Kwiecień 2010

A New Spin on Earth
Nowe Zawirowanie na Ziemi

 

Od Steve:

Przekaz ten, pokazał Grupę od ich najlepszej strony w ich bezpośrednim przekazie do obywateli planety Ziemia. Normalnie nazwałbym go “Druzgocącym dla Ziemi”, ale myślę, że będziemy używać innych słów, szczególnie po uzyskaniu poniższej informacji.

Mówili o ostatnich trzęsieniach na Ziemi i o tym jak to ją przesunęło na nową oś rotacji, która teraz zmieniła nasze doświadczenie czasu i grawitacji. Powiedzieli kilka interesujących rzeczy, z którymi nasza nauka w części się zgadza a części jeszcze nie zna. Kilka lat zajmie nam poznać to, co się dzieje w czasie korekty naszej planety .

Mówili o tym, co rozpościera się przed ludzkością i bezpośrednio o tym, co dotyczy naszej ekonomii; w szczególności w USA. W pewnym momencie, ostrzegli przywódców planety Ziemia przed przyszłością, którą porównali do fali energii przychodzącej i zmieniającej wszystko co napotka na swej drodze. Mówili też o energii seksualnej, dotykającej planetę, jak to opisali trzy lata temu. Dlatego tak często w wiadomościach słyszycie o kolejnym wydarzeniu związanym z seksem.

Powiedzieli również, że ekonomia światowa wkrótce otrzyma kolejny cios. USA bowiem, ponownie doświadczy ogromnych trudności, o ile sytuacji tej nie zbalansuje. W pewnym momencie, przemówili bezpośrednio do liderów planety, ostrzegając ich przed surowymi konsekwencjami myślenia dwubiegunowego. Zachęcili każdego z nas do poszukiwania własnego systemu postrzegania i rozpoczęcia patrzenia na siebie samych w kontekście naszego podobieństwa a nie dzielących nas różnic.
Jazda będzie mniej przerażająca jeżeli będziemy trzymać się za ręce.

Wielkie uściski. Życzę Wam wspaniałego miesiąca!

 

Pozdrowienia z Domu

Odwiedzamy was dzisiaj, aby powiedzieć wam o tym, co dzieje się na planecie Ziemia. Po pierwsze, podzielimy się z wami, drodzy tym, że wy już zmieniliście końcowy wynik dla planety Ziemia. Już przesunęliście wyższe potencjały, które teraz nie są dla ludzkości limitowane. Istnieje teraz szansa, abyście znaleźli pasję, o jakiej wam się nie śniło. Każdy z was przyszedł tutaj, niosąc w sobie część Domu, którą teraz musicie ułożyć w tej ogromnej wspólnej układance, aby stworzyć Dom na Ziemi. Niektórzy z was myślą, że niczego nie mają i nie powiedzą niczego co nie byłoby już powiedziane przez kogoś innego. Każdy z was posiada wyjątkową część tej układanki i wszystkie te części są obecnie bardzo potrzebne. Jednakże staje się to trudne. Nie tylko wy ewoluujecie i się zmieniacie, ale ewoluuje także Ziemia.
Większość z tych zmian już zapoczątkowały pewne sytuacje, które będą miały na was wpływ w ciągu następnych 100-200 latach. Pozwólcie nam zdradzić troszeczkę, co was czeka w kilku różnych obszarach i jaki to będzie miało wpływ na was osobiście. Cofnijmy się o kilka tygodni, do trzęsienia Ziemi w Chile, największego w tym stuleciu. Nie tylko zmieniło ono oblicze Ziemi, ale przesunęło więcej energii niż jesteście tego świadomi. Potwierdziło się tym samym kilka dawnych przepowiedni. W rezultacie jednej ze zmian zachodzących obecnie, atomowy zegar na Ziemi wkrótce będzie wymagał ciągłej regulacji. Wasz atomowy zegar nie jest już wcale dokładny.

