Czerwiec 2018

Solara odnalazła Ziemię

Pozdrowienia, moi drodzy.

Dołączamy do was w tym dniu jako kolektyw, ponieważ mamy bardzo ważną wiadomość, aby wam przynieść. Przynosimy Ci pozdrowienia z domu.

Tak zaczęliśmy nasze kanały od wielu lat, mówiąc, że widzimy cię na Ziemi. Wiemy, że czujesz, że jesteś od nas oddzielony, ale nie jesteś. Wszyscy jesteśmy połączeni, tak jak jesteście ze sobą połączeni. Ale grasz w tę grę udając, że jesteś odseparowany, a robiąc to, w zasadzie wciągnąłeś zasłonę na twarz. Nazywamy to zasłoną zapomnienia. Ta zasłona pozwala grać w grę, wciąż połączoną ze wszystkim, a jednocześnie udającą osobność. Dziś chcemy wam przedstawić aktualizację, ponieważ na waszej planecie zachodzą bardzo gwałtowne zmiany. Możemy tylko powiedzieć Ci o tych rzeczach i mieć nadzieję, że możesz zobaczyć, co się dzieje, ponieważ tworzysz wiele. Kilka lat temu powiedzieliśmy ci, że Ziemia została odnaleziona.

Ziemia została odkryta

Teleskopy na Ziemi i zakresy radiowe nie widzą rzeczywistych obiektów, ale raczej przechwytują otaczające je energie lub gazy wokół planety. Często są nawet planety w waszym Układzie Słonecznym, których jeszcze nie widzieliście, ponieważ są otoczeno przez tak wiele gazów. Tak więc, dzisiaj powiemy wam, że Ziemia została odnaleziona z powodu wyjątkowości tej małej bańce wokół waszej planety. Świeci inaczej niż każda inna gwiazda i odbija się na niebie. Tak, nawet twoja własna gwiazda lub słońce świeci teraz inaczej. Na dłuższą metę dzieje się kilka rzeczy, z których wszystkie są cyklami. Każda z nich wydarzyła się wcześniej w jakimś momencie historii, nawet przy twoim słońcu.

Główna gwiazda, czyli słońce, w twoim układzie słonecznym redukuje magnetosferę prawie tak, jakby traciła magnetyzm. Znowu przechodzi on cykl w górę i w dół, a gdy to się dzieje, jesteś obrzucany przez więcej promieniowania z kosmosu. Nie tylko twoja własna magnetosfera Ziemi chroniła cię przed dużym promieniowaniem, ale magnetosfera Słońca również cię chroniła. Jednak teraz zaczęła się zmniejszać i dzięki temu widziano cię na tej innej planecie. Niedawno znaleźli sposób, w jaki wierzą, że mogą zacząć kontaktować się z Tobą. Teraz, pozwól nam wyjaśnić. Trudno to dokładnie powiedzieć, ponieważ pierwszą rzeczą, którą ludzie chcą zrobić, to wskazać niebo i dowiedzieć się dokładnie, gdzie znajduje się ta planeta.

Solara obserwuje

Damy tej planecie nazwę, Solara, żebyśmy mogli lepiej to omówić z tobą. Gdy zostanie to zaobserwowane z Ziemi, ludzie zbiorowo nadadzą jej inne imię. Potem, kiedy nawiążesz kontakt, dowiesz się, jak się nazywa, i umiesz to przetłumaczyć na kilka języków. Ponieważ mają bardzo wyjątkowe słońce, nazwiemy je Solara. Solara jest bardzo piękną planetą pełną życia, choć nie tak piękną jak Ziemia. Solara nie jest tak zielona ani pełna życia jak planeta Ziemia, ale ma żywotność, która idzie głęboko. Mówimy wam, w rzeczywistości jest bardzo podobny do Ziemi na wiele sposobów. Solara jest trochę większa i trochę bliżej ich Słońca, które ma inny wpływ na naszą planetę. Oczywiście ciała fizyczne również wyrosły zupełnie inaczej. O ile ewolucja ducha jest bardzo podobna. Teraz odkryli planetę, która według nich może przyjmować formy życia bardzo podobne do ich własnych, odkryli Ziemię.

Była w tym ogromna ekscytacja i, oczywiście, niektórzy ludzie przyjęliby to do maksimum. Niektórzy chcieli podróżować do tej dziwnej planety, którą nazywacie Ziemią. Wyobrazili sobie te wszystkie rzeczy i wielu z nich zaczęło nawet channelować istoty z Ziemi. Ciekawe. Czy to się stało? Tak bo mogą energicznie do ciebie sięgać, w ten sam sposób, w jaki możesz ty energicznie do nich się podłączyć.

