Grudzień 2018

Czas opanowania

Pozdrowienia, moi drodzy.

Jestem Strażnikiem Czasu. Dołączam do was w tym dniu, aby podzielić się z Wami z naszej perspektywy, jak będzie dla was na drodze do przodu. Och, tak wiele się dzieje. Tak, na planecie Ziemia chodzi tylko o zmianę. To jest bardzo trudne dla ludzi, którzy nie radzą sobie dobrze ze zmianami. Zwykle masz do czynienia z różnymi rodzajami wyzwań, zwłaszcza gdy porzucasz swoje systemy wierzeń i że nie możesz w jakiś sposób  nic zmienić. Cóż, opowiem ci trochę o tym, co nadchodzi i możesz wybrać, czy chcesz zmienić czy nie.

Czas mistrzostwa

Skupienie gry tutaj na Ziemi można podsumować jednym słowem zwanym “mistrzostwem”. W rzeczywistości udajecie, że jesteście oddzieleni od Domu i od wszystkich powiązań, które macie z każdym z nas. Udajesz, że jesteś człowiekiem w tej fizycznej bańce biologii. Kiedy udajesz, że jesteś człowiekiem, uczysz się, jak opanować wszystko po jednym kawałku na raz. Zwykle bierzesz lekcje życia, kiedy wchodzisz do gry. Nie tylko bierzesz lekcje życia, ale pracujesz z nimi w kółko, całe życie po życiu, aby upewnić się, że masz poziom opanowania. Jak dobrze wiesz, teraz wszystko zmienia się bardzo szybko. Największym wyzwaniem, jakie teraz widzimy na planecie Ziemia, jest to, że wszyscy możecie być częścią bardzo prostej separacji.

Przy tak dużej separacji ludzie zaczynają się bać, to właśnie robią. Wracają do swoich systemów wierzeń, zaczynają się oddzielać i zaczynają skupiać się na dbaniu o siebie, zamiast łączyć się z całością. To powoduje, że jego własny zestaw wyzwań idzie w dół, a wszyscy działają oddzielnie. Daj nam inny pogląd na to, co się dzieje. Widzisz wiele zamieszania i frustracji. Ludzie używają energii na różne sposoby, a teraz doświadczacie manipulacji na tak wielu różnych poziomach. To niewiarygodne i większość z nich dzieje się praktycznie na otwartej przestrzeni, ponieważ jest to jedyny sposób.

Nawet jeśli naprawdę nie masz już żadnych sekretów, zawsze możesz zdecydować się uwierzyć w to, co chcesz. Twoje przekonania są u podstaw wielu frustracji, a to z kolei powoduje separację. Uważamy za fascynujące, że ludzie mają takie systemy, które dzielą się swoim bogactwem i działają na rzecz wspólnych celów. Weźmy pod uwagę bardzo prostą ilustrację ubezpieczenia w każdej sytuacji, czy to ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne czy jakiekolwiek inne ubezpieczenie. Podstawową ideą jest rozłożenie ryzyka, tak aby nikt nie musiał płacić kwoty absorpcyjnej. Kiedy przechodzisz do tego rodzaju separacji, w której jesteś teraz, ludzie zaczynają widzieć mniejszy obraz zamiast większego i zaczynają ponownie badać. Niektórzy słusznie pytają: “Dlaczego płacę za tę osobę? Dlaczego powinienem płacić za to, by czerpać korzyści z własnej kieszeni? “A więc te systemy zaczynają padać.

2019 Rok zmian

Rok będzie wypełniony wieloma zmianami. Mówimy ci, że to się dzieje i nie będziesz musiał zajmować się tymi samymi początkowymi problemami. Jednak planeta się zmienia. Kiedy będziesz świadkiem tej zmiany, zobaczysz, jak ludzie się boją. Kiedy zaczną lękać się, powrócą do swoich własnych systemów wierzeń i izolują się. Odsuną się umyślnie od innych z obawy, że zamierzają oddać za dużo. Niestety, jest to norma z ludzkością. Kiedy wchodzisz w lęk, oddzielasz się, ale to jest to, o co prosimy was wszystkich, abyście zaczęli nad tym pracować.