Wewnętrzna Ziemia Rośnie

Wewnętrzny rdzeń Ziemi stanowi to, co nazywacie metalem. W rzeczywistości, ten rdzeń jest z żelaza. Następną warstwę, co stanowi dużą część Ziemi, stanowi ciekły metal. Pozwala ona na to, by środek Ziemi poruszał się z różną prędkością, niż jej zewnętrzna warstwa. Mimo, że wnętrze Ziemi aktualne obraca się szybciej niż na zewnątrz, ostatnio przyspieszyło ono nawet jeszcze bardziej. Można nawet powiedzieć, że wnętrze Ziemi ściąga resztę planety na swoją orbitę. To jest fakt znany od dawna. Jednakże chcemy wam powiedzieć, że i ta energia się zmienia i przyspiesza. Wasi naukowcy nie zgadzają się z tym jeszcze. Nie znaleźli na to dowodów. Ale my wam mówimy, że tak jest naprawdę.
Inną rzeczą, jaka się dzieje, jest to, że ta kula płynnego metalu się powiększa. Kiedy osiągnie odpowiedni poziom, dotyka kieszeni wypełnionych pustką, lub kieszeni stworzonych przez działalność wulkaniczną. Z tego powodu właśnie, zaczniecie obserwować coś, w rodzaju erupcji Obręczy Ognia. Tyle się wydarzy. Zobaczycie aktywność sejsmiczną pośrodku Pacyfiku. Zobaczycie dalszą aktywność w Oceanie Atlantyckim tyle, że w mniejszym zakresie. To są czynniki wywołujące reakcję, o których mówiliśmy już dawno temu. Teraz się dzieją a wasz świat zmienia się na bieżąco.

Matryce Nowego Człowieka

Zrozumcie, drodzy, że znajdujecie się obecnie w miejscu, w jakim znalazły się dinozaury, zanim znikneły z powierzchni Ziemi. To jednak nie przydarzy się ludziom. Dwie sytuacje mają tutaj miejsce. Po pierwsze, Ziemia zmienia się w dom o wyższej wibracji. Nie tylko zmienia się sama ale zmieniają się ludzie, zwierzęta i każda jej część. Cała gra się zmienia i zaczyna się nowa gra, gra o wyższej wibracji. Po drugie, wasze fizyczne zmiany mają na celu pomóc wam nieść więcej własnego światła, oraz więcej Wyższej Jaźni. W tym krótkim okresie ludzkiego życia, tylko mała część waszej Wyższej Jaźni mieści się w ciele. Dosłownie, tylko mała część. Widzicie , macie jedną Wyższą Jaźń i 11 jej aspektów na Ziemi. Czyli, 11 części waszej Wyższej Jaźni mieści się w każdym z tych aspektów. To się wkrótce zmieni. Teraz, w fizycznym ciele, będziecie w stanie nieść więcej światła niż kiedykolwiek przedtem i nie będziecie musieli opuszczać Ziemi oraz ludzkiej rasy, udając się do Domu.
Ewoluujecie kiedy stoicie, chodzicie, śpicie, bawicie się i kochacie na planecie Ziemia. Tak nigdy dotąd się nie wydarzyło. To jest powodem, dlaczego teraz oczy Wszechświata są skierowane na Ziemię. Sześć rodzicielskich ras pomogły wam uformować fizyczne ciała, które posiadacie, a teraz są z powrotem, służąc pomocą. Interesującym jest, że kłócą się między sobą o to, kto pomoże najwięcej. Wszyscy są tutaj po, to aby z wami pracować, gdyż wy, już nie jesteście dłużej ograniczeni do 500 ludzkich matryc, które na początku posiadaliście. Już dłużej nie jesteście nimi ograniczeni, co częściowo jest przyczyną tego, że wasze ludzkie ciała się zmieniają, a wasze ciała emocjonalne wzrastają.

Czy Ktoś Naprawdę Wie, Która Jest Godzina?