Trzeci poziom wymiaru – bąbelki wszędzie

Zamierzamy podzielić się z Wami trochę informacjami na temat wymiarowości, ponieważ może to być dość skomplikowane. Ludzki umysł zawsze znajdował się w obszarze skończoności, po drugiej stronie nieskończoności. Z tego powodu trudno wam nawet zrozumieć pełną sferę wymiarową. Wyjaśniliśmy dwa poziomy wymiarowości, poziom zbiorowy lub życie w trzecim wymiarze, przechodząc przez czwarty wymiar, a teraz żyjąc wspólnie w piątym wymiarze. Wyjaśniliśmy również indywidualne poziomy wymiarowe i że twoje białe światło pochodzi z Domu, które jest rozłożone na 11 różnych doświadczeń ducha. Twój duch ma 11 różnych doświadczeń w 11 różnych ciałach, próbując znaleźć te same rodzaje doświadczeń. Nie wszystkie z nich mają ten sam wymiar, a teraz używamy go w trzeci sposób. Istnieje wiele sposobów mówienia o wymiarowości. Przemierzając dalej do sfery zrozumienia, zobaczysz swój wszechświat z innej perspektywy. Powiedzmy, że wasz wszechświat zwykł opisywać “wszystko, co jest”, ale jednak już tego nie robi. Nawet twoi fizycy i astrofizycy uważają, że twój wszechświat jest bardzo małą bańką. Te bąbelki są wszędzie i są o wiele większe, niż może zliczyć umysł ludzki. W rzeczywistości pojawiają się i znikają. Kiedy się pojawią, będzie to, co nazywacie Wielkim Wybuchem (Big Bang). Obecnie istnieje tak wiele wszechświatów, że wszystko nazywa się wieloświatem.

Solara istnieje jako odbicie, czyli podział światła, które tu istnieje. Planeta znalazła sposób na rozpoczęcie pracy z ich wymiarami i ma nadzieję, że będzie w stanie kontaktować się z ludźmi poprzez prostą zmianę wymiarów. Niektórzy pracownicy Espavo powiedzieli, że teraz robią rezerwacje na wakacje w Solara. W rzeczywistości udostępnienie miejsca na tego rodzaju podróże może być łatwiejsze niż myślisz. Kiedy mówisz o tym, co wielu z was nazywa kosmicznymi istotami lub istotami pozaziemskimi, istnieją one w równoległych wszechświatach. Są w stanie dokonać tej 90-stopniowej zmiany i wkroczyć w twoją rzeczywistość na krótki czas, chociaż mają różną fizykę i różne procesy.

Właśnie dlatego udokumentowałeś statki kosmiczne podróżujące po niebie z niewiarygodną prędkością, a następnie nagle wykonując zwrot o 90 stopni, ponieważ nie są związane tą samą fizyką, co ty. Powoduje to, że trzeba się trochę dostosować, aby coś się wydarzyło. Wiele różnych obszarów słonecznych jest bardzo podekscytowanych. Solara w pewnym sensie bardzo przypomina Ziemię. Po pierwsze, ich planeta jest bardzo duża. Ponadto mają różne linie w piasku, gdzie podzielili się tak, jak na Ziemi. Nie zajmują się wojną w taki sam sposób jak ludzie; nie mieli prawie tak dużo. Jednak Ziemia od wielu lat prowadzi konsekwentną wojnę. To był sposób na zarabianie pieniędzy, między innymi.

Solara ma nową harmonię

To fascynujące, jak dobrze zadziałało. Solara ma nieco spokojniejszą energię, a część tego ma związek z promieniowaniem, które otrzymuje z ich słońca, które jest trochę bliżej. Ponadto mają trzy księżyce i są w stanie znaleźć nieco bliższe połączenie z kosmosem wokół nich. Dlatego mają trochę więcej spokoju. Jednak istnieją różnice i zawsze były to argumenty. Solara również przeżywała wyzwania i debaty między różnymi sferami. Kiedy jednak znaleźli Ziemię, tę małą niebieską gwiazdę unoszącą się w przestrzeni, nagle zeszli się razem. Wszyscy chcieli wziąć udział w tym niesamowitym odkryciu i był to zadziwiająco jednoczący rozwój Solary. To prawie tak, jakby próbowali ścigać się w tym samym celu. Mimo to dzielą się informacjami i to jest naprawdę piękne.

Nie chodzi o wyścig, by zobaczyć, który kraj ma być największy, lub który obszar ma się czym pochwalić. Zaczynają dzielić się informacjami i współpracować w harmonii, której nigdy wcześniej nie widziano na Solara. Jest to dla nas absolutnie fascynujące i oferuje jedne z największych możliwości z naszej perspektywy. Mają zdolność wstąpienia w piąty wymiar zbiorowej wibracji, podobnie jak ty. Jeśli zdołają nawiązać z tobą takie połączenie, będą się mogli wiele nauczyć od was  i zmagań, z którymi tu dzisiaj się borykacie, jako kolektywu ludzkości. Nauczą się też, widząc, jak ta piękna ogrodowa planeta rozwija się teraz w niesamowitym tempie. Mamy nadzieję, że będą oni mogli uczyć się od ludzi, jak bardzo szybko podnieść swoje wibracje, nie tracąc równowagi.

