Sierpień 2018

Spiralna Czasoprzestrzeń

Pozdrowienia, moi drodzy.

Jestem Strażnikiem Czasu. W tej chwili był moment, w którym musieliśmy zdecydować, kto wchodzi, a ja wystąpiłem naprzód, ponieważ to jest moja specjalność. Czasami przychodzimy również jako kolektyw, ale ja jestem Strażnikiem Czasu i przybyłem w tym dniu, aby porozmawiać z wami o czasie. Na waszej planecie dzieje się tak wiele rzeczy. Chcielibyśmy, abyście byli świadomi, abyście mogli zobaczyć, co się dzieje, zamiast być pochłonięci chaosem. Ten rodzaj energii może dosłownie odciągnąć cię od tego, nad czym pracujesz, po co przyszedłeś. Ważniejsze jest, abyś ponownie przyłączył się do tego, kim jesteś i nasion, które zasadziłeś na Ziemi. Czas jest krytyczny, więc porozmawiajmy przez chwilę o czasie. Utrzymam to na bardzo podstawowym poziomie, abyście zrozumieli koncepcje tego, o czym mówię.

Złudzenie czasu liniowego

Bardzo proste. W pierwszym wymiarze zbiorowym wszyscy jesteście w jedności. Nie ma separacji, więc nie ma potrzeby czasu. Czas oznacza iluzję gry. Powstaje po lewej stronie mózgu, ponieważ lewa strona mózgu nie robi nic więcej poza zaznaczeniem czasu. To zabiera wszystkie twoje doświadczenia i wszystko, co postrzegasz, a następnie umieszcza je w małym pudełku z datą na nim, w efekcie znacznikiem czasu. W ten sposób integrujesz i przeżywasz swoje życie poprzez ten liniowy czas przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Cóż, jak być może wiesz, przeszłość to tylko pamięć. Możemy ci to powiedzieć, ponieważ wielu z was świadomie zmieniło wspomnienia, aby uwolnić się od wielu ograniczeń swojej przeszłości. Daliśmy ci nawet tę modalność do pracy, ponieważ bardzo dobrze jest wyjść z ograniczeń spowodowanych swoją przeszłością.

Przyszłość to marzenie. To jest nadzieja, możliwość, ale nie jest prawdziwa. Nie jest też przeszłością, którą wielu z was bardzo trudno zrozumieć. Chcesz zobaczyć idealne miejsce, w którym możesz znaleźć swoje idealne prawdy. Jednak kiedy zaczynasz rozumieć, prawda jest nieco subiektywna, szczególnie w tych czasach. Jest to energia, do której wszyscy sięgacie, bawicie się, próbując, widząc, co działa dla was w najwyższym stanie wszystkiego, czym jesteście teraz w piątym wymiarze. Porozmawiajmy o tym procesie. Masz przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Z tych trzech istnieje tylko jeden, który jest prawdziwy i to jest teraz.

Wielu z was medytuje. Wielu z was robi ćwiczenia modlitewne, jogi i inne rzeczy, aby oczyścić umysł. Wszystko to umieszcza cię w chwili obecnej, jako jedyny z trzech aspektów, który jest prawdziwy. Jeśli chcesz odejść w przeszłość, musisz to zrobić od teraz. Jeśli chcesz projektować w przyszłość, musisz zrobić to od teraz. Teraz zazwyczaj ukrywasz swoje trudności w przeszłości, jednocześnie projektując swoje nadzieje i marzenia w przyszłości. Pomyśl o tym przez chwilę. Weź ze sobą oddech, zamknij oczy na chwilę i przestaw swoją energię na około trzy tygodnie w przyszłość. Czy czujesz tę energię? Zrób zdjęcie energii tego, co to jest. Otwórz oczy, wróć do chwili obecnej i weź głęboki oddech oczyszczający. Teraz jeszcze raz zamknij oczy. Zabierzemy cię trzy tygodnie w twoją przeszłość. Jakie to uczucie? Który z nich był lepszy? Ponownie otwórz oczy, moi drodzy. Właśnie o tym mówimy.

