Styczeń 2010

Życie Jest Samo-spełniającą Się Przepowiednią
Ostatnie podejście do 2012

 

Od Steve:

Życie jest samo-spełniającą się przepowiednią. Grupa mówiła o tym od bardzo dawna ale w tym przekazie fraza ta uzyskuje zupełnie inny wymiar. Opowiedzieli mi historie tego, co się wydarzy, kiedy idea ta przeniknie do kolektywnej świadomości. Manifestuje się ona za każdym razem. Powiedzieli, że tyle rzeczy zaczyna się manifestować jako rezultat gwałtownego wzrostu kolektywnej świadomości, a także przypomnieli nam, że to my jesteśmy twórcami poprzez tworzenie myśli w naszej głowie. Tworzymy lęk albo tworzymy miłość. Przypomnieli nam, że my ludzie jesteśmy uzależnieni od dramatu i lęku, ale w każdym momencie mamy wybór, na jakie myśli sobie pozwolimy . Grupa powiedziała o wspaniałych rzeczach, które wydarzą się w okolicach roku 2012, ale to nie od Grupy zależy to, czego my doświadczymy. Kiedy użyjemy swej mocy kolektywnie wzrośnie ona niepomiernie. Teraz Grupa jest zdumiona widząc, jakie wydarzenia składają się na rok 2012. Z ich perspektywy jest to „magiczne patrząc jak my kreujemy te wydarzenia”.
Po 14 latach channelowania i patrzenia na wszystko z perspektywy Grupy nauczyłem się tego, że nie ma niczego, czego nie moglibyśmy zrobić. Jednakże kiedy coś zrobimy zawsze myślimy, że to zasługa kogoś innego.  Grupa pokazuje nam coraz więcej sposobów, w jakie możemy dopasować się ze sobą wibracyjnie i jakie proste to jest w rzeczywistości. Nawet jeżeli rozumiemy, że każda myśl tworzy, kiedy patrzymy na to z ludzkiej perspektywy potwierdza się w tym tworzeniu podstawowy system wierzeń, mój system. Ja wierzę w Magię!
Oczekujcie cudu w tym roku!

 

Pozdrowienia z Domu
Wiele mamy wam dzisiaj do powiedzenia, dlatego od razu zaczynamy od informacji o ogromnym przesunięciu energii, które zaczyna się już teraz. Wielu z was będzie to odczuwać w waszym osobistym życiu. Wielu z was odczuje to, jako niepowodzenie, lub korekta kursu, a niektórzy, jako nowy kierunek do rozważenia. Cokolwiek się stanie, lub jakiekolwiek odbicie będzie to miało w waszym świecie, prosimy was, abyście popatrzyli na to raczej, jako na możliwości niż to, że jesteście popychani to w jedną, to w drugą stronę.
Najważniejsze przypomnienie dla was jest takie, że to wy jesteście twórcami, czarodziejami Gry. Wasze pragnienia i pasje są najważniejsze w waszym życiu, ale system wierzeń często powstrzymuje was przed odnalezieniem czegoś pozytywnego, lub stworzeniem sytuacji, która jest dobra dla was, która w rzeczywistości pomoże wam doświadczyć autentycznej pasji i przesunąć się w kierunku waszej prawdziwej pracy. Ale teraz z tym koniec. Przemieszczając się na następny poziom, zaczniecie postrzegać rzeczy z całkowicie innej perspektywy.

