Marzec 2010

Skurcze Porodowe Matki
Krąg Ognia Jest w Ogniu

 

Od Steve:

W tym miesiącu Grupa przekazała informację o Ziemi i o polach magnetycznych, w obrębie których wszyscy sie znajdujemy. Wyjaśnili ogólnie, w jaki sposób mogą mieć one wpływ na ludzi i jak się do tego przygotować. Powiedzieli, że w ostatnich 100 latach pole magnetyczne zmniejszyło się o ponad 10%. Grupa mówiła o cyklach Ziemi, która przemieszcza pole magnetyczne mniej więcej co 500 000 lat i o tym, że obecnie ten czas się opóźnia. Powiedzieli, że Ziemia nie zmieni położenia biegunów, gdyż ten wariant już zmieniliśmy, ale ciągle jest wiele pracy i Ziemię czeka fluktuacja magnetyczna, co może spowodować dziwne zjawiska i co może być odczuwane emocjonalnie przez wrażliwych ludzi. Och, jaka z tym będzie zabawa!
Powiedzieli, że zmniejszenie pola magnetycznego ma ogólny wpływ na ludzkie oświecenie, które ma obecne miejsce i, że nadchodzące lata są ważne, a szczególnie trzy lata przed i po ostatecznym zanurzeniu, które nastąpi w 2012r.

Jesteście gotowi?

Wielkie uściski. Życzę wam wspaniałego miesiąca

 

Pozdrowienia z Domu

Transformacja Ludzkości

Dzisiaj podzielimy się z wami tym, co się obecnie dzieje. Wasze fizyczne ciała codziennie się zmieniają aby móc utrzymać więcej światła. Fizyczna transformacja, przez którą przechodzicie indywidualnie, teraz zaczyna rozszerzać się na każdą cząstkę planety, aż do osiągnięcia przez was jako zbiorowości, masy krytycznej. Wspomnieliśmy trochę o transformacji i o tym jakie są fizyczne cechy zmian, a także o tym co nastąpi wraz z waszym postępem. Zauważycie, na wiele różnych sposobów, ogromny wzrost seksualnej energii, energii-życiowej na tej planecie. Z czasem, zaczniecie też świadomie kontrolować pewne mięśnie, których do tej pory nie byliście świadomi. Odkryjecie, że oddychacie świadomie. Odkryjecie, że posiadacie więcej umiejętności oraz, że bardzo łatwo i klarownie w sposób świadomy, możecie wykorzystać wzajemnie z innymi telepatię. Aby ten proces mógł się rozpocząć, nastąpią liczne zmiany, przez które musi przejść ciało. To jest proces ewolucyjny i nie dzieje się w ciągu jednej nocy. Kiedy jednak spojrzycie 100 lat wstecz, odniesiecie wrażenie, że to się właśnie w ciągu jednej nocy stało. Pozwólcie nam powiedzieć o tym procesie, abyście wiedzieli co się dzieje. Wiele bowiem waszych przygotowań ma miejsce zgodnie z planem, co pomoże wam znaleźć się w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie. Nie tylko wy się zmieniacie. Ziemia również się zmienia.
Wspomnieliśmy przedtem, że przechodzicie dosłownie przez proces transformacji po to, abyście mogli utrzymać więcej waszej duszy w fizycznych ciach niż do tej pory było to możliwe. Kiedy po raz pierwszy, przyjęliście ciało fizyczne, ogromna część was się do niego po prostu nie zmieściła. Pozostawiliście tę część w innym wymiarze, zwanym Domem. W rzeczywistości więc kontaktujecie się z Domem poprzez część siebie zwaną Wyższą Jaźnią. Jest to część was pozostająca poza ciałem fizycznym. Teraz jednak, więcej tej części będzie się w ciele fizycznym mieścić. Nowo narodzone dzieci już przynoszą ze sobą jej atrybuty. Ich oczy stają się jaśniejsze i zobaczycie , że mają one więcej energii oraz to, że będą posiadały większe zdolności. Zobaczycie także ich, porozumiewających się telepatycznie w sposób jaki dotąd nie był znany. Wy zaś do tego stanu właśnie ewoluujecie.

