Marzec 2018

Ewoluujący ludzie

Czas na przypomnienie

Pozdrowienia drodzy, jestem Merlia.

Przybyłam dziś na Ziemię, aby pomóc ci zrównoważyć energię. Tak wiele dzieje się na waszej planecie, to jest bardzo magiczne kiedy patrzymy z tej strony zasłony.

Opowiedzieliśmy wam o 22 różnych falach, które nadchodzą w 2018 roku i teraz zaczynają się na dobre. Większość z nich nadejdzie w ciągu trzech miesięcy: Sierpnia, Września i Października. Energia będzie przybywać równomiernie, więc nie będzie tak jak przedtem, gdy fale uderzają cię tak intensywnie, ale bardziej delikatnie. Oczywiście, chodzi o to, aby czuć się komfortowo ze zmianami, ponieważ tak właśnie się dzieje. Widzieliście, jak to wpływa na wiele waszych atrybutów na Ziemi w różnych obszarach. Ma to też wiele wspólnego z równoważeniem kobiecości / męskości na waszej planecie, a my jesteśmy tak dumni, że możemy to zobaczyć. Drodzy, zdajemy sobie sprawę, że jest to tak przerażające i niewygodne, aby zaszły tak szybkie i wielkie zmiany. Ludzie opierają się zmianom na każdym kroku, a jeśli mogą je spowolnić lub zatrzymać w jakiś sposób, będą próbować.

Restart Przeszłości i Zmiany Systemu Wiary

Całkiem dosłownie praca na ziemi jest układana dla ciebie w nowy sposób. Ziemia jest oczyszczana, ponieważ masz nową energię podstawową w piątym wymiarze. Zaczynasz widzieć nowe rzeczy.  Często były to nasiona posadzone 30, a nawet 50 lat temu, które w końcu zaczęły kwitnąć w rzeczywistości. Niektóre z nich ukryłeś przed sobą, a może nawet celowo motywujesz lub kontrolujesz w jakiś sposób. Ludzie zaczynają widzieć rzeczy z dużo wyższej perspektywy, uniemożliwiając im ich ukrycie. Cieszymy się z tego, drodzy, ponieważ teraz zaczynacie widzieć zarówno siebie, jak i swoją grę z naszej perspektywy.

Systemy Wiary

Jak wspomnieliśmy wcześniej, głównym wyzwaniem są systemy wierzeń. Wiele osób było wychowywanych z systemami wierzeń i są one tak głęboko zakorzenione, ponieważ wiele z nich przekazywano z pokolenia na pokolenie. Często nawet ludzkie relacje budowane są na systemach wierzeń. Nie mamy trudności z ludzkimi wierzeniami; wierzymy, że wiara jest bardzo ważna. Wyzwanie powstaje, gdy bierzesz jedno przekonanie, a następnie budujesz wokół niego cały system. Zaczynasz ewoluować szybciej, gdy te 22 fale przybywają na Ziemię w zadziwiającym tempie. Moi drodzy, na tym właśnie chcielibyśmy zwrócić uwagę.  Wielu z was ma otwarte systemy wierzeń, które niekoniecznie są w kontakcie z osobami wokół ciebie, co może powodować trudności z rodzicami, rodzeństwem i przyjaciółmi. Dzieje się tak dlatego, że zbudowałeś związek na jednym poziomie, a potem przeniosłeś się tak nagle, że związek już nie był taki sam. Możesz nawet starać się zerwać relacje z powodu tej ewolucji myśli. Ale nie bój się, jeśli tak jest. Rodzina E jest teraz tutaj masowo; jesteś tu w krytycznym momencie. Chociaż możesz czuć się tak, jakbyś był sam, tak jakby nie było nikogo, kto naprawdę rozumie i do kogo możesz swobodnie rozmawiać, ufaj, że nigdy nie jesteś naprawdę sam. Wiedz, że jeśli czujesz się w ten sposób, jesteś w doskonałym miejscu, ponieważ uziemiasz światło w bardzo ciemnym obszarze.

Zwiastuny Światła

Nie mówimy wam, że jedno ma rację, a drugie jest złe, ale ewolucja jest już w toku i bierze wszystko ze sobą. Widzieliście już ogromny sprzeciw wobec tego i nadal będzie tak wielu ludzi, którzy obawiają się, że cofną się w swojej ewolucji. Mogą próbować starych rzeczy lub sądzić, że po prostu zbyt daleko posuwali się z nadmierną pozytywnością. Tak więc, oni cofają się i próbują rzeczy, które zostały przekazane z pokolenia na pokolenie, ponieważ działało to w przeszłości. Jednak teraz, kiedy wyprowadziłeś się z trzeciego wymiaru, piąta rzeczywistość wymiarowa jest tutaj, abyś się uziemił  w nowy sposób. Oczekujemy tego ogromnie, ponieważ jesteście Zwiastunami Światła. Jesteście tymi, którzy zdecydowali się być tutaj na tej planecie podczas tych niesamowitych czasów zmian. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co faktycznie robisz z tym, ponieważ widzisz, że to zależy od ciebie. Chociaż wielu z was wróciło z przyszłości, aby tu być, niosąc coś ważnego na Ziemię.  Możesz myśleć, że oznacza to, że przyszłość jest bezpieczna, ale za każdym razem kiedy sobie przypominasz kim jesteś, gdy wprowadzasz zmianę, przesuwa się wszystko do przodu na osi czasu.

