Şubat 2018

Eşzamanlılık

2018’de 22 Enerji Dalgası

Merhaba Sevgili Varlıklar. Ben Kalbin Bilginiyim.

Bugün çok özel bir amaçla, size şu anda ne olmakta olduğunu, fiziksel bedenlerinize, ruhunuza ve bir sonraki bağlantıya ne olmakta olduğunu anlatmak için sizlerle birlikteyim. Biz ayrıca zamandaki beş sözcüğümüzü de söyledik. Neşelenin! Bu yeni bir oyun, hazır mısınız? Biz de size katılalım ve biraz Dünya gezegeninin her tarafında ne olup bittiğinden bahsedelim.

22 Enerji Dalgası

Yakın zamanda enerjide bir yükselme oldu ve beraberinde yeni fırsatlar getirdi. Şu anda gezegeninizde olmakta olan şey bir enerji dalgasıdır. Geçen yıl size büyük değişiklikleri harekete geçirmek üzere gelmekte olan dört dalga olduğunu söylemiştik. Birçoğunuz bu dört dalgayı hissettiniz. Bu sefer bundan biraz daha fazlası olacak. Aslında dört farklı dalga yok, 22 dalga var ve bunlar birbiri peşi sıra geliyor, bazıları birçok yönden üst üste bile binecek, dolayısıyla şu anda gezegeninizde olmakta olan çok fazla değişiklik var ve bu bizim açımızdan çok heyecan vericidir. Bu tam da sizin olmak istediğiniz yerdir ve tam bu zamanda gezegeninizde enkarne olma nedeninizin bir parçasıdır. Siz son seferleri seversiniz. Bunun için size olmakta olan bazı eğlenceli şeyleri anlatalım.

Birliğe Doğru İlerlemek

En önemli şey, fizyolojinizin değişmesidir. Biyolojiniz bizim üçleme dediğimiz şeye doğru ilerliyor. Bu çok basittir. Biyoloji, ruh ve fiziksel varlığın birleşimidir. Bizim olmakta olduğunu gördüğümüz şey, sizin birbirinizle olan bağlantınızı çok daha fazla geliştirmenizdir. Ve şimdi insanlar beşinci boyut gerçekliğinde olduğu için, birlik bilinci buradadır ve yeni bir şekilde deneyimlenebilir. Şu anda gezegeninizde bu kadar çok ayrılık olma nedeninin bir parçasını oluşturan şeye, şu anda çok fazla direnç vardır. İnsanlar bunu hissediyor ve tabii ki birçoğu buna isyan ediyor çünkü bu birçok insan için çok rahatsızlık verici. Birden hiçbir sırrın kalmadığını fark ediyorsunuz ve bu birçok insan için tehdit edici bir durum. Birçok insan, tüm ayrıymış gibi yapma sürecinin bir parçası olan bireyselliğe sahip olmaktan memnun. Bireyselliğinizi, ruhun sizdeki eşsiz ifadesini bulmaya izin vermek… Dolayısıyla enerji birleşmeye başladıkça, insanlar bunu kaybettiklerini hissediyorlar ve şu anda gezegende birçok yerde bu duruma büyük bir tepki var. Ayrıca bunu tam anlamıyla kendi kişisel amaçları için teşvik eden ve propagandasını yapan birçok varlık da var, dolayısıyla buna dikkat edin ve bilin ki haberleriniz bunu göstermese veya yansıtmasa da, siz birliğe doğru gidiyorsunuz. Olmakta olan çok fazla şey var Sevgili Varlıklar. Bu büyüleyicidir.

Tam şu anda Dünya gezegeninde insanlar hemen hemen her ülkeye yayılmış olan bir grip virüsü ile uğraşıyorlar. Bu virüsü yaptığı şey için onurlandırın Sevgili Varlıklar. Ve çok yakında sona erecek olmasına karşın, size söylemeliyiz ki o grip virüsü birçokları için kelimenin tam anlamıyla bir direnç tabakasını temizlemiş ve birçok kişinin de bu temizlikten sonra o bir sonraki adımı atmalarına yardım etmiştir. Şimdi Dünya gezegeninde en sonunda bu virüsü temizlemek biraz zaman alacaktır ve bu sizin dünyanın farklı yerlerinde uzun yıllardır yaşadığınız en kötü salgınlardan biridir. Bu virüs çok hızlı yayıldı. Ayrıca size söylemeliyiz ki bu bir amaca da hizmet etti ve bu amaç, kelimenin tam anlamıyla örümcek ağlarını temizlemek ve kendinizi insanmış gibi davranan bir ruh olarak görmenin yeni bir yolunu keşfetmektir. Bu virüsü deneyimlemek zorunda kalan ve hatta bunun etkilerinden dolayı ölen insanları kutlayın.

Koruyucu saatini çıkarmayı unuttu. Bunun şu anda olmasını sağlayacağız (Ben dokunmadan saatimi yere düşürdüler).

Algı Noktanızı Yükseltmek

Biraz bunun sizi nasıl etkileyeceğinden bahsedelim çünkü şu anda olmakta olan şey, insanların yeni bir fizyoloji geliştirmesidir. Bu fizyoloji daha fazla ışık taşıyabilir ve bu, bu kadar çok yayılan ve insanları bu kadar sert bir şekilde etkileyen virüsün yaptığı şeyin bir parçasıdır; bu virüs, o kısıtlamaların serbest bırakılması için kapılar açmıştır. Bu daha yakın bir bağlantının kurulmasını sağlayacak ve insanlar eskisine göre çok daha fazla hissetmeye başlayacaklardır. Şimdi bunu empatik olan birçoğunuz için söylüyoruz, sınırlarınızı ifade etmek hiçbir zaman sizin güçlü yanınız olmadı. Sizin nerede başladığınızı ve diğer bir kişinin nerede sona erdiğini bilmek zordu. Şimdi başta her şey biraz daha kötüye gidermiş gibi görünebilir çünkü diğer insanları daha önce hissetmediğiniz şekillerde hissedeceksiniz. Bu daha düşük titreşimde olan birçoğunuz için de iyidir. Size söylemeliyiz ki düşük titreşimli varlıklar da daha fazla şey görmeye başlayacaklar. Bu duruma bakmanın en kolay yolu, neredeyse algı noktanızı yükseltir gibi titreşiminizi yükseltmektir ve algı noktanızı yükselttiğinizde, daha fazla şey görebilirsiniz. Bu durumda birisi olup biten şeyleri ve olayların arkasındaki şeyleri daha iyi görebilir, her şeyin nasıl manipüle edildiğini de görebilir ki bu iyi bir şeydir. Şimdi birçok şey değişiyor, birçok şeyin üstünün açılması gerekecek ve bu olurken birçok insan çok fazla hayal kırıklığı yaşayacak. Ama bu hali hazırda olmaktadır. İşte bu me too ve time’s up (“ben de” ve “süre doldu”, ABD’de kadınlara yönelik cinsel tacize karşı başlatılan hareketlerdir) hareketleri buradan kaynaklanmaktadır. Artık yıllardır dayatılan yanılsamaların yerine, herkes olayları olduğu gibi görmeye başlıyor.

