Maj 2018

Dzień, w którym zatrzymał się czas

Pozdrowienia, moi drodzy.

Jestem Strażnikiem Czasu w tym dniu, aby przeciąć waszą oś czasu tylko na kilka chwil. Odetchnij, aby zrozumieć, gdzie jesteś. Twoje ramy czasowe Ziemi się przyspieszyły, a teraz jesteś w zupełnie nowym wymiarze czasu. Wchodzisz w cykliczny czas w spiralę. Wielu z was ma problemy z dostosowaniem, co jest widoczne w wielu strukturach planety Ziemia, takich jak firmy i rządy. Wszyscy jesteśmy w tym ważnym odcinku, teraz dostosowujemy się do tej nowej klatki czasu jako część waszej piątej rzeczywistości wymiarowej. O tak. Powiedzieliśmy wam kilka lat temu, że wkroczyliście w piąty wymiar, ale to jest duża zmiana, moi drodzy. Trzeba wiele lat, abyś się przystosował, abyś zmienił się w pewien sposób, a teraz jesteś tutaj w bardzo wyjątkowym czasie samej planety Ziemia. Jesteś tutaj, aby pomóc w dokonywaniu zmian.

Graj Dobrze i Uczciwie ze Wszystkimi

Jest wiele zmian zachodzących w ciele fizycznym. Jak już wspomnieliśmy, z czasem tracisz gęstość, przenosisz więcej światła i przenosisz się do swojej bioluminescencji na zupełnie inny sposób. Ale dzisiaj chciałbym zabrać cię z powrotem do około 20 lat temu, kiedy zaczęliśmy tę pracę z opiekunem. Zdecydowaliśmy się na podpisanie lub slogan, cokolwiek chcesz nazwać. Zawsze powtarzamy trzy naprawdę proste przypomnienia: traktować się nawzajem z szacunkiem, pielęgnować się nawzajem i dobrze grać razem. Wiemy, że ten ostatni czasami jest trudny dla ludzi. Ludzie nie lubią myśleć o tym jak o grze. Wielu z was powiedziało nam wcześniej, że to zbyt poważne, aby być grą. Ale tak naprawdę, kiedy widzisz, co robimy z naszej perspektywy, jest tak wiele takich gier w All That Is – Wszystko Co Jest. Jednak, drodzy, nie ma żadnej gry, która dokonałaby tego, co ludzkość zrobiła.

Przeniosłeś się z jednowymiarowej rzeczywistości do drugiej, zanim gra osiągnęła swój naturalny koniec. To otwiera wiele możliwości, których inaczej byś nie zrobił. Dokonano tego wcześniej, ale tylko w małych miejscach na Ziemi, takich jak Majowie, Anastasi i Rapa Nui. Nigdy wcześniej żadna gra nie przeszła z jednego wymiaru w drugi. Tak więc, kiedy patrzysz na swoje trudności na planecie Ziemi, mamy nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, jak wyjątkowy jesteś. Bez względu na to, ile wyzwań lub trudności zdaje się wam widzieć, chcemy po prostu powiedzieć, że jesteście daleko poza swoim zrozumieniem i wszystkie oczy wszechświata  patrzą na was.

Dzień w Którym Czas się Zatrzymał

Jest jeden ważny artykuł, o którym wspominaliśmy jakiś czas temu, wielkie spotkanie. Po zatonięciu Atlantydy czas się zatrzymał. To był jeden z pierwszych czasów, kiedy czas całkowicie zatrzymał się na planecie Ziemi w twojej grze. Większość ludzi odeszła w tym momencie. większość wróciła do domu. Niektórzy weszli w wyższy status wibracyjny i obserwowali, ale było ich niewiele w porównaniu z ilością Lemurianów, którzy zrobili to wcześniej. Zastanawiasz się, kiedy to było na osi czasu, ale powiedzieliśmy ci, że było to jeszcze przed czasami tego, co nazywasz Pangeą. Mówimy wam również, drodzy, że Ziemia jest wielowymiarowa. Tak więc bardzo trudno jest zrobić swoją geografię lub linie czasu i dowiedzieć się, gdzie dokładnie jest. Ważną częścią jest wyciągnięcie wniosków z wiadomości o tym, co wydarzyło się na Lemurii i Atlantydzie. Wszyscy ludzie, którzy kiedykolwiek żyli na Ziemi, mieli konsensus, zwłaszcza Rodzina E. Drodzy, Rodzina E miała wiele wspólnego z początkiem planety Ziemia. Teraz jesteście wielkimi liczbami, inkarnując się, aby spróbować coś zmienić, aby osiągnąć krytyczną masę światła, aby dokonać tych przejść. O tak. Widzisz opór. Mimo że cofasz się, widzisz także ruch do przodu. Jesteśmy niesamowicie dumni z tego, co już osiągnęliście. Kontynuujcie tę dobrą pracę, moi drodzy.

Kiedy miało miejsce to wielkie spotkanie, czas ustał i uzyskano konsensus. “Co zrobiliśmy źle? Jak przegapiliśmy te możliwości? Jak to mogło się stać z nami? Jesteśmy tak zaawansowanymi istotami, jak to się dzieje, że tak wiele z tych istot musiało umrzeć i wrócić do domu? “Stwierdzono, że nigdy więcej nie zagrasz grę w separację w ten sam sposób. Rozdzielenie oznacza po prostu, że udajesz, że jesteś oddzielny. To jest gra, w którą grasz na planecie Ziemia, podczas gdy w rzeczywistości nie jesteś oddzielonym. Jesteś wewnętrznie zintegrowany z każdą pojedynczą istotą, każdym sercem na Ziemi. Podczas tej gry zadecydowano, że jeśli kiedykolwiek dotrzesz do tego punktu, gdzie możesz przejść do wyższego wymiaru i wydostać się z gęstych fizycznych ciał, które trzymałeś w tym czasie, będziesz robił różne rzeczy. . Jedną z rzeczy, które robisz, to zwracać uwagę i dawać równe szanse najwyższemu i najniższemu poziomowi wibracji na twojej planecie, a będziesz musiał honorować całą przepustowość i po prostu mówić: “Następnym razem, wszyscy pójdą”.

Możesz poruszać się tak szybko, jak najniższy na twojej planecie

Cóż, właśnie to wam mówimy, drodzy. Masz wszystkie pomysły na to, czego potrzeba, aby pójść do nieba, napisałeś książki o tym, co to znaczy mieć celowe życie, a nawet rozwinąłeś religie na ten właśnie temat. Zrób ten krok, zrób to i zrób to. Tak, wszystkie te wspaniałe pomysły na rozwój ludzkości. Poczekaj, aż usłyszysz, skąd się wzięły niektóre z nich. Ciekawe, jak to działa, bo tym razem zaczynacie rozumieć. Powiemy wam więcej w miarę upływu czasu, ale w tym dniu postanowiono, że ludzkość zrobi coś w inny sposób. Następnym razem, gdy zbliżysz się do tego kroku, będziesz mógł sprawdzić całą ludzkość, zarówno najwyższą, jak i najniższą w tej przepustowości. Poruszałbyś się tak szybko, jak najniższy na twojej planecie. To brzmi bardzo ciężko, ale czy nie o to właśnie teraz walczysz? Nie oznacza to, że wszyscy muszą iść w tym samym kierunku, ponieważ jesteście na planecie wolnego wyboru. Oznacza to, że wszyscy muszą mieć równe szanse, aby zrobić krok naprzód. Widzicie, moi drodzy, możecie mieć wszystkie swoje zasady, wasze 10 przykazań, wszystkie różne idee, które są zawarte w wielu książkach, które wszyscy napisaliście, a jednak tak naprawdę wszystko sprowadza się do tego, jak się traktujecie nawzajem. Jest to najważniejsza część wszystkich gier w dowolnym miejscu, ale szczególnie na planecie Ziemia, kiedy zaczynasz wprowadzać te przejścia w wyższe wibracje. Właśnie tego dnia postanowiono, że czas się zatrzymał. Jest to jeden obszar, który chcielibyśmy, aby każdy z was zwrócił uwagę. Tak, oznacza to, że będziesz musiał pracować z własnymi uprzedzeniami i własnymi systemami wierzeń. Spójrz na te rzeczy, które były przekazywane z pokolenia na pokolenie, czasem nie wszystko było  prawdą. Jak traktujesz się nawzajem?

