Grudzień 2017

Widok z Góry
20 Lat do Przodu i Równość Wielowymiarowości

Pozdrawiam Was, jestem Strażnikiem Czasu.

Przybyłem tego dnia, aby zabrać cię w podróż. Wielu z was już podróżowało w czasie w jakiś wyjątkowy sposób. Prawdę mówiąc, teraz podróżujesz i po tej stronie zasłony panuje wielkie podniecenie, gdy obserwujemy, jak twoja gra ewoluuje na wyższy poziom. Drodzy, przekazaliśmy wam informacje na temat przyszłości planety Ziemia i tego, co będzie miało miejsce w ciągu najbliższych 50 do 100 lat. Jednak chcemy również przypomnieć, że jesteś bardzo magiczny. Chcielibyśmy zabrać cię dzisiaj na małą podróż, aby podzielić się z wami niektórymi pięknymi wydarzeniami, które również są naprawdę magiczne. Mówimy wam, drodzy, że nie ma się czego obawiać. Twój cały duch zna drogę do domu, a my pomożemy ci ponownie w nią wstąpić, więc weź ze mną oddech na chwilę.

Wdech . . . a kiedy go wypuścicie, uwolnijcie wszystkie napięcia dnia. Puść te wszystkie myśli przez chwilę. Możesz je odzyskać po drugiej stronie tej podróży, jeśli chcesz, ale na razie zabierzemy Cię w podróż.

Dwadzieścia lat w przyszłość

Dwadzieścia lat od teraz, będziecie mieli mieszankę energii, którą będziecie mogli doświadczyć na wiele różnych sposobów. Czemu? Ponieważ teraz na świecie będzie jeszcze większa separacja niż teraz. Ta separacja będzie miała wiele wspólnego z podstawowymi ideałami, takimi jak miejsce, w którym widzisz siebie, jak się przedstawiasz i jak dobrze ludzie mogą się zmienić.

Tak, to jedno z największych wyzwań na Ziemi. Ludzie stają na swoim miejscu i bronią swoich wyborów, nie wybierając ponownie; umysły są zamknięte i nie są w stanie dostrzec szerszego obrazu. Mówimy ci, że za 20 lat będzie wiele możliwości wyboru różnych dróg.

Będzie wiele sposobów myślenia i szereg umiejętności. Powiedzmy ci więc, że masz piękne rzeczy na horyzoncie. Po naszej stronie zasłony widzimy rzeczy, które czekają w kolejce po ciebie. Zrozumcie, drodzy, że niektóre technologie i pomysły zostały porzucone na waszej planecie. Nawet wiele twoich medycznych postępów to pomysły, które zostały przekazane przez ekspertów medycznych po twojej stronie zasłony. Wszystkie pomysły pochodzą z tego samego miejsca, ponieważ kreatywność pochodzi z tego samego miejsca. Wielu z was, którzy nazywają to “channelingiem”, jak to my nazywamy. To jest słowo, które Strażnik wybrał do użycia w tej pracy. Tak, wszystko pochodzi z tego samego miejsca. Teraz na planecie Ziemi znajduje się wiele pięknych kanałów, które dostarczają cennych i ważnych informacji, z których wszyscy będą korzystać w niedalekiej przyszłości.

Nigdy więcej sekretów

Za dwadzieścia lat wiele form channelingu będzie honorowanych i wykorzystywanych w codziennym życiu. Tak, będą tacy, którzy próbują nadużywać go dla osobistych korzyści. Widzisz wzrost “nie ma więcej tajemnic”, co jest naturalną ewolucją, która powoduje, że ludzie są bardziej połączeni z sercem w sercu. Ludzie na Ziemi doświadczają tego, jak odkryto wiele sekretów z przeszłości. Bądź świadomy, że seksualne drapieżniki nie są w stanie dłużej ukrywać swoich działań, ponieważ coraz więcej osób mówi. Już czas. Jest to naturalna ewolucja i prowadzi do ery “No More Secrets on Earth” (“Nigdy więcej sekretów na Ziemi”).

W miarę postępów, motywacje będą bardziej widoczne. Uważaj na motywacje, a zwłaszcza na przepływ pieniędzy, ponieważ jest to duży wkład w tajemnice, które wciąż są tak powszechne. W miarę, jak tajemniczość będzie się zmniejszać, ludzie zaczną ufać swoim sercom bardziej niż głowom, co otwiera możliwość, by więcej informacji pochodziło z Domu.

Za dwadzieścia lat będziesz miał kilka nowych i ekscytujących technologii. Niektóre z nich zostały już wcześniej wprowadzone na Ziemię, ale nie mogły utrzymać się w taki czy inny sposób. Nikola Tesla jest jednym z kanałów ustawionych po tej stronie zasłony w celu przekazywania informacji, a wielu może zacząć słyszeć ten kanał. Niektórzy mogą myśleć o swoich własnych “pomysłach”, ale ducha nie trzeba uznawać, ponieważ po tej stronie zasłony nie ma ego. Gdy odbiorniki będą gotowe, informacje będą przekazywane swobodnie. Jedna z idei, którą ten kanał obecnie upuszcza, została nazwana “darmową energią”, która jest nauką o wydobywaniu energii z otaczającej energii, która jest teraz wszędzie wokół każdego z was. Ten spadek technologii będzie widoczny przede wszystkim w dziedzinie technologii akumulatorów, ale szybko zacznie ewoluować w większe odkrycia.

