Kwiecień 2018

Wibracje zbiorowe się podnoszą
Wyższa harmoniczna

Wibracje zbiorowe się podnoszą

Pozdrowienia, moi drodzy.

Jestem Em. Cieszę się, że dołączam do was, aby patrzeć na planetę Ziemia i wszystkie niesamowite zmiany, które mają miejsce. Ziemia zachowuje swoją równowagę. Gdy poruszasz się w jednym kierunku, przeciwny kierunek automatycznie się zwiększa, aby znaleźć naturalną równowagę. Zaczynasz robić duże postępy w obszarach, które obserwowaliśmy bardzo uważnie. Widzimy, że podstawowa wibracja ludzkości wzrasta bardziej, niż moglibyście wiedzieć. Teraz mówimy ci, że jeśli ostatnio oglądałeś wiadomości, wiedz, że dostaniesz tylko jedną stronę czegokolwiek. Nie oznacza to, że wiadomości są skażone lub niedokładne. Widzimy rzeczywistą szybkość wibracji, a nie reakcję tej wibracyjnej szybkości. To, co się dzieje, to to, że wibracje znowu zaczynają się podnosić, co jest wynikiem wielu rzeczy.

Ludzie podjęli zbiorowe kroki wstecz, nawet we własnej ewolucji, i to zaczyna budować szybkość katapulty naprzód w energii. Tak się poruszają ludzie. Jeden krok do przodu, dwa kroki do przodu, trzy kroki do przodu, a następnie jeden krok do tyłu. Teraz nie mówimy, że ludzie robią coś złego.

 Z tej strony zasłony mamy zupełnie inną koncepcję twoich idei dobra i zła. Nie mamy wszystkich systemów wierzeń, z którymi czasami ludzie muszą się zmagać. Tak więc, mówimy ci o tym, że zaczynasz robić znaczne postępy. Wyjaśnijmy, o czym tu mówimy: separacja i jedność. Tak, mówimy o miłości kontra strachu, więc w tych obszarach ludzkość dąży do separacji na dość dużą skalę. Większość procesów na całym świecie, takich jak zasady obowiązujące w rządzie i wyborach, dotyczyły separacji. Przede wszystkim kochamy tę teorię – ja jestem najważniejszy. Jednakże, kiedy tylko o siebie zatroszczysz i to wszystko, co myślisz, staje się bardziej samolubne niż samo-pierwsze. Tak działo się na całym świecie i jest wiele powodów. Tak, możesz wskazać palcem lub powiedzieć: “Cóż, to dlatego, że tak się stało lub to dlatego, że tak się stało.” Chociaż niektóre z nich dodawały do ​​tego ogromnie, ogólna szybkość wibracji i postęp ludzkości zależy od tych z was, którzy są tutaj teraz.

To, co się dzieje, to wiele ukrytych manewrów, które są odkrywane codziennie. Wszystko, co musisz zrobić, to zwrócić uwagę. Kiedy to się stanie, zaczniesz znowu iść do przodu i wracać do siebie, ponieważ separacja była tylko po to, aby motywować grę. Trzeba było umieścić tę zasłonę przed twarzą, co pozwoliło ci myśleć, że jesteś oddzielony od wszystkiego. Nie jesteście, drodzy, zupełnie przeciwnie. Jesteś wewnętrznie połączony ze wszystkim teraz. Tak, mamy na myśli to, że jesteście połączeni z innymi ludźmi. Wielu z was odczuwa empatię do tego stopnia, że czujecie ból od innych ludzi bardziej niż możecie odczuwać własny ból. Niektórzy lightworkers są empatyczni do tego stopnia, że musieliście ukrywać się przed dużymi tłumami i być bezbronni, nawet stojąc przed innymi ludźmi, aby powiedzieć waszą prawdę spowodowało wielkie trudności.

Nigdy więcej sekretów

Dla tych z was, którzy są wyjątkowo empatyczni, było to jeszcze trudniejsze, ponieważ istnieje również pewien problem związany z prywatnością. W tym obszarze znajdziesz tutaj dwie rzeczy. Po pierwsze, dowiesz się, że prywatność nie jest możliwa w sposób, w jaki była kiedyś. Druga część dotyczy tego, że nie potrzebujesz prywatności w taki sam sposób jak myślałeś. Jednak wiele z tej prywatności zostało wymanewrowanych, aby manipulować ludźmi w taki czy inny sposób. W ostatnich latach było to bardzo udane. Jednak bez żadnych tajemnic to tylko kwestia czasu, aby każdy mógł zobaczyć, kto i co kryje się za manipulacją. Ludzkość jest gotowa katapultować naprzód, i chociaż zajmie to trochę czasu, to jest już w toku. Nie widzimy tego w najbliższej przyszłości. To, co widzimy po tej stronie zasłony, to wibracyjny wzrost ludzkości do punktu, w którym ruch separacji nie może być dłużej wspierany. To naprawdę początek procesu jedności, który powraca na różne sposoby, nie tylko w rządzie, ale nawet w procesie myślenia. Śledź pieniądze i obserwuj, co się dzieje.

Czas zacząć działać lokalnie i myśleć globalnie. To ma ogromną różnicę w sposobie łączenia się ze sobą. Znajdziesz także wiele okazji, by połączyć się z kobiecą energią, która jest powodem, dla którego wszedłem dzisiaj jako zrównoważona istota niosąca równe ilości męskiej i żeńskiej energii. Tworzę mieszankę, w której dosłownie mogę iść w obie strony; Mogę przynieść, jakie części mi są potrzebne w każdej sytuacji. Daje mi to dużo płynności i wiele możliwości osiągnięcia różnych poziomów. Widzisz wzrost kobiecej energii w bardzo dużym stopniu. Na waszej planecie tworzycie przestrzeń dla tych serc, które były tak długo milczące. To również przyniesie nowy ruch w przód jedności.

Powiedzieliśmy wam całkiem dawno temu, że od tego momentu w życiu na planecie Ziemi wszystko, co oddziela się w jakiś sposób, znajdzie opór i wszystko, co się jednoczy, będzie wspierane. Co to dokładnie oznacza? Cóż, są chwile, drodzy, gdzie się rozdzielacie, aby zdobyć swoją tożsamość. Czasami ludzie będą się rozdzielać, tworząc selektywną grupę, która zrobi to lub tamto. Ludzkość od dwóch lat znajduje się w dużej fali rozłąki. Ale w wielkim schemacie rzeczy nadszedł czas na jedność i to właśnie widzimy. Możliwości bazowego poziomu wibracji osiągnęły teraz ten poziom i możemy zobaczyć, co z nim robisz. Wielu z was przybyło tu, by być dokładnie w tym momencie. Jesteś częścią rodziny E, która wcielała się w wiele miejsc we wszechświecie w krytycznych momentach podczas rozwoju istot, aby pomóc im osiągnąć masę krytyczną, aby mogli szybko zmienić wynik.