Traktujcie się wzajemnie z szacunkiem

To najważniejsza część ewolucji, która jest tuż przed tobą. Teraz zmagasz się z tym pod wieloma względami, a szczególnie walczysz z tym w niektórych częściach świata. Chociaż możesz myśleć, że nie jesteś z tym związany, prawdą jest, że czystki etniczne występują w wielu różnych miejscach, a szczególnie w dwóch częściach świata. Możesz myśleć, że to nie jest dla ciebie ważne. Uważaj jednak, bo możesz poruszać się tak szybko, jak najniższa wibracja na twojej planecie. Czy to oznacza, że ​​wszyscy będą wkraczać w przejścia, które są pod ręką? Nie, drodzy. Jest wielu, którzy zdecydują się pozostać w tyle lub są po prostu wyczerpani i nie chcą podejmować dalszych kroków. Nie są dobrzy ani źli, to jest ich wybór. Jesteś na planecie wolnego wyboru, więc prosimy Cię, abyś nie oceniał ich jako dobrych lub złych, ponieważ wielu z nich zdecyduje się pozostać w tyle dla wyższego celu. Przekonasz się nawet, że Amor dokonał takiego wyboru, aby mógł pojechać do Atlantydy. Jest wiele okazji, aby zobaczyć to na różne sposoby i kiedy idziemy do przodu. Powiemy Ci więcej o nadchodzących wydarzeniach i o tym, jak bardzo znaczna część tych zmian ma miejsce, ale prosimy wszystkich o wzięcie odpowiedzialności w pewien sposób. Zobacz, co się dzieje, aby zrozumieć, dlaczego te rzeczy mają miejsce. Zrób trochę badań i jeśli masz możliwość wypowiedzenia się to zrób to.W tym momencie na tej planecie jest bardzo mała liczba ludzi, którzy to robią.

Pielęgnujcie Siebie Nawzajem

W dawnych czasach, a nawet na Atlantydzie istniały istoty królewskie i uprzywilejowane. Tego właśnie zdecydowano w dniu, w którym czas się zatrzymał: każdy musi mieć równe szanse lub nie działamy. Dzisiaj rozgrywasz te same wyzwania. Jest wielu, którzy kierują waszymi rządami i korporacjami, które wpływają na każdy aspekt waszego życia. Widzisz, że zasady dotyczące pieniędzy są za większością rzeczy. Ludzkość ma teraz możliwość zmiany tego paradygmatu. Działa znacznie głębiej, niż większości się wydaje, ale są rzeczy po twojej stronie, które mogą sprawić, że rzeczy będą bardziej równe. Jednym z nich jest powstanie kobiecej mocy na Ziemi, a inne to twoje technologie. Wprowadziłeś czas BRAK WIĘCEJ SEKRETÓW. Możemy powiedzieć ci, abyś podążał za pieniędzmi, co jest zazwyczaj jednym z pozostawionych śladów. Bardzo mały procent ludzi rządzi waszymi rządami i waszym światem; to pieniądze i moc, które często idą w parze. Nie chodzi o to, że te dwie rzeczy są z natury złe, ale można je wykorzystać negatywnie i tak właśnie się dzieje. Jak traktujesz się nawzajem w skali globalnej? Nie tylko twoi sąsiedzi czy wrogowie, jeśli masz ich, ale jak ludzkość traktuje ludzkość? Czy osiągnąłeś postęp, ucząc się czegoś od wojen, które minęły? A może po prostu odwróciłeś się i uznałeś, że jest poza twoim zasięgiem? Czy przekonałeś się, że nie jesteś odpowiedzialny za skorumpowany rząd lub korporację? Wiele traktatów pokojowych, które napisaliście, zostało wyciągniętych z przeszłych trudności w wojnach, brak zaufania w wielu krajach. Kiedy w interesie grupy leży łamanie zasad, zwykle tak jest. Czy możesz sprawić, by twój głos został usłyszany? Czy możesz obserwować, jak twój kraj, a nawet inne kraje, traktuje swoich ludzi lub inne narody? Dzieje się to na szeroką skalę i możesz być świadkiem nieludzkiego traktowania innych ludzi. Bardziej niż cokolwiek innego, to sprawia, że ​​kolejne przejście do wyższych stanów jest trudniejsze.

Nie martwimy się jednak, ponieważ Rodzina E jest na miejscu. Rodzina E już dokonała takiej różnicy w wielu grach w całym wszechświecie w dokładnie właściwym czasie. Czy inkarnują i naprawiają wszystko, czy je zmieniają? Nie, kochani, to nie to, co robią. Rodzina E przechodzi z energią serca, utrzymując wyższe wibracje na niskiej wibracyjnej planecie. W razie potrzeby mówią prawdę. Właśnie to robisz teraz.

Graj Dobrze Razem

Wielu z was cofnęło się w czasie, aby być tutaj w tej właśnie chwili. Jest to dość interesująca sprawa, ponieważ niedawno zapytano nas w kanale, ile jest rodziny E na planecie. Powiedzieliśmy ci, że liczba jest około miliona i może wydawać się bardzo małą liczbą w porównaniu do 7,3 miliarda ludzi, którzy są tutaj. Prawdopodobnie osiągniesz 8 miliardów, co jest krytycznym wyznacznikiem, punktem przechylenia dla Ziemi. Ona już jest pochylona; już przekroczyła kilka punktów demarkacyjnych. Ale ona robi miejsce dla ciebie, aby dokonać tego przejścia, które jest przed nami i możliwe, jeśli potrafisz dobrze się traktować. Teraz mówimy ci o 1 250 000 członków rodziny E na planecie. Większość to dzieci, które będą nosić światło, gdy dorosną, a reszta to istoty, jak wielu z was, którzy cofnęli się w czasie, aby pomóc otworzyć drzwi. Tak było przez ostatnie 20 lat, przypomnieliśmy wam o jednej rzeczy, która jest bardzo ważna: traktujcie się nawzajem z szacunkiem, pielęgnujcie się nawzajem przy każdej nadarzającej się okazji, bez względu na to, co myślicie o danej osobie, i grajcie dobrze w tę grę.

Jestem Strażnikiem Czasu. Jestem bardzo zaszczycony, że rozmawiamy w tym momencie.

Espavo, drodzy.

__________________________________

Ambasador Światła

Pozdrowienia, moi drodzy. Jestem Strażnikiem Czasu.