Istnieje również wiele otwartych kanałów, które będą działać w harmonii z Ziemią w zupełnie inny sposób niż dotychczas. Jak już wcześniej stwierdziliśmy, może to znacznie przedłużyć linię czasu planety Ziemi i pomóc całej ludzkości ewoluować. Ci z was, którzy mają duchowe skłonności, którzy pracowali z duchem bardziej niż z technologią, również mają pewne wspaniałe ruchy. Duch nie dzieli informacji na kategorie takie jak technologia, medycyna czy duchowość. To jest ściśle ludzkie działanie.

Gdy nowe pomysły, podejścia i technologie będą przechodzić przez kanały, spowoduje to przesunięcie, a zobaczysz likwidację wielu rzeczy, które nie są już potrzebne. Te nowe kanały otwierają wielkie zmiany dla wszystkich ludzi. Za dwadzieścia lat będzie wielu, którzy opierają się tej zmianie i chcą powrócić do starych dobrych czasów. Odtąd pojawi się więcej teorii spiskowych niż kiedykolwiek wcześniej. Sposób, w jaki ludzie otrzymywali wiadomości, został zniszczony, co spowodowało przesunięcie w kierunku otrzymywania wiadomości w nietradycyjny sposób. Dwadzieścia lat później ludzie znajdą sposób na rozwiązanie tej nieufności poprzez usunięcie pieniędzy z równania. Podobnie jak dzisiaj, nadal będzie wielu, którzy trzymają się mocno idei wielkich spisków. Odtąd będzie coraz bardziej oczywiste, że strach został użyty do kierowania dezinformacją, a to będzie przyczyną dużej części rozłąki, którą wciąż widzimy na Ziemi.

Opanowanie Harmonii Ziemi

Powiedzieliśmy ci już wcześniej, że są już pewne ruchy, które nie są już w tym momencie odwracalne. Wszystko, co można teraz opanować od teraz, nie musi być doświadczane na wyższym poziomie. Cóż, drodzy, nie odchodzicie. Po prostu zmieniasz formę i stanie się to oczywiste za około 20 lat. Za dziesięć lat nie będzie dyskusji ani sporów na temat tego, co nazywacie “globalnym ociepleniem”, lub zmian, jakie zachodzą już na Ziemi. Nie chodzi tylko o globalne ocieplenie; epoka lodowcowa, która nastąpi, będzie ogromną zmianą. Za dziesięć lat niewielu ludzi zakwestionuje linię czasu swojej gry na Ziemi. Mamy nadzieję, że ta informacja pomoże wszystkim zacząć działać w harmonii, aby osiągnąć poziom opanowania Ziemi.

Moc ~ Harmonia Kontra Siła

Kobieca energia będzie wzrastać na Ziemi przez następne 20 lat, kiedy to tylko nieliczni będą wątpić w równość kobiecej energii. Dzięki bliższemu połączeniu wszystkich ludzi pojawia się nowa forma mocy. Harmonia w końcu zajmie miejsce siły. Oczywiście, będą tacy, którzy wciąż myślą, że w jakiś sposób są u władzy. Uważają, że muszą starać się utrzymać stare ideały, więc będą aktywnie walczyć ze zmianami, dopóki nie zostaną wyczerpane. Tak, zmiana dla wielu będzie trudna. Mówimy wam również, drodzy, że postęp duchowy ludzkości może stworzyć wiele możliwości widzenia rzeczy z szerszej perspektywy.

Wracając do Świetlistego Ciała

Za dwadzieścia lat wielu z was utrzyma części waszych własnych świetlików i będzie w stanie pracować z nimi w połączeniu z fizycznym ciałem. To otworzy drzwi dla wielu, aby zobaczyć możliwości i możliwości stworzenia nowej ekspresji ludzkości. Przyniesie nadzieję wszystkim, którzy potrafią to zmienić.

Będzie mniej potrzeba przywódców i polityków, którzy będą się zajmować nowym podejściem. Po kilku ostrych próbach dyktatury, opinia publiczna zobaczy co to jest, i odłóży ją, zanim będzie mogła w pełni się uformować.

Równość znów stanie się ważna. Gdy ludzie zaczną się poruszać w ciele świetlnym, będzie mniej chorób; harmonia z Ziemią przyniesie lepsze zdrowie i długowieczność, ponieważ nawet niewielka część ludzi przenosi się do świetlistego ciała. Nie stanie się to wszystko na raz, ale w krokach, powoli zwiększając ilość światła, jaką może przenosić twoje ciało. Oznacza to nie tylko dostarczanie światła do ciała, ale także emitowanie światła i możliwość odzwierciedlenia go na różne sposoby. Zdarza się to wielu z was nawet dzisiaj.

Kiedy zacznie się to pierwsze, będziesz miał tendencję do powstrzymywania swojego światła. Zobaczysz, jaki wpływ ma na innych ludzi i dosłownie spróbujesz to ukryć, co jest naturalną reakcją człowieka. Jednak za 20 lat wszyscy zaczną bardziej świadomie spacerować w tym świetle, ponieważ w tym czasie będzie to powszechna praktyka, w której ludzie zaczną poruszać się na różnych etapach swoich lekkich ciał.

Może dosłownie zacząć wcielać się w zupełnie nowy wymiar, a wtedy zaczniecie wymyślać nową grę i decydować, w jaki sposób zostanie ona rozegrana. Zaczniesz wkraczać w to bardzo podobnie do tego, co zrobiłeś tutaj na Ziemi. Byłeś tu wcześniej, nawet gdy tworzyła się Ziemia. Tak, to była gorąca kula unosząca się w przestrzeni, zaczynająca ochładzać się i zyskać gęstość, ale ty tam byłeś, nie w formie fizycznej, ale w ciele świetlnym. Byliście tam jako eteryczne stworzenia, które czasami nazywacie aniołami lub duchami. Chociaż masz wiele opisów dla nich, są one w zasadzie ciałami światła, a nie dlatego, że mogą pomieścić twojego ducha na różne sposoby. Mogą Cię zabrać z powrotem do domu, gdy jesteś jeszcze oddzielny i grasz w tę grę.