Zaman Mekân Duyusu

Sevgili Varlıklar, siz beş duyudan çok daha fazla duyuya sahipsiniz. Siz şimdi beşinci boyut gerçekliğine adım atmış ve burada büyümekte olduğunuz için, birçok yeni duyunuz da gelişmeye başlayacaktır. Dolayısıyla özellikle bir tanesini size açıklayalım çünkü bu başlangıçta çok kafa karıştırıcı olabilir. Bunlardan birisi basitçe sizin mekân duyunuzdur. Biz buna zaman/mekân deriz çünkü ikisi birbirinin parçasıdır. Buna spiral bir dalga olarak baktığınızda—beşinci boyut zamanı bir spiraldir—bu dalgayı yukarıdan aşağı ölçerseniz bu zamandır; bir yandan diğer yana ölçerseniz de bu mekândır. Dolayısıyla bu ikisi yapısal olarak birbirine bağlıdır. Siz fiziksel bedeninizde bir zaman mekân algısına sahipsiniz. Bunun farkında değilsiniz çünkü bunu tanımlayacak sözcükleriniz yok. Size bundan söz etmemizin en kolay yolu, daha önce tanımlamadığınız şekilde enerjiyi hissetme duyularınızın olmasıdır. Diyelim ki siz bir odada dururken arkanızdan birisi geliyor ve siz diğer taraf baktığınız için onu göremiyorsunuz; bu kişi birden ellerini kaldırıyor ve enerji gönderiyor veya belki de size sevgi veya nefret dolu bir şekilde bakıyor—her ikisi de olabilir fark etmez. Birden bir şey hissediyorsunuz ve dönüp baktığınızda arkanızda birisinin durduğunu görüyorsunuz. Bu, önümüzdeki üç dört yılda çok gelişecek olan zaman/mekân duyusudur. Ve evet, bu konuda zorluklarla karşılaşacaksınız çünkü insanlar bu düzeyde bir hassasiyete sahip olmaya alışık değil. Gezegeninizde birçoğunu sizin oluşturduğunuz empatların sayısında bile büyük artış olacak. Bir kez daha söyleyelim, siz, çevrenizde zaman mekânda olan şeyleri hissedebileceğiniz kadar keskinleşmiş duyulara sahip olmaya hiç alışık değilsiniz. Bu geliştikçe, evde tamamen yalnızken bile, evin farklı bir odasında başka birinin bulunup bulunmadığını tespit edebilecek kadar odaklanabileceksiniz. Şimdi gerçekten bu duyuları bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz.

Bu yıl üzerinde çalışılacak üç veya dört duyu olacaktır. Az önce söz ettiğimiz zaman mekân duyusu önümüzdeki yıllarda gelişecek. Ancak siz şimdi yeni şeylerin olmaya başladığını göreceksiniz. Şimdi çevrenizde tüm zaman boyutlarına sahipsiniz. Siz yalnız değilsiniz. Sizden farklı deneyimler yaşamakta, farklı seçimler yapmakta, farklı enerjilerle çalışmakta olan ve farklı şeyler öğrenen 11 tane siz var ve siz şu ana kadar hep ayrıydınız. Bu oyunun parçasıdır. Siz yapabileceğiniz en iyi şekilde ruhunuzu, öz kişiliğinizi geliştirmek istediniz. Dolayısıyla o zaman ve mekân boyutlarının her birine, kusursuzluğunuzun bir parçasını sakladınız.

Bireysel Boyutluluk

Şimdi bu, bunların her biri için, bizim çok boyutluluktan söz ederken bahsettiğimiz bireysel boyutluluktur—kolektif boyutlar olan üçüncü dördüncü ve beşinci boyutlar değil ama sizi 11 size bölen bireysel boyutluluk. Bu boyutluluğun arasındaki duvarlar büyük ölçüde incelmeye başlıyor, şimdiye kadar mümkün olabileceğini düşündüğünüzden çok daha fazla. Şimdi siz duyguların bu duvarların ötesine geçtiğini hissedebiliyorsunuz. Duygular manyetiktir. Elektromanyetik dalgayı bir spiral olarak görür, bunu düşey olarak ölçerseniz o elektrikseldir. Yatay olarak ölçerseniz de manyetiktir. Elektrik kafanıza ve manyetik de kalbinize hitap eder. Böylece bir süredir diğer zaman ve mekân boyutlarınızdan bir şeyler hissediyorsunuz çünkü dalganın o manyetik parçaları şu anda duvarlardan oldukça kolay bir şekilde geçiyor. Dolayısıyla eğer diğer boyutlardaki varlıklarınızdan birisi zor durumda kalır, bir zorluk yaşamaya başlar, birden onu korkutan yaşamsal bir etkileşime girerse, siz de muhtemelen bunu ani bir şekilde hissedersiniz ve sizin kendi gerçekliğinizde bunu yapmanızı gerektiren hiçbir şey olmamasına karşın, aynı şeyi hissetmeye başlarsınız. Bu çok zorlayıcı olabilir çünkü kendinizden şüphe etmenize neden olur. Lütfen Sevgili Varlıklar, bu sizin gezegeninizdeki en büyük zorluklardan birisidir. Sizler bilinçli yaratıcılar haline geliyorsunuz. Dolayısıyla, bilinçli yaratıcılar kendilerinden şüphe ederlerse ne olur? Spiral bir düşüşe geçerler. Kelimenin tam anlamıyla düşündükleri şeyi yaratırlar, dolayısıyla bu yaratım makinesine ne koyduğunuza ve burada neye inandığınıza dikkat edin çünkü bu ikisi şimdi sizin için çok hızlı ilerleyen yeni bir gerçeklik yaratıyor.

Şimdi sizin boyutsal duvarlarınız bir süredir manyetik dalgaları geçirmekteydi ve bizim size söylemeye çalıştığımız şey, yakında bu duvarlardan elektriksel dalgaları da alacağınızdır. Bu yenidir. Bu daha önce olmamıştı. Peki, bunun anlamı nedir? Bunun anlamı sizin fikirler alabileceğinizdir. Bunun anlamı, sorunlarınızı ifade edip bırakabileceğiniz ve sonra birden diğer çok boyutlu deneyimlerinizden birinden bir fikir alabileceğinizdir. Bu önemlidir çünkü sizin kusursuzluğunuza erişmenizi sağlar. Size söyleyelim ki Sevgili Varlıklar, Dünya gezegeninde her şey kusurlu olmak zorundadır; bu oyunun bir parçasıdır. Kusursuzluk burada var olamaz ve aslında, sizin güzellik dediğiniz şeyin temelinde sizin hafif kusurlarınız yatar. Bu konuya başka bir zaman döneceğiz ama şimdi size bir açıklama sunalım.