Pragniemy wam powiedzieć, że Ziemia zmieniła swoją relację z czasem. Wasz związek z czasem również się zmieni. Nie wiecie jednak tego, że macie kontrolę nad tym, jak to się zmieni. Bez waszej kontroli, czas się skurczy. Czas ma naturalną tendencję kurczenia się. Jest to cecha ludzkości, ponieważ tu wszystko jest względne. Jeżeli cofniecie się do okresu, kiedy mieliście tylko jeden dzień, stanowił on 100% całego waszego życia. Kiedy wrócicie do momentu, kiedy mieliście rok, jeden dzień stanowił tylko mały procent całego życia. Czas ma więc tendencję kurczenia się w miarę starzenia. Powiemy wam także, że nawet atomowe zegary notują różnicę. Wielkie zmiany się dokonały w rezultacie przesunięcia w Chile. Ziemia zmieniła swoją oś. Ziemia już nie jest na tej samej osi co przedtem. Ona się już przesunęła a wasi naukowcy gorączkowo próbują określić o ile, i w jaki sposób można to zmierzyć dokładnie, jako że dostrzegli dużą rozbieżność. Zanotowano to na całym świecie, poprzez obserwację Słońca, które w danym czasie, zwykle świeciło w konkretnym punkcie, ale teraz robi to wg innego grafiku. Te zmiany wystąpiły na całym świecie. Wasi naukowcy szukają odpowiedzi, aby opisać to co się dzieje. Pozwólcie jednak, że sami udzielimy wam krótkiej odpowiedzi, abyście zobaczyli co się dzieje.
Powiedzieliśmy wam, że w ciągu ostatnich kilkuset lat, a szczególnie w ostatnich 60-ciu latach, płynna część Ziemi zwiększyła się w jej środku i ciągle rośnie. W rezultacie, Ziemia nie jest już taką stałą masą jak myślicie.  Trzęsienie ziemi w Chile i trzęsienia w Obręczy Ognia, włączając w to Haiti, spowodowało przesunięcie całej planety, a nie tylko przesunięcie osi. Tak naprawdę, to trochę wydłużyło planetę, prawie tak, jakby Ziemia została spłaszczona na środku i trochę się wydłużyła. I znowu, w tym punkcie wasi naukowcy się nie zgadzają, ale my mówimy, że proces, który planetę troszeczkę wydłuża, powoduje jej zmniejszenie na samym środku. To oznacza, że obraca się ona szybciej, a to zmienia waszą relację z czasem. I ma miejsce w tym momencie, kiedy mówimy te słowa.
Zachęcamy was do zabawy z koncepcją czasu. Wróćcie do niektórych waszych podstaw, gdyż wszyscy studiowaliście sposoby kontrolowania czasu i uczyliście się tego, jak projektować czas w przyszłości. Wiecie również , że bardzo dużo projektuje wasz system wierzeń. Wierzycie, że czas jest dokładny i musicie żyć wg niego. Atomowe zegary nie będą już długo pracować. Potrzebują one bardzo dużo korekty z powodu zdarzeń, które albo mają się wydarzyć albo, które już się dzieją. Przyjmijcie je. Nie bójcie się tych zmian. Wasza reakcja bowiem jest niezbędna dla ustabilizowania Ziemi. Wasza reakcja stanowi trwałość, jaką możecie jako Lightworkers, zaoferować nie tylko Ziemi, ale również innym ludziom wokół.

Nowe „Chwianie Się”

Zmiany te, oraz te, które mają się dopiero wydarzyć, mogą w wielu różnych miejscach wytworzyć uczucie lęku. Jesteście tymi, którzy mogą podtrzymywać te energię, jak i tymi, którzy mogą pomóc w przeprowadzeniu pozytywnej ewolucji. Pozwólcie, że powiemy wam również o tym, że wraz z delikatną zmianą osi to, co się dzieje można określić jako stan chwiania. Zachwiania występowały zawsze w czasie wirowania Ziemi. To nie stanowi żadnej tajemnicy. To zawsze było znane, ale teraz chwianie to się zmieniło i może stworzyć sytuacje, o których chcemy wam powiedzieć. Jak wspomnieliśmy wcześniej, macie swoje okresy wzlotów i upadków. Jednakże teraz, stały się one silniejsze, niż kiedykolwiek myśleliśmy, że to jest możliwe. Niektóre z fizycznych reakcji na ten nowy stan chwiania, będą odbierane jako emocje. Z czasem, będzie to budujące uczucie, dające radość czy euforię. Innym razem jednak możecie czuć depresję i trudno wam będzie wstać z łóżka. To są normalne cykle, ponieważ jesteście częścią Ziemi, a ona jest częścią was. Kiedy Ziemia przechodzi przez te zmiany, odbijają się one niczym w lustrze, w waszych ciałach, które z kolei, są w części pomocne w ugruntowaniu zmian i scentrowaniu energii w niej. Wiedzcie, że to zawsze miało na was wpływ i znajdźcie sposób na to aby miało to wpływ pozytywny.

