Wrzesień 2018

Seksualne Uzdrowienie Ludzkości

Pozdrowienia, moi drodzy.

Jestem eM, i dołączam do was w tym dniu z bardzo szczególnym zamiarem. Jak wiesz, jestem zrównoważonym bytem. Nie muszę rozdzielać się na męski lub żeński. Po tej stronie zasłony nikt tego nie robi, ale gdy przedstawiam się w waszym świecie, robię to jako zrównoważoną męską i żeńską istotę. Dziś mówię o tym, ponieważ chcemy mówić o seksualności na waszej planecie. Czym jest seksualność? Zaczyna się jako oderwanie dwóch aspektów od siebie. Piękna, magiczna dama o imieniu Merlia. Jest kobiecym aspektem Merlina, który wszedł w ten wymiar jako człowiek i jako taki musiał się oddzielić, by grać w tę grę. Tak, zawsze mówimy o separacji. Ludzie udają, że są oddzieleni. Wszyscy udajecie, że jesteście od siebie oddzieleni, ale musicie także rozdzielić swoje różne strony w sobie.

Teraz wkroczyłeś w piąty wymiar i rzeczy się różnią. Jak wspomnieliśmy, kiedy ostatnio zebraliśmy się razem, przeniosłeś się w spiralę. Spiralne myślenie i spirala to coś, do czego ludzie jeszcze zwyczajnie jeszcze nie są przyzwyczajeni. Moi drodzy, teraz zaczynacie to widzieć. To jeden z powodów, że wszystkie te seksualne złe uczynki są odkrywane. Czy nie jest to interesujące, że niedawno odkryłeś nową warstwę seksualnego niewłaściwego postępowania przez ludzi, którzy, szczerze mówiąc, naprawdę powinni wiedzieć lepiej? Ale o co w tym wszystkim chodzi? Często pojawia się u tych, którzy się od siebie oddalają, bardzo starając się zagrać w grę polegającą na udawaniu tylko jednej części siebie. Śluby celibatu są tego doskonałym przykładem. Oczywiście, wyzwaniem związanym z wykorzystywaniem seksualnym we wszystkich postaciach jest to że jest przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Uzdrawianie Pokoleń

Podajmy przykład człowieka, który nadużywa swojego młodego syna. Cóż, ten młody człowiek na ogół dorośnie, a wykorzystywanie własnych dzieci będzie podobne. Ale co jeśli syn zdecyduje się na zmianę? Może bardzo dobrze dorastać i mówić: “Nie będę maltretował moich dzieci!” A jeśli wykona pracę, osiągnie niewiarygodne uzdrowienie w sobie. Jednak nie kończy się to na tym, ponieważ uzdrowienie idzie do przodu i do tyłu na osi czasu. Nie tylko leczy swoje dzieci, które nie muszą doświadczać przemocy, ale leczy także swojego ojca, dziadka, babcię, prababkę i wszystkich tych, którzy użyli  tę energię. Ta niszczycielska energia może być przekazywana na wiele sposobów; można go fizycznie odgrywać poprzez fizyczne obrażenia, akty seksualne, a nawet nadużycia emocjonalne.

Z drugiej strony, powiedzmy, że ten młody człowiek, który był maltretowany, dorasta i nie wykonuje pracy. Zamiast tego robi coś, co nazywamy “białe pięści “, powstrzymując się, ale wciąż doświadczając gniewu, nawet jeśli nie działa. Jeśli ma dzieci, ta energia nadal będzie im przekazywana w podobny sposób, jakby je nadużywał. One z kolei przekażą je swoim dzieciom. I tak dzieje się z pokolenia na pokolenie, aż do momentu, gdy ktoś w końcu wyjdzie i złamie łańcuch.

