Listopad 2018

Resetuj

Pozdrowienia z domu,

Jestem Elrah o rytmicznej służbie. Przyszedłem dziś do was, aby zabrać was w podróż i opowiedzieć wam trochę o nadchodzących kilku miesiącach na planecie Ziemia. Pierwsze cztery miesiące 2019 roku będą ogromne dla całej ludzkości, ponieważ masz możliwość zaprojektowania ogólnego kierunku na następne 20 lat. Czy to oznacza, że ​​nie możesz zmienić rzeczy po ponownym ustawieniu kursu? Tak, moi drodzy, możecie zmieniać rzeczy w dowolnym momencie. Możesz przesłać dużo energii, ponieważ jesteś na planecie, aby dokonać swobodnego wyboru. Są jednak otwory i energiczne ramy czasowe, które są lepsze od niektórych zmian, które zawsze chciałeś wprowadzić. Teraz powiem ci, co się dzieje z większego aspektu rzeczy. Pewnie wszyscy zastanawiają się, co się dzieje na tym świecie, a zwłaszcza, co stało się z waszą polityką i rządami.

Wiele z tych energii znajduje się obecnie na bardzo dużym przesunięciu, tak jakby ktoś wyciągnął spod ciebie dywan i wstrząsnął nim zbyt mocno. Cóż, to musiało się stać, aby podjąć kolejne kroki. Pamiętajcie, drodzy, nie chodzi o naprawianie wszystkiego. Chodzi o opanowanie wszystkiego, co wchodzi w twoją dziedzinę. Masz więcej rzeczy, niż pewnie kiedyś żonglujesz. Ale radzisz sobie z tym lepiej, niż myślisz. Jesteś tutaj, aby coś zmienić, a już zrobiłeś ogromny postęp. Kochani, pierwsze cztery miesiące 2019 roku będą kluczowe dla wielu z was, i będziesz musiał zmienić wiele osobistych rzeczy.

2019 Drogi boczne

Niektórzy z was będą mieli otwarte drzwi, inni będą mieli zamknięte drzwi. W przeważającej części będziesz miał okazję wkroczyć w zupełnie nowy świat, zupełnie nowy sposób myślenia w nowej energii. Będzie to znacznie bardziej zgodne z twoimi upodobaniami, w większej harmonii z tobą. Teraz, moi drodzy, wciąż jesteście tutaj w czasach ostatecznych, kiedy na waszej planecie może być wiele wyzwań. Jednak nie zawsze oznacza to, że musisz być w samym środku. Są miejsca, w których możesz być, możliwości, w które możesz się znaleźć, i granice, które możesz ustawić dla tego, co weźmiesz do swojego świata, a czego nie. Wszystko to jest nie tylko możliwe, ale także bardzo łatwe do zdefiniowania, szczególnie teraz. Dlatego chcielibyśmy, abyście zastanowili się nad tym, do jakiej roli wejdziecie w 2019 roku.

Jak byś się czuł, gdybyś wszedł w pełni obudzony ze wszystkimi swoimi zdolnościami twórczymi? To całkiem ciekawy proces. Nie możemy sobie wyobrazić wszystkich rzeczy, które stworzyłeś z nudów. Nadszedł czas, aby spojrzeć przed siebie i zacząć widzieć większy obraz. Od teraz do końca kwietnia 2019 r. Zostaną otwarte drzwi, które nadadzą rozpędu przez następne 20 lat. To świetny czas na kreatywność i wprowadzenie tego marzenia w ruch.

“Czy naprawdę robię to, co przyjechałem tutaj zrobić?” Cóż, w nadchodzących miesiącach można wprowadzić kilka korekt, aby dostosować się do tego okresu na początku 2019 r. Będzie to bardzo ważne dla wielu osób, aby ustawić swoją energię na to, co ma nadejść. Masz wiele zmian, ale ponownie możesz zmienić ścieżkę w dowolnym momencie. To jest bardzo proste. Czego chcesz być częścią? Jak chcesz pomóc? Gdzie chcesz być za 15 lat?

Tak naprawdę to się uda i jest to dość fascynujące. Niektórzy z was myślą, że woda wzrośnie. Mówimy ci to: rzeczy będą miały miejsce na planecie Ziemia, a niektóre wydarzenia są oczekiwane, inne nie. Zmiany staną się bardziej intensywne, dlatego prosimy Cię, abyś zastanowił się, gdzie chcesz być, gdy te zmiany będą postępować.

W rzeczywistości przyszedłeś z wyjątkową częścią układanki. Tak, w pewnym momencie zostaniecie wezwani do służby; możesz to wiedzieć, albo nie. Od teraz do pierwszych czterech miesięcy 2019 roku to idealny czas na ponowne ustawienie się. Może to być przeniesienie do nowej lokalizacji lub może to być początek tej działalności, którą chciałeś.

