Червень 2019

Гравітаційні хвилі

Вітання, дорогі!

Ми приєднуємося до вас у цей особливий день. Чи ви знаєте, хто ви? Ми спостерігаємо з відстані, тому що красу важко сприймати зблизька. Лишень погляньте, ви граєте в гру, яка змінюється щодня. Ваш дух проявляється. Ми вже згадували дещо раніше, що врешті-решт це відбудеться, і ось – тепер це відбувається. Фізичне тіло втрачає щільність – і ваш дух набуває ще більшого світла. Ви перебуваєте на самих ранніх стадіях цього переходу, але дозвольте вас привітати: «Ласкаво просимо додому!».

Гравітаційні хвилі – емоційні тригери

Ми хотіли б розповісти вам про деякі процеси, що відбуваються на планеті і мають глибокий вплив на всіх людей у різних сферах. Ви вже маєте в собі більше світла, тому почнімо з гравітаційних хвиль. Зараз вже протягом багатьох днів триває приплив двох гравітаційних хвиль. Незвичайною рисою цих хвиль є те, що вони надходять з різних частин всесвіту. Саме тому останнім часом ви отримуєте неймовірну кількість космічного випромінювання: йде процес заряджання.

Є ще деякі речі, на які ми хочемо звернути вашу увагу і які хочемо вам допомогти зрозуміти.

Останні технології вже дозволяють вашим науковцям вимірювати гравітаційні хвилі. Це модифікації і фактичні хвилі часопростору. Чого ваші фізики не знають, так це те, що ці хвилі емоційно впливають на людей. У 2015 році було проведено вимірювання, яке вразило тих, хто займається фізикою та астрофізикою. Воно підтвердило прогноз Альберта Ейнштейна. Гравітаційна хвиля, як і будь-яка інша, має залишкові хвилі. Коли човен пливе, він не тільки збурює хвилю, розбиваючи поверхню води, але й створює безліч гармонійних хвиль, які слідують за нею. Ці хвилі впливають на людські емоції, особливо повторювальні. Загальний ефект хвилі 2015 року та її залишкових хвиль спричинив те, що деякі людські емоції сягнули своїх крайніх проявів.

Нова надія

Нещодавно на Землі відбулася дуже цікава подія. Вас не лише накрила чергова гравітаційна хвиля, але її наздогнала й ще одна протягом того самого дня. Таке взаємонакладання хвиль, що походять з різних напрямків, створило нейтралізуючу енергію, яка дуже магічна і приносить можливість змін.

Пояснимо, що відбувається при ударі гравітаційної хвилі. Оскільки ми говоримо про гравітацію, то ви можете подумати, що з приходом гравітаційної хвилі кожен відчуває себе трохи легшим на деякий час. Але це не так. Мова йде про стиснення і розширення часопростору.

Астрофізикам відомо, що всі планети мають гравітаційне поле, яке притягує та змінює курс інших планет навколо. Фактично, часовий простір був стиснутий під час першої хвилі, яка прибула в кінці 2015 року і продовжувалась під час 2016. Залишки цієї хвилі вплинули на вибори у Сполучених Штатах і мали глобальний вплив, який і досі можна відслідкувати. Далі слідувала хвиля страху і розподілу, яка все ще переважає.

Зараз до вас прибули дві окремі хвилі і вони вже зустрілися лише протягом двох днів. Це так магічно! І хоча люди їх не відчули, хвилі були виміряні, і ефект від них став глибинним. Коли ви перебуваєте у цій хвилі, часовий простір змінюється. Якби ці зміни відбувалися швидко, ви б точно це помітили і почали панікувати. Але, оскільки це відбувається дуже м’яко і повсякденно, більшість людей навіть не здогадуються, що це таки відбулось, допоки не озирнуться довкола і не поглянуть назад на минулі події.  Зрозумійте, що ці енергії не створюються і не посилаються навмисно.

Спочатку, ви вперше відчули ці гравітаційні хвилі, коли вони прибували час від часу. Саме це відбувається, коли зоря переходить в наднову: вона посилає гравітаційну хвилю, яка змінює часопростір усього, до чого торкається.