Pojawienie się trzeciej wibracji

Macie być zaszczyceni i, jak wam mówimy, nadszedł również czas, abyście mówili prawdę. Teraz, moi drodzy, istnieje wiele zalet i wad, ponieważ ludzie wciąż patrzą na rzeczy przez dualność. Prosimy również o rozpoczęcie poszukiwania trzeciej wibracji, ponieważ ta wibracja może zharmonizować wszystko. Wspomnieliśmy wcześniej, że wszechświat jest zbudowany na liczbie 3, która jest podstawową energią wszystkiego we wszechświecie. Grałeś w trzecim wymiarze, ale ty również zostałeś ostemplowany drugim wymiarem. Drugi wymiar zapewniał dualność, możliwość postrzegania rzeczy jako dobrych lub złych, czarnych lub białych, w górę lub dół, miłości lub lęku. Trzecia część fali została ukryta przed twoim widokiem. Ludzie mają ograniczony zakres zmysłów.

Widać tylko między pewnymi zakresami światła; słychać tylko pewne zakresy wibracji. Jednak jesteście bardzo świadomi, że istnieją dźwięki, których nie można usłyszeć i rzeczy, których nie można zobaczyć. Teraz to się zmienia, a gdy to się zacznie, zacznie się pojawiać trzecie miejsce. Zawsze są trzy. Wspominaliśmy o związkach. Są dwie osoby, które próbują w jakiś sposób zharmonizować, ale aby naprawdę to zrobić, muszą mieć trzecią nogę swojego związku. Zwykle jest to coś, co oboje kochają razem lub jakąś cechę wspólną, nad którą oboje lubią pracować, co w rzeczywistości jest trzecim etapem związku. Teraz, kiedy ludzkość wyprowadza się z trzeciego wymiaru myślenia i zaczyna zakotwiczać dobrze w piątym wymiarze, ta trzecia noga zacznie się pojawiać.

Morfogeniczne Ciało Światła

Tak więc prosimy o rozpoczęcie oglądania. Jaki jest wspólny mianownik? I zaczynasz widzieć to na wiele różnych sposobów. Kiedy już przyzwyczaisz się do jej wyszukiwania, to prawie tak, jakbyś dostrajał oczy, aby zobaczyć w nowym zakresie światła. Ludzkość zacznie widzieć rzeczy w znacznie szerszej perspektywie. Czy to oznacza, że twoje oczy zmieniają się fizycznie? Cóż, tak, moi drodzy, mówimy wam, że są. Dokładnie to się tutaj dzieje. W miarę jak ludzkość ewoluuje, przenosisz się w ciało morfogeniczne i jest to pierwszy etap świetlistego ciała, w którym się rozwijasz. Ciało morfogeniczne pozwoli ci nosić więcej światła w swoim bycie. Jest to pierwszy krok, który pozwoli ludzkości przesunąć się nieco dalej od tej gęstości. Kiedy to zrobisz, zaczniesz widzieć rzeczy, których wcześniej nie potrafiłeś sobie wyobrazić.

Moi drodzy, zaczniecie widzieć rzeczy, które były tam cały czas, ale po prostu nie mogliście tego wcześniej zauważyć. Teraz jest czas, aby zacząć je szukać. Kiedy zobaczysz przeciwieństwo tutaj i przeciwieństwo tam, spójrz w środek. Oczy morfogenicznego ciała pozwolą ci zacząć widzieć trzecią falę istnienia we wszystkim. Jestem Em i niosę tyle samo kobiecej energii, co męską energię, chociaż ja jej nie potrzebuję. Przechodzę środkiem i jest to bardzo piękne móc to zrobić w rzeczywistości trójwymiarowej. Możesz się zastanawiać, co z moim wyrazem seksualności, ale w rzeczywistości uważam się za seksowną dla obu płci z powodu równowagi, którą noszę. Aby móc chodzić w środku, oznacza to, że jesteś zrównoważony i widzisz w trzech aspektach. Zacznij rozciągać oczy i mrugnij, aby zresetować swoją wizję. Wkrótce dostrzeżesz rzeczy, których wcześniej nie mogłeś.

Mówimy wam również, że ściany między waszymi wymiarami szybko się ścierają. Wspomnieliśmy wcześniej, że emocje przechodzą przez te ściany. Ostatnio powiedzieliśmy nawet, że myśli zaczynają się teraz pojawiać w tych murach. Pamiętaj, że wszystkie 11 wymiarów są na tej samej dokładnej ścieżce ewolucyjnej w tym samym czasie. Jednak jeśli zaczniesz łączyć te wymiary, zaczniesz uczyć się je kierować. Naucz się ich słuchać, ucz się łączyć z wyższym ja, które łączy cię z każdym z nich. Zrób to celowo teraz i otworzysz drzwi do nowego świata. Zaczynasz przypominać sobie swoją doskonałość.

Ponowne połączenie Doskonałej Niedoskonałości

Na planecie Ziemia, drodzy, nic nie jest doskonałe. Ważne jest, aby o tym pamiętać, ale wewnętrznie wiesz, że jesteś doskonałą istotą jako duch. Jak więc można wcielić się w fizyczne ciało i mieć wszystkie te niewiarygodne niedoskonałości? To dlatego, że ukryłeś część swoich doskonałości w tych innych 10 wymiarach czasu i przestrzeni, a każdy z nich jest doskonałą niedoskonałością. Wcześniej było to tylko wtedy, gdy wcielenie umarło i powróciło do Domu, i wszyscy się zjednoczyli w swojej doskonałości (10 wymiarów czasowych), ale to się teraz zmienia.

Wiele razy ludzie stracą rodzica, przyjaciela, sąsiada, a nawet kogoś, z kim mieli trudny czas. Być może był to nawet ktoś, kto był złym facetem/babką w ich życiowych lekcjach. Potem umierają i wracają do domu, a ty możesz ich wysłuchać. Nie są już tacy źli. Są w doskonałości, ponieważ tak się dzieje, gdy umierasz. Co by było, gdybyś mógł osiągnąć tę doskonałość bez śmierci?

