Lipiec 2018

Lustro Alicji

Pozdrowienia z domu, drodzy.

Jestem Merlia i przyszłam dzisiaj, aby opowiedzieć wam historię. Jest to interesująca historia, do której możesz się odnosić. Chodzi o młodą dziewczynę o imieniu Alicja. Alicia miała wspaniałą grupę rodziców, których wybrała. Po zawarciu kontraktu z drugiej strony zasłony postanowiła przyjść i zagrać w tę grę udając człowieka. Gdy weszła, była naturalnie podzielona na 11 różnych aspektów. W aspekcie, na którym się skupimy, miała bardzo wspaniałych rodziców, których absolutnie uwielbiała. Alicia dorastała wierząc we wszystko, co mówili. Alicia, jesteś piękna. Alicia, jesteś magiczna. Alicia, możesz być wszystkim, czego chcesz, a ona dorastała, wierząc w to.

Empatia Alici

Nie trwało długo, zanim Alicia zaczęła chodzić do szkoły i kontaktować się z innymi dziećmi. Pierwsze kilka lat w szkole były dobre. Jednak w trzecim roku Alicja zdała sobie sprawę, że ma inny typ ciała niż większość jej kolegów z klasy. Alicia była nieco cięższa, ponieważ wcielała więcej energii w swoje fizyczne ciało. Jej matka wciąż jej mówiła: “Alicja, jesteś piękna. Alicia, jesteś cudowna! “Wkrótce Alicia przestała wierzyć swojej matce i ojcu, ponieważ jej koleżanki z klasy mówili jej coś innego.

Jej najmłodsze lata były najgorsze. Alicja spojrzała na wszystkich innych którzy chodzili do szkoły, i uświadomiła sobie, że jest inna. Niektórzy jej koledzy z klasy byli szczególnie okrutni, wyzywali ją i izolowali  od zajęć towarzyskich. Alicia nie była uważana za popularną dziewczynę. Kiedyś powiedziała swojej matce: “Nie jestem taka jak oni, i chociaż mówisz mi, że jestem piękna, nie jestem piękna.”

Jej problem z wizerunkiem siebie był jeszcze bardziej złożony, ponieważ jej matka miała bardzo atrakcyjne ciało. Co gorsza, niektóre z tych dzieciaków w szkole zaczęły ją nabierać, co dziś nazywasz znęcanie (bullying). To dla nas tak magiczne, że te słowa i koncepcje znęcania się pojawiają się cały czas na Ziemi. Ludzkość obecnie przewartościowuje działania krzywdzące, które kiedyś uważano za normalne. Alicia wycofała się z życia w wyniku znęcania.

Ze względu na jej energetyczne połączenie, nabrała na wadze jeszcze więcej, gdy próbowała radzić sobie z życiem. Wycofała się i mocno trzymała jej energię wokół swojego ciała i wiedziała, że ​​to, co jej matka i ojciec mówili jej, nie było prawdą. Alicja mogła żyć w tym świecie, kiedy była w domu, ale kiedy była w świecie zewnętrznym, była to całkiem inna historia. Nie była w stanie zobaczyć jej piękna. Nie mogła być tą osobą, o której jej matka powiedziała, że ​​może być w jakimkolwiek momencie, a jej ojciec zawsze jej powtarzał: Alicja, możesz zrobić wszystko. Nie czuła tego w ten sposób i wycofała się dalej w bezpieczną powłokę.

Pewnego dnia jej ojciec znalazł Alicię ukrywającą się w swoim pokoju. Mieli dobrą rozmowę. Powiedział: “Zobacz, jak dobra jesteś w szkole, a szczególnie dobra z matematyki. Jesteś niesamowita. Nawet nie rozumiem matematyki. Czy możesz mnie nauczyć? “Z miłością starał się zachęcać ją tak, jak mógł, ale Alicja po prostu myślała:” wiesz, to tylko moi rodzice. Widzą różne rzeczy. Kochają mnie, ale to nie jest to, kim jestem na świecie. “Miała niesamowity brak pewności siebie i w miarę upływu czasu stała się nastolatką i popadła w depresję. To, co dzisiaj nazwałabyś depresją kliniczną, stanowiło duże wyzwanie dla Alicii. Nie wiedziała, co o tym myśleć. Myślała, że ​​jest okropna. Wróciła do swojego pokoju i kiedy tylko matka zacznie jej mówić, o Alicia, jesteś dziś taka piękna. Po prostu całkowicie się wyłączyła, nie pozwoliłaby nawet swojej matce dokończyć zdania, zanim się odwróci i pójdzie ukryć się w swoim pokoju.

Depresja jest siłą twórczą skierowaną do wewnątrz.