Zaman ve Mekândaki Tüm Boyutlarınızın Deneyimlerine Erişmek

Diyelim ki bir sorun üzerinde çalışıyorsunuz, insan olarak deneyimlediğiniz sorunların üzerinde çalışmak eğlenceli olabilir. Bu sizin para sorunlarınızdan biri olabilir. Ah evet, bu favorilerden biridir. İnsanlar para sorunlarını veya ilişki sorunlarını dile getirirler, bunlar çok farklıdır ve birden bu tuğla duvara çarpmaya başlarsınız, bu tuğla duvara. Ya bunu harekete geçirebilseydiniz? Size bunu kenetlenmeyle nasıl yapabileceğinizi göstereceğiz—nasıl harekete geçirebileceğinizi ve sonra da bırakabileceğinizi. Sadece birkaç gün içinde aklınıza bir fikir gelecek, daha önce düşünmediğiniz bir şey düşüneceksiniz çünkü çağrınızı diğer zaman ve mekân boyutlarınıza gönderdiniz. Ve şimdi, insanlığın yükseldiği seviye nedeniyle, beşinci boyutta olmakta olan her şey nedeniyle, duvarın o parçası da yok olmaktadır. Bu spiralden daha önce de söz etmiştik, hatırlayın—biri manyetik, biri elektriksel. Şu ana kadar sanki duvarlarda yanlamasına küçük yarıklar vardı ve bunlar yalnızca manyetik dalgaları geçiriyordu. Duvarlar şimdi tamamen incelmeye başlıyor ve dalganın daha yüksek frekanslı elektriksel bölümlerini de geçiriyor. Bunun anlamı şudur, siz bir şey düşünüp işin içinden çıkamadığınızda, bunu kendinizin diğer parçalarına gönderebilir ve 72 saat içerisinde bir yanıt alabilirsiniz; size bir fikir, bir düşünce, olaylara yeni bir bakış açısı, beyninizde yeni bir düşünce yolu ortaya çıkacaktır. Birden yeni olasılıkları görmeye başlayacaksınız. Bu yenidir.

Başlangıçta, bundan çok olacaktır. Büyük fikirlerle gelen insanlar olacak ve herkes onları kabuğundan çıkaracaktır. Ama sizin fikirleriniz öncelikle sizin için olacaktır. Bazıları kesinlikle Dünya gezegenindeki herkes için uygulanabilir olacak, bazıları da olmayacaktır. Hangisinin hangisi olduğuna karar vermek size kalmıştır. Ama size söylemeliyiz ki siz Dünya gezegenine geldiğinizde kusursuz bir varlıksınızdır ama burada hiçbir şey kusursuz olamayacağı için o kusursuzluğu bölmeniz gerekir. Kusursuzluğunuzun bir parçasını bir deneyime, başka bir parçasını da başka bir deneyime gizlersiniz. Bu konuda pek de başarılı değilsiniz. Buna ne ad veriyorsunuz? Siz buna bir şeyi becerememek dersiniz. Şey, bu konuda felaketsiniz. Ama bu genellikle sizin o kusursuzluğu ve kendi deneyiminizin başka bir boyutundaki diğer parçanızı isabet ettirdiğinizi gösterir. Dolayısıyla bu 11 varlığın hepsi çevrenizde dolaşıyor olsa bile, hatta bazılarıyla gezegeninizde aynı mekânda bulunsanız bile, birbirinizi asla göremeyeceksiniz. Bu insanlarla karşılaşmanız manyetik olarak olanaksızdır. Ancak, şimdi fikirlere erişmeye başlayabilirsiniz. Şimdi beynin daha önce ulaşamadığınız elektriksel bölümünün çevresindeki sürece erişmeye başlayabilirsiniz. Boyutsal gerçekliklerinizin arasındaki duvarlar inceliyor ve bu yenidir—çok yeni. Bununla nasıl çalışacağınızı, nasıl uygulamaya geçireceğinizi görmek için sabırsızlanıyoruz. Size ayrıca enerjiyi çok rahat bir şekilde gönderebileceğiniz yollar olduğunu da söylemeliyiz ve bunların bazılarından bahsedeceğiz. Bazılarından bizim “Entraining Light” (Işığı Kenetlemek) dediğimiz eğitimde söz edeceğiz ve cevaplarınızı almak amacıyla evrene mükemmel çağrıyı yapmak için ışığı nasıl kenetleyeceğinizi göstereceğiz. Ama size söylemeliyiz ki şu anda erişebileceğiniz yalnızca evren değil, boyutsal gerçekliğinizin her bir parçasının içinde sizin diğer benlikleriniz ve tüm kusursuzluğunuzla gerçekte kim olduğunuzdur ve bu yenidir. Ve biz gerçekten sizin bununla ne yapacağınızı görmek için sabırsızlanıyoruz.

Sizi seviyoruz, Sevgili Varlıklar. Bocaladığınız ve üzerinde çalıştığınız her şeyi izliyoruz. Size kapılar açmak ve kim olduğunuzu hatırlatmak için buradayız ve üç basit hatırlatmayla sizden ayrılıyoruz: birbirinize saygıyla davranın, her fırsatta birbirinizi destekleyin ve birlikte iyi bir oyun çıkarın.

Ben Kalbin Bilginiyim.

Espavo.

____________________________________

Kozmik Göz Kırpışlar

İmza Titreşiminiz

Merhaba Sevgili Varlıklar,

Ben eM. Bugün size kendi fiziksel bedeninizde ne olup bittiğini anlamanız için bir umut mesajı vermek üzere buradayım, çünkü değişiklikler yakındır. Siz ilerliyorsunuz, kelimenin tam anlamıyla kendinizi yükseltiyorsunuz, yalnızca titreşimsel olarak değil, fiziksel olarak da. Bedeninizde daha fazla ışık taşıyabileceğiniz bir noktaya doğru ilerliyorsunuz.