Mam zamiar przekazać to grupie zbiorowej, jak nazywa ją Strażnik, aby opowiedzieć następną historię o Amorze. Bardzo ciekawy proces zaczyna mieć miejsce, ponieważ Amor dorasta do dorosłości, aby zająć należne mu miejsce. Praca Amora jest ważna i znajduje w niej taką radość. Zabieramy cię teraz w czasy, kiedy Amor i Saroo podróżowali od dłuższego czasu. Niedawno rozstali się ze swoim synem. Był w stanie dokonać znacznej zmiany na planecie Ziemia w tamtych czasach w pięknych dniach Mu.

Teraz bierzemy Cię do całej historii, ponieważ ma tendencję do zmiany. Amor i Saroo pracowali razem i podróżowali. Wzmacniając każdego, z kim się spotykali, Amor ma zamiar podróżować po różnych częściach Lemurii, aby zasiać nasiona inicjacji. W tamtych czasach, oczywiście, miałeś otwarte serca i połączone ze sobą, dzięki czemu praca z rzeczami była trochę łatwiejsza.

Ludzie byli bardziej otwarci na nowe pomysły i nowe energie. Nie oparli się tak samo, jak dzisiaj, ale mówimy także, że była ewolucja. Pod wieloma względami ewolucja oznaczała odpuszczenie starego i to było trudne. Tam właśnie dogonimy Amora po jednym z ognisk komunalnych, jakie mają na Lemurii podczas każdego zgromadzenia. Nazwałbyś je dzisiaj miastami, ale zawsze meli  tradycje spotykania się. Przez większość czasu były to wspaniałe spotkania, a interesujące jest to, że rozmowa przy ognisku była bardzo trudna. Amor zwykle czekał, aż ogień spali się do rozżarzonych węgli, ponieważ pozwolił mu zobaczyć i być zauważonym przez większość ludzi.

Znajdziemy go dzisiaj, rozmawiającego z grupą starszych, i zadają pytania tam i z powrotem. Jedna osoba mówi: “Amorze, mówisz o wszystkich tych technikach umacniania i mówisz o budowaniu przebudzonych społeczeństw. Moje pytanie brzmi: jaki masz dowód? Skąd wiesz, że jeśli podejmiemy takie kroki w ten sposób, to faktycznie zadziała? “Amor mówi:” To zupełnie nowa energia, więc nowe pomysły mogą teraz zająć zupełnie inny sposób. Właśnie to staramy się rozprzestrzenić w Lemurii. Tak, to są nowe pomysły, ale pracowały w każdym miejscu, w którym je wprowadziliśmy do tej pory. “Starszy dżentelmen, około 350 lat, daje Amorowi trochę trudności. Mówi: “Wiesz, nie tego nauczyli mnie moi rodzice. Dlaczego nie powinienem wierzyć w to, co zostało przekazane przez tak wiele pokoleń? Nagle zaczynasz uczyć nas nowego sposobu. Prawda nigdy się nie zmienia. Dlaczego mielibyśmy słuchać i być otwarci na niektóre z tych nowych pomysłów, podczas gdy w rzeczywistości te stare działały doskonale? “Amor uśmiechnął się. “Czy one naprawdę działają doskonale, czy ludzkość ewoluuje? Oto jest pytanie. Okay, więc chcesz wrócić do swojego ojca i dziadka, czego cię nauczyli i ich prawdy. Czy nadal jest to dla ciebie aktualne w każdym aspekcie? Czy jesteście tymi samymi ludźmi co wtedy? Czy jesteście tym samym typem ludzi, z którymi byliście w tamtych czasach, czy nadszedł czas, aby zacząć wprowadzać nową prawdę? “

Pomyślał przez chwilę, po czym powiedział: “No cóż, wiesz, to było wystarczająco dobre dla mojego dziadka i mojego ojca, a także prawdopodobnie jego ojca i dziadka. Dlaczego więc nie powinno to być dla mnie wystarczająco dobre? Dlaczego nie miałoby działać w ten sam sposób? “Amor mówi po prostu:” Ponieważ ewoluujemy. To gra, w którą grasz – aby wyewoluować w wyższy stan. Kiedy ewoluujesz w wyższy stan, możesz zobaczyć nowe rzeczy. Twoja wyższa perspektywa daje ci nowe wizje i wiele rzeczy, które nazywasz prawdą. Wiele z tych prawd może nie być tak prawdziwe, jak mogłoby się wydawać. Gdy człowiek ewoluuje w wyższe stany, zaczyna dostrzegać zupełnie nową ścieżkę i zupełnie nowy sposób znajdowania własnej ścieżki najmniejszego oporu. To jest właśnie to, czym chcemy pomóc ci dzisiaj pracować, aby dać ci pomysły, że są nowe otwarcia, nowe możliwości. Saroo wstała i powiedziała: “Wiesz, był taki czas nawet na Lemurii, gdzie kobiety nie były uważane za nauczycieli. Na początku mieli swoje role. Nawet jeśli wrócisz do wczesnej ludzkości, zobaczysz, że ich role były bardzo odrębne i podzielone. Kobiety mogą robić pewne rzeczy, których mężczyźni nie mogą. To była prawda przekazana wielu pokoleniom. Kobiety mogą mieć dzieci. Jaki piękny dar stworzenia, więc kobiety były zwykle uważane za gospodynie. Miały czuwać nad dziećmi i wychowywać dzieci, a wraz z nimi pojawiły się pewne naturalne zdolności, by móc przygotować jedzenie. Mężczyźni byli łowcami, a kobiety opiekowały się domem. Nie oznacza to, że jest to zła natura, ale dzisiaj, nawet według standardów Lemurii, stoję przed tobą jako nauczyciel oferujący nowe pomysły. To prawdopodobnie nie byłoby dozwolone nawet w czasach twojego dziadka. Dzisiaj jest wiele kobiet, które mogą polować lepiej niż mężczyźni. Rozwinęliśmy się i przenieśliśmy się do inicjacji. “

I podrapał się po głowie i powiedział: “Cóż, prawdopodobnie masz rację. To było ważne, że moja babka zachowała swoje miejsce, ale to nie zadziałało dla mojej żony. “Wszyscy zaczęli się śmiać, uświadamiając sobie, że wraz z ewolucją ludzi, tak dzieje się z prawdą. Amor kontynuował: “To nie jest dobre ani złe dla wszystkich ludzi, wszędzie, zawsze szukają prawdy. Szukają tego solidnego kamienia, na którym będą mogli oprzeć swoje fundamenty i zbudować od tego momentu. Szukam skały, która nigdy się nie ruszy. W rzeczywistości ta skała prawdy się zmienia. Kamień ewoluuje, a skała porusza się; kiedy ludzie zaczynają ewoluować na różne poziomy, zaczynają znajdować wyższą prawdę. “Wiesz”, powiedział starzec, narzekając, “zawsze uczono mnie, że prawda nigdy się nie zmienia i tak można powiedzieć prawdę. Co powiesz na to? “Odpowiedział Amor” Nie powiedziałbym, że prawda zmienia się. Gdy podnosisz wibracje, widzisz rzeczy z wyższej perspektywy. Czy pamiętasz czas, w którym wysłaliśmy chorych na chorobę zakaźną do specjalnego miejsca, aby nie zarazili innych? Potem nauczyliśmy się, jak opanować, a nawet leczyć wiele chorób zakaźnych. Staliśmy się bardziej ludzcy, kiedy ewoluowaliśmy. Starszy mężczyzna odszedł w milczeniu, gdy wszyscy zaczęli wiwatować w słowa Amora.