Pierwszym krokiem jest ciało morfogeniczne. Można rozpocząć łączenie ducha w ciało morfogeniczne w wyższy stan świetlistości, aby móc przenosić więcej światła w swoim wnętrzu. Gęstość wymaga czasu i praktyki. Nastąpią pewne komplikacje i strach. Podobnie jak to, co dzieje się dzisiaj, zdarzają się chwile, kiedy ludzie będą się lękać i cofną ich postęp.

Wezwanie do światła

W tym czasie ludzkość nadal wyraźnie cofa się. Jednak energia podstawowa zmieniła się wraz z działaniem i ruchem z twojej strony. Stojąc wyraźnie w twojej własnej prawdzie, będąc w stanie mówić, gdy jesteś wezwany w odpowiednich momentach. Może teraz zacząć robić ogromną różnicę na twojej planecie.

Oddzielenie, które widzicie teraz, jest prekursorem do zmiany. Z czasem osiągniesz wyższy poziom wibracji i nie będziesz potrzebował gęstości ciała fizycznego. Jesteś na początku tego etapu właśnie teraz. Właśnie dlatego współpracujemy z niektórymi odciskami Spirit Seed, dzięki czemu jesteś przyzwyczajony do tego, jak to będzie wyglądać i jak się czujesz. Przyzwyczajasz się do energii nowego ciała i uczysz się z nią pracować.

Morfogeniczne ciało posiada zdolność zmiany i przejścia w to, będąc jeszcze na Ziemi. W miarę jak Ziemia zaczyna się uspokajać w tym szczególnym cyklu, możesz być tam, aby pomóc, a nawet pomóc innym w podnoszeniu tych energii.

Wielu jest zmęczonych lub po prostu nie wierzy w to, co się dzieje. Inni odwrócą się od niej aż do ostatniej chwili. Niektórzy po prostu są wyczerpani i nie chcą się zmieniać, więc nie osądzajcie ich. Pozwól im wybrać własną ścieżkę, która jest absolutnie krytyczna na tej planecie. Mają wolny wybór. Już wygrałeś grę, a teraz zaczynasz niesamowicie magiczną rundę. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co robisz dalej. Cieszę się, że mogę przekazać wam przesłanie nadziei i miłości, podzielić się z wami tym, że energia zaczęła się zmieniać. Nie widziałeś jeszcze, jak reaguje, ale wkrótce to nadejdzie, ponieważ twoje serca łączą się ze sobą. Wiedz, że jesteś na wspaniałej ścieżce, zasłużyłeś na swoją pozycję tutaj i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co będzie dalej.

Z największym zaszczytem pozdrawiamy was w ten sposób i prosimy was o wzajemne traktowanie się z szacunkiem. Pielęgnujcie się nawzajem przy każdej okazji i grajcie razem w tę nową grę.

Espavo,

Jestem Em.

_________________________________

Amor spotyka swojego syna

Pozdrowienia, moi drodzy.

Jestem Strażnikiem Czasu. Dzielę się z wami dzisiaj opowieścią z czasów Amora w waszej historii na Ziemi, jeszcze przed tym, co nazywacie Pangaeą. Był czas w tej pięknej krainie, kiedy ludzie mogli otwarcie komunikować się  tylko z ich energią serca. Stanowiły one cały poziom komunikacji, który dziś nazwaliśmy głębokim kontaktem. Jest to sposób pracy bez słów. A więc dziś przekażę cię to tego, co nazywasz grupą, aby poprowadzili cię przez kolejny odcinek młodego chłopca o imieniu Amor.

Zaczynamy tam, gdzie skończyliśmy, a Amor uczy się, jak być aktywnym uczestnikiem dni Lemurii. W tych dniach Mu był to naprawdę magiczny czas. Był to czas, w którym wszystko można było zobaczyć i można pracować z różnymi energiami, gdzie można nauczyć się komunikować bardzo otwarcie i swobodnie. Mówimy wam również, że w tych czasach żadna z potrzebnych rzeczy nie istniała dla komunikacji takiej, jaką macie dzisiaj. Oglądasz teraz instrument elektroniczny. Masz swoje telefony komórkowe, telefony stacjonarne i telewizory, masz wszystkie te sposoby komunikowania się ze sobą. Są to po prostu metody próbowania odtworzenia nawet najmniejszej części tego, co mieliście w czasach Mu, kiedy naturalnie mogliście komunikować się z każdym. Mogłeś czuć wszystkich, tak, nie było żadnych tajemnic. To coś zupełnie innego niż to, co ostatnio zbudowałeś dla siebie.

W tych czasach każdy jest niezwykle empatyczny; uczą się dostroić i wyłączyć. Dzisiaj zabieramy cię do Amora i Saroo ucząc się, jak budować wspólne życie. Obydwoje mieszkali razem, chociaż nie podjęli zobowiązania, by stać się tym, co dzisiaj nazywasz mężem i żoną. Ale oni zobowiązali się do siebie i osiągnęli poziom harmonii, który jest bardzo magiczny.  Często kończyli swoje zdania tyle razy, ile robisz dzisiaj. Zrobili także inne rzeczy, które przygotowały ich do następnego kroku. Wiele razy Saroo była w odpowiednim momencie, kiedy Amor potrzebował trochę zachęty, a może trochę czegoś, czego nie mógł zrobić dla siebie. To było bardzo magiczne połączenie, które mieli obaj.

Było to fascynujące, jak to działa, prawie zbyt łatwo. Czasami Amor zastanawiał się, dlaczego inni mieli tak wiele problemów z tym jednym obszarem. Zastanawiał się, jak to będzie działać w przyszłości. Pewnego dnia rozmawiał z Saroo; “Zastanawiam się, czy któregoś dnia będziemy mieć dzieci. Zastanawiam się, czy to dla nas przyszłość. Saroo spojrzała na niego i powiedziała; “Cóż, jeśli czas jest właściwy, to się stanie. Jeśli nie, nie będziemy się tym martwić, ponieważ jestem w tobie zakochana i jestem zakochana w pracy, którą wykonujemy. “Oboje z Amorem i Saroo mieli czasy, że mogli dzielić się swoimi naukami przed grupami ludzi. Czasami w nocy wokół wielkiego ognia komunalnego odbywały się zgromadzenia, a energia zawsze zwracała się ku nim. Mimo że wszyscy zostali zaproszeni do mówienia i dzielenia się, kiedy Amor lub Saroo zaczęli mówić, wszyscy inni uciszali się. Byli zakochani w pracy, którą wykonywali i odmieniali także serca i umysły ludzkości we wczesnych dniach Mu. To było bardzo piękne widzieć związek, który mieli. Mieli także zwierzę domowe, bardzo podobne do tego, co dzisiaj nazywasz psem. Chociaż mieli dla niego raczej nietypowe imię, Mutter, powiemy po prostu, że to ich dziecko na wiele sposobów. Mutter będzie obserwował dom, kiedy ich nie będzie. Czasami przychodził do sąsiada, opiekowali się nim i karmili go, gdy ich nie było. Mutter był częścią tej pięknej energii budowania ich życia razem.

