Styczeń 2018

Fala balansująca

Widok bilansujący

Pozdrowienia z domu. Jestem naukowcem serca.

Dziś dołączyłem do was, aby opowiedzieć wam o interesujących rzeczach, które mają miejsce na waszej planecie w ciągu następnych kilku miesięcy. Pojawią się możliwości i wielu zobaczy otwory, w których kiedyś znaleźli opór. Nastąpi przesunięcie, a te nowe linie są otwierane w miarę ewolucji człowieka. Kochani, musicie doświadczyć ogromnych zmian, aby tu dotrzeć. Nie było łatwego sposobu, aby to zrobić, ale udało ci się to zrobić i jesteś gotowy, aby przejść do następnego poziomu. Przekonasz się, że to ty decydujesz, czy chcesz przejść przez te nowe otwarcia. Te możliwości są całkowicie twoje i możesz poruszać się po nich własną energią. Teraz więcej informacjami na temat energii, która zmienia planetę samą w sobie.

Wepchnięto was na oś czasu

Jakiś czas temu zostałeś popchnięty na oś czasu. Teraz ziemia zbliża się do drugiej strony tego pchnięcia. Stało się tak, że dwie gwiazdy neutronowe zderzyły się jakiś czas temu, wysyłając falę energii przepowiedzianą przez Einsteina wiele lat wcześniej. Ta fala uderzyła Ziemię, która zaczęła przesuwać swoją oś czasu, ponieważ grawitacja i czas mają związek. Uczucie było takie, jakby dywan był wyciągnięty spod każdego, co wywołało falę paniki. Z kolei to uczucie sprawiło, że wiele osób reagowało przesadnie i poruszało się w taki sposób, w jaki normalnie by się nie zachowywali, co spowodowało separacje/oddzielenie, które wciąż trwa. Cały proces był jak łódź płynąca przez wodę, która wysyła niesamowite fale, które przecinają świat nawet dzisiaj. Ale mówimy wam, że ostatnio wydarzyło się coś ekscytującego, gdy asteroida rozciągająca się na długości około trzech mil i wszystkie wasze teleskopy zostały na niej ustawione, gdy przechodziła przez Ziemię. Tak duża masa nie pojawiła się tak blisko Ziemi w ostatnich czasach. Ze względu na bliskość Ziemi, przyniosła kolejną niewielką falę grawitacyjną, która przeciwdziała pierwotnej, masywnej fali, która rozpocząła się pod koniec 2015 roku.

Ludzie i Ziemia mają znacznie większą wrażliwość na zmiany grawitacyjne, niż jest to obecnie wiadome. Fala odwróci się z możliwościami, by serca zjednoczyły się jako jedność. Ludzie zaczną szukać w świadomości jedności i zobaczą, jak są do siebie podobni, zamiast sposobów, w jakie są inni.

To zacznie otwierać wiele drzwi i serc na waszej planecie, ale to wciąż zależy od was, abyście to opanowali. Pamiętajcie, drodzy, kiedy ludzie wpadają w swój sposób myślenia , trzymają się mocno, uzasadniając swoje decyzje i działania. Prosimy was wszystkich, abyście zaglądali głęboko w siebie. Jak możesz otworzyć swoje serca i zobaczyć wiele stron monety? W prawdziwym piątym wymiarze, w jaki sposób wykorzystasz wiele zmysłów, których wcześniej nie używałeś?

Wszystkie oczy we wszechświecie patrzą na was.

W 2012 roku Ziemia w pełni wkroczyła w piąty wymiar, ale niekoniecznie oznacza to, że straciliście swój trzeci wymiar. Jest wielu, którzy wciąż próbują użyć atrybutów trzeciego wymiaru wewnątrz piątego wymiaru, co powoduje, że znaczna część fali separacji pozostaje dłużej niż jest potrzebna. Nie była to po prostu asteroida podróżująca lub po prostu fala grawitacyjna, która uderzyła w Ziemię. Wiele rzeczy odbywało się jednocześnie, wszystkie pracowały razem w jednym miejscu, aby pomóc ludzkości przejść na następny poziom. Teraz jest już w toku, więc prosimy Cię, abyś to uczcił i dodał swojej energii do tej zmiany.

Świętujcie okazję, by wrócić do świadomości jedności w sposób, który nie był możliwy od jakiegoś czasu. Dodając swoją energię, będzie miała efekt drzwi, które otwierają drzwi możliwości. Czas obudzić się i grać swoją rolę. Po raz pierwszy od dłuższego czasu poczujesz wiatr na plecach. Poszukaj go, użyj go i przejdź do swojej prawdy. Kiedy robisz to w sposób, który czyni przestrzeń dla innych, aby mogli mówić również swoją prawdę, rozpoczniesz piąty wymiar wzmocnienia.