Małe grupy inicjujące

Znajdź sposoby, które możesz zunifikować nawet w małych grupach, ponieważ teraz mogą zrobić więcej dla ludzkości, aby przejść do następnego poziomu. Kiedy gromadzą się duchy, energia jest wzmacniana wykładniczo. Ale kiedy ta energia jest zharmonizowana w małych grupach, staje się jak skoncentrowany laser. Jest to czas, w którym może to zrobić ogromną różnicę, szczególnie w obliczu nadchodzących zmian na Ziemi. Czy mała grupa duchów spotyka się regularnie. Zaczynasz gruntować światło w głęboki sposób, a te będą w rzeczywistości znacznikami do naśladowania dla innych.

Innymi słowy, masz możliwość wyjścia z trudności i wyzwań. To nie musi wpływać na ciebie w ten sposób. Czy masz w tym swój udział? Tak, niektórzy tak. Niektórzy z was mają bardzo konkretne zadania. Twoje umowy są takie, że gdyby to miało miejsce w określony sposób, obudziłbyś się ze snu, który pojawił się w idealnym momencie z twoją częścią układanki. Inni mogą pozostać w zamieszaniu, ale kiedy to się stanie, nie myśl, że robisz coś złego lub że w jakiś sposób nie jesteś wystarczająco dobry. Ogólnie. Oznacza to po prostu, że masz umowę.

Podążaj za głosem serca, a to zmieni wynik twojego świata. Pamiętaj, w niektórych przypadkach twoje kontrakty są zakończone jednym zdaniem, uśmiechem lub poklepaniem po plecach. Tak, wszyscy możecie połączyć to i razem. Jak przejść przez ruchome piaski, które szybko zatopią wszystko, jeśli zatrzymany zostanie ruch do przodu? Jedynym sposobem na to jest trzymanie się za ręce, bo to jest jedność.

2019 Pozycjonowanie na wyższy poziom

Kiedy przeprowadzisz się do 2019 roku, wiele rzeczy się wydarzy. Po pierwsze, będziesz miał wiele okazji do tego, by coś się wydarzyło w sposób, o którym nigdy wcześniej nie śniłeś. Jesteś teraz na etapie, w którym rzeczy nie działają bardzo prosto; ludzie wyraźnie manipulują rzeczami za sceną.

To, co się tutaj dzieje, to praca z sadzeniem nasion dla kolektywnej wibracji ludzkości, która niesie nową, wymiarową rzeczywistość. To jest absolutnie zdumiewające. Widzicie, moi drodzy, postęp rzeczy się rozpada. Czemu? Ponieważ to, co się dzieje, kiedy całkowicie się rozpadniesz, zaczyna się od nowa. Dlaczego chcesz zacząć od nowa? Teraz wracasz do tego opanowania i to kluczowy element. Od twojego pierwszego życia na tej planecie udawałeś, że jesteś oddzielony, a twoim zamiarem było opanowanie sztuki mistrzostwa. Tak, w ten sposób opanujesz wszystko, co się pojawi. Zabrało ci życie po życiu. Niektórzy z was są perfekcjonistami i mimo, że osiągnęliście bardzo wysoki poziom opanowania w pewnych dziedzinach, zdecydowaliście się ponownie wziąć tę lekcję życia, abyście mogli ją naprawdę doskonalić. Kiedy już to zrobisz, po prostu przejdziesz do kolejnej lekcji życia, na którą się zapisałeś. Masz szansę w przyszłym roku, aby zacząć opanowywać rzeczy bardzo szybko, o wiele szybciej niż ludzie kiedykolwiek sądzili wcześniej.