Nowa wizja w spirali czasoprzestrzeni

Częścią problemu jest to, że ludzie doświadczają wszystkiego w czasie liniowym. Tak więc, gdy coś się dzieje, prześlizguje się w przeszłość i mówią: “Och, to jest moje stare”, lub “To zdarzyło się dawno temu. Zapomniałem o tym! “Ale to nie przemija, moi drodzy, ponieważ zostało to zapisane w annałach czasu. To był trzeci wymiar radzenia sobie z tymi trudnymi odciskami. W rezultacie odciski zostały przekazane pokoleniowo, aby można było się z nimi uporać. Ludzie przeszli teraz do piątego wymiaru i masz czas spiralny zamiast liniowego. W spiralnej czasoprzestrzeni energie powracają, pozwalając ci widzieć wstecz i do przodu na osi czasu z dużo większą jasnością. Kiedy był to tylko krąg w czwartym wymiarowym czasie, miałbyś tendencję do powtarzania rzeczy, ponieważ miałeś bardzo mały widok do przodu lub do tyłu. W spirali czasoprzestrzeni widzisz, jakby to się właśnie wydarzyło, i dlatego nie masz już żadnych sekretów. Wszystkie te rzeczy, które zostały ukryte nie tak dawno temu, zaczynają być odkrywane. Tak było z tym, co nazywacie ruchem “ja też”. Chodzi o to, by móc widzieć w czasie kołowym, mieć nową wizję, a następnie wzywać do działania to, co słuszne, a co złe. Mówimy wam, drodzy, o tym, że na tej planecie jest obecnie więcej uzdrowień niż kiedykolwiek wcześniej, szczególnie w kwestiach związanych z wykorzystywaniem seksualnym.

Energia seksualna nie zostanie odrzucona

Seksualność jest istotną częścią twojego ducha i twoich doświadczeń na Ziemi. Jeśli zostanie odrzucony, będzie reagował nadmiernie i wyrażał się niewłaściwie. W twoich mediach informacyjnych widzisz dowody tego w obfitości. Wiele religii naucza, że ​​seks jest podstawową energią, zwierzęcą lub fizyczną częścią ciebie, która nie jest duchem. Jesteśmy tu, by powiedzieć wam, że to odwrotność tego, jak to widzimy. Seksualność jest w rzeczywistości waszą duchową energią płynącą przez ciało. Kiedy oddzielisz tych dwóch i odegrasz rolę bycia dobrym małym chłopcem lub dziewczynką, energia seksualna odciąga i tworzy reperkusje. Co jeśli zdrowa energia seksualna została uznana, a nawet nauczana w twoich religiach? Jest to zaprzeczanie energii seksualnej, która wybucha obecnie w niektórych waszych religiach. Śluby abstynencji idą całkowicie przeciw duchowym naukom, które starają się przekazać. Poczucie winy jest nauczane jako odpowiednia odpowiedź na seks, a z tego powodu duch jest ograniczony w systemie wierzeń. Energia seksualna jest zbyt silna, aby można ją było ograniczyć w ten sposób i wybuchnie w inny sposób, jeśli zostanie odrzucona.

Trudno jest iść naprzód, gdy twoje błędy są ukryte lub zakryte. Tak się stało, ponieważ ludzie spojrzeli w drugą stronę i powiedzieli: “Och, to było w przeszłości.” Albo “Och, on jest teraz lepszy. Jest w porządku. Przenieśmy go w inne miejsce, w którym nie będzie on doświadczał tych problemów. “Tak było wcześniej. Jednak dzisiaj, w czasie spirali, w końcu wszystko wychodzi na wierzch. Patrzysz z powrotem w spiralę czasu, dostrzegając wszystkie niekonsekwencje i wyzwania, a ty je wypychasz na wierzch do uzdrowienia. To niewiarygodne, a my wszyscy za to bijemy bravo.

Wyrok nie ma miejsca w piątym wymiarze

Mówimy ci również, że ważne jest, aby zrozumieć, w jaki sposób to przekonanie zostało przekazane. A co z sprawcami molestowania seksualnego? To, że ktoś był odpowiedzialny za działanie, nie oznacza, że ​​jest złą osobą. To ważna część, ponieważ są to ludzie tacy jak ty. Wielu miało do czynienia z nadużyciami pokoleniowymi i grało to w ich własnym życiu. Pamiętajcie, drodzy, nie ma dobrych ani złych ludzi. Tak, są ludzie, którzy są chorzy; są ludzie, którzy wyrządzili wielką krzywdę innym, i będą mieli za to cenę. Jednak, aby zmieść ten problem pod dywan, mówiąc, że ci sprawcy są w jakiś sposób mniejsi niż wy nie robicie nic, aby rozwiązać ten problem. W rzeczywistości piątego wymiaru z spiralnym myśleniem w czasie, to już nie będzie działać, aby ukryć problem. Każdy z was musi przez chwilę ustawić się w życiu tej osoby, aby spróbować zrozumieć, jak to może się stać. Tylko wtedy zbiorowość ludzkości się uzdrowi.