Warstwy Rzeczywistości

Nie tak dawno temu, odbywaliśmy z Opiekunem (Steve Rother-przyp. tłumacza) podróż samolotem, lecącym na lotnisko Heathrow w Londynie. Samolot obniżał swój pułap przez warstwę chmur a Opiekun bawił się widokiem za oknem, gdzie mógł widzieć jedynie biały puch. Jego percepcja była ograniczona i nie mógł on zobaczyć wiele. Samolot obniżył się i nagle blask słońca rozświetlił wszystko tak, jakby nastał nowy dzień, a to był właśnie jego początek. Opiekun był zadziwiony tym widokiem, ale popatrzył w dół i zobaczył kolejną warstwę chmur. Niedługo potem samolot znalazł się ponownie w białym puchu chmur na niższej wysokości, gdzie nie było prawie żadnej widoczności. Zanim samolot wylądował, przeszedł on przez kilka takich warstw chmur, co można uznać za punkty odniesienia do sytuacji, w których istnieje możliwość zobaczenia związanych z życiem wydarzeń. Tak dzieje się z każdym z was. Przechodzicie przez trudne momenty, ale w przeciwieństwie do samolotu nie schodzicie w dół tylko wznosicie się w górę. Za każdym razem, kiedy osiągniecie nowy poziom chmur ważne jest, aby określić z czym synchronizujecie. Za każdym razem, zobaczycie życie z wyższej perspektywy, z miejsca, skąd możecie zobaczyć swój własny, powiększony obraz.
Przechodząc przez poszczególne poziomy, pamiętajcie, że jeżeli jest coś, co powoduje w was niekomfortowe uczucie blokady lub ograniczenia, jest to tylko stan krótkotrwały. W krótkim czasie przejdziecie na następny poziom i znowu będziecie mogli zobaczyć rzeczy z całkowicie odmiennej perspektywy. Teraz przechodzicie przez to dość regularnie. Czując się komfortowo z tymi zmianami, pozwoli wam przejść tę transformację znacznie łatwiej.

Przepowiednie Właśnie Się Odsłaniają

Macie przed sobą trzy krytyczne lata. To, co się wówczas wydarzy, początek jaki będą miały zupełnie nowe energie, da podwaliny energetyczne dla ludzkości na następne tysiąc lat. Nie jest to nowa informacja; mówiono wam już o tym na wiele sposobów. My tylko nadamy jej nieco inne zabarwienie, abyście mogli ją zobaczyć z perspektywy znajdującej się ponad chmurami.
Wielu z was było nauczanych przez różnych mistrzów o tym, że przepowiedziano powrót na Ziemię Jezusa Chrystusa, który przez następne tysiąc lat będzie w pokoju rządził swym królestwem na Ziemi. Jego przyjście miało nastąpić już po Argamedonie. Cóż, to, co wy nazywacie Argamedonem ma miejsce właśnie teraz. To, co zostało wam powiedziane o powrocie Jezusa Chrystusa i jego panowaniu w pokoju przez następne tysiąc lat, jest absolutną prawdą. Jednakże nie chodzi tu o pojedynczą osobę, ale o was wszystkich. Jest to również wasz pierwszy krok w Erę Powiększania Własnej Mocy. Energia powraca przez was i chodzi tutaj o to, abyście zrobili w sobie przestrzeń i umożliwili jej przyjście, tak często jak to tylko możliwe. Kiedy więc patrzycie w lustro i mówicie, „Nie jestem wystarczająco dobry/a” lub „nie jestem wystarczająco perfekcyjny/a” układacie przed sobą blokady, które przeszkadzają nie tylko wam, ale Bogu w was. Pierwszą rzeczą, o którą was prosimy, jest zaprzestanie samo-osądzania. Zacznijcie patrzeć na możliwości zamiast widzieć trudności. Popatrzcie na sposobność wzrostu, kiedy dzieje się coś negatywnego, ponieważ właśnie dlatego, to wydarzenie zaplanowaliście. Wynieście z tej sytuacji to, co najważniejsze, albowiem przeciwnym wypadku ten potencjał dosłownie odpłynie.