Zastanawiali się, czy nie mieć dzieci. Amor zaczął o tym myśleć, zastanawiając się, jak by to było być ojcem. Pomyślał: “Na pewno będę musiał przerwać moje podróże i sposób, w jaki jestem w stanie podróżować do różnych obozowisk i miejsc, aby uczyć. Amor po prostu powiedział: “Cóż, jeśli to ma być, to jest kierunek, w którym się udamy. W międzyczasie mamy Mutter z nami. On może być z nami tak długo, jak to konieczne. “Nawet zwierzęta żyły w tamtych czasach nieco dłużej niż w dzisiejszych czasach. I tak musieli podróżować razem. Podczas krótkich podróży, w których nie musieli podróżować tak daleko, zabierali ze sobą Muttera, dzieląc się z innymi tym, jak harmonia mogła działać na wiele magicznych sposobów.

Potem przyszedł czas, którego Amor się nie spodziewał. Gdy Amor przemawiał pewnej nocy, mógł zobaczyć oczy osoby przez ogień. To był młody człowiek, gapiący się na niego, obserwujący każdy jego ruch. Co jakiś czas Amor patrzył na niego, gdy mówił, i próbował nawiązać kontakt wzrokowy. Amor wiedział, że jest coś wyjątkowego, ale nie bardzo wiedział, co to jest. Później, gdy wszyscy się rozproszyli, młody człowiek podszedł do Amora i powiedział: “Nie wiem, co to jest z tobą, ale tutaj jest głęboki związek. Chciałbym zbadać to jeszcze trochę. Czy mogę podążać za tobą, kiedy jedziesz do kolejnych miast? Czy mogę być z tobą? Czy możemy porozmawiać przez chwilę? “I obaj mężczyźni spędzili całą noc rozmawiając nad malejącymi żarami ognia, dzieląc się trochę ich życiorysami. Odkryli niesamowite podobieństwa. To było fascynujące, jak to się stało. Amor zastanawiał się: “Czy to jest jak mieć dziecko? Czy tak to jest pracować z kimś na tak intymnym poziomie? “Amor czuł się cudownie. Czuł się tak, jakby mógł otwarcie mówić do tego młodego człowieka. Nie musiał nic do niego tłumaczyć ani tłumaczyć sobie. Mógł po prostu mówić i być i robić wszystko, co w jego mocy, by pomóc mu znaleźć drogę. Amor czuł, że młody człowiek, który nazywał się Amber, obserwował każdy jego ruch. Amber miał bardzo piękne podejście do życia, podążając za swoim sercem, dokądkolwiek się udał. Nie rozumiał, jak to jest myśleć o czymś zamiast robić coś. Mimo że istniała równowaga między głową a sercem, ponieważ Amber pracował głównie z sercem, nosił on dużo kobiecej energii. Nie ma w tym nic dobrego ani złego. Amber był mężczyzną, ale utrzymywał równowagę obu płci, co było tym, czego ludzie szukali w tamtych czasach.

Amber stał się bardzo bliskim przyjacielem Amora.  Amor i Saroo mieli posiłki z Amber, prawie tak, jakby adoptowali go w jakiś sposób. Amber podążał śladami swojego mentora na każdym kroku, potem pewnego dnia zaczął pisać. Zaczął przywoływać niektóre z rzeczy, które sugerował Amor, kilka pomysłów, które uważał, że mógłby napisać, odkąd Amor i Saroo byli pisarzami. Myślał, że spróbuje tego, więc zaczął pisać opowiadanie. Opowieść Amber dotyczyła duszy, która miała kontrakt, aby wejść w określonym miejscu i czasie, ale okoliczności się zmieniły. Widzisz, że przybył na planetę wolnego wyboru i nagle odkrył, że nie może dotrzymać umów. Jego matka i ojciec zamknęli drzwi przed tą możliwością, zanim się urodził. Jako duch musiał skakać w inne możliwości, aby utrzymać te same kontrakty, i znalazł inną grupę rodziców, do których mógł wskoczyć.

Kiedy pisał tę historię, mówiąc o tym, jak działa duch, Amber uświadomił sobie, że opowiada własną historię. Początkowo miał przybyć przez Saroo i Amora; to był kontrakt, który miał, aby być ich synem.

 Kiedy skończyli jeść pewnego dnia, Amor zapytał; “Amber, jak tam twoje pisanie?  Czy byłeś w stanie wykorzystać którąś z sugestii, które ci dałem? “Wtedy Amber powiedział:” Tak, mam opowieść, którą mogę ci przekazać. “I tym Amber wyciągnął swoje pisma i przeczytał kilka ostatnich stron wyjaśniających swoją historię duch. Gdy skończył, spojrzał na swego mentora, Amora. Widział łzy nie tylko w oczach Amora, ale także w Saroo. Wszyscy byli głęboko poruszeni tym związkiem, a potem wypowiedział to głośno. Powiedział: “Wierzę, że miałem być twoim synem. Tak się właśnie stało. Wszyscy przytulili się i zrozumieli, że to dziecko, które mieli mieć, ale z jakiegoś powodu drzwi były zamknięte. To była ta część historii, której ani Saroo, ani Amor nie mogli zrozumieć, ponieważ nigdy nie doszli do tego momentu, w którym mieli mieć dzieci. Chociaż z pewnością mogli mieć dzieci jeszcze wiele lat wcześniej, ponieważ kiedy żyje się 300 lat, masz wiele razy, że możesz mieć dzieci, więc rozmawiali o tym.