Amor i Saroo zadali jeszcze kilka pytań, gdy żar pięknego ognia spłonął jeszcze bardziej. A z czasem ludzie zaczęli odchodzić, ponieważ nadszedł czas, aby powrócić do swoich domów, czas na odmłodzenie. Z ciemności pojawił się starszy mężczyzna. Powiedział: “Amor i Saroo, chciałem ci podziękować za twoje dzisiejsze słowa. Naprawdę chciałem zobaczyć, co byś powiedział. Uwielbiam to, co przynosisz do tych obozów. Uwielbiam to, co oferujesz ludziom, ponieważ oferujesz im nowy sposób myślenia. Proponujesz im nowy sposób bycia. Dajesz im możliwość wzmacniania siebie, a następnie wzmacniania otaczających ich ludzi, tworzenia wzmocnionych społeczeństw po tobie. Próbowałem to robić przez większość mojego życia i na każdym kroku znajdowałem opór. Dzisiaj, kiedy zadałem ci te pytania i próbowałem znaleźć dla ciebie opór, poradziłeś sobie z tym wyjątkowo dobrze, drogi Amorze. Mam pytanie do was obojga. Wiem, że twój ojciec jest bardzo wysoki w ogólnym rządzeniu Mu i wiem, że prawdopodobnie zaproponował ci otworzenie drzwi, kiedy tylko jest to możliwe. “A Amor powiedział:” Cóż, z pewnością zaoferował, ale znaleźliśmy to najlepiej stać trochę dalej i nie brać tych drzwi. “Starsi panowie powiedzieli:” No cóż, pracuję z twoim ojcem. Właściwie to cię obserwujemy. Teraz twój ojciec został całkowicie usunięty z moich działań tutaj dziś wieczorem i z tego, o co cię zapytam. Po prostu wielu starszych z Mu i wielu starszych z obozów, które odwiedziliście, widzieli pracę, którą wykonaliście. Wchodzisz do niewielkiego obozowiska liczącego kilka tysięcy osób i kiedy idziesz, przejdź do następnego. Rosną, ewoluują i stają się szczęśliwsi. Rozkwitają w wyniku pięknych energii, które pozostawiłeś. Widzieliśmy, co razem zrobiliście z Saroo, a teraz nawet wasz syn jest w tym kierunku. Z dumą nazywa siebie synem Saroo i Amora. Ciekawy. Teraz robi to samo i zdajemy sobie sprawę, że niedługo inni zaczną zajmować swoje miejsce, robiąc to, co robisz. Jest to przesunięcie inicjacji  jeśli dalej będzie to się działo, zobaczymy, że Lemuria zmieni się w społeczeństwo bardziej upodmiotowione niż obecnie.

Jesteśmy bardzo zainteresowani tym wydarzeniem, ponieważ jest to dobre dla wszystkich. Mamy dla ciebie propozycję. Chcielibyśmy abyś ty, Saroo i twój syn, gdyby był dostępny, przyszli i posłuchali tego, co mamy do powiedzenia. Obaj mężczyźni przytulili się i rozeszli. Gdy wszedł w ciemność obok płonących węgli pożaru, Amor pomyślał, że gdzieś go widział.

Amor natychmiast chwycił Saroo i odciągnął ją na bok. Po rozmowie Saroo była otoczona przez kilka kobiet, które chciały od niej więcej. Nie była w stanie usłyszeć rozmowy między dwoma mężczyznami. Amor i Saroo wrócili do miejsca, w którym mieszkali i rozmawiali. Amor był tak podekscytowany, że bardzo trudno mu było spać tej nocy. Był bardzo niezdecydowany, ponieważ jego ojciec wielokrotnie otwierał drzwi, by wejść do rządu, ale obawiał się, że od niego będzie się go zbyt wiele oczekiwać, lub że w jakiś sposób oczekuje się, że będzie duplikatem swego ojca. Amor szczycił się tym, że jest sobą, wkracza i tworzy własną ścieżkę. Mimo to nie mógł się doczekać, by usłyszeć, co mają do powiedzenia. Amor wyobraził sobie możliwości i po chwili doszedł do wniosku, że musi pozostać na swojej obecnej drodze i odrzucić je. Ćwiczył odmawianie w bardzo miły i pełen gracji sposób. On i jego ojciec bardzo dobrze się dogadywali; to nie był problem. Problem polegał na tym, że Amor chciał stanąć na własną rękę, stworzyć własną energię. Kiedy zaczął pisać i wykonywać swoje nauki, czuł się całkowicie wzmocniony w sobie. Następnego ranka oczywiście udali się w stronę następnego obozu kilka dni dalej. Mogli dość dużo rozmawiać podczas podróży, a Saroo wciąż go pytała: “Co o tym sądzisz? Czy to jest dla ciebie interesujące? Czy byłbyś nawet zainteresowany podjęciem pracy w rządzie? “

– Nie – powiedział Amor. – Nie mogę już o tym myśleć. Moja głowa płynie z wszystkimi możliwościami, ale to ekscytujące i to jest cudowne, że zostaliśmy nawet poproszeni o dołączenie do nich w tym miejscu. “Więc dotarli do następnego obozu i tego wieczora wygłosili swoje przemówienie. Pojawił się ogromny tłum, ponieważ teraz na Lemurii zaczęło się naprawdę rozchodzić słowo, że ci ludzie będą wymieniać słowa umocnienia, aby pomóc zmienić życie na lepsze. W jakiś sposób dadzą ci narzędzia, których potrzebujesz, aby spojrzeć na sprawy z wyższej perspektywy, spojrzeć na siebie w inny sposób i przeżyć wzmocniony styl życia. Wtedy rzuciliby ci wyzwanie, abyś odszedł i wzmocnił tych, którzy są wokół ciebie, i tak samo było, gdy jedno serce dotknęło drugiego, a potem trzeciego. Ta ogromna pajęczyna przeszła przez całą Lemurię, zanim jeszcze dotarli do wielu obozowisk. Byli dobrze znani z pracy, którą wykonali i jak zmieniali życie ludzi. Oczywiście mieli swoich przeciwników. Mieli tych, którzy wcale nie chcieli się zmienić, lub chcieli zmienić się wolniej. Mieli wielu, którzy nawet próbowali powstrzymać ich przed przybyciem do obozów. W końcu mądrość przyszła z wiekiem. Amor i Saroo jeszcze nie osiągnęli  setki lat życia. Kim są, aby wprowadzić wszystkie nowe informacje? Ale radzili sobie z tym naprawdę dobrze. Zrobili, co mogli, aby wzmocnić tych naiwniaków nawet odrobinę bardziej niż tych, którzy o to prosili.

To był interesujący czas. Amor i Saroo wyrzeźbili dla siebie piękne życie, będąc dobrze traktowani przez wszystkich mieszkańców wioski gdy tam przybyli, a nawet zapłacili im. Ludzie mogliby swobodnie przekazywać swoje bogactwo, aby je wspierać. Byli wtedy dość obfici po prostu robiąc to, co absolutnie kochali. Największym wyzwaniem jest to, że nigdy nie wiedzieli, kiedy przyjdzie ich wsparcie. Czasami musieli starannie planować wydatki, aby dotrzeć do następnego obozu.

Potem przyszedł czas powrotu Amora i Saroo do domu. Z niecierpliwością czekali na spotkanie z rodzicami, braćmi, siostrami, przyjaciółmi i ludźmi, których znali z miejsca, w którym dorastali. Chcieli podzielić się wspaniałymi historiami, które zebrali ze swoich podróży do różnych pięknych miejsc Mu. Po powrocie do domu zostali powitani przez matkę Amora, która oczywiście przywitała ich i miała piękne miejsce, w którym mogli się zatrzymać, oferując im wyżywienie i opiekę nad wszelkimi potrzebami, jakie mieli od razu. “Kiedyś matka, zawsze matka” – mawiał Amor. Uwielbiała to robić, więc grała dla nich tę rolę i pozwalali jej. Pozwolili na to z bardzo prostego powodu, że wzmacniali się nawzajem.