Kochani, wszystkie oczy wszechświata znajdują się na planecie Ziemia, ponieważ wydarzyło się coś niesamowitego. Nie jesteś najbardziej zaawansowaną technologicznie planetą w całym wszechświecie. W rzeczywistości wiele innych istot wykracza daleko poza twoje możliwości techniczne. Jednak jesteś jedyną planetą wolnego wyboru, jedyną  bez określonego kierunku lub wyniku. Dosłownie musieliście przejść przez te doświadczenia, dokonując wyborów w sobie, a fascynujące jest to, że przenieśliście się bardziej niż jakakolwiek inna gra w całym wszechświecie. Mówimy wam, drodzy, że żadna gra w całym wszechświecie nigdy nie zmieniła zbiorowej rzeczywistości wymiarowej w taki sam sposób jak ludzkość.

Będąc w stanie przejść od trzeciego wymiaru do czwartego, aby uzyskać wszystkie nowe odciski, podczas lądowania mocno w piątym jest niesamowite i dość nieoczekiwane. Nadal zastanawiasz się, jak działają wszystkie te atrybuty. Nawet fizyka zachowuje się inaczej w piątym wymiarze niż w trzecim lub czwartym. Chociaż nie spędzasz dużo czasu w czwartym wymiarze, zyskałeś wiele odcisków, które były niezbędne do przeniesienia. To zbiorowe przesunięcie wymiarowe nigdy wcześniej nie miało miejsca; wszystkie oczy wszechświata znajdują się na planecie Ziemia, a ludzkość ewoluuje właśnie teraz. Naszym największym marzeniem dla każdego z was jest rozpoczęcie dalszego rozwoju w ciele świetlnym, uznanie najpierw waszego ducha a następnie  waszego człowieczeństwa. Aby to zrobić, będzie to wymagało głębokiego przebywania w twoim sercu i oceniania siebie i wszystkiego wokół ciebie w nieco innym świetle. Obejrzysz to z innej perspektywy, mając okazję zobaczyć rzeczy takimi, jakie naprawdę są z Domu, zamiast skażonej wizji, którą miałeś w trzecim wymiarze.

Kochani, zmieniają się nawet wasze ciała fizyczne. Będziesz zyskiwał nowe atrybuty i zmysły. Mówiliśmy wam, że od tego czasu macie bliższe osiem zmysłów niż pięć. Inne niż czakry, zazwyczaj nie masz pojęcia, w jaki sposób przenosisz energię do wnętrza fizycznego ciała. Zaczniecie się uczyć, jak je rozpoznawać i używać, ponieważ nauczycie się, jak przenosić więcej światła w sobie. Zmienia się nawet twoja wizja. Widoczne światło jest tylko niewielką częścią widma elektromagnetycznego, a zaczniesz widzieć w szerszym zakresie. Wielu ludzi zaczyna również słyszeć między wymiarami, a niektórzy martwią się o dźwięki, które słyszą  . Możesz zacząć odczuwać magnetyzm w swoich innych wymiarowych rzeczywistościach. Nie jest to zbiorowa wymiarowość trzeciego czwartego i piątego wymiaru, ale wielowymiarowość ludzi mających jedenaście różnych doświadczeń naraz. Te wymiary są oddzielone magnetycznymi ścianami energii, a to, co dzieje się teraz, to to, że zaczynasz czuć się przez te ściany. Magnetyzm serca przemieszcza się przez ściany z niewiarygodną prędkością, gdy zaczynają się rozpadać, co daje wiele możliwości.

Utrata rozdziału

Zrozumcie, drodzy, żyjecie na planecie niedoskonałości, musicie więc ukryć swoją doskonałość między wszystkimi jedenastoma wymiarami. Ta separacja dała ci możliwość udawania człowieka, udawania oddzielenia od siebie. Gdy ludzie czują, że te ściany się rozpuszczają, a połączenie z innymi staje się silniejsze, powoduje to wiele strachu, ponieważ czują, że tracą swoją tożsamość i wyjątkowość. To powoduje, że wielu działa dość hałaśliwie, próbując trzymać się ich prawd tak samo, jak w trzecim wymiarze.

Bądźcie cierpliwi, moi drodzy. Wiedz, że nie ma żadnego dobra ani zła, ponieważ ta ewolucja przeniesie się do jasnego ciała, jak wielu, którzy chcą iść. Nie chodzi o sąd; nie chodzi o to, by pozostawić tych, którzy są zbyt wolni lub nie są wystarczająco dobrzy, aby przejść do następnego poziomu. Wszyscy będą mieli okazję, choć będą tacy, którzy pozostaną w tyle i po prostu nie ruszają się. Nie osądzajcie ich i wiedzcie, że oni także są częścią was, pomagając zapewnić drabinę, która jest potrzebna do otwarcia się na tę kolejną rzeczywistość wymiarową. Kochani, dotarliście do piątego wymiaru. Teraz prosimy was, abyście zaczęli całkowicie odpuszczać trójwymiarowe elementy, które czasami powstrzymują wszystkich ludzi.