Technologie i Rozwój Duchowy

Jak wspomnieliśmy wcześniej, twoja technologia również się rozwija. Dla wielu tylko marzeniem, kolonizacja tego, co nazywacie Marsem, jest jednym z tych postępów. Zaczniesz także odkrywać inne miejsca w całym wszechświecie. Od razu zaczynasz zdawać sobie sprawę, że istnieje wiele innych planet, które mogłyby w pewien sposób wspierać życie. Praca z Twoimi technologiami może nawet pomóc Ci dotrzeć, a nawet żyć tam. Ale to nie jest najważniejsza część, to po prostu jedna z ekscytujących rzeczy, które zobaczysz, gdy twoje technologie dogoni Twoją duchowość.

Nastąpi wielkie duchowe przebudzenie w ciągu następnych 20 lat i ten duchowy ruch otworzy drzwi dla postępu technologicznego, który będzie się rozwijał. Te dwa elementy są połączone. Wiele razy technologie były opuszczane na Ziemię przez to, co nazywamy kanałami.  Technologie te nie mogły się zakorzenić ani rozwinąć, ponieważ duchowy rozwój nie był wystarczająco wysoki, aby go wspierać.

Za około 20 lat twoje duchowe postępy otworzą drzwi dla niektórych twoich technologii. Będzie to działać w harmonii z Ziemią, aby pomóc jej w naturalnych przejściach. Czy to oznacza, że ​​wszyscy będą na tej samej stronie w tym momencie? Nie, drodzy, w tym momencie nie wygląda to tak. Ludzie mają wyzwanie: wspierają podejmowane przez nich decyzje, bez względu na to, jakie dowody są przeciwne. Ludzie uczą się teraz tych lekcji. Następne lata będą burzliwe i wypełnione tymi lekcjami. Zawsze znajdą się tacy, którzy zdecydują się pozostać w tyle i wybrać stare sposoby. Prosimy nie osądzać ich, po prostu pozwólcie im iść ich drogą.

Ruszaj naprzód swoją drogą, bo otworzysz drzwi dla wielu. Masz możliwość stworzenia ścieżki nawet w następnej grze, którą właśnie zaczynasz rozwijać.

Co by było, gdybyś mógł stworzyć całkowicie nową grę dla swojego ducha, aby udawać, że jest oddzielona od całości? Tak naprawdę to było celem tej gry. Kiedy jesteście w Domu w świadomości jedności, jesteście częścią wszystkiego. Czujesz wszystko i wszystkich; jesteś w równowadze naturalnie.

To bardzo ekscytujące, gdy widzisz to wszystko z naszej perspektywy. Jest wiele wewnętrznych żartów, które wszyscy zaczniecie żartować i mamy nadzieję, że możecie się śmiać. Zagraj w tę grę udając człowieka w inny sposób. Zrozum, jak bardzo jesteś podobny i jak bardzo jesteś częścią wszystkiego. Tak więc, kiedy grasz w tę grę udając, że jesteś oddzielny, opuszczasz swoją pamięć, swojego ducha. Wtedy twój duch wciela się w ciało i widzisz siebie jako człowieka, oddzielonego od siebie. Jest to bardzo ekscytujące, ponieważ pozwala wszystkiemu duchowi, to, co nazywacie bogiem, rozwinąć się i stać się samoświadomym w ciele fizycznym.

Chociaż pozornie czujesz się oddzielony od całości, kiedy jesteś połączony, nie możesz zobaczyć siebie. Jest to jedyna rzecz, której Bóg nie może dokonać; Bóg nie jest w stanie zobaczyć własnej refleksji. A więc tutaj udajecie, że jesteście oddzielni i posiadacie inkarnację. Kiedy się urodziłeś, wiedziałeś, kim jesteś, więc w zasadzie musiałeś zapomnieć o swoim prawdziwym ja. Nauczyłeś się grać w tę grę, udając osobność. Wielu nauczyło się grać w grę od swoich rodziców, często ucząc się tego, co zostało przekazane z pokolenia na pokolenie. Możesz to teraz zobaczyć w swojej polityce na Ziemi.

To jest nowy sposób na udawanie człowieka, ponieważ teraz gra dobiega końca. Będziesz wkraczał w inną grę. Jaka będzie ta gra? Gdzie to będzie grane? Jakie rzeczywistości wymiarowe będą obecne? Nie możemy Ci powiedzieć, drodzy, ponieważ jeszcze nie zdecydowałeś się na te wyniki.

Dwadzieścia lat od teraz

Tak, magia się zaczęła. Za dwadzieścia lat nastąpi równowaga gęstości i światła. Masz wybór, gdzie chcesz być. Jednak za 20 lat zaczniesz opracowywać nową grę. Możesz zacząć od dzisiaj, układając potencjały i marząc. Przyjrzyj się wszystkim, co wydarzyło się na Ziemi w ciągu ostatnich kilku milionów lat, kiedy to robiłeś. Zaczniesz opracowywać nowe pomysły, wyznaczać cele i ustalać różne granice, abyś nie doświadczył tych samych pułapek, co kiedyś. Ludzkość będzie miała nowe możliwości, wtedy w pewnym momencie rozpoczniesz zupełnie inną grę. Nie, to nie musi zaczynać się od jakiegoś małego stworzenia, które wypływa z oceanu, chociaż i tak nie zrobiłeś tego dokładnie. Zamiast tego będziesz w stanie stworzyć coś bardzo magicznego, które może zgromadzić wiele różnych miejsc w całym wszechświecie, które grają w gry bardzo podobne do twoich. Jesteś już świadomy, że nie jesteś najbardziej zaawansowanym technicznie ze wszystkich stworzeń w całym wszechświecie. Jednak ludzie przesunęli tarczę dalej niż jakikolwiek inny. Są tacy, którzy nawet wiedzą, jak podróżować w czasie, używając macierzy ortogonalnej. Zaczniemy z tym pracować i posadzimy teraz niektóre z tych nasion.