Strach może żyć tylko w przyszłości

Pomocne może być również poznanie, że strach żyje tylko w przyszłości. W tym momencie nie boisz się, boisz się tylko tego, co może się wydarzyć później. Nie jest możliwe przewidzenie strachu w chwili obecnej. Możesz być zła lub zdenerwowana, ale nie można trzymać strachu, jeśli jesteś zakotwiczena w chwili obecnej. W rzeczywistości strach jest projekcją, która może żyć tylko w przyszłości. Miejcie to na uwadze, moi drodzy.

Podobnie, nie boisz się swojej przeszłości. To już się stało. Ktoś może nie lubić swojej przeszłości, ale jedynym sposobem, w jaki mogą podtrzymywać strach, jest bać się, że można powtórzyć to doświadczenie w przyszłości. Naprawdę nie boisz się chwili obecnej, ponieważ jesteś tu bezpieczny, właśnie teraz. Bez względu na to, czego doświadczasz, nawet jeśli cierpisz, czujesz się bezpiecznie. Jeśli uważasz się za projekcję, oznacza to, że wyszedłeś z tej chwili.

To jest dokładnie jeden z pierwszych kroków, których was uczymy. Aby wrócić do chwili obecnej i wiedzieć, że bez względu na to, co stanie się w przyszłości, jesteś teraz bezpieczny. Możesz oddychać. W rzeczywistości większość naszej pracy z Tobą ma na celu pomóc Ci w tym momencie przy każdej okazji. To daje ci największy potencjał doświadczania całego życia. Jest to ważny element triady, w którym podzielony jest czas trójwymiarowy.

Jesteś Bogiem w Pierwszym Wymiarze = Jedność lub Nie Czas

Teraz spójrzmy na inne wymiary. Kiedy mówimy o pierwszym wymiarze zbiorowym, tak naprawdę nazywacie Bogiem. Kiedy jesteście w domu, drodzy, nie jesteście oddzielni. Masz indywidualne osobowości, tak, ale nie jesteś oddzielony. Wszyscy jesteście częścią siebie. Wspólnie jesteście Bogiem. Może to być trudne do zrozumienia, ale każdy z was niesie w sobie całego Boga, a jednak wyrażasz tylko określoną osobowość. To nazywamy rdzenną osobowością. W ten sam sposób, w jaki twój palec wskazujący ma osobowość zupełnie inną niż kciuk. Ale są one połączone i stanowią część tej samej ręki i ciała. Jeśli twój palec wskazujący chce połączyć się z twoim kciukiem, wszystko, co robią, to przemyślenie i to się dzieje. Kciuk natychmiast się pokazuje. Twój palec wskazujący zaczyna się rezonować z charakterystyczną wibracją twojego kciuka i zbierają się razem, jakby przyciągane magnetycznie. Tak samo jest z każdym, o kim myślisz, kiedy jesteś w domu. Kochani, w domu nie ma tajemnic. Ponieważ wszyscy jesteście częścią siebie nawzajem, nie da się zachować tajemnicy przed sobą.

Perspektywa Ducha

Kiedy jesteś w domu, negatywne doświadczenia, które miałeś podczas pobytu na Ziemi lub w jakiejkolwiek innej grze, są dzielone z kolektywem jako dumna odznaka. Oglądany jest zupełnie inaczej niż na Ziemi, ponieważ w jakiś sposób go zastąpiłeś. Przemknąłeś obok niego, co dało ci siłę i zrozumienie, które dzieliłeś z każdą inną częścią tego wszystkiego. W pierwszym wymiarze nie ma czasu, ponieważ nie ma separacji. W domu w pierwszym wymiarze wszystko jest w chwili obecnej. Ponieważ nie ma czasu i separacji, przeszłość, teraźniejszość i przyszłość są razem.

