Kwiecień 2019

Solara
Aktualizacja na planecie z dwoma słońcami

Pozdrowienia z domu, drodzy.

Dołączamy do Ciebie tego dnia, aby zabrać Cię nieco dalej i podzielić się z Tobą tym, co się dzieje. Tak, twój świat się zmienia. Twoja własna fizyczność zaczyna się teraz zmieniać. Tak, Ziemia się zmienia. Twoje otoczenie zmienia się wokół ciebie na wiele sposobów. Chociaż może to być straszny czas dla ludzi, mówimy również, że masz rację. To jeden z kluczowych elementów, którym chcemy się z wami podzielić w tym dniu. W całym wszechświecie jest kilka miejsc, które teraz zlokalizowały zmiany, które zachodzą na planecie Ziemia. Zauważyli Ziemię i widzą, jak ludzie używają teleskopów do znajdowania innych planet.

W ostatnich latach twoi naukowcy zidentyfikowali wiele planet znajdujących się w strefie zwanej Złotowłosa. Planety te są w doskonałej odległości od słońca, aby móc podtrzymywać życie podobne do życia biologicznego, które istnieje na planecie Ziemia. Cóż, drodzy, nie jesteście jedyną grą w mieście. Wiedzieliście o tym i dzielimy się z Wami historiami z jednej z tych gier na planecie, którą nazwiemy Solara. Teraz zrozumcie, że wybraliśmy to imię, ponieważ pasuje do waszego świata. Kiedy w końcu odkryjesz tę planetę, będziesz miał własne imiona i własne opisy. Jednakże wspiera życie podobnie jak życie na planecie Ziemia. Nazywamy to Solara, ponieważ ma dwa słońca i inny typ cyklu niż na Ziemi. Jest bardzo podobny w wielu większych aspektach, ale dzienny cykl życia jest inny i dlatego tempo jest nieco wolniejsze niż na Ziemi.

Kolektywna ewolucja

Mówimy wam, moi drodzy, że w miliardach gier takich jak wasza, w całym tym wszystkim, każdy z nich miał jakiś kierunek poprzedzający, z wyjątkiem planety Ziemia. Kiedyś była to jedyna gra wolnego wyboru, ale teraz są inne. W ciągu ostatnich kilku lat ludzie weszli w piąty wymiar i stworzyli zupełnie nową możliwość rzeczywistości, które możecie tu manifestować na planecie Ziemia. W miarę ewolucji wasza planeta się zmienia. Ewolucja nie ogranicza się do ludzkości; Ziemia przechodzi wiele zmian, które przewidzieliśmy i ewoluuje sama.

W pewnym sensie można powiedzieć, że jest to normalny postęp. Wszystko ma limit czasowy po twojej stronie zasłony, nawet samej Ziemi. Chociaż nie osiąga końca swoich czasów, ewoluuje przez swoje etapy. Ludzie podążają podobną ścieżką, gdy wchodzą do gry. Przechodzą przez dzieciństwo, a następnie dojrzewanie i kilka zmian w ciele fizycznym, aby utrzymać różne energie w różnych momentach ich życia.

Interakcje są nieco inne niż na Ziemi, ale Solara jest podobnym systemem planetarnym na wiele sposobów. Mniej zaawansowani technicznie, Solarowie są głęboko obdarzeni tym, co ludzie nazywają bezwarunkową miłością. To dla nich więcej niż doświadczenie, to sposób na życie, który pozwala im żyć komfortowo z ekstremalną empatią, którą wszyscy noszą.

 Mają inny skład niż ludzie, ponieważ mają silniejsze połączenie magnetyczne ze sobą. Zasłona, którą noszą, jest taka sama, więc nadal muszą pracować, aby ponownie przyłączyć się do tego, kim są i połączyć się ze swoimi wyższymi jaźniami. Główną różnicą jest połączenie, które mają ze sobą. Podobnie jest z pewnymi sposobami połączenia, które było powszechne w czasach Lemurii, Solarianie mają ze sobą połączenie serca. Czują swój własny wpływ na świat i innych wokół nich. To pozwoliło im ewoluować w harmonii na czele codziennych działań.

To właśnie to połączenie serca mają ze sobą, że teraz uczą się skupiać na mieszkańcach Ziemi. Dzięki tym środkom mogą w bardzo ograniczonym stopniu wykorzystać wydarzenia na Ziemi. Powód, dla którego mówimy Ci o Solara, jest taki, że wiesz, że nigdy nie jesteś sam. Również codzienne życie każdego Soloriana zmieniło się od czasu odkrycia Ziemi.