Matryce Nowego Człowieka

Nowo narodzone dzieci nie muszą przechodzić przez ten sam proces ewolucyjny, gdyż umieszczone zostały znacznie wyżej niż wy teraz jesteście. Reszta z was ewoluuje aby za nimi nadążyć. Na planecie Ziemia zawsze istniały ograniczenia. Matryce, które podczas tej inkarnacji wybraliście na dom dla waszej duszy, są ograniczone. To oznacza, że utrzymują one tylko część waszej duszy. Od początku istniało tylko 500 matryc, a wy wybraliście jedną z nich. Prawdopodobnie jest to ta sam matryca, jaką wybraliście w ostatnim wcieleniu i jeszcze poprzednim, gdyż nawet jako dusze, macie tendencję do postępowania zgodnie z nawykami. Wybieracie tę samą matrycę, ponieważ czujecie się z nią wygodnie. Wybieracie bycie kobietą lub mężczyzną. Pytacie, „Co mam przerobić w tej inkarnacji?”, lub „ Czy łatwiej będzie mi przerobić lekcję jako mężczyzna?” W większości, jako istoty ulegające nawykom, wybieracie tę, z którą czujecie się bardziej komfortowo i zazwyczaj korzystacie z niej przez wiele, wiele inkarnacji, aż do czasu gdy powód jej wyboru się zmieni.

Tworzenie Domu na Ziemi

Ziemia się adaptuje. Jeżeli spojrzycie na ciało fizyczne przechodzące transformację i weźmiecie pod uwagę to, o czym mówimy, czyli o waszym systemie energii, mogącym teraz pomieścić więcej waszego ducha, zauważycie, że to samo dokładnie dzieje się z Ziemią. Przechodzi ona transformację, w tym samym co wy momencie i od jakiegoś już czasu utrzymuje więcej światła z Domu. Jeżeli chcecie stworzyć niebo na Ziemi, będziecie potrzebowali jej pomocy. To się dzieje. Ziemia zaczęła ewoluować szybciej niż kiedykolwiek myśleliście, że to było możliwe.

Obserwujcie Ocean Spokojny

Wielokrotnie wspominaliśmy, że Ziemia nie choruje. Ona jest w ciąży i teraz przechodzi przez cykl porodowy. Wy zaś, zaczniecie obserwować rozpoczęcie skurczów porodowych. Kilka lat temu, to przepowiedzieliśmy i dzisiaj powtarzamy jeszcze raz, ponieważ to się właśnie odkrywa. Obserwujcie Ocean Spokojny, gdyż zapoczątkuje się tam wiele procesów energetycznych, które będą miały miejsce na planecie Ziemia. Mogą mieć one formę aktywności sejsmicznej lub wulkanicznej na Pacyfiku. Krąg Ognia bowiem, był właściwie miejscem narodzin planety Ziemia. Obserwujcie tę ewolucję jako, że Ziemia zacznie przechodzić przez swoją własną akcję porodową. To będzie coraz bardziej intensywne i coraz trudniejsze. Nadejdzie taki czas, kiedy ogromna część populacji odejdzie. Widzieliście to w ostatnich tygodniach i zobaczycie ponownie. Nie oznacza to, że ktoś robi coś źle lub dobrze. Nie chodzi tu o to, że ci ludzie, którzy odeszli nie mieli wystarczająco wysokiej wibracji aby tutaj pozostać. W rzeczywistości, wielu z nich miało tak wysoką wibrację, że nie mogli już dłużej zostać i wykorzystali tę okazje aby odejść. Równoważenie energii na planecie Ziemia będzie miało miejsce w różny sposób. Wszyscy ludzie, którzy odchodzą w celu umożliwienia jego zaistnienia wrócą z powrotem jako Kryształowe Dzieci z nieopisanymi wręcz zdolnościami. Wracają, ponieważ jest to dla nich łatwiejsze niż świadome, tu na Ziemi, podnoszenie wibracji, co ma miejsce obecnie. Jednakże nie byłoby to możliwe gdybyście wy wcześniej nie podjęli w tym kierunku odpowiednich kroków. Kiedy ewoluujecie sami i uzyskacie swoją duchową pewność siebie, pomożecie każdej osobie na planecie Ziemia.

Naciągnięte Matryce

Opiekun wspominał, że odnajdziecie to szczególne miejsce, zwane głosem Wyższej Jaźni. Jest to cel każdego z was i jest tym, co rzeczywiście rezonuje jako prawda z każdą cząsteczką waszej istoty. Dzielcie się nią wszędzie gdzie to jest możliwe, gdyż sprowadziliście ją z Domu, a teraz macie możliwość dawania jej więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Każdy z was wybrał jedną z 500 matryc, będących na tej planecie do waszej dyspozycji. To jest powodem tego, że czasami spotykacie ludzi, którzy wyglądają lub zachowują się tak, jak ktoś kogo znacie. Ludzie ci po prostu mają tę samą matrycę. Dobra wiadomość to taka, że pozostało tylko 499, z którymi musieliście wypracować dobre relacje. Teraz jednak nie jesteście ograniczeni przez matryce, co wynika z waszej ewolucji i fizycznej transformacji. Wyrośliście z tych matryc, które pierwotnie w całym waszym życiu utrzymywały wasze fizyczne ciała wraz z energią. Obecnie macie możliwość, aby wstąpić na drogę ewolucji i narodzić się ponownie, bez potrzeby powrotu do Domu. To dokładnie było przepowiadane od bardzo długiego czasu, przez wielu na waszej planecie. Dlaczego w to wątpicie? To się dzieje i stanowi piękną cześć procesu, w którym wy doświadczacie waszych ponownych narodzin na Nowej Ziemi.