Sekret Życia

Mamy jedną prostą frazę, z którą chcemy się z wami podzielić. Mówiliśmy ją wcześniej, ale teraz wydaje się ona ważniejsza, niż kiedykolwiek przedtem. Jeżeli naprawdę ją zrozumiecie, będziecie znać powód, dla którego jesteście na planecie Ziemia. Wiecie na czym polega ta Gra, a więc po prostu odsłońcie jej poszczególne części. Fraza ta brzmi: Życie to samo-spełniająca się przepowiednia. W momencie, w którym uchwycicie jej sens, zrozumiecie więcej nie tylko jako jednostki, ale również jako kolektyw. Damy wam kilka przykładów.
Nie tak dawno temu ludzie zaczęli pisać o objawionych im informacjach, o ciągu bardzo ciekawych wydarzeń, które miały mieć miejsce na Ziemi. Powiemy wam o ich najbardziej fascynujących częściach. Pewnego dnia odbył się przekaz, mówiący o trzech dniach ciemności spowijających Ziemię, zanim planeta wejdzie w obszar pasa fotonów i zanim zacznie spływać nowa energia. Określono nawet datę, kiedy miałoby się to wydarzyć. Ta informacja stała się bardzo popularna wśród ludzi. Zawierała ona także, ważne informacje pomagające ludziom ewoluować. W tym samym momencie, kiedy słowa zostały wypowiedziane i usłyszane przez pojedynczą osobę, ludzkość zaczęła się zmieniać, ewoluować i adaptować tę wiadomość. Nie ma już potrzeby abyście fizycznie musieli doświadczyć niektórych z tych przepowiedni. Powiedziano, że wydarzą się one konkretnego dnia, konkretnego roku.

Potem nadszedł ten dzień i wszyscy czekali na szczycie góry w oczekiwaniu na nadejście pasa fotonów i zapowiadanych trzech dni ciemności, które nie nastąpiły. Niektórzy myśleli, że miało to miejsce w innych wymiarach, albo zaistniało w inny sposób. Nie stało się to jednak tak, jak zostało to powiedziane w przekazie. Wielu uznało to za porażkę, mówiąc; „Och wydarzenie, które zostało przepowiedziane na ten konkretny dzień nie jest prawdą”. Wielu przestało tym przekazom wierzyć. Wrzawa ucichła na moment, ale wkrótce energie powróciły. Ponownie ludzie zaczęli mówić o pasie fotonów, trzech dniach ciemności i wszystkich energiach z tym związanych. Mówimy wam o tym, ponieważ wiele z tego, co w tamtym przekazie zostało powiedziane, zaczyna się odkrywać. Nawet jeżeli rzeczywistość została trochę zmieniona, wydarzenie to wpisane zostało w serca i umysły potężnych kreatorów. Powiemy wam teraz o rzeczywistości, jakiej teraz możecie doświadczyć. Nie dlatego, że została przepowiedziana, ale dlatego, że istnieje i rezonuje w tak wielu sercach i umysłach. Widzicie co się dzieje, kiedy jakaś idea zostanie zaszczepiona w umysłach wielkich twórców?

Hologramy: Formy Energii Przyciągają Mistrza

Powiedzieliśmy wam wcześniej, że wkrótce nastąpi nawarstwienie hologramu Ziemi, którą budujecie. Ziemia zaczęła swój byt jako hologram, myśl Boga w przestrzeni, gdzie wiele myśli się spotkało i stworzyło trzy-wymiarowe formy energii, do których została przyciągnięta materia. Materia odnalazła swój sposób tworzenia tego, co nazywacie planetą Ziemia i jej otoczenia. Wiele się teraz dzieje wydarzeń, a kiedy ich pierwotny hologram nałoży się na pierwotny hologram Ziemi, nastąpi ruch energetyczny. Dlatego możecie stworzyć dni ciemności. Możecie również stworzyć nową energię, którą będziecie interpretować jako pas fotonów, ponieważ tę ideę przechowywaliście w swoim umyśle. Wy jesteście kreatorami, drodzy, a magii nie umniejsza fakt, że to właśnie wy ją stworzyliście. To jest prawdziwa magia tego, kim jesteście. Kiedy tworzycie harmonię z innymi istotami, to właśnie się dzieje. Odnajdujecie sposoby kreacji w harmonii, gdyż życie jest samo-spełniającą się przepowiednią. Tak, jak odczuwacie, tak tworzycie wszystkie rzeczywistości niezbędne do tego, aby stały się prawdą dla was. Pamiętajcie kochani, to jest gra.