Twoje więzienia są wypełnione ludźmi, którzy byli maltretowani, ale masz bardzo niewiele sposobów na pracę z nimi. Nie masz dla nich specjalnych lekcji ani metod leczenia. Ten problem jest znacznie bardziej rozpowszechniony niż większość ludzi myśli. Powiemy wam teraz, że 27% wszystkich osób chodzących po waszej planecie miało jakiś rodzaj seksualnego nadużycia, który noszą. To ogromny odsetek, a jednak problem pozostaje w większości ukryty. Współczesne społeczeństwa ukryły to przed wzrokiem i sprawiły, że niewłaściwe jest dyskutowanie otwarcie. Jednak takie podejście nie wystarczy już w piątym wymiarze i spiralnym myśleniu w czasie. Cieszymy się z tych, którzy pracują w tych obszarach i mają otwarty umysł, aby odważyć się na krok naprzód.

Nawet jeśli nauczyłeś się, że jesteś odpychany, rzeczywistość jest taka, że ​​wszyscy macie energię seksualną, pragnienia i potrzeby. W miarę jak się starzejesz, w niektórych przypadkach ma ono nieco inną formę, ale nadal pozostaje. Czy możesz sobie wyobrazić, jak to jest być wychowanym w społeczeństwie, w którym można bezpiecznie i wygodnie ćwiczyć tę energię seksualną, wyzwalając ducha bez poczucia winy? To jest twórcza energia w tobie. To właśnie ja, jako zrównoważony byt, mogę bez konieczności oddzielania się od męskiego lub żeńskiego rozmawiać o tym. Mogę pochylić się tutaj i grać w męski. Mogę tam pójść i być delikatnym i kobiecym, bo nie mam żadnych ograniczeń. Gdy przejdziemy dalej do piątego wymiaru, może się to zdarzyć każdemu. Właśnie dlatego robisz teraz tak dużo sprzątania. Teraz, gdy jesteś poruszony spiralnym myśleniem w czasie, zaczynasz myśleć inaczej.

To nowy świat

Mówimy wam, drodzy, że to cudowny czas na Ziemi. Zarezerwowałeś swoje miejsce, aby być tutaj dokładnie w tym momencie. Świętowaliśmy ogromnie, kiedy wkroczyliśmy w piąty wymiar. Powiedzieliśmy o tym wszystkim, wołając: “To takie ekscytujące!” Jednak w tamtym momencie wielu było przekonanych, że wszystkie twoje problemy na Ziemi wkrótce się skończą. Nie mierzymy sukcesu przez zakończenie oporu. Prawdę mówiąc, wiele nowych problemów pojawiło się, gdy ludzie budzą się codziennie, próbując wprowadzić swoje stare rzeczywistości trójwymiarowe i próbują sprawić, by działały w piątym wymiarze. Wiele problemów systemowych, które były przed ukryciem, jest obecnie odkrytych i podnoszonych w celu dokładnego zbadania. To wspaniale, świętuj to! Nie osądzajcie tego, cieszcie się z uzdrowienia, które teraz może zacząć się dziać w tak wielu dziedzinach. Świętujcie to wspólnie, jako istoty ludzkie, zaczynacie decydować, jaki będzie wasz świat. To jest ekscytujące! Świętuj swoją seksualność, ponieważ ukrywając ją lub zakrywając, starając się być sztywny i poprawny, możesz zabić swojego ducha w sobie.