Jazda na Obrzeżach

Istnieją punkty na tej planecie, od których możecie się odbić. Wcześniej korzystaliście z astronomii i astrologii, za pomocą których, staraliście się odnaleźć najlepszy czas na to, aby rozpocząć biznes lub zacząć nowy projekt. Zawsze znaliście rotację Słońca i innych planet, ich ułożenie, i w jaki sposób mogło wam to pomóc lub nie. Teraz, dodatkowo macie do czynienia z energią, która tak jak dywan pod stopami, niesie was niczym fala idąca wzdłuż całej jego długości. Ciągnięcie tego dywanu, wytwarza punkty zarówno wysoko, jak i nisko położone, a także punkty, z których możecie się odbić, albo wręcz przeciwnie, po owinięciu tym dywanem spaść w dół. Kiedy jesteście świadomi tych „gór i dolin”, możecie nauczyć się określać, jaki jest najlepszy dla was moment i jak najlepiej go wykorzystać. Prosimy, abyście byli świadomi tego, co czujecie, gdzie jest pasja i jak ją przenieść do zewnętrznego świata. Zajmijcie odpowiednią pozycję, abyście wraz z nadchodzącą falą, nie zostali w ten dywan owinięci, abyście nie czuli się przytłoczeni i myśleli o ciągłej ochronie, a zamiast tego, abyście mogli odbić się i wystrzelić wysoko w górę. Dlatego jesteście tutaj.
Jesteście tymi, którzy niosą tajemnice z Domu – z Lemurii i Atlantydy – z nadzieją, że ludzkość kiedykolwiek osiągnie taki poziom, z którego może wrócić i zrobić to jeszcze raz. Jesteście tutaj. Udało się wam. Każdy z was ma teraz szansę, aby wejść w tę energię i ustawić się w pozycji gotowej do odbicia się w górę. Powiemy wam, drodzy, potrzeba wiele odwagi, aby to zrobić widząc te poruszające się energie. Niektórzy, mogą włożyć małego palca u nogi bez pewności, czy chcą wskoczyć do wody, czy nie. Jeżeli tylko umoczycie swój palec, my przyjdziemy i was popchniemy. To jest ten czas. Każdy z was chciał być tutaj, w tym czasie wielkiego przesunięcia. A teraz przesunięcie naprawdę przybierze na sile.
Teraz zmiany, o których na tej planecie mówiliście przez stulecia, zaczniecie zauważać wszędzie. Dotyczy to personalnych fundamentów każdego z was. Odkryjecie bowiem, że normalne standardy, które stosowaliście dla własnej ewolucji, nie działają już tak samo. Innymi słowy, nie możecie kalkulować wibracji tak, jak to robiliście dotychczas. W tym okresie prosimy was abyście byli mili i wyrozumiali dla siebie, gdyż łatwo jest o wybuchy złości.

