Травень 2019

Двері, що відкриваються

Вітання, дорогі.

Я Хранитель Часу і я прийшов сьогодні, щоб провести вас у маленьку подорож. Я поділюсь з вами тим, що відбувається зараз на вашій планеті, бо це насправді вражає. І все ж, ми знаємо, що ви ставали свідками поганих новин і зараз спостерігаєте події на планеті, які людям дуже важко переживати. Багато з того, що ви називаєте трагедіями, трапляється зараз регулярно. Частково, це є впливом еволюції, яка зараз відбувається. Перш за все, відбуваються дуже цікаві речі з космічною радіацією. Зараз це може звучати заплутано, але насправді дуже багато космічної радіації з космосу надходить на вашу планету. Це стане вам у допомозі, оскільки зараз сіються дуже важливі насінини з вашого майбутнього.

Дорогі, ми хочемо сказати, що у кожного із вас є серце, яке може змінити світ перед вами. І хоча ваша фізика все ще не повністю із цим погоджується, ви можете досить просто скоротити шлях і навчитись впливати на все, що знаходиться довкола вас. Це робиться через ваше магнетичне серце. Так, ви справді можете змінювати енергію будь-чого у вашому світі лише своїми діями.

Скільки потрібно робітників світла, щоб змінити вашу планету?

Потрібні лише… ви. Так просто. Ви змінюєте свій світ – і все навкруги починає зрушуватися і змінюватися. Чи це означає, що у той же день ви почнете дихати по-іншому і раптом почнете отримувати усе, що коли-небудь хотіли? Більше не буде труднощів у вашому житті? Ну це не зовсім те, що ви як Дух придумали для себе, чи не так? Ви граєте у прекрасну гру – хованки. Ви вчитесь розрізняти між тим, як ваші внутрішні зв’язки налаштовані на виживання, і тим, чого потребує ваш Дух у цих нових прекрасних досвідах. Ви піднімаєтеся на повністю новий рівень, і для нас неймовірно магічно спостерігати за цим! Ми будемо підтримувати вас так, як тільки зможемо, щоб подати вам наші руки, коли ви робите крок за кроком від одного рівня до іншого. Коли ви – людство – робите ці сміливі стрибки, стаючи такими вразливими у дуже чутливих ситуаціях, пам’ятайте: саме у цьому і криється ваша сила. Саме звідси походить все, що ви створили для себе, перед тим як прийти у цю гру. Дещо з цього може здаватися перешкодами на шляху чи місцями, які ви ніяк не можете проїхати. Проте зараз ви значно ближче, ніж ви думаєте.

Час майстерності

Ми просимо вас щодня знаходити дуже прості ситуації у вашому житті, які викликають труднощі. Це може бути те, чого ви дійсно не любите робити у щоденному житті. Після душу Хранитель не любить витирати стінки кабіни. Тут, ви можете запитати, чого ця ситуація може його навчити? Мова йде про опанування майстерності у переборюванні опору у всіх формах. Опанування майстерності у будь-чому може вдаватися значно простіше, ніж це було навіть кілька тижнів тому, оскільки час майстерності насправді настав.

Космічне випромінювання, що зараз досягає Землі, також відкриває нові потенціали. Відкриваючи їх, воно змінює середовище, через яке проходить. Ви можете спостерігати спалахи нових хвороб і алергій. Не хвилюйтеся, оскільки для більшості це будуть незначні корективи. Більшість робітників світла так чи інакше була імунізована проти них. А втім, ви побачите нові властивості явищ на вашій планеті, які по суті відкриють вам можливості для того, щоб сприймати речі по-новому. Саме фізичне тіло починає змінюватися, послаблюючи зачіпки та зажими духа. Попри те, що все це дуже магічно, це також досить важко для людей, які все життя звикли ходити двома ногами. У вас є значно більше усього, з чим ви можете працювати у ці часи.

Протягом наступних кількох тижнів ми просимо знайти у своєму житті речі, які викликають труднощі. Знайдіть способи закохатися в них, хоча б на секунду. Відкрийте світло в усьому, що раніше викликало у вас опір, в речах, які ви не любите робити. Цей досвід може розширити вашу пропускну здатність, оскільки зараз люди починають відчувати та проживати життя по-новому. Ось чому ми здійснили велику роботу зі змішаними реальностями, ідею яких ми нещодавно посіяли (прим. перекл. – онлайн-курс Blended Realities). Розширення вібраційної пропускної здатності людства є першим кроком в еволюції, до якої рукою подати. Почніть відчувати це як заякорювання у повсякденному житті і вірте, що щось значно більше чекає вас попереду.