Ziemia w dalszym ciągu będzie przechodziła przez pewne zmiany. Krąg Ognia otacza Pacyfik i zobaczycie więcej wydarzeń niż kiedykolwiek dotychczas na tej planecie, w latach 2010, 2011, 2012 i 2013. Zobaczycie dziwne anomalie, zobaczycie przesunięcie energii, ale wymiar tego może być kontrolowany i zostać zmniejszony. Nic z tego nie musi mieć charakteru negatywnego, nic nie musi być katastroficzne. To może być ewolucyjnym krokiem naprzód. Sposób w jaki możecie to zrobić jest prosty; odczuwajcie siebie. Tak możecie czuć smutek, możecie czuć traumę. Kiedykolwiek na planecie Ziemia pojawia się trauma, wytwarza ona falę energii, odczuwaną przez każdą istotę ludzką. Łatwo jest wam owinąć się traumą i w niej być. Łatwo jest wam powiedzieć, Jaka szkoda! Jakie to straszne!” Czujecie, że wasze serce się zapada, a wy chodzicie cały dzień przytłumieni. W rzeczywistości jest to szkodliwe dla waszego fizycznego ciała i wcale niczemu nie służy. To, do czego chcemy was zachęcić, to jest celebrowanie tych zachodzących na Ziemi zmian. Popatrzcie na to z jednej prostej perspektywy; miała miejsce tragedia na Haiti, ale spójrzcie jak wspaniale zareagował świat wspólnie działając. Każdy chciał zrobić cokolwiek, co mogłoby ulżyć bólowi i aby się połączyć z ofiarami. Ta lekcja ludzkości była warta więcej niż życie wszystkich osób, które wówczas odeszły, które właśnie dlatego odeszły aby to mogło mieć miejsce.

Alarm Budzika

Macie teraz możliwość, na bardzo głębokim poziomie, połączyć się z energią serca od samego jej początku. To są rzeczy, których każdy z was musi się nauczyć samemu,  ponieważ nie urodziliście się w ciałach zdolnych do tego. Teraz wy adaptujecie się do nowych obowiązków i nowych energii, co również przynosi nowe relacje ze wszystkim, co znajduje się wokół. W tym okresie, pamiętajcie, że wiele razy będziecie się znajdować na wyższej pozycji, skąd możecie pomóc wznieść się innym ludziom. Dlatego tu jesteście. Prosimy was nie obniżajcie swego poziomu, nie czujcie smutku, nie czujcie ciężaru świata na swoich barkach. Zamiast tego, czujcie możliwość niesienia pomocy. Czujcie możliwość posiadania celu i w jakiś sposób wkroczcie do akcji, ponieważ to jest ten powód, dla którego tu przyszliście. Szkoda by było, gdybyście spędzili cały ten czas na Ziemi, czekając na możliwość działania, a potem to wszystko przespali. Alarm budzika dzwoni, a wy macie wybór. Możecie go wyłączyć i udawać, że nic się nie stało, wcisnąć inny przycisk i uciąć sobie drzemkę udając, że czekacie, lub możecie wyskoczyć z łóżka i zacząć działać.

To stanie się z każdą osobą na planecie Ziemia. Każdy z was przechodzi przez ewolucyjne zmiany, które będą trudne, ponieważ ludzie postrzegają zmiany jako trudne. Jednakże wy możecie zmienić swoją percepcję, zanim to się wydarzy. Kiedy zobaczycie aktywność na Oceanie Spokojnym, płucach Ziemi, kiedy zobaczycie aktywność wokół Kręgu Ognia, pamiętajcie, że jej płuca się naprężają i nowe rzeczy zostają stworzone. Tu nie chodzi o destrukcję planety Ziemia. Teraz chodzi o stworzenie nowego środowiska dla pełnoprawnych ludzi. Ziemia wykonuje swoją robotę. A co wy robicie? To jest pytanie jakie ona wam teraz zadaje, gdyż jesteście częścią siebie nawzajem. Ona potrzebuje waszej pomocy. Kontakt pomiędzy ludźmi a Ziemią jest znacznie silniejszy, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać i ma on miejsce tu i teraz. Skutki przesunięć energetycznych nie muszą być negatywne. Możecie je zmienić poprzez swoje wzorce myślenia, a szczególnie, jeżeli je skumulujecie.