M Teoria i macierz (matrix) ortogonalna

Oto wyzwanie. Mimo że podnoszenie wibracji byłoby dobre, wiele razy powoduje to, że ludzie tracą równowagę. To często powoduje poziom frustracji, który ostatecznie wybucha, ponieważ światło nie może być uziemione. Są bardzo podekscytowani, drodzy, ponieważ zaczynają być w stanie poruszać się pomiędzy większymi wymiarami. Zamierzamy po prostu nazwać tę trzecią dziedzinę wymiarowości, ponieważ nie ma ona jeszcze pojęcia w twojej fizyce. Najbliższy ludziom, którzy zrozumieli to, jest M-Theory. To, co się dzieje, to zdolność do zmiany 90 stopni i przesunięcia wymiarów lub baniek, jeśli zechcesz. Kiedy ludzie nauczą się tego robić, nie tylko będą w stanie opanować iluzję czasu, że będą w stanie przesuwać wymiary i pokonywać duże odległości w jednej chwili. W ten sposób wielu odwiedzających planetę Ziemię, nawet niektóre rasy rodzicielskie, podróżowało na Ziemię. Są w stanie robić rzeczy z waszą planetą i być w stanie nawet fizycznie przybyć na waszą planetę na krótki czas.

Nie chodzi o to, że podróżują lata świetlne. W ten sposób nie można tego zrobić. Są w stanie przesuwać wymiary, wykonując obrót o 90 stopni przez macierz ortogonalną. To fascynujący proces, więc nawet jeśli Ziemia wyprzedza Solarę tak daleko, jak to się nazywa techniczną ewolucją. Znaleźli klucz i znaleźli coś, z czym zaczynają współpracować. Patrzymy z niecierpliwością, ponieważ po raz pierwszy ich motywacja polegała na tym, że jedna część pracowała razem jako jedna w celu kontaktu z tą małą niebieską kulką unoszącą się w przestrzeni. Nie mają pojęcia, co to jest, ale wiedzą, że tu jest życie. Mają tylko nadzieję, że jest do nich podobne i taki jest. To fascynujące, ponieważ po raz pierwszy może być możliwe, że szkolna ziemia otworzy swoje drzwi i będzie bardzo przydatna w ostatnich dniach.

Największy problem

Rekordy akashy zawierają wszystkie zapisy nie tylko dla wszechświata, ale dla wszystkich, które są we wszystkich wymiarach i multiwersach. Ze względu na szybkie zmiany na Ziemi ustawiłeś ton, za którym podąży wielu. Będą tacy, którzy zaczną niedługo odwiedzać, aby zobaczyć, jak naprawdę wygląda planeta Ziemia i podziwiać piękno, które tu macie. Solara jest bardzo podekscytowana, ponieważ znaleźli sposób na rozpoczęcie pracy z macierzą ortogonalną, aby dokonać tego przesunięcia, a jeśli to możliwe, mogą wchodzić w interakcję z tobą wcześniej, niż myślisz. Teraz są bardzo zaniepokojeni. Nie chcą przyjść i zmienić swojego świata. Chcą przyjść i uczyć się od ciebie. Obecnie pracują z umiejętnościami ambasadora, ponieważ zdają sobie sprawę, że może to być trudny czas.

Nauczyciele Ziemi

Chociaż wyprzedzacie ich nawet w dziedzinie technologii, Ziemia do niedawna wymierzała większość postępów technologicznych w kierunku zastosowań wojskowych. Zamiast tego Solara zawsze dążyła do ułatwienia życia w harmonijny i zrównoważony sposób. Mieli rewolucję przemysłową, ale poruszają się wolniej i w większej harmonii z ich planetą. Mogą cię wiele nauczyć o pracy z Ziemią, jeśli jesteś na to otwarty. Jest to najpiękniejsze podejście, jakie możesz mieć, ponieważ wiele istot może w końcu przyjść na Ziemię. Pamiętaj, że serca istot Solary są szeroko otwarte, nawet dla ludzi. Są bardzo ze sobą połączeni, podobnie jak w czasach Lemurii. Mogą przynieść praktyczne przykłady tego, jak to może działać jako całość. Mamy nadzieję, że kiedy te rzeczywistości wymiarowe się otworzą, ludzie przestaną się koncentrować na dzieleniu i separacji, które widzimy dzisiaj. Tak, to byłoby nasze największe marzenie. Ponieważ niektóre z tych rzeczy zaczynają się dziać, spotykają się jako istoty ziemskie, jako dumne istoty z planety ziemi, trzymając swoją pychę razem w jedności. Chcielibyśmy, abyście zajęli miejsce jako wielcy nauczyciele wszechświata i mieli doświadczenie, które teraz posiadasz.

