Marzec 2019

Powrót Klanu Jasnych Oczu

Pozdrowienia z domu, Drodzy.

Dzisiaj zabieramy Cię w podróż, aby podzielić się z Tobą tym, co dzieje się teraz w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Zachodzą zmiany, które pozwolą wam wszystkim zakotwiczyć swoją prawdziwą pracę. Tak, to jest pytanie, które wielu ludzi ma regularnie: jaka jest moja praca? Co powinienem zrobić? Chociaż mamy znaleźć naszą prawdziwą pracę w naszej pasji, co jeśli nie wiemy, czym jest nasza pasja? To jest zrozumiałe dla wielu. Grasz w grę udawania człowieka. Ta zasłona, którą sami wymyśliliście, jest bardzo gruba i działa całkiem dobrze. Uniemożliwia ci ponowne członkostwo w tym, kim jesteś i swoją historię przed tym życiem. Uniemożliwia to również ponowne członkostwo we własnym duchu.

Kiedy nazywamy cię oryginalną nazwą twojego  duchową, większość z was nawet się nie odwraca. Tak długo grasz w tę grę udawania, że ​​jesteś oddzielony. Więc witaj na pokładzie. Dzisiaj chcielibyśmy podzielić się z Wami tym, na co warto zwrócić uwagę. Nie dotyczy to każdej osoby, ale każdy na Ziemi doświadczy tego w ciągu najbliższych kilku miesięcy i w nadchodzących latach. Widzisz, istnieje cała zmiana energii, która ma miejsce z wielu powodów. Mówiliśmy wcześniej o ewolucji planety Ziemia i 11 wymiarach ludzkości. Jednak przejście na ten pierwszy poziom tego morfogenicznego ciała jest prawdopodobnie jedną z najtrudniejszych zmian w miarę pokonywania bezwładności. Musisz osiągnąć ruch do przodu, pozostawiając komfort bezruchu i stabilności. Wprawienie się w ruch jest bardzo trudne i radzisz sobie z nim dobrze.

Cuda się rozwijają

Jesteśmy bardzo podekscytowani ogólnym ruchem do przodu. To znacznie więcej niż nawet tego, czego oczekiwaliśmy w tym krótkim czasie. Brawo, drodzy! Oznacza to, że uziemiasz pracę. Ale jak to zrobiłeś? Czy byłeś w swojej pasji i nie zdawałeś sobie z tego sprawy? Może niektórzy z was robili rzeczy, o których nawet nie wiedzieliście? Mówimy wam, drodzy, trudno jest powiedzieć komuś, jaka jest jego praca. W związku z tym mamy do czynienia z pomysłem, ile osób spełnia tę rolę i na co należy zwrócić uwagę. Rzeczywiście, cuda rozwijają się teraz na Ziemi.

Oglądanie was jest bardzo ekscytujące. Niektórzy z was wykonują pracę uzdrawiającą, kiedy śpicie. Wielu z was już o tym wie, ponieważ często budzisz się wyczerpany, a potrzeba godzinę albo dwie, aby znów poruszyć energię. Niektórzy z was pracowali w tych innych wymiarach i nawet o tym nie wiedzą. Wiele z nich zaczyna się wieczorami  zwłaszcza gdy przechodzisz przez swoje spokojne stany i okresy odmładzania, które dla wielu z was są ogromne. Nawet jeśli nie zawsze wykonujesz swoją duchową pracę w ciągu dnia, ładujesz się w nocy. Innym razem niektórzy z was stają się tak naładowani, że podróżujecie w inne wymiary i pracują.

Jedna metoda niekoniecznie jest lepsza, ale niektórzy z was po prostu czują prawdę w jednym podejściu, a nie w drugiej. Najważniejszy jest fakt, że nie jesteś sam. Jak więc znaleźć to, co jest dla Ciebie najbardziej skuteczne? Bez wątpienia jest to twoja pasja, chociaż czasami nie zawsze wiesz, co to jest. Czasami twoja pasja jako duch nie pasuje do tego ludzkiego doświadczenia. Jest to dość trudne, ponieważ nie widzisz swojego odbicia w sposób, w jaki wielu innych ludzi może zobaczyć siebie. Wiedz, że zmienia się to teraz i rzeczywiście dzieje się kilka rzeczy. Podzielmy się z tobą jednym z nich. Największa, najważniejsza część tego i dokonujący się cud to coś, co po prostu będziemy nazywać powrotem klanu jasnych oczu.