Bunlar Dünya üzerindeki kritik zamanlardır, Sevgili Varlıklar. Siz bu zamanda kendinizi buraya yerleştirdiniz çünkü içinden geçtiğiniz bu enerjiler için çok önemli bir şey taşıyorsunuz. Siz bir temel unsur taşıyorsunuz ve tüm bu olanların, tam şu anda Dünya üzerinde olup biten değişikliklerin bir parçasısınız. Şimdi fiziksel bedende ne olduğuna bakalım. Haberlere ve Dünyanızda küresel olarak olup bitenlere bakarsanız, eril ve dişilin büyük çaplı bir dengelenme sürecinde olduğunu görürsünüz. Benim dengeli bir varlık olarak bu umut ve neşe dolu mesajı sizinle paylaşabiliyor olmamın nedeni budur. Evet, gerçekten bu sizin içindir; perdeyi kenara çekerken, Dünya gezegenindeki yanılsamaların oluşturduğu kısıtlamaların ötesini ve insanlık için bir zaman çerçevesini görmeye başlıyorsunuz. İlerledikçe ve beşinci boyut gerçekliğini ve bununla birlikte gelen yeni özellikleri daha çok tanıdıkça, daha fazla şey anlamaya başlıyorsunuz. Kalbin Bilgini de fiziksel bedenin nasıl değiştiğinden söz etti ve ben bu konuya, size biraz neyin mümkün olduğunu anlatarak devam etmek istiyorum.

Işık Tohumları

Sevgili Varlıklar, siz daha önce de burada bulunmuştunuz. Dünyaya geleceğinizi biliyordunuz ve yola tohumlar ekmiştiniz. Şimdi, bu tohumları sulayınca ne olur? Bazen basit bir aktivasyondur, bazense size gerçekte kim olduğunuzu hatırlatan bir şey olur. Otoyolda giderken yolun kenarında size bir şey hatırlatan bir işaret görürsünüz, çünkü sözcüklerin birlikte kullanılışı veya belki bir sembol derinlerde bir anıyı tetiklemiştir. Buraya gelmeden önce yolunuza yerleştirdiğiniz işaretler tam da böyle şeylerdir. Bunlar ruhunuzun derinlerine ekilmiş olan, sizin aktivasyonunuza yardım edebilecek tohumlardır. Sizin işiniz bu eşzamanlılıkları aramak, sizin gerçek kimliğinizi doğrulayan, bizim kozmik göz kırpışlar dediğimiz şeyleri bulmaktır. Bunlar gerçekliğini aniden kalbinizde hissedeceğiniz, okuduğunuz sözcükler veya işittiğiniz bir melodi olabilir. Sizden ricamız, bu olduğunda bir anlığına okuduğunuz kitabı kapatmanız ve bunu nefesinizle varlığınızın içine çekmenizdir. Enerjinin gerçekten sizin gerçek kimliğinize yerleşmesine ve sizden dışarı yayılmasına izin verin. Neden? Çünkü bu sizin metamorfik kabuğunuzu açar ve mümkün olabileceğini düşündüğünüzden çok daha fazla ışığın içeri girmesini sağlar. Bunu seçen hepiniz, ışık bedene doğru ilerliyorsunuz. Dünya üzerinde yavaşça ilerlemekte olan süreç budur ve bunun hali hazırda açılmış olan birçok yönü bulunmaktadır. Sevgili Varlıklar, eğer bakmaya başlarsanız, her tarafta eşzamanlılıkların olduğunu göreceksiniz.

Bu konuyla ilgili ilginç bir taraf vardır. Bu kozmik göz kırpışlardan bir tanesini bir kez bulduğunuzda ve o hayatınızda ortaya çıktığında, bir yere daha bakmanız ve başka bir tane daha görmeniz çok muhtemeldir. Sanki tohumunu ektiğiniz bu şeyleri görmek için kendinizi uyumlar ve kendi enerji ve ışığınızın bir sonraki seviyesine adım atmanızı sağlayacak tetikleyicileri tanırsınız. Bunlar sihirlidir ve kelimenin tam anlamıyla Dünya gezegeninin her tarafındadır. Dolayısıyla, bu kozmik göz kırpışları izleyin ve onları kendi içinize koyun. Ayrıca bunu çevrenizdeki insanlar için de yapabilirsiniz. O insanları neyin tetikleyeceğini bilmeseniz de, kendi kozmik göz kırpışlarını bulmaları için cesaretlendirebilirsiniz.

Eşzamanlı Bir Yaşam Tarzı

Biliyorsunuz, Sevgili Varlıklar, çok da uzun olmayan bir süre önce ana sayıları görmeye başladınız. Bazen 10 10 10 gördünüz, bazen 11 11 veya belki saate baktınız ve 9 11 veya 9 9 9 gördünüz. Bunlar tetikleyicilerdir. Şimdi bu ne demek? Şey, belki de her zaman oradaydı ama siz daha önce fark etmediniz. Özellikle Birleşik Devletlerde saatin ifade edilme şeklini düşünürseniz, bu sayılar saatinizde günde iki kere ortaya çıkar, yani illa da eşzamanlılık olması gerekli değildir. Ancak, tam o anda sizi saate bakmaya iten şeyin ne olduğunu düşünün. Bu, çevrenizdeki eşzamanlılıklarla uyumlanan ruhunuzdur; bu eşzamanlı bir yaşam tarzını sürdürmektir. Bambaşka bir şekilde yaşamayı öğreniyorsunuz ve bu her biriniz için mümkündür çünkü siz ışıktasınız. Bunu nasıl yapacağınızı tekrar tekrar öğrendiniz. Sevgili Varlıklar, size sihrin geldiğini söylüyoruz ve siz bu kozmik göz kırpışlarla sihirli olmayı öğreneceksiniz. Ruhun söylediklerini nasıl anlayacağınızı ve kanalınıza nasıl farklı bir şekilde güvenebileceğinizi öğreneceksiniz. Evet, bu doğrulamaların bazıları, görmeniz için her yerde olacak.