Ekonomia Ziemi

Chcemy wam powiedzieć o ekonomii na planecie Ziemia. Macie tutaj wiele systemów, które pozwalają na wymianę energii i wymianę pieniędzy. Posiadacie giełdę. Jesteśmy nią prawdziwie zafascynowani, gdyż zbudowanie całego systemu w oparciu o wyobrażenie wyobrażenia, wyobrażenia, wydaje nam się takie interesujące. Nigdy nawet nie moglibyśmy marzyć o tym, aby tak zrobić. Potrzeba było człowieka, aby taki proces rozpocząć. Jesteście wyobrażeniem wyobrażenia i na tym oparta jest wasza ekonomia. Przeszliście już przez jedno z falowań, drodzy, i miało ono wpływ na całą planetę. Mieliście ekonomiczne wydarzenie na planecie Ziemia i to wywołało falowanie, którego doświadczyliście. Mówimy wam, że nastąpi więcej takich falowań. W rzeczywistości, szczególnie duże, ma nadejść wkrótce. Nie możemy wam powiedzieć kiedy to nastąpi, ponieważ to wasza percepcja zdeterminuje czas tego zdarzenia. Mówimy wam także, że nie musi być to negatywne zjawisko i może mieć charakter pozytywny. Wszystko zależy od was, ale zmiany w tym obszarze są nieuchronne.
Mieliście szanse, kiedy fala przeszła i spowodowała ujście powietrza z balonu. Nagle, nadmuchany do oporu balon, skurczył się i praktycznie nic z niego nie zostało. Teraz odczuwacie ekonomiczne odbicie od dna. Widzicie to, ponieważ odczuwacie je. W taki sposób pracuje wasz system – ponieważ odczuwacie je. Tak dokładnie się dzieje. Lecz niżej leżące fundamenty, które podczas tej eksplozji, miały szansę się zmienić, w rzeczywistości nie uległy zmianie. Dlatego, dopóki nie zobaczycie zmian fundamentalnych, w prowadzeniu biznesu na planecie Ziemia, doświadczać będziecie coraz więcej trudności w tym obszarze.
Także, chcemy poruszyć te tematy, których Opiekun woli nie poruszać. Powiemy trochę o polityce. Dzieją się tutaj ciekawe rzeczy. Występuje to na całym świecie, ale wy możecie to obserwować w Stanach Zjednoczonych bardzo wyraźnie. Ma to miejsce od momentu, kiedy powstało niesamowitego ciążenie ku dwu-biegunowości. Teraz jednak mamy do czynienia z nadchodzącą trzy-biegunowością, gdzie macie trzy, zamiast dwóch, pozycje do postrzegania rzeczy. Macie nową percepcję. Na razie trudno jest to pojąć, uwierzyć i zrozumieć co oznacza i jak działa. Mówimy wam, że z czasem wiele z tego, przez co przechodzicie, wasze zrozumienie, idee i relacje, ulegnie zmianie oraz, że stanie się to także na poziomie ekonomicznym na całym świecie.
Jedną rzeczą, której się wszyscy nauczyliście z ostatniego ekonomicznego rozciągnięcia jest to, że wszystkie ekonomie są ze sobą połączone. To jest niesamowicie piękne, drodzy, ponieważ to oznacza, że nie możecie wywołać wojny światowej. Kogo będziecie bombardować? Sami siebie? To jest doskonałe, ponieważ wspólne mieszanie się, spowoduje zmianę wszystkiego. Jest wielu urzędników wysokiego szczebla, którzy na to czekają, ale zmiany na Ziemi zachodzą gwałtownie i bardzo szybko. Nie tylko chodzi tu o gwałtowne zmiany na planecie, ale o takie zmiany w was, ludziach. Ekonomiczne systemy was wspierały i z tego powodu istnieje prawdopodobieństwo, że doświadczycie jeszcze jednej zmiany. Jednakże będąc tego świadomi, możecie postawić się ponad i stworzyć coś pozytywnego zamiast negatywnego. Będziecie mieli trudności w waszym systemie na planecie Ziemia. Teraz, jak to naprawicie? Jak to zmienicie? Możemy wam powiedzieć, jak to wyglądało kiedy systemy działały i kiedy wasze społeczeństwo miało swą siłę oraz, że to właśnie stanowiło esencję społeczeństwa. Nie pytaliście wówczas ;”w jaki sposób zarobić pieniądze? Jak się utrzymać? Jak można żyć lepiej?” , zamiast tego pytaliście; “ W jaki sposób dodać ludziom wokoło więcej mocy?” To był kluczowy element istnienia na Lemurii. Oczywiście, nie istniała wówczas potrzeba prawa, a wy opieraliście na zwyczajach. To było bardzo piękne i te dni powracają.