Tworzenie wzmocnionego społeczeństwa

Systemy wierzeń zaczną słabnąć na korzyść indywidualnych wierzeń. Zamiast oceniać rzeczy jako dobre lub złe, w górę lub w dół i miłość lub strach, zacznij używać rozróżniania. Po prostu weź to, co jest dla ciebie w tej chwili, nie osądzając, że coś innego jest złe. Szukaj dobra we wszystkim. Odbijajcie światło w sobie nawzajem, ponieważ w ten sposób wzmacniacie siebie, moi drodzy. Kiedy wzmacniasz ludzi wokół siebie, nagle stajesz się społeczeństwem obdarzonym władzą. To tak, jakbyś pracował w czasach Mu, kiedy wszyscy mieliście te otwarte serca i połączenia ze sobą. Jest was tak wielu na tej planecie, którzy niosą tę wspaniałą okazję do empatii. Empatowie są tutaj wielcy. Wielu z was ukrywało się i zrozumiałe, ponieważ bardzo trudno jest być tak wielką wibracją na tak niskiej wibracyjnej planecie. Jesteśmy z Ciebie niesamowicie dumni. Czekaj na to, co nadchodzi, drodzy, bo nie ma smutku w tym, co się dzieje. Powiemy to jeszcze raz, po prostu poczekaj, aż zobaczysz, co nadchodzi.

Zasłużyłeś na wyższą wibrację, podejmując kroki, które nigdy wcześniej nie były podejmowane. W całym wszechświecie jest więcej takich gier, niż twoja. Kiedy to rozważysz, być może zrozumiesz, dlaczego jesteś tak niewiarygodnie zaszczycony. Robisz krok naprzód. Tak, czasami jest to trudne i bolesne. Czasami oznacza to, że musisz żyć na trudnej planecie, aby obudzić wszystkich. Milion dróg jest do Domu, moi drodzy, więc nie myślcie, że tylko jedna wiara lub jeden system wierzeń poprowadzą was tam. Tylko ci, którzy patrzą w kierunku świadomości jedności, będą w stanie dokonać największej różnicy w tym, czego doświadczacie. Prosimy was, abyście się bezwarunkowo kochali. Wiedz, że niezależnie od tego, po której stronie myślisz, że jesteś, tak naprawdę wszyscy jesteście w tym razem. Wejdź naprzód w nowe światło i weź miejsce w Rodzinie E na planecie Ziemia, ponieważ teraz chodzi teraz o inicjację. Znajdź sposoby, aby wzmocnić wszystkich wokół siebie w jakikolwiek możliwy sposób. Odważ się stanąć, wyjdź  z ukrycia, ponieważ teraz jest również czas, aby twój głos został usłyszany. Nie chodzi o to, kto może krzyczeć najgłośniej, ale ci, którzy pozostają najbardziej w harmonii z tymi wokół ciebie.

Podróżowaliście długą drogą, moi drodzy, a niektórzy z was mają duchy, które są nieco zmęczone. Tak ciężko pracowaliście i tyle zainwestowaliście w ten wielki eksperyment planety wolnego wyboru. Wiedz, że nie jesteś już jedyną planetą wolnego wyboru, ponieważ są jeszcze inne, które zaczęły powtarzać cuda, które mają miejsce właśnie teraz. Wygrałeś już grę i to jest piękne.

Ciesz się tą podróżą, kiedy tylko możesz, znajdź światło w środku i odbij je z powrotem. Pociągnij to światło, aby pomóc ci zrozumieć i zaufać, że jesteś naprawdę duchem. Zasłużyliście na to, aby tu być i jesteśmy z was bardzo dumni. Weź tę piękną falę magnetycznej energii i pozwól jej poruszać swoim sercem do najwyższych wzlotów. Wiedz, że przede wszystkim jesteś kochany. Z największą czcią pozdrawiam was w ten sposób i proszę was, abyście traktowali się nawzajem z największym szacunkiem. Pielęgnujcie się nawzajem za każdym razem, gdy macie szansę na wspólną grę.

Jestem naukowcem serca.

_________________________________

Amor podejmuje pracę

Pozdrowienia, moi drodzy. Jestem Strażnikiem Czasu.

Przyszedłem dzisiaj, aby przedstawić wam następną historię Amora. Było to piękne połączenie i chociaż wyraźnie było w rzeczywistości trójwymiarowej, pracował z pierwiastkowymi atrybutami świadomości jedności. Tego dnia zabierzemy Cię w tę jedność i pomożemy ujrzeć Amora, który wkracza w  kolejną fazę życia na Lemurii. Dziś znajdujemy Amora szukającego jego celu. Wykonał wiele ćwiczeń i spotkał wielu ludzi, aby uzyskać pomysły. Amor poszedł do swojego ojca, który zajmował wysoką pozycję w tym, co nazywacie rządem Mu. Lemuryjski rząd był zupełnie inny od tego, którego dziś doświadczasz. Urzędnicy rządowi nie mieli być światowymi przywódcami, mieli po prostu być sługami i mieli konkretne zadania i zwyczaje, za którymi podążali. W rządzie nie ma żadnej oceny. Bycie w rządzie pozwoliło ojcu Amora bardzo dobrze poznać zwyczaje i opowiedział Amorowi trochę o tym, jak by to było wejść w ten proces.