Moc Światła

Sposób w jaki liczycie na planecie Ziemia, to dodawanie 1 do 2, do 3, do 4, do 5, wzrastająco o jeden przez cały czas. Nie jest to jednak uniwersalna stała, kiedy dochodzi do połączenia pól energii. Kiedy łączycie pola energii, liczba ta gwałtownie przyrasta: 1 do 2, do 4, do 8, 16, 32 itd. Dzieje się to bardzo szybko i zaczyna rosnąć w nieprawdopodobnym tempie. To stanowi harmoniczność waszej wibracji. A ponieważ harmoniczność może się połączyć z inną harmonicznością, wy możecie sprowadzić do harmonii na tej Ziemi rzeczy, które nigdy na niej nie istniały. Wy tworzycie je teraz a możliwości są w zasięgu ręki.

Drodzy, to przesunięcie nie będzie łatwe. Już mieliście możliwość zobaczenia części wyzwań jakie na was czekają. To jednak może być najradośniejszą, najpiękniejszą transformacją, jaka kiedykolwiek wydarzyła się we Wszechświecie . Prosimy was abyście robili swoje. Trzymajcie swoją energię, swoją największą nadzieję i marzenia o wszystkim, czego pragniecie w swoim życiu, o każdej rzeczy na którą zasługujecie i za którą jesteście wdzięczni. Twórzcie teraz nowy świat swoimi myślami i obserwujcie jak wasze ciała do niego ewoluują. To jest niesamowity proces, który nigdy dotąd nie wydarzył się na planecie Ziemia. Ustanawiacie historię z każdym waszym oddechem. Róbcie to dobrze. Róbcie to z intencją. Róbcie to z pełną świadomością, że jesteście duchem udającym że jest człowiekiem i że macie swoją wartość. Odnajdziecie swój cel na planecie Ziemia. Będziecie tak wysoko, jak to tylko możliwe, a my jesteśmy z was tak bardzo dumni. Nie jest łatwo być człowiekiem; nie jest łatwo patrzeć na was będących ludźmi. Są momenty, kiedy nie możecie się odnaleźć. Patrzycie w lustro i macie łzy w oczach, ponieważ czujecie się tacy samotni i nie wiecie, że my jesteśmy tuż za wami. Czasami podtrzymujemy was kiedy śpicie. Widzimy, że macie zły sen i delikatnie dotykamy brzegów waszego policzka, byście mogli się uśmiechnąć, i abyśmy mieli możliwość troszeczkę wam pomóc i zmienić waszą rzeczywistość, ponieważ daliście nam swoje zezwolenie. Teraz zróbcie to sami dla siebie i dla innych. Dotykajcie się w sposób taki, jaki aniołowie was dotykają. Dodawajcie mocy każdej osobie, którą widzicie wokół siebie. Nie musicie się już niczego obawiać, gdyż nie jest to wyścig aby sprawdzić kto dotrze pierwszy do mety. Nikt tam nie dotrze zanim nie przybędzie ten ostatni.

Jesteśmy w tym razem i pamiętajcie, że my tutaj na was czekamy. W chwili kiedy przecieracie oczy ze snu, jesteśmy aby przypomnieć wam kim naprawdę jesteście. Zaszczytem dla nas jest przebywać w waszej obecności, gdyż jesteście mistrzami Gry. Znamy ból jakiego doświadczacie i szanujemy was za to. Spojrzycie na ten ból zupełnie inaczej, kiedy przybędziecie do Domu. Wiemy, że jest wam trudno, ale nikt inny nie mógłby tego zrobić. Potrzeba było najodważniejszych aniołów, którzy zdjęli swe skrzydła i zeszli tutaj by zagrać; wy tu jesteście. Witamy w Domu. Pamiętajcie, że jesteśmy z wami każdej sekundy, każdego dnia, jeżeli tak wybierzecie. Także pamiętajcie, że wykonujecie fantastyczną robotę a my jesteśmy z was niesamowicie dumni.

Największym zaszczytem dla nas, jest pozostawić was dzisiaj z trzema małymi uwagami. Dbajcie o siebie nawzajem, kiedy macie taką możliwość. Traktujcie się nawzajem z największym szacunkiem. Grajcie dobrze razem.
Espavo.