Drugi wymiar = czas zagięty

Drugi wymiar to miejsce, przez które podróżowałeś. Nie zostałeś tam, ale musiałeś przejść przez drugi wymiar, by wylądować w trzecim. W drugim wymiarze uzyskałeś polaryzację, dualność. Trzeba było mieć doświadczenie udawania, że ​​jesteście oddzieleni od całości. Widzicie rzeczy takie jak: góra, dół, dobro, zło, prawo lub lewo, wszystkie przeciwieństwa, które dawały kontrast. W drugim wymiarze czas jest złożony, zapewniając kontrast do twojej gry separacyjnej. Złożony czas jest tym, co dzieje się, gdy weźmiesz teraz moment i nadasz mu kontrast. Tutaj zaczynasz oznaczanie czasu. To tylko dwa wymiary, więc jest to albo teraz, albo inne teraz. W drugim wymiarze masz drugi wymiar czasu, więc zaczynasz doświadczać podział siebie od całości. To znaczy, kiedy masz w sobie tę dualność, którą nosisz. Nawet nosicie jego wyobrażenia we własnej fizycznej istocie. Masz dwoje oczu, dwie ręce, dwie nogi i posiadasz wiele z tych reprezentacji całości w tej energii.

Trzeci wymiar = czas liniowy

Teraz lądujesz w trzecim wymiarze, w którym byłeś od czasu, gdy rodzina E ugruntowała cię na Ziemi. W trzecim wymiarze masz trzy wymiary czasu. Z linearnym czasem w tym miejscu dostaniecie złudzenie, że po raz pierwszy istnieje przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Nie tylko możesz doświadczyć chwili obecnej, którą możesz również doświadczyć w drugim wymiarze, ale możesz także pamiętać swoją przeszłość i myśleć o swojej przyszłości. To prawie tak, jakbyś teraz opanował czas.

Dzięki temu mistrzostwu, masz pełne doświadczenie w grze udawania, że ​​jesteś oddzielony na Ziemi. Twój duch ma różne doświadczenia w grze. Kiedy twoje życie dobiegnie końca, przyniesiesz wszystkie te doświadczenia do domu. Następnie masz możliwość oceny, które z nich skończone i które chcesz wprowadzić w swoim następnym życiu. Wtedy w pewnym momencie podzielisz się swoimi doświadczeniami z każdą inną częścią Boga. Oto, co nazywamy Domem; każdy uczy się od tego, co nazywasz swoimi błędami.

Mówimy ci również, że w domu jest trochę żartów, drodzy. Powiedzmy, że podczas swojej inkarnacji miałeś wielkiego wroga. Po prostu jesteś całkowicie przeciwny tej osobie, bez względu na to, co próbujesz. Nawet nie możesz być w tym samym pomieszczeniu lub w tej samej energii. Kiedy wracasz do domu, spotykasz się i uderzasz się nawzajem w plecy, mówiąc: “Och, czy to nie było wspaniałe? Nie pamiętaliśmy umowy, którą zawarliśmy. Dziękuję, że grałeś w tę rolę ze mną, to pomogło mi ponownie zbadać samego siebie. Pomogło mi to zrobić krok naprzód i nauczyć się. “O dziwo, te doświadczenia negatywnych emocji opartych na strachu są bardzo interesujące dla innych części Boga. Ponieważ w domu te rzeczy nie istnieją. Jest to więc okazja, aby uczyć się z całego doświadczenia we wszystkich jedenastu wymiarach czasoprzestrzeni. Bóg jest nieskończony, więc Bóg może uczynić wszystko poza samym sobą. To jest powód, dla którego te gry udają, że są oddzielne.

Tak więc jesteście w trzecim wymiarze tego, co nazywamy kolektywną wymiarowością. Wymiary zbiorowe są pierwszym, drugim, trzecim, czwartym i piątym wymiarem czasoprzestrzeni. Jakiś czas temu ludzkość zaczęła przenosić całą grę w wyższe wymiary. Jest to intencja wszystkich gier na całym świecie, chociaż nikt do tej pory tego nie osiągnął.