W tej chwili wielu na Solara skacze z radości, ponieważ myślisz o nich. Zwracasz ich połączenie, a my mówimy, że pracowali nad wysyłaniem ci miłości w najbardziej niewiarygodny sposób. Czasami, gdy nie patrzysz, łączą się w taki sposób, że mogą wysłać ogromne fale energii na planetę Ziemię i jej istoty. Nie znają cię po imieniu, ponieważ ich technologia nie jest wystarczająco wysoka, aby wiele przechwycić. Jednak przechwycili niektóre załamane sygnały telewizyjne, które przeanalizowali i dowiedzieli się trochę o Ziemi. Fale energii, które wysyłają na Ziemię, nie potrzebują technologii, ponieważ wykorzystują połączenie serca do szybszej komunikacji niż światło. Właśnie to robią, aby komunikować się z tobą teraz. Kiedy istoty komunikują się z serca, podróżowanie nie zajmuje czasu. Wszyscy jesteście integralną częścią siebie i na poziomie niewidocznym wszyscy jesteście połączeni.

Solara widzi zmianę

Technologie, których używają do wyszukiwania gwiazd, są podobne do technologii Ziemi. Korzystając z tych technologii, Solara odkryła zmianę w aurze Ziemi. Od czasu, gdy „odkryli” twoją planetę do tej chwili, widzieli dowody na to, że zmieniają się żywe zielenie i błękity, które tworzą oceany Ziemi. Pamiętaj, że to, co widzą, to odbicia światła stworzone pokolenie temu, a zmiany, o których mówią, miały miejsce wiele lat temu. Ich perspektywa daje im możliwość wyraźniejszego dostrzeżenia tej zmiany. Solarowie wysyłają bardzo niską częstotliwość na Ziemię i to pomoże, drodzy.

Solarianie uwielbiają pomysł, że cię znaleźli i jest to temat, który jest na pierwszym miejscu ich uwagi. Nie są zaznajomieni z faktem, że ludzie znajdują się w przepaści ewolucyjnego skoku, zwiększając się i nie przechodząc przez wiele zmian, które widzą. Ale w tej energii możemy teraz komunikować się z nimi w nowy sposób… przez ciebie. Wyjaśnijmy to. Wielokrotnie opowiadaliśmy historie Amora dorastającego w czasach Lemurii na planecie Ziemia w ciałach, bardzo podobnych do tego, co masz teraz. Zostały one inaczej podłączone. Chociaż istoty w grach w całym wszechświecie są zupełnie inne niż wielu z was, wszystkie mają bardzo podobne atrybuty. Kiedy zobaczysz niektóre z tych innych istot, zakochasz się głęboko w ich formie, sposobie pracy i sposobie myślenia.

Zakładanie opasek na oczy

Na planecie Ziemia przeszliście przez wiele różnych poziomów gry po wielkiej zmianie, jaka nastąpiła w czasie Atlantydy, która zmieniła wymiary. Wtedy powstała zupełnie nowa gra na Ziemi i nowy poziom został przedstawiony. Zdecydowano, że aby zagrać w tę grę o całkowitym wolnym wyborze, gracze cofną się nieco dalej. Stracilibyście trochę swojego głębokiego związku i musicie znaleźć drogę w ciemności.

I to jest piękna część tego. Widzicie, drodzy, na planecie Ziemia wygraliście grę i ukończyliście to, do czego przybyliście. Ale jest o wiele więcej. Zamiast świętować wygranie gry i wyjść poza wymiary, które możesz zrobić w tym momencie, zostałeś i powiedziałeś: „Co możemy teraz zrobić? Jak możemy uczynić to łatwiejszym dla tych, którzy pozostali w tyle i dla tych, którzy pójdą w ich ślady?

Solarowie znaleźli cię i zaznajomili się z planetą Ziemią, chociaż nie nazywają jej tak. Mają własne nazwy, języki i sposoby komunikowania się. Jedną z rzeczy, które dobrze robią, jest harmonizacja wokół projektu, a Ty jesteś ich najważniejszym projektem. Wszyscy wygrywają, gdy przenika bezwarunkowa miłość. Solara zalewa teraz Ziemię miłością.