Przyszłość jest jasna – poczekaj, aż zobaczysz, co nadchodzi!

Kochani, przyszłość jest o wiele jaśniejsza niż sobie wyobrażasz. Chcemy się z wami tym podzielić i poinformować, że nie zrobiliście nic złego. Poczekaj, aż zobaczysz, co nadchodzi za 20 lat! Magia i podniecenie będą w powietrzu i wiele zmian, które będą miały miejsce. Tak, będzie też wiele technologii, które pomogą ci dokonać tych przejść i pomogą zrównoważyć Ziemię. Będziesz mógł opanować wiele rzeczy jeszcze przed rozpoczęciem nowej gry. Jestem Strażnikiem Czasu i mogę powiedzieć, że czas jest okrągły. Masz tendencję do powtarzania rzeczy w kółko, nawet gdy grasz w tę grę udając człowieka. Nie musisz powtarzać następnej gry i jest to ekscytująca możliwość dla nas wszystkich do obejrzenia. Jesteśmy z ciebie bardzo niewiarygodnie dumni, drodzy, wielu z was nawet podróżowało w czasie, aby być tu teraz. Chociaż możesz tego nie wiedzieć, posiadasz wiele kluczy, które są bardzo ważne dla tego przejścia. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że słuchacie siebie, grając w udawanie człowieka i wiedząc, że najpierw jesteście duchem, a nie tylko bańką biologii. Kontynuujcie dobrą pracę, drodzy przyjaciele. Przede wszystkim nie zapomnij cieszyć się podróżą.

Z największym zaszczytem witamy was i prosimy was o wzajemne traktowanie się z szacunkiem. Pielęgnujcie się nawzajem i grajcie razem.

Jestem Strażnikiem Czasu.

Grupa

Espavo.

_________________________ 

Amor jest zakochany

Pozdrowienia drodzy.

Jestem Strażnikiem Czasu i przybyłem, aby zabrać cię na następny poziom historii Amora. Te magiczne czasy na Ziemi nie zostały powtórzone od tego momentu. Robisz to teraz bardzo blisko. Przypominam wam, że w czasach Lemurii w czasach Amora mieliście głębokie więzy sercowe, w których mogliście się ze sobą komunikować. Czuć rzeczy, o których nie można nawet myśleć w dzisiejszym świecie. Miałeś empatyczną umiejętność dzielenia się i intuicyjnego równoważenia energii, więc dzisiaj zabieramy cię na doświadczenie, które Amor miał, gdy po raz pierwszy się zakochał.

Amor ma 17 lat i wiele przeżywa. Poszedł na to, co byś nazwał koncertem, tylko wtedy były inne koncerty. Nie mieli całej elektronicznej muzyki, którą macie dzisiaj. Ogólnie rzecz biorąc, łączą swoje instrumenty i głosy w tym, co nazywacie zespołem lub grupą ludzi, którzy wspólnie pracują nad tworzeniem muzyki tak jak dzisiaj. Na początku tych koncertów grupa będzie pracować razem i zaczną grać muzykę, którą udoskonalili z biegiem czasu. Jednak na Lemurii było połączenie serca i coś magicznego miało miejsce podczas tych koncertów. Po dość krótkim czasie kilku piosenek, ludzie zostali zaproszeni, aby przyjść i dołączyć do nich na scenie.

To było bardziej jak otwarcie dookoła, gdzie ludzie mogli się przyłączyć i móc dzielić harmonie. Ciekawą częścią jest to, że nie każdy zharmonizowałby się z zespołem, nie wszyscy byli zharmonizowani z muzyką, którą grali, ale piękną częścią na ten temat jest to, że czuliby to i albo mogli wejść w harmonię, albo zeszli ze sceny i czekać na kolejną noc, inny zespół lub inny zestaw utworów, z którymi mogliby się zharmonizować.

Kilka osób pojawi się i będzie częścią tworzenia muzyki i było to bardzo ekscytujące. Nie musieli bić braw ani niczego podobnego, aby okazać swoje uznanie, ponieważ mieli otwarte, połączone serca. Serce Lemurii było stałym kontaktem między sobą i podczas tego procesu wydarzyło się coś bardzo interesującego. Amor patrzył na ludzi, którzy grali, i myślał: “O, ja mogę dzisiaj wystąpić. Bardzo lubię rytmy i muzykę, którą grają tej nocy. Mogę to zrobić i faktycznie to dziś wieczorem. “Rozejrzał się i zobaczył, że ktoś na niego patrzy. Tak, to była dziewczynka. Tak, była bardzo ładna i od tamtej nocy przyciągnęła dużo energii. Grała w chowanego z Amorem, szukając i odwracając wzrok. Potem spojrzała na niego, po prostu obserwowała go i uśmiechnęła się, gdy spojrzał za siebie. W tym momencie Amor zobaczył, że jej duch zobaczył jej duszę i właśnie w tym momencie oboje głęboko zakochali się tak szybko.

Amor chciał się podnieść i wyrazić siebie na otwarciu, aby móc wykorzystać energię, którą odczuwał, i włożyć do niej muzykę. Tuż przed tym, jak zaczął się podnosić, coś się stało. Obejrzał się, a ktoś inny objął ją. Serce Amora zatonęło, a on w tym momencie trochę oszalał. Przez chwilę czuł się zakochany, a potem nagle zniknął.

