Styczeń 2019

Czas miłości
Wyrównanie

Pozdrowienia, moi drodzy.

Początek gry

Dołączamy do was w tym dniu jako kolektyw. Obserwowaliśmy przechodzenie przez wiele poziomów twojego istnienia od samego początku gry. Planeta Ziemia i rodzina E zebrali się i powiedzieli: “Zróbmy grę bez żadnych reguł. Zobaczymy, jak to się rozwinie i czy ludzie będą mogli otworzyć oczy, a nawet ponownie o tym pamiętać. “I tak zaczęło się to przez eony czasu, przechodząc przez różne poziomy i skrzyżowania czasoprzestrzeni. Teraz wchodzicie jeszcze dalej w inny poziom egzystencji. Jak wspomnieliśmy kilkakrotnie, obserwowaliśmy te energie rozłąki, które przenikały waszą planetę. Duża część separacji ma związek z propagowaniem strachu i sposobem, w jaki często łatwo rozprzestrzenia się z jednej rzeczy na drugą.

Strach Jest Tylko w Przyszłości

Strach i miłość są zupełnymi przeciwieństwami. Chociaż myślenie o nienawiści jest przeciwieństwem miłości, to nie jest, ponieważ przeciwieństwem miłości jest w rzeczywistości strach. Możesz tylko bać się rzeczy, które są w przyszłości. A najprostszym sposobem myślenia o strachu są brakujące informacje. Chcielibyśmy zacząć wypełniać niektóre z tych informacji dla Ciebie, żebyście byli otwarcii na wszystko, co widzimy i co nadchodzi. Kochani, nie zawsze widzicie, jak niewiarygodnie jesteśmy z was dumni i niesamowitą pracę, którą przeszliście jako ludzie. Przywołanie waszego ducha, aby mieć to doświadczenie w tak zdumiewający sposób, wykracza daleko poza plan, który moglibyście uczynić. Zobaczysz to, kiedy wrócisz do domu, pokażemy ci to. Zobaczysz efekt i jego wpływ na wszystko. Na Ziemi to na ogół pokazuje się jako przeciwieństwo miłości i strachu, ale w rzeczywistości każda osoba rozprzestrzenia falę pełnego widma. Tak, dlatego zachęcamy wszystkich ludzi do pracy w jakikolwiek sposób w kierunku jedności. Czemu? Ponieważ wyrażenie Jedności przywodzi ducha do doświadczenia pełnej fali widma

Wyrównanie

To niesamowity czas, abyś tu był i twoje miejsce zostało zarezerwowane właśnie z tego powodu. Więc, proszę. Masz teraz okazję, aby podjąć te kolejne kroki. I czekamy na kolejne kroki, które są teraz przed ludzkością. Dziś chcemy mówić o naturalnym procesie wyrównawczym, który istnieje powszechnie. Zawsze jest ten ruch w przód i w tył, który po prostu służy do zrównoważenia wszystkiego, co jest niezrównoważone. Kiedy fala zmienia kierunek, zakończyła proces wyrównywania. W rzeczywistości istnieją we wszechświecie czarne dziury, które pomagają uzyskać wyrównanie między wymiarami. Jest wiele rzeczy, które zaczniesz rozumieć, gdy wkroczysz w tę nową rzeczywistość, ale jednym z najpiękniejszych aspektów jest to, że będziesz miał wyrównywanie miłości. To zaczyna się teraz na Ziemi. Jednak stan wyrównywania może również gwałtownie się cofać i bez ostrzeżenia. Są tacy, którzy będą próbować to kontrolować, ale z niewielką zachętą, że wyrównywanie może się otworzyć i doprowadzić do równowagi, którą wszyscy mogą cieszyć się. Czas na to jest teraz. Widzisz, w ciągu ostatnich kilku lat ludzkość przeszła w ogólne poczucie lęku. To nie jest dobre ani złe, ale po prostu sposób poruszania się rzeczy. Strach nie jest zły, drodzy, to po prostu emocjonalna reakcja na projekcję. To, co z tym zrobisz, należy do ciebie. Oczywiście strach jest jednym ze sposobów motywowania siebie.