Widziałeś to już na wiele sposobów. Opiekun posiadacza (Barbara) mówił o tym, kiedy dzieliła się z ludźmi, którzy wysyłają uzdrawiające energie innej osobie. Jest ogromna, znacznie większa, niż widzisz na planecie Ziemia, ponieważ przesunąłeś się nieco dalej. Umieszczasz wszystkie inne warstwy zasłony przed sobą, aby to zrobić.

W Gęstość

Taka była percepcja, gdy ludzkość popadła w gęstość, ale nic nie mogło być dalej od prawdy. To był celowy ruch, który ustawił ludzkość, aby wygrać grę. Nawet jeśli wchodzisz na zupełnie inny poziom i rozpoczynasz nową grę dokładnie tam, gdzie jesteś, Solariarze tego nie wiedzą. Myślą, że widzą planetę mającą kłopoty. Tak więc są bardzo zaniepokojeni, wysyłając energię i miłość. Ta troska o Ziemię i jej lud sprowadziła ludzi z Solary w sposób, o jakim mogliśmy tylko marzyć. Minęło wiele lat, odkąd mieszkańcy Solary zebrali się w ten sposób; wnosi nowy poziom miłości do Solary i wszystkich jej mieszkańców. Na Ziemi widzą cykl, w którym są bardzo zaniepokojeni, ale nie mają technologii, by do niej dotrzeć. Solariarze nie mogą nawet powiedzieć, że tam są, poza ogromną energią serca, którą ci wysyłają. Czemu? Bo jeśli odkryłbyś planetę w odległości, która nagle zaczęła promieniować w sposób, który zwrócił twoją uwagę, to byłaby to pierwsza strona wszystkich twoich serwisów informacyjnych, zwłaszcza jeśli wierzyłeś, że istnieje życie.

Obserwuj Cud

Dzielimy się tym z wami, ponieważ Solarowie wysyłają bezwarunkową miłość do każdej istoty. Nie mówimy tylko o ludziach, ale także o drzewach i lasach Ziemi. Wysyłają uzdrawiającą miłość do zwierząt, owadów, koralowców w oceanach i wszelkich form wibracji na pięknej planecie Ziemi. Co możesz zrobić? Możesz odesłać swoją miłość i powiedzieć im, że wszystko w porządku. Solariarze są w niezwykłej sytuacji obserwowania cudu, który ma nastąpić na Ziemi.

Byłoby wspaniale, gdyby oglądali całą procesję, ponieważ spotkasz się z nimi w pewnym momencie. Jeśli po prostu kontynuujesz tę ścieżkę ewolucji, osiągniesz punkt, w którym nie potrzebujesz już technologii poza tobą. Czemu? Ponieważ będziesz miał w sobie tę istotę. Wtedy na tym etapie ewolucji nie będziesz potrzebował fizycznych reprezentacji wielu technologii, których używasz codziennie. To zmieni wszystko i zacznie otwierać serca, aby ludzie mogli zacząć przemieszczać się ze swojego myślącego mózgu do tej uczuciowej energii. Bardziej niż cokolwiek innego, chcielibyśmy odesłać bezwarunkową miłość do Solary.

Odzwierciedlać miłość

Widzicie, moi drodzy, Solarianie przeżywają niesamowite zmiany. Chociaż wcześniej przeszli przez różne procesy, nigdy nie musieli iść tak daleko w gęstość. Nigdy nie mieli rzeczywistej wojny na swojej planecie, chociaż od czasu do czasu mieli wyzwania, takie jak podejmowanie wielkich decyzji, które będą miały wpływ kilka pokoleń do przodu. Solarianie będą musieli nauczyć się, jak nosić tę moc i równoważyć ją empatią.

Wykorzystają tę energię w potężny sposób, aby wzmocnić siebie nawzajem, a teraz jest ona zakotwiczona w bardzo piękny sposób. W tym miejscu skupiają się na zbiorowości planety, która jest większa niż wasza, i wysyła wam miłość i energię. Odkryli sąsiada we wszechświecie i nie chcieliby niczego więcej niż przyjść i spotkać się z tobą. Aby uścisnąć Ci dłoń i podzielić się z tobą historiami. Ich obserwacja waszej planety pomaga im zrozumieć, co jest ważne dla ich następnego etapu ewolucji, która obecnie stoi przed ich wyzwaniami społecznymi. To, co możesz zrobić, to odesłać miłość i dać im znać, że jesteś świadomy i wyznaczasz tempo dla wszystkiego, co ma nadejść.