Jakiś czas temu Keeper zadał pytanie: “Czy po drugiej stronie zasłony jest seks?” Roześmialiśmy się histerycznie z powodu pytania i powiedzieliśmy: “Nie, nie bardzo.” Nie potrzebujemy tego typu interakcji ponieważ wszyscy jesteśmy już połączeni. Wszyscy jesteśmy integralną częścią siebie nawzajem. Ale energia, której doświadczasz podczas chwil przyjemności seksualnej, jest tą samą energią, w której żyjemy przez cały czas. Tak więc, kiedy zrozumiecie trochę więcej na ten temat, zaczniecie rozumieć więcej swojej seksualnej energii i naturalnych ciekawostek na jej temat. Ponadto wkroczyłeś w rzeczywistość piątego wymiaru. Zaczynasz ponownie zjednoczyć wielowymiarowe aspekty siebie. To będzie interesujące, ponieważ w pewnym aspekcie możesz mieć osobę, która jest zrównoważona w swojej seksualnej energii. W innym aspekcie, możesz być wykorzystywany przez samego siebie.

Zgodnie z umową

Kiedy grasz w udawanie człowieka, wskakujesz do jednego z tych ciał na linii czasu, linii pokoleniowej lub nawet w linii genetycznej. Wskakujesz przez kontrakt. Niektórzy z was zdecydowali się na doświadczenie, w którym celowo umieszczacie się w sytuacji wykorzystywanej jako dziecko. Teraz, gdy ściany zaczynają się rozpływać pomiędzy wymiarami, możesz czerpać siłę z innych części siebie w innych wymiarach. Widzicie, drodzy, jesteście doskonałymi istotami. Ale tutaj na Ziemi doskonałość nie może istnieć, więc musisz podzielić swoją doskonałość na te 11 wymiarów. A ponieważ ściany, które dzielą te wymiary zaczynają chudnąć, wielowymiarowe uzdrowienie w tobie jest teraz możliwe, ponieważ masz wszystkie części układanki. Twój duch jest doskonały, udając niedoskonałą. Jeśli zaczniesz przywracać te części, uleczysz siebie i świat.

Jak to jest? Jak ty to robisz? Czy powinieneś usiąść z rękami skrzyżowanymi w określony sposób, czy też istnieje mantra, którą możesz trzymać w swoim umyśle? Nie, drodzy, nie ma tego. Nie ma ustalonej procedury, ale będziesz ją stale odczuwać. Co jakiś czas wpadniesz na pomysł z innego wymiaru czasu i przestrzeni. Czasami możesz poczuć podniecenie w swoim sercu lub prawdopodobnie brak miłości, czyli strach, bez żadnego oczywistego powodu, ponieważ nie wiesz, dlaczego się boisz. Nagle jest to po prostu fala pochodząca z innego wymiaru. Otwórz się na tę możliwość, otwórz to połączenie i zacznij ponownie integrować się w nowy sposób, pozwalając energii seksualnej świecić jasno. Nikt się tego nie boi. Nie musisz tego ukrywać, ponieważ jest ekscytująca i cudowna. Tak, właśnie tam idziesz.

Czy to oznacza, że ​​będziesz musiał połączyć swój seksizm lub stać się neutralnym seksem w następnym wcieleniu? Nie, kochani, to nie jest tak. Wkraczasz w bioluminescencję bardzo szybko, znacznie szybciej, niż możesz sobie wyobrazić. Z tego powodu nie będziesz potrzebował podziałów w taki sam sposób jak teraz. Tak, nadal będziesz doświadczał seksu, ale nie w taki sam sposób. Przeniesienie do bioluminescencji oznacza, że ​​nie będziesz już potrzebował fizycznej ekspresji seksu. Poczekajcie, moi drodzy, aż doświadczysz pierwszego wielowymiarowego orgazmu.

Jedność

Ludzie tak bardzo rozdzielili się. Nie tylko w waszym duchowym doświadczeniu, ale także w waszym społecznym doświadczeniu i sposobie budowania społeczeństw. Społeczeństwo ma oczekiwania co do tego, jak powinien wyglądać młody chłopak lub młoda dziewczyna, a ty masz te pomysły odciśnięte. W piątym wymiarze wiele z tych pomysłów już nie pasuje. Prosimy was, abyście rzucili okiem na to otwarcie i szczerze. Odważ się być tym, kim naprawdę jesteś i pozwól duchowi świecić otwarcie.