Kiedy siła twórcza nie idzie na zewnątrz, idzie do wewnątrz, ludzie wpadają w to, co nazywacie depresją. To tak, jakby założyć szare okulary i wszystko, na co patrzysz, staje się szare. Wszystko, co robiła dla zabawy, po prostu nie miało już iskierki. Lubiła muzykę. Kochała matematykę i chodzić do szkoły. Była przykładem dla innych uczniów, a czasami jej nauczyciel nawet to mówił, patrz na Alicię, patrz, jak robi to czy tamto. Jej nauczyciel matematyki powiedziałby: “jeśli masz jakiekolwiek trudności z matematyką, idź do Alicii, a ona ci pomoże.”

Uczniowie obgadywali Alicję za plecami, co sprawiło, że czuła się okropnie. Czasami myślała o opuszczeniu gry i odebraniu sobie życia. Nie wiedziała, czy wytrzyma ale jakoś szła do przodu.

Z biegiem czasu była w stanie izolować się i chronić się przed tymi negatywnymi energiami. ale była jedna osoba, o rok starsza od Alicii, uważana za najpiękniejszą dziewczynę w szkole. Nazywała się Juliann. W liceum wszyscy patrzyli na Juliann, ponieważ była niesamowicie fotogeniczna i piękna. Nawet kiedy ukończyli szkołę średnią, była tą, która zdominowała szkolny rocznik. Jej zdjęcie było wszędzie, ponieważ brała udział w wielu zajęciach i była bardzo popularna. Zawsze mówiła Alice, że coś jest z nią nie tak. “Co się z tobą dzieje?” Powiedziała. Były nawet czasy, kiedy przyjaciele Juliann pytali ją, dlaczego tak się zachowuje a ona mówiła z gniewem, że Alicia tak bardzo ją niepokoiła, że ​​nie mogła się powstrzymać.

Alicia marzyła o dniu, w którym podejdzie do tej dziewczyny i będzie mogła powiedzieć coś, co poprawi sytuację, co sprawi, że Juliann zrozumie. Nigdy tego nie zrobiła, a nawet po odejściu ze szkoły średniej, kontynuując naukę w college’u, Alicia nauczyła się trzymać z dala od światła reflektorów, jak się wycofać.  Obraz Juliann prześladował Alicię, gdy była starsza. Za każdym razem, gdy patrzy w lustro, słyszala głos Juliann.

Przez całą szkołę Alicia nauczyła się, jak być częścią rzeczy, ale przede wszystkim trzymać się samej siebie. Miała kilku przyjaciół w collegu, co pomogło. Tutaj zyskała trochę pewności siebie. W tym czasie Alicia szukała tego, co zamierzała zrobić na świecie. Miała wiele możliwości ze swoimi umiejętnościami z matematyki, ale wszystkie wydawały się nudne i nie ekscytujące.

Alicia znajduje klucz

Pewnego dnia przyszła sąsiadka Alicia. Była w tym samym wieku co Alicja – wczesnych latach trzydziestych. Nagle powiedziała Alicii  “Widzę, co robisz i widzę, kim jesteś, i to nie pasuje do siebie. Jesteś taka magiczna. Twoje życie powinno być łatwe, a nie trudne. Alicia nie mogła tego znieść. To było bardzo podobne do jej matki. Po prostu nie mogła tego słyszeć, ale wtedy jej sąsiadka kontynuowała: “wiesz, moja córka ma teraz wielkie trudności. Myśli, że jest brzydka. Nie ważne co zrobię. Nie mogę powiedzieć jej, kim naprawdę jest. Ma również duże trudności z matematyką. Porozmawiałbyś z nią? Czy pomogłabyś jej z matematyką? Pomóc jej przejść przez następny poziom, zobaczyć, czy możemy coś zrobić, bo wiem, że jest bardzo przygnębiona i martwię się o nią. Alicja zgodziła się na to z wahaniem, pod przykrywką bycia nauczycielem matematyki. Jej córka właśnie skończyła siedem lat i była bardzo podobny do Alicii jak była młoda . Wkrótce dwie dziewczyny zaczęły rozmawiać, a Alicia była w stanie obrócić tę młodą damę. Dało to obu dziewczynom siłę i pewność siebie.

Alicia wkracza w swoją moc

To było fascynujące, jak to działało. Alicia była wzmocniona pierwszy raz w jej życiu, nie z powodu czegoś, co zrobiła dla siebie, ale z powodu energii, którą była w stanie dać tej młodej siedmioletniej dziewczynie. Dzięki pomocy Alicii ta młoda dama będzie w stanie uniknąć wielu wyzwań, które Alicia musiała znosić dorastając. Alicja zdała sobie sprawę, że gdyby nie przeszła przez te wyzwania, nie byłaby w stanie pomóc tej młodej damie. Była z tego bardzo dumna. Wkrótce Alicja zaczęła rozglądać się za miejscami, w których mogłaby to zrobić ponownie i wróciła do szkoły. Wróciła do collegu, aby zdobyć dyplom z psychologii i podjęła pracę jako doradca szkolny i nauczyciel matematyki. Zaangażowała się w jej pracę, a nawet zgłosiła się na ochotnika.