Ви можете це використати на щось дуже позитивне, більше ніж ви можете уявити. Це час творити свої мрії, розпочати якийсь рух. Неважливо, наскільки малим є те, що ви запланували, важливо дозволити хвилі нести це. Цього року, трішки пізніше буде ще одна хвиля. Ми більш конкретно розкажемо про неї, коли ми наблизимося до того моменту, а зараз насолоджуйтесь цією нейтральною енергією.

Чи це означає, що всі будуть мирно існувати на Землі? Ні, ми можемо сказати, що майже кожна людина все ще переживає залишки хвилювання після першої хвилі. Люди все ще пробують заземлити енергію та інтегрувати ефект останньої хвилі. Час від часу, хвилі прибували і в минулому, і є різні види гравітаційних хвиль. Незважаючи на це, ви майже нічого про них не знали, бо вони прибували досить давно. Разом із тим як люди будуть дізнаватись більше, стане можливим передбачати ці хвилі. З часом ви побачите, що ці величезні гравітаційні хвилі змінюють часовий простір лише за частку секунди. Ці зміни мають великий вплив на більшість глобальних подій, що відбуваються. Чи люди спробують контролювати це? Так, звісно, адже ви – люди. І незважаючи на те, що дехто вже робив такі спроби, ці хвилі можливо лише передбачити, але не контролювати. Як тільки люди зрозуміють зв’язок, вони почнуть використовувати гравітаційні хвилі по-різному, оскільки вони дуже сильно впливають на емоційну систему людини.

Так, ви побачите і хороші, і погані наслідки усього цього. Ми хочемо фокусуватися на хорошому, стараючись показати вам ті вражаючі енергії, що несуть ці процеси. Щоразу, коли ви переживаєте трагедію або певну подію, яку ви сприймаєте як негативну, виринає прекрасність і з’являються герої. Люди почнуть проявлятися по-новому. Дорогі, ми б хотіли передати вам ті звичні нагадування про те, ким ви є насправді і чому ви прийшли сюди. Важливо ось що: ви будете грати у все це у найближчому майбутньому.

Ви саме вчасно

Тож, ми просимо всіх вас вийти зі страхів. Рухається велика кількість енергії навіть і без усіх цих хвиль. І так, ви можете відігравати роль у цих процесах, ми не просимо вас відмежовуватися. Дехто з вас грає активну роль у цьому, проте інші все більше виснажуються своїм баченням, як усе розвивається не зовсім у тому напрямку, на який ви сподівалися і над яким працювали. Те кажемо вам дуже прості речі: “Просто розслабтеся, адже ви тут саме вчасно”. Есайото тепер відкрито (прим. перекл. – англ. Esayoto, за словами групи, – це простір всередині Святилища Внутрішнього Світу), тож ви вже можете почати взаємодіяти з ним, аби вийти з неприємностей та труднощів. Ні, він не для того, щоб ховатися там. Проте, там існують нові можливості, що почнуть відкривати цілковито нову реальність. Ви побудуєте там всередині абсолютно нову гру, і вона розпочнеться одразу ж. Цей простір вже відкритий.

Грайтеся з цією енергією та створюйте щось магічне, тому що усе це починається прямо зараз. Більшість з вас переживали часи, коли ви почувалися загубленими і вам не вдавалося знайти шлях, яким би ви хотіли йти. Цей коридор тепер повністю відкритий, і ми там, тримаємо для вас двері. Усе, що вам потрібно здійснити, – це зробити ті перші кроки. Хапайтеся за можливість виступити вперед і заявити про себе. Ми просимо вас зробити це, перш за все, з позиції духа – це найзахоплююче. Усе своє життя ви грали у цю гру з позиції людини, і все ж, ваше внутрішнє світло походить з Дому. Ми допоможемо вам запалити це світло, тому що це ваша істинна мета. Ми прийшли на Землю у цей час, аби допомогти іншим людям. Ви прийшли не лише, щоб самим здійснити стрибок на наступний рівень, але й щоб простягнути свою руку та допомогти іншим пройти вперед. Зараз саме час.

Насолоджуйтеся мандрівкою, дорогі. Знайте, що магія щойно розпочалася і вона вже навколо вас. Тепер стільки усього відбуватиметься і ви це побачите. Тримайтеся і, перш за все, насолоджуйтеся подорожжю. Для нас найбільша честь спостерігати за усіма вашими досягненнями. Ми просимо вас ставитися один до одного з повагою, дбати про себе навзаєм та грати злагоджено разом.