Być może będzie to pisanie tej książki, którą chcesz napisać. Nadszedł czas, aby ponownie ustawić się w kolejnej fazie gry. Tak, niektórzy z was będą chcieli udać się w góry i chronić siebie. Inni w końcu staną w samym środku zmiany, ponieważ tam właśnie ich układanka pasuje najlepiej. Wielu z was będzie chciało tam być we właściwym miejscu i czasie, ponieważ macie umowy, które zaczną się rozkładać. Możesz mieć możliwość pomocy komuś, a może nawet nie zdasz sobie z tego sprawy. Być może ta osoba mogła odegrać bardzo krytyczne punkty w twoim obecnym życiu i we wcześniejszych wcieleniach. Będziesz miał wiele okazji, aby ludzie przyszli do ciebie po rzeczy. Być może jest to dla ciebie ukończenie, chociaż coś, czego w ogóle nie znasz. Z biegiem czasu, kiedy to nastąpi, będziesz miał możliwość oczyszczenia rzeczy zarówno do przodu, jak i do tyłu.

Czas spiralny

Jesteś teraz w spiralnym czasie, który jest całkiem inny niż to, do czego jesteś przyzwyczajony. To zajmie trochę czasu ludziom, aby w pełni zrozumieć pojęcia. Moi drodzy, teraz możecie zobaczyć znacznie więcej swojej przeszłości w swojej przyszłości. Większość kolektywu patrzy w przeszłość, ponieważ nie nauczyli się jeszcze patrzeć w przyszłość. Teraz pokażemy ci także to. Zrobimy to szybko, bo przychodzi to dla całej ludzkości. Teraz, gdy wprowadziłeś się w spiralę, być może zauważyłeś zmiany. Poczujesz to najpierw na zewnętrznych krawędziach świadomości, a z biegiem czasu dostroisz ją do swojej podstawowej wibracji.

W ciągu następnych kilku miesięcy, jeśli masz pozycję, w której musisz się znaleźć w tym miejscu, prosimy, abyś zaczął to robić. Czas wykonać te ruchy, uchwycić rzeczywistość i zacząć z niej korzystać. Jeszcze kilka chwil temu channeler odpowiadał na pytanie o depresję na waszej planecie i mówił o tym, jak uzyskać narzędzia. Jednym z nich, o którym wspomniał, było czyszczenie garażu. Mamy nadzieję, że sam to usłyszał! Cokolwiek jest potrzebne, aby uchwycić twoją rzeczywistość, ustawić otoczenie i wspierać to, kim naprawdę jesteś. To będzie bardzo ważne w tych czasach. Te kilka następnych miesięcy nastąpi szczególnie szybko i będzie raczej krytyczne. Niektórzy z was przekonają się, że macie prezenty, o których mogliście nie wiedzieć.

Następna fala jest w drodze

Niektórzy z was mają konkretne umowy do spełnienia, rzeczy, które zamierzasz robić w sposób, który możesz pracować z innymi ludźmi. Ale mówię wam, drodzy, wszyscy jesteście magiczni! Harmonogram jest idealny dla wielu twoich przebudzeń. Wielu członków rodziny E jest teraz w powijakach. Ponieważ tak wielu jest teraz dziećmi, nie czujesz ich wszystkich. Zaufajcie, że oni są tutaj, a poczujecie więź, czy macie dzieci, czy nie. Poczujesz, że podstawowa obsługa zmienia się. Zamiast walczyć i spierać się o tę lub inną stronę, możesz zacząć powracać razem jako ludzie, którzy tylko udawali, że są oddzielni.

Widząc swoje życie z kontrastem

Bardzo trudno jest stąd dojrzeć, prawie tak, jakbyś widział tylko jedną stronę osoby. To naturalne wycofanie się z biegunowości trzeciego wymiaru. Gdy zaczynasz odciągać rzeczy, ludzie chwytają je mówiąc: “Nie, nie potrzebuję tego teraz.” Lub “Chcę tego zamiast tego, tak żyję moim życiem.” Tak, masz kilka bardzo interesujących rzeczy, które Miało miejsce. Pożyczyłeś pieniądze swoim systemom politycznym, a teraz prawie przejęli kontrolę. Przekonamy się, jak dobrze możesz wycofać tę moc i sprawić, by Twój głos był słyszalny. Mówimy ci również, że jest to część zmian, które mają miejsce wszędzie. Nie czuj się przygnębiony, jeśli nie dostałeś czegoś i ufaj, że twoje głosy będą słyszane w inny sposób.

Czuć się zagubionym?

Nie zniechęcaj się, jeśli nie wiesz dokładnie, gdzie powinieneś pójść. Wszystko zaczęło się zmieniać, jak się przekonacie w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Zasłona odsunie się na chwilę. Wtedy będziesz mógł zobaczyć, gdzie powinieneś być, a ponownie przyłączysz się do tego, co miałeś na myśli, kiedy tu przyszedłeś, ponieważ każdy z was ma bardzo konkretny cel.