To naprawdę wspaniałe, więc uważaj na te znaki. To, co zobaczysz na początku, nie jest nagłówkiem, który mówi, że wylądowali na swoim statku kosmicznym. Nie, to się nie stanie. To, co nastąpi na początku, drodzy, to to, że nagle będą mogli wejść i wyjść z rzeczywistości wymiarowej. Teraz ich ciała będą wyglądać bardzo podobnie do twojego, ale będą nosić inne postawy i energię. Będą też nosili inny sposób komunikowania się, chociaż będą musieli uczyć się waszych języków, aby mówić do was. Chcą po cichu przyjść i po to, aby najpierw łatwo dostrzec wejście, niekoniecznie nawet nawiązać kontakt. Z czasem zaczniesz rozumieć, kim są te istoty, a będziesz miał wielkie możliwości. Mamy nadzieję, że w końcu będą mogli nauczyć ludzi, jak wykonać tę piękną zwrotnicę o 90 stopni. Będzie to niesamowita okazja do osiągnięcia jedności w wielu obszarach wszechświata, zaczynając od tego prostego eksperymentu.

Mamy wielkie marzenia i niesamowite emocje, bo wszystko to ma się wydarzyć. Planeta Ziemia została znaleziona i zaczyna się komunikować. W międzyczasie będą również wysyłać różne sygnały i sposoby komunikowania się z tobą na zasadzie uniwersalnej. Ta komunikacja będzie odbywać się za pośrednictwem niektórych uniwersalnych języków, którymi się z tobą podzieli. Niektórzy z was to zrozumieją, a inni nie. Ważną częścią jest to, że nawet jeśli nie możesz przyswoić go za pomocą mózgu, zaczniesz odczuwać to w swoim sercu. Zdasz sobie sprawę, że dzieje się coś większego na największą skalę całej ludzkości. Jesteśmy niesamowicie podekscytowani. Z wielką radością dzielimy się tym z wami z tej strony zasłony. Podczas oglądania tego pięknego eksperymentu gramy na trzeciej skale/rock od słońca, tej niesamowicie pięknej niebieskiej kuli unoszącej się w przestrzeni. Ciesz się tą podróżą. Kochani, wiedzcie, że zostaliście tutaj postawieni z wyboru. Jesteś tutaj z czymś specjalnym do dodania do tego miksu i zarezerwowałeś swoje miejsce na długo przed tym czasem. Miłej podróży. Z najwyższym zaszczytem prosimy was, abyście traktowali się nawzajem z szacunkiem, wychowywali się nawzajem przy każdej nadarzającej się okazji i dobrze grają w tę nową grę.

Espavo.

Grupa

______________________________________

Ewolucyjny skok

Pozdrowienia z domu, drodzy.

Pozdrawiamy was dziś jako kolektyw. Bardzo się cieszymy, że jesteśmy z wami i widzimy, jak ludzkość ewoluuje w magiczny sposób. Przynosimy ci wiadomość od kolektywu. Ponieważ jest to bardzo ważne, po raz kolejny chcieliśmy połączyć wszystkie nasze energie jako jeden głos.

Ewolucyjny skok

Budzisz się ze snu w bardzo niecodzienny sposób. Mówimy ci, wszystkie oczy są na tobie, bo to nigdy wcześniej nie miało miejsca w ten sposób. To także ekscytujący czas, abyśmy też mogli oglądać. Na początku swojej planety, gdy ludzkość zaczęła ewoluować, była to gra o wolnym wyborze. Właściwie to była pierwsza gra z całkowitym wolnym wyborem. Nigdy wcześniej nic się nie stało, że nie masz przynajmniej kilku wskazówek, które pomogą utrzymać grę na właściwej drodze. Niestety, w tej kwestii było dużo dyskusji. Było powiedziane; “Czy nie zostaną zsynchronizowane? Czy nie zbaczają oni z kursu na inne rzeczy i wierzenia? “Ale tutaj ewoluujesz, budzisz się ze snu i zaczynasz utrzymywać całą swoją moc nawet we własnych fizycznych istotach. To niesamowite oglądać. Jesteśmy niesamowicie dumni. Teraz pozwól nam powiedzieć trochę o tym, co jest przed nami.

To magiczny czas, w którym wkracza ludzkość. Jak już wspomnieliśmy, na waszej planecie dzieje się wiele zmian. Istnieją różne procesy, które obecnie mają miejsce. Będzie to bardziej widoczne w miarę upływu czasu, ale to, co nas interesuje, mówi ci o twojej ścieżce. Kiedy będziesz postępować naprzód, twoje fizyczne ciało zacznie tracić większą gęstość i będzie to szybka ewolucyjna zmiana. Jeśli spojrzysz wstecz na ewolucję ludzkości, zobaczysz, że było kilka różnych segmentów, takich jak człowiek z Cro-Magnon i człowiek neandertalski. Uważamy za interesujące to, że nie nazywaliście go “kobietą”, a nie “człowiekiem”. Nazywacie to różnymi poziomami niemal tak, jakby zdarzyło się to z dnia na dzień, chociaż w pewnym sensie zrobili to w kosmicznej skali. Ewolucyjne etapy zdarzyły się bardzo szybko i jesteś teraz na krawędzi nowego.