Önümüzdeki birkaç ayda, bu eşzamanlılıklardan ve kozmik göz kırpışlardan bolca göreceksiniz. Bilin ki bunlar sizin doğru yolda olduğunuzu teyit etmek için karşınıza çıkıyor. Ve bunları görmüyorsanız, gözlerinizi açık tutun ve izleyin. Birincisini gördüğünüz anda, bundan şüphe edip etmeme seçimi size ait. “Ah, bu sadece benim hayal gücüm. Yine kafamdan bir şey uyduruyorum,” diyebilirsiniz veya bunu perdenin öbür yanındaki Ruhtan bir dürtü, dikkat etmeniz gereken bir hatırlatıcı olarak kabul edebilirsiniz, çünkü biz sizinle böyle konuşuruz Sevgili Varlıklar. Biz size neyin gelmekte olduğunu her zaman çok fazla sözcükle söylemeyiz. Birçok defa, size sadece bir fikrin tohumlarını ekeriz ve sizden bunun büyümesine izin vermenizi isteriz. Sonra sizin bunu beslemenizi izleriz, siz bunu başka türlü yapamayacağınız çok sihirli bir şeye dönüştürürsünüz. Işık tohumları şimdi sizinle birlikte ve hatırlamakta olduğunuz bu tohumlardan ruhunuzda daha bir sürü var. Kalbin Bilgininin de dediği gibi, şu anda fiziksel bir düzeyde Dünya gezegeninde olup biten çok fazla şey var, fiziksel seviyeler inanılmaz bir şekilde temizleniyor. Bunun diğer tarafına geçmek üzeresiniz ve bu sürecin daha kat kat fazla devam ettiğini göreceksiniz. Ama siz ilerlerken, özellikle hayatınızda bu eşzamanlılıkları ve kozmik göz kırpışları aramaya başladığınızda, bu konuya ilişkin olarak bilmenizin size yardımcı olabileceği bir parçayı açıklayalım.

İmza Titreşimi

Bedeninizin her parçasının bir titreşimi vardır. Ellerinize bakarsanız bunu açıkça görebilirsiniz. Parmağınızın önünün titreşimi, çok daha yoğun olan tırnaktan farklıdır. Evet, tırnağınızdaki titreşim parmağınızın önüne göre çok daha yüksektir. Buna karşın tüm elinizin kolektif bir titreşimi de vardır. Aslında, bedeninizin tamamının, bizim imza titreşimi dediğimiz kolektif bir titreşimi vardır. İmza titreşiminiz birçok şekilde tetiklenebilir. Bir şey görerek veya işiterek tetiklenebilir. Çoğunlukla size imza titreşiminizin varlığınızın her parçasından serbestçe aktığı bir zamanı hatırlatan bir şey okuduğunuzda veya deneyimlediğinizde de tetiklenebilir. Bu sizi yeniden Yuvaya, coşkun sağlığa götürür; bu şimdi daha önce olmadığı kadar mümkündür. Bu, imza tohumuyla, yani ruhun tohum titreşimleriyle ve aktivasyonlarıyla yapacağımız şeyin bir parçasıdır. Hepiniz bundan farklı şekillerde yararlanabilirsiniz çünkü şimdi bedeniniz bunları yeniden almaya hazır. Sizi bu eşzamanlılıkları arama ve bulma alışkanlığı geliştirmeye, bunları yazmaya veya bir şekilde köklemeye teşvik ediyoruz. Bugün olan bir şeyi arkadaşlarınıza anlatırken bile, hayal edebileceğiniz her türlü zorluğun içinde en düşük direnç yolunu bulmanızı sağlayacak eşzamanlı bir yaşam tarzını başlatırsınız.

Bunlar gezegeninizdeki büyük değişim zamanlarıdır ve siz kesinlikle bunun bir parçasısınız. Böylece bu bilişle kendi enerjinizi bulun. Size hitap eden, gerçekten sizin için bir anlamı olan enerji tonlarına sahip şarkıları keşfedin. Kalbinizi su yüzüne çıkaran şeyleri okuyun ve otoyolda giderken gördüğünüz yol tabelalarında bu eşzamanlılıkların ortaya çıkmasına izin verin. Bir şeyin tetiklendiğini hissettiğinizde, kitabı bir anlığına kapatın ve sözcüklerin anlamını tam olarak içinize sindirin. Eşzamanlılıkları arama alışkanlığı geliştirin çünkü biz her birinizle bu anlarda konuşacağız. Bu tohumların çoğunu siz kendiniz ektiniz. Daha bu bedene gelmeden önce, ilerlemenizin en mükemmel zamanında bulmak için yolunuza kristaller yerleştirdiniz. Diğer kristaller bizim sizinle iletişim kurmamızı ve size en kolay yolu göstermemizi sağlar. Biz içinden geçtiğiniz süreçlerde her mümkün olduğunda yeniden neşelenmenize yardım etmek için, sizinle sizin en yüksek titreşiminizi paylaşırız.

Gözlerinizi Açık Tutun

Siz Dünya gezegeninde yeni bir seviyeye ulaştınız Sevgili Varlıklar ve artık farklı bir şekilde kökleniyorsunuz. Bunlar her biriniz için sihirli zamanlardır ve biz sizi selamlıyoruz. Evet, çok iyi gidiyorsunuz. Ancak biliyoruz ki bu zamanlarda çok fazla zorluk ve mücadele de var. Şu anda gezegeninizde inanılmaz bir ayrılık dalgası var; herkes yalnızca kendisiyle ilgileniyor ve birlik bilincini hiç umursamıyor gibi görünüyor. Bu durum değişecek ve dönüşecek çünkü siz kelimenin tam anlamıyla bu kapıları ve olasılıkları açma noktasındasınız ama bunun gerçekleştirilmesi için her birinizin katkısı gerekli. Bu nedenle bu bilgiyi ve içinden geçtiğiniz şeyi sizinle paylaşıyoruz. Bu sizin bedeninizi, duygularınızı ve sizin kendi enerjilerinizi etkileyebilir. Bu sizin yaşamınızı idare etme ve neşeyi deneyimleme şeklinizi de etkiler, bizim her birinize geri dönmesini arzu ettiğimiz parça budur. Evet, heyecanlandığınızda gözlerinizde ortaya çıkan o ışık. Biz bunu size şu anda her tarafınızı saran kozmik göz kırpışlar aracılığıyla gösterebiliriz. Yapmanız gereken tek şey, Sevgili Varlıklar, gözlerinizi açık tutmak.

Sizinle bu kozmik göz kırpışlar aracılığıyla konuşacağız, dolayısıyla bunları tanıyın ve kutlayın. Zaman ilerledikçe perdenin öbür tarafından daha fazla şey duyacaksınız, çünkü şu anda zaten sizin deneyimlediğiniz şey perdenin incelmesidir. Bunu hak ettiniz Sevgili Varlıklar. Farklı bir şekilde dinlemeye başlayabileceğiniz yeni bir düzeye ulaştınız.

Bu bilgiyi sizinle en büyük onurla paylaşıyorum. İnsanlığın ışığın bu güzel seviyelerine ulaşmasını ve gezegende sahip olduğunuz tüm tarihi değiştirmeyi başarmasını kutlayın. Şimdi siz her biriniz için daha güçlü bir topluma adım atma fırsatına sahipsiniz.

Üç basit hatırlatmayla sizden ayrılıyoruz: birbirinize saygıyla davranın, birbirinizi destekleyin ve birlikte iyi bir oyun çıkarın. Ben eM.

Espavo.

____________________________________________

Amor Sağlıklı Sınırları Öğreniyor

Merhaba Sevgili Varlıklar, ben Zamanın Koruyucusum.