Wyobraź sobie, że jest nastolatka, która ma silną energię seksualną i uświadamia sobie, że ludzie patrzą na nią w określony sposób. Nie wiedząc, co to jest i co robić, próbuje się ukryć i uczy się negować coś pięknego. Chociaż zamierzała zrobić coś odwrotnego, staje się bardziej atrakcyjna dla tych, którzy na nią patrzą. Otwórzcie się na to kochani.

Ludzkość nie ma nic do stracenia, gdy idzie o krok dalej w piątym wymiarze. Rozwijający się ludzie wkrótce dowiedzą się o energii seksualnej, a także o tym, jak można ją bezpiecznie i skutecznie wykorzystać. Wtedy będziesz mógł użyć jej bardziej na komendę, zamiast ona nakazać tobie, i to jest duże posunięcie do przodu.

Kiedy zaczniesz pracę z nowymi społecznościami, które wkrótce zaczniesz budować, miej to na uwadze. Nie kładź oczekiwań na ludziach, aby w jakikolwiek sposób powstrzymywali się od seksu, ponieważ tworzy to ujemny wir, który przyciąga różnego rodzaju energie. Mamy nadzieję, że możecie to teraz zobaczyć na waszej planecie, bo dzieje się to w niewiarygodny sposób. To prawie niewiarygodne liczby związane z tym, a my mówimy wam, że odkryliście mniej niż jedną trzecią  w tym jednym obszarze. Czas na spiralę oznacza nigdy więcej sekretów, a ty wciąż się do tego przyzwyczajasz. Kiedy wskakujesz w to i przyzwyczajasz się do tego, więcej rzeczy nadchodzi.

Nigdy więcej sekretów

Nie ma więcej ukrywania się. Zwłaszcza na temat rzeczy, których możesz się bać. Przyjdzie czas, kiedy pójdziecie do Domu, drodzy, że gdy mieliscie sprawcę w swoim doświadczeniu, podziękujecie jemu za to, ponieważ pozwolił wam wzrastać w taki sposób, w jaki nie moglibyście inaczej.

To piękny krok, drodzy, i poruszacie się w niesamowitym tempie z tą ewolucją. Wzrost kobiecej energii jest teraz bardzo potężny na planecie Ziemia i osiąga równowagę, chociaż zajmie to trochę czasu. Jest to dość cicha energia, która jest idealna, ale jest bardzo mocna. Wspieraj to, stój w niej i odważ się pozwolić swojej własnej seksualności być dumnym. To kim jesteś jako duch, a nie człowiek. Tak więc z najwyższym zaszczytem witamy was w ten sposób, dając wam przypomnienia z Domu, pomagając wam wkroczyć w tę nową rzeczywistość. Tak, musisz wprowadzić poprawki. Tak, masz nowe myśli i nowe pomysły, które musisz zrozumieć, aby zintegrować się ze swoją rzeczywistością. Ale wykonałeś niesamowitą robotę do tej pory i mamy największą nadzieję dla całej ludzkości. Widzisz, mamy najlepszych ludzi w pracy. Gdy zaczną się te następne kroki, pomyśl o integracji, z której możesz skorzystać i jak możesz połączyć wszystko z powrotem w jedną doskonałą istotę. Traktujcie się wzajemnie z szacunkiem. Pielęgnujcie się nawzajem przy każdej okazji i grajcie razem.

Jestem eM.

_____________________________________________

Pozdrowienia, moi drodzy.