Tej nocy ojciec Amora wrócił do domu. Właśnie wyszedł na duże spotkanie z wieloma starszymi, a on przyszedł i powiedział: “Amor, wiem, że zostałeś poproszony o przybycie na spotkanie za kilka dni i czekam na to. Ale muszę ci powiedzieć, że nie wiem nic o tym, o czym rozmawiali, ani dlaczego zostałeś tu wezwany. Tylko fakt, że zostałeś wezwany. “Amor był bardzo zaskoczony, ponieważ jego ojciec wiedział prawie wszystko, co się działo, szczególnie wśród starszych i grup, które pomogły dokonać wielu wyborów. Ale Amor uznał to za interesujące i odniósł także ulgę, że nie był to wielki plan jego ojca, aby go zachęcić do przeniesienia się do rządu. Amor wiedział także, że jego ojciec bardzo kocha swoją pracę i cenił sobie możliwość bycia zdolnym do wzmocnienia innych ludzi. Podnieciło go to, że może pomóc swojemu synowi w jakiś niewielki sposób.

Tej nocy, Amor i Saroo spali bardzo dobrze. Byli w domu. Następne kilka dni spędzili z rodziną Saroo i widząc wielu przyjaciół, z którymi dorastali, ludzi, których nie widzieli od wielu lat. Amor i Saroo byli zaskoczeni, ponieważ chociaż niektórzy z nich nie do końca śledzili ich pracę, wielu słyszało o tym. Stali się dość znani we wczesnych dniach i późniejszych dniach Mu. Kilka dni później przyszedł czas na spotkanie, więc Saroo i Amor przygotowali się. Amor praktykował swoje pełne wdzięku “nie”. Chciał z taką wdzięcznością powiedzieć “nie” i przygotował się, ponieważ kochał ścieżkę, na której był. Spotkali się z wieloma przyjaciółmi, gdy poszli na spotkanie. Wewnątrz sali siedzieli z przodu pokoju. Byli tam Starsi Mu z wielu krajów i o wielu z nich Amor wiedział. Kilka osób jadło posiłek w domu Amora, gdy dorastał. Był bardzo zainteresowany odkryciem, że znajduje się tam również rodzina Etu, wraz z wybranymi kilkoma przyjaciółmi Amora, jego matką i rodzicami Saroo.

Rozpoczęło się spotkanie i odczytywano tradycje Mu, tak jak to było w zwyczaju, które uważano za ważną część pracy Starszych. Potem spotkanie skierowało się do biznesu. Byli tam starsi dżentelmeni, którzy przyszli do niego tej nocy, a on wstał, żeby porozmawiać. Chociaż Amor go nie poznał, był jednym ze starszych, którzy pracowali z jego ojcem. Amor zdał sobie sprawę, że nigdy nie pytał o jego imię. Mężczyzna przemówił: “Tego dnia zebraliśmy się, by zaproponować zmianę naszej formacji.” Amor spojrzał na ojca, który wydawał się być zaskoczony tym stwierdzeniem. “Amor i Saroo, wiemy, że jesteś bardzo zdezorientowany, dlaczego tu jesteś, ponieważ twój ojciec często pytał cię, czy mógłby otworzyć dla ciebie miejsce, abyś mógł wykonać pracę, którą wykonuje. Jest to naturalna pozycja ojca i znamy twoją odporność na nią. Dlatego bardzo doceniamy, że przybyliście, aby usłyszeć, co mamy do powiedzenia. Obserwowaliśmy Amora, gdy ty i Saroo wybraliście się z obozowiska do obozowiska z miasta do miasta. Obserwowaliśmy niesamowity efekt, który ma miejsce po wyjściu. Tak, w niektórych obozach zajmuje to tygodnie, podczas gdy w innych zajmuje to tylko kilka dni. Chociaż w niektórych obozowiskach zdaje się, że nie dzieje się to przez wiele miesięcy, zawsze tak się dzieje. Masz prawdziwy prezent. Przeczytaliśmy twoją książkę i rozmawialiśmy z twoimi przyjaciółmi. Rozmawialiśmy z tymi, którzy wydawali się znać was najlepiej i mamy dla was bardzo interesującą propozycję. Chcielibyśmy, abyście obaje byli pierwszymi ambasadorami Mu, Ambasadorami Światła.

Pod wieloma względami będziesz robić dokładnie to, co robiłeś wcześniej i nie musisz nikomu mówić, że pracujesz dla rządu, jeśli nie chcesz. Chcielibyśmy jednak wesprzeć waszą pracę i sprawić, by było wam łatwiej robić dokładnie to, co robicie. “Amor był zaskoczony i nie wiedział, co myśleć, ponieważ przygotował się na odmowę w pełen wdzięku sposób. Spodziewał się, że przejdzie do następnej części oferty tylko jako piękna odznaka lub podziękowanie. Tak, to była wspaniała okazja, by się wycofać i wrócić do tego, co robił. Był tak niesamowicie zaskoczony, że zaproponował coś, co nie tylko było wykonalne, ale bardzo dobrze pasowało do jego pracy. Dlatego z wdzięcznością powiedział, że przed podjęciem decyzji będzie musiał porozmawiać z Saroo. Poprosił o więcej szczegółów i powiedzieli po prostu, że przygotują obozowiska, które będą odwiedzane. Zorganizują podróż i zorganizują bezpieczne przejście z jednego obozu do drugiego.  Przygotują zakwaterowanie i zaopatrują mały personel, aby zadbał o ich potrzeby. Pomysł polegał na tym, by trochę odciążyć Amora i Saroo. Co więcej, każdego roku poświęcali by szczególny czas , aby mogli się samodzielnie odmłodzić, poświęcić trochę czasu lub napisać kolejną książkę, cokolwiek chcieliby robić w tym czasie. Oferta obowiązywała przez trzy lata. Amor uśmiechnął się szeroko, potem on i Saroo opuścili spotkanie i dopiero kilka dni później przyjęli tę pracę.

Tak więc, bez wiedzy jego ojca, Amor i Saroo stali się pierwszymi ambasadorami Mu. Nie dla ludzi spoza Lemurii, ale dla ludzi wewnątrz Lemurii, we wszystkich różnych obozowiskach. Oboje byli bardzo zaszczyceni. To był bardzo magiczny czas i wkrótce zaczęli pracę. Mimo że nie usłyszeli od swojego syna Ambera, kiedy zaczęli, wkrótce pojawił się bardzo szybko i dołączył do nich na niektóre z ich podróży. Używał teraz imienia Samor na cześć swoich rodziców i w końcu został trzecim Ambasadorem Światła. Zostali powitani w każdym mieście i miejscu, do którego udali się. Zaczęli też spędzać więcej czasu na rozmowach z ludźmi po prezentacjach. Same prezentacje stały się krótsze, podczas gdy dyskusje one-on-one miały tendencję do wydłużania się, ponieważ Amor dał każdemu możliwość bycia bardziej osobistym, jak zastosować te techniki umacniania. Tak było w czasach Mu.

Tej nocy, kiedy kładli głowy, by być razem pod pięknymi gwiazdami, wszystko było w Mu dobre.

Espavo, drodzy.

