Квітень 2019

Солара
Оновлення на планеті з двома сонцями

Вітання з Дому, дорогі!

Ми приєдналися до вас цього дня, щоб провести вас трішечки далі вперед та поділитися, що відбувається прямо зараз. Так, ваш світ змінюється. Ваші фізичні тіла зараз починають змінюватися. Так, Земля проходить через зміни. Ваше навколишнє середовище змінюється навколо вас і це проявляється так по-різному. І хоч ці часи можуть лякати людей, ми також кажемо вам: ви тут саме вчасно. Це один з тих ключових елементів, якими ми хочемо поділитися з вами цього дня. Є кілька місць по всьому всесвіті, де зараз вже вловили, звідки надходять ті зміни, які відбуваються на планеті Земля. Вони помітили Землю і тепер можуть бачити вас майже так само, як роблять люди, коли за допомогою телескопів знаходять інші планети.

Солара

За останні кілька років, ваші науковці визначили багато планет, що розташовані, як вони називають, у зоні, придатній для життя. Ці планети знаходяться на оптимальній відстані до сонця, що дозволяє забезпечувати життя, подібне до біологічного, яке існує на планеті Земля. Дорогі, ви не єдина гра серед усіх. Ви вже це знаєте, і ми ділимося з вами деякими розповідями про одну з таких ігор на планеті, яку ми називатимемо Солара. Зараз, будь ласка, зрозумійте, що ми обрали цю назву, тому що вона легко сприймається у вашому світі. Коли ви нарешті відкриєте цю планету, ви самі дасте їй назви і визначення. Проте, вона справді підтримує життя, подібне до вашого на планеті Земля. Ми називаємо її Солара, тому що вона має два сонця і дещо інший цикл, ніж на Землі. У ширших аспектах вона дуже схожа на вашу планету, але щоденний цикл життя там відрізняється і тому усе розвивається дещо повільніше, ніж на Землі.

Колективна еволюція

Ми кажемо вам, дорогі, що серед мільярда ігор подібних до ваших, у всьому сущому, кожна з них має наперед визначений напрямок розвитку – за винятком планети Земля. Донедавна ви були єдиною грою свободи вибору, але тепер є й інші. Впродовж останніх кількох років люди щойно перейшли у п’ятий вимір та створили абсолютно нову імовірність реальностей, які ви можете маніфестувати і проявити тут на планеті Земля. З розвитком цієї еволюції змінюється і ваша планета. Еволюція не обмежена лише людством; Земля проходить через численні зрушення та зміни, які ми передбачали, і також еволюціонує.

У певній мірі можна сказати, що це нормальне прогресування. Усе з вашої сторони завіси має обмежений час, навіть сама Земля. Проте, зараз вона не досягає кінця свого часу – вона еволюціонує і проходить через свої етапи. Люди ступають на схожий шлях, коли входять у гру. Вони проходять через дитинство, далі – через статеве дозрівання і ряд налаштувань фізичного тіла на здатність нести різні енергії у різні періоди життя.

Солара багато у чому є схожою планетарною системою, хоч взаємодія там дещо відмінна, ніж на Землі. Будучи менш технологічно розвиненими, солярійці перебувають у глибокій взаємоповазі і, як кажуть люди, у безумовній любові. Для них це більше ніж досвід – це спосіб життя, завдяки якому вони живуть комфортно з тією величезною емпатією, що несуть у собі.

Характер і натура солярійців відрізняються від людських, оскільки вони мають сильніший магнетичний зв’язок один з одним. Завіса, яку вони носять на собі, така ж, як і ваша, тож вони все рівно мають працювати над тим, аби знову пригадати, ким вони є, і відновити зв’язок зі своїми вищими Я. Основна відмінність полягає у тому зв’язку, який вони мають один з одним. Деякі їхні способи зв’язку є подібними до тих, що були звичними у часи Лемурії: солярійці мають зв’язок один з одним на рівні серця. Вони відчувають свій власний вплив на світ та на інших навколо себе. Це дозволило їм еволюціонувати у гармонії у найважливіших проявах повсякденних дій.