Dusza Biznesu w Nowej Energii

Stoi przed wami wyzwanie w sposobie, w jaki definiujecie biznes. Pozwólcie nam powiedzieć o pierwszym z tych wyzwań, ponieważ każdy człowiek, który stanowi jednostkę w tych zbiorowościach, zwanych biznesem, ma duszę. Ogólnie, dla korporacji nie ma znaczenia, czy składają się z jednego człowieka, pięciu czy pięćset osób, gdyż firma zawsze ma duszę, ponieważ ma energię, która działa jako jedność. Z chwilą, w której to zrozumiecie, możecie zmienić cały prospekt firmy, z góry na dół.. do końca. Mówimy wam, że firmy, których głównym celem jest zarabianie pieniędzy, nie będą już mogły tak dłużej czynić, a wy będziecie je odczuwać jako pustą skorupę, bo nie ma tam duszy. W przyszłości nadejdzie czas, kiedy, aby uzyskać zgodę rządu na prowadzenie biznesu, trzeba będzie spełnić wymóg, aby firma posiadała świadomość i żeby była dobra dla ludzi, nawet jeżeli miałyby ucierpieć na tym jej własne profity. Firmy będą miały taką samą odpowiedzialność, jak każdy z was, kiedy idziecie ulicą i mijacie innych ludzi. Tak się nie zdarzyło na planecie Ziemia. Teraz nadszedł czas, aby rozważyć, co możecie zrobić na poziomie indywidualnym, tam gdzie pracujecie; czy we własnej firmie, czy w strukturach rządowych, czy religijnych. To są zbiorowości ludzkie, które będą ewoluować bardzo szybko.

Wyrastanie z Biegunowości

Teraz jest czas na to, abyście te doświadczenia przetworzyli pozytywnie, zamiast doświadczać kolejnych cykli lęku i wyzwań. W czasie elekcji w Stanach Zjednoczonych, drodzy, nie mogliście się zdecydować na to, kto powinien zostać prezydentem. Raz głosu udzieliliście jednej stronie, a potem drugiej. To zaczęło się przekształcać w biegunowość, w sposób bardzo intensywny. Przemieściliście się w obszar trójbiegunowości, ale trzymacie się zachłannie tej starej, znanej wam części. Trzymaliście się tego tak mocno, że cały świat śmiał się z waszej elekcji i wydarzeń jakie im towarzyszyły. Czy zrobiło to różnicę kto ją wygrał? Raczej nie, ponieważ rzeczywistość pokazała dualność i trudności. W Stanach Zjednoczonych nie ewoluowaliście ponad to, ale teraz nadszedł czas, aby zrobić to szybko. Drodzy, szczególnie ci mieszkający w Stanach Zjednoczonych, macie bardzo mało czasu, w ramach którego możecie coś z tym zrobić. Modlimy się, aby przywódcy usłyszeli niektóre z tych przekazów, ponieważ rozciągnęliście się tak bardzo w kierunku biegunowości, że już nie wiecie gdzie mieści się złoty środek. Bardzo ważne jest, aby powrócić do punktu, gdzie nie istnieją ludzie, którzy mają rację jak i ludzie którzy jej nie mają. To jest czas, aby zastanowić się nad tym, jak bardzo wy i sąsiedzi jesteście do siebie podobni, zamiast tego jak bardzo się różnicie. To jest czas, aby zastanowić się nad tym, w jaki sposób dodać ludziom mocy, zamiast tracić czas na przewodzenie im. Pamiętajcie, macie jedne z największych dusz na Ziemi, które tylko czekają na to, aby zacząć pracować, rozszerzając światło na planecie. Jeżeli zrobicie dla nich miejsce, zobaczycie wielkie zmiany na całej Ziemi. To się dzieje teraz. To ma miejsce w wielu kulturach, w większości po cichutku. Niech wasz głos będzie usłyszany.