Chociaż energia porusza się na twojej drodze, czasami masz umowę na pracę z tą energią, aby zmienić i przesunąć ją, by ją gdzieś zakotwiczyć. Szukaj więc tych szans, które nadchodzą. Jesteśmy z ciebie bardzo dumni. Przyszedłeś we właściwym czasie. Po prostu musisz pojąć, co robisz, a następnie poprosić o następny kawałek i przejść przez niego. Jesteście mistrzami planszy, kochani, budzicie się ze snu.

Z największym zaszczytem pozdrawiamy Cię w ten sposób. Prosimy was, abyście traktowali się nawzajem z szacunkiem. Oczywiście, pielęgnujcie się nawzajem przy każdej okazji. Możesz też trochę grać z rytmem. Będzie fajnie! Ciesz się podróżą i graj dobrze razem.

Jestem Elrah o rytmicznej służbie.

Espavo

Grupa

______________________________________

~ Połączone serca ~

Autor: Barbara Rother

Czas na podziękowanie

Tutaj, w naszej części świata, przygotowujemy się na nasze Święta Dziękczynienia. Jest to czas, kiedy zbieramy się z przyjaciółmi i rodziną świętując nasze błogosławieństwa wspaniałymi posiłkami i poświęcamy czas, by podziękować. Nasza rodzina ma tradycję, gdy gromadzimy się przy stole. Zanim zaczniemy cieszyć się naszym posiłkiem, trzymamy się za ręce i jeden po drugim dziękujemy. Często drażnie rodzinę, że przygotowana przez nas uczta będzie zimna do czasu, gdy będziemy jeść, ponieważ wszyscy mamy tyle wdzięczności. Ta tradycja daje nam możliwość docenienia siebie nawzajem i naszych licznych błogosławieństw.

Ważne jest, aby poświęcić czas na podziękowanie w ciągu całego roku. Zamiast skupiać się na negatywnych sytuacjach na świecie, świętuj dobro w naszym świecie. Steve i ja siedzieliśmy, oglądając druzgocące wieści o ostatnich pożarach w Kalifornii. Nasze serca były zasmucone stratą, której doświadczyło wiele osób. Spojrzeliśmy na siebie i wyraziliśmy wdzięczność, że mamy piękny dom i rodzinę. Skupianie się na pozytywach otwiera przestrzeń, aby stworzyć więcej radości, która może być nasza, jeśli zaakceptujemy to stworzenie. Negatywność przyciągnie więcej tego samego. Wiem, że nie możemy żyć w świecie szczęścia przez cały czas. Z nadzieją przechodzimy przez wyzwania z miłością i wsparciem innych.

Chociaż ciężkie czasy wydają się pochłaniać nasze życie, ostatecznie przemijają. Szczęśliwe czasy powrócą, jeśli będziemy żyć w przepływie życia. Ważne jest, aby nie projektować przyszłości, w której mogą pojawić się rozczarowania. Może być ludzką naturą wyczarować najgorszy scenariusz. Zamiast tego stawiajcie życie krok po kroku, stojąc z postawą, że będziecie świętować dobro i uczyć się z wyzwań. Uwalniam się od myśli ograniczających moje życie. Starannie wybieram moje pozytywne myśli, jednocześnie pozwalając, by negatywne zostały uwolnione z mojego umysłu. Chodzę z duchowym zaufaniem z wyraźną intencją mojego najlepszego życia.

Moja ukochana teściowa dała mi te słowa wiele lat temu, wszyscy wiemy, żyjemy, kochamy i śmiejemy się. Te słowa zrobiły wrażenie na moich wczesnych latach odkrywania kim jestem. Wiedziałem, że to były słowa, które wnosiłam w moje codzienne życie. Życie może być po prostu cudowne, jeśli pozwolimy na to. To, co dzieje się w naszym życiu, sprawia, że ​​stajemy się osobą, którą chcemy się stać.

Wszyscy mamy problemy. Są to lekcje życia w naszym życiu. Mamy również wiele powodów do wdzięczności, jeśli poświęcimy czas na wyrażenie wdzięczności. Zrozum problemy innych. To pozwala nam skupić się poza własnymi problemami. Bycie życzliwym, podnoszącym na duchu i pomocnym może przynieść korzyści wszystkim.

Dziękuję dziś i za każde jutro jestem błogosławiona, aby żyć.

Z miłością i światłem,

Barbara

Espavo to organizacja non-profit zajmująca się rozpowszechnianiem Światła poprzez inicjację

Translation: Polish Lightworker

Copyright Notice:
Copyright 2000 – 2018
This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part. Please credit: www.Espavo.org
Thanks for helping to spread the Light!