Це той зв’язок на рівні серця, який вони мають один з одним, і який вони зараз вчаться зосереджувати на жителях Землі. Саме завдяки цьому способу вони можуть підключатися до того, що відбувається на Землі, проте в дуже обмеженій мірі. Ми розповідаємо вам про Солару, тому що хочемо, аби ви знали, що ви ніколи не буваєте самотніми. Щоденне життя кожного солярійця змінилося, відколи вони виявили Землю.

У цей момент багато хто на Соларі радіє, тому що ви зараз думаєте про них. Тепер ви повертаєте собі їхній зв’язок, і ми кажемо вам, вони вже працюють над тим, щоб посилати вам любов найвражаючими способами. Часом, коли ви не бачите, вони виходять на зв’язок у такий спосіб, щоб мати змогу посилати планеті Земля і її створінням величезні енергетичні хвилі. Вони не знають ваших імен, і їхні технології не настільки високорозвинені, щоби перехоплювати багато інформації. Проте, їм вже вдавалося вловити деякі рефракційні телевізійні сигнали (прим. перекл. рефракція – зміна напрямку поширення випромінювання при проходженні межі розділу двох середовищ з різною оптичною густиною. – Вікіпедія), які вони проанілізували і дізналися трохи більше про Землю. Хвилі енергії, які вони посилають Землі, не потребують технологій, адже вони використовують зв’язок на рівні серця, щоб спілкуватися на швидкості, більшій за швидкість світла. Саме це вони роблять, аби спілкуватися з вами прямо зараз. Коли живі створіння спілкуються на рівні серця, не потрібно жодного часу, щоб подорожувати таким чином. Ви усі є невід’ємною частиною один одного, і на невидимому рівні ви усі пов’язані між собою.

Солара бачить зміни

Вони використовують подібні технології до тих, що існують на Землі, для пошуку зірок.

Використовуючи їх, Солара виявила зміни в аурі Землі. З часу, коли вони «виявили» вашу планету і дотепер, вони спостерігали, що вібрації зеленого і синього, з яких складаються океани Землі, змінюються. Майте на увазі, що вони бачать ті світлові відблиски, які зародились покоління тому, а зміни, про які вони говорять, стались багато років тому. З їхнього ракурсу можна побачити ці зміни значно чіткіше. Дорогі, солярійці посилають ультранизьку частоту на Землю, і це допоможе.

Солярійці дуже радіють, що вони виявили вас, і це є однією з найголовніших тем, до якої прикута їхня увага. І хоча солярійці бачать, що на Землю очікує багато змін, вони не знають, що людство знаходиться на краю обриву перед еволюційним стрибком і піднімається без необхідності проходження через значну частину тих змін, які вони зараз вбачають попереду. Але у цих енергіях ми можемо комунікувати з ними по-новому… через вас. Дозвольте пояснити. Ми розказували багато історій про Амора, який ріс за часів Лемурії на планеті Земля, коли тіла були дуже подібні до ваших теперішніх. Їхні внутрішні зв’язки були налаштовані по-іншому. І хоча створіння в іграх по усьому всесвіту досить відрізняються від вас, у всіх них є подібні атрибути. Коли ви побачите когось із цих створінь, ви глибоко полюбите їхню форму і те, як вони працюють та як мислять.

Зав’язуючи очі

На планеті Земля ви пройшли через багато рівнів гри після великого зрушення, яке відбулося приблизно за часів Атлантиди і яке змінило виміри. Саме тоді для Землі було розроблено повністю нову гру, і нові рівні були принесені. Було також вирішено, що для того, аби грати у цю гру абсолютної свободи вибору, гравці мають зробити далі маленький крок назад. Ви мали втратити частково свій глибинний зв’язок і знайти вихід у темряві.

І це справді прекрасно. Дорогі, зрозумійте, що насправді на планеті Земля ви виграли цю гру і завершили те, задля чого сюди прийшли. Але є ще так багато усього попереду. Замість того, щоб просто святкувати перемогу у грі та виходити зі своїх вимірів, що у цей момент ви вже можете зробити, ви сказали: «А що тепер ми можемо зробити ще? Як ми можемо полегшити цей процес для тих, хто впав і тих, хто йтиме за нами?». Солярійці знайшли вас і знайомляться з планетою Земля, хоча вони не називають її цим іменем. У них є свої імена, мови і способи комунікації. Гармонізація усього проекту – це одне із того, що у солярійців добре виходить. І зараз ви є їхнім найголовнішим проектом. Усі виграють, коли безумовна любов переважає. Прямо зараз Солара заливає нею усю планету Земля.