Pasja jest kluczem

A jego ojciec powiedział: “Amor, jedna z najważniejszych rzeczy w służbie każdego rodzaju to połączenie jej z własną pasją. Synu, jeśli znajdziesz coś, co lubisz robić, nigdy nie będziesz pracował w swoim życiu. Będziesz się dobrze bawić przy tym, co robisz i to jest niezwykle ważne. Ale Amor, oprócz tego, chciałbym pomóc ci zrozumieć ważny zwyczaj, który rozwinął się przez wiele pokoleń tutaj w Mu. Taki jest zwyczaj bycia w pracy tylko przez trzy lata. To, o co prosimy, to ta sama rzecz, którą robimy tutaj w rządzie Mu. A to jest po prostu to, że pracujemy, aby wykonać jak najlepszą pracę, o ile dobrze się bawimy. Z grubsza co trzy lata będziemy zmieniać pracę. Teraz możesz być w pracy, którą absolutnie kochasz i która nadal karmi cię po trzech latach. Ale jeśli odejdziesz z tej pracy na rok i powrócisz do niej po tym punkcie, wrócisz z innej perspektywy. Jest to jeden z najważniejszych obyczajów, o których chciałbym ci przypomnieć, gdy dokonujesz wyboru następnej inkarnacji swojego życia. To kolejny etap bycia lemurianinem. Zrozum, że nic nie jest na zawsze. Jeśli spojrzysz na to jako na trzyletnią podróż, możesz podejść do niego z najwyższym potencjałem. “

Gdy Amor rozejrzał się, zobaczył, co robią jego przyjaciele i nauczyciele. Wtedy Amor zdecydował, że chce zostać uzdrowicielem. Ale w tamtych czasach nie mieliście szkół wyższych, ponieważ ich nie potrzebowaliście. Ludzie byli uczeni przez doświadczenie, tak właśnie robił Amor. Zrobił swoją pierwszą pracę bez wynagrodzenia jako staż w tak zwanym zakładzie leczniczym. W tamtych czasach, moi drodzy, mieliście świątynie odmładzające. Pracowałeś z kryształami w inny sposób. To fascynujące, ponieważ możesz chodzić do tych świątyń odmładzających  kryształów mniej więcej co trzy lata, spędzając dzień lub maksymalnie trzy dni. Były to piękne miejsca wyłożone kryształami z błyszczącym światłem migoczącym zewsząd. To było niesamowite oglądać i być w tej energii. A kiedy mówiłeś, twoje słowa wibrowały przez te kryształy i były odbijane z powrotem do ciebie w inny sposób. Będziesz się uczyć w tym czasie odmłodzenia, jak mógłbyś naprawdę zobaczyć siebie. Trzeba uważać na to, co zostało wypowiedziane, ponieważ stałoby się to w was zakorzenione. Amor lubił, że było to miejsce zmian i wzrostu. Chciał pracować jako pomocnik, aby pomóc ludziom przygotować się do pójścia do świątyń odmładzających i pomóc im zrozumieć rodzaj pracy, którą mieli wykonywać. Dałby im wskazówki, jak najlepiej wykorzystać swoje doświadczenie.

Strach jest podstawą procesu starzenia

Amor spotkał się z wieloma ludźmi, gdy wkroczył w tę pracę. Z początku uznał zmianę za trudną, ponieważ był przyzwyczajony do bycia wolnym przez cały czas, szukając rozrywki i bycia ze swoimi przyjaciółmi. Lubił mieć cel i kochał tę pierwszą pracę. Amor wiele się nauczył od ludzi, którzy tam pracowali. Nauczyli go, jak nauczać i dawać ludziom siłę, nie odbierając im mocy. Amor nauczył się, jak uspokajać ludzi, jak pomóc ludziom oczekiwać i jak najlepiej wykorzystać ich doświadczenie, kiedy przenosili się do świątyń odmładzających. Obiekty były również powiązane z wieloma różnymi formami uzdrawiania, ponieważ ciała były w tym punkcie bardzo gęste, podobnie jak teraz. Bywały od czasu do czasu choroby fizyczne, ale miały też inne sposoby radzenia sobie z nimi z perspektywy wibracji. Amor zaczął dużo się uczyć i rozumieć tę pracę, i odkrył, że ma wrodzoną zdolność odzwierciedlania energii ludzi w taki sposób, że mógłby pomóc im w zobaczeniu siebie. Pewnego dnia Amor zapytał jednego ze swoich nauczycieli: “Co to jest leczenie? Co dokładnie robimy, gdy uzdrawiamy inną osobę? “Nauczycielka zaśmiała się histerycznie. “Nie, Amor. Nikt nie leczy nikogo. Nie jest możliwe. Jedyne uzdrowienie musi zawsze pochodzić od wewnątrz, więc to, co robisz, odzwierciedlasz osobę. Pomagacie im widzieć się nawzajem na różne sposoby, aby mogli się nauczyć uzdrawiać. Tak naprawdę jest uzdrowicielem, kimś, kto tworzy przestrzeń dla innych, aby się wyleczyć. Chociaż starzenie się nie jest uważane za chorobę, średnia długość życia wynosiła około 300 lat na Lemurii. Były czasy, kiedy ludzie chodzili do świątyń odmładzających bez odpowiedniego pouczenia lub skupienia umysłu, po czym pozwalali, by w nich wszedł strach. Następnie starzeją się, ilekroć pojawia się strach, ponieważ to właśnie jest podstawą procesu starzenia się w ludzkiej postaci.