Podróż w Czasie

Uczysz się tego teraz, ponieważ w rzeczywistości piątego wymiaru faktycznie masz energię do podróżowania w czasie. Jest to dla was wszystkich nowe, chociaż od wielu lat marzyliście o tym. Tak, to było w twojej fantastyce naukowej przez bardzo długi czas, zasadzając nasiona nadziei. W rzeczywistości zobaczycie, że podróże w czasie stają się rzeczywistością. Nie mówimy o cofaniu się o eony czasu, ale raczej o powrocie do własnej historii i oczyszczeniu czegoś, co cię ogranicza. Być może była to wiara, zdarzenie lub jakaś trauma, która się wydarzyła i doświadczyłeś w komórkowej pamięci. To pozwala bardzo łatwo przejść przez te zmiany, ponieważ to są te rzeczy, które ograniczą cię do poruszania się i pełnego wykorzystania tych 22 fal przybywających na Ziemię w tym roku. Aby to zrobić, musisz być nie przywiązany do swojej przeszłości, co jest bardzo trudne dla wszystkich, ponieważ zbudowałeś wszystkie swoje przekonania, energie i związki w liniowy sposób. Teraz, gdy jesteś w piątym wymiarze, nie musisz już dłużej trzymać się w szeregu. Zamiast tego, przy odrobinie praktyki możesz przejść do każdego aspektu, a my będziemy dzielić się z tobą większą częścią, gdy będziemy postępować naprzód.

Kochani, jesteście w nowym świecie i przystosowująście się do nowych ciał fizycznych. Zrozumcie, że wasz duch porusza się pierwszy, ponieważ wasz duch jest eteryczną częścią was, która nie ma gęstości. Jednak połączyłeś się z tym fizycznym ciałem, tworząc tę ​​bańkę magiczną – nazywamy ją bańką biologii – która mieści twojego ducha na krótki czas. Ta część was jest skończona, ma początek i koniec. Ta bańka pomieści cię na czas, w którym tu jesteś, pod warunkiem, że będziesz się nim opiekować, pielęgnować i pracować z nim. W związku z tym musimy teraz powiedzieć, że sama bańka może się zmieniać, pozwalając na nowe energie i zakotwiczając dla was niektóre z rzeczywistości piątego wymiaru. To wymaga czasu i praktyki, ale wszyscy jesteście w doskonałej pozycji, aby iść do przodu w najbardziej niesamowitych ramach czasowych i zmianach na waszej planecie.

Pamiętając Świetliste Ciało

Teraz będzie to wymagało kilku rzeczy. Co to znaczy? Czy musisz jutro przenieść się do jasnego ciała? Nie, drodzy, stanie się to z każdym z was na waszej własnej linii czasu, w energii, która służy wam najlepiej, kiedy jesteście gotowi, a nie wcześniej. Jesteście na planecie wolnego wyboru z jakiegoś powodu i honorujemy to z wami. Jesteś bardziej magiczny, niż ci się wydaje, a jednak musisz to odkryć dla siebie. Musisz przejść przez wszystkie te energie, aby zebrać wszystkie swoje doświadczenia na Ziemi.

Wiedz, że jesteśmy z tobą. Duch jest z tobą. Twoje wyższe ja ma nowe połączenie z fizycznym tobą. Uwolniając swoją przeszłą historię, zmieniając ją i oczyszczając, masz możliwość przejścia do wyższego statusu wibracyjnego w tym samym ciele fizycznym, które trzymasz teraz. W końcu wszyscy wprowadzą się w lekkie ciało. Ludzie nie będą mieli gęstości w ciągu kilku krótkich lat, a to dlatego, że po rozpoczęciu procesu i regularnym przemieszczaniu się ludzi do jasnego ciała, w ciągu około 15 lat każdy na Ziemi będzie miał możliwość łatwiejszego wkroczenia w to.

Jesteś tutaj, aby otworzyć drzwi i zrobić pierwszy krok naprzód. Chcemy, aby Twoja ścieżka była łatwa, ale czasami tak nie będzie. Często twoje doświadczenie będzie trudniejsze niż tych, którzy podążają za tobą, ponieważ to ty musisz podważyć te drzwi. To ty musisz doświadczyć najwięcej zmian. Jednak jesteś także rodziną E i już to robiłeś. W rzeczywistości, kiedy twoja pamięć w pełni powróci i zaczniesz zrzucać to ciało, zaczniesz rozumieć, kim naprawdę jesteś. Będziemy tam z dużymi uśmiechami na twarzach, obserwując, jak ta pamięć wraca do ciebie.

Wielu z was zrobiło to poprzez różne gry w różnych miejscach wszechświata, więcej niż można zliczyć. Co się stanie, gdy jedna z tych gier wzrośnie do masy krytycznej, w której zaczynają się te zmiany, pojawia się Rodzina E i pomaga wszystkim osiągnąć masę krytyczną. Rodzina E teraz robi ogromną różnicę na twojej planecie. Chociaż są tu od lat, to zbiorowość ludzkości jest teraz gotowa na te zmiany. Tak więc osiągnięto masę krytyczną i widzimy, że rzeczy się zmieniają. Tak, rzeczy, które utknęły lub może nigdy nie pracowały wcześniej, nagle pracują na nowe sposoby i zmieniają się wokół ciebie. To zdumiewające i ciekawe. Bądź częścią tego, kochani. Wiedz, że masz o wiele więcej prezentów, niż większość z was jest tego świadomych i jesteście dobrze przygotowani na to, co ma się wydarzyć. Jesteśmy tu po to, aby pomóc ci otworzyć te drzwi, trzymać przed sobą lustro, abyś mógł ponownie przyłączyć się i zobaczyć, kim naprawdę jesteś. Wiedz, że masz to głęboko w sobie i wszystko, czego potrzebujesz, jest tutaj. Nie potrzebujesz niczego z zewnątrz, moi drodzy.

