnymi podstaw.
I to właśnie jest ten czas, w którym wy macie się odnaleźć na właściwym miejscu. To właśnie wtedy, macie być jasnym, solidnym  światłem i z uśmiechem na twarzy oczekiwać tego, co nadchodzi. Jesteście świadomi tego, co się dzieje, dlatego możecie być jednymi z tych, którzy będą panować nad energią, albo po prostu czasami, będziecie tymi, którzy potrafią zachować uśmiech w środku chaosu. Będziecie tymi, którzy pomogą ugruntować zrozumienie tej energii i będziecie mogli zająć swoje prawowite miejsce na Ziemi jako nauczyciele i uzdrowiciele, kim w rzeczywistości jesteście. To jest powód, dla którego tutaj jesteście. I jesteście dokładnie u celu. Nie byłoby was tutaj, nie słuchalibyście tych słów, gdyby było inaczej. Każdy z was znalazł się dokładnie na swoim miejscu, by służyć tak, jak postanowił wcześniej. I to się dzieje właśnie teraz.

Lęk to 3-Literowe Słowo

Przemiany będą zachodzić na wszystkich poziomach, nie tylko w ciągu tych trzech najbliższych lat. Aczkolwiek, te najdrastyczniejsze jakich doświadczycie, zdarzą się w tym okresie. Zrozumcie też, że różne poziomy wibracyjne w waszej rzeczywistości, będą doświadczać swych przemian w różnym czasie. W konsekwencji, wiele procesów przystosowawczych w biznesie, działalności korporacyjnej czy organizacyjnej, oraz dla wibracji zbiorowej dokona się po upływie tych trzech lat. Dla większości z tych grup nie będzie to proces łatwy, albowiem będą one miały trudności z odnalezieniem energii podstawowej, na której mogliby zacząć budować. Także, wszystkie wasze emocjonalne energie będą mocno rozhuśtane. Tak więc teraz jest czas, by wejść w siebie i znaleźć to, co was blokuje, ponieważ siła oddziaływania tych blokad zwiększy się wraz z rozprzestrzenianiem się tej energii. Teraz jest czas, aby poważnie przyjrzeć się temu, czego do siebie nie chcieliście dopuścić, temu, o czym wiecie, czując to w głębi serca. To jest czas, na odnalezienie swojej prawdy i tego kim naprawdę jesteście na planecie Ziemia, ponieważ kiedy te wszystkie przemiany zaczną się dziać z pełnym rozmachem, dookoła będzie panował strach. I to jest powód, dla którego poprosiliście, by się tutaj znaleźć. To jest wasza łaska, to wasz wspaniały dar, że tutaj jesteście i możecie zrobić to, co zamierzaliście i w co wierzyliście, że zrobicie.

Najdrożsi, liczymy na was.

Każda z tych przemian będzie wywoływać lęk. Pomimo, że wchodzicie w doświadczenie 2012 pełni entuzjazmu i oczekiwaniem zamiast lęku, też będziecie podlegać zmianom. Wraz z nimi pamiętajcie, ż lęk hamuje zbiorową wibrację całej ludzkości. To jest czas aby nie zapominać o uśmiechu, to jest czas by trzymać światło. Emocje będą się wznosić i opadać, a wy będziecie czuć ten ruch energii. Bądźcie tylko świadomi tego co się dzieje. Niech wasza wiedza służy planecie Ziemia w trakcie tej transformacji.

Otwarta Lista

Wydarzy się mnóstwo rzeczy. Chcielibyśmy wam powiedzieć szczegółowo o tym, co się dzieje. Chcielibyśmy wam dokładnie powiedzieć, jak będzie w kolejnych latach – w 2013, 2014 czy 2015, ale prawda jest taka, że to wy nie podjęliście jeszcze decyzji, jakie ma być wasze przeznaczenie. My nie jesteśmy twórcami waszego świata, by móc wam powiedzieć, jaki on będzie. My jesteśmy tylko odbiciem tego, co wy tworzycie, bo to wy jesteście największymi nauczycielami, uzdrowicielami i aniołami, jacy kiedykolwiek chodzili po tej planecie! Istnieje cała masa Mistrzów w ludzkich ciałach, którzy o tym nie mają pojęcia. Wkrótce jednak stanie się to wystarczająco jasne dla wszystkich i wówczas uwierzycie w swoje mistrzostwo. To jest powód, dla którego złożyliście tutaj te dary. Wielu z was prawdopodobnie rozwijało się przez wiele wcieleń i pracowało bardzo ciężko by zdobyć swoje umiejętności. Kiedy jednak je odkryjecie, będziecie mieli tendencję aby im zaprzeczać, myśląc, że to ktoś inny je ma, a nie wy. Lecz kiedy odnajdziecie to, w czym naprawdę jesteście dobrzy, posiądźcie to i uczyńcie wyjątkowym, swoim. Opanujcie swoje mistrzostwo, gdyż teraz jest ono potrzebne bardziej niż kiedykolwiek.