Siedem klanów e-rodziny

Widzisz, na początku planety Ziemia istniało siedem klanów. Rodzina E podróżowała po wszechświecie, utrzymując gry na dobrej drodze. Pracowali z grami, które przedwcześnie przestały istnieć. W ten sposób nauczyli się różnych atrybutów, aby pomóc w utrzymaniu gry i ewolucji do następnego poziomu, zamiast kończyć grę. Wtedy wpadli na pomysł: co, jeśli umieścimy tam grę bez żadnych zasad? Po kilku dyskusjach powstał.

 Po raz pierwszy niektórzy członkowie Rodziny E postanowili inkarnować i przyjmować ciała fizyczne. Oznaczało to, że musieliby porzucić swój piękny status wibracyjny i stracić wspomnienia. To prawda, weszliby, założyli zasłonę i zagrali człowieka tuż obok wszystkich ludzi.

Powrót klanu jasnych oczu

Wprowadzili siedem ważnych atrybutów, które są potrzebne we wszystkich grach na całym świecie. I przywieźli ich z siedmioma różnymi klanami. Na samym początku klany były razem przez krótki czas, podczas gdy zintegrowały swoją energię, a następnie rozproszyły się w inne klany, aby te siedem ważnych atrybutów zostało rozprowadzonych na planecie Ziemia. Są one krytyczne dla każdej gry, która wprowadza kroki ewolucyjne. Ciekawe, drodzy, że wygraliście już grę. To może być trudne do zrozumienia, ale ufaj, że to nie znaczy, że przestaniesz. Tworzysz nową grę, drodzy. Wyzwanie polega na tym, że tworzona gra jest tworzona w każdej chwili każdego dnia, tuż przed uderzeniem stopy o ziemię. Dosłownie tworzysz każdy ruch. Teraz zaczniesz dopasowywać to do wyższego celu, wchodząc w ciało morfogeniczne i na wyższe poziomy. Dzieje się tak z pomocą Rodziny E. Jednym z jej klanów jest Klan Jasnych Oczu i teraz wchodzą w moc.

Czy kiedykolwiek widziałeś kogoś, kto ma oczy, na które po prostu nie możesz odwrócić wzroku? Oczy są całkowicie wyjątkowe, nawet bardziej unikalne niż twoje odciski palców. Są jednak tacy, którzy weszli z atrybutami, które umożliwiają im zasianie nasion światła na planecie Ziemi po prostu otwierając oczy i uśmiechając się. Dla tych ludzi, którzy to robią, nawet jeśli robią to każdego dnia przez całe życie, mogą nie zdawać sobie sprawy ze swojej prawdziwej mocy.

Jeśli często słyszałeś komentarze, takie jak „Jest coś wyjątkowego w twoim uśmiechu”, to prawdopodobnie masz bezpośrednie pochodzenie do tej linii duchów. W przeciwieństwie do mieszania linii genetycznej przodków, te linie energetyczne przodków Ducha pozostają z czasem niezmienione. Jeśli to rezonuje, prawdopodobnie nie zapytasz siebie: jak mogę coś zmienić? I pewnie nie zdajesz sobie sprawy, że głęboko wpłynąłeś na każdą osobę, w której oczach wyglądałeś. Jak to się stało? Ponieważ przypomniałeś im o Domu/Home. Tak działa Klan Jasnych Oczu, sadząc nasiona światła.