W świątyniach cokolwiek jest wypowiadane lub utrzymywane w myślach, jest odbierane przez promieniujące kryształy i odbijane z powrotem do ich ciał w innej wibracyjnej fali. To pozwala oczyścić wszystko, co nie jest zgodne z prawdziwym tobą, ponieważ dwie wibracje nie mogą istnieć w tej samej przestrzeni. Amor szybko zakochał się w swojej pracy. Czuł, że jest naprawdę w swojej namiętności i często myślał o słowach swego ojca. Jego nauczyciele byli szczęśliwi, że mają tak namiętnego ucznia i dali mu szerokie przejście, pozwalające mu podejmować wiele decyzji. Jeden z jego nauczycieli powiedział mu, że będą go obserwować: “Będziemy nad twoim ramieniem i będziemy ci asystować przynajmniej przez pierwszy rok twoich podróży tutaj. Po roku pracy z tym, wypuścimy cię. Ponadto poprosimy Cię, abyś był nawet kreatywny i sam wymyślił kilka pomysłów na temat tego, jak możesz ulepszyć to, czego cię nauczyliśmy. To jest najlepsza rzecz, jaką może zrobić nauczyciel. Nie tylko nauczysz tego, co wiemy, ale zachęcamy Cię, abyś wykroczył poza to i wniósł część siebie do swojej pracy. “

Amor był bardzo podekscytowany i co rano pojawiał się wcześnie rano do pracy. Po tym, jak skończył ze wszystkimi pracować każdego dnia, oczyścił świątynie odmładzające, chociaż nie było to częścią jego pracy. Po prostu chciał być tam, aby stać się częścią cudu i, oczywiście, nauczyć się jak najwięcej. Chodziło nie tyle o technologię, kochani, ponieważ cała energia kryształu i kryształów otaczających świątynie odmładzające robiła calą pracę  . Jest to bardzo naturalny proces, w którym kryształy mają najwyższą wibrację królestwa mineralnego. Była  w stanie odzwierciedlić najwyższą wibrację królestwa zwierząt, aby pomóc każdej ludzkiej komórce w swoim ciele przywrócić jej charakterystyczną wibrację. Proces ten nazwano entrainment (regulowanie częstotliwości /fali) ,  a Amor musiał nauczyć się kontrolować swoje myśli, ponieważ te świątynie były prawdziwą przestrzenią piątego wymiaru. Wszystko, co było zrównoważone między twoją głową a twoim sercem w tej przestrzeni bardzo szybko przejawia się w twojej rzeczywistości, więc Amor nauczył się opanowywać swoje myśli.

Wkrótce Amor wrócił do domu z wizytą i nie mógł się doczekać, by podzielić się tym, czego nauczył się z ojcem. Powiedział: “Ojcze, jestem tak szczęśliwy z tego, że mogę być w nim na zawsze.” Jego ojciec powiedział: “Pamiętaj  Amor, trzy lata to zwyczaj, że masz wiele do przeżycia. Mój drogi synu, masz wiele rzeczy, które zgromadzisz na swojej drodze. Nie myśl, że którykolwiek z nich jest dobry czy zły. Nie oceniaj swojej ścieżki. Po prostu idź naprzód i pozwól, aby coś się stało, a twój duch poprowadzi cię do najwyższego potencjału doświadczenia jako lemurianin. “

Amor odpowiedział: “Ojcze, to moja radość prowadzić ludzi, kiedy tylko mogę. Być może pewnego dnia zostanę przewodnikiem po Lemuri. Oznacza to przechodzenie przez wiele różnych poziomów zwyczajów, studiowanie i nauczanie na różne sposoby, aby się do niego wprowadzić, ale to jest jedno z moich marzeń. “Jego ojciec powiedział:” Trzy lata, Amor. Śledź to przez trzy lata. Zrób sobie przerwę, a następnie zdecyduj, dokąd chcesz się udać. Nie zamykaj się na długoterminowy cel, ponieważ masz wiele do przeżycia w ciągu 300 lat w tym ciele. Tak wiele rzeczy może mieć miejsce. Tak wiele różnych aspektów ciebie może tutaj przynieść owoce. To są ekscytujące czasy dla Ciebie i pamiętaj, aby cieszyć się każdą chwilą, w tym, co nazwałbyś błędami. “