Ви створюєте це, коли говорите, коли крокуєте вперед. І хоч ми не можемо точно розповісти вам, яким буде ваше майбутнє, ми можемо сказати, в якому напрямку ви рухаєтеся. І він надзвичайно прекрасний. Так, багато з того, що ви вважаєте поганими новинами, діється на вашій планеті. Кілька років назад ми говорили вам, що на Сполучені Штати чекає перехідний цикл, після якого вони вже не будуть світовим лідером. Зараз ви є свідками декількох різних циклів, про які ми говорили у сфері економіки та лідерства. Дорогі, ви маєте доволі міцний зв’язок і досить творчо проживаєте ці цикли.

Ідеальний момент часу для того, щоб зробити перший крок

Це насправді дуже прекрасно, адже, як ми вже казали вам тривалий час, коли ви зробите крок угору і підніметеся, ви будете у захваті від тих можливостей, що відкриються перед вами. Багато з вас вже зараз можуть це робити. Кілька місяців тому ми попросили багатьох з вас почати готуватися, тому що до кінця квітня для вас буде можливість здійснити це зрушення. Чи це буде новий проект, чи переїзд, чи якась інвестиція – зараз так багато усього відкривається перед вами. Не бійтеся зробити крок вперед, коли двері відкриються: рухайтеся туди. Якщо вам не сподобається, ви завжди можете розвернутися і повернутися назад або ж обрати знову вже щось інше. Це значно простіше, ніж ви думаєте. Проте нічого не відбуватиметься, поки ви не зробите цей крок. Ми тут саме для того, щоб повідомити вам про це. Космос навколо вас налаштовується і узгоджується саме у такий спосіб, аби вам було простіше здійснити цей перший крок, – адже більшості це вдається найскладніше. Ми також кажемо вам, дорогі, якщо не діяти, ці двері закриватимуться досить швидко. Зміни, про які ми говоримо, можуть не мати чітких обрисів і складно проглядатися. Якщо це ваш випадок, спробуйте розширити своє сприйняття і тоді погляньте на усе ще раз.

Вам може захотітися триматися подалі від цих змін, адже для вас це означатиме, що зміни, які ви прямо зараз починаєте переживати, переносять вас у цілковито інше місце. Коли ми просуватимемося вперед, ви побачите значну частину з усього, про що ми говоримо, тому що ваша фізіологія почне змінюватися вже за кілька місяців. Ви можете сприймати це як позитивні зміни чи ж негативні – все залежатиме від того, як саме вони на вас впливатимуть. Але насправді ви завжди знали, що це наближається. Не бійтеся цих змін. Знайте, що у вас є можливість піднятися у вищу вібрацію і при цьому жити там, де ви є прямо зараз.

Насправді, ви готувалися до цього більшу частину свого життя, а багато з вас – навіть впродовж кількох втілень. Тепер у вас є можливість об’єднатися знову у своїй первинній формі, тій, яку ви мали ще до того, коли набули такої щільності, і ми із захопленням чекаємо на це. Вона посилає заклик до об’єднання усім вашим частинкам через ваш зв’язок на рівні серця. Довіртеся та повірте, що ви ніколи не буваєте самотніми. Навколо вас завжди є не лише ті, хто також робить щось подібне, а й ми.

Знайте, що перший маленький крок у новому напрямку – найважчий з усіх кроків. Але його зробити стало значно легше з тією енергією, яка нещодавно прийшла до вас дарунком із космосу, і яка тепер підтримує вас цілковито по-новому. Наважтеся зробити ті кроки, вистрибнути і навіть помилитися. Саме це і роблять люди. Дорогі, ніколи не забувайте, що ви – досконалі, прямо там, де ви є вже у цей момент.

Не шукайте більшого десь зовні поза собою, тому що тепер ви починаєте повертати усе це, щоб знову нести у собі. Зараз починає відбуватися так багато усього. Займіть нову позицію і почніть спостерігати за життям, обравши саме те місце, де б ви хотіли заземлити свою значимість. Продовжуйте свою чудову роботу та знайте, що ви – магічні чарівники цієї гральної дошки. Вже незабаром ви відкриватимите для себе меч Мерлії. Ви піднімаєтеся досконало і крок за кроком творите свою реальність. Ми неймовірно пишаємося вами, коли спостерігаємо. Тепер ми залишаємо вас з трьома маленькими нагадуваннями: ставтеся один до одного з найвеличнішою повагою, дбайте про себе навзаєм та грайте у цю гру злагоджено разом. Насолоджуйтеся мандрівкою, дорогі! Я Хранитель Часу.