Ви вже бачите це у багатьох аспектах. Хранителька хранителя (Барбара) уже ділилась цим, коли вона розповідала про людей, які посилають зцілюючі енергії іншим. Це величезний, у рази важливіший, елемент, аніж ви бачите з планети Земля, саме тому, що ви зробили крок трішки назад. Ви помістили усі інші рівні завіси перед собою, щоб мати змогу зробити цей крок.

Крок у щільність

Таким було сприйняття, коли людство опустилось в щільність. Але ніщо не може бути далі від істини. То був умисний свідомий крок, який зробило людство, щоб виграти гру. І незважаючи на те, що ви зараз робите крок на повністю інший рівень і починаєте нову гру там, де ви є, солярійці не знають про це. Вони думають, що бачать, що планета у біді. І тому солярійці дуже схвильовані і посилають енергію і любов. Це хвилювання про Землю та її людей настільки згуртували солярійців разом, що ми навіть не могли про таке мріяти. Пройшло багато років відтоді, як солярійці були настільки згуртованими, і тепер це приводить Солару та її жителів на повністю новий рівень любові. Вони бачать на Землі цикли, які прогресують, і це турбує їх. Але вони не мають технологій, щоб досягти Землі. Солярійці навіть не можуть ніяк сповістити вас, що вони є, окрім як посилати неймовірну енергію серця вам. Чому? Тому що, якщо б ви дізнались, що недалеко є планета, яка почала так світитись, що привернула вашу увагу, то ця новина була б у всіх новинах і заголовках, особливо, якщо б ви повірили, що там є життя.

Спостерігаючи чудо

Ми ділимось з вами цим, тому що солярійці посилають безумовну любов кожному створінню. Ми маємо на увазі не тільки людей, але й дерева і ліси Землі. Вони посилають зцілюючу любов тваринам, комахам, коралам в океанах і всім формам вібрацій на цій прекрасній планеті Земля. Що ви можете зробити? Ви можете у відповідь посилати їм любов та сповістити, що ви у порядку. Солярійці перебувають у незвичайній ситуації і спостерігають за чудом, яке скоро почне відбуватись на Землі.

Було б чудово, щоб вони спостерігали за цілим процесом, тому що ви зустрінетесь із ними в якийсь момент. Якщо ви будете продовжувати цей еволюційний шлях, ви досягнете точки, де вам вже будуть непотрібні зовнішні технології. Чому? Тому що вони є всередині вас. І на цьому етапі еволюції у вас не буде потреби у фізичному прояві багатьох технологій, якими ви зараз щоденно користуєтеся. Це змінить все і почне відкривати серця так, що люди почнуть виходити з мислення мозком і входитимуть у відчуття енергії. Понад усе ми б хотіли, щоб ви посилали у відповідь безумовну любов Соларі.

Відображення любові

Розумієте, дорогі, солярійці самі зазнають неймовірних змін. Раніше їм вже доводилосяпереживати різні процеси, проте вони ніколи не мусили заходити так далеко в щільність. Вони ніколи не мали справжньої війни на своїй планеті, хоча час від часу ставали перед викликами, такими як важливе рішення, що вплине на кілька прийдешніх поколінь. Тому солярійцям потрібно буде навчитися, як володіти такою силою і врівноважувати її своєю емпатією.

Вони будуть використовувати цю енергію потужним духовним способом, щоб наділяти один одного силою, і зараз вона чудово заземлена. У даний момент їхня колективна увага як планети, що насправді більша, ніж ваша, зосереджена на посиланні вам любові й енергії. Вони відкрили сусіда у всесвіті, і їхня найбільша мрія – прийти й зустрітися з вами. Потиснути вам руки й поділитися з вами своїми історіями. Cпостереження за вашою планетою допомагає їм зрозуміти, що є важливим для їхнього наступного етапу еволюції, яка зараз стоїть перед суспільними викликами. Що ви можете зробити, так це послати їм любов у відповідь і дати їм знати, що ви свідомі всього і самі задаєте темп усьому, що має відбутися.