Następne 40 lat

Tak, ten też będzie całkiem inny, ponieważ to, co to robi, pozwala ci nosić więcej światła w swoim własnym bycie. Będziesz nieść ze sobą więcej ducha i masz zdolność komunikowania się z innymi duchami. Jest wiele procesów, które będziesz musiał przejść, aby to zrobić. Choć wydaje się, że jest to mgnienie oka, prawdę mówiąc, potrzeba aż 40 lat, aby ludzie zaaklimatyzowali się w tej nowej formie istnienia. Dla większości z was będziecie mogli przejść przez proces wkraczania w bioluminescencję i niosąc całe to światło. W międzyczasie będziesz także przechodzić przez kilka procesów udoskonalania rzeczy zanim wyjdziesz i wejdziesz w ten wyższy stan. Jest to okazja, aby w końcu zrobić to dobrze na wielu różnych poziomach. Jednym z nich są twoje interakcje z planetą Ziemia.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, słońce samo oddychało i oddawało się magnetyzmowi. Przechodzi przez swoje cykle magnetyczne w taki sam sposób jak planeta Ziemia. Na większą skalę magnetyzm zaczął się zmniejszać w słońcu. Kula magnetosowa emanująca ze słońca chroni planetę Ziemię przez bardzo długi czas. Ziemia żyła w cieniu magnetosfery Słońca, która zaczyna słabnąć. Będziesz także doświadczał własnych cykli słonecznych, ponieważ wkrótce będziesz znowu uruchamiał solar maximus. Gdy przejdziesz do tego w ciągu około trzech lat, zaczniesz regularnie otrzymywać odblaski słoneczne. Chociaż w międzyczasie można odbierać rozbłyski słoneczne, a niektóre z nich są bardzo ekscytująco duże, rzeczywistość jest taka, że ​​pojawią się one w masie. Wraz ze zmniejszającym się magnetyzmem Słońca i magnetyzmem planety Ziemi, może on otworzyć Ziemię, aby otrzymać o wiele więcej promieniowania i ładunków z kosmosu.

Harmonia Ziemi

Jedną z pięknych rzeczy, którą zobaczysz, jest to, co nazywasz aurora borealis, wspaniałe światła na niebie. Kiedy magnetyzm uderza w twoją jonosferę, świeci i tworzy magiczne tańce światła na niebie. Były one głównie w północnych obszarach, takich jak północna Syberia, Aleuty i Alaska. Światła wkrótce ruszą na południe, a zobaczysz je w wielu różnych miejscach. Te, które będą oznaki, że to się dzieje. W międzyczasie planeta Ziemia zmaga się z własną magnetosferą. Widać to w zwiększeniu aktywności wulkanicznej i sejsmicznej, na przykład wulkanu wybuchającego obecnie na Hawajach.

Mamy nadzieję, że skupicie się na uspokojeniu aktywności wulkanicznej we własnej pracy i medytacjach, działających w harmonii z Ziemią. Masz większy wpływ na planetę, niż możesz sobie wyobrazić. Tak, twoje zasady, które robisz, aby działać w harmonii z Ziemią i prawami, które robisz w różnych miejscach, aby wyeliminować niektóre z tych zanieczyszczeń, które wprowadziłeś do wody. Kilka z nich miało duży wpływ na ludzkość i jej ewolucję. Niektóre z zanieczyszczeń stworzyły choroby i zaburzenia, które trwają od pokoleń. Zaczniesz dostrzegać niektóre z tych zmian, ale zobaczysz także wiele zmian zachodzących w ciele fizycznym. Gdy Ziemia zacznie się jeszcze bardziej nagrzewać, zobaczysz także więcej huraganów i prawdopodobnie w tym roku doświadczysz kilku znaczących. Po prostu oznacza to, że możesz mieć na to wpływ. Łącząc się, nawet w małych grupach z pojedynczą grupą lub grupą wyrażającą zamiar dokonania pozytywnej zmiany na planecie Ziemi, możesz osiągnąć głęboki efekt. Jest to prawdą teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Od teraz do czasu, kiedy te rozbłyski słoneczne zaczną pojawiać się za około trzy lata, twój efekt zostanie wzmocniony prawie tak, jakbyś miał bonus. Każde serce, które pojawi się w Internecie, aby być w harmonii z Ziemią, może być odczuwalne 10 razy częściej niż zwykle. Tak więc, moi drodzy, są to krytyczne czasy, aby zapalić waszą magię w harmonii z planetą Ziemią. Cokolwiek możesz zrobić, czy pomagać w uchwalaniu prawa, czy tylko świadomie być świadomym siebie, zacznij pracować w harmonii z różnymi rzeczami, aby uzyskać ogólny sposób myślenia całej ludzkości.