Czwarty wymiar = czas kołowy

Być może zdajesz sobie sprawę, że około 40 lat temu ludzkość zaczęła poruszać się bardzo delikatnie w czwartym wymiarze, który ma różne cechy. Zacząłeś widzieć rzeczy, których wcześniej nie widziałeś. Zacząłeś mieć spostrzeżenia, których wcześniej nie miałeś. Widziałeś, co się stało na planecie. Nawet 40 lat temu było garstka ludzi, którzy mogli sprowadzić duchy z Domu i uziemić to światło. Na początku było ich stosunkowo niewielu, którzy potrafili kierować duchem. Dzisiaj dosłownie setki tysięcy ludzi nazywają się kanałami na waszej planecie, wszystkie oferują nieco inny głos. Mówimy wam, wielu z nich nawet nie wie, że są kanałami.

Albert Einstein był kanałem, podobnie jak Nikola Tesla. Beethoven, Picasso, Kopernik, Davinci i inni, wszyscy wprowadzili kanały, które otrzymali nawet w obliczu oporu tych, którzy stawiali opór zmianom. Na tej planecie jest wiele istot, które otrzymują informacje i uczą się ufać im, przepuścić je i wyrazić nawet w obliczu tych, którzy nie chcą tego słuchać. Te kanały były nieco nieliczne i daleko od nawet 40 lat temu. Dzisiaj to się bardzo otwiera. To ma wiele wspólnego z faktem, że zacząłeś poruszać się w czwartym wymiarze, z których większość zdarzyła się 35 do 40 lat temu.

Czwarty wymiar nie jest miejscem do życia, ale raczej miejscem, w którym można się poruszać, aby uzyskać odciski. Rozpoczyna proces szybkich zmian, które doprowadziły teraz do globalnego spowolnienia konserwatyzmu. W czwartym wymiarze masz ciekawą aranżację czasu. Niedawno wielu waszych nauczycieli zaczęło mówić o tym, że czas jest kolisty, a w czwartym wymiarze doświadcza się tego w ten sposób. Można go teraz postrzegać jako koło. Jak to działa? To jest bardzo proste.

Jeśli weźmiesz dowolny punkt koła, będziesz miał okazję doświadczyć czegoś w swoim życiu. W czasie kołowym odciskasz okrąg doświadczeniem. Jeśli jesteś kompletny z doświadczeniem i opanowałeś to, to opuszczasz krąg. Jeśli nie, to samo doświadczenie powróci w innej formie, jak krąży kręgi czasu. To, czy odniesiesz sukces, czy nie, nie ma znaczenia. Nie chodzi o osąd i nie ma nic wspólnego z dobrem i złem. Znowu w czwartym wymiarze możesz zacząć tracić tę dwoistość. Jednak jest to bardzo trudne, ponieważ zawsze starałeś się znaleźć swoją prawdę, zasady, życie i prawa. Próbowałeś zapisać swoje prawdy, abyś mógł je odwrócić i nauczyć tych, którzy poszli za tobą. A jednak zaczynacie rozumieć, że naprawdę nie ma dobrego ani złego. W tym sensie czwarty wymiar ma zupełnie inną percepcję. Niektórzy wciąż trzymają się starych rzeczywistości trójwymiarowych, podczas gdy wiele istot celowo nie wkroczyło w czwarty wymiar. Inni mają wrażenie, że zostali wepchnięci w coś, czego nie wybrali.