W Lemurii ludzie nie zawsze grali w taki sposób, w jaki grasz tutaj dzisiaj, ponieważ te otwarte serca wiedzą, że miłość jest miłością, ponieważ jedna osoba jest zakochana w kimś innym, nie odbiera miłości inne. Każdy rodzic to wie; wiedzą, że mogą kochać wiele dzieci naraz.

Amor był teraz sfrustrowany, a on nie występował na scenie w nocy; nie wystąpił i nie dołączył do zespołu. Ten wieczór trwał i ostatecznie skończył się tym, co dziś nazywacie kręgiem bębniarzy i było to bardzo powszechne w tego typu koncertach. Dosłownie zmienią się w rytm, ponieważ tak wiele osób może zharmonizować się z rytmami. Amor nigdy nie zajął jego miejsca na scenie tej nocy. Patrzył z dystansem, mając nadzieję, że odwróci się i znowu się za nim obejrzy, ale nigdy tego nie zrobiła. To naprawdę przeszkadzało Amorowi i znalazł się w kłopotach. Następnego dnia zaczął chodzić w kółko, wciąż niepokojąc się jego doświadczeniem poprzedniej nocy. Amor nie był do końca pewien, co o tym myśleć. Jego serce całkowicie się otworzyło, a potem nagle się zamknęło i miał w tym czasie kilku przyjaciół. Jedną z nich była młoda dama, z którą dorastał. Nazywała się Saroo i rozmawiała z nim tego dnia i powiedziała: “Amor, o co chodzi? Jaki jest problem? Nie wydajesz się sobą. Coś zamknęło twoje serce. Co to jest? “Amor całkowicie zignorował jej pytania przez chwilę, nie chcąc wydawać się Saroo słabym, mimo że dorastał z nią. Byli dobrymi przyjaciółmi i kilku innych przyjaciół było z nimi tego dnia.

Przez jakiś czas Amor nie mógł zmusić się do rozmowy z przyjaciółmi, w tym Saroo. W końcu Saroo złapała go w spokoju i zaczęła nalegać i powiedziała: “Amorze, jestem pewna, że widzę, że coś jest naprawdę nie tak; co to jest? Co się z tobą dzieje? Co cię trapi? “Postanowił pójść naprzód i starać się zwerbalizować, starać się przekazać kilka słów swoim uczuciom i spróbować wyjaśnić jej, co się stało i co się wydarzyło.

Uznał, że nie może dłużej tego ukrywać, a łzy utworzyły się w jego oczach. W krótkim czasie stała się słuchawką, której potrzebował, a ona słuchała. W pewnym momencie zaczęła chichotać i trochę się śmiać, bo tak też stało się z Saroo i wiedziała, jak to jest. A potem powiedziała coś, co było absolutnie skierowane z góry i pomogło Amorowi go uziemić i pomóc mu zobaczyć, jakimi byli. Powiedziała: “Amor, kiedy się rozświetliłeś, kiedy poczułeś, że patrzy na twojego ducha i te dwa duchy widziały się nawzajem, czy to nie było magiczne?” A on odpowiedział: “Tak, ale potem to zabrano … “i powiedziała:” Nie, to nigdy nie zostało zabrane. Ta jedna chwila, którą razem wybraliście, była wyjątkowa.  Po prostu ciesz się tą chwilą, w której widziałeś swojego ducha i widziałeś jej. “A potem podeszła trochę dalej i powiedziała:” Wiesz, Amor, że czekała, aż wejdziesz na scenę, żeby mogła znów cię obserwować? “Nagle wszystko nabrało sensu i stał się mniej przywiązany do całego uczucia miłości i tego związku. Wciąż był bardzo sfrustrowany tym doświadczeniem, ponieważ w tej krótkiej chwili, kiedy te dwa duchy zobaczyły się nawzajem bardzo wyraźnie, jego wyobraźnia oszalała i wyobrażał sobie, że jest 10-20 lat w trasie z tą dziewczyną i wszystkimi przyszłymi wydarzeniami, jakie mogli mieć razem i przywiązał się do tego, gdy w rzeczywistości był to tylko krótki moment, w którym mogli zobaczyć swoje duchy tak wyraźnie, że mogli zobaczyć piękno w środku.

Więc Saroo była w stanie pocieszyć go tego dnia, a ona nawet pozwoliła mu na chwilę leżeć na jej kolanach, podczas gdy ona głaskała jego włosy, co jest czymś, czego Amor nie robił bardzo często. Zawsze udawał, że jest człowiekiem o silnym głosie i energii podobnej do dzisiejszych dzieci, ale tego dnia pozwolił sobie na odrobinę więcej otwartości.

Jej mądrość i kanał, którym mogła przekazać serce, pomogły mu zrozumieć sens tego, co się wydarzyło, i otworzyć go na możliwość ponownego spotkania się i nawiązania więzi. Nie minęło wiele czasu, zanim Amor zaczął się całkowicie rozluźniać. Otworzył swoją metamorficzną skorupę i pozwolił, by światło przeszło całkowicie, a on położył się na jej kolanach, ciesząc się czasem, że razem nie musieli być nigdzie ani nic nie robić. I w pewnym momencie spojrzał na Saroo i w tym momencie zobaczyli ducha nawzajem i stało się magicznie, ponieważ po raz pierwszy zobaczył swojego kumpla z dzieciństwa – tego jego przyjaciela, z którym dorósł jako kolejny duch . I w tym momencie ci dwaj zakochali się w zupełnie inny sposób i starał się nie przywiązywać do niczego w tej sprawie. Martwił się, bo bał się, że może stracić najlepszego przyjaciela, może stracić połączenie, które miał z Saroo przez cały ten czas, ale tak się nie stało.