Ponieważ sama Ziemia jest świadomym żyjącym, oddychając takim, jakim jesteś, ma uczucia tak jak ty. Chociaż jest bardzo duża i przechodzi przez różne etapy, troszczy się głęboko o formy życia na Ziemi, prawdopodobnie więcej niż wiesz. Na Ziemi były bardzo dobre formy życia. Ludzkość nieświadomie ugasiła 90 procent form życia na Ziemi, z powodu ludzkiej działalności. Przyjście w ten sposób w jakiś sposób pomoże ci opanować harmonię potrzebną na następnym poziomie życia. Nie cofniesz tego wszystkiego w czasie, jaki masz, ale zgadzasz się z tym, będąc świadomym tego, zaczynając być świadomym harmonii, którą nie tylko możesz mieć z ziemią, ale także ze sobą nawzajem. może pomóc w rozwiązaniu trzęsień ziemi, aktywności wulkanicznej, huraganów, osiedlić się w oceanie, gdzie może być w komfortowym tempie, gdzie ludzie mogą się dostosować.

Następny etap ewolucyjny Ziemi

To piękny czas, ponieważ Ziemia przechodzi tę zmianę. Proszę zrozumieć, że ona nie umiera, ale po prostu przechodzi cykl zmian. Przeszła wiele cykli wcześniej i nadchodzi o wiele więcej. Matka Ziemia tak bardzo troszczy się o ludzkość i wszystkie formy życia, od małych owadów, a nawet od mikrobów, które można zobaczyć tylko za pomocą mikroskopu. To są wszystkie istoty na Ziemi i bardzo się o nią troszczy. Jeśli są w stanie przejść do wyższego stanu wibracji, to także jej marzenie, a ona rzeczywiście będzie w stanie z tym pomóc, jeśli jesteś z nią w harmonii. Nadszedł czas, aby naprawdę zwrócić uwagę na każdy wpływ, jaki wywierasz w jakiś sposób na planecie Ziemia.

Czy istnieje sposób skuteczniejszego wykorzystania rzeczy, przy mniejszym wpływie na samą planetę? To są rzeczy, które zrobią tu wielką różnicę. Kochani, mówimy ci również, że dostaniesz pomoc, ponieważ nie jesteś sam w tym wieloświecie. Nigdy nie byłeś sam. Nie tylko masz inne wymiary swojej własnej rzeczywistości, ale także masz wielu z tych, którzy żyją w tych innych bańkach, które są podobne do twoich. Czasem nauczyli się wykonywać 90-stopniowe skręty poruszające się po ortogonalnej macierzy, aby przesuwać wymiary i nagle pojawiać się w waszym świecie. Mimo że wiele z nich może być nieco zaawansowane technologicznie, to właśnie to, czego naprawdę szukasz, to pomysły. Czy oni wejdą i uratują waszą planetę? Nie, pokażą ci, jak możesz zharmonizować się z Ziemią.

Dadzą ci energię i zaczną przekazywać ci informacje przez ciebie, ponieważ to zależy od ludzi. Jesteś na planecie wolnego wyboru, więc nie wejdą i nic nie zrobią. Po prostu będą oferować pomysły i inspiracje. Będą oferować możliwości bycia w harmonii z Matką Ziemią. Jeśli podejmiesz się ich działania, bez względu na to, kim jesteś i co myślisz, może to mieć duże znaczenie. Zrozum, że nie przedstawiliby ci tych pomysłów, gdybyś nie mógł w jakiś sposób coś zmienić. Kochani, prosimy was, abyście ośmielili się mówić, krok naprzód i zająć swoje miejsce w taki sposób, jaki tylko potraficie w tych czasach. Te kolejne trzy lata są szczególnie ważne, ponieważ pomogą całej ludzkości podjąć krok do następnego poziomu, na którym będziesz nosić mniejszą gęstość.

Odmłodzenie

Nie, nie będziesz musiał być w tych samych ciałach fizycznych. Jest jeszcze jeden fragment, o którym chcielibyśmy wspomnieć, gdy tracicie tę gęstość i przechodzicie w wyższe istoty. Kawałek, na który czekacie, to odmłodzenie. Być może zastanawiasz się, dlaczego musisz odmłodzić fizycznie gęste ciało, skoro i tak je opuszczasz. To się nazywa opanowanie, moi drodzy. Masz możliwości opanowania wielu rzeczy, a jednym z nich jest twoje ludzkie doświadczenie. Wielu z was zacznie zdobywać pomysły, jak pracować nie tylko z ziemią, ale także z waszym gęstym ciałem fizycznym. Są spokrewnieni, drodzy. Pojawią się nowe pomysły na sposoby traktowania go na różne sposoby, ponieważ pojawi się wiele nowych koncepcji. Niektóre z nich zostaną sprowadzone z innych wymiarów czasu i przestrzeni, podczas gdy inne będą magicznie channelować. Przekonasz się, że to takie proste, bardzo łatwe. Dlaczego wcześniej o tym nie pomyśleliśmy? Może ci to dano. Poszukaj tych możliwości, bo zobaczysz, że wiele z nich pojawi się w najbliższej przyszłości.