Zazwyczaj opanowanie nawet jednej z 12 podstawowych lekcji życia może trwać do 40 lub 60 wcieleń, zanim przejdzie się do następnej. Co by było, gdybyś mógł przyspieszyć rzeczy i nagle był w stanie opanować kilka naraz. Czy możesz sobie wyobrazić, jak zmieni się życie na planecie Ziemia? Mówimy wam, że tak jest i zaczyna się ona w 2019 roku, a otwarcie osiągnie szczyt w 2022 roku. Ale jak możecie przenieść się do tej świadomości jedności w piątym wymiarze, w którym obecnie jesteście? Wspomnieliśmy już o spirali i wkrótce zaczniecie myśleć również w tych kategoriach.

Myśl spiralna

Gdy ludzie zaczną myśleć w spiralnym myśleniu i skupiać się w inny sposób, wszystko będzie dla ciebie szybsze. Będziesz miał możliwość komunikowania się bardzo podobnie do dni Lemurii, z otwartymi sercami. Nauczyciele będą mieli możliwość pracy z uczniami, którzy będą mieli pytania i szukają odpowiedzi. Chociaż nie zawsze masz odpowiedzi, możesz pomóc im w doskonaleniu swoich pytań. Kochani, na tym polega mistrzostwo. Mistrzowi uzdrawiacze budzą się ze snu w niesamowitym tempie, a ty możesz zrobić kilka rzeczy, by z tym pracować. Po pierwsze, możesz być tam, aby zaoferować pomoc w jakikolwiek możliwy sposób. Wasze nauki, wasza prawda i wszystkie te rzeczy, których nauczyliście się przez wszystkie wasze życia jako duch, mogą służyć. Zaczynasz wracać do siebie i uzyskać dostęp do wszystkich tych wielowymiarowych kawałków jako jednego. Jeśli zaczniesz używać tego prezentu, możesz uzdrawiać jeden na jednego na tak wiele sposobów.

Wielu z was pozostawi odciski, nawet różne rodzaje energetycznych odcisków. Niektórzy zostawią te odciski w rzeczach, których dotykasz i pozostawiasz innym, aby je znaleźli i podnieśli. Na przykład, niektórzy będą mieli magiczną zdolność dotknięcia klamki drzwi i zostawią piękną energię, aby wszyscy, którzy podążają za tobą, dotykając w ten sposób gałki drzwi, zapalą się.

Ogrodnicy serca

Innym sposobem, w jaki wielu z was będzie pracować z innymi, jest sadzenie nasion. Kochani, niektórzy z was są cudownymi ogrodnikami serca. Masz zdolność pomagania ludziom obudzić się ze snu, leczyć siebie i wyjaśniać własne energie. Wielu z was naprawdę jest w tym całkiem dobrych. Wiele z tego dzieje się nie tylko dlatego, że chcesz opanować, ale także twoich uczniów. Możesz nauczyć ich, jak opanować jedną rzecz po następnej, co robisz podczas pozostałego czasu na twojej planecie. Jesteś mistrzem wszystkiego, co możesz, tak, że kiedy wkroczysz na następny poziom, nie będziesz musiał nosić przy sobie tych lekcji. Nie musisz próbować przejść przez wszystkie te trudności, aby ponownie odtworzyć te sytuacje. Nowa harmonia z Ziemią.

Jest jeden kluczowy element, na którym wszyscy chcielibyśmy się skupić, szczególnie w 2019 roku, i to jest twój związek z Ziemią. Wszyscy ludzie doświadczają ogromnej zmiany, ale tak samo jak Ziemia i ty jesteś jej częścią. Niosą Państwo gęste ciało fizyczne, które faktycznie składa się z Ziemi, ponieważ fizyczne ciało nie jest wasze. Kiedy patrzysz w lustro, widzisz, że ciało odbija się od ciebie. Ale ty nie jesteś tym ciałem. W przyszłości ludzkość przejdzie do wyższej formy o znacznie mniejszej gęstości. W międzyczasie dzieje się tak, że ludzie mają okazję do opanowania rzeczy, jeden po drugim, aby przejść do następnego poziomu.