Ludzie opierają się zmianom

Część oporu ma związek z wielkim lękiem spowodowanym przez zmianę. Wielu nawet zbuntowało się przeciwko zmianie, trzymając swoje stare prawdy, nawet gdy wszystkie dowody wskazują na coś innego. Niestety, wasze wiadomości są wypełniane codziennie, w każdym miejscu, w którym patrzysz. W czwartym wymiarze czas jest teraz okręgiem, co oznacza także, że wszystko można powtórzyć. Wzięliśmy ten liniowy czas i zawinęliśmy go w okrąg. Jeśli jesteś w jednym miejscu na osi czasu i jesteś pełen doświadczenia, to zwykle odchodzi. Jeśli istnieje coś szczątkowego w waszej istocie, które nie jest jasne lub ustalone, będąc w kolistym czasie, powtórzysz to doświadczenie ponownie. Oznacza to również, że możesz wrócić do swojej historii i oczyścić wiele z tych wzorców, które pozostają w twoim życiu wielokrotnie. Okrągły czas w czwartym wymiarze jest czymś, co wszyscy mają okazję odcisnąć.

Piąty Wymiar = Czas Spiralny

Większość z was, którzy to oglądali i czytali, przejrzała to. Wylądowałeś w piątym wymiarze i próbujesz to rozwiązać, próbując sprawić, by działało. W piątym wymiarze czas jest zarówno linią, jak i okręgiem. Jest to spirala i czas spiralny, rzeczy są zupełnie inne. Och, jesteś tak przyzwyczajony do życia w trzecim wymiarze. Nawet twój własny mózg działa w sposób liniowy; jedna myśl na raz. Gdy masz czas spiralny, bez względu na to, gdzie jesteś na osi czasu, możesz spojrzeć w poprzek, aby zobaczyć coś innego. Możesz łatwiej korzystać ze skrótów, aby łatwiej uporządkować sprawy w przeszłości. Skacząc na boki, zauważysz możliwości, których nigdy wcześniej nie widziałeś. Możesz nawet podróżować w czasie. Zwłaszcza z tymi, którzy oglądają i czytają to teraz, prawie 90 procent z was podróżuje w czasie. Wróciłeś, aby tu być w tej chwili. Nie tylko obserwować  ale także wprowadzać zmiany, przynosić energię i wgląd. Teraz, kiedy tu jesteś, pamiętasz ich? Nie, nie zawsze w twojej głowie, ale pamiętasz je w swoim sercu. To jest klucz do tego, dokąd zmierzasz, spirala czasu i myśli. Spiralne życie łączy teraz energię trzeciego i czwartego wymiaru razem, aby wprowadzić ten piękny ruch do przodu z nową perspektywą.

Doświadczenia wciąż się powtarzają, podobnie jak w czasie kołowym. Nadal masz możliwość oczyszczenia rzeczy, których wcześniej nie wyczyściłeś. Jednak staje się łatwiejsze, ponieważ można go obrócić w spiralę i zobaczyć, co robiłeś, gdy byłeś tam ostatni raz. To pozwala ci również oczyścić wiele rzeczy, przechodząc tam i z powrotem w zupełnie inny sposób. Są to elementy, nad którymi będziemy pracować, przenosząc cię do morfogenicznych ciał, zabierając cię do następnego etapu twojego istnienia tutaj na planecie Ziemia. To jest dla tych, którzy chcą zostać i oglądać niektóre z pięknych rzeczy, które mają się odbyć. Ci, którzy chcą być częścią jednej z największych zmian, jakie kiedykolwiek miały miejsce.

Od jakiegoś czasu mówimy o tym, że wszystkie oczy znajdują się na planecie Ziemia. To znacznie więcej. Otwierasz drzwi, aby stworzyć zupełnie nowe światło w nowy sposób, a nigdy wcześniej tego nie robiono na tym poziomie. Możesz ugruntować swoje światło i dokonać tutaj znaczącej zmiany w spirali czasu. Następnym razem, gdy dojdzie do tego samego miejsca na spirali, spoglądasz wstecz i mówisz: “Wiem, że pracowałem z tym, pamiętam to.” Będziesz dokładnie wiedzieć, co nadchodzi, a więc strach będzie znacznie zredukowany.