Еспаво

___________________________________

Підключаючи серце

Від Барбари Ротер

Зміна ставлення може мати значення

Я люблю цю пору року. Весна приносить зміни. Це новий початок зі свіжим повітрям і цвітінням природи. Вона також викликає почуття очищення. Очищення усіх сфер життя. Якщо йдеться про мене, то я відчуваю сенс весняного прибирання. Воно включає все, що в моєму житті більше не служить своїй меті, ані емоційно, ані фізично.

Ми зі Стівом, і, я переконана, багато людей, збираємо предмети, чи то наші думки, чи то матеріальні речі, які накопичуються у зонах безладу. Як часто ми вирішуємо позбутися того, що нам більше не служить?

Я озираюся на зимові місяці та переглядаю емоційний багаж, яким я була обтяжена. Я вирішила, що готова відпустити все, з чим нічого не можу зробити. Мене завжди захоплював вислів Анонімних Алкоголіків: «Боже, дай мені спокій прийняти те, що я не можу змінити, мужність змінити те, що можу, і мудрість зрозуміти різницю». Ці слова допомогли мені створити позитивніше майбутнє.

Відпускання фізичних речей може бути також великим звільненням. Свобода відпускання мотлоху, що поглинає ваш простір, може бути як ковток свіжого повітря. Древнє мистецтво фен-шуй, яким я захоплююся, є вченням про очищення і про те, що працює у вашому особистому просторі.

Ми зі Стівом робили порядок у нашому гаражі. Ми зберігали там багато не лише особистих, але й речей з роботи. Я віддала наші особисті речі різним організаціям. Я знайшла місце, де приймають побутові небезпечні відходи. Це місце, де приймають використані батарейки, старі комп’ютери, принтери і т.д. Із розвитком нашої справи, Стів постійно оновлює техніку. І я хотіла переконатись, що ці речі будуть безпечно передані так, щоб вони не потрапили на звичайне сміттєзвалище.

Того ранку, щоб дістатися саме такого місця, я досить довго їхала. Моя машина була повністю заповнена речами. Коли чоловік, який там працює, побачив мою повністю набиту машину, він почав сумніватись. Він запитав, звідки в мене все це. Я чесно відповіла йому, що це все з нашої власної справи. І він одарзу відповів, що мені потрібно їхати в місце, де приймають такі речі від бізнесу. Він також сказав, що навіть якби він прийняв всі ці речі, він би не допоміг мені їх розвантажити. Я сказала йому, що коли я телефонувала в цю компанію, щоб повідомити, що я привезу, ніхто мені цього не пояснив. Я зразу ж відчула невдоволеність від поведінки цього чоловіка. У той момент я мала секунду, щоб вирішити, як я справлюсь із цією ситуацією. Я могла віддячити йому грубістю або ж спробувати зрозуміти його. Я чесно йому сказала, що не знала, що повинна була привезти цей вантаж у інше місце. І пообіцяла наступного разу привезти все туди, куди потрібно. Він відповів, що у нього можуть виникнути проблеми, якщо він прийме від мене цілу машину речей. Я відповіла, що розумію його політику. Зрештою він розвантажив усю мою машину. Я поїхала з відчуттям, що на якомусь рівні я встановила зв’язок з цим чоловіком, який просто робив свою роботу. Я відчула, що глибоко всередині він був ніжним гігантом з грубою зовнішністю, що має золоте серце, яке він показав мені на хвильку. Я поверталась назад із дуже хорошим відчуттям того, як добре я справилась із цією ситуацією. Ми обоє розійшлись із посмішкою на обличчі. А все могло обернутись негативним чином. Вибираючи своє ставлення, я вибрала, яким буде мій день, і сподіваюся, його день.

З любов’ю і світлом,

Барбара

Переклад українською: Тереза Бороденчик, Юлія Вавжинська, Юлія Олійник

Довідка про авторське право:

© Espavo, www.espavo.org, 2000-2019

Ця інформація призначена для розповсюдження і може вільно розповсюджуватися повністю або частково.

Будь-ласка, посилайтеся на: http://www.espavo.org.

Дякуємо, що допомагаєте розповсюджувати Світло!