Teraz Amor trochę się zmieszał. Po prostu podziękował ojcu i poszedł swoją drogą. Zaczął rozmawiać o tym z  jednem z jego nauczycieli, który uczył go o pracy w świątyniach odmłodzenia. Amor powiedział: “A co jeśli popełnię błąd? Co, jeśli powiem komuś coś niewłaściwego? A co, jeśli odbiorę komuś jakąś moc, zamiast pomóc im wzmocnić się? “A tutor z miłością roześmiał się ponownie i powiedział:” No cóż, Amor, dlatego jesteśmy tutaj, aby czuwać nad waszą pracą i upewnić się, że ci ludzie są w harmonii, gdy wkraczają w to doświadczenie. Co więcej, to, co myślisz o potencjalnych błędach, nie zawsze może być pomyłką. To, co się dzieje, kiedy wchodzisz w tę pracę i jesteś w służbie, zaczynasz otrzymywać swoje kanały, gdy zaczynasz otwierać się na ducha, dla siebie. Potrzeba czasu i praktyki, ale potrzeba również zaufania, aby móc wnieść tę energię przez siebie i zaoferować ją innej osobie w formie słowa lub frazy. Nie zapomnij o Amorze, miej otwarte serce. Ćwicz swoją metamorficzną powłokę i otwieraj ją przy każdej okazji, ponieważ kiedy spotykasz tych ludzi, czasami się boją. Czasem nie mogą się doczekać wejścia do świątyń odmładzających, ale czasami nie wiedzą, czego się spodziewać. Jesteś tym, który potrafi utrzymać serce otwarte i to wystarczy, drogi Amorze. Jeśli popełnisz błąd, twierdząc, że jesteś człowiekiem, to dlatego, że jesteś. Nie jesteś tutaj po to, aby uczynić wszystkich doświadczeniem doskonałym. Jesteś tutaj, aby pomóc im w jak największym stopniu, tworząc bezpieczną przestrzeń dla kogoś, kto może doświadczyć Świątyni odmładzania i leczyć się, jeśli tak zdecydują. Jeśli wyjdą trzy dni później, nigdy nie podnosząc swojej wibracji, to nie twoja odpowiedzialność, ale ich, więc miej to na uwadze. Są jedynymi, którzy potrafią się wyleczyć, a niektórzy z nich zdecydują się nie wyleczyć. Wielu może po prostu chodzić tam, ponieważ jest to zwyczaj. Być może niektórzy zdecydują się nie puścić niektórych rzeczy, które przynoszą im chorobę. To nie jest dobre ani złe. Nie do ciebie należy osądzać, ale po prostu żyć zgodnie z najwyższym potencjałem, jaki możesz.

Amor był coraz bardziej podekscytowany każdego dnia, gdy tam pracował, i nie wyobrażał sobie, że może odejść w ciągu trzech lat. Amor był kimś, kto mógł odzwierciedlić innych energię w jego oczach. Niesamowite było obserwowanie doświadczenia Amora i pięknych energii, z którymi miał okazję pracować. Amor zaczął się rozwijać w tamtych czasach. Dzielił tę energię ze swoim ojcem, który sam zaczął pracować z różnymi energiami. Amor zobaczył, że jego ojciec osiąga trzeci rok na swoim stanowisku. Chociaż był bardzo szanowany, jego ojciec zrobił dokładnie to, co powiedział i opuścił to stanowisko przez rok. Ojciec Amora trenował coś, czego nigdy wcześniej nie robił. Chociaż brakowało mu go, pracował z nim bardzo za nim tęsknił, przez cały rok był wolny. W tym czasie nauczył się zupełnie innego atrybutu służby, nowego sposobu robienia rzeczy. Rok później powrócił na to samo stanowisko, ponieważ było to dla niego otwarte. Ludzie cofnęli się, aby zrobić tę przestrzeń, a on był bardzo mile widziany z powrotem. Miał świeże podejście i zupełnie inną perspektywę; poważnie traktował życie. Tego dnia na Lemurii wszystko było dobrze.

Kochani, zbliżacie się do czasów Amora. Wracasz teraz do tych pięknych dni Lemurii. Twoje serca zaczynają się otwierać, zaczynasz się czuć na różne sposoby i kochamy to. Amor byłby bardzo dumny z was wszystkich.

Espavo, drodzy. Jestem Strażnikiem Czasu.

_________________________________

Harmonia kontra siła

 Pozdrowienia, moi drodzy.