Ważne Pytanie: Dlaczego?

Nie jesteście ludźmi. Czas nie istnieje, ale wy żyjecie w ramach tego konceptu, w każdej sekundzie, każdego dnia. Cała wasza energia sprawia wrażenie być uwięzioną w malutkim ciele, w którym poruszacie się w różnych ramach czasowych. W rzeczywistości jesteście wielkimi duszami udającymi, że grają w tę grę. Pytanie jakie wam stawiamy to; „Dlaczego? Co chcecie uzyskać?” Nadszedł czas, aby wyjaśnić na czym teraz będziecie się skupiać. Nie oznacza to, że nie możecie tego zmienić. To oznacza, że teraz jest czas, aby ponad wszystko odnaleźć i skupić się na swojej pasji. Co rozświetla was od środka? Jaka część Domu jest z wami? Ta część, którą oferujecie do budowy tego nowego miejsca. Nie bójcie się swych wizji, drodzy. Nie oceniajcie rzeczy jako dobre/złe. Zamiast tego popatrzcie we własne serca. Rozważcie to, co je wzbogaci, a co nie. To będą najważniejsze rzeczy, jakie się wydarzą. Bawcie się tymi kreacjami i zastanówcie nad tym, jak wyrazić swoja pasję. Bawcie się pasem fotonów i tym, co określicie jako dni ciemności. Rozkoszujcie się tą energią. Pamiętajcie, że ludzie uwielbiają się bać, bo to leży w waszej naturze. Uwielbiacie światło i lubicie bać się ciemności. Dlatego też oglądacie tak wiele horrorów. Bawcie się tym bo, to jest piękne ludzkie doświadczenie. Pamiętajcie jedynie, że postrzegacie to tylko z waszej perspektywy, gdyż tak naprawdę, nic nie istnieje jako „realne”. Lęk zaś jest jedynie niedostatkiem światła. Kiedy boscy kreatorzy koncentrują się na braku światła, mogą tworzyć w polach negatywnej energii równie łatwo, jak w polach energii pozytywnej. Pamiętajcie drodzy, życie jest samo-spełniającą się przepowiednią. Co zamierzacie z tym zrobić? Jakie jest teraz wasze największe marzenie?

Przepowiednia Dotycząca Roku 2012

Prosimy was abyście wykonali następny krok w to, co przed wami. W 2012 r. nastąpi na tej planecie ogromne przesunięcie energii. Każdy z was, na swój sposób, będzie częścią tego procesu. Nie będzie nikogo, kto byłby tego nieświadomy. Wasza fizjologia się zmienia i adaptuje do tego, aby móc utrzymać więcej własnego światła, niż kiedykolwiek do tej pory.
Energia seksualna w waszych ciałach zacznie prawie natychmiast pulsować dziesięciokrotnie mocniej. Ci, którzy z tą energią nie czują się dobrze, ci, którzy mają związane z nią traumatyczne wspomnienia, a nawet ci, którzy z nią pracują, ale ciągle nie czują się komfortowo, będą mieli największe problemy w tej transformacji. To jest ten czas, kiedy wy jako uzdrowiciele i nauczyciele, możecie pomagać w ukierunkowaniu energii i trzymać innych za rękę. Wielu z was się waha, mówiąc; „Nie wiem wystarczająco dużo. Tego nie studiowałem. Kim jestem aby pomagać tej osobie?” Ale to jest właśnie powodem dlaczego tu jesteście teraz i dlaczego powracaliście na Ziemię wielokrotnie.
Czasami wracaliście tutaj nawet po zakończeniu lekcji po to, aby pomóc odkrywającym się obecnie cudom. Trzymajcie tę moc, gdyż to jest wasz dar. Trzymajcie energię tego, kim naprawdę jesteście i nie bójcie się niczego, co owinięte w cień, objawi się waszym oczom. Wyzwania te, tak jak nigdy dotąd, są tylko możliwościami dla waszego światła. Z tego powodu będziecie mogli wziąć energię związaną z rokiem 2012 i bawić się nią. Tańczcie pośród negatywizmów i bawcie się tym. A my mamy nadzieję, że potem stworzycie coś prawdziwego dla siebie.