Przez całe życie mógłbyś ustawić wiele rzeczy w swoich umowach, aby przynieść ci ten przykład, aby popchnąć cię w określonym kierunku. Kiedy zaczynasz poruszać się w określonym kierunku, czasami musisz poczekać, aż energia się wyrówna, zanim wszechświat ci to przyniesie. Oto jesteś, robiąc krok po kroku. Oglądanie tego jest absolutnie niewiarygodne. Wiemy jednak, że podczas tych zmian na świecie pojawił się więcej strachu niż miłości. To ma szansę się zmienić i zaczyna się właśnie teraz. Gdziekolwiek jesteś na świecie i niezależnie od okoliczności, przekonań politycznych czy statusu finansowego, czyli tak zwanego gracza, indywidualny kawałek, który poruszasz się po swojej rozwijającej się planszy.

Twój odtwarzacz może zostać zmieniony

Możesz zmienić tak wiele rzeczy, moi drodzy. Możesz nawet zmienić planszę, o której dopiero zaczynasz się uświadamiać i to jest magia, o której chcemy rozmawiać. Wyrównanie jest w rzeczywistości bardzo proste. Możesz poczuć zmiany planety Ziemi, intensywność wszystkich energii, które zbliżają się do siebie, gdy zbliża ona ludzkość do wielkiego okresu zmian. Naturalną reakcją na zmianę jest strach. “Co się stanie, jeśli tego nie zrobię lub się nie zmienię? Co się stanie, jeśli ta zmiana nie będzie tak dobra jak ta ostatnia? “Cóż, jeśli powiemy ci, że każda zmiana prowadzi do czegoś lepszego, nawet jeśli nie zawsze wydaje się, że jest w tym momencie.

Nawet jeśli spojrzysz wstecz na niektóre z najgorszych decyzji, które podjąłeś, lub rzeczy, które przydarzyły ci się w życiu, czy naprawdę byś je zmienił, gdybyś mógł? Nie, to nie jest częścią twojego systemu. Więcej niż doświadczenie w przeszłości, to część tego, co czyni cię tym, kim naprawdę jesteś. Opanowanie tego oznacza, że ​​nie kontroluje już ciebie i to jest absolutnie piękne. Cała ludzkość podchodzi w tym okresie zmian, wiążąc ich metamorficzną powłokę szczelnie po tym, jak wpadła w okres strachu. Ale nie wydaje się to nie w porządku, ponieważ wszyscy chodzą z metamorficznymi tarczami ciasno  owiniętymi wokół ciała, jakby modne się jakoś stało. Teraz normą jest dźwiganie tak wielkiego strachu i radzenie sobie z nim. Tak, miłym aspektem strachu jest to, że iluzja może zostać wypełniona.

Wypełnij blanki

Dlatego właśnie jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, wypełniając brakujące informacje. Niezależnie od systemów przekonań lub czegokolwiek, z czym pracujesz, wypełnij puste pola i otworzą dla ciebie różnego rodzaju drzwi. Nie musisz się nawet martwić drugim krokiem, ponieważ rzeczy zaczną się bardzo szybko otwierać. Możesz po prostu podążać za ruchem energii. Jest to drugi element, który dzieje się na skalę globalną, ale jak głęboko ta miłość idzie i jak dobrze jest ona dzielona, ​​zależy wyłącznie od ludzkości. Z całym tym lękiem odsuwasz się od siebie i otaczasz sobą swoją powłokę. W rezultacie brak miłości, ponieważ po prostu nie można jednocześnie trzymać lęku i miłości. Teraz zaczyna się to zmieniać, ponieważ nastąpiło otwarcie i zaczyna się wyrównywać. Prawdopodobnie dostrzeżesz więcej dobroci od ludzkości niż kiedykolwiek wcześniej, co może być krótkim doświadczeniem lub początkiem większego trendu.

Czy to oznacza, że ​​włączasz wiadomości i wszystko nagle zmieni kierunek, w którym chcesz? Nie, nie o tym mówimy. Wszyscy tak bardzo się przejmowali, w jaki sposób sprawy się zmieniają, a to spowodowało jeszcze większą rozłąkę. A co z zamiłowaniem? To właśnie otwiera się na wyrównanie, jest to brak równowagi, który teraz ma szansę się zmienić i jest fala miłości, która ma miejsce teraz na Ziemi. Jak głęboko to zmierza, ile wpłynie na innych ludzi lub pomoże poprawić sytuację na planecie Ziemi? To zależy wyłącznie od Ciebie, drodzy. To jest twoja praca i dzieje się to teraz.