Jestem Merlia i dołączam do was z wielką dumą. Oglądamy, co dzieje się na Ziemi z niewiarygodnym spojrzeniem na piękno, które tu stworzyłeś. Poruszasz się z prędkością miłości, która jest znacznie większa niż prędkość światła. W waszej przyszłości istnieją możliwości rozpoczęcia zmiany i powrotu do siebie jako ludzie. Widzieliście niesamowity wzrost kobiecej mocy na waszej planecie i zmianę w kierunku ufania kobiecemu głosowi. Dało to każdemu okazję do spojrzenia na sprawy z innej perspektywy, świadomego dokonywania wyborów zamiast przez systemy wierzeń lub wcześniejsze sposoby myślenia.

Jedną rzeczą, na którą chcielibyśmy zwrócić tutaj uwagę, jest to, że gdy kobieca kontynuuje wzrost na planecie Ziemi, co ona ma, istnieje harmonia zamiast siły. Oznacza to, że używasz mocy w zupełnie inny sposób niż mocą. Kiedy aklimatyzujesz się z atrybutami piątego wymiaru, przekonasz się, że prawdziwa moc pochodzi z harmonizacji. Jednym z wyzwań jest to, że jeśli kobiecość wzejdzie tak szybko, może pojawić się silna reakcja. Chociaż można tego uniknąć, teraz zmierza w tym kierunku. Wszyscy możecie wziąć na siebie odpowiedzialność za to, gdziekolwiek jesteście w swoim istnieniu i czy nosicie ciało  męskie czy kobiece. Kobieca energia  wzrasta w każdym. Dla tych, którzy już niosą ze sobą dużo kobiecej energii, zostawcie przestrzeń dla tej męskiej mieszanki i równowagi, która może mieć głęboki wpływ na każdego z was. To jest typ rzeczy, które mogą pomóc uniknąć silnych reakcji, tej szalonej huśtawki wahadła ludzkiego postępu. Zamiast iść aż do krawędzi, będziesz w stanie wykonać delikatniejszy, łatwiejszy ruch i ostatecznie znacznie płynniejszy ruch.

Piękno niedoskonałości

W Lemurii właśnie tak  zrobiono, więc prosimy was wszystkich o stworzenie miejsca na to tutaj. Ci z was, którzy przynieśli wiele męskiej energii, bez względu na to, czy jesteście kobietami czy mężczyznami w tej chwili, tworzą przestrzeń dla wzrastającej kobiecości, która jest głęboka i pomoże otworzyć wiele z tych drzwi. Pomoże ci to podnieść twoje oczekiwania, marzenia i wizje i zacząć rozumieć, że to, co postrzegasz, jest tylko niewielką ilością rzeczywistości. Wkrótce przekonacie się, że wasze niedoskonałości są u podstaw waszego piękna. Miejcie to na uwadze, drodzy, i wszędzie szukajcie piękna. Kiedy znajdziesz piękno, bardzo rzadko znajdziesz to, co nazywasz perfekcją, ponieważ to właśnie niedoskonałości na planecie Ziemi tworzą piękno.

Jak zatem zacząć się zmieniać i widzieć własne piękno? Najpierw znajdź piękno w każdym aspekcie tego, co widzisz wokół siebie. Za każdym razem, gdy na coś patrzysz, postrzegaj jego piękno bez względu na to, co to może być. Czy to światło wpadające przez okno, kwitnące kwiaty, drzewa zmieniające kolor, czy po prostu inny człowiek uśmiechający się do ciebie. Niezależnie od tego, jakie piękno może być, weź to i pozwól, by wypełniło cię w tym momencie. Możesz uziemić to światło lub energię, po prostu będąc otwartym na to i wiedząc, że twoja moc nie jest siłą, ale raczej harmonią.

Electro Magnetyzm głowy i serca

To jest nowy sposób w piątym wymiarze, aby móc komunikować się na różne sposoby nie tylko z głowy, ale także z serca. Zrozum, że głowa ma charakter elektryczny, a serce jest magnetyczne, chociaż obie części tej samej fali. Jest magnetyczny, jeśli mierzysz w jednym kierunku, ale elektryczny, jeśli mierzony jest w kierunku ortogonalnym. Gdy kobiecość wzrasta na planecie Ziemi, zwiększasz wykorzystanie energii serca, łącząc ją ze swoimi myślami w zupełnie nowy sposób. Te rzeczy mają miejsce, ponieważ teraz są wyrównane. Pod koniec przyszłego roku zobaczycie kilka ważnych zmian i możliwości dla każdego z was, abyście wkroczyli w nową energię . Wiele z tego ma związek z rosnącą kobiecą energią wchodzącą w równowagę prawdziwej mocy. Tak, zobaczysz wiele kobiet przenoszących się na stanowiska władzy w rządzie. Zobaczysz wiele kobiecej energii, nawet w męskiej formie, odnajdując zupełnie nowy wyraz.