Będziesz miał okazję zrobić to krokiem, przygotować się, a nawet przewidzieć z radością każdą chwilę w przyszłości. Kiedy opanuje cię spirala czasu i myśli, strach nie ma miejsca do ukrycia. A kiedy strach już nie istnieje, nie można nim manipulować. Zaczynasz stać się częścią całości, nawet jeśli jesteś w piątym wymiarze i zaczynasz ponownie łączyć się z sercami wokół ciebie. Jest bardzo podobny do tego, co zrobiłeś w czasach Lemurii. Wracają, drodzy, otwarte serca Ziemi są na swoim miejscu. Teraz zobaczymy, jak z nim pracować. Witamy w tym miejscu na Ziemi w tej chwili. Twoja przestrzeń została zarezerwowana, siedzisz teraz na krześle i zaczyna się główna funkcja. Wiedzcie w każdej części siebie, że jesteście tutaj celowo z doskonałą odpowiedzią, gdy poruszacie się przez czasoprzestrzenną spiralę. Ciesz się jazdą, moi drodzy, jestem Strażnikiem Czasu.

ESPAVO

________________________________________

Pozdrowienia z domu, drodzy.

Jestem Naukowcem Serca i przyszedłem dzisiaj, aby podzielić się z wami więcej o aspekcie spiralnej czasoprzestrzeni. Jak wspomniał Opiekun Czasu, czas spiralny oferuje różne perspektywy i różne punkty percepcji. Z tego powodu możesz przeskakiwać z jednego poziomu na drugi. Nie jest to możliwe z czasem liniowym lub nawet z czasem kołowym. Gdy zaczniesz odkrywać spiralę czasoprzestrzeni, odkryjesz, że nowe rzeczy są możliwe. Dzieje się tak nie tylko z tymi na najwyższym szczeblu ewolucji, ale z każdym, ponieważ zbiorowość osiągnęła piąty wymiar. Oczywiście większość ludzi nie ma o tym pojęcia. Chociaż mogą poczuć, że coś jest innego, wciąż budzą się i umieszczają swoje trójwymiarowe jaźnie. Kierują się zasadami trzeciego wymiaru, które nie zawsze działają teraz tak samo. W spiralnej czasoprzestrzeni wszyscy zaczynają widzieć to inaczej. Czy zawsze była tam spiralna przestrzeń czasowa? Tak, to nie czasoprzestrzeń się tutaj zmieniła, kochani, to ludzie się zmienili. Duchy udające ludzi osiągnęły teraz poziom wibracji, gdzie można dostrzec spiralną czasoprzestrzeń, która zawsze tam była.

Przy tej nowej percepcji możesz zacząć opuszczać gęstość gry, zmieniając własne zdolności w swoim fizycznym ciele. Z biegiem czasu stracisz gęstość. W ciągu następnych 40 lat nastąpi całkowite przejście między wszystkimi ludźmi, którzy zdecydują się wziąć udział. Wciąż jesteś planetą wolnego wyboru, więc wielu z nich zdecyduje się nie robić tego z jednego lub drugiego powodu. Jednak ci z was, którzy pragną wejść w wyższe wibracyjne ciała. Znacznie wydłużysz swoje życie, a także nie będziesz miał gęstości. Gdy Ziemia przechodzi przez swoje zmiany, będziesz w innej pozycji, aby obserwować i grać w tę nową grę, która tworzy się teraz na Ziemi. Wszystko to dzieje się teraz, a następnie w ciągu następnych 10 lat pojawi się możliwość przejścia do tego, co nazwaliśmy organizmem morfogennym. To jest pierwszy etap tego procesu ewolucyjnego. Obejmuje on rozumienie spiralnej czasoprzestrzeni, spiralnej myśli, życia w spirali, jak najlepiej z tego korzystać. Jest również ciekawy proces, który chcemy opowiedzieć każdemu, abyś mógł być uprzedzony: nie jesteś jedynym, który doświadcza spiralnej czasoprzestrzeni. Są ludzie i biznesy, którzy byli na straży tego typu rzeczy, więc mogliby go wykorzystać do celów samolubnych.