Bugün, Lemurya günlerinde büyüyen delikanlının öyküsünün başka bir safhasını paylaşmak üzere sizlerle birlikteyim. Bunda, şu anda Dünya üzerinde olup bitenlerle birçok benzerlik vardır. Dolayısıyla, ben kenara çekileceğim ve sizi eski Mu günlerinde bir zaman ve mekân yolculuğuna çıkarmak için, bizim kolektif adını verdiğimiz şeyi çağıracağım. Sevgili Varlıklar, şimdi sizi Amor’un deneyimlediği yeni enerjilerle tanıştıralım.

Amor kendi enerjisi içinde çalışmaya ve yaptığı işi sevmeye başlamıştı. Amor bir şifacıydı. O bir şifacı olduğunun ciddi bir şekilde farkına varmış ve insanların değişik şekillerde şifalandıklarını anlamıştı. Amor sözcükleriyle şifalandıran bir şifacıydı. Amor diğer insanları benzersiz şekillerde yansıtmaya yönelik inanılmaz ve derin bir yeteneğe sahipti. O, Mu günlerinde var olan birçok Gençleşme Tapınağından birinde çalışıyordu. Lemurya büyük bir yerdi ve nüfusun çeşitli yerlere dağılmış olmasına karşın, Amor çok yoğun bir zamanda en kalabalık yerlerden birine odaklanmıştı. Yaklaşık her üç yılda bir insanlar bu gençleşme tapınaklarına gelirdi, bu tapınaklar insanların 300 yıla kadar yaşamasını sağlayan sistemin bir parçasıydı. Lemuryalıların yaşama karşı değişik bir bakış açısı vardı, her günün her saniyesi için farklı bir aciliyet duygusuna sahiplerdi. 300 yaşına kadar yaşadıkları için yaşama saygılarının daha düşük olması gerektiğini düşünürdünüz ama durum böyle değildi. Her gün çok özel olmalıydı. Herkes enerjisini yaşamlarında sahip olabilecekleri en etkili “şimdi” anını oluşturmak için harcardı.

Bugün Amor’u sizin kayıt kabul dediğiniz işi yaparken buluyoruz. İnsanlar tapınaklara geldiklerinde bilmeleri gereken belli şeyler vardı. Birçoğunun birçok sefer orada bulunmuş olmasına karşın, onlara dikkat etmeleri gereken bazı şeyler hatırlatılırdı. Gerçekten beşinci boyutta bulunan bu mekâna adım attıkları zaman, kalplerinde ve kafalarında tuttukları şeyler hayatlarında hemen tezahür ederdi. Amor önceden o insanlarla birlikte oturup onlara, “Lütfen, içinizde bir korku varsa, onu bu çok özel yere getirmeyin, çünkü başka her şey gibi bu sihirli yerde korkuyu da yaratabilirsiniz,” şeklinde hatırlatmalar yapan kişilerden biriydi.

Tapınakların tamamı, enerjiyi yansıtan güzel kristallerle kaplanmıştı. Kristaller sizin kalbinizi ve kafa enerjinizi alır, bunları karıştırır ve size geri yansıtırdı. Bu, fiziksel bedeni başka bir seviyeye yükselebilmesi için sıfırlayan şeyin bir parçasıydı. Bunlar aynı zamanda üzerinde çalışması çok daha zor olan duygusal bedeni de sıfırlardı çünkü duygusal beden herkeste farklı olur ve herkes bunun üzerinde farklı şekilde çalışırdı. Bu süreç temel olarak eski huyların kalıntılarını temizlerdi. Birçok sefer insanlar eski huylarına takılı kalırdı ve Amor’un görevi onlara bu mükemmel yansıma mekânına girdiklerini, dolayısıyla bu mekâna getirdikleri düşünce ve duygulara dikkat etmeleri gerektiğini hatırlatmaktı. Bu çok önemliydi.

Amor bu insanlarla çalışırken bunu çok sık yapmak zorunda kaldığını fark etti. Bazen konuşmaya başladığında insanlar onun gerçekte kim olduğunu görürlerdi. O birçok yaşam boyunca saydamlık üzerinde çalışmış, çok önemli bir öğretmen ve şifacı saydamlığı geliştirmişti. Bu, diğer insanların sizin gerçekte kim olduğunuzu görmelerine izin verdiğiniz noktadır, çünkü bu noktada metamorfik kabuğunuz üzerinde tam kontrole sahip olursunuz. Bu nedenle insanlar onun güdülerini görebiliyorlardı. Onun kalbini görebiliyorlardı ve bu da insanların ona çabucak güvenmelerini sağlıyordu. Şimdi bazen birisinin içeri kabulünü yapmanın, onun için aynı işi yapan diğer arkadaşlarından daha uzun sürdüğünü fark etmişti. Amor bu konuda hem endişeliydi, hem de merak ediyordu, bu nedenle sizin bugün patronu ya da amiri diyeceğiniz kişiye bu konudaki fikrini sordu. O günlerde kimse kendini daha üstün görmezdi. Programlamadan ve görevleri düzenlemekten sorumlu bazı insanlar vardı. Amor onlara bir şeyleri yanlış yapıp yapmadığını sordu çünkü bu insanların kabulünü yapmak onun için diğer iş arkadaşlarından çok daha fazla vakit alıyordu. Onlar gülerek şöyle söylediler, “Amor, anlamıyorsun. İnsanlar sana kendilerini yansıtıyorlar çünkü sana güveniyorlar. Bu birçok yaşam boyunca öğrenilmesi gereken bir şeydir, dolayısıyla biz seni bunu kullanmaya teşvik ediyoruz. Dikkatli olmalısın çünkü insanlar yaşamlarını senin ellerine bırakacaklar. Bu uygun değildir çünkü farkına varmadan senden onların kendi gücünü almanı isteyecekler. Bu Mu’nun başka her şeyden daha önemli olan bir geleneğidir: Kendi isteğiyle verse bile asla başka birinin gücünü elinden alma. Her kişinin her zaman kendi gücünü sıkıca kendi elinde tutması çok önemlidir. Eğer kendilerini sana yansıtmak ve senden fikir veya enerji almak isterlerse, dikkatli olmalısın Sevgili Amor, çünkü insanlar sana âşık olurlar. Bu çok basittir. Kalbinin ne kadar açık olduğunu görürler ve bu nedenle sonunda sana yaslanırlar, bu da sorun yaratır.”