Teraz, co każdy z was może z tym zrobić? Powiecie, „Co mogę zrobić? Ja nie jestem liderem narodu. Nie jestem politykiem”. Drodzy, każdy z was mocno trzyma się polarności. Każdy z was wierzy, że coś jest dobre lub złe. Interesującym jest oglądać wasz serwis informacyjny, kiedy walka trwa już tak długo, że nikt już nie pamięta o co właściwie poszło. Tak wiele lęku zostało wytworzone celowo, aby stworzyć wrażenie, że jesteście w niebezpieczeństwie, a wam grozi jedynie niebezpieczeństwo utraty obiektywnego spojrzenia i poddanie się lękowi. Wystarczy! Widzicie co się dzieje. Nie ma już miejsca na sekrety na planecie Ziemia. Ufajcie swoim sercom. Nie pozwólcie sobie owinąć się lękiem, gdyż na ten luksus was już po prostu nie stać. Nadszedł czas na poważne decyzje, co chcecie zrobić na swojej planecie. Nadszedł czas na to, by zrozumieć, że wy macie moc tworzenia swej własnej rzeczywistości. Nie ma znaczenia gdzie się znajdujecie w trakcie tego falowania, które ma miejsce na Ziemi. Nie ma znaczenia, co się dzieje z waszymi relacjami, waszą pracą, domami, życiem rodzinnym czy życiem zawodowym. Macie szansę aby znaleźć się na szczycie i zrobić to, po co właściwie na Ziemi się znaleźliście. Popieramy was w 1000 procentach, ponieważ nasza praca nie polega na tym, aby wam mówić co macie robić i w jakim kierunku iść. Nasza praca, polega na pomocy wam w przypomnieniu sobie, kim naprawdę jesteście, ponieważ przyszliście tutaj w bardzo szczególnym celu, a my kochamy was bardziej niż możecie to sobie wyobrazić. Nie jest łatwo zdjąć skrzydła i udawać bycie człowiekiem. Zderzaliście się z wieloma ścianami, a my kochamy was za to, gdyż wasza praca może być tylko wykonana w sposób, jaki wy to robicie.
Pozostawiamy was z trzema małymi uwagami. Traktujcie się nawzajem z największym szacunkiem. Dbajcie o siebie i kiedy tylko możecie, dodawajcie sobie wzajemnie mocy. Grajcie dobrze ze sobą.
Espavo.

Grupa

Land of the Heart
Ziemia Serca

Kiedykolwiek Steve i ja mamy szanse podróżować zawsze czujemy połączenie serc z ludźmi, których spotykamy. Ostatnio powróciliśmy z Sao Paulo w Brazylii i Buenos Aires w Argentynie. Ameryka Południowa wydała się nam pełna miłości i gorących serc. Ludzie, których spotkaliśmy sprawiali wrażenie pełnych pasji, pokazując radość w codziennym życiu. Wspaniale było połączyć się z rodziną, która na nas czekała

W moim biurze na ścianie wisi mapa świata. Ma złoty napis, który mówi;” Podróże Lightworkers po Świecie” Mam tę mapę od początku naszej pracy i bez przerwy ją uaktualniam, czerwonymi pinezkami zaznaczając każde miejsce, w którym byliśmy. Cieszę się, że mogę dodać Argentynę i Brazylię na tę mapę pełną naszych wspaniałych wspomnień. Patrząc na tę mapę mam uczucie błogości, że dane nam było odwiedzić tak wiele miejsc na tym świecie. Ale przyglądając się bliżej, widzę w rzeczywistości świat, który jeszcze jest do odkrycia dla nas.

W dniu powrotu do domu z tej podróży, Steve zaskoczył mnie wspaniałym naszyjnikiem w kształcie serca. Kamień jest nazwany ROSE DE L’ INCA. Jest to argentyński kamień z unikalnym odcieniem różu. Można w nim wyczuć czystą energię serca. Steve powiedział, że chciał abym czuła energię serca Południowe Ameryki za każdym razem kiedy go ubiorę. Na pewno będę to czuła jak i miłość Steve do mnie.
Cieszy mnie, kiedy możemy trochę pozwiedzać miejsce, które odwiedzamy, ale czasami nie jest to możliwe. To czego naprawdę doświadczam, jest rodzina Lightworkers. To powoduje, że ten świat jest tak cudownie połączony. Każdy ląd stanowi serce.
Jestem wdzięczna całej rodzinie Lightworkes w Południowej Ameryce, że tak wspaniale ugościli nas w Domu.
Z Miłościa i Światłem
Barbara

 

Copyright Notice:
Copyright 1998 – 2012 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part with the following conditions: Use of this material signifies that the user aggress to the following conditions: 1. The words “Copyright 2000 – 2012 Lightworker. www.espavo.org” will be included with all published material. 2. User agrees that all rights, including copyrights of translated material, remain the property of Lightworker. If you translate this material we reserve the right to share that translation with credit to you as translator, on the Lightworker site to make it available to all. Further information from the Group may be found at: http://www.espavo.org.     Thanks for helping to spread the Light!