Uważaj na oszustwa

To, co się dzieje, to to, że możesz widzieć do przodu i do tyłu o wiele lepiej niż przedtem. Istnieje wiele istot, drodzy, którzy chcą tego użyć dla własnego rozwoju i celów. W rezultacie, teraz na planecie Ziemia masz więcej tego, co nazwałbyś oszustwami niż kiedykolwiek wcześniej. Co rozumiemy pod pojęciem oszustwa? Może to być coś, co otrzymasz w wiadomości e-mail informującej o tym, że firma Microsoft próbuje się z tobą skontaktować, ponieważ masz wirusa na komputerze. A może ktoś dzwoni do ciebie przez telefon i mówi, że IRS próbuje się z Tobą skontaktować, więc musisz zadzwonić pod ten numer telefonu, aby uniknąć ścigania. Na tej planecie są różne rzeczy, jak nigdy dotąd. Uważajcie, drodzy, i szukajcie ich, ponieważ spiralna przestrzeń czasowa ułatwia oszukiwanie.

Wiele rzeczy dzieje się, ponieważ nie masz kontroli nad Internetem tak, jak kiedyś. W pewnym momencie to też może się zmienić. Ludzie, którzy wprowadzili ogólnoświatową sieć, pracują również na nowym poziomie, który działa poprzez blockchain i nie można go kontrolować w sposób, w jaki można dzisiaj korzystać z Internetu. Myślenie spiralne jest również używane przez tych, którzy chcą cię zmotywować lub kontrolować. Wszystko, o co prosimy, to po prostu uświadomienie sobie chwili obecnej. Jak twoje serce czuje się w tej chwili? To pozwoli ci zachować bezpieczeństwo przed wszystkimi, którzy chcą używać spiralnej przestrzeni czasowej i procesów spiralnych, aby wpłynąć na ciebie. Doświadczasz więcej zdarzeń na tej planecie niż kiedykolwiek wcześniej. Na przykład ludzie, którzy często kłamią, a potem powtarzają swoje kłamstwa, dopóki nie zostaną złapani, używają czasu spiralnego.

Ci celowo nieuczciwi

W bardzo krótkim czasie ludzie będą ewoluować do punktu, w którym nie będą dłużej tolerować kłamstw. Wymagają po prostu, aby ludzie stali się bardziej zintegrowani. Uczciwość odgrywa w tym ogromną rolę. Nawet gdy wyprowadzicie się z czasu kołowego do spiralnej przestrzeni czasowej, ci, którzy nie są uczciwi, wynurzą się na powierzchnię. To interesujący proces. Wspominaliśmy o tym już wcześniej, kiedy przekazaliśmy książkę “Duchowa Psychologia” przez opiekuna. Ci, którzy nie mają uczciwości, często umieszczają się w miejscach, w których każdy może je zobaczyć.

 Uwielbiasz je oglądać, niektóre są nawet tym, co nazywasz aktorami. Ale nie są złymi ludźmi, których udają. Są celowo nieumiejętni i uwielbiasz oglądać ich. Umieszczasz ich w miejscach, w których możesz ich zobaczyć cały czas. Nie żeby byli złymi ludźmi, ale oni udają. Lubisz to oglądać, co jest dla nas fascynujące. Możesz nawet ocenić ich skuteczność, a następnie przyznać nagrody za najlepsze aktorstwo. Uważamy to za fascynujące do oglądania. Jednakże w spiralnej czasoprzestrzeni, która może być użyta przeciwko tobie, zwłaszcza na początku. Dlatego prosimy was wszystkich, abyście byli bardziej świadomi. Bądź trochę sceptyczny, obserwuj wszystko. Weź to wszystko. Nie przegap niczego, ani nie odwracaj się plecami, ponieważ życie jest o wiele za krótkie. Po prostu prosimy Cię, abyś stał się bardziej świadomy, nawet trochę mądrzejszy, aby rozpoznać, że spiralna przestrzeń czasowa jest tutaj. Jest inaczej i są nawet ludzie, którzy zaczną używać go przeciwko tobie.