Böylece Amor bu enerjiyi aldı ve bir günde kaç kişinin işlemini yapabileceği veya görüşebileceğiyle ilgili endişelerini bir kenara bıraktı. İnsanlarla iletişim kurmaya ve onların kendisini görmelerine izin vermeye başladı. Bazen kendi deneyimlerini bile paylaşırdı ve insanlar buna bayılırdı. İnsanlar Amor’un onlara sağladığı hazırlık sayesinde Gençleştirme Tapınaklarındaki seanslarından en yüksek faydayı sağlarlardı. Amor onlarla kalplerini açabilmek ve içeriye olumsuz enerjilerle girmemek, oradayken bu enerjileri bir kenara bırakmakla ilgili fikirlerini paylaşırdı. Amor bunu çok güzel bir şekilde yapabilen muhteşem bir insandı. İçeriye bir mucize bekleyerek girmek, insanlara kendilerini şifalandırma özgürlüğünü verirdi.

Amor bunu hep aklında tuttu. Onlar sıklıkla masanın karşısına uzanıp Amor’un elini tutar ve şöyle söylerlerdi, “Amor, bana sadece burada ne yapmam gerektiğini söyle. Çok şaşkınım; kafam çok karışık. Şöyle bir sorunum var.” Amor geriye yaslanıp şöyle cevap verirdi, “Şey, bu sorunu geliştirmiş olmanızın bir nedeni var. Bir şekilde bundan kazanacağınız bir şey var, dolayısıyla acele etmeyin. Bunun ne olduğunu bulun ve o enerjinin Gençleştirme Tapınağında sizden geri yansımasına izin verin.” Amor mesafesini nasıl rahat bir şekilde koruyabileceğini çabucak öğrenmişti. O, enerji olarak ve diğer insanların kendilerini iyileştirmelerine yardım etmek için sözcükleriyle çalışarak evrene en büyük faydayı sağlayabilirdi. Amor bu işte çok başarılı oldu, o kadar ki onun üzerinde çalışanlar, insanları Amor’un seanslarına göndermeye başladılar. Amor’un üzerinde çalışanlar, onun yeteneklerini diğer insanları eğitmek ve onlara, insanları burada mümkün olan en verimli deneyimi elde etmeleri için nasıl hazırlayacaklarını öğretmek için kullanmasını istediler. Eğitimdeki kişiler çoğu zaman Amor’un seanslarına eşlik eder ve ondan çok şey öğrenirlerdi.

Bir sefer, Amor’dan yaşça biraz daha büyük olan eM adlı bir beyefendi gelmişti. Gördüğünüz gibi, Lemurya’da bizim sahip olduğunuz şekilde çok uzun ömürlere sahip olduğunuz zaman, birinin diğerinden daha büyük olması pek de umurunuzda olmaz. Sizin Dünya gezegenindeki kısa ömürlerinizde her zaman yaşça en büyük olanın bir dereceye kadar en iyiyi bilmesi beklenir, özellikle siz çocukken. Bir gün eM Amor’un seansında otururken genç bir hanım geldi ve Amor onunla çalışmaya başladığı zaman Amor’a hayran hayran bakmaya başladı. Amor büyük Gençleştirme Tapınağındaki kristallerin yansımalarından en yüksek potansiyeli elde etmek için ona gündelik düşüncelerini nasıl serbest bırakabileceğini ve enerjisini nasıl temizleyebileceğini anlattı. Amor onunla çok açık bir şekilde çalıştı ve bunu çok iyi yaptı, çünkü o sihirli bir kişiydi. Evet, eM çok etkilenmişti ve Amor’a şöyle sordu, “Mesafeni nasıl koruyorsun? İnsanlara nasıl bu şekilde sorumluluk yüklüyorsun?” Amor cevap verdi, “eM, bu işin en önemli kısmı, onlara kendi mucizelerini yaratmaları için alan oluşturmak, çünkü bir insan ancak bu şekilde kendi gücünü eline alır ve şifalanır. Eğer ben onlar için bir mucize yaratırsam, bu işe yaramaz, çünkü o zaman her üç yılda bir bana geri gelmeleri gerekir. Yeniden beni bulmaları ve Gençleştirme Tapınağından aynı enerjiyi almak için benden yardım istemeleri gerekir. Ama ben onlara en yüksek potansiyellerine ulaşmaları için serbest bırakmaları gereken şeyi nasıl serbest bırakabileceklerini öğretirsem, her geri geldiklerinde kendi enerjilerini getirirler. O zaman bununla kendi kendilerine çalışabilirler ve ben ancak o zaman gerçekten başarılı olmuş sayılırım.”

Genç Amor yaşına göre oldukça bilgeydi. Doğru yolu nasıl izleyebileceğini, Mu gelenekleriyle, özellikle güçlendirme geleneğiyle nasıl çalışacağını anlamıştı. Ona vefat etmiş olan çok yakın bir arkadaşı tarafından topluma geri kazandırılmak üzere harika bir sözcük verilmişti. Amor bu arkadaşının geçiş ekibindeydi. Arkadaşının adı Etu idi ve o Mu’nun evrimi sırasındaki en eski dilleri araştıran bir dilbilimciydi. Etu ölüm döşeğinde Amor’a denemesi ve topluma geri kazandırması için harika bir sözcük verdi: espavo. Bu sözcüğün anlamı basitçe şöyleydi, “Kendi gücünü eline aldığın için teşekkür ederim.” Amor ne zaman biriyle selamlaşsa bu sözcüğü kullanmaya çalışırdı. Ne zaman merhaba veya hoşça kal dese “espavo” derdi ama bu bazen insanların kafasını karıştırırdı. Şöyle sorarlardı, “O ne demek? Sen bana ne dedin? Bunun anlamı nedir?” O zaman Amor bunu onlarla çalışmak için bir fırsat olarak kullanır ve anlamalarına yardımcı olurdu: “Sen buradasın, ben buradayım. Biz birbirimizden ayrıyız ama kalbimiz aynı ve birçok şeyi paylaşabiliriz. Ancak önemli olan senin en yüksek potansiyeline ulaşman için gücünü eline alman ve ben de benimkini alacağım.” Amor’un işinde çalışan birçok kişide bu ayrılık kaybolurdu ama bazılarında da var olmaya devam ederdi.