Otwarcie

Ludzie mają potrzebę kochania i bycia kochanym. Nie możesz żyć na tej planecie bez miłości. Ponieważ cała ludzkość porusza się w strachu przed niepewnością, miłość została zepchnięta z drogi. I to jest teraz otwarcie wyrównawcze. Chociaż jest to tylko krótkie otwarcie, jeśli zostanie użyte, może stać się szersze. Jak możesz wejść na wyższy poziom, na którym jest miłość? Możesz pokochać wyjście z trudności. Tak się dzieje. Chcielibyśmy, abyście się w sobie zakochali, co jest najtrudniejsze.

Bez względu na to, jakie są wasze systemy wierzeń, bez względu na to, którą wiarę lub tradycje przestrzegacie, są to czasy, w których możecie otworzyć swoje serce i dokonać zmian. Pamiętaj, że otoczenie się tym strachem utrudnia otwieranie twojego serca, ponieważ może sprawić, że poczujesz się bezbronny i może to być trudne. Kiedy sprawia, że ​​chcesz zamknąć swoją metamorficzną powłokę i wczołgać się z powrotem w tę przestrzeń, wtedy masz tendencję do ukrywania rzeczy. Ale to jest ta część, w której możesz przestać patrzeć na siebie jako część Boga. Kochamy was tak bardzo, jako jednostki, nie tylko jako zbiorowość pracujących ze światłem. Jeśli czujesz nawet część wielkiej miłości, jaką mamy dla ciebie, drodzy, zrozumiesz, że istnieje tylko jeden sposób, aby się jej trzymać i to przekazać innym.

Czas na zakochanie

Zakochaj się w kimś innym, nawet na chwilę. Nie, nie musisz się dezorientować  ani zmieniać swojego życia. Nie musisz nawet angażować się w energię seksualną. Po prostu podążaj za bezwarunkową miłością, jaką kiedykolwiek masz. To może być tak proste, jak doświadczanie piękna róży, ponieważ trzymasz ją w swoich rękach. Czy możesz zatrzymać się na tyle długo, aby zakochać się w śniegu, ponieważ spada z nieba lądując na szczytach drzew? Czy nawet ta niewielka interakcja, którą miałeś ze swoim sąsiadem, gdy oboje wynosiliście śmieci? Gdziekolwiek szuka się okazji, aby się zakochać, bo jest to czas bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Masz okazję wziąć tę falę miłości, która obecnie dominuje na planecie Ziemia, i rozciągnąć ją na własne życie. Wprowadź to w jakiś sposób i wyraź to. Daj mu przestrzeń do rozwoju i poruszania się. Kochani, to jest ważniejsze niż przyszłość. To jest ważniejsze niż to, co dzieje się na planecie Ziemia, co dzieje się w polityce, a nawet to, co dzieje się na Wall Street.

Jesteś bliżej niż myślisz, moi drodzy, otworzyłeś drzwi, by doświadczyć przestrzeni międzywymiarowej. Jest teraz dla ciebie całkowicie otwarty, ponieważ żyjesz w piątym wymiarze i uczysz się z nim pracować. Jesteśmy z Ciebie niesamowicie dumni. Podążaj za głosem serca, moi drodzy, robiąc krok po kroku. Pewnego dnia Strażnik jeździł gdzieś sam i natknął się na jeden ze swoich starych systemów wierzeń. Kiedy zatrzymał się na znaku Stop, stał ktoś z małym znakiem, który brzmiał: “Pomóż mi.” Cóż, systemy wierzeń Strażnika zaczęły walczyć, a on spojrzał w drugą stronę. Widzisz, uczono go, że jeśli dajesz żebrakom, to jesteś częścią problemu, zamiast być częścią rozwiązania. Miał wszystkie te racjonalne przesłanki, ponieważ w pewnym momencie swojego życia rzeczywiście znał ludzi, którzy wychodzili i utrzymywali się z życia na rogach ulic. To był jego problem z jego systemami wierzeń, dopóki nie wciągnęliśmy go do kieszeni i daliśmy temu dżentelmenowi trochę pieniędzy. To ostatecznie uwolniło go od starych wierzeń. Czy to on był odpowiedzialny za to, co człowiek robi z pieniędzmi? Nie, prawdziwy dar został mu dany w chwili, gdy przekazał pieniądze.