Z Solary wygląda to tak, jakby Ziemia przechodziła cykl śmierci, ale wszystko musi przejść przez śmierć, aby odrodzić się. Czy nie? Ziemia nie umiera. Podobnie jak ty, będzie ewoluować na nowy poziom. Ziemia jest magiczną damą. Potrafi dbać o siebie i radzi sobie całkiem dobrze.

Wygrzewaj się w miłości

Otrzymasz te fale miłości, które wysyłają Solarowie. Od czasu do czasu będziesz też mieć jakieś dziwne sny, ponieważ tak właśnie przetwarzają. Wysyłają ci energię na fali serca, którą przełożyłbyś bardziej na czas snu. Jeśli znajdziesz się w śnie pełnym miłości, spójrz w górę i możesz zobaczyć dwa słońca.

Solariarze obejmują cię w najpiękniejszej bezwarunkowej miłości, ponieważ w końcu znaleźli coś podobnego. Po raz pierwszy znaleźli życie we wszechświecie, ale wciąż nie są nawet pewni, czy życie jest takie, jak je znają. Teraz przechwycili kilka zabawnych i ekscytujących rzeczy. Mimo że mieli duże trudności z interpretacją i zrozumieniem sygnałów telewizyjnych, Solarowie wiedzą teraz znacznie więcej o ludzkim życiu na Ziemi.

W nadchodzących dniach prosimy Cię, byś wrócił do bezwarunkowej miłości Solary. Co się dzieje, gdy kochasz coś tak bardzo i wkładasz w to swoją energię? Co robisz, gdy zakochujesz się w innej osobie i tworzysz związek? Dowiesz się wszystkich sposobów kochania ich. Zrób to teraz z Solarami. Wyślij im piękne podziękowania, ponieważ to, co dla nich zrobi, to założenie fali energii komfortu na całej ich planecie. Obserwują wiele z tego, co dzieje się z wibracyjnego punktu widzenia i nie mogą tego wszystkiego zinterpretować. Nie mogą oglądać telewizji w czasie rzeczywistym, więc komunikują się z miłością.

Usiądź i połącz się, wiedz, że nie jesteś sam we wszechświecie. Nigdy nie byłeś, ale zawsze to wiedziałeś. Istnieje wiele innych istot z gier jeszcze nie odkrytych. Jest wielu, którzy chodzą między wami nawet dzisiaj, chociaż nigdy nie byliście w stanie tego udowodnić. Byliście bardzo blisko co najmniej cztery razy na waszej planecie, ale postanowiliście spojrzeć inaczej. Widzicie, moi drodzy, wokół istot z kosmosu i innych planet jest dużo przerażającej energii, pomimo zabawy, jaką macie w fantastyce naukowej. Solariarze są istotami z serca i bardzo martwią się o waszą planetę. Sama Ziemia wysyła teraz sygnał do Solary z powodu miłości, którą do niej wysłali. A jeśli wyślesz swoją energię, by powiedzieć: „Witaj! Dziękuję wam, bracia i siostry, witajcie w harmonicznej wibracji. ”Każda istota na Solara będzie oddychać trochę łatwiej, ponieważ poczują tę energię i nowe połączenie. Zaczną nawet pracować nad różnymi technologiami, które przybliżą cię w najbliższej przyszłości.

Widzicie, moi drodzy, jesteście bardzo wyjątkowi w tym wszystkim. Wiedziałeś o tym, ponieważ miałeś swoje miejsce zarezerwowane na wszystko, co zaczyna się rozwijać. Mówimy wam, nie ma teraz miejsca na planecie Ziemi dla tych, którzy nie są aktywni. Jesteś tutaj, ponieważ masz coś do zrobienia. Jeśli położysz tylko jedną stopę przed drugą, zdobędziesz to zaufanie, gdy zrobisz krok naprzód i roześlesz swój wspaniały śmiech, będziesz miał rację. Pojawi się nowa gra.

Po otwarciu tych drzwi 8 miliardów pójdzie z tobą. Kochajcie tę podróż, drodzy, i wiedzcie, że nigdy nie jesteście sami. Tak wielu jest tam z wami w różnych wymiarach czasu i przestrzeni. Nasza miłość przekracza wszystko i mamy nadzieję, że czujesz to często. Weź to, użyj to, zakotwicz to i stwórz swoje najwyższe wizje, wchodząc do nowej gry.