Przez kilka miesięcy Amber dołączył do nich i podążał za nimi, ponieważ wygłaszali przemówienia w wielu obozowiskach na Lemurii. To była praca Amora i Saroo i oni byli dobrze opłacani. Byli w stanie wygodnie spędzić życie podczas podróży, ponieważ to była jedna z rzeczy, których potrzebowali. Z powodu otwartego połączenia serca potrzeby te często były wypełnione.Był dostatek ponieważ Amor i Saroo żyli głęboko w swojej pasji.

Pewnego dnia, gdy Saroo zaczęła swoje nauki, zaczęła dzielić się piękną kobiecą energią i mocą. Zebrano nie tylko kobiety, ale także mężczyzn uczących się nowych paradygmatów tego, jak będzie wyglądać na tym kolejnym poziomie inkarnacji. Byli zafascynowani, aby to zrobić, i w pewnym momencie Amber podskoczył i stanął u jej boku. Saroo wiedziała, że chce rozmawiać, ale nie bardzo wiedziała, czy pasowałoby to do jej nauk. Mimo to, niedługo potem odwróciła się i spojrzała mu prosto w oczy i powiedziała: “Amber, czy masz coś do powiedzenia?” Amber stanął przed wszystkimi, wziął głęboki oddech i przez chwilę zatrzymał się całkowicie. Wszyscy czekali w ogłuszającym milczeniu tego, co się dzieje. Amor położył rękę na plecach Amber, by dać mu odwagę, aby dać mu szansę, by znaleźć ten kanał przez niego przechodzący. Amber odetchnął głęboko, a Amor wypuścił go, gdy Amber zaczął mówić. To, co zaczęło wychodzić z jego ust było piękne i idealnie pasowało do nauk Amora i Saroo.

Amber opowiadał historie o nadchodzących czasach. Były opowieści o przewidywaniach, o rzeczach, które miały się wydarzyć w przyszłości. Były historie o tym, jak ludzie ewoluują bardzo szybko i przechodzą na inny poziom wymiaru, ponieważ gęstsze ciało fizyczne stawało się coraz jaśniejsze. Miał do opowiedzenia fascynujące historie i chociaż rozmowy tej nocy dobiegły końca, nikt nie odszedł. To było fascynujące oglądać, bo Amber połączył się ze swoim kanałem. Choć nie bardzo wiedział, co wyjdzie z jego ust, spodziewał się, że po prostu przypomni sobie niektóre z jego pism i opisze te historie, ale tak właśnie się stało. To, co się wydarzyło, było niczym piękna energia wyłaniająca się z tłumu, wszyscy to kochali. Wspierali to. Wspierali Amber, Amor i Saroo. Od tego momentu myśleli, że wszyscy będą podróżować razem, przynajmniej na razie, dopóki nie pojawi się inna ścieżka.

Stało się tak przez pewien czas, ale nie trwało długo, zanim Amber miał okazję przemawiać sam. Na początku to odrzucił, ponieważ chciał mieć taką pewność współpracy z rodzicami, których teraz całkowicie przyjął w swoim sercu. Przedstawił nawet swoich rodziców, Amora i Saroo, swoim rodzicom, którzy jeszcze żyli. Zdołali się spotkać, więc przez kilka miesięcy kontynuował podróż w ten sposób, ale było również zrozumiałe, że nadejdzie czas, kiedy wyjdzie z cienia Amora i Saroo, i na następny poziom pracy z własną energią w inny sposób. Wszyscy to przyjęli; wszyscy uwielbiali czasy, które mieli razem. Troje radowało się, że są w tak niewiarygodnej harmonii i przez jakiś czas podróżowali razem.

Pewnej nocy, gdy ostatni ludzie opuszczali wspólny ogień, by wrócić do domu z uśmiechem na twarzy i miłością w sercu, Amber spojrzał na nich i powiedział: “Dziękuję. Dziękuję bardzo za tę okazję. Dziękuję bardzo za to otwarcie, że mogę iść do przodu. Zachęciliście mnie w taki sposób by zrobić miejsce dla mnie, abym się obudził i za to was kocham. W tym momencie, pomiędzy Amber, Saroo i Amor contrat się zamknął. I Amor wiedział jakoś, kiedy położył się tej nocy spać, że rzeczywiście znalazł swojego syna, swoje dziecko. W pewnym sensie ogromna umowa została zakończona, a potem Amor poszedł spać, ponieważ w tym dniu wszystko było w Mu dobre

Espavo, drodzy,

_________________________________

Wyższe Harmoniczne

Pozdrowienia, moi drodzy.

Jestem Strażnikiem Czasu i przynoszę wam małą opowieść o harmonii. Zrozum, że harmonia to szósty wymiar. Ludzie mają wzór fal dla wszystkiego po twojej stronie zasłony. Każda fala ma częstotliwość, która porusza się w górę i w dół, do przodu lub do tyłu. To częstotliwość twojej fali lub twój ton. Każda część twojego ciała ma nieco inną falę i wibracje, a mimo to masz wibracje, które zawsze wysyłasz do świata. Czy możesz to zmienić? Tak oczywiście możesz. Po prostu różne myśli mogą pomóc otworzyć te fale, aby łatwiej było zharmonizować się z innymi ludźmi.

W naszym wspólnym kanale wcześniej, podzieliliśmy się z wami, że zbiorowa wibracja ludzkości wzrosła, chociaż nie widać jej rezultatów. W tej wielkiej fali rozłąki nastąpiła separacja, ale gdy to się zaczyna zmieniać, będziecie mieli okazję do stworzenia jedności. Warto pamiętać, że jedność jest waszym naturalnym stanem. To jest pierwszy wymiar, w którym mieszkałeś; nie byliście oddzieleni od siebie. Zamiast tego wszyscy jesteście częścią siebie nawzajem. Bardzo trudno jest ci zrozumieć, a nawet pojąć tę koncepcję, podczas gdy ty udajesz, że jesteście oddzielni, ale to właśnie zrobiliście. Zdobyłeś swoje indywidualne osobowości, które uwielbiamy. Uważamy, że jest nie tylko fascynujące, ale i piękne. Kiedy wrócisz do domu, przyniesiesz ze sobą tę piękną rdzenną osobowość, a nawet jej ducha, będziesz wciąż śmiał się z tych samych żartów, widzisz i wierzysz w niektóre z tych samych rzeczy. Jednak twoje człowieczeństwo zostanie porzucone; twoje lęki i twoja energia, które nie harmonizowały z większym zbiorowym duchem tego, kim jesteś.