Ta dwójka cieszyła się tym razem i tą energią.  Oto, co dzieje się z bliskimi, kiedy można przejść przez wszystkie bzdury, wszystkie systemy wierzeń i wszystkie oczekiwania. Kiedy możesz przejść przez te wszystkie rzeczy i zobaczyć ducha osoby, kim naprawdę są w tym momencie, zakochujesz się. Amor podziękował Saroo, kiedy wyszedł do domu, ale zanim go puściła, spojrzała mu głęboko w oczy i powiedziała: “Gdybyś tylko mógł zobaczyć osobę, którą widzę w tobie Amorze, nigdy więcej nie zwątpiłbyś w siebie.”

I chociaż niewiele z tym zrobili, zbliżyli się nieco tego dnia i w pewnym sensie nawet w niewielkim dystansie ich związek był bliski strachu przed zbliżeniem się i zmianą związku, który zbudowali jako dzieci. Zbudowali całą swoją przyjaźń i związek, będąc przyjaciółmi – grając razem w lesie, czasem brudząc się i grając w błocie oraz rzeczy, które zwykle robią dzieci.

Nagle Amor zaczął inaczej postrzegać Saroo i odkąd udało jej się przezwyciężyć tę niesamowitą mądrość, pomogła mu uziemić jego energię na zupełnie inny sposób. Amor lubił, kiedy był w jej pobliżu.  Ich przyjaźń zmieniła się tego dnia. I chociaż nie przekształciło to w formalną relację w tym momencie, ich idee nawzajem się zmieniły i znacznie zbliżyły się do energii serca, którą obie podzielali.

Dopiero około tygodnia później Amor postanowił wrócić do koncertów rozgrywających się na otwartym polu, a on wziął swój ulubiony instrument, aby móc uczestniczyć, jeśli poczuje pociąg. Kiedy usłyszał muzykę tej nocy, Amor przeszedł proces tańca i pozwolił, by muzyka przepłynęła przez niego. Wkrótce zobaczył, jak ludzie wchodzą na scenę razem z zespołem. Zespół nie był tak skoncentrowany na wydawaniu doskonałego dźwięku tej nocy, byli zainteresowani harmonizacją i zabawą. Taka była tradycja w tamtych czasach Mu z tymi koncertami. Po pewnym czasie Amor zaczął odczuwać muzykę, z której sam mógłby czerpać rezonan s, iw tym momencie postanowił podnieść swój własny instrument i dodać do muzyki. Był nawet w stanie użyczać swoich wokali, jak również grać na swoim instrumencie smyczkowym. Wkrótce zorientował się, że dotarł do środka sceny. I z tego obszaru rozejrzał się, zastanawiając się, czy znowu zobaczy tę dziewczynę. Zastanawiał się, czy ona tam będzie i czy ktoś będzie ją otaczał, ale nie był do tego przywiązany.

Minęło dużo czasu, zanim zobaczył ją stojącą samotnie. Amor uśmiechnął się do niej, a ona się uśmiechnęła. W tym momencie Amor obejrzał się i zobaczył piękną uśmiechniętą twarz Saroo. Rozpromieniła się z dumy obserwując Amora, który stał na polanie grając na swoim instrumencie. Amor zapalił się w środku. Nigdy nie spojrzał w stronę tej dziewczyny. Nie mógł oderwać wzroku od Saroo i obaj wpatrywali się głęboko w dusze drugiego człowieka tej nocy. W tym momencie było magicznie. Muzyka Amora była niesamowicie wibrująca i przez pewien czas nawet przejął inicjatywę, a jego serce zaśpiewało przez jego instrument, gdy doświadczał miłości prosto z domu. Amor poszedł do domu i cieszył się spokojem tego wszystkiego. Wiedział, że jutro będzie z Saroo i nie  mógł się doczekać.

Kochani, to właśnie ma miejsce na planecie Ziemia. Dosłownie, gdy otworzysz oczy i zobaczysz ducha innego, grającego w tę grę i możesz w jakiś sposób zharmonizować się z nimi, odciskając je swoją miłością. Jest to bardzo magiczne i dosłownie prowadzi do twoich energii w zupełnie nowy sposób. Tego dnia wszystko było w Mu dobre.

Z największą czcią, cię pozdrawiam w ten sposób. Pomóżcie ponownie połączyć te piękne czasy i pomóżcie ponownie dołączyć do MU.

Espavo, drodzy. Jestem Strażnikiem Czasu.

_________________________ 

Równość Ducha

Pozdrowienia, moi drodzy. Jestem Em.

Dziś dołączyłem do was, aby wyjaśnić wam niektóre z wyzwań, które obecnie panują na waszej planecie. Ludzie walczą z pomysłami i postępem. Jako kolektyw decydujesz o krytycznie ważnych sprawach. Próbujesz znaleźć harmonię w miejscu, w którym znalazłeś wiele wyzwań, a wiele z nich jest dysharmonią. Wyjaśnijmy więc coś, co może pomóc ci zrozumieć nieco więcej o tym, co się dzieje. Wiele wyzwań, z jakimi obecnie borykacie się na waszej planecie, ma związek z ludzką wiarą w nierówność rasową. Stajesz się również bardzo świadomy nierówności seksualnych, dokonując poprawek w prawo i lewo. Merlia jest niezwykle dumna z tego, co się dzieje, podobnie jak my wszyscy. Wraz ze wzrostem kobiecości wybierasz nowe zasady gry w tę grę, co będzie tolerowane, a co nie. Jednak przejście jest dość trudne, ponieważ wiele osób musi dokonać gwałtownych zmian. Obrót w prawo i w lewo dzieje się bardzo szybko, ale ufaj, że jesteś gotowy na to. Obecnie pracujesz nad tym, ponieważ zbiorowość wzrosła. Kobieca energia rośnie teraz bardzo szybko, ponieważ ludzie są świadkami siły w stosunku do siły. Znalezienie harmonii zamiast siły jest kobiecym aspektem wszystkiego i jesteśmy niesamowicie dumni z tego, jak z tym pracujesz. Teraz wyjaśnijmy także, gdzie są niektóre z wyzwań, zwłaszcza tam, gdzie kryją się niektóre z ograniczających systemów wierzeń.