Ale wkrótce administratorzy systemu szkolnego zaczęli dostrzegać, jak potężna jest i jak bardzo szybko może zmieniać życie. Miała specjalną pozycję, dzięki której mogła poruszać się w różnych szkołach dzięki pracy szczególnie z dziewczętami, które potrzebowały zaufania do wizerunku ciała. Alicja bardzo dobrze widziała znaki cofania się małych dzieci, tak jak to zrobiła, i nie trwało długo, zanim napisała książkę na ten temat. Nazwała to “Odbicia w Lustrze”. Alicia czerpała z własnych doświadczeń dorastania, a zwłaszcza z Juliann, chociaż zmieniła nazwisko w książce.

Alicia Wraca do Domu

W bardzo młodym wieku 42 lat Alicia zachorowała na śmiertelną chorobę. Po przejściu przez kolejne etapy żalu Alicja zgodziła się, że nadszedł czas, aby wróciła do domu. Mimo że była bardzo młoda, w pewnym sensie ukończyła coś bardzo ważnego i głęboko w swoim duchu, że wszystko z nią jest w porządku. Alicia nie musiała długo czekać i minęło mniej niż rok. Kiedy umarła, coś się stało.

Kochani, kiedy urodziliście się na tej planecie, podzieliliście się na 11 różnych wymiarów czasu i przestrzeni, wszyscy chodzili dookoła, dokonując różnych wyborów i mając różne doświadczenia. Tutaj możesz być ekonomicznie zubożały i tutaj możesz mieć mnóstwo pieniędzy. Masz wszystkie te różne doświadczenia. Ale gdy tylko umrzesz, wszyscy wracają razem w jednym duchu. Wszyscy wracają do głównej osobowości. Alicia była w stanie to zobaczyć, jak opuściła ciało. Gdy to się stało, Alicja zobaczyła coś, co zwróciło jej uwagę. Jednym z jej aspektów była osoba, która wyglądała i działała bardzo podobnie do swojego nemezis w liceum, Juliann. Gdy aspekty powróciły, po raz pierwszy zrozumiała, kim jest ta osoba i dlaczego zrobili to, co zrobili. Okazało się, że jeden z aspektów Alicii miał bardzo podobne życie jak Juliann.

Alicia była w stanie odrzucić to wszystko w tym momencie, ponieważ wiedziała, że ​​ma takie doświadczenia i żadne z nich nie było dobre ani złe. Była częścią tego wszystkiego, a nawet tej osoby, której nie mogła znieść. Uświadomiła sobie nawet, że to prawdopodobnie jeden z powodów, dla których miała umowę z Juliann. Kiedy Alicja wróciła do domu, powitał ją ojciec, który odszedł kilka lat wcześniej. Był jedną z osób, który cicho zachęcał ją do każdej szansy, jaką mógł, i powiedział jej, jak niesamowicie jest piękna.

Kiedy ją poznał, powitał ją i dał jej znać, że wszystko jest w porządku. Bez względu na to, jaki był wymiar czasu i miejsca, w którym się znajdowała, bez względu na to, jakie miała doświadczenia, była ta co się znęca nad innymi  lub osobą zastraszaną. Bez względu na to, czy była idealną osobą, czy osobą, która uważała, że ​​są całkowicie niedoskonałe, wszystkie były częścią tego samego ducha. Wszystkie były odbiciami tego samego światła. Alicia nauczyła się pięknej lekcji. Wszystko to jest lekkie. Znajdź światło, gdziekolwiek spojrzysz, a będziesz w domu. Cokolwiek to jest, czego boisz się w swoim życiu, bardzo dobrze możesz być częścią tego w innym aspekcie siebie.

Cieszcie się podróżą, drodzy, i wiedz, że jesteś dokładnie gdzie masz być, z największym zaszczytem, ​​cię pozdrawiam i proszę, żebyście traktowali się nawzajem z szacunkiem. Pielęgnujcie się nawzajem i grajcie dobrze w tę grę. Jestem Merlia. Podejdź i pogadajmy kiedyś.

Espavo
______________________________________

Pozdrowienia, drodzy.

Jestem Em. Chciałbym dodać do poprzedniej wiadomości, którą przyniosła Merlia. Jeśli potrafisz zrozumieć zrozumienie tego, kim jesteś we wszystkich wymiarach czasu i przestrzeni, zrozumiesz swoją doskonałość jako duszę. Nie, nie możesz patrzeć w lustro i widzieć swojej doskonałości. Nie, nie możesz nawet dokonać inwentaryzacji wszystkich twoich dobrych i złych rzeczy i wymyślić swojej doskonałości, ponieważ udajesz, że jesteś człowiekiem. Dzielicie się na 11 różnych doświadczeń, ukrywając w każdym z nich tę doskonałość. Ważną rzeczą jest to, że jesteście teraz w piątym wymiarze jako kolektyw i ludzie zaczynają się aklimatyzować. Całkowicie można zacząć rozpuścić te ściany i zdobyć swoją doskonałość we wszystkich wymiarach czasu i przestrzeni, nawet gdy stoisz teraz.