Jasne oczy powracają. Nie tylko dorośli, którzy zdołali ukryć swoje zdolności przez wszystkie te wcielenia, zaczynają odzyskiwać swoje umiejętności, ale także wielu młodych ludzi ma bardzo jasne oczy. Poczekajcie, ludzie, tu idziecie! Dzieje się tak dzisiaj, a nie tylko dzięki nowym energiom. To dzieje się globalnie, a ta fala może pomóc przesunąć energię na Ziemi. Co to zmieni? Drodzy, to zmieni wszystko na Ziemi. Nagle twoje wiadomości staną się bardzo ciche i będziesz miał tylko dobre wieści. Tak, istnieją pewne rzeczywistości, które będą nalegać na utrzymanie niższych wibracji i nie będziesz mieć nad nimi kontroli. Możesz łatwo z tego wyjść, ponieważ tworzysz swoją rzeczywistość przez to, na co otwierasz oczy. Proszę, nie przywiązujcie się ani nie osądzajcie tych, którzy świadomie decydują się pozostać w niższych wibracjach starej planety. Masz okazję, aby się odbić i zachęcamy do podjęcia zadania.

Wielu, którzy czytają teraz te słowa, pochodzi z tego oryginalnego Klanu Jasnych Oczu. Pomożemy Ci ponownie zarejestrować, kim jesteś. A nawet jeśli nie, nawet jeśli nie czujesz, że jesteś jednym z tych ludzi, uważaj na nich, ponieważ teraz się budzą i wszystko, co musisz zrobić, to uśmiechać się. Jeśli go zobaczysz i myślisz „och, może to jest to”, uśmiechnij się do nich. Jeśli się uśmiechną i uderzą Cię swoim światłem, to odcisnąłeś piętno, ponieważ to ich praca. Mamy nadzieję, że ludzie nie zrozumieją tego że to zbyt łatwo. Cóż, to dość proste, ale to zależy wyłącznie od ciebie. Rozpocznie się nowa fala nasion światła zasadzonych na Ziemi. Jeśli jesteś członkiem tego świętego klanu, twój uśmiech rozjaśni się w nowy sposób. Jeśli to nie jest twój klan, Twoim zadaniem jest zaakceptować te nasiona światła, zintegrować je i przekazać najlepiej jak potrafisz.

Jak to działa? Po prostu uśmiechnij się i zostaw to.

Czas rozwoju ludzkiego jest odpowiedni dla tych nasion, które mają być posadzone. Znajdą żyzny grunt, w którym mogą się rozwijać, dlatego powraca Klan Jasnych Oczu.

Nastąpiło prawdziwe wyrównanie i mamy nadzieję, że wielu z was jest w stanie wygodnie się poruszać. Tak, to część tego, co zaczyna się teraz otwierać. A jeśli czujesz, że utkniesz lub że nie robisz czegoś, co powinieneś robić, po prostu rozejrzyj się, aż zobaczysz jedno z tych jasnych świateł. Odważ się otworzyć własne oczy i sprawdzić, czy masz taką moc. Wielu z was to robi, ale nawet o tym nie wiecie. Pracuj nad tym świadomie i nie martw się, bo to tylko twoja głowa. Twoje serce nie potrzebuje strachu.

Ciesz się tą podróżą, drodzy. Masz przed sobą nową jazdę i mówimy, że jest łatwiej niż myślisz. Kiedy odważysz się spojrzeć głęboko w oczy innej osoby, nawet jeśli miniesz ją na ulicy, zmienisz ten świat. Nawet jeśli nie jesteś z tego klanu, możesz kontynuować tradycje Klanu Jasnych Oczu. I dla tych z was, którzy cicho się ukrywają, przepraszam, ale już  nie ma ukrywania się na planecie Ziemi.

Po prostu ciesz się tym. Uśmiech. Wysyłaj swoje światło swobodnie i z miłością bez oczekiwania. Następnie obserwuj, jak wszystko zaczyna się układać w zupełnie nowy sposób. Magia nowej Ziemi jest tuż przed tobą, wkraczasz w nią właśnie teraz. Mówimy wam, jesteście w dobrych rękach, drogie serca. Widzisz, istnieją istoty na całej planecie Ziemia, które czekają na te wyzwalacze. Wszystkie klany będą potrzebne, ale pierwszym wyzwalaczem jest powrót Klanu Jasnych Oczu.

Dobra robota! Kontynuuj niesamowitą pracę, którą wykonujesz w swojej pięknej grze ewolucyjnej. Wiedz, że nigdy nie jesteś sam. Cały czas jesteśmy tuż za tobą i jeśli chcesz z nami porozmawiać, jesteśmy tuż nad twoim ramieniem. Miłej podróży. Pozostawiamy was teraz z tymi małymi przypomnieniami: traktujcie siebie nawzajem z szacunkiem, pielęgnujcie się nawzajem. Szukaj Klanu Jasnych Oczu i baw się dobrze razem, drodzy.