__________________________________

Równość Ducha

Pozdrowienia, moi drodzy.

Jestem Merlia i przyłączam się do was w tym dniu w wielkim świętowaniu, ponieważ osiągnęliście poziom równowagi, który naszym zdaniem nie byłby możliwy w tak krótkim czasie. Wstąpiłeś do piątego wymiaru. O tak. To ekscytujące, cudowne. Ale czasami jest to prawie jak wejście do kałuży błotnej, niezupełnie wiedząc, co tam jest i jak pracować ze wszystkim. Mówimy wam, że to, co zaczęliście robić, to zrównoważyć męski / żeński w zupełnie nowy sposób. Jest wiele do zrobienia z tym i wciąż wiele do odkrycia na Ziemi i ludzkości. Kiedy podejmujesz kolejne kroki, kochani, to właśnie ten kobiecy wzrost pięknej energii jest kluczem do przeniesienia cię wygodnie do następnego kroku. Nie to, że jeden jest lepszy od drugiego, ale mówimy ci, że tak długo brakowało ci równowagi. Ponowne zrównoważenie męskiego i żeńskiego jest bardzo potężne i zaczynasz widzieć to wielokrotnie.

Jestem tak niesamowicie podekscytowana, że wiele rzeczy pojawiających się w waszych mediach ujawnia, jak zbiorowa ludzkość osiągnęła masę krytyczną z pewnymi rzeczami. Tak, jest to trudne i tak, ostrzegaliśmy cię o tym, że macie do tego negatywny stosunek. To też będzie trwało, ale jesteśmy także niesamowicie dumni z was wszystkich. Jesteście rodziną E, każdy z was. Możliwości, jakie posiadasz dla tej energii, są absolutnie niewiarygodne. Powiemy ci o tym więcej, ale chcemy, abyś wiedział, że posiadasz odpowiedzi na wiele pytań, które nawet ty sam zadajesz.

“Kałuża Błotna” Piątego Wymiaru

Trzymasz odpowiedzi, ponieważ wielu z was przyszło jako eksperci dokładnie na temat przejścia, które ludzkość ma teraz do czynienia. Zrobiłeś to już wcześniej i właśnie to nam pomogło w ponownym dołączeniu. Nie jest konieczne, abyś ponownie przyłączył się do każdego aspektu przed każdym krokiem, który zamierzasz podjąć. Ale chcemy, abyście zrozumieli uważność waszego serca. Zaufaj, że jesteś na właściwej ścieżce i jesteś tutaj z pewnym celem. W miarę upływu czasu zastajesz w tej błotnej dziurze, czasami nazywanej piątym wymiarem. Powiedzieliśmy wam, że było to bardzo interesujące, ponieważ przez bardzo długi czas myśleliśmy, że planeta Ziemia zakończy grę, zanim będziecie mogli wejść w wyższą wibrację. Nie miało tak być, ponieważ ty to zrobiłeś, wszedłeś w to. Czy to znaczy, że jesteś bezpieczny i nic więcej nie musisz robić? Nie, na Ziemi jest wiele zamieszania, nawet w wyniku wkroczenia w to, ale jesteście gotowi na to, moi drodzy. Widzisz, serca i umysły zmieniają się bardzo szybko. Teraz Rodzina E jest bardzo ważną częścią tego wszystkiego, ponieważ chodzi tu o równość. Nie nazywajcie tego jednak “rodziną równości” ani “rodziną umocnienia” ani żadnym z wielu słów E, które do tego pasują, ponieważ jest ich wiele. Co ciekawe, Rodzina E inkarnowała, a nawet grała w gry o wyższym statusie wibracyjnym. Nie zawsze w gęstym ciele fizycznym, ale byli tam dla wielu gier w całym wszechświecie. Rodzina E była zawsze obecna w czasie, gdy niewielki nacisk na masę krytyczną może pomóc w płynnym poruszaniu się, zamiast robić ogromne kroki w tył w kierunku strachu.

Duch Jest Równy

Wielu z was jest tu teraz, tak jak w ciągu wielu eonów, podczas wielu gier, na które wpłynęliście w ten czy inny sposób. Czasem tylko poprzez odgrywanie roli lub bycie jej częścią w jakiś sposób. Są rzeczy, których się nauczyłeś, że jako rodzina wyrosłaś na równość. Prawdopodobnie najważniejszą rzeczą, którą możesz zrobić na tej planecie, jest objęcie równych praw. Tak, to równe prawa dla systemów wierzeń i religii oraz dla twojego statusu ekonomicznego, który nigdy nie był równy. Równe prawa dla tego, kim jesteś i kolor skóry, którą zdecydujesz się nosić jako duch. Uważamy to za fascynujące, drogie, ponieważ tak długo walczysz z rasową równością. Planeta Ziemia była jednym z tych wspaniałych terenów testowych, w których można było wypróbować nowe rzeczy. Tutaj możesz wypróbować nowe części i dodać je do swojej gry. Możesz pracować z rzeczami w inny sposób i zrobiłeś z tym niesamowicie dobrze. Teraz uważamy, że jest to bardzo interesująca sytuacja. To fascynujące, że wciąż masz do czynienia z nierównością rasową. Rasizm wielokrotnie pojawił się na Ziemi, a teraz odgrywa większą rolę, niż się spodziewano. Teraz masz wielu przywódców w swoim świecie, którzy wierzą, że jedna rasa jest lepsza od innych. W nie mniej niż dwóch miejscach na Ziemi w tym momencie odbywa się etniczne oczyszczanie bez oporu. Gdyby tylko ludzie mogli ponownie połączyć swoje pochodzenie, że wszystkie istoty są one/jednością. Prosimy was wszystkich o wysłanie energii i uwagi do tych sytuacji.

Kochani, proste zrozumienie wielowymiarowości zatrzymałoby to w samym jądrze. Każda osoba na Ziemi ma 11 różnych osób. Nie jesteś tylko jedną osobą. Masz jedenaście odbić tej samej energii i rdzennej osobowości w różnych częściach, a nawet wymiarach świata. Granie w nieco różnych ciałach, dokonywanie różnych wyborów, ukrywanie odrobiny swojej doskonałości w każdym z nich. Nierówność rasowa, wierząc, że jedna rasa jest w jakiś sposób lepsza od drugiej, jest po części brakiem odpowiedzialności. Wiele razy wyścig jest oceniany jako powód, dla którego dana osoba nie ma tego, czego chce. Aby grać w dwoistość, musi być dobry i zły. Czas wyjść z tej dwoistości, ponieważ nie działa już w piątym wymiarze. Uważamy to za fascynujące, ponieważ w rzeczywistości, jeśli jesteście jedną rasą tutaj w jednym ze swoich wymiarów, prawdopodobnie jesteście kimś innym w innym wymiarze. Jeśli człowiek obwinia rasę istot za ich problemy życiowe, wtedy szanse są bardzo wysokie, że faktycznie mają kilka ras w innych wymiarach. Kiedy duch wchodzi do gry, załamuje się w jedenastu różnych doświadczeniach ducha. Tutaj mówisz: “Zamierzam zabrać tutaj tego typu ciało i zamierzam być Azjatką. Tam będę czarny i tutaj będę biały. Fascynujące. Wszystkie są duchami, a duch jest równy, co jest najważniejszą częścią. Czy fizyczne ciała są równe? Nie, oczywiście nie. Czy rasy są równe na wiele sposobów? Nie, oni nigdy nie mieli być, ponieważ mieli mieć różne doświadczenia ducha. Teraz masz do czynienia z jednym z najtrudniejszych, ponieważ spędziłeś tyle czasu po tym, jak został nadrukowany w drugim wymiarze. Jest to wymiar, w którym ludzie uczą się dualizmu; w górę i w dół, dobro i zło, miłość i strach, mężczyzna i kobieta. Jednak wszystkie one są połączone duchami w równości.