Kochani, stale pytacie się nas o to, co stanie się w roku 2012.

Teraz my odwracamy sytuację i zadajemy wam pytanie o to, co stanie się w roku 2012? Wy trzymacie wszystkie sznurki i nic was nie ogranicza. Zasłona jest dosłownie usunięta na krótki okres czasu, aby każdy z was mógł uzyskać dostęp do swojej kreatywności. Będzie to miało miejsce w okresie następnych trzech lat i do tego się przygotowujecie. Bawcie się podróżą. Odnajdźcie te części waszej pasji, które mogą służyć innym. Odnajdźcie cel, dla jakiego tu jesteście i podążajcie w tym kierunku. Nie osądzajcie rezultatów. Nie poświęcajcie czasu na rozważania, czy ktoś was będzie słuchał, albo czy odniesiecie sukces. Bądźcie odpowiedzialni względem siebie i słuchajcie własnego serca by pozwolić lśnić własnej duszy. Idźcie za głosem serca, podążajcie w tym kierunku i łączcie się z energią, o której wiecie, że jest wasza. Teraz macie nowe możliwości i mówimy wam, że nie ma marzenia, które nie może się spełnić. W ciągu następnych kilku lat to miejsce na Ziemi stanie się szalenie ekscytujące, a każdy z was odkryje swoje największe umiejętności twórców na planecie Ziemia. Nauczycie się też jak równoważyć związaną z tym odpowiedzialność.

Przedefiniowanie „Odpowiedzialności”