Ta harmonia może być widoczna w obszarze relacji. Spójrz na związek tak, jakby były klawiszami na klawiaturze fortepianu. Wszyscy myślą, że muszą znaleźć związek, w którym grają dokładnie tak samo jak ich partner. Jeśli grasz tę samą nutę raz po raz, mimo że jest to walidacja, jest ona również nudna. Próbujesz więc bardzo zbliżyć się do klawiatury i skończyć co jest tolerowane, ale pogarsza. Dopiero kiedy przesuniesz na klawiaturę pewną odległość, możesz uderzyć w akord i znaleźć harmonię. W efekcie wychodzisz z dysonansu i harmonii.

Tego właśnie szukamy, gdy uziemiasz się w tym nowym wibracyjnym świetle. Już widzimy zmiany zachodzące na poziomie wibracji, a teraz to ludzie muszą zakotwiczyć te zmiany. Jak to zrobić? Szukasz harmonii. Szukacie sposobów, w jakie jesteście podobni, zamiast sposobów, w jakie jesteście oddzieleni. Nawet podczas grania różnych nut na klawiaturze, szukaj harmonii. Tak, powiedzieliśmy to już wiele razy wcześniej, ale w ciągu najbliższych kilku miesięcy będzie jeszcze bardziej krytycznie. Wielu z was martwiło się, że tak wielu z was ma różne poglądy. Myślisz w jedną stronę, ale jak możesz zharmonizować się z tymi, którzy mają inny pogląd? Tutaj jesteś konserwatywny, ale tam jesteś liberalny. Czy ktoś ma rację?

Nie, nie tak długo, jak długo jesteście tak daleko od siebie. Rozdzielenie stało się tak niesamowite w tych czasach, że zastanawiamy się, czy grasz na tej samej klawiaturze. Przeniosłeś się do piątego wymiaru i fala lęku ogarnęła tę planetę. Poza tym Ziemia została zepchnięta na oś czasu w bardzo niewłaściwym czasie podczas kosmicznego wydarzenia. Kwazar eksplodował i wysłał falę energii, która uderzyła Ziemię w bardzo niezręcznym czasie. Fale  uderzyły w ludzi w taki sposób, że zmusili ich do pozostania przy swoich dawnych prawdach i ideach, próbując udowodnić, że zawsze mają rację. Czy możesz udowodnić, że masz rację? Oczywiście, że możesz. Jako świadomy twórca możesz wierzyć we wszystko, na co masz ochotę i trzymać się tej prawdy, którą posiadasz, ale czy istnieje harmonia? To jest największe pytanie w tym momencie.

Jak wiele harmonii można znaleźć w sobie nawzajem? Tutaj masz osobę, która ogląda pewną stację telewizyjną, a tam inna osoba ogląda inną. Ich systemy wierzeń są tak odległe, że nie mogą się ze sobą spotkać. Czego więc możesz się nauczyć od tej osoby? To pierwszy sposób na znalezienie harmonii. Czy zgodzisz się na rzeczy? Prawdopodobnie nie. Ale jeśli znajdziesz te obszary, w których się zgadzasz, to zaczyna się fala harmoniczna w ruchu. W ciągu najbliższych kilku miesięcy będzie to kluczowe dla wszystkich ludzi na Ziemi. Możesz udawać, że wciąż jesteście oddzieleni i podzieleni, z ogromną ilością przestrzeni pomiędzy waszym wzajemnym zrozumieniem. Możesz też zacząć odkrywać wszelkie drobne harmonie. Cokolwiek to jest, zawsze możesz się czegoś nauczyć od innej osoby, jeśli spojrzysz. To będzie dla ciebie wyzwaniem, przynajmniej przez następne siedem miesięcy. Będą możliwości harmonii całej ludzkości, której jeszcze nie miałeś. Jeśli uda ci się osiągnąć taką harmonię w masie, powrócisz do tego, co miałeś w dniach Lemurii. Odkryjesz na nowo tę magiczną zdolność komunikowania się nawet na długich dystansach bez słów i bez technologii, które obecnie potrzebujesz do tego.

Będziesz w stanie wykorzenić większość tej otaczającej energii, która unosi się wokół i powoduje tyle frustracji. Czasami ludzie działają i wybuchają w szałach drogowych lub innych aktach przemocy, takich jak masowe strzelaniny. Ludzie często robią szalone rzeczy, tylko dlatego, że nie mogą dłużej trzymać tej intensywnej energii. Ale jak można pracować z kimś takim? Słuchając, mówiąc i koncentrując się na tym jednym kawałku, na który możesz się zgodzić. Ten mały kawałek, bez względu na to, jak mały, robi różnicę. Gdy ją znajdziesz, możesz rozwinąć ją i pracować z nią. Stworzyliście więź i jedność, której nie dzielicie w żaden inny sposób. Właśnie to nadchodzi dla wszystkich, drodzy. Będziesz miał okazję wkroczyć w ciało morfogeniczne, aby móc przenieść się w nową ramę światła, aby pomieścić więcej światła w swoim ciele niż kiedykolwiek wcześniej. Rozpocznie to świetlny styl życia, który pozwoli ci wejść w dowolne okoliczności i znaleźć harmonię.

Kiedy tak się stanie, stajesz się magiczny. Czy ludzie będą się ciebie bali? Czasami znajdujesz się w tej harmonii, którą inni tak desperacko próbowali osiągnąć, nie wiedząc, jak to zrobić, a ty po prostu wchodzisz i znajdujesz to. Tak, ludzie mogą się tego bać, ale nie jest to twoim zadaniem martwić się to.

Rodzina E

Wszyscy jesteście dobrze wyszkoleni, chociaż możecie tego nie zrozumieć. Pochodzisz z rodziny E, o której Strażnik Czasu  powiedział. Wielu z was chce wiedzieć, co oznacza E. Cóż, chciałbym ci powiedzieć, ale w twoim języku nie ma jednego słowa, które by je zdefiniowało. Możesz nazwać to “umacnianiem” lub “ewolucją”. Tak, możesz nazwać to słowami, które znasz i które będą bliskie. Pomocne może być również poznanie, że e jest najczęstszym dźwiękiem we wszystkich językach.