Gdy te następne energie zaczną się pojawiać, doświadczycie różnych sposobów myślenia. Zawsze utrzymywałeś jedną myśl w sposób linearny, w taki sam sposób, w jaki doświadczasz czas. Powiedzieliśmy, że podróż w czasie jest teraz możliwa w piątym wymiarze. Wielu z was uważa, że ​​jest to cudowne, więc możecie wrócić i żyć w łatwiejszym, bardziej miękkim czasie. Ale tak się składa, że ​​twój czas jest ograniczony podczas tych wycieczek, z bardzo prostego powodu, że bardzo szybko przesuwa się do przodu na osi czasu. Wyobraź sobie to jako spiralę w piątym wymiarze.

 Chociaż możesz teraz dokonać zmiany w swoim własnym życiu, kiedy wrócisz, oczyścisz także i stworzysz możliwości dla siebie. Wracaj i umieszczaj na swojej ścieżce małe przypomnienia lub kryształy, więc gdy przejdziesz przez nie, nagle ponownie przyłączysz się do Domu. Ponownie członkostwo rzeczy, które chciałeś: swoją ścieżkę, swoje kontrakty i trochę tego, kim jesteś w tych czasach. To piękne czasy, aby tu być, a magia dopiero się zaczyna. To będzie ogromny rok zmian, kochani, i jesteście na to gotowi. Rodzina E jest na miejscu. Świętujemy Cię i pomagamy Ci ponownie dołączyć do tego, kim naprawdę jesteś.

Z największym honorem przynoszę wam to przesłanie – przesłanie nadziei, przesłanie zrealizowanych marzeń. Nie do końca rozumiesz swój cel. Ponieważ ewolucja tej planety i ludzkości zaczyna przybierać nową formę, jest to piękny czas, aby tu być. Twoje miejsce zostało zarezerwowane i cieszymy się, widząc Cię w nim. Z największym zaszczytem pozdrawiamy was w ten sposób i prosimy was o wzajemne traktowanie się z szacunkiem. Pielęgnujcie się nawzajem przy każdej okazji i grajcie razem w tę nową grę.

Jestem Merlia. Podejdź i zobacz mnie czasami.

Espavo

__________________________________

Ewolucyjny człowiek

Pozdrowienia, moi drodzy.

Dołączamy do was w tym dniu jako kolektyw, ponieważ mamy małą historię, która opowie wam o wydarzeniach, które mają miejsce na waszej planecie. Osiągasz piękne poziomy ewolucji. Zmienia się także sama Ziemia; widziałeś tutaj tak wiele piękna. Najpierw powiedzmy wam, że stajecie się nowymi ludźmi i to jest niezwykle ekscytujące. Ostatnim razem rozmawialiśmy o wielowymiarowym Tobie i o tym, jak ukryłeś część swojej doskonałości w 11 różnych doświadczeniach swojego życia, dokonując różnych wyborów, a każdy z nich wybiera różne trasy. Tutaj, gdy podejmiesz decyzję, która jest równie ważona. Chociaż możesz podążać w tym kierunku w jednym wymiarze, w innym podejmujesz ten inny wybór. Tak naprawdę, nic nie ginie z twojego doświadczenia jako duch udający człowieka.

Zmiany w DNA ciała fizycznego

To, o czym dzisiaj mówimy, to wasza fizyczna istota, ponieważ ona również zaczyna się zmieniać. Zaczyna się na bardzo najmniejszym poziomie – poziomie twojego DNA, które ma wiele więcej nici, niż ci się wydaje. Istnieje w sumie 12 pasm o bardzo słabym polu magnetycznym, które zasadniczo nakreślają inne pasma. Dzieje się tak, że te wątki zaczynają się reaktywować. Kiedy tak się dzieje, a ściany wymiarowe między Twoimi innymi wymiarami zaczynają się rozrzedzać, ciało fizyczne zaczyna się zmieniać. Od pewnego czasu opowiadamy ci o przenikaniu emocji z jednego z twoich żyć do drugiego. Czasami możesz nagle poczuć się bardzo szczęśliwym, smutnym lub nawet przygnębionym z pozornie małego powodu, tylko po to, aby odkryć, że dotykasz jednego z doświadczeń, które dzieją się w innym wymiarze, z którym nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia. Cóż, teraz także zaczynasz otrzymywać myśli i uczucia przez te ściany. Magnetyczne części fali przechodzą nie tylko przez ścianę, ale także części elektrycznych odcinków również przechodzą. Pozwól nam wyjaśnić, co to oznacza.

Myśli przechodzące przez ściany o wielu wymiarach

W trzecim wymiarze zazwyczaj przeżywałeś życie jako linearne, jedną chwilę po drugiej. W czwartym wymiarze nauczyłeś się, że czas jest w rzeczywistości okrągły. Teraz, kiedy znajdujesz się w piątym wymiarze, odkrywasz, że jest to właściwie spirala, która jest kombinacją poruszania się do przodu zarówno w czasie, jak i w przestrzeni. Jednak zawsze powtarza się, wciąż na nowo, pozwalając na doskonałość. Wprowadzając te zmiany, zaczynasz myśleć inaczej, ponieważ jesteś mocno osadzony w piątym wymiarze. Chociaż cała ludzkość wkroczyła w tę energię, wielu wciąż chwyta się starych koncepcji trzeciego wymiaru. To tłumaczy, dlaczego na waszej planecie dzieje się tak wiele niesamowitej separacji. A więc, jakie są myśli, których zaczynasz się uświadamiać poprzez ściany wymiarowe? Jak sobie z tym radzisz? Cóż, mówimy ci w pewnym sensie, że oznacza to, że dostaniesz nowe pomysły. W inny sposób przestaniesz myśleć liniowo, ponieważ to także twój proces. Zawsze miałeś jedną myśl za drugą, prowadzącą do drugiej i tak dalej. Może oczywiście rozgałęziać się na różne sposoby, ale bierzesz tylko jedną ścieżkę naraz. Co by było, gdyby można było zacząć doświadczać myślenia nieliniowego? Teraz zaczynasz odczuwać możliwości, które mamy tutaj w domu. Podobnie jak z czasem, jesteśmy teraz w każdej chwili. Wszystko jest dostępne, bez względu na to w którą stronę wskażemy. Czasami rozmawiasz o podróżach w czasie na twojej planecie i nie mamy z tym problemu. Zawsze podchodzimy do tego, co chcemy, w każdej chwili, kiedy chcemy.