W przypadku 11 różnych osób do niedawna bardzo często zdarzało się, że duch wszedł i przyjął tę samą płeć w 11 wymiarach. Ale teraz zaczynasz widzieć szeroką gamę seksualnej ekspresji systemów wierzeń, zrozumienia tego, kim naprawdę jesteś, ponieważ zaczynasz równoważyć tę nierówność. Pamiętajcie, moi drodzy, bez względu na to, kim jesteście i jaki może być wasz osąd innej osoby, duch jest równy w każdym z was. Był taki czas, że nawet daliśmy Strażnikowi ideę posiadania Deklaracji Praw Ducha, ponieważ wielokrotnie mieliście na swojej planecie Deklaracje Równych Praw. Wiele różnych krajów ma różne Deklaracje Praw. Uważamy, że jest to bardzo piękne i dlatego daliśmy wam Deklarację Praw Ducha, abyście mogli oznajmić, że duch ma prawo dokonywać wyborów i wzrastać oraz prawo do równych szans w rozwoju duchowym. Zrobiłaś dobrze.

(UWAGA: Prawa Deklaracji Ducha można znaleźć na stronie www.Espavo.org, gdzie możesz dodać swoje imię, jeśli chcesz.)

Trwało to 30, 40, a nawet 50 lat w ten sposób, ale tak to się stało, a potem nagle się zmieniło. Masa krytyczna pochodzi od Rodziny E, a dzieje się z nią kilka fascynujących rzeczy. Powiemy wam więcej o historii nadchodzącej Rodziny E, więcej o tym, kim naprawdę jesteście w swojej historii, jako o niektórych narzędziach do rozwiązywania problemów we wszechświecie.

Rodzina E: narzędzia do rozwiązywania problemów we wszechświecie

Teraz wyzwaniem jest to, że większość pytań Rodziny z E, jeśli są na dobrej drodze, zastanawiają się, kim są i czy są skończone. Wiele osób wciąż się budzi i często widzi, że ktoś robi coś, co chcieliby zrobić. Zastanawiają się, czy są na dobrej drodze, czy też muszą odbudować całe swoje życie. Kochani, Rodzina E została już do tego przeszkolona, ​​a prace nad nią są głęboko zakorzenione. Teraz, kiedy Ziemia się zmienia, znajdą się we właściwym miejscu we właściwym czasie, aby wykonać swoją prawdziwą pracę. Ciekawe jest to, że musieli wskoczyć i założyć zasłonę zapomnienia, aby nie mogli ponownie połączyć się z innymi, aby mogli udawać oddzielenie od siebie. Większość rodziny E jest bardzo empatyczna, do tego stopnia, że ​​trudno im nawet żyć normalnie. Ich zdolność empatyczna pomaga zmienić wszystkie serca, których dotykają. Powiedzmy, że masz osobę mieszkającą obok ciebie, która trzyma stary system wierzeń, w jakiś sposób stojąc na drodze ewolucji. Ma do tego prawo, oczywiście, ponieważ nie ma w tym nic dobrego ani złego. Przyszedłeś, aby coś zmienić, a mimo to czujesz tę szorstkość, pochodzącą od twojego bliźniego, skoro jesteś tak empatyczny. Nawet czasami trudno jest mu towarzyszyć, ponieważ jest tak sztywny i całkowicie przeciwny temu, co mówisz lub robisz. Byłbyś szczęśliwy, gdybyś mógł po prostu odejść, ale to, czego nie rozumiesz, to to, że wiele razy równoważysz energię w pozytywny sposób dla wszystkich innych wokół ciebie z powodu twoich zdolności empatycznych. Chociaż możesz go nigdy nie zobaczyć, tworzysz lepszy świat dla wszystkich. W większości przypadków nie wymaga to żadnych konkretnych działań z Twojej strony.

Duchy z przodu linii

Kochani, kiedy wychodziliście z domu, zostaliście umieszczeni na początku linii. Miałeś największy potencjał, aby coś zmienić na tej planecie, więc ci, którzy nie mieli tego samego potencjału, odeszli na bok, by zrobić miejsce dla ciebie, aby być tutaj teraz. Widzicie, w Domu nie jesteście obciążeni Ego, które musicie nosić na Ziemi. Każdy chce, aby najlepiej szło naprzód za każdym razem. Wielu z was jest w planach tworzenia kopii zapasowych, a nawet wybiera innych rodziców w ostatniej chwili, abyście mogli być tutaj w tym momencie. Chociaż być może nie zawsze miałeś wsparcie lub zrozumienie, którego chciałeś lub potrzebowałeś, ale tutaj masz rację. Ważne, że chcemy, abyście wiedzieli, że ci, którzy odeszli na bok, aby tu być, czekają na pomoc. Jesteś na planecie wolnego wyboru, więc nie zamierzają wskoczyć do twojej gry lub dotknąć cię przez ramię i nagle zacząć przez ciebie channelować. Kochani, muszą zostać poproszeni, ale tylko jeśli chcesz, bo to twoja gra. Przekonasz się, że zasłona znacznie się przerzedziła, nie tylko pomiędzy innymi wymiarami czasu i przestrzeni, ale także między domem a Ziemią i to jest bardzo ekscytujące. To silniejsze połączenie z Domem ma wiele wspólnego z równowagą męską i żeńską. W nadchodzących miesiącach zobaczysz dowody na to, że kobieca moc powraca, by zająć jej miejsce na Ziemi.

Wiedz, że jesteś wybrańcem. Zdecydowałeś się tu teraz być i jesteśmy niesamowicie podekscytowani. Jesteś rodziną E. Więc, jeśli nie znasz następnego kroku? Następnym krokiem jest po prostu zrobić krok w dowolnym kierunku, bo to doprowadzi cię do domu, jeśli podążysz za swoim sercem. Nie martw się więc o złą ścieżkę lub krok w złym kierunku. Nawet jeśli znasz dobrze ścieżkę, wielu z was pójdzie w przeciwnym kierunku, abyś mógł mieć to doświadczenie. Możesz zobaczyć coś nowego. To będzie radosny czas, kiedy wykonasz kolejne kroki jako wyższe wibracyjne ciała, gdy Ziemia przejdzie do następnego etapu. Wkrótce zaczniesz tracić gęstość, która cię tak długo obciążała.

Kontynuujcie dobrą pracę, moi drodzy, i wiedzcie, że jesteście równi duchom. Zrównoważyć męski – żeński w swoim własnym świecie. Otwórz drzwi do Domu i daj sobie pozwolenie na otrzymywanie informacji, a następnie uziem je, gdy przyjdzie. Powiedz innej osobie, zapisz ją i wymyśl sposób, by wprowadzić ją do swojego świata bardziej niż tylko w swoją głowę i życie. W miarę możliwości starasz się zachować równowagę pomiędzy możliwościami męskimi / żeńskimi. Jesteście największymi aniołami, jakie kiedykolwiek żyły i jesteśmy z was niezwykle dumni. Kontynuujcie dobrą pracę, moi drodzy. Zostawiamy Ci trzy proste przypomnienia: traktować się nawzajem z szacunkiem, pielęgnować się nawzajem przy każdej okazji i dobrze się razem bawić.