Jestem Merlia i przybyłam, aby pomóc wam zrozumieć wasze odbicie w otaczającym was wszechświecie. W całej ludzkości zachodzi zmiana i jesteśmy tak podekscytowani, że patrzymy na to: postęp każdego człowieka. Masz teraz możliwość wznieść się na wyższy poziom i żyć wyższą egzystencją. Zaczynasz uziemiać znacznie więcej z piątego wymiaru, o którym niewielu myślało, że jest to możliwe w tak krótkim czasie. Jesteś tu tylko od kilku lat, ale zaczyna się to stawać częścią Twojego stylu życia i jest to dla nas bardzo ekscytujące. Idziecie zgodnie z planem. Jak powiedzieliśmy, że jest wzrost energii kobiecej, ale jednocześnie musi być zrównoważenie męskiej. Tak, to się dzieje również w bardzo cichy sposób. Zmieniają się także społeczne poglądy na wszystko, co się dzieje, co jest dla nas niesamowite. Zaczynasz teraz bardzo szybko wchodzić w zupełnie nową rzeczywistość. eM przyniósł ci informacje o seksualności i wszystkich jej pięknych częściach. Proszę zrozumieć, że to jest podstawa mocy dla was wszystkich. Bez względu na to, gdzie jesteś, bez względu na to, jaka jest twoja historia. To jest energia i esencja z Domu, które przynieśliście, przez które możecie lśnić poprzez swoje fizyczne ciało w dowolnym momencie, którego pragniecie. Wielu z was zaczyna to robić, zyskując z tego pewność siebie. To ciekawe, ponieważ większość z was czuła się czasami wrażliwa na swoją seksualną energię, więc chcieliście się ukryć, aby nie widzieć tej energii.

Witajcie podróżnicy w czasie

“Nie patrz w ich oczy!” Ale co tak naprawdę dzieje się, kiedy patrzysz w ich oczy? Zdumiewające jest to, co się dzieje, ponieważ duchy zaczynają tańczyć. Czy można to źle zrozumieć? Oczywiście, ale z czasem się to zmieni i właśnie nad tym pracujesz. Znajdujesz się w środku ogromnej zmiany na planecie Ziemia, którą zaplanowałeś przed przyjazdem. Teraz wielu z was jest tu dłużej, niż myślisz. Wielu czytających lub słuchających tego teraz podróżowało wstecz w czasie, aby być tutaj w tym momencie, w tym dokładnym skrzyżowaniu czasu i przestrzeni. Trzymasz elementy krytyczne na następny poziom zaawansowania, twój następny poziom istnienia i chciałeś tu być. Zrobiłeś to i teraz energia zależy od ciebie. Twoim zadaniem będzie wzięcie tego i zmielenie go w jakiś sposób, aby działał dla każdego z was. Mówimy wam, drodzy, że jedną rzeczą, którą odkryjecie w spiralnym myśleniu czasowym, jest to, że wrażliwość jest  podstawą waszej mocy.

Nie myśl, że zawsze musisz ją pokonać lub opanować w jakiś sposób. Prawdę mówiąc, jeśli czujesz się podatny na coś, masz okazję przekonwertować tę lukę na swoją moc. To jedna z najpiękniejszych części rosnącej kobiecej energii, a wkrótce zyskasz pewność co do tego, co było dla ciebie wrażliwe.

Dostaliście się do piątego wymiaru i wymagało to dużo pracy. Teraz powoli uziemiasz tą energię, ponieważ cały kolektyw ma trudności ze znalezieniem swojej bazy. Ale robisz postępy i jesteśmy bardzo podekscytowani. Wiedz, że wróciłeś z bardzo ważnymi informacjami. Niektórzy z was wrócili z zaledwie pięcioma słowami, które wypowiedzieliście w idealnym momencie, aby coś zmienić, podczas gdy inni przynieśli nowe pomysły, koncepcje lub sposoby myślenia. Być może przybyliście z drogami odkrywania i stania w swojej prawdzie, przynosząc swoją własną energię seksualną poprzez to gęste ciało fizyczne.

Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc, a nie po to, by pokazać Ci, w którą stronę iść lub otworzyć drzwi. Drodzy, już tego nie potrzebujesz. Jesteśmy tu po to, aby ponownie zrozumieć, kim naprawdę jesteś. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci ponownie dołączyć do tego, co przyniosłeś, niezależnie od tego, czy pochodzi z lat w przyszłości, czy z Domu. Wzywamy każdego z was, abyście znaleźli i trzymali waszą moc. Możesz nawet poczuć to w swoich własnych słabościach, więc odzyskaj swoją prawdę i swoją moc w zupełnie nowy sposób. Już czas.