Stań się świadomy tego, co nazywacie oszustwami na twojej planecie, ponieważ rosną one w liczbach i intensywności. To, że klasy średnie w wielu miejscach na świecie nie widziały postępu w ich dochodach w bardzo długim czasie, propaguje wiele z tych oszustw. Ludzie sięgają, aby spróbować i przynieść pieniądze w każdy możliwy sposób. Nie osądzajcie ich, ale bądźcie ich świadomi i nie karmcie ich waszą niewiedzą.

Nie ma złych ludzi. Są ludźmi takimi jak ty, niektórzy z nich są przerażeni, a inni chciwi. Niektórzy po prostu szukają skrótów. W spiralnej czasoprzestrzeni łatwiej jest znaleźć te skróty niż kiedykolwiek wcześniej. Jest to więc trochę przestroga, którą się dzielimy. Miejcie świadomość tego, gdy wkraczacie na następny poziom, wielu z tych, którzy chcieliby włożyć ręce do kieszeni lub zmotywować do robienia rzeczy ze strachu. Bądź ostrożny, bądź czujny i bądź w świetle. To dla mnie wielki zaszczyt, że przyniosę to wam w momencie waszej ewolucji, gdzie możecie to usłyszeć. Robicie wyjątkowe rzeczy na waszej planecie i jesteśmy niesamowicie dumni z każdego z was, więc bądźcie zawsze na dobrej drodze. Jak powiedziałby Opiekun Czasu, dobrze, moi drodzy. Traktujcie się wzajemnie z szacunkiem, pielęgnujcie się nawzajem i grajcie razem.

Jestem naukowcem serca i życzę wam wszystkim espavo.

Grupa

~ Połączenie serca ~

Autor: Barbara Rother

Daje sobie czas

W zeszłym miesiącu Steve podzielił się tym, że nie piszę “Łącząc serce” z powodu śmierci w mojej rodzinie. Moja siostra przeszła od nagłego ataku serca. Miała wiele problemów zdrowotnych w przeszłości, ale to był nagły szok. Wciąż przetwarzam akceptację tej sytuacji. Wiem, że potrzebuję czasu, aby to zrobić.

Najpierw pomyślałam o wszystkich odblaskowych słowach, które mogłam wyrazić na temat uczuć, które mam. Ale to za wcześnie. Jedną myślą, którą podzielę się, jest to, że wierzę, że jesteśmy duchami, które żyją od życia do życia, w fizycznej formie i poza nią. Podczas gdy jesteśmy w tych ciałach fizycznych, mamy wybór, aby się obudzić i wiedzieć, że ludzkie życie jest pełne możliwości wszystkich możliwości naszego osobistego rozwoju i ewolucji. Daję wdzięczność za każdą żywą chwilę, aby doświadczyć i uczyć się od każdego przemijającego dnia.

Zyskałam nową wewnętrzną siłę podczas tego procesu. Udało mi się przejąć obowiązki i poradzić sobie ze szczegółami sytuacji. Wiem, że zawsze byłam silną osobą, ale to dało mi poczucie empowermentu, że mogę poradzić sobie z wszystkim, co przedstawia życie.

Będę tęsknić za moją siostrą, ale jakoś czuję, że jesteśmy teraz bliżej ducha. To daje mi spokój. Niech nasze drogi krzyżują się w innym życiu.

Z miłością i światłem,

Barbara

Espavo to organizacja non-profit zajmująca się rozpowszechnianiem Światła poprzez inicjację.

Translation: Polish Lightworker

Copyright Notice:
Copyright 2000 – 2018
This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part. Please credit: www.Espavo.org
Thanks for helping to spread the Light!