Grupa

 

Odległość To Tylko Stan Umysłu

Jak wielu z was wie w ciągu ostatnich dwóch tygodni Steve i ja byliśmy rozdzieleni. Steve pojechał do Moskwy w Rosji aby zaprezentować nasze seminarium o Duchowej Komunikacji. Ja zaś, po krótkich rozterkach zadecydowałam, że nie pojadę razem z nim. Było mi smutno, że ominie mnie to wydarzenie jako , że był to jeden z moich ulubionych tematów i cieszyła mnie myśl o wyjeździe i spotkaniu naszej rosyjskiej rodziny.

Ci którzy mnie znają wiedzą jak bardzo ważna jest dla mnie rodzina. Jeden z naszych synów miał mieć operację, której termin zbiegł się z czasem podróży. Steve i ja rozmawialiśmy o tym i oboje zgodziliśmy się, że powinnam zostać z nim i pomóc mu w powrocie do zdrowia. Pojechałam więc do San Diego w Kalifornii podczas gdy Steve pojechał w inny, odległy zakątek świata. Odczuwałam ogromną tęsknotę za Stevem. Zawsze jesteśmy razem, zarówno w domu jak i w pracy. Nauczyliśmy się utrzymywać swoją przestrzeń w tym byciu razem, dając sobie czas na własne sprawy, ale czas, który dzielimy jest bardzo cenny dla  nas obojga. Jestem dumna z siebie, ponieważ z pomocą naszego syna Austina nauczyłam się korzystać ze Skype. Steve i ja mogliśmy więc się widzieć i rozmawiać ze sobą prawie codziennie. To było dziwne ponieważ kiedy się łączyliśmy mój dzień był nocą u Stera z powodu różnicy czasu. On rozmawiał ze mną kiedy ja dopiero zaczynałam swój dzień a on zaraz szedł spać, lub odwrotnie. Czas jest iluzją a odległość jest tylko stanem umysłu.
Jednakże nawet zanim odkryłam techniczne możliwości Skype odczuwałam obecność Steve. Mogłabym przysiąc, że kiedy sie nagle odwróciłam mogłam przez moment go zobaczyć. Czułam jego pełnego miłości ducha zaraz przy mnie. Kiedy odebrałam Steve z lotniska w magiczny sposób wymiary się połączyły.
Potem oboje przeszliśmy przez okres przystosowania. Myślałam z początku, że to Steve jest zmęczony podróżą z powodu różnicy czasu ale tu chodziło o coś więcej. To był czas ponownego połączenia. Po dwóch tygodniach bycia tak bardzo zajętymi różnymi sprawami weszliśmy na poziom połączenia naszych światów. Kiedy nie dzielisz z kimś swej rzeczywistości na bieżąco stajesz się bardziej niezależny. Twój dzień jest wypełniony tym co pasuje tobie a ty nie musisz mieszać swoich potrzeb z potrzebami innych. Cieszę się, że czas przyzwyczajania sie na powrót do siebie był taki krótki.

Kiedyś pracowałam w Camp Pedleton, bazie marynarki wojennej w Kaliforni. Mogłam rozmawiać z młodymi żonami, których mężowie przez okres wielu miesięcy, odbywali służbę na morzu. Powiedziały mi w jaki sposób się przystosowały ze stanu bycia z kimś, kto posiada pełną rodzinę do bycia mniej więcej samotnym rodzicem. Mimo, że ich związki były szczęśliwe, kobiety te żyły bardziej samodzielnym życiem. Po powrocie swych mężów musiały ponownie przystosować się do nowej codziennej egzystencji.
Lubię dzielić mój świat ze Steve ale zarazem przeznaczać trochę czasu dla siebie. W sytuacji nagłej sprawy rodzinnej mogę służyć pomocą. Mam nadzieję, że to nie będzie potrzebne ale jeżeli tak, będę pamiętać, że odległość jest tylko stanem umysłu. Wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni w naszych sercach.
Z Miłością i Światłem
Barbara

 

Copyright Notice:
Copyright 1998 – 2012 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part with the following conditions: Use of this material signifies that the user aggress to the following conditions: 1. The words “Copyright 2000 – 2012 Lightworker. www.espavo.org” will be included with all published material. 2. User agrees that all rights, including copyrights of translated material, remain the property of Lightworker. If you translate this material we reserve the right to share that translation with credit to you as translator, on the Lightworker site to make it available to all. Further information from the Group may be found at: http://www.espavo.org.     Thanks for helping to spread the Light!