Myślenie nieliniowe: przyjmowanie skrótów w procesie myślenia

Co jeśli mógłbyś zrobić to samo ze swoimi myślami? Cóż, zaczyna się to dziać z całą ludzkością. Ludzkie zwierzę zaczyna ewoluować bardzo szybko, aby nosić więcej światła. W końcu przenosisz się do jasnego ciała, które już wcześniej wykonałeś. Dokonaliście tego w czasach Lemurii, jako Anasazi i Majowie. Przedtem zrobiliście to w małych odcinkach na Ziemi, ale tym razem będzie to dość duży ruch. Zaczynasz teraz poruszać się w tych kierunkach, a jednym z kroków pośrednich jest uwolnienie nawyku myślenia liniowego. Zapewni to wszędzie skróty, choć będzie to bardzo frustrujące dla twoich systemów. Nauczyciele matematyki chcą wiedzieć, w jaki sposób dotarłeś do rozwiązania. Ale co by było, gdybyś mógł za każdym razem znaleźć właściwą odpowiedź i nie martwić się o wszystkie kroki, które musiałeś podjąć? Byłoby to bardzo frustrujące dla nauczycieli i administratorów szkolnych, ale mogło przyspieszyć ludzkość dość szybko. Zasadniczo, to jest to, co nas czeka, uczenie się, jak przestać myśleć w sposób linearny. Jakie ćwiczenia możesz wykonywać i jak możesz z tym pracować? Jak możesz zacząć to teraz?

Cóż, w rzeczywistości jest to myślenie nieliniowe. Drodzy, wiele z tego, co uważasz za niekiedy intuicję, naprawdę jest to channeling. Kiedy otrzymujesz te odpowiedzi bardzo szybko, nie wiesz dokładnie skąd one pochodzą. Przez większość czasu na Ziemi ludzie nie ufają odpowiedzi otrzymanej w ten sposób. Chcą móc wrócić i przestrzegać zasad tego, jak się tam dostałeś, podczas gdy w rzeczywistości był to po prostu ruch. Uważamy to za naprawdę interesujące, ponieważ wiele z wielkich odkryć na waszej planecie pochodzi od ludzi, którzy po prostu wiedzieli, że to prawda. Potem przez całe swoje życie próbują dojść do tego, co jest konieczne, aby postawić jedną nogę przed drugą, budując linearną ścieżkę i udowadniając tę ​​prawdę. Gdyby w ogóle o tym nie wiedzieli, nie odkryliby tego. Mówimy o Koperniku, Fibonacciego, Sokratesie, Einsteinie, a nawet sam Tesla; najpierw coś wiedzieli, a potem udowodnili to. To poczucie wiedzy jest channelingiem i nieliniowym myśleniem. Po otrzymaniu tego komunikatu musieliby ustalić liniową ścieżkę do tyłu, aby to udowodnić.

Co jeśli mógłbyś po prostu wziąć skrót? Czy nie byłbyś w stanie szybko przyspieszyć działania na swojej planecie? Mówimy wam, drodzy, że to jest dokładnie to, co jest przed nami. Wszystko, czego potrzeba, to na początek uświadomić sobie procesy myślowe. Zawsze możesz wymyślić świetny pomysł, ale kiedy go wymyślisz, cofnij się, aby odkryć, co doprowadziło cię do tego pomysłu. O czym myślałeś tuż przed tym, a nawet wcześniej? Postępuj zgodnie ze ścieżką do tyłu, abyś był świadomy swoich liniowych nawyków myślenia. To jest początek procesu, a wkrótce będziesz w stanie wykonać te skoki. Ponieważ jesteś człowiekiem, nie zaufasz temu. Bardzo niewielu ludzi robi na początku, ponieważ wymaga praktyki, aby zacząć rozumieć, że nie trzeba już przechodzić przez wszystkie te ścieżki.

 Możesz wymyślić właściwą odpowiedź za każdym razem, a zwłaszcza na wielkie pytania. Czemu? Ponieważ po drugiej stronie zasłony jest tyle istot, które chcą, abyś odniósł sukces, upuszczają te idee w twoją formę świadomości. Jeśli możesz wyjść z linearnego myślenia, możesz je zinterpretować i im zaufać. Masz ten strumień świadomości, który rozciąga się tuż nad twoimi głowami; wchodzisz i łapiesz jedną z tych myśli, by ją wprowadzić. Czy jesteś odpowiedzialny za wszystkie te myśli? Nie, niektórzy nazywają się negatywnymi myślami. Kiedy otrzymasz jeden, nie próbuj go wypuszczać ani ignorować, po prostu powiedz: “Och, istnieje negatywna myśl. Chyba po prostu pozwolę temu przejść. Ale tutaj jest naprawdę jasna myśl, więc zamierzam ją pobrać i odkryć. Kochani, wybierzcie uważnie swoje myśli. Nie ponosisz odpowiedzialności za to, co dzieje się w twojej głowie, ale jesteś odpowiedzialny za to, co się tam zatrzymuje na dłużej.