Mówiliśmy już o odpowiedzialności stanowiącej równowagę siły. Jeżeli chcecie wzmocnić swoją siłę w jakiejkolwiek dziedzinie, rozważcie sposoby wzrostu waszej odpowiedzialności. Teraz jednakże zaczniecie to widzieć w nowym świetle, kiedy wejdziecie w Erę Powiększania Własnej Mocy. Zaczniecie rozumieć to, o czym mówimy. Zaczniecie widzieć inaczej. Jesteście odpowiedzialni za własne szczęście i wszystko jest temu podporządkowane. Teraz będziecie iść przez życie tańczącym krokiem, żyjąc całkiem wygodnie, zastanawiając się dlaczego życie było takim wyzwaniem i dlaczego dotychczas, bez przerwy odbijaliście się od ściany. Teraz nagle wszystkie przeszkody zniknęły. Wasza percepcja się zmieniła, a to zmieniło waszą rzeczywistość. Po prostu przeszliście przez kolejną warstwę chmur i nagle życie wydaje się lekkie jak taniec, jako piękne ludzkie doświadczenie. Prosimy nie osądzajcie bólu jako zła a miłości jako dobra, bo wówczas będziecie myśleć dualnie i zablokujecie przepływ energii. Popatrzcie na te wszystkie części siebie jako ludzi i celebrujcie życie, celebrujcie własną energię. Odważcie się marzyć, mieć wyobraźnię i realizować te wszystkie przepowiednie, które dla siebie stworzycie. Pamiętajcie, że wszystko, co macie w sercu zamanifestuje się w najlepszy z możliwych sposobów, pod warunkiem, że jesteście w stanie to wszystko uwolnić i pozwolić temu odejść. Przekażcie je Uniwersum, a wtedy wasza energia się zamanifestuje. Łatwo jest wówczas materii owinąć się wokół waszej energii. Ale wy nie tylko macie swoje indywidualne marzenia, macie też odwagę być częścią marzeń kolektywnych. Ośmielcie się przeczytać nową książkę, lub zająć się czymś nowym, co was ekscytuje, aby potem w jakiś sposób stać się tego częścią. Nie oceniajcie, że coś jest złe lub dobre, albo że jesteście na tak lub na nie. Popatrzcie na potencjały, jakie są dla was i poczujcie je, a następne lata będą pełne radości jako, że zrozumiecie to, co wy tu właściwie robicie. Będziecie mieli możliwości robić wszystko, co stanowiło pierwotny cel waszego zejścia na Ziemię.
Jesteśmy ogromnie zaszczyceni obserwując wasze kreacje. Czujemy jednak wasz smutek, wasz ból separacji z Domem. Ogromny jest w duszy niepokój przed opuszczeniem Domu. Czasami potrzeba wielu lat, nawet w życiu dorosłym, zanim przestaniecie odczuwać ból rozdzielenia. Powiemy wam jednak, że obserwacja tej sytuacji stanowi dla nas największą radość. Kiedy bowiem przechodzicie przez te cierpienia, ogromnie tęskniąc za Domem, wy naprawdę czujecie jego piękno. Wiecie, że was tam nie ma, ale że my przybywamy, aby przynieść wam pocieszenie. Wiedzcie, że kiedy czujecie ból i wołacie o ponowne połączenie, wokół was przebywa dosłownie tysiące aniołów, którzy będą was trzymać w ramionach, opiekować się wami i robić wszystko, co mogą, aby odbudować waszą energię. Taką właśnie energię otrzymacie. Nie uzdrowią was jednak, bo nic z wami złego się nie dzieje. To jest po prostu piękne ludzkie doświadczenie. Pomimo tego, że idąc przez życie nie chcecie upaść, żeby nie doświadczyć urazu, my mamy nadzieje, że powrócicie z najróżniejszymi siniakami i bliznami, jako rezultat waszego pięknego ludzkiego doświadczenia. Pląsajcie w świetle. Grajcie wiedząc, że jesteście kreatorami największego kalibru na Ziemi, macie cel stworzenia Domu, teraz. Nie czekajcie na 2012r. Niech to się dzieje już teraz!
Zostawiamy was z trzema krótkimi uwagami. Traktujcie siebie nawzajem z największym szacunkiem. Patrząc w oczy innych patrzycie w oczy Boga. Dbajcie o siebie nawzajem zawsze, kiedy macie taka okazję, a ponad wszystko grajcie dobrze razem
Espavo.

Grupa

 

Połączenie Rodziny

Okres świąteczny minął tak szybko jak przyszedł. Mam nadzieję, że wszystkim wam przyniósł wielką radość i nadzieję na ten Nowy Rok 2010. Steve i ja spędziliśmy Święta Bożego Narodzenia z rodziną w San Diego. Najpierw celebrację rozpoczęliśmy zostając w Wigilię na noc w domu naszego syna i jego żony. Nasz starszy syn był również w stanie dołączyć do naszego rodzinnego spotkania. Wszyscy wzięliśmy udział w wydarzeniach poranka Bożego Narodzenia, podobnie jak nasz ukochany wnuk. Jest on niespełna dwulatkiem ale zdecydowanie czuł ekscytację i magię jakąa stworzyliśmy. Ranek był pełen radości, prezentów i miłości. Później dołączyła do nas reszt rodziny i wspólnie dalej świętowaliśmy.
Rodzina jest tak bardzo ważna dla Steve i mnie. Rodziny, w których się urodziliśmy to prawdziwe błogosławieństwo. Wiem, wielu z nas zastanawia się, dlaczego akurat urodziliśmy się w tej konkretnej rodzinie? To jest lekcja bezwarunkowej miłości, która czasami może nadwerężyć naszą cierpliwość. Innym razem czujemy bardzo jakie szczęście mieliśmy, aby znaleźć w tym życiu tak wyjątkowych ludzi.