З Солари це виглядає так, ніби Земля проходить через цикл смерті, адже все має пройти через смерть, щоби відродитися. Чи не так? Але Земля не помирає. Як і ви, вона еволюціонує до нового рівня. Земля – магічна леді. Вона вміє піклуватися про себе і робить це дуже добре.

Вигрівайтеся у Любові

Ви отримуватимете ці хвилі любові, які вам зараз посилають солярійці. Ви також будете мати час від часу якісь дивні сновидіння, тому що так вони діють. Вони посилають вам енергію на хвилі серця, яку ви сприймаєте здебільшого під час сну. Якщо ви раптом зрозумієте, що це наповнений любов’ю сон, подивіться вгору і ви побачите два сонця.

Солярійці купають вас у найпрекраснішій безумовній любові, тому що вони нарешті знайшли щось подібне. Вперше вони знайшли життя у всесвіті, проте вони ще не впевнені, що це таке життя, як вони собі уявляють. Зараз вони перехоплюють деякі смішні та цікаві речі. Попри те, що у них були великі труднощі з інтерпретацією і розумінням ваших телевізійних сигналів, тепер солярійці знають набагато більше про людське життя на Землі.

У наступні дні ми просимо вас віддзеркалювати Соларі її безумовну любов. Що відбувається, коли вас щось сильно захоплює і ви вкладаєте в це свою енергію? Що ви робите, коли закохуєтеся в іншу людину і будуєте стосунки? Ви відкриваєте багато можливостей для вираження своєї любові. Робіть це зараз з солярійцями. Надішліть їм прекрасну вдячність, тому що це допоможе їм розподілити хвилю приємної комфортної енергії по всій їхній планеті. Вони спостерігають за усім, що відбувається, з вібраційної точки зору і не знають, як все це інтерпретувати. Вони не можуть дивитися ваше телебачення в реальному часі, тому за спосіб комунікації вони обрали любов.

Сядьте і встановіть цей зв’язок, знайте, що ви не самі у всесвіті. Ви ніколи не були самі й до того ж ви завжди про це знали. Є багато інших істот з інших ігор, ще не відкритих вами. Багато з них ходить поміж вас навіть сьогодні, хоча ви ніколи не могли це довести. Ви були дуже близькі – принаймні чотири рази – на вашій планеті, але ви вирішили дивитися у іншому напрямку. Розумієте, дорогі, існує багато енергії страху навколо істот з космічного простору та інших планет попри те, що ви так любите цю тему в науковій фантастиці. Солярійці – це істоти, що живуть серцем, і вони дуже перейнялися вашою планетою. Сама Земля тепер посилає зворотний сигнал Соларі у відповідь на надіслану їй любов. І якщо ви також надішлете свою енергію зі змістом: «Привіт! Дякуємо вам, брати та сестри, ласкаво просимо до гармонійної вібрації», – то кожна жива істота на Соларі зітхне з полегшенням, тому що вони відчують ту енергію і новий зв’язок. Вони навіть почнуть працювати над різними технологіями, які скоротять відстань між вами у найближчому майбутньому.

Розумієте, дорогі, ви дуже унікальні у всьому сущому. Ви вже знаєте про це, тому що зарезервували собі місце на усе, що починає розгортатися. Ми говоримо вам, що на планеті Земля зараз немає місця для тих, хто залишається неактивним. Ви тут, тому що для вас є робота. Якщо ви просто поставите одну ногу, а за нею другу, відчуєте впевненість, що крокуєте вперед і поширите свій чудовий сміх довкола – мета буде досягнута. Цілковито нова гра ось-ось з’явитися.

Як тільки ці двері відкриються, крізь них пройдуть 8 мільярдів. Насолоджуйтеся цієюподорожжю, дорогі, і знайте, що ви ніколи не буваєте самі. Нас багато поруч з вами урізних вимірах часу та простору. Наша любов перевершує все і ми сподіваємося, що вичасто її відчуваєте. Прийміть її, користуйтеся нею, заякоріть її та створіть найвищебачення самих себе, вступаючи у нову гру.