Еспаво!

Група

_______________________________

Підключаючи Серце

Від Барбари Ротер

Відпускаючи час

Я помітила, що я роблю судження про час. Це зарано, я запізнююсь, час летить, немає часу. Я навіть дозволяю часу вибирати мої переконання. Якщо зараз північ, я маю бути змучена. Якщо зараз п’ята ранку, то ще зарано пробуджуватись. Якщо зараз шоста вечора, то я маю вже бути голодна.

Ми з Стівом перестали носити годинники. В обох нас були ювелірні годинники, які ми дуже любили. Але якось ми відслідкували, що більше немає відчуття, що варто носити годинник. Коли я одягала годинник, я відчувала, ніби я зв’язана на зап’ясті. А Стів відчув, що йому потрібно знімати годинник, коли він приймає ченелінг. Невдовзі після того, він перестав носити годинник взагалі. Я відчула, що, коли мені справді потрібно буде знати, котра година, я зможу перевірити на мобільному чи подивитись на годинник на стіні. І ба краще, я можу спитати повністю незнайому людину, котра година. І часто, це обертається в дуже приємну розмову.

Я навчилась покладатись на свій внутрішній годинник. Так я відчуваю, що каже моє тіло, а не нав’язані ззовні сили. Під час моєї ідеальної відпустки, я б хотіла не знати, котра година і який день тижня. Це те, що можна назвати справжньою насолодою Зараз. Коли ви так робите, ви знаходитесь в моменті простого буття. Це приносить в життя вдячність і спокій. Я знаю, що це звучить як фантазія, бо в реальному житті у нас є графіки, місця, куди потрібно їхати і речі, які потрібно зробити вчасно. Я пам’ятаю, як багато років тому я працювала на роботі і не могла дочекатись, коли вже час на годиннику скаже, що я можу йти додому. Більшу частину дня на цій нудній роботі я рахувала години, коли я зможу піти. Це не варіант для життя. Я не пропрацювала на тій роботі довго. Час дорогоцінний. Ви помітили, що коли ви робите те, що вам подобається, час проходить непомітно? Кажуть: «Час летить, коли тобі весело». Дуже важливо знаходити насолоду у кожному моменті.

Час – це винахід людини. Стів і група часто говорять, що по той бік завіси немає часу. Дух вічний, а вічність понадчасова. У нашій роботі якось ми обговорювали, як розширювати і стискати час на Землі. Коли я відчуваю, що спізнююся на зустріч, то намагаюся згадати, що треба розслабитися. Це зменшує стрес ситуації і дозволяє мені бути повністю присутньою у цьому моменті. Коли я приїжджаю до місця призначення, я відчуваю себе врівноваженою і готовою до всього, що зустрінеться на моєму шляху. Відпускаючи обмеження часу, ви ніби пливете життям, прибуваючи на місце ідеально вчасно. Таким чином ви збільшуєте потрібний час. Зважайте, що я людина і постійно мушу нагадувати собі, що я вмію це робити!

Ви також можете зменшити час. Скажімо, ви чекаєте на результати медичних аналізів. Це може викликати занепокоєння і почуття приреченості. Такий сценарій може бути змінено. Ми можемо стискати час своїм розумом. Наші думки і переконання визначають наше сьогодення і наше майбутнє.

Людина, яку я дуже поважаю, – Екгарт Толле. Він є автором книги «Сила моменту тепер» (прим. перекл. – англ. The Power of Now). Його слова підсумовують мої почуття.

«Глибоко усвідомте, що теперішній момент – це все, що ви коли-небудь мали. Зробіть тепер основним фокусом вашого життя».

Час на вашій стороні, якщо ви знаєте, як його відпустити.

З любов’ю і світлом,

Барбара

Переклад українською: Юлія Вавжинська, Тереза Бороденчик, Юлія Хоменко (Олійник)

Довідка про авторське право:

© Espavo, www.espavo.org, 2000-2019

Ця інформація призначена для розповсюдження і може вільно розповсюджуватися повністю або частково.

Будь-ласка, посилайтеся на: http://www.espavo.org.

Дякуємо, що допомагаєте розповсюджувати Світло!