Uważasz, że odmłodzenie jest odwrotnością procesu starzenia się. Ale to znacznie więcej niż ponowne połączenie z młodością lub odwrócenie czasu. W rzeczywistości jest to harmonia z gęstym ciałem fizycznym. Ponieważ gęste ciało fizyczne pochodzi z planety Ziemi, odmłodzenie jest w harmonii z Ziemią. Jest to ten sam rodzaj harmonii, o który prosimy, abyś się rozwijał, będąc świadomym swojego wpływu na planetę. Są to wszystkie rzeczy, które nastawiają cię, by zrobić następny krok na wyższy poziom wibracji i bycia. Kochani, nigdy wcześniej tego nie robiono, dlatego bardzo się cieszymy, że tak się stanie.

Ludzie nigdy nie podejmowali takich kroków, a teraz przygotowujecie się na kolejne skoki. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak sobie z tym poradzisz i jak tworzysz magię w otaczającym cię świecie. Proces odmładzania nie jest nowy na planecie Ziemia. Zrobiłeś to już wcześniej. Było wiele razy na Ziemi, kiedy można było żyć przez co najmniej 300 lat, a jeśli spojrzeć na fizyczne ciało, zostało to zaprojektowane. Jaki jest proces, który sprawia, że ​​się starzejesz? Niektóre z nich to twoje systemy wierzeń, faktyczna energia, którą karmisz mózg i mówisz swojemu ciału: “Będę żył tak długo …”. Chociaż może się to wydawać bardzo uproszczone, jest o wiele głębsze niż rozumiesz i zmieniasz ten system wierzeń jest kluczem . Średnia długość życia mieściła się w przedziale 300 lat, a nawet czasy, w których ludzie mogli osiągnąć 900 lat.

Ktoś może pomyśleć, że jest to zdumiewające dla fizycznego, gęstego ciała, ale nie pomyślałbyś nic o skale/kameniu, która mogłaby przetrwać 900 lat; skała też jest ziemią. Istnieje wiele możliwości, aby zacząć myśleć o tym w nowy sposób. Pomożemy ci odkryć i pracować z tym odmłodzeniem na innym poziomie. Jest to bardzo ekscytujące i teraz możliwe bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ ludzkość wkroczyła w piąty wymiar.

Wielokrotnie wspominaliśmy, że ludzkość przeszła już do piątego wymiaru. Ale to nie znaczy, że jesteś przyzwyczajony do tego, a nawet używasz go. Większość istot, w taki czy inny sposób, nadal używa trzeciej rzeczywistości wymiarowej wewnątrz piątego wymiaru. Macie wielkie możliwości tworzenia i wielu z was tworzy trzecio wymiarową rzeczywistość wewnątrz piątego wymiaru. Chociaż niektórzy czują się tak, jakby utknęli, lub że rzeczy nie działają tak jak wcześniej. Ale jesteście w rzeczywistości piątego wymiaru i zaczniecie ją zakotwiczyć na nowe sposoby, co przyniesie wam nowe możliwości. Ta nowa rzeczywistość pozwala ci świadomie wkroczyć w istotę wyższą, innymi słowy wyższą egzystencję. Wcześniej istniała możliwość doświadczania tego tylko przez  powrót do domu. Gdy gra się skończy, nastąpi masowe wymieranie. Wszyscy pójdą do domu, a potem odrodzą się jako wyższa istota i rozpoczną nową grę w innym miejscu. Zamiast tego, teraz będziesz miał okazję wkroczyć do niego z Ziemi. To jest nowe i wszyscy jesteśmy niezwykle dumni z waszej planety.

Ziemia jest pierwszą planetą wolnego wyboru; jest wielu, którzy zaczynają naśladować tę grę. Uważaj więc na tę pomoc i nowe pomysły. Otwórz swój kanał, aby to wprowadzić i uziemić energię. Poszukaj harmonii, którą możesz stworzyć, nie tylko z własną istotą, ale także z Ziemią i ludźmi wokół ciebie. Są to czasy, w których możesz dokonać większej różnicy niż dotychczas wyobrażaliście sobie, drodzy, zwłaszcza w ciągu następnych trzech lat. Mówimy ci, że jesteś w dobrych rękach, ponieważ Rodzina E jest tutaj. Obecnie rozmawiamy z większością z nich, a wkrótce pojawi się wiele nowych, które przebudzą się ze snu. Chociaż są już tutaj na Ziemi, niektóre jeszcze nie osiągnęły pełnoletności lub nie obudziły się w swoich prawdziwych możliwościach. W rzeczywistości są to specjaliści od transformacji, z których większość z was jest.

Wszystko, co musisz zrobić to przypomnij sobie kim jesteś.