Zobacz Upadek Ducha w Miłości

Znajdź sposób, by wyrazić miłość, wprowadzić ją w swoje życie i ją wzmocnić. Doprowadźcie to dalej do każdej ekspresji tego, kim jesteście. Na Ziemi jest fala miłości, a kiedy zaczniecie i kontynuujecie impet, poczujecie całą tę niesamowitą energię, która będzie was wspierać i ustanawiacie to połączenie. Co się stanie, gdy dwoje ludzi otworzy oczy i naprawdę zobaczy ducha drugiego? Zakochują się. Och, tak, jest w tym dużo oporu. Można odwrócić wzrok i powiedzieć: “Cóż, nie powinienem tego robić”. Ale co, jeśli po prostu zakochałeś się bez żadnych oczekiwań, tylko na ten moment? Doceniamy twoją zdolność pozwalania nam kochać cię w tym czasie że byliśmy tu razem. Twoja droga do przodu ma ogromne znaczenie dla nas wszystkich. Jesteśmy niesamowicie dumni ze wszystkiego, co zrobiliście tutaj na Ziemi, i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co dalej. Weź tę falę miłości, ponieważ jesteście istotami, które mogą ją wyrównać.

Wiedz, że jesteś na niesamowitej ścieżce. To z największą miłością, drodzy, prosimy was, abyście traktowali się nawzajem z szacunkiem. Pielęgnujcie się nawzajem i grajcie dobrze razem, gdy świętujecie te piękne czasy miłości na Ziemi.

Espavo.

Grupa

__________________________________

~ Połączone Serca ~

By Barbara Rother

 

Wszystko czego Ci trzeba to miłość

Prognozy, komentarze i pytania, które niedawno przedstawiliśmy, zostały poświęcone na nadchodzący miesiąc . Wspomniałam, że Luty jest jednym z moich ulubionych miesięcy w roku, ponieważ jest to czas, w którym świętujemy miłość.

14 Lutego to wybrany dzień wyrażania miłości w Walentynki. Chociaż części świata mogą nie uznać tego dnia lub mogą mieć różne tradycje, cieszę się, jak jest to wyrazem miłości do kogoś poprzez czekoladki, kwiaty, prezenty, karty i ciesząc się razem. Kiedy ktoś mówi, że jesteś ich walentynką, po prostu wybierają cię jako osobę, którą chcieliby pokazać w tym wyjątkowym dniu.

Dlaczego mielibyśmy ograniczyć to uczucie miłości do jednego dnia? Cały ten miesiąc można poświęcić na szerzenie miłości, nie tylko do jednej osoby, ale do wszystkich. Znajdź sposoby dawania i otrzymywania miłości. Gdy doświadczymy tego błogiego uczucia, nasz świat otworzy się na nową, pozytywną rzeczywistość, którą będziemy chcieli kontynuować przez cały rok.

Zaczyna się od głębokiej, bezwarunkowej miłości do siebie. Tylko wtedy możemy dotrzeć do wszystkich, z którymi się spotykamy. Miłość jest potężna. Przyciąga energię. Kiedy wyrażasz miłość, tworzy ona wibracje, która działa jak magnes, pozwalając się kochać przez wszechświat. Posiadanie ciepłego, kochającego serca przyniesie pozytywne, natomiast brak miłości przyniesie negatyw. Steve i grupa często mówią “przeciwieństwem miłości jest strach”. Strach może zablokować całe dobro, na które zasługujesz i zamknąć swoje serce.

Kiedy masz zamiar kochać wszystkich, wraca do ciebie w magiczny sposób. Moim ulubionym powiedzeniem jest “Live, Laugh and Love”

 “Żyj, Śmiej się, Kochaj “

Miałam to wygrawerowane w obrączce ślubnej Steve’a. Są to słowa, którymi można żyć dla szczęśliwego życia. Istnieje niezliczona ilość piosenek napisanych o miłości. Jeden, który czuję, mówi, że wszystko to “All You Need Is Love” zespołu The Beatles. Oto kilka znaczących tekstów.

Miłość ………….

There’s nothing you can do that can’t be done

Nothing you can sing that can’t be sung

Nothing you can say, but you can learn how to play the game

It’s easy

Nothing you can make that can’t be made

No one you can save that can’t be saved

Nothing you can do, but you can learn how to be you in time

It’s easy

All you need is love

Z mojego serca do twojego,

Barbara

Espavo to organizacja non-profit zajmująca się rozpowszechnianiem Światła poprzez inicjację

Translation: Polish Lightworker

Copyright Notice:
Copyright 2000 – 2019
This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part. Please credit: www.Espavo.org
Thanks for helping to spread the Light!