To opanowanie połączenia z Ziemią będzie niewiarygodnym celem na rok 2019. Powiedzieliśmy wam, że jakiś czas temu, kiedy nadejdzie czas 2022, znajdziecie się w środku innego cyklu słonecznego. Te cykle mogą rozpocząć wysyłanie rozbłysków słonecznych lub “CME “Jak je nazywacie, koronalne wyrzuty masy. Zasadniczo są to cząstki słońca, które nadchodzą do ciebie. Niektóre z nich już dobrze znasz, promienie x, promienie gamma itp. Oraz promienie światła we wszystkich formach światła widzialnego. Pojawiają się także nowe cząsteczki, ale masz osłabioną tarczę obronną. Pole magnetyczne wokół planety Ziemia drastycznie zmniejsza się i obecnie spada o jakieś 26 procent w porównaniu do tego, co było zaledwie sto lat temu. To drastycznie zmniejsza ilość filtru, który zapewnia ochronę. Słońce wypluwa te cząstki, zwykle twoje pola magnetyczne rozpraszają i neutralizują je. Jednak tym razem może być inaczej. Jeśli Ziemia stanie się zbyt naładowana od wybuchów słonecznych w ciągu 2022 roku, może to spowodować poważne wyzwania.

Co możesz z tym zrobić? Cóż, nie masz wpływu na Ziemię lub jej magnetosferę w fizycznej postaci. Ale robisz to z jej sercem, ponieważ kochasz Ziemię i to może uzdrowić planetę, jeśli tylko tyle energii zostanie na to wydane. Wielu z was wciąż przechodzi przez żałobny proces uczenia się. Podobnie jak przejście do idealnego nowego domu, będzie miejsce dla Ciebie, aby rosnąć wraz z rodziną i to wszystko, czego potrzebujesz. Ale pewnego dnia pakujesz wszystko ze swojego starego domu, przygotowując się do kolejnego ruchu. Przechodzisz od pokoju do pokoju, pamiętając wszystkie te piękne wspomnienia, które powstały w tym domu. Pamiętasz wszystkie wydarzenia, wszystko, co się wydarzyło, i wszystkie uśmiechy, które tam się odbywały, ale robiąc to, również rozpaczasz.

Cóż, drodzy, planeta Ziemia i jej ludzie nie są zbyt dobrze zorientowani w rozpaczaniu. Ludzie po prostu nie mają pojęcia, co zrobić z tymi emocjami. W następnej grze mamy nadzieję, że będziesz się tego uczył w swoich szkołach, ponieważ proces żałoby może albo podnieść sprawę bardzo szybko, albo spowolnić postępy każdego. Są różne fazy, takie jak czas, kiedy masz dość. Czujesz się chory i zmęczony chorobą i zmęczeniem, a następnie przechodzisz fazę gniewu. Ale nie próbuj go skracać lub myśl, że musisz rozwiązać cały proces żałoby, abyś mógł przejść do następnego poziomu.

Obserwowanie gwiazd

W tej chwili wielu twoich naukowców koncentruje swoje badania na Marsie, ale jak człowiek może zbudować całe życie na Marsie? Jak możemy rozszerzyć naszą świadomość? Dowiesz się o wiele więcej o systemach wokół ciebie, szczególnie o tym, co działo się na Marsie. Kochani, to ty byłeś tam dawno temu przed twoimi wspomnieniami i z pewnością przed jakąkolwiek nagraną historią tamtych czasów. To, co mówimy wam, drodzy, to to, że nie musicie już tam iść. Możesz podejść tam, gdzie jesteś i stworzyć nową grę. Jak to będzie wyglądać? Czy to oznacza, że ​​musisz uwolnić ciało? Czy będziesz musiał przejść proces śmierci? Nie, nie będziesz. Możesz dosłownie zintensyfikować wibracyjne przyrosty, aby osiągnąć to, co jest potrzebne.