Ponowne połączenie się ze swoją doskonałością

Tak się dzieje, gdy wychodzisz. Kiedy umierasz i opuszczasz swoje fizyczne ciało, twoja doskonałość powraca razem. Uważamy to za fascynujące, ponieważ czasami istnieje związek między kimś po drugiej stronie zasłony, która została przekazana a kimś, kto wciąż jest na ziemi i ta komunikacja nie brzmi dobrze, ponieważ nie jest to osoba, którą znasz. Wiedziałeś, że ktoś jest zły. Znałeś kogoś, kto ma te wyzwania i uprzedzenia. Kiedy w rzeczywistości są piękne i doskonałe. To dlatego, że wracają razem z ich doskonałością. Czego więc potrzeba, aby zacząć widzieć tę doskonałość u wszystkich? Jeśli nie widzisz tego w sobie, czy widzisz to w innych? Kiedy patrzysz na każdą osobę i wszystkie jej niedoskonałości, formy piękna i fragmenty tego mogą ukrywać się w innych wymiarach czasu i przestrzeni. Tak naprawdę to się dzieje i jak możesz to zrozumieć, że możesz zmienić swój świat dzięki temu prostemu zrozumieniu. Kiedy zaczniesz dostrzegać doskonałość dookoła zobaczysz, że nawet niedoskonałość może być czymś pięknym, a nie czymś złym.

To jedno z wyzwań piątego wymiaru. Nie ma dobrego ani złego, nie ma takiego podziału. Nie ma dwoistości w polaryzacji, którą musieliście mieć w trzecim wymiarze, aby grać w tę grę. Tak, ludzie wciąż widzą trójwymiarowe rzeczywistości i przywracają stare zasady, ponieważ naturalne jest opieranie się zmianom.

Ludzie patrzą na to, co dobre i złe, w górę i w dół, na prawdę i na zło, a teraz powoduje to ogromne rozłąki na waszej planecie. Czego potrzeba, żeby to połączyć? Czego potrzeba, aby odzyskać swoją energię? Oto pytanie, które zadajemy. Jako zrównoważona istota, nie noszę mężczyzny ani kobiety w sobie. Niosę oba i polegam na obu, ponieważ oboje mają niewiarygodną moc. Oba mają niewiarygodne cechy, których drugi nie może całkowicie unieść. A co jeśli więcej osób zacznie to robić? Teraz zaczniesz przywracać się do doskonałości białego światła, jakim jesteś. Wiesz, że jesteś doskonały gdzieś głęboko w swojej duszy. Wiedziałeś to jako dziecko. Musiałeś się nauczyć, że jesteś niedoskonały. Co za frustrujące doświadczenie.

A co powiesz na to teraz? W ciągu następnych miesięcy będziemy się do was wszystkich zwracać. Znajdź sposoby na znalezienie doskonałości we wszystkim, nawet swoich wrogów. Jeśli ich masz, nawet te osoby, z którymi całkowicie się nie zgadzasz. Znajdź jeden mały kawałek tej doskonałości, jeden mały kawałek tego białego światła, które przyniosłeś z domu i które bardzo szybko wpraw w życie. Wiedz, że twój świat zmienia się bardzo szybko. Ta szybka zmiana powoduje, że ludzie są oddzieleni, że ludzie są źli, sfrustrowani, czują, że nie mają żadnej mocy. Możesz to zakotwiczyć w miłości, którą niosłeś głęboko w sobie, w każdym z was, i witamy was w grze udawania człowieka i przekształcania go w miłość zamiast strachu.

Traktujcie się wzajemnie z szacunkiem dla siebie nawzajem i pielęgnujcie się nawzajem. Graj dobrze w tę grę. Wszyscy jesteście częścią siebie nawzajem. Miłej podróży.

Jestem Em i kocham was.

Espavo

~ Połączanie serca ~

Autor: Barbara Rother

Barbara wyjechała aby zająć się ostatecznymi ustaleniami  – śmierć w rodzinie.

 Wszyscy posyłamy jej miłość, by poradzić sobie z jej utratą.

Espavo to organizacja non-profit zajmująca się rozpowszechnianiem Światła poprzez inicjację.

Translation: Polish Lightworker

Copyright Notice:
Copyright 2000 – 2018
This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part. Please credit: www.Espavo.org
Thanks for helping to spread the Light!