Для нас велика честь вітати вас таким чином і просити вас ставитися один одного з повагою. Ви дивитеся в очі бога, піклуйтеся один про одного і тримаєте ці двері відкритими при кожній можливості. Незалежно від того, у яку гру ви граєте, дружно грайте разом.

Еспаво

Група

______________________________

Підключаючи серце

Від Барбари Ротер

Особливі Діти

Усі діти особливі. Вони є надією нашого майбутнього. Вони продовжуватимутьзмінювати світ, навчаючись із нашого прикладу. Разом і Стівом ми відчуваємо себеблагословенними, щоб оголосити про народження нашої двоюрідної внучки, яканародилась декілька днів тому. Вона приносить стільки радості нашій сім’ї. Вона єрожевим здоровим пучком радості, а її батьки переповнені любов’ю до цієї дитини.Це буде неймовірно спостерігати за тим, як вона виросте і стане чудовою людиною.Але не усіх дітей так радісно зустрічають у цьому світі. Деякі народжуються ізтруднощами, які важко пережити: можливо, це труднощі із здоров’ям чинелюблячий дім, де вони народились. І це по-справжньому ті особливі, хтопіднімається над усіма обставинами і показує світу як глибоко вони можутьдоторкнутись до наших душ своїми досягненнями.

Я пам’ятаю, коли мені було 14, моя сестра, яка на декілька років старша за мене,працювала вожатою у таборі для дітей із вадами розумового розвитку. Одного днявона взяла мене з собою, щоб показати, чим вона займалась. Це був мій першийдосвід спілкування із дітьми, яких називають «із особливими потребами». Спочаткуя не знала, як реагувати. Мені було трохи страшно, коли раптово один великийхлопець підійшов ззаду мене і почав мене стискати у величезних обіймах. Тодівідбулась магія. Емоція любові від цих дітей заповнила моє серце. Вони булищасливі і грайливі. Вони були чисті. Їхній світ був повністю правильним. І тоді язрозуміла, що усі діти мають дар, яким діляться.

Квітень оголошено загальнонаціональним місяцем аутизму. У 2018 році CDC (прим.перекл. – Центри з контролю та профілактики захворювань в США) встановили,що приблизно 1 з 59 дітей мають діагноз «розлади аутистичного спектра»(РАС). Ухлопчиків аутизм діагностується частіше, ніж у дівчаток. Більшість дітей діагностовані після 4-х років, хоча аутизм можна з великою ймовірністю діагностувати ще у 2-річному віці. Ця хвороба дуже поширена. У нашій сім’ї є дитина, яка потрапила до цієї категорії. Дивовижно, які у нього унікальні таланти в багатьох галузях! А всі ті сфери, що викликають у нього складнощі, він опановує під керівництвом своїх люблячих батьків. Я знаю, що він стане здібною, талановитою людиною, яка поділиться своїми дарами зі світом і змінить його.

Деяких дітей, які народилися зі складнощами, чекає тяжчий шлях у житті. Я отрималаелектронний лист про юну дівчинку на ім’я Джана (Jana), з ніком Пінат (Peanut, Бубочка). Пінат має не тільки аутизм, але і синдром Дауна. З нагоди Місяця інформування про аутизм я хочу підтримати цю маленьку леді з особливими потребами, допомагаючи їй придбати собаку-компаньйона для аутистів.

https://manage.kmail-lists.com/subscriptions/web-view?a=Mk2CiK&c=KyqJAs&r=fhFarj5&m=Q8HCCq&k=d64744e0811c258bd74b5abd7e3abda1

Я люблю фотографію цієї дрібненької дівчинки. Написом на її чудесній футболці сказано все: «Посмішка може змінити світ». Кожен з нас може принести щастя у своє життя, даруючи своє серце дитині. Кожна дитина особлива.

З любов’ю і світлом,

Барбара

Переклад українською: Юлія Олійник, Тереза Бороденчик та Юлія Вавжинська

Довідка про авторське право:

© Espavo, www.espavo.org, 2000-2019

Ця інформація призначена для розповсюдження і може вільно розповсюджуватися повністю або частково.

Будь-ласка, посилайтеся на: http://www.espavo.org.

Дякуємо, що допомагаєте розповсюджувати Світло!