Właśnie z największym zaszczytem zwracamy się do ciebie w ten sposób. Teraz zostawiamy ci trzy małe przypomnienia. Traktujcie się wzajemnie z szacunkiem. Rozwijajcie się nawzajem i grajcie razem.

Espavo z domu.

Grupa

Słowo Espavo to wczesne lemurskie pozdrowienie: “Dziękuję za wzięcie  własnej władzy”

~ Podłączenie serca ~

 

Planowana konserwacja

Autor: Barbara Rother

Po chwili Steve i ja usłyszeliśmy dziwny hałas dobiegający z naszego samochodu. Brzmiało to jak niski warczący dźwięk, prawie jak nasz ukochany samochód nie czuł się dobrze. Jeden z naszych synów to bardzo wyrafinowany mechanik, który ma własny sklep w San Diego w Kalifornii. Opowiada nam historie o tym, jak ludzie opisują dźwięki jakiegoś problemu z ich pojazdem. Nie jestem inny. Zadzwoniłam do niego i zaczełam naśladować moje samochody wołające o pomoc. Roześmiał się na moje naśladownictwo i kazał mi zabrać samochód do lokalnego sklepu. Zauważyłam, że jest to spowodowane regularną kontrolą konserwacyjną, więc umówiłam się z moim sklepem samochodowym. Na szczęście nic poważnego nie było w moim samochodzie. Właściciel sklepu powiedział, że chciałby, aby wszyscy jego klienci byli równie sumienni podczas regularnych wizyt kontrolnych, jak my. Bycie uważnym na potrzeby naszych samochodów pozwoli nam utrzymać ten samochód przez długi czas.

Zapobieganie jest kluczem do każdego problemu, który może wystąpić w przyszłości. Dotyczy to wszystkiego, od naszych samochodów, naszych domów po nasze ciała, psychiczne i duchowe istoty. Kiedy sprawdzamy, czy wszystko działa płynnie, można uniknąć problemów. Niełatwo jest stosować się do tej porady, ponieważ nasze życie jest tak zajęte i gorączkowe. Naturalne jest odkładanie spotkania. “Powinno zrobić” zamienia się w “Przejdę do tego”. Teraz jest czas na zaplanowanie konserwacji we wszystkich obszarach naszego życia.

Nasze ciała są pojazdami, przez które duch działa. Ważne jest zachowanie zdrowej równowagi ciała, umysłu i ducha. Wszyscy wiemy, że musimy jeść zdrowo i ćwiczyć nasze ciało. Ważne jest również, aby zaplanować konserwację, odwiedzając lekarza na badania kontrolne, a nie tylko wtedy, gdy coś nas rozchoruje. Jestem winna zwlekania w tej dziedzinie. Wielu z was wie, że sześć lat temu zachorowałam i prawie umarłam. Powiedziano mi, że to cud, że żyję i dziękuję codziennie za to, że mogę nadal żyć cudownym życiem. W tym okresie widziałam tylu lekarzy. Przez dwa lata unikałam regularnych wizyt u lekarza. Obawiałam się, że usłyszę, że znowu jestem chora. Steve i cała reszta mojej rodziny nalegali, żebym poszła na wizytę u lekarza, żeby złagodzić moje obawy. Niechętnie to zrobiłam. Czułam się tak pełna mocy i radości, kiedy wszystkie raporty o moim zdrowiu wypadły pozytywnie. Uświadomiłam sobie wtedy, że blokowałam się przed całkowitym szczęściem z powodu tego strachu.

Łącząc się z moją fizyczną osobowością, poczułam się zachęcona do spojrzenia w mój stan psychiczny. Steve i ja zawsze rozwijamy się przez naszą pracę z Espavo, ale czułam, że potrzebuję czegoś indywidualnie dla mnie. Widziałam raport na temat programu informacyjnego o Transcendentalnej Medytacji. To był moment urzeczywistnienia. Wiedziałam, że chcę podążać za tym wewnętrznym głosem, mówiąc mi, żebym zajrzała dalej w tę okolicę. Zapisałam się na kurs i znalazłam nowy poziom umysłu i głęboki spokój, który jakoś straciłam.

Doprowadziło to do mojego odzyskanego wzrostu na mojej duchowej ścieżce. Jestem bardziej świadoma siebie i znaczenia tego, co to wszystko znaczy na głębszym poziomie. Czuję, że szukam prawdy i jestem podekscytowana nauką na tak wiele sposobów. Wiem, że to pomoże mi rozwijać się jako osoba i dzięki pracy, którą wykonuję. Będę kontynuowała moją duchową praktykę, która mnie centruje.

Planowane konserwacje z moim ciałem, umysłem i duchem utrzyma mnie w doskonałej harmonii w sobie i we wszystkim wokół mnie.

Z miłością i światłem,

Barbara

Translation: Polish Lightworker

Copyright Notice:
Copyright 2000 – 2018
This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part. Please credit: www.Espavo.org
Thanks for helping to spread the Light!