Chwyć te pomysły i zacznij śnić, ucząc się channelować w swoim umyśle i słyszeć. Cała twoja rzeczywistość zacznie się bardzo szybko zmieniać, ponieważ zyskasz nowe postrzeganie wszystkiego wokół ciebie. A im bardziej jesteś otwarty na tę percepcję, tym bardziej zaczniesz dostrzegać zmianę. Zmiana jest przed wami dla każdego z was, drodzy. W tej chwili umieściłeś się tu na tej Ziemi z jakiegoś powodu. Nikogo tu przypadkiem nie ma, nikt tutaj nie zajmuje miejsca. Tak, jesteś tutaj celowo. Uwielbiamy widzieć, jak z tym pracujesz i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co będzie dalej. Masz bardzo ekscytujące czasy na swojej planecie. Mimo że istnieją wyzwania, nie martwimy się, ponieważ najlepsi ludzie są w pracy.

To z najwyższym zaszczytem, ​​że odzwierciedlamy cię w ten sposób, pomóc ci pamiętać, kim jesteś w tych czasach zmian. Wygrałeś już tę grę. Zostawiamy ci trzy małe przypomnienia, aby traktować się nawzajem z szacunkiem. Pielęgnujcie się nawzajem przy każdej okazji, Nie zapomnij grać dobrze razem.

Espavo, drodzy.

Grupa

__________________________________

Amor zostaje nauczycielem

Pozdrowienia drodzy. Jestem Strażnikiem Czasu.

Witajcie w tym wszystkim, ponieważ zabieramy was do innej opowieści o Amorze w następnym rozdziale z życia młodego chłopca, pracującego przez bardzo podobne czasy, jakie macie teraz na waszej planecie. Teraz na Lemurii sprawy wyglądały zupełnie inaczej. Byli przyzwyczajeni do pracy z połączeniem serca, które ma obecnie niewielu na Ziemi. Od tego czasu udało Ci się oddzielić trochę, a teraz twoja gra jest zupełnie inna. Jednak, kiedy zaczynacie się rozwijać , drodzy, wracacie do siebie, aby mieć połączenia serca bardzo podobne do tego, jak oni to zrobili. W rzeczywistości mieli formy komunikacji, których teraz nie masz i których jeszcze nie potrzebujesz. Nie jesteście całkowicie gotowi, by połączyć serce, gdzie rozumiecie ludzi na najgłębszych poziomach. Ludzie wciąż wolą i chronią swoje sekrety. Głęboki kontakt nadchodzi nawet w waszej nowej rzeczywistości, ponieważ ludzie znajdują się teraz w piątym wymiarze.

Pozwólcie, że zabiorę was trochę dalej w historię Amora, ponieważ uważamy, że Amor pracuje w pracy, którą absolutnie kocha. On jest specjalistą od wywiadów przed zabiegami. Nie nazywał się tak, ale w zasadzie zabierał ludzi, gdy przychodzili po zabiegi odmładzania. W czasach Lemurii miałeś Świątynie Odmładzania; były to te proste, piękne miejsca pokryte dostrojonymi kryształami, które były w stanie odzwierciedlić w was własną energię. Dużo rozmawialiśmy, drodzy, o różnych sygnaturach wibracji, które wasze ciało ma, a te kryształy zostały zaprojektowane w taki sposób, że można tam wejść przez krótki czas i mieć wibracje zresetowane w swoim ciele. Z tego powodu miałeś długość życia 300 lat. Teraz zabierzmy Cię nieco dalej, ponieważ Amor świetnie się spisał, pomagając ludziom osiągnąć najwyższy potencjał w swoim czasie w Świątyniach Odmładzania. Był bardzo szanowany za swoją pozycję i wyszkolił wielu innych. Prawdę mówiąc, był w stanie pomóc ludziom uwolnić wiele własnych ograniczeń, aby mogli ponownie ustawić swoje własne wibracje i stworzyć najwyższy potencjał z bardzo krótkiego doświadczenia. Więc, weźmy to teraz.

Jesteśmy na etapie, na którym Amor wyszkolił wielu ludzi Chociaż nadal zajmuje się przychodzącymi ludźmi, zawsze ma za sobą dwie lub trzy osoby, które robią notatki i próbują obserwować sposób, w jaki to robi. Spędza dużo czasu, odpowiadając na pytania i rozmawiając o tym. W bardzo młodym wieku, Amor został liderem. Co ciekawe, na twojej planecie zauważysz, że wiek zazwyczaj ma wiele wspólnego z byciem liderem. Wiele razy nie patrzy się na młodych ludzi, którzy prowadzą. To też może się zmienić na waszej planecie, ponieważ jest wielu wspaniałych liderów, którzy mają świeże pomysły, bez uszczerbku na wierze, konieczności noszenia z nimi całej energii z tego, czego nauczono ich dawno temu. Tak więc tutaj znajdujemy Amora w bardzo krytycznej chwili. Pewnego dnia idzie do pracy i spotyka go to, co nazwałbyś swoim przełożonym. W tamtych czasach wszyscy byli prawie równi z różnymi opisami stanowisk i obowiązkami. Amor pozwolił sobie na to bez uprzedzenia, ale dziś była to jego trzyletnia rocznica. Amor znał dobrze zwyczaje, gdyż dobrze się o nich uczył, zanim wszedł w życie. Zwyczaje były bardzo proste. Wszyscy mieli pozostać przy tym, na czym się koncentrowali lub co robili przez trzy lata, ponieważ wiedzieli, że mogą dać swój największy potencjał w ciągu trzech lat bez żadnego problemu. Ale po tym zaczną tracić swoją szczytową skuteczność. Odejdziesz z pracy na co najmniej rok i jeśli chcesz, możesz wrócić do tej pracy. Sprawy zostały zorganizowane w taki sposób, że każdy mógł dosłownie zająć swoje miejsce, gdyby chciał, i został ustanowiony w pięknym systemie współpracy. Nikt nigdy nie był zaniepokojony, że ktoś wróci i wyrzuci ich z ich pozycji, ponieważ wszyscy byli połączeni w sercu. Tak więc konkurencja była bardzo rzadka w czasach Mu.