Wielu przyszło z tymi przypomnieniami dookoła nich. Niektórzy z was mają na imię e, które wymawia się głośno. Jeśli masz nazwę, która nie zawiera e, czasami ją skracasz i dodajesz, aby Sandra stała się Sandy. Są to delikatne przypomnienia o tym, co tu robisz, kim naprawdę jesteś i jaka jest prawdziwa harmonia. Możesz je znaleźć w ciągu następnych siedmiu miesięcy z całą tą energią, poprzez 22 fale, które zbliżają się i lądują na planecie Ziemia w ciągu tego roku. Przyniesie to ogromne zmiany dla wszystkich. Jeśli potrafisz znaleźć sposoby na wprowadzenie tej harmonii dla siebie, wielu z was odwróci się i nauczy innych, ponieważ taka jest twoja natura. Ważne jest, abyście tworzyli wokół siebie sferę harmonii we wszystkich wymiarach. Kiedy nauczysz się jak to zrobić, świat jest dla ciebie otwarty.

Teraz wylądowałeś w piątym wymiarze i posiadasz zdolności świadomego tworzenia. Do tej pory bardzo niewielu ludzi skorzystało z tego w sposób, który nastąpi w bardzo krótkim czasie, ponieważ stanie się on powszechny. To, czego doświadczyłeś wcześniej u ludzi, którzy potrafili w jakiś sposób robić magię, było niezwykłą magią. Och, drodzy, wiesz coś wyjątkowego. Powiedziałbyś, że dostają prezent, ale nie wiesz, czy możesz mieć ten sam dar. Może nawet umieścisz je na piedestale, ale kochani, co by się stało, gdyby wszyscy ludzie na Ziemi obudzili się jutro z darem znalezienia harmonii we wszystkim? Wracacie do dni Lemurii, do czasów bardzo uproszczonego stylu życia.

Komunikacja poprzez rezonans harmoniczny

Będziesz pracował z zupełnie innym potencjałem, który pomoże ci bardzo szybko się poruszać. Zmieniasz się teraz, gdy nosisz morfogeniczny styl życia, jasność, która po prostu odciśnie wszystkich innych. Czy to oznacza, że ​​Twoja wibracja przejmie kontrolę? Nie, to się nie zdarza. Oznacza to, że możesz znaleźć rezonans z wibracjami. Strażnik gra na gitarze i trzyma ją w kącie, mimo że nie gra zbyt często. Jeśli usiądziesz przy fortepianie w tym samym pokoju co gitara i uderzysz e-nutę na fortepianie, dwie e-struny na gitarze zaczną wibrować. To piękny rezonans harmoniczny. Struna wewnątrz fortepianu jest znacznie, znacznie dłuższa niż struna na gitarze, ale mają harmonijną równowagę. Znalezienie tego rezonansu stanie się ważniejsze wraz z ewolucją ludzkości. Są tacy, którzy mówią słowa, których nawet nie słyszysz, a niektórzy mówią słowa, z którymi całkowicie się nie zgadzasz. Czy to znaczy, że w ogóle ich nie słuchasz? Jeśli chcesz posłuchać i znaleźć jedną lub dwie rzeczy, z którymi możesz się zgodzić, możesz nawet uzyskać coś z interakcji, której inaczej byś przeoczył. Kochani, potrzeba czasu, cierpliwości i praktyki, aby znaleźć rezonans harmoniczny przy każdej okazji.

Jest to czas, aby pomóc innym obudzić się ze snu, uchwycić energię, przejść do zupełnie nowego światła. Kochani, pracujesz z tymi gęstymi ciałami fizycznymi i mówimy ci w bardzo krótkim czasie, nauczysz się, jak zatrzymać proces starzenia się. To łatwiejsze niż myślisz. Większość z was już posiada klucz do tego. Po prostu nie użyłeś go w piątym wymiarze.

W miarę jak coraz więcej ludzi zaczyna ugruntowywać rzeczywistość piątego wymiaru, będzie to akceptowalne i łatwiejsze do komunikowania się w ten sposób. Stanie się to bardzo szybko. Czy zauważyłeś, jak szybko wszystko zmienia się na twojej planecie? Rzeczy, które trwają od lat, nagle są postrzegane w inny sposób. Masę krytyczną można teraz łatwo osiągnąć. Nagle wszyscy są na pokładzie. Dlaczego wcześniej tego nie robiliśmy? Jednym z krytycznych wyzwalaczy masy jest przejście do tego morfogenicznego ciała, w którym można przenosić więcej światła. Czy to dzień, w którym się obudzisz i okaże się, że coś się zmieniło? Czy to proces? Czy jest to aktywacja, przez którą przejdziesz, aby się tam dostać? Nie, drodzy, zdarza się to w jednej chwili. Rozpoczynasz proces już teraz. Większość z was pracuje nad tym od jakiegoś czasu. Możesz nazwać to innymi słowami. Możesz mówić o tym na różne sposoby, ale po prostu zaczynasz, ponieważ twoje fizyczne, gęste ciało, które teraz trzymasz, zaczyna utrzymywać więcej światła.

Co by było, gdybyś zastąpił to słowo światłem dla miłości? Ile miłości możesz trzymać? Mówimy wam, drodzy, większość z was ma tylko jeden procent tego, co możecie posiadać. Co się stanie, gdy przeładujesz się taką miłością? Czy tracisz swoją wyjątkową osobowość? Nie, staliście się tacy jak w czasach Lemurii z całkowicie otwartymi sercami, w których możecie w każdej chwili sięgnąć do czegokolwiek? Czy to oznacza, że ​​musisz dźwigać ból innego? Czy to znaczy, że musisz czuć wszystkie rzeczy, których teraz próbujesz uniknąć? Nie. Możesz wybrać miejsce, w którym chcesz się skupić. Możesz wybrać, z czym pracujesz i gdzie możesz osiągnąć najwyższą harmonię. Wymaga świadomości harmonii.

Następnym razem, gdy pojawi się nowa osoba, niezależnie od tego, czy jest to osoba, z którą zamierzasz pracować osobiście, czy też ktoś, kogo będziesz oglądać w telewizji, gdziekolwiek jest, natychmiast wyczuj ich wibracje. Następnie odsuń się, weź kilka oddechów, wróć i znajdź harmonię, którą możesz znaleźć. Będziesz zdumiony, o ile więcej harmonii można znaleźć w sytuacji, w której sytuacja jest dysonansowa.