Czy będzie to mylące? Tak, możemy zagwarantować, że będzie to mylące. Stopniowo to, co się stanie, to to, że nie masz już problemów fizycznych. Nie dzieje się to natychmiast, ale z biegiem czasu dzieje się to szybciej. Jeśli jednak twoje wibracyjne częstotliwości nie pasują do tego, w pewnych momentach staniesz się niewidoczny. To może być trudne dla wielu z was, którzy mają niesamowitą wrażliwość i zdolność empatii.

Nie trzeba już czekać. Można rozpocząć wchodzenie w te wyższe wibracyjne ciała i do nowej gry. Co najważniejsze, wykorzystaj czas pozostały w swoim gęstym ciele fizycznym, aby opanować wszystko, co możesz. Szukaj każdej okazji, aby nauczyć się czegoś nowego, aby uchwycić coś nowego, zagrać, a nawet odważyć się na niepowodzenie. Och, uwielbiamy to, że jest tak wiele możliwości. Te następne miesiące mogą być dla was wszystkich bardzo ekscytujące. Nie lękajcie się. Podejmij próbę, spróbuj wrócić do siebie w każdy możliwy sposób, nawet jeśli wszyscy jesteście oddzieleni. Lub nawet jeśli jesteś niewidzialny w tej grupie, wyślij miłość, ponieważ nigdy nie będziesz odłączony. To jest ten fragment, który chcemy zawsze znać, drodzy.

Dlatego zawsze pociągało Cię słuchanie wiadomości z drugiej strony zasłony, ponieważ ponownie je łączysz w swoim sercu. Nie musi dzwonić prawdę w twojej głowie, ani w uszach, ani w oczach, ale w twoim sercu zawsze tak będzie. Przypominamy ci, kim naprawdę jesteś i to jest nasza praca. To nasza jedyna praca, ponieważ nie jesteśmy tu po to, aby zmienić świat lub pokazać otwarte drzwi. Jednak wkrótce wiele z tego doświadczycie, szczególnie od innych istot, które pracują z wami od dłuższego czasu. Wiedz, że nigdy nie jesteś sam i będziesz miał pomoc. Kiedy poczujesz tę separację, zwiększ ją, ponieważ jest coś, co możesz opanować w tej chwili. Przejdź do następnego poziomu i obserwuj, co się dzieje, a następnie naucz swoich uczniów, aby zrobili to samo.

To zmieniający się świat, kochani. Przybyliście tutaj specjalnie z tym, aby dać, a więc największym zaszczytem, ​​który pomożemy wam ponownie dołączyć do tego, kim naprawdę jesteście. Trzymaj to lustro przed sobą, Następnie pomóż wszystkim swoim uczniom podjąć ten krok i traktujcie się wzajemnie z szacunkiem, gdy przechodzicie przez tę nową grę. Pielęgnujcie się nawzajem i grajcie razem. Trzymaj te drzwi otwarte, gdy tworzysz całkiem nowy zestaw zasad. To magiczny czas być człowiekiem na planecie Ziemia. Obserwujemy każdy krok, który wykonujesz z miłością, honorem i wdzięcznością.

Espavo, drodzy, jestem Strażnikiem Czasu.

________________________________________________

Połączenie Serca

Autor: Barbara Rother

Steve i ja wysyłamy Tobie i wszystkim Twoim bliskim najcieplejsze życzenia świąteczne. Bez względu na to, jak świętujesz, mamy nadzieję, że poświęcisz ten czas, by połączyć swoje serca. Pamiętaj, że nigdy nie jesteś sam, wszyscy jesteśmy duchową rodziną. Trzymajmy się za ręce i stwórzmy magię w roku 2019. Doceniamy każdego z was. Od naszych serc do twojego.

Z całą naszą miłością i światłem

Barbara i Steve

Espavo to organizacja non-profit zajmująca się rozpowszechnianiem Światła poprzez inicjację

Translation: Polish Lightworker

Copyright Notice:
Copyright 2000 – 2018
This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part. Please credit: www.Espavo.org
Thanks for helping to spread the Light!