Tutaj znajdujemy Amora rozważającego to wszystko, a także studiującego inne części tradycji, ponieważ byli tacy, którzy nie chcieli odejść po trzech latach. Gdyby chcieli tam pozostać, po prostu wzięliby odpowiedzialność za monitorowanie siebie bez przerwy pytając ich dookoła: “Czy wykonuję robotę, którą powinienem wykonywać?” Zwyczaje w Mu zostały ostatecznie zastąpione przez to, co dziś nazywasz prawem. Jednak w czasach Mu nie było potrzeby stosowania praw. Gdy ludzie postanowili nie stosować się do zwyczaju i iść inną drogą, ponosiliby za to odpowiedzialność. Czasem było to nawet zalecane, ponieważ ludzie mogli w ten sposób znaleźć nowe odpowiedzi na stare pytania. Ale niezależnie od tego, co się stało, zawsze ponosiliby odpowiedzialność za dokonany wybór, a zwyczaj ten łagodził wiele problemów w tamtych czasach.

Tak więc, Amor stanął przed decyzją. Miał pracę, którą absolutnie kochał i był niesamowicie dobry. Trenował innych ludzi, aby robić to, co zrobił, ponieważ wiedział, jak być największym potencjałem. Stwierdził, że jego praca jest satysfakcjonująca, a on nadal oferował to, co najlepsze dla innych. Po kilku dniach refleksji Amor zdecydował się podążać za tradycją i odejść na bok. Następnie powiedział swojemu przełożonemu: “Będę pracował przez kolejny tydzień lub jak długo będziesz potrzebował, dopóki nie znajdziesz kogoś, kto by mnie zastąpił. Potem odejdę i poświęcę trochę czasu samemu sobie. “Zwykle był to zwyczaj, ponieważ w Mu jedną z najwspanialszych rzeczy, które mogłeś zrobić, było dobre traktowanie samego siebie. Amor powiedział: “Biorę to jako okres odmłodzenia i znajdę inną pracę, ponieważ nie chcę całkowicie nie pracować przez rok. Jednak będę chciał wrócić, ponieważ kocham tę pracę i kocham to, co robię. “A jego przełożony po prostu powiedział:” Amor, zawsze będziesz tu mile widziany. Prawdę mówiąc, myślę, że prawdopodobnie wyruszysz dalej, aby znaleźć coś jeszcze, co podnieci Cię jeszcze bardziej. Rozwinąłeś się jako jednostka, twierdząc, że twoja moc znajduje najwyższą zdolność do wzmacniania innych. Mówimy ci, masz ważną rolę do odegrania. Oczekujemy wspaniałych rzeczy od ciebie Amor. Wątpię jednak, że zobaczymy się z powrotem tutaj. “Amor rozpoczął swój ostatni tydzień szkoleń w pracy. Chciał nawet założyć podręcznik szkoleniowy, w którym mógłby zapisać wiele rzeczy, które z powodzeniem wykorzystał w swojej pracy. Chciał przekazać je innym ludziom, ponieważ tak naprawdę nie było konkurencji w taki sam sposób, w jaki ją znacie tutaj. Mieszkańcy Mu byli zbyt blisko siebie, aby konkurować. Wiedzieli, że to, co jest skuteczne, aby wzmocnić kogoś, umocniło wszystkich wokół nich. Jest to coś, co ludzie uczą się teraz na Ziemi wraz z upływem czasu. Tak więc miało to miejsce, kiedy Amor powiedział: “Będę pracował jeszcze przez tydzień.” Oczywiście, nie miał czasu napisać całego podręcznika w ciągu tygodnia. Ale zaczął spisywać niektóre z ważniejszych punktów. Coś magicznego przydarzyło się Amorowi, kiedy zaczął pisać, i wkrótce uświadomił sobie, że jego pisma sięgają daleko poza nauczanie innych, by wykonali swoją pracę. Po tygodniu mieli wspaniałe przyjęcie w Świątyniach Odmładzania. Wiele wspaniałych prezentów zostało wniesionych do świątyń odmładzających; wielu ludzi, którzy wzięli od niego okres odmłodzenia, pojawiło się, aby świętować i ofiarować wdzięczność. A potem Amor poszedł do domu.

Następnego dnia próbował spać, ale nie był w stanie. Jego myśli ścigały się, a jego serce zaczęło szukać, co dalej. Spojrzał na tablety, nad którymi pracował, a jego pisma były rozłożone w różnych miejscach według tematu. Jego intencją było stworzenie podręcznika, jak pomagać i pracować z ludźmi oraz sposobów, w jakie jego następcy mogliby być jak najlepiej wykorzystani przez innych. Usiadł i zaczął pisać więcej. Wkrótce Amor pisał tak szybko, jak tylko mógł. Energia i myśli nadchodziły tak niesamowicie szybko – nawet szybciej, niż potrafił pisać. Musiał zrobić kilka uwag na bok aby wrócić do tych tematów. Odkrył, że informacje docierają niesamowicie szybko i po raz pierwszy uświadomił sobie, że jest głodny. Nie zdając sobie z tego sprawy, Amor spędził cały dzień przy pisaniu. Dzisiaj nazywa się to channelingiem. Amor próbował uziemić energię tak szybko, jak tylko mógł.