Kiedy ludzie patrzą na siebie, nie mogą nie osądzać się nawzajem w jakiś sposób. “Czy jestem tak dobry jak oni? Czy robię te same rzeczy w taki sam sposób, w jaki robią? Czy jestem na mojej drodze? “Kochani, osądzacie porównując się do innych. Ale to jest stary, trzeci wymiarowy sposób robienia rzeczy. Teraz, gdy jesteś wyraźnie w piątym wymiarze, nie będzie działać tak samo. Jednak te stare systemy wierzeń są tak powszechne na Ziemi, jak wierzenie, że jedna rasa istot różni się od innej rasy. Jest to trudne, ponieważ jeśli spojrzysz tylko na fizyczne atrybuty, każda osoba wydaje się inna. A może jedna osoba może robić rzeczy, których inna osoba nie może.

Czy jesteście równi jako ludzie? Nie, nie jesteś. W rzeczywistości można powiedzieć, że kobiety mogą robić pewne rzeczy, których mężczyźni nie mogą – poczekaj, aż mężczyźni spróbują rodzić dzieci, a zobaczysz, o co nam chodzi. Chociaż nie jesteście równi jako ludzie, jesteście równi duchom.

Nawet jeśli wcieliłeś się tutaj w tym jednym aspekcie i nauczysz się tych pewnych idei, nie oznacza to, że inny nie jest tak dobry, czy zły. Właśnie to zmaga się z ludzkością. Jakiś czas temu zacząłeś wprowadzać poważne zmiany na swojej planecie. Niewolnictwo jest nielegalne i ustanowione równe prawa, ale wciąż jest ono zakorzenione w wielu ludziach na tej planecie. Tak, jest różnica, ale jakoś zawsze myślisz, że jedna jest lepsza od drugiej. Prawie śmiejemy się z tego, moi drodzy, ponieważ tak naprawdę to osądzacie samych siebie. Pozwól nam wyjaśnić.

Systemy Wiary to Bzdury

Wielowymiarowość jest bardzo prosta. Białe światło pochodzi z lądowania na Ziemi na planecie niedoskonałości, a następnie dzieli się na różne kolory. Białe światło jest doskonałym światłem z Domu, które nie może istnieć na Ziemi, ponieważ nie może tu istnieć nic doskonałego. Kochani, żyjecie na planecie niedoskonałości.

Twoje białe światło uderza w ten kryształ w środku. Kryształ ten dzieli Twoje światło na te piękne promienie światła, które są nieznacznie niedoskonałe, w którym zyskujesz kolor i piękno. Tu pojawiają się czerwienie, żółcie i błękity, wszystkie doskonałe niedoskonałości światła. Masz około 11 z nich, a twój 12 wymiar to wyższe ja w centrum. Kryształ dzieli się na te piękne promienie, z których każdy łączy się z Domem poprzez wyższe ja. Jesteś także połączony z innymi istotami, z innymi tobą; to są inne części was poprzez wyższe ja. To staje się bardzo widoczne, dlatego na Ziemi zaczyna się odradzać wiara w nierówności rasowe.

Chociaż te wierzenia nie są wypowiadane na głos, drodzy, są one źródłem wielu działań, które są podejmowane na waszej planecie. Jeśli potrafisz to zrozumieć, odkryjesz, co kryje się za tym. Przekonasz się, że prawie wszyscy mają systemy wierzeń, rzeczy, których się nauczyli, które zostały uznane za dobre lub złe.

Zapamiętaj są to ludzkie nauki, a nie nauki Ducha. Żaden duch z domu nie wie, jak nienawidzić; nikt nie uczy się w domu, jak oceniać się nawzajem. Te rzeczy są tutaj nauczane jako ludzie w twoich bańkach biologii, w gęstości, którą nosisz, która oddziela cię od siebie. Nienawiść, separacja i nierówność są nauczane tylko na Ziemi i przez większość czasu są nauczane dzieci. Czasami są to pokoleniowe systemy wierzeń przekazywane z pokolenia na pokolenie. Dzieje się to w ten sam sposób, w jaki nadużywanie może być przekazywane z jednego do drugiego, w kółko.

Czas jest okrągły, więc wszystko w końcu się powtarza. Dobrą wiadomością jest to, że tylko jedna osoba w tej linii może to wszystko zmienić. Podobnie jak w przypadku osoby, której nadużycie zostało przekazane z pokolenia na pokolenie, wystarczy złamać ten schemat. Kiedy ktoś zmienia swój system wierzeń, uzdrowienie idzie na oś czasu do przodu i do tyłu. W efekcie leczysz swoich prześladowców, nawet  kilka pokoleń wstecz; uzdrawiasz swoje dzieci, nie wprowadzając tego w ich życie.

Widok wielowymiarowy

Wiele z tych systemów wierzeń utrzymuje ludzkość w trzecim wymiarze. Jest to interesujące, ponieważ przeniosłeś się wyraźnie do piątego wymiaru, wciąż próbując zastosować stare ograniczenia ograniczające wymiar trójwymiarowy.