İnsanların çoğu bu işte en fazla üç yıl çalışabilirdi, daha sonra ayrılmak zorunda kalır ve bir daha o işe dönmezlerdi. Bunun nedeni sizin “tükenmişlik” dediğiniz şeye uğramalarıydı ki birinin gücünü elinden aldığınızda bu çok sık olur. Bilmelisiniz ki bu Amor’un çok genç yaşta öğrendiği güzel şeylerden biriydi. Amor bir yandan insanları elinden geldiği kadar güçlendirirken, diğer yandan onları kendi güçlerinin içinde tutmayı öğrendi. Bu onlara kendilerinin en iyi ve en yüksek yansımasını ve yargısızca olumsuz enerjiyi serbest bırakma becerisini verdi. Herkes hem olumlu hem de olumsuz enerjiye sahiptir ve Amor bunu asla iyi veya kötü olarak yargılamadı. O insanlara sadece, bunu bir süreliğine rafa kaldırıp başka bir alanda çalıştıkları takdirde, en yüksek potansiyellerine erişeceklerini söyledi. Bu çok işe yaradı ve Amor bunu o süreçte kendisiyle yaklaşık iki ay boyunca birlikte çalışan ve daha sonra insanları en yüksek potansiyellerine hazırlamakla ilgili kendi işine başlayan eM ile paylaştı. Kısa süre sonra eM insanlardan geri bildirimler almaya başladı, bu genellikle onlar tapınaktan ayrıldıktan sonra günler, haftalar veya aylar içinde oluyordu. Bu insanlar muhtemelen geçirebilecekleri en iyi gençleşme dönemini geçiriyorlardı ve bu eM’in onlarla paylaştığı sözler sayesindeydi. Ve eM Amor’un yolundan gittiği için oldukça ünlü oldu. O günlerde rekabet diye bir şey olmamasına karşın, işler her zaman böyle yürümüyordu.

Amor’a en çok keyif veren şeylerden biri, onun birisine tohumlar ekebilmiş olması ve o kişinin de bu tohumları büyütmüş ve sihirli bir şeye dönüştürmüş olmasıydı. Bu bir güçlendirme seviyesidir Sevgili Varlıklar, bu Mu günlerinde çok yaygındı ve şimdi bugün bile Dünyaya geri dönmektedir. Bir şeyi sizin yaptığınızdan daha öteye taşıyabilecek birisiyle paylaşabilmek, bir öğretmen için en yüksek potansiyeli oluştururdu. Evet, bu evrimdi ve Amor’un o günlerde yaptığı şey buydu. Özellikle uyumadan önce Amor şükrederdi. Neye odaklanırsanız o geri döner; Amor bu sırrı biliyordu. Ve Amor her gece uyumadan önce bunu gerçekleştiriyordu. O gün olan muhteşem şeyler için veya teşekkür etmeye değer bulduğu başka güzel şeyler için teşekkür ediyordu. Sihirli bir şeyi başkalarına aktarabildiği için müteşekkirdi ve her espavo dediğinde, kendine bu deneyimi hatırlatıyordu.

Amor’un şükrettiği o günde, biz de sizi bu güzel zamanlarla bırakıyoruz. Mu’da her şey yolundaydı.

Ben Zamanın Koruyucusuyum.

Espavo.

Grup

Espavo, eski Lemurya dilinde “Gücünü Eline Aldığın için Teşekkür Ederim” anlamına gelen bir selamlaşma sözüdür.

Kalpleri Birleştirmek

Sevgiden Başka Hiçbir Şey Yok

Barbara Rother

Şubat sevgi ayıdır. Kendimi bütün ay bunu söylerken buldum. Sevgililer Günü hayatlarımızdaki sevgiyi kutladığımız resmi sevgi günüdür. Ben duygusal bir insanım dolayısıyla bu güne çok önem veriyorum. Evimizi Sevgililer Günü süsleriyle süslemekten büyük keyif aldım. Bu yıl Steve’den bana çiçek almakla uğraşmamasını istedim. Ona özellikle çikolata almamasını söyledim çünkü hala Noel’de aldığım kiloları vermeye çalışıyorum! Sadece bugünü birlikte geçirmemizi istedim. En sonunda yumuşayıp ona bir kart ve kutusu kalp şeklinde olan çikolatalar aldım. Bu onun için miydi yoksa tatil ikramlarının cazibesine mi kapılmıştım? Evet, o da bunu paylaştı. Bana bir şey almamasını istediğimde kendisini biraz yoksun hissettiğini fark ettim. Onu bir şey vermenin getirdiği keyiften mahrum bıraktığımı hissettim. Gelecek yıl ona şöyle söyleyeceğim “Bana kalbinden geçeni ver!” Bana göre bu sevgi günü bütün yıla uzatılmalı ve hem özel sevdikleriniz hem de herkes için geçerli olmalı.

Açıkçası “Sevgiden Başka Hiçbir Şey Yok” sözcükleri bana çok güçlü bir şekilde Ocak ayında yaptığımız Zamanda 5 Sözcük seminerinde geldi. Steve ve Grup bu bilgiyi ilk kez geçen Ekim ayında Sedona’da sunmuşlardı. Daha sonra Grup bu konudan VirtualLight Broadcast sırasında da söz etti. Bu, geçmişe 5 sözcük ekmek ve daha sonra bunların şu anda gerçekleşmesini izlemekle ilgili. Ben bu sözcükleri kalbime aşıladım ve onların mesajı bugün bana ulaştı.

Değişim sürüyor. Ben deneyimlediğim her değişiklik karşısında, bu değişiklik benim için hırpalayıcı da olsa cesaretle ayakta durmaya çalışıyor ve hep en iyi sonucu bekliyorum. Bizi sevgiden daha düşük duygulara maruz bırakan sorunların ortaya çıkması bir meydan okumadır. Bu dünyadaki içerleme, öfke ve şiddet bizim bakış açımızı zehirleyebilir. Bizler insanız ve kendimizi kendi duygularımızla veya diğer insanları da onların duygularıyla yargılamamalıyız. Farkına varmadan kendimizi sevgiye kapanmış hissedebiliriz. Yaşam deneyimleri kalbimizi kapatabilir. Sevgi özgürleştirici bir güçtür. Olumsuzluklara tutunmak ruhlarımızın parlak ışıklar olmasına engel olabilir. Sevgi, kendi deneyimlerimizde var olmadığı sürece, uğrunda çabaladığımız ama ulaşamadığımız ilham verici bir fikir olarak kalır.

Kendi kendimize olan sevgimiz, ruhsal ilerlememiz için çok önemli bir unsurdur. Önce kendimizi sevmeden kalbimizi bir başkasına açamayız. Sevgi hem kendimiz hem de diğerleriyle ilgili insani yetersizlikleri bağışlamamızı sağlar.

Ben de sizden bu sözü kalbinize almanızı istiyorum. Sevgiden başka hiçbir şey yok.

Sevgi ve ışıkla,

Barbara

Telif Hakkı:

Telif Hakkı 2000 – 2018

Bu bilgi dağıtılmak üzere yayımlanmıştır ve tamamı veya bir bölümü serbestçe kullanılabilir. Lütfen www.Espavo.org sitesini kaynak gösterin.

Işığı yaymaya yardım ettiğiniz için teşekkürler!