Obserwujcie, jak kobieca energia stale rośnie na waszej planecie i zachodzi równowaga. Dobra robota, drodzy. Tak więc z najwyższym zaszczytem prosimy was, abyście traktowali się nawzajem z szacunkiem. Pielęgnujcie się nawzajem. Graj dobrze razem.

Jestem Merlia. Trzymam moją energię seksualną dumną i silną. Podejdź i porozmawiajmy kiedyś.

Espavo

_____________________________________________

~ Podłączanie serca ~

Autor: Barbara Rother

Podróżując ponownie

Po tak długim okresie niemożności podróżowania z przyjemnością stwierdzam, że ponownie podróżuję z naszą pracą. Większość z was wie, że w przeszłości miałam obowiązki rodzinne, które uniemożliwiły mi  podróżowanie ze Stevem. Nasza droga Meg Adamson tak łaskawie dołączyła do Steve’a z przeszłymi wydarzeniami w Belgii i Sedonie. Jej obecność i wiedza, którymi dzieliła się ze Stevem, zostały docenione przez wszystkich, a szczególnie mnie. Poczułam spokój, wiedząc, że jest po stronie Steve’a, pomagając mu na tak wiele sposobów.

Niedawno wróciliśmy z magicznego czasu w Holandii. Rozpoczęliśmy naszą wyprawę w Amsterdamie, jednym z naszych ulubionych miejsc, gdzie wyleczyliśmy się z jet lagu. Byliśmy również szczęśliwi mogąc świętować naszą 46 rocznicę ślubu, biorąc romantyczną kolację na uroczą łódkę podczas rejsu pięknie oświetlonymi kanałami w nocy. Jest to doświadczenie, które mieliśmy zrobić od lat.

Następnie wybraliśmy się do miejsca docelowego Egmondnan Zee, gdzie zaprezentowaliśmy pierwsze jednodniowe wydarzenie, a następnie trzydniowe seminarium. Zatrzymaliśmy się w hotelu Zuiderduin. Nasz pokój wychodził na zapierające dech w piersiach morze i uroczą wioskę, w której mieliśmy wspaniałe doświadczenie w kilku miłych restauracjach z przyjaciółmi. Nie, Steve nie chodził ze mną wzdłuż plaży, jak obiecał. Byliśmy tak zajęci i zmęczeni pod koniec dnia, że ​​powiedziałem mu, że będziemy musieli wrócić do tego wspaniałego miejsca, aby cieszyć się pięknem wybrzeża.

Poczułam ożywczą energię, mogąc zaprezentować nasze wiadomosci osobiście. Uwielbiamy wykonywać naszą pracę z naszego domowego studia, ale umiejętność patrzenia w duchowe oczy rodziny i dawania i odbierania takich uścisków serca była długo oczekiwanym doświadczeniem. Otaczało nas wsparcie i miłość od naszego gospodarza Marjana. Zrobił tak znakomitą pracę, upewniając się, że wszystko przebiegło sprawnie przed i podczas wydarzeń. Jego pomocnicy podczas tego wszystkiego, Yvonne i Ann, byli dostępni dla nas na każdym kroku.

Nadal czuję podnoszące na duchu uczucie tej podróży. Byłam pełna radości, aby stanąć obok Steve’a osobiście i przekazać nasze przesłanie. Jego zdolność do przedstawiania informacji z grupy nadal mnie zadziwia. Ten podziw i miłość, którą odczuwam dla niego, sprawia, że ​​jesteśmy razem od tak dawna. On jest opiekunem!

Ta podróż to tylko początek łączenia mojego serca z innymi podczas naszych podróży. Czekam na wiele przygód w przyszłości. Zachowaj uścisk dla nas, gdy zobaczymy cię osobiście.

Z całą moją miłością i światłem,

Barbara

Espavo to organizacja non-profit zajmująca się rozpowszechnianiem Światła poprzez inicjację.

Translation: Polish Lightworker

Copyright Notice:
Copyright 2000 – 2018
This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part. Please credit: www.Espavo.org
Thanks for helping to spread the Light!