Z wielkim zaszczytem witamy was w ten sposób i prosimy was o wzajemne traktowanie z szacunkiem. Patrzysz w oczy boga, pielęgnujesz się nawzajem i trzymasz te drzwi otwarte na każdą szansę. Bez względu na to, w którą grę grasz, graj dobrze razem.

Espavo.

Grupa

____________________________________

~ Połączenie Serca ~

Barbara Rother

Specjalne dzieci

Wszystkie dzieci są wyjątkowe. To nadzieje na naszą przyszłość. Będą nadal zmieniać świat, przykładami, których ich uczymy. Steve i ja czujemy się błogosławieni ogłaszając narodziny naszej wnuczki, która urodziła się kilka dni temu. Ona przynosi tak wiele szczęścia naszej rodzinie. Jest różową, zdrową wiązką radości. Jej rodzice są pełni miłości do tego dziecka. To będzie niesamowite zobaczyć, jak wyrośnie na piękną osobę.

Nie wszystkie dzieci są mile widziane na tym świecie w tak doskonały sposób. Niektórzy rodzą się z trudnymi do zrozumienia wyzwaniami. Bez względu na to, czy jest to wyzwanie zdrowotne, czy niekochające życie rodzinne, do których zostali wprowadzeni. Są to naprawdę ci wyjątkowi, którzy wznoszą się ponad swoje okoliczności i pokazują światu, jak mogą tak głęboko dotknąć naszych dusz swoimi osiągnięciami.

Pamiętam, kiedy miałem 14 lat. Moja siostra, która była kilka lat starsza ode mnie, miała letnią pracę jako doradca w obozie dla dzieci z upośledzeniem umysłowym. Pewnego dnia zabrała mnie ze sobą, aby podzielić się tym, co robi. To było moje pierwsze doświadczenie w łączeniu się z dziećmi z tzw. „Specjalnymi potrzebami”. Na początku nie byłam pewna, jak zareagować na tę sytuację. Byłam trochę przestraszona, gdy nagle podszedł do mnie duży młody chłopak ściskając mnie z wielkim uściskiem. Potem nastąpiła magia. Emocja miłości wypełniła moje serce od tych dzieci. Byli szczęśliwi i zabawni. Mieli u nich czystość. Ich świat był w porządku. Dowiedziałem się wtedy, że wszystkie dzieci mają dar do dzielenia się.

Kwiecień to narodowy miesiąc autyzmu. W 2018 r. CDC ustaliło, że u około 1 na 59 dzieci zdiagnozowano zaburzenie ze spektrum autyzmu (ASD). Chłopcy są cztery razy bardziej narażeni na autyzm niż dziewczęta. Większość dzieci nadal była diagnozowana po 4 roku życia, chociaż autyzm można wiarygodnie zdiagnozować już w wieku 2 lat. To spektrum jest szerokie. Mamy w naszej rodzinie dziecko, które należy do tej kategorii. To niesamowite, jak ma tak wyjątkowe talenty na wiele sposobów. Niezależnie od tego, jakie obszary są dla niego wyzwaniem, pokonuje się je z pomocą kochającego rodzica. Wiem, że wyrośnie na zdolnego, utalentowanego człowieka, który podzieli się swoimi darami i zmieni świat.

Niektóre dzieci urodzone z trudnościami mają przed sobą trudniejszą drogę. Otrzymałam wiadomość e-mail o młodej dziewczynie o imieniu Jana o przezwisku Peanut. Orzeszek  ma nie tylko zespół autyzmu, ale także Downa. Dla miesiąca świadomości autyzmu chcę pomóc tej wyjątkowej małej damie, pomagając jej zdobyć psa towarzyszącego autyzmowi.

https://manage.kmail-lists.com/subscriptions/web-view?a=Mk2CiK&c=KyqJAs&r=fhFarj5&m=Q8HCCq&k=d64744e0811c258bd74b5abd7e3abda1

Uwielbiam zdjęcie tej małej dziewczynki. Jej buzia mówi wszystko. „Uśmiech może zmienić świat”. Każdy z nas może wnieść szczęście do naszego życia, dzieląc nasze serca z dzieckiem. Każde dziecko jest wyjątkowe.

Z miłością i światłem,

Barbara

Espavo jest świadomą korporacją non-profit, której celem jest szerzenie Światła poprzez Upełnomocnienie

Translation: Polish Lightworker

Copyright Notice:
Copyright 2000 – 2019
This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part. Please credit: www.Espavo.org
Thanks for helping to spread the Light!