Teraz następne siedem miesięcy będzie bardzo krytyczne. Większość z 22 fal nadchodzi w tym czasie, a zobaczysz kilka bardzo interesujących rzeczy. Będziesz także odczuwał ruch w przeciwnym kierunku, który można szybko albo zlikwidować, albo zharmonizować. Zacznij się poruszać razem, gdy tylko jest to możliwe. Mamy wielkie nadzieje na to, co możesz zrobić w tym czasie, bo Ziemia jest twoja. Ludzkość jest twoja i to jest twój eksperyment. To twoja gra, w rzeczywistości nawet napisałeś zasady gry. Teraz zmienisz wszystko, co jest potrzebne, aby ponownie powrócić do procesu jedności. Te rzeczy, które was łączą, te harmonie, które można znaleźć, aby przywrócić was do podobieństwa pierwszego wymiaru, kiedy byliście jednym, będą wspierane. To, co kiedyś was dzieliło, już nie będzie. Chociaż nadal będą istniały, po prostu nie mogą tak samo postępować. Rozegraj grę z radością, moi drodzy. Prosimy o zapamiętanie trzech drobiazgów. Traktujcie się nawzajem z największym szacunkiem, ponieważ wszyscy jesteście mistrzami. Rozwijajcie się nawzajem bez względu na to, jaka jest harmonia w stosunku do was. Ciesz się grą, grając dobrze razem.

Espavo, drodzy,

Jestem Strażnikiem Czasu.

 Grupa

Słowo Espavo to wczesne lemurskie pozdrowienie: “Dziękuję za wzięcie swojej władzy”

 

~ Połączanie z sercem ~

Nauka akceptacji niedoskonałości

Autor: Barbara Rother

 

Czy nie byłoby wspaniale, gdyby życie było doskonałe? Brak stresu w świecie, który zakłóca naszą egzystencję, brzmi idealnie. Ale w rzeczywistości jest to nierealne.

Mówię, że byłam sfrustrowaną perfekcjonistką. Byłam zdecydowana, aby wszystko w moim życiu było optymistyczne bez skazy. O ile w mojej naturze leży pozostanie osobą optymistyczną, wiem, że spotkania z życiem mogą nas rozwinąć w nowy sposób . To właśnie niedoskonałości sprawiają, że jesteśmy wyjątkowi, kim jesteśmy. Porzuciłam kontrolę nad sytuacjami, które mnie interesują, aby cały czas iść moją drogą. Znalazłam spokój, będąc w stanie iść z prądem i uczyć się lekcji życia po drodze. Nadal staram się nie osądzać innych ludzi, ale co ważniejsze, nie osądzam siebie. To daje mi poczucie pewności siebie i akceptacji samj siebie. Wiem, że robię wszystko, co w mojej mocy, z moimi ludzkimi doświadczeniami, gdy buduję moją duchową pewność siebie.

Kiedyś dostawałam szału kiedy nowy przedmiot pojawiał się  w naszym życiu i coś się rozwalało. Moje długie spełnione marzenie o tym materialnym wydarzeniu wkraczającym w mój świat w jakiś sposób się zmniejszyło. Pamiętam nasz pierwszy nowy samochód, który Steve i ja kupiliśmy, gdy byliśmy tak młodzi. To była nasza duma i radość. Zabrałam go na obrzeża sklepu spożywczego, parkując daleko od innych samochodów. Kiedy wracałam z artykułami spożywczymi, podziwiając mój nowy, błyszczący samochód, inny samochód zatrzymał się obok mojego i otworzył drzwi samochodu, wbijając się w moje, tworząc ogromny wgłębienie. Natychmiast płakałam, gdy mój idealny świat został rozbity. Kiedy miałem już stracić panowanie nad sobą, starsza pani bardzo przeprosiła za nieprzewidziany błąd. Mój gniew rozpłynął się w smutku. Wiedziałem, że jest jej przykro. Dowiedziałam się tego dnia, że ​​chociaż ten samochód był częścią mojego świata szczęścia, to tylko przedmiot, który można naprawić. Moja reakcja na innego zrozpaczonego człowieka była chwilą przebaczenia i lekcją dla mnie.

Innym przykładem było puszczenie tego, nad czym nie mamy kontroli, kiedy Steve i ja wzięliśmy ślub. Budowaliśmy razem nasze życie. Otrzymaliśmy wiele pięknych prezentów ślubnych. Jednym z moich ulubionych był kwitnący zegar z porcelany. Pewnego dnia Steve postanowił zagrać w piłkę tenisową z psem w kuchni, w której wisiał zegar. Z przerażeniem patrzyłem, jak kulka zbyt silnie roztrzaskuje nasz ukochany prezent. Steve czuł się okropnie. Płakałam głębokimi łzami. Powiedział, że sklei to z powrotem, ale powiedziałam mu, że to nigdy nie będzie to samo. Z dojrzałością przychodzi zrozumienie. Dzisiaj uznałbym, że to był tylko wypadek. Znalazłam te słowa któregoś dnia, podsumowując to doświadczenie dla mnie.

“W Japonii uszkodzone przedmioty często są naprawiane złotem. Wada jest postrzegana jako unikalny fragment historii obiektów, co dodaje jej urody. Rozważ to, gdy czujesz się rozbity. “

Roześmiałam się i podzieliłem się tym ze Stevem. Dokuczałam mu i powiedziałam, że gdyby naprawił mój ukwiecony zegar porcelanowy lata temu złotem zamiast klejem, mogłabym mu szybciej wybaczyć! Poważnie, jeśli możemy sobie wyobrazić złotą nitkę biegnącą przez całą naszą istotę magicznie naprawiającą wszystko, co uważamy za wadę, nasza doskonałość zostanie wzmocniona.

Chciałabym podzielić się kolejnym cytatem z LR Knost. Możemy się wiele nauczyć, jeśli słuchamy innych.

“Życie jest niesamowite, a potem jest okropne, a potem znowu jest niesamowite. A pomiędzy tym, co niesamowite i okropne, jest zwyczajne i przyziemne i rutynowe. Wdychaj niesamowite, trzymaj się przez okropne i zrelaksuj i wydychaj podczas zwykłego. To tylko żywe, bijące serce, uzdrawiające dusze, niesamowite, okropne, zwyczajne życie. I jest zapierająco dech w piersiach. “

Te słowa, które uważam za ważne przypomnienia o kondycji ludzkiej. Każdego dnia tworzymy wydarzenia, które kiedyś będziemy wspominać. Możemy swobodnie wybierać, w jaki sposób reagujemy na życie. Dążenie do poprawy samych siebie jest tym, co motywuje nas do bycia najlepszymi doskonałymi niedoskonałościami, którymi możemy się stać.

 Z miłością i światłem,

Barbara

Translation: Polish Lightworker

Copyright Notice:
Copyright 2000 – 2018
This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part. Please credit: www.Espavo.org
Thanks for helping to spread the Light!