Największym zaszczytem dla nas jest pozostawić was z trzema uwagami. Traktujcie się nawzajem z największym szacunkiem. Dbajcie o siebie nawzajem w każdej sytuacji, która się nadarzy i pamiętajcie, że to jest piękna gra. Grajcie dobrze ze sobą.
Espavo
Grupa

 

Piękno Ponad Śmietnikiem

Steve i ja właśnie wróciliśmy z Holandii. Ogromną przyjemność sprawiło nam spotkanie w Elspeet. Wspaniale było spotkać tam naszą duchową rodzinę. Zobaczyliśmy ludzi, których znamy od wielu lat jak i zupełnie nowych, którzy przybyli tam po raz pierwszy. Wszyscy doświadczaliśmy tej energii miłości. Odbyło się tam wspólne spotkanie ludzkich dusz z wielu części świata.
Tradycją dla nas stało się, aby w podróży do Niderlandów lub do Belgii zatrzymać się w Amsterdamie, aby cieszyć się tym niesamowitym miastem i zarazem aby w miły sposób wyprostować nogi. Ku naszej radości, zawsze pierwsze kilka dni spędzamy tutaj a tym razem w czasie naszego pobytu obchodzono Dzień Królowej. Były to urodziny Matki Duńskiej Królowej. ( Trochę to jest skomplikowane.) Każdy był w radosnym nastroju, ubrany w królewskie kolory pomarańczy. Ja dumnie nosiłam pomarańczowy kapelusz kowbojski, ozdobiony cekinami. Steve założył długie boa z piór, które ułożył wokół swojego kapelusza. Nie spaliśmy dużo, ale nie chcieliśmy uronić ani chwili tego święta.
Nasz plan zajęć nie kolidował z tym, co chcieliśmy robić. W większej części pogoda była doskonała. Kilka razy padał deszcz, a ja się nim po prostu bawiłam, chodząc w deszczu pod ramię ze Stevem, aż do całkowitego zmoknięcia. To było odświeżające doświadczenie.
Zawsze będę pamiętać chwilę, kiedy oboje ze Stevem postanowiliśmy skorzystać z kawiarni na świeżym powietrzu. Mogliśmy przyglądać się ludziom i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. Spojrzałam i skomentowałam do Steve piękno jakie widziałam. Przed moimi oczami rozpościerał się Stary Amsterdam ze swoimi kanałami i nieprzerwanym strumieniem kolorowych ludzi, w tle mających złote barwy jako, że dzień chylił się ku końcowi. Wówczas obniżyłam wzrok i od razu zmieniła się moja rzeczywistość. Po raz pierwszy zobaczyłam ogromną stertę śmieci, zaraz naprzeciw nas. Wówczas zdałam sobie sprawę, że sterty śmieci były wszędzie, w całym mieście. Dowiedziałam się, że służby porządkowe strajkowały i dlatego ten niezwyczajny widok rozproszył mnie na chwilę w podziwianiu tego miejsca. Odwróciłam się do Steve i powiedziałam o czym myślę. Powiedziałam mu, że zdecydowałam się patrzeć ponad śmietnikiem i zobaczyć piękno w każdej sytuacji. Odpowiedział mi w tym momencie; „Domyślam się o czym będzie twoje następne ‘Połączenie serc’ „. Miał rację! (Jak zwykle, ale nie mówcie mu o tym!)
Czuję, że moja Wyższa Jaźń połączyła się ze mną tego dnia w ten szczególny, pełen spokoju sposób. To jest przypomnienie dla mnie i mam nadzieję, że i dla was, że życie jest takie jakim je postrzegacie. Spójrzcie ponad i zobaczcie jego piękno.
Z Miłością i Światłem

Barbara

 

Copyright Notice:
Copyright 1998 – 2012 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part with the following conditions: Use of this material signifies that the user aggress to the following conditions: 1. The words “Copyright 2000 – 2012 Lightworker. www.espavo.org” will be included with all published material. 2. User agrees that all rights, including copyrights of translated material, remain the property of Lightworker. If you translate this material we reserve the right to share that translation with credit to you as translator, on the Lightworker site to make it available to all. Further information from the Group may be found at: http://www.espavo.org.     Thanks for helping to spread the Light!