Espavo,

Grupa

_______________________________

~ Połączenie serca ~

Barbara Rother

Świętujemy Kobiecość

8 marca 2019 r. był Międzynarodowy Dzień Kobiet. Zaintrygowało mnie to, aby dowiedzieć się, jak ta okazja zostanie uczczona. Szybko zagłębiłam się w to wydarzenie i powiązałam z wieloma opiniami w Internecie. Czuję, że każdy dzień jest świętem tego, jak kobiety i mężczyźni odgrywają ważną rolę w równowadze naszego świata, gdy łączą się ze swoją kobiecą i męską energią. Nie powinno być oddzielenia w celebracji ludzi. Mimo to dostrzegam znaczenie uhonorowania kobiet, więc przystąpiłam do ducha uznania dnia kobiet.

Niestety, w wielu dziedzinach życia kobiety nadal są uciskane na wiele różnych sposobów. Poczyniono wielkie postępy, gdy kobiety były traktowane na równi z mężczyznami, ale do tej pory musimy iść dalej. Moje serce woła o to, jak kobiety są traktowane w niektórych częściach świata, od nadużyć po niedostateczne wynagrodzenie za swoją pracę, która nie jest w pełni uznawana za ich możliwości i prawa. Ten brak szacunku dla siły kobiet można zmienić dzięki wiedzy. Czuję się błogosławiona, że jestem żonata ze Stevem, który czci moje siły jako kobiety i zachęca mnie do wiary w siebie.

Patrzę na kobiety, które spotykam w moim własnym świecie. Obejmuje to specjalne kobiety, które pracują z nami w Espavo, krewnych, przyjaciół tych, których spotykam w życiu codziennym. Jestem zdumiona każdą z nich dzięki ich wyjątkowym sposobom dokonywania zmian. Czuję się z nimi jak siostra. Mamy dla siebie zaszczyt i wsparcie. Z każdą kobietą, którą znam, czuję siłę, zmagania, odporność, inteligencję, współczucie i kreatywność. To są atrybuty sukcesu. Cenię sobie okazje, kiedy spotykam kobiety przez Espavo. Każda ma historię do opowiedzenia o życiu i sposobie, w jaki dążą do wzmocnienia.

Chciałabym podzielić się historią, którą ostatnio czytałam. Chodzi o pannę młodą, która zaprosiła wszystkich swoich gości do noszenia sukni ślubnych na jej ślubie. Kiedy przyszła pora, aby ta panna młoda wyszła za mąż, wiedziała, że ​​chce nietradycyjnego ślubu. Aby uhonorować „niezwykłe” kobiety w jej życiu, poprosiła wszystkie kobiety, które wyszły za mąż, aby założyły własne suknie ślubne na swój wyjątkowy dzień. Powiedziała: „Nie mogłam wymyślić lepszego sposobu na uczczenie całej naszej wyjątkowości i piękna niż inspirowanie się wzajemnie naszymi indywidualnymi fartuchami!” Panna młoda miała na sobie lodowato niebieską koronkową suknię wzorowaną na Elsie we Frozen. Powiedziała „To sprawiło, że cały dzień stał się bardziej magiczny. Kiedy kobiety zachęcają się nawzajem do blasku, jesteśmy niepowstrzymane! ”

Czy możemy zmienić niesprawiedliwość wobec kobiet na tym świecie z taką historią? Niewiarygodnie, tak, możemy. Każdy z nas może uczynić ten świat lepszym miejscem, będąc najlepszym, jakim możemy być, a następnie zachęcając innych do tego samego. Espavo. Dziękuję, że przyjęłaś swoją „kobiecą” moc.

Z miłością i światłem,

Barbara

Espavo jest świadomą korporacją non-profit, której celem jest szerzenie Światła poprzez Upełnomocnienie

Translation: Polish Lightworker

Copyright Notice:
Copyright 2000 – 2019
This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part. Please credit: www.Espavo.org
Thanks for helping to spread the Light!