Jestem Merlia. Podejdź i zobacz mnie kiedyś.

Espavo

Grupa

Słowo Espavo to wczesne lemurskie pozdrowienie: “Dziękuję za wzięcie władzy”

~ Połączenie Serca ~

Serce dla Bezdomnych

Autor: Barbara Rother

Któregoś dnia biegałam po mieście,  załatwiając sprawy. Pierwszym moim przystankiem był bank. Kiedy podjeżdżałam na miejsce, zobaczyłam młodą kobietę, może najwyżej 25 lat, popychającą przeładowany wózek pełen jej rzeczy. Złamało mi to serce, że taka młoda osoba była oczywiście bezdomna. Zatrzymała się tylko po to, by napić się wody i odpocząć pod cieniem drzewa. Czułam się smutna, gdy przeżywała tak ciężkie doświadczenie życiowe, podczas gdy ja czułam się błogosławiona, że ​​doświadczam obfitości we wszystkich dziedzinach mojego życia. W jakiś sposób chciałem pomóc tej osobie, ale kiedy wyszłam z banku, nigdzie jej nie było. Zatrzymałam się i wysłałem jej szczere myśli, że jej życie w jakiś sposób zmieni się w bardziej pozytywny sposób.

Niestety, bezdomna populacja rośnie. Na wielu głównych uliczkach są ludzie, którzy proszą o pomoc. Jak reagujemy, gdy ich widzimy? Próbuję je zignorować i odwrócić wzrok. Pomyślałam, że jeśli naprawdę będą chcieli pomocy, zwrócą się do kościoła o radę lub znajdę jakieś zatrudnienie. Ta postawa nie dawała mi poczucia spokoju, raczej sprawiło, że poczułam się bez serca wobec mojego bliźniego. Chciałem jakoś zmienić moją reakcję na ten problem. Kiedy pomagasz, dając pieniądze i kiedy robisz to, dodajesz do problemu? W jakiś mały sposób wiedziałem, że mogę coś zmienić.

Istnieje wiele powodów, dla których dana osoba staje się bezdomna. Poczułam, że pierwszą korektą mojego myślenia było pozostawanie poza zasięgiem oceny. Każda osoba ma osobistą historię, która pozostawiła je w takim stanie. Uświadomiłam sobie, że każdy z nas może trafić w pasmo nieszczęścia, zamieniając nasze życie w rozpacz. Utrata pracy, brak rodziny, choroby, poczucie beznadziei to sytuacje, które mogą okraść nasze istnienie, tak jak wiemy, że teraz jest. Pomyślałam, czy to jest powód, dla którego tak wielu z nas wygląda inaczej, nie dopuszczając tych nieszczęsnych istot do naszej rzeczywistości? Strach przed tym, co może być? To frustrujące, kiedy zadajemy sobie pytanie “co mogę zrobić, aby zmienić ten problem?” Tylko ty możesz to zdecydować. Zaczęłam wozić ze sobą małą chłodnicę w moim samochodzie z butelkami z zimną wodą. Widziałam głębokie uczucie wdzięczności, gdy dałam potrzebującej osobie niewielki dar wody, uśmiechu i życzę im miłego dnia. Wystarczy kilka minut, aby połączyć się z innym człowiekiem. Nagrody za serce mogą trwać we wszystkim, co robisz.

Wiele lat temu nasza firma zdecydowała się zebrać pieniądze, aby pomóc lokalnym bezdomnym centrum nastolatków. Pieniądze zostały im przedstawione na przyjęciu bożonarodzeniowym. To było bardzo satysfakcjonujące widzieć szczęśliwe twarze celebrujące innych opiekujących się nimi, gdy otrzymali ten prezent. Dla większości z nich był to jedyny prezent, jaki otrzymali podczas tego święta. Było to dla mnie radosne przeżycie, ale jednocześnie zasmuciło mnie to, że uświadomiłam sobie, że wielu z tych młodych ludzi nie ma troskliwej rodziny i domu.

Steve i ja mieszkaliśmy w San Diego w Kalifornii od lat. Tutaj wychowaliśmy naszych synów. Na końcu ulicy, gdzie stał nasz dom, znajdował się piękny park z trawiastymi wzgórzami, dużym basenem, kortami tenisowymi i centrum kultury. To było idealne miejsce do spotkań rodzinnych. Był tam lokalny bezdomny, który tam zamieszkał. Krążyły pogłoski, że przebywał z przyjaciółmi od czasu do czasu, ale głównie spędzał dni i noce w parku. Z początku przeszkadzało mi to i niektórym z moich sąsiadów. KIedy zobaczyłam go pierwszy raz pijanego na trawniku, zadzwoniłam na policję i powiedzieli: “Och, to tylko Steve. Jest nieszkodliwy. “Wyjaśnili, że był upośledzony umysłowo i że jego rodzice wyrzucili go z domu, kiedy skończył osiemnaście lat. Wszyscy w sąsiedztwie i parku nauczyli się akceptować “Steva Bama”, jak to wszyscy czule nazywali. Kiedy go poznaliśmy, okazało się, że jest słodką duszą. Obserwował wszystkich dzieci z sąsiedztwa, upewniając się, że są bezpieczne. On nawet znalazł i zwrócił naszego psa, kiedy uciekła. O ile wiem, Steve nadal jest w parku, miejmy nadzieję, że jest szczęśliwy.

Są ludzie, którzy nie są uczciwi i udają, że są bezdomni. Kiedy mieszkaliśmy w San Diego, kupiliśmy budynek mieszkalny jako nieruchomość dochodową. Nie było to w najlepszej części miasta, ale Steve całkowicie odnowił to czyniąc to piękne miejsce dla ludzi do życia. Powiedział mi, że był jeden młody człowiek, którego zawodem było błaganie. Codziennie rano ubierał się w zużyte, poszarpane ubrania i chodził na lokalny uniwersytet, by poprosić o pieniądze. Powiedział Steve’owi, że zarobił fortunę, przynajmniej na tyle, by pokryć swój czynsz, żywność i narkotyki. To sprawiło, że czułam się negatywnie nastawiona do każdego, kto prosi o pieniądze. Nie był wcale bezdomny, ale wykorzystywał studentów, którzy żałowali go i dawali z serdeczną hojnością. Ale to była tylko jego historia. Teraz sobie przypominam, że jest tak wiele różnych sytuacji, że ludzie błagają.

Jest to problem ogólnoświatowy. Steve i ja czujemy się błogosławieni, że mieliśmy okazję podróżować z naszą pracą. Zawsze będę pamiętać, kiedy Steve i ja chodziliśmy po uroczych bocznych ulicach Izraela, kiedy natknęliśmy się na kalekę siedzącą na ziemi z niedożywionym dzieckiem. Nic nie powiedziała, tylko wyciągnęła kubek. Wiedzieliśmy, że dobrze jest dawać pieniądze, aby pomóc jej w jakiś niewielki sposób. Jej uśmiech w zamian uczynił nasz dzień.

Kiedy zobaczysz kogoś w potrzebie, wejdź głęboko w serce i zapytaj, jak możesz pomóc. Czasami uznanie ich obecności, uśmiechu i może kilka dobrych słów może sprawić, że poczują się docenieni i dadzą im nadzieję. Wszyscy tego potrzebujemy w naszym życiu.

Z miłością i światłem,

Barbara

Translation: Polish Lightworker

Copyright Notice:
Copyright 2000 – 2018
This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part. Please credit: www.Espavo.org
Thanks for helping to spread the Light!