Kontynuuj wspaniałą pracę. Wiedz, że nigdy nie jesteś sam i docenilibyśmy to, gdybyś przestał tak bardzo się starać. Cieszcie się tą podróżą drodzy. Z największym zaszczytem pozdrawiam was tak, bo wreszcie możecie mnie teraz wysłuchać. Powiemy Ci trzy proste przypomnienia: traktujcie się wzajemnie z szacunkiem, wychowujcie się nawzajem przy każdej okazji i grajcie razem.

Jestem Merlia. Podejdź i porozmawiaj ze mną.

Espavo

Grupa

Słowo Espavo to wczesne lemurskie pozdrowienie: “Dziękuję za wzięcie władzy”

PODŁĄCZENIE SERCA

Nowe początki

Autor: Barbara Rother

Teraz, kiedy nowy rok jest już w toku, możemy zadać sobie pytanie: “Czy w ten sposób chcę rozpocząć nowy rozdział mojego życia?” Kiedy zegar wybija północ w ubiegłym roku, sygnalizując nowy początek nadchodzącego roku, wiele z nas może mieć zamazane marzenia o tym, co dzieje się w naszym życiu. Rok 2018 to czas, który oczekiwaliśmy koniec frustracji minionych i optymistycznych poglądów na nadchodzące czasy. Jest to naturalny sposób na obejrzenie naszej przeszłości i przyszłości. Pomyśl o tym w ten sposób, sytuacja w naszym życiu nie może być poprawiona z dnia na dzień. Rozwija się we własnym czasie. Kiedy złapiemy wirusa , który zamienia się w grypę, musi trwać długo, zbyt długo zakłócając nasze życie. Zarodek był czymś, co zostało zasiane w naszym fizycznym systemie. Nie możemy go opuścić, zanim nadejdzie czas. Dopiero gdy nasze ciała są wypoczęte i odświeżone, możemy przejść do naszego zdrowego stanu bycia. Po chorobie raduję się życiem, kiedy cieszę się zdrowym stanem mojego ciała. Tak samo jest z każdym wyzwaniem emocjonalnym. Była jakaś sytuacja, która została zasadzona w naszej emocjonalnej mentalności w przeszłości, co może trochę potrwać, aby przezwyciężyć nasze dobre samopoczucie. Dzięki pielęgnacji, wytrzymałości i utrzymywaniu równowagi, ostatecznie przekształcamy każdą sytuację w czas wzrostu. Miarą osoby nie są upadki ale jak się podniosłeś i ile razy idziesz do przodu.

Nie odrzucajmy roku 2017 z całkowitą negatywnością. My, ludzie, wydaje się, że pamiętamy złe rzeczy i zbyt szybko zapominamy o najważniejszych wydarzeniach z przeszłości. Niskie punkty były naprawdę lekcje, aby pomóc nam wyobrazić sobie, dokąd zmierzamy. Szczęśliwe wspomnienia mogą przynieść nam uśmiechy i rozgrzać nasze serca, kiedy musimy poczuć pchnięcie w dobrym kierunku. Każdy z nas ma zdolność do zmiany naszego poziomu świadomości, poprawy własnego życia i otaczających nas osób.

Teraz nadszedł czas, aby poklepać się po plecach i powiedzieć: “dobrze”. Puścić wątpliwości. Wszyscy powinniśmy być dumni z naszych podróży. Ważne jest liczyć nasze błogosławieństwa. Kiedy skupiamy się na tym, co stworzyliśmy, jako unikalne osoby, uczucie zacznie wzrastać, aż w końcu uświadomimy sobie wspaniałe istoty światła, jakim jesteśmy. Moje doświadczenia podważają wszystko, co ktokolwiek mi powiedział, było możliwe. Żyję w mojej pasji dzięki mojej pracy i związkom ze Stevem. Cenię moją rodzinę i przyjaciół. Czasem żyjemy własnym życiem, nie doceniając własnego potencjału. Jako dziecko i nastolatka, jak wielu, byłam pełna wątpliwości. Tylko dzięki doświadczeniom i zaufaniu jakie sobie zyskałam, mam odwagę, by odkryć moje prawdziwe ja. Każdy krok, który odważyłam się podjąć, pogłębił moją pewność, kim jestem dzisiaj i popycha mnie do przodu, aby odkryć mój prawdziwy potencjał. Podjęłam wiele przeskoków wiary, ponieważ wierzę w siebie. Ludzie wokół ciebie zobaczą ciebie tak, jak ty sam.

Więc jeśli dzisiaj jesteście rozczarowani, pomyślcie jutro o początku nowego roku i pierwszym dniu reszty życia.

Z miłością i światłem,

Barbara

Translation: Polish Lightworker

Copyright Notice:
Copyright 2000 – 2018
This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part. Please credit: www.Espavo.org
Thanks for helping to spread the Light!