Grup arada sırada Asıl Ruh Ailesinden söz eder. Bunu açıklamak için sizi Dünya gezegeninde ilk bedenlendiğimiz zamana götüreceğim. Oyun, birbirimizin gözlerinden Tanrı’yı görüp göremeyeceğimizi test etmek için başlatılmıştı. Bu Oyun için belirlediğimiz yalnızca tek bir kural vardı: “Her Konuda Özgür Seçim”.

Oyunu ilk oynamaya başlayıp da Özgür Seçim Oyun Alanına geldiğimizde, en yakın aile üyelerimizden Oyunda bize katılmalarını istedik. Oyunu, sadece bizim tarafımızdan kullanılacak bir puan sistemi olarak Karmayı kullanacak şekilde tasarladık. Zamanlar boyunca ruh grupları olarak birlikte bedenlenmemizi gerektiren şey de Karma idi. Karmayı çalıştırabilmek için aynı aile grubuyla aşağı yukarı aynı zaman ve yerlere geri döndük.

Zaman dönemleri içerisinde herkes, içinde bulunduğu grupta karmasını çalıştırdı