Po Bożym Narodzeniu wróciliśmy do Las Vegas. Miałam tylko kilka dni na przygotowanie Noworocznej uroczystości włączając w to urodziny Steve, które przypadają na 1 stycznia. Chciałam zrobić mu wyjątkowe urodziny. On daje tak dużo więc i ja chciałam uhonorować go szczególnie. Najpierw zaczęłam od niespodzianki zapraszając Meg, naszą Koordynator ds. Międzynarodowych Spotkań i jej męża Grega, też pracownika Lighworker, którzy przylecieli ze Wschodniego Wybrzeża do Las Vegas aby uczestniczyć w uroczystości. Nie mogłam utrzymać tej tajemnicy przed Stevem, ale i tak był bardzo zadowolony z ich przyjazdu. Dzień później nasza synowa, Suzie powiedziała, że ona, nasz syn Brent i nasz wnuk chcieliby do nas dołączyć. Powiedziałam, że to wspaniale, iż chcą do nas przyjść. Rozszerzyłam nasze zaproszenia dla Austina, naszego drugiego syna, ale on miał już plany. Kilka dni później zadzwonił mówiąc, że jego plany się zmieniły i chciałby przyjechać i świętować z nami Nowy Rok. Przez moment czułam się przytłoczona, ale to szybko minęło a ja bawiłam się planowaniem imprezy.

Wszyscy przyjechali. Mimo, że nie byłam w stanie utrzymać większości tajemnic, potrafiłam zaskoczyć Steve i wszystkich przyjazdem Austina. W ten sposób nasza biologiczna rodzina i rodzina przyjaciół połączyła się. 1 stycznia zaprosiliśmy przyjaciół (nasi aniołowie Lightworker) na coroczne urodziny Steve – party międzynarodowej czekolady. To wówczas dzielimy się czekoladą, która przywozimy z naszych wyjazdów. Byłam taka szczęśliwa, że nasi przyjaciele mogą lepiej poznać naszą rodzinę. Na początku byłam trochę zaniepokojona tym, jak nasz wnuk zareaguje na tyle ludzi. Okazało się jednak, że był bardzo uroczy i polubił naszych przyjaciół. W pewnym momencie usiadłam i zaczęłam się uśmiechać. Ciepło zrobiło mi się na sercu, że kilka z najdroższych Steve i mnie osób wspólnie się bawią. To było prawdziwe rodzinne spotkanie.

Większość czasu kiedy ludzie rozmawiają o połączeniu rodzin, mówią o rodzinie, która przeszła przez rozwód i nowa rodzina łączy się ze starą. Podziwiam tych, którzy potrafią przejść ponad uczuciami czy emocjami przeszłości. Każdy wygrywa w takiej sytuacji, ale wiem, że nie jest to łatwe.

Mam marzenie, aby zorganizować spotkanie całej rodziny, wszystkich kogo poznaliśmy podczas naszej podróży, aby wszyscy się poznali nawzajem. Wynajmę Disneyland i urządzę wielkie przyjęcie! Na razie to moje serce jest połączone z wami. Chciałabym aby każdy z was, poczuł radość taką, jaką ja czułam podczas tych świąt. Wezmę to wspaniałe uczucie i podzielę się ze wszystkimi których spotkam w 2010 roku.
Z Miłością i Światłem

Barbara

Copyright Notice:
Copyright 1998 – 2012 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part with the following conditions: Use of this material signifies that the user aggress to the following conditions: 1. The words “Copyright 2000 – 2012 Lightworker. www.espavo.org” will be included with all published material. 2. User agrees that all rights, including copyrights of translated material, remain the property of Lightworker. If you translate this material we reserve the right to share that translation with credit to you as translator, on the Lightworker site to make it available to all. Further information from the Group may be found at: http://www.espavo.org.     Thanks for helping to spread the Light!