Następnego dnia Amor nie siedział przy stole, ale raczej poświęcił trochę czasu na rozmowę z przyjaciółmi i rodzicami. Rozmawiał ze wszystkimi, aby dowiedzieć się, czy ktoś wcześniej doświadczył takich rzeczy; w tym szczególnym czasie stało się coś magicznego. Otrzymał dobrą radę, szczególnie od matki, ale bardzo niewiele osób, z którymi rozmawiał, miało podobne doświadczenia. Był tak podekscytowany swoim nowo odkrytym prezentem, że spędził kilka następnych dni przy tym stole. Nie trwało długo, zanim Amor zaczął channelować drogiego przyjaciela, Etu, któremu pomógł przejść na drugą stronę. Amor był tak szczęśliwy, że mógł się ponownie połączyć; zdawał sobie sprawę, że Etu jest teraz w jakiś sposób inny, bardziej kompletny, Amor był członkiem zespołu przejściowego Etu, który był zwyczajem w dniu Mu. Stali się przyjaciółmi, mimo że Etu był o wiele lat starszy. Amor miał być jego osobą przejściową i kiedy przyszedł czas na przejście Etu, albo to, co dzisiaj nazywasz śmiercią. Byłby tam Amor, który pomógłby mu wykonać ten kluczowy krok. Trzymał rękę i pracował z rodziną, pomagał mu ukończyć wszystko po tej stronie zasłony, aby mógł swobodnie i wygodnie przejść. A teraz Etu udzielał mu informacji jako duch. Amor był bardzo podekscytowany i zaczął spisywać wszystko tak szybko, jak tylko mógł. Miał dokumenty i fragmenty tekstu w całym miejscu, nie wiedząc, czy kiedykolwiek zdoła je złożyć. Ale jego serce było po prostu pełne informacji i podekscytowania, a teraz Amor nie mógł myśleć o powrocie do Świątyni Odrodzenia. Był po prostu zbyt zajęty i wszystko szło mu za szybko. Więc w większości pozostał w swoim domu i pisał. Uzmysłowił sobie tę informację i poświęcił swój czas, aby się skoncentrować i pielęgnować. Czasami nawet spał, gdy jego umysł nie poruszał się zbyt szybko, by mógł się odmłodzić, wiedząc, że jest wtedy, gdy może być najbardziej przydatny dla wszechświata i reszty Mu.

Nie minęło wiele czasu, zanim Amor zorientował się, że to już nie jest instrukcja, ale stała się pięknym dziełem literackim o życiu. To było coś bardzo magicznego, co zrobił w tym dniu, więc zaczął pisać swoją książkę. Amor zaczął opowiadać swoją historię i niedługo potem poczuł, że się myśli skończyły. Nie bardzo wiedział, jak to rozumieć, lub złożyć to wszystko razem, ponieważ małe części leżały wszędzie. Nie rozumiał, co to ma wspólnego z tym, ani jak coś tu jest związane z tą koncepcją. Jednak podążał za tym ciągnięciem swojego serca. W magiczny sposób odkrył, że wracając i czytając niektóre z tych rzeczy, odnajdzie najwyższy porządek. Wkrótce Amor ukończył pisanie. Miał do opowiedzenia historię, a Etu pomógł mu opowiedzieć tę historię, przekazując ją przez niego.

Ludzie mogliby to zrozumieć i uczyć się poprzez własny proces. To bardzo magiczny czas dla Amora i nigdy nie uważał się za pisarza. Oczywiście nigdy nie uważał się za nauczyciela czy uzdrowiciela, ale w swojej pracy odkrył, że jest.

Amor chciał świętować, więc skontaktował się z Saroo, który był miłością jego życia. Próbował spędzić z nią więcej czasu, ponieważ nie musiał cały czas przebywać w świątyniach odmłodzenia. Amor i Saroo nawiązali przyjaźń, która przerodziła się w głęboką miłość. To magiczny czas dla Amora. Czuł się, jakby był na dobrej drodze, że chciał być aktywnym uczestnikiem Mu. Jego ojciec był z niego bardzo dumny; dumny, że był w stanie podążać za tradycjami Mu, zrozumieć je i naprawdę wiedzieć, jak znaleźć najwyższy styl życia w każdej chwili.

Amor zaczynał coś nowego, a wkrótce inni wokół niego zgromadzili się. Zaczął szukać pomocy, aby móc połączyć swoje książki w nieco odmienne formy i to, co dziś masz. W tamtych czasach nie było żadnych wydawców, ale mieli własne historie, które opowiedzieli. Przez większość czasu gawędziarze nazywani byli tylko gawędziarzami i oczekiwano, że wymyślą te magiczne opowieści, głównie dla rozrywki. Historia Amora sięgała znacznie głębiej niż do rozrywki. Po wielu kopiach przekazał je niektórym ludziom, których prowadził przez Świątynie Odmładzające. Uderzył w bezpośredni akord i zacząły być czytany wszędzie. Ludzie starali się poznać historię Amora, aby przeczytać całą jego triadę, aby zrozumieć, jak ludzie i duch współdziałają, by mieć to doświadczenie. Mieszkańcy Mu kochali jego poglądy, mimo że różniły się one od wielu innych, które były przed nim. Nazwali go nowym myślicielem, ponieważ uważali, że ma on nowy sposób myślenia razem. W tamtych czasach było to bardzo magiczne dla Amora.

Amor spędził cały rok na pisaniu i publikowaniu swoich opowiadań. Nie minęło wiele czasu, zanim miał okazję rzeczywiście wrócić i wrócić do świątyń odmładzających, które tak bardzo kochał. Wybór Amora był taki, jak myślał jego przełożony. Nie można cofnąć się, ponieważ byłby po prostu krokiem wstecz w jego własnej ewolucji. Poinformował ich, że mogą iść naprzód i na stałe wypełnić swoje stanowisko. Właśnie wtedy uświadomili Amorowi, że wszyscy konsumenci czytają jego historie. Wypełnili jego pozycję i Amor nigdy nie wrócił. Od tego dnia Amor zaczął nosić kapelusz nauczyciela. Mieszkańcy Mu kochali patrzeć oczami Amora, ponieważ jego odmienna perspektywa pozwalała ludziom wzrastać, czy w pełni zgadzali się z nim, czy nie. Zaproponował zupełnie nowy ciąg myśli, w jaki sposób duch doświadcza udawania człowieka. Ciekawy.