To sprawia, że ​​wszystko nie miesza się w harmonii. Oto interesująca część. Mówimy o systemach wierzeń nierówności rasowej, myśląc, że jedna rasa jest w jakiś sposób lepsza od drugiej. Uważamy za fascynujące, że istnieją ludzie, którzy dosłownie czują, że wiara jest w nich zakorzeniona, prawie wiedząc, że jest prawdziwa w ich sercu. Ale dla nas to jest niemal humorystyczne, ponieważ tak właśnie się dzieje. Kiedy białe światło pochodzi z Domu i uderza w ten piękny kryształ, dzieli się na te promienie niedoskonałości. Tutaj jesteś jednym, a tam jesteś inny. I tutaj stworzyłeś system wierzeń, w którym podążasz za religią, ale tam podążasz za inną religią. Tutaj jesteś zupełnie inną rasą. Jeden z was może być rasistą; a w innym wymiarze ty jesteś tą rasą.

Teraz interesującą częścią jest to, że ci ludzie, którzy naprawdę tkwią w tych systemach wierzeń, takich jak nierówności rasowe, zazwyczaj mają wiele z tych różnych ras w swoich innych doświadczeniach wielowymiarowości.

To jest coś, z czym wszyscy zaczynają się zmagać. Ukryty rasizm jest obecnie powszechny na Ziemi. Podobnie, istnieją ukryte przekonania o tym, że są tylko dwie płci, a także nierówności seksualne. Te systemy wierzeń są gotowe na nowy wygląd i zbiorowe przewartościowanie. Ludzie zaczynają rozumieć, że istnieje więcej niż dwie płcie.

Zapamiętaj, ludzie są przede wszystkim duchem. Teraz, kiedy ludzie przenoszą się do jasnego ciała, a te stare BS (bzdury) po prostu nie pasują do piątego wymiaru.

Wiedz, że kiedy widzisz uprzedzenia danej osoby, zwykle dzieje się tak dlatego, że wiele z tych samych doświadczeń dzieje się we własnych wielowymiarowych jaźniach. Dobra wiadomość jest taka, że ​​z biegiem czasu te ściany między wymiarami zaczynają zanikać. Nawet teraz ludzie zaczynają odczuwać emocje poprzez ściany wymiarowe, szczególnie ci z was, którzy są empatyczni. Zaczynasz odczuwać emocje, które nie są twoje i możesz stracić nawet niektóre wspomnienia, które nie są naprawdę twoje.  Wiedz, że jesteś na pięknej ścieżce harmonii ducha. To duch wewnętrzny jest absolutnie równy w każdym z was; to jest idealna część ciebie. Jeśli zaczniecie postrzegać siebie jako ducha i odpowiednio postępować, wkroczycie w to jako kolejny krok ewolucyjny.

Poczekaj, aż zobaczysz, co nadchodzi

Powiedzieliśmy to wiele razy, drodzy, czekajcie, aż zobaczycie, co nadchodzi, bo to jest absolutnie magiczne. Wszyscy ludzie będą mieli możliwość życia bez wszystkich wyzwań, systemów wierzeń i bólu gęstego fizycznego ciała, kiedy będziecie mogli nosić więcej światła. Jeśli chcesz, możesz nawet udawać, że jesteś oddzielony od całości i doświadczasz harmonii. Tak, to by przypominało dni, których doświadczyłeś przez krótki czas, kiedy Lemuria była na tej planecie.

Wielu z was ponownie przyłącza się do prawd, którymi można się podzielić z innymi, aby pomóc im w ponownej ocenie własnych systemów przekonań. Drodzy, czasami, gdy jesteście w spokojnym miejscu spania lub budząc się rano, łączcie się z niektórymi innymi częściami waszego wyższego ja. Odważ się połączyć z innymi osobami, które mogą pomóc zrównoważyć doskonałość jako jedną. To pomoże wszystkim na planecie Ziemia. Podejmij kolejne kroki w kierunku tego, co nadchodzi i gdzie robisz te ruchy.

Jesteście wspaniałymi istotami, drodzy, każdy z was. Trzymasz światło w sposób, który nie możemy ci pokazać, dopóki nie powrócisz do Domu. Magia jest tuż przed tobą. Miłej podróży. Odważ się śmiać. Odważ się grać w udawanie człowieka i wiedz, że cokolwiek robisz w tym życiu, jest podejmowane w innych wymiarach. Niczego ci nie brakuje. Widzimy was jako doskonałe istoty. Ciesz się podróżą drogi; wiedz, że jesteś magiczny. Nie jesteśmy tutaj po to, aby was czegoś nauczyć, ale tylko po to, aby pomóc wam ponownie połączyć waszą wspaniałość i perfekcję, którą ukryliście przed sobą, aby zagrać w tę grę.

Z największym zaszczytem pozdrawiam was w ten sposób i patrzę, jak rośnie cała ludzkość. Zostawiamy Ci trzy proste przypomnienia. Traktujcie się wzajemnie z szacunkiem. Pielęgnujcie się nawzajem przy każdej okazji i grajcie dobrze w grę, moi drodzy.

Jestem Em. I kocham Cię.

Espavo.

Grupa

 

Słowo Espavo to wczesne lemurskie pozdrowienie: “Dziękuję za wzięcie władzy”

Połączenie Serca

Świąteczne pozdrowienia od wszystkich w Espavo. Steve i ja oraz wszyscy pracownicy mają wielkie nadzieje dla wszystkich na ten nowy rok 2018. Niech wszystkie twoje marzenia spełnią się w tym magicznym czasie.

Z miłością i światłem,

Barbara i Steve

Translation: Polish Lightworker

 

Copyright Notice:
Copyright 2000 – 2017
This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part. Please credit: www.Espavo.org
Thanks for helping to spread the Light!