Sekiz Kutsal Odaya Hoş Geldiniz

Burada, insanların yaratmak, iyileştirmek ve kendilerini geliştirmek için kullanabilecekleri kutsal odalar oluşturuyoruz. Bu odalar, Grubun “Kutsal Oda” adlı mesajından esinlenilerek oluşturulmuştur.

Talimatlar:

Bu Sekiz Kutsal Oda, en etkin kullanım için en uygun sırada yerleştirilmiştir. Siz istediğiniz gibi kullanabilirsiniz ama lütfen aşağıdaki tavsiyelerde bulunmamıza izin verin:

  1. Birinci odada yapmak istediğiniz yaratımı dikkatli bir şekilde ifade edin. Ne istediğinize dikkat edin çünkü o gerçekleşecektir. Bir sonraki gün odayı yeniden ziyaret edin ve tamam hissettirip hissettirmediğine bakın. Eğer tamam değilse, yaratımınızı başka bir şekilde ifade edin ve yeniden gönderin. Doğru hissettirene kadar bunu tekrarlayın, ancak günde bir kereden fazla göndermeyin. İfadenizin tamam olduğunu hissettiğiniz zaman, bir sonraki odaya geçin.
  2. Sekiz odanın hepsini tamamlayıncaya kadar her odada bu sırayı izleyin. Her odada, yaratımınızla ilgili söyleyecek bir şey bulun. Odanın konusu ve tavsiyeler sizin durumunuz için uygun gözükmüyorsa, basitçe odada bu durumu ifade eden bir mesaj gönderin ve bir sonraki gün odaya dönerek mesajı yeniden okuyun. Bir sonraki gün o odaya geri döndüğünüzde doğru hissettiriyorsa, o zaman bir sonraki odaya geçin. Lütfen yazarken başkaları için yazmadığınızı unutmayın. Bu sadece siz ve Evren arasındadır.
  3. Lütfen sağduyulu olun ve buradaki ana fikrin herkesin kendini iyileştirebilmesi için güvenli bir alan yaratmak olduğunu Hatırlayın. Bu bir tartışma ortamı değildir ve lütfen bu odalarda gönderilmiş olan hiçbir mesaja cevap GÖNDERMEYİN. Başka bir kişinin mesajına yorum yapmak veya ona yardım etmek istiyorsanız ve bu kişi e-posta adresini belirtmişse, lütfen o kişiyle doğrudan bağlantı kurun. Eğer sizinle temasa geçilmesini istemiyorsanız, mesajınızı gönderirken e-posta adresinizi yazmayın.
  4. Bu sistemde bir yazım düzetme aracı yoktur ama mesajınızı kendi yazı programınızda yazarak yazım denetlemesi yaptırabilir, sonra kopyalayıp ilgili kutuya yapıştırabilirsiniz. Çok üzgünüz ancak buradaki teknoloji, paragraf ayrımı yapmaya uygun değil. Paragraf ayrımları olmadan okumak zor olacağı için, mesajınızı makul bir uzunlukta tutmanızı tavsiye ederiz. Sistem HTML kodunu desteklememektedir. Lütfen buraya resim veya makro yerleştirmeye çalışmayın.
  5. Lütfen sahibinden izin almadan buraya telif hakkına tabi malzemeler koymayın.

6. Hayatınızı iyileştirecek mekanizmalar sekiz gün kadar kısa bir sürede harekete geçirilebilir, ancak bunun bir yarış olmadığını unutmayın. Sizden sadece bir noktayı aklınızda tutmanızı istiyoruz. Yolculuğun keyfini çıkarmak, hedefe ulaşmaktan daha önemlidir. Yolculuğun keyfini çıkarın!

1. Yaratım Odası

Dile Getirilmiş Niyetin Kutsal Odasına Hoş Geldiniz.

Her şey burada başlar:

Burası, gerçekte beş boyutlu olan bir alanı temsil etmektedir. Bu odadaki zaman aralığı, üçüncü boyuttaki zaman aralığına göre çok daha kısadır. Bu alanda düşünceler çok hızlı bir şekilde gerçekleşir.

  1. Yaratımınızı buraya yazarak onu harekete geçirin. Siz başka insanlar için yazmayacaksınız, bu sadece siz ve Evren arasındadır.
  2. Bir sonraki gün veya mümkün olan en kısa zamanda bu odaya dönerek niyetinizi gözden geçirin. Niyetin tamam olduğunu hissediyorsanız bir sonraki odaya geçin. Tamam değilse, tamam hissettirinceye kadar yeniden gönderin. Bir sonraki gün bir kez daha gözden geçirmek üzere odaya geri dönün.
  3. Bu odadayken, diğer kişilerin yaratımlarına da bakarak onlara koşulsuz sevgiyle birlikte enerji gönderin. Sizden burada harekete geçirilen tüm Yaratımları onurlandırmanızı rica ediyoruz. Niyetinizi gönderirken diğer kişilerden geri besleme almak veya onlarla temasa geçmek isterseniz, lütfen e-posta adresinizi de mesaja ekleyin, böylece diğer kişiler doğrudan size yanıt verebilirler. Lütfen buradaki gönderilere yanıt VERMEYİN. Burası bir tartışma ortamı değildir, dolayısıyla bu odada lütfen diğer kişilerin gönderileriyle ilgili yorum yapmayın.

Burada dikkat edilmesi gereken tek bir nokta vardır: İstemiş olduğunuz şeyi kabul etmeye hazır olun!

Yaratımınızı veya herhangi bir andaki gerçekliğinizi beğenmezseniz, lütfen bu odaya dönün ve yeniden seçim yapın.

Bir mucize bekleyin ve biz size bunu yaratmanız için yardım edeceğiz!

2. Korku Odası

Korku odasına hoş geldiniz. Grup korkunun yalnızca bilgi eksikliği olduğunu söyler. Öncelikle eksik olan bilgiyi tespit ederek korkuyu tespit edin. Nihai sonuç bilinmediği zaman, onun boşluğunu geçici bilgi bile doldurmuş olabilir.

Bu odada, sizi yaratımınızı gerçekleştirmekten alıkoyabilecek tüm korkuları belirleyin. Bir kez belirledikten sonra, eksik bilgileri yerine koyun.

Burada yaratımınızla ilgili muhtemel korkuları belirlerken olabildiğince acımasız olmanızı öneririz. Genellikle ‘başarı korkusu’ gibi bariz korkular görmezden gelinir.

Bu odada korkularınızı ifade ederek gönderin ve ertesi gün buraya geri dönün. Tamam hissettiriyorsa, bir sonraki odaya geçin.

3. Bağışlama Odası

Hata yapmak insana, bağışlamak Tanrı’ya özgüdür.

Grup, bağışlama eyleminin kendinize geleceğe yönelik bir armağan vermek olduğunu söyler. Kendi enerjinizi temizlediğiniz zaman geleceğin enerjisini belirler ve kendinize önceden verirsiniz, bağışlamanın özü budur (bağışlamanın İngilizce karşılığı olan “forgive” sözcüğü “for” ve “give” sözcüklerinin birleşiminden oluşur ve Türkçeye tam çevrildiğinde önceden vermek anlamına gelir).

Bir kırgınlığı sürdürmek, zehir içip karşıdaki kişinin ölmesini beklemek gibidir. Enerjisi tükenen tek kişi siz olursunuz.

Bu odada, sürdürdüğünüz kırgınlıkları veya bağışlamak için elinizdeki diğer fırsatları iyice gözden geçirmenizi istiyoruz. Bu başka birini bağışlamak olabileceği gibi kendinizi bağışlamak da olabilir. Doğrudan sizin yaratımınızla ilgili gibi gözükmese de, siz kendinizi son derece rahat hissederken bunlar enerjinizi çalabilir.

Buraya bağışlama cümlenizi yazın. Sonra da bu bağışlamayı dış dünyaya taşıyın ve uygulayabildiğiniz her şekilde uygulayın. Buraya döndüğünüzde tamam hissediyorsanız, bir sonraki odaya geçin. Burada gerektiği kadar kalın. Bu oda önemlidir.

4. Şifa Odası

Şifa Odasına hoş geldiniz.

Bu oda, insanların kendilerini iyileştirebilecek veya değiştirebilecek kadar rahat hissetmeleri için yaratılmıştır. Gruba göre şifa talep edilmelidir. Yeni enerjide kolaylaştırıcılığın 12 paradigması, Şifadan ve Yeni Dünya Gezegeninin yüksek titreşiminin içinde kolaylaştırmaktan söz eder.

Burada size fiziksel, duygusal ve ruhsal düzeylerde bir kişisel şifa deneyimi için fırsat sunuyoruz. Diğerlerinin size enerji göndermelerini veya sizin şifa sürecinizin bir parçası olmalarını isterseniz, bu talebi mesajınızın ilk bölümünde dile getirin. Diğer kişilerin sizinle ayrıca temasa geçmelerini istiyorsanız, mesaj kutusuna e-posta adresinizi de ekleyin. Diğer insanlarla temasa geçmeyi seçseniz bile lütfen kendi gücünüzü elinizde tutun. Kimse sizi iyileştiremez, sadece siz iyileştirebilirsiniz. Sevgi dolu kolaylaştırıcılar size sadece süreçte yardımcı olabilirler. Burada kendi iyileşme sürecinizi harekete geçirebilirsiniz. Her gün mucizeler olur. Neden şimdi bir tane yaratmıyorsunuz? Bu odada yazsanız da okusanız da, sizden bir an durup şifa isteyen diğer kişilerin gönderdiği en son mesajları okumanızı ve bunların üzerinde düşünmenizi istiyoruz. Özellikle enerji veya şifa istememişlerse, lütfen onların dileklerini onurlandırın, çünkü şifa öncelikle talep edilmelidir.

Beşinci boyutta daha çok insan şifa talep ettikçe, her gün daha fazla şifacı uyanmaktadır. Burası, şifacının kendisini şifalandırması için bir fırsattır. Üstat Şifacılar, uyanın!

5. Sorumluluk Odası

Gruba göre Kişisel Gücü dengeleyen şey Sorumluluktur.

Onlar bunun çok kolay olduğunu söylerler: Gücünüzü artırmak istiyorsanız, önce sorumluluk düzeyinizi yükseltin. Burası, kendi gerçekliğinizin tüm veçhelerinin sorumluluğunu üzerinize almak için bir fırsat sunmaktadır. Grup hepimizin hem kahramanı hem de kurbanı oynamış olduğumuzu söyler. Hepimiz çeşitli zamanlarda bütün rolleri oynadık.

Burada kurban yoktur. Şu anda bulunduğunuz yerle başlayın. Aşağıda yazacağınız bir mesajla sorumluluğu üstlenin ve gücünüzü elinize alın. Ertesi gün geri dönün ve tamam hissettirip hissettirmediğine bakın. Hissettiriyorsa devam edin. Hissettirmiyorsa, tamamlanana kadar her gün bu konunun üzerinde çalışın.

Burada kendi gerçek gücünüze adım atarsınız!

“Sorumluluk ~ Gücün Dengesi” adlı mesaj, Avusturya, Viyana’da 3 Mayıs 2001 tarihinde Birleşmiş Milletler’de canlı olarak verilmiştir. Grubun Akaşa Yayınlarından çıkan “Yuvaya Hoşgeldiniz ~ Yeni Dünya Gezegeni” başlıklı ikinci kitabında da bir bölüm olarak sunulmuştur.

6. Eylem Odası

Ne zaman yaratmalı, ne zaman izin vermeli? Grup, bu çizginin bizim gerçekliklerimizi ayıran çizgiyle aynı olduğunu söyler. Basitçe ifade etmek gerekirse, perdenin sizin tarafınızdaysa, sizindir. Yaratımınızı harekete geçirmek için yapmanız gereken bir şey varsa yapın. Görebileceğiniz gibi bu her zaman kolay değildir. Yaratım odasında süreci başlatıp da bu aşamaya gelemeyen ne kadar çok kişi olduğuna bakabilirsiniz. Bu odaya kadar gelebildiğiniz için kendinizi kutlayın. Sihir burada yatar.

Bir kez eylemi harekete geçirdikten sonra, yaratımın bir sonraki aşamaya geçmesini sağlamak için hala gerçekleştirilmesi gereken önemli bir eylem vardır. Bu, iman eylemidir. Eylemleriniz harekete geçtiği zaman, sonuçla olan bağları kesmek ve serbest bırakmak çok önemlidir.

Altıncı Kutsal Odada, bu yaratımı harekete geçirmek veya hayatınızı değiştirmek için gerçekleştirmeniz gereken özel eylemlerin bir listesini çıkarmanızı tavsiye ederiz. Bu eylemleri gerçekleştirmek için kendinize söz verin ama bir sonraki odaya geçmek için bunların tamamlanmasını beklemeyin. Burada listenin tamam olduğunu hissettiğinizde, bu eylemleri günlük hayatınızda gerçekleştirmeye başlayarak bir sonraki odaya geçin.

7. Mizah Odası

 Meleklerin uçmalarının tek nedeni, onların kendilerini çok hafife almalarıdır.

Gruba göre mizah, Meleklerin doğal bakış açısıdır. Yeni Dünya Gezegeninin İnsan Melekleri olmayı öğrenirken, kendi alanımıza giren her şeye mizahın penceresinden bakmayı öğreneceğiz. Onlar, herhangi bir durumda enerjiyi dengelemenin en kolay yolunun konuyla ilgili gülecek bir şey bulmak olduğunu söylerler.

“Plurk”, İngilizce Play (Oynamak) ve Work (Çalışmak) sözcüklerinin birleşimidir.

Bu odada sizden, yolculuğunuzun şu ana kadarki bölümüyle ilgili mizahi bir yön bulmanızı istiyoruz. Kahkahalar geldiğinde enerji dengelenir ve bir sonraki odaya geçmenin vakti gelmiştir.

8. Kabul Odası

Son Kutsal Odaya girmiş bulunuyorsunuz.

Zarafetle kabul sanatı bir davranış biçimidir. Birçok Işık İşçisi, enerjiyi vermekte ve harekete geçirmekte zorluk yaşamaz. Ancak enerji onlara yaratımlar şeklinde geri döndüğü zaman, birçoğu bunları nasıl kabul edeceğini bilemez. Kabul etmekte ustalaşmak, sonradan öğrenilen bir niteliktir.

Burada sizden her türlü formdaki tüm yaratımlarınızı zarafetle kabul etmek için yazılı bir taahhütte bulunmanızı istiyoruz. Sonra da sihrin gerçekleşmesini izleyin.

Her şey söylenip yapıldıktan sonra yaşamınızda bir sonuç gördüğünüzde, lütfen bu odaya geri dönün ve bunu da bildirin.

Beşinci boyuttaki sekiz kutsal yaratım odası sürecini tamamlamış bulunuyorsunuz.

Yuvaya Hoşgeldiniz!