Amor był cały czas na straży, aby upewnić się, że chociaż ludzie przychodzili do niego po odpowiedzi, nigdy nie odebrał im mocy, mimo że oferowali ją: “Amor, powiedz nam, którą drogą iść. Powiedz nam, co mamy robić, a my to zrobimy. “Śmieje się cicho i wie, że nie jest to do zrobienia. Więc po prostu zamieniłby to pytanie na inne pytanie i rzucił je z powrotem. “Jak myślisz, co zrobiłbyś w tym momencie? Gdyby ktoś zadał ci to samo pytanie, jak byś odpowiedział? “A potem uśmiechał się i ludzie zaczynają zdobywać własne zaufanie. Ludzie zaczynają rozumieć, że to naprawdę ich droga, że ​​musieli to napisać. Nikt inny nie mógł podążać tymi samymi krokami. Jedyne, co mógł zrobić, to zainicjować jakąś nową myśl o swojej ukochanej krainie Mu.

Dni Mu były wspaniałe, a Amor ogromnie cieszył się życiem. Otoczył się upełnomocnionymi ludźmi; on i Saroo zaczęli żyć razem jako para. Zarówno Amor, jak i Saroo nauczali razem i wkrótce Saroo napisała własne historie. Tak, to był wspaniały czas. Cieszyli się ogromnie i zaczęli rozwijać bardzo głęboką miłość. Nie trwało długo, zanim Amor zaczął pisać inną historię, tylko tę, którą napisał z Saroo. Wspólnie zaczęli mówić o wyższych formach relacji i sposobie, w jaki energia może być przenoszona bardzo wyraźnie. Odkryli, jak pracować razem, ale wciąż zachowują swoją indywidualność. To były bardzo magiczne czasy na Ziemi w czasach Mu. I tak to było. Amor nigdy nie wrócił do Świątyni Odrodzenia. Miał wspaniałe wspomnienia i często pisał o swoich doświadczeniach, ale wkroczył w nowy czas, energię i miłość. I tego dnia wszystko było w Mu dobre.

Espavo, drodzy.

Jestem Strażnikiem Czasu

 Grupa

 

Słowo Espavo to wczesne lemurskie pozdrowienie: “Dziękuję za wzięcie swojej władzy”

~ Połączanie z sercem ~

Różnorodność i integracja

Autor: Barbara Rother

Różnorodność oznacza różnice i włączenie oznacza naszą zdolność do uwzględniania różnic. Szanowanie różnorodności oznacza nie tylko uhonorowanie swojej wyjątkowości, ale także wszystkich innych. Świat byłby nieciekawym , gdybyśmy wszyscy wyglądali tak samo i z naszymi  przekonaniami. Ważne jest, aby unikać osądów, gdy ktoś w jakikolwiek sposób się od nas różni. Zawsze żyłam zgodnie z mottem, że każdy może wierzyć lub robić cokolwiek, o ile nie zaszkodzi innemu żyjącemu stworzeniu.

Jesteśmy uniwersalną świadomością. To połączenie dociera głęboko do świadomości, że jesteśmy rodziną duchową. Nie ma żadnych różnic, kiedy pamiętasz, że jesteśmy z tego samego źródła. Mamy różne rozmiary, kształty, kolory i osobowości. Czasem czujemy głębszy związek z jedną osobą niż z drugą. Może to być przeszłe połączenie życia lub zrozumienie duszy nawzajem. Wszyscy mamy własne poglądy na temat widzenia i życia.

Interesujące jest to, że kiedy coś nie podoba się człowiekowi, czasami jest tak, ponieważ osoba ta przypomina nam cechę, którą niesiemy, której nie lubimy w sobie czy przyznajemy, czy nie. To samo dotyczy osób zakochanych lub mających szczególną przyjaźń z inną osobą, które lubią uczucie, jakie odczuwa się w otoczeniu. Odzwierciedlają one pozytywną jakość, którą masz o sobie. Chodzi o zrozumienie naszych mocnych i słabych stron. Kiedy zrozumiesz tę prawdę o sobie, masz to samo zrozumienie dla wszystkich innych.

Wiele razy odkryłam, że osoba jest dla mnie negatywna, ponieważ dręczą ją osobiste okoliczności. Wiele lat temu była młoda kobieta, która uczestniczyła w jednym z naszych seminariów osobiście, mówiąc mi, że ma dla mnie niechęć, ponieważ przypomniałem jej o jej matce. Miała bardzo odległy, niszczycielski związek z nią i przywiązywała do mnie to uczucie. Trudno nie brać tego osobiście, ale zrozumiałam. Wiem, że kiedy czuję się pozytywnie, rozszerzam ten rodzaj energii. Kiedy czuję się negatywnie, nie odczuwam związku ze sobą ani z nikim innym. Współczucie wymaga, abyśmy zobaczyli siebie i siebie nawzajem życzliwym sercem.

Steve i grupa zawsze mówią: “Traktujcie się wzajemnie z szacunkiem, pielęgnujcie się nawzajem i grajcie razem.” To są słowa, którymi można żyć.

Z miłością i światłem,

Barbara

Translation: Polish Lightworker

Copyright Notice:
Copyright 2000 – 2018
This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part. Please credit: www.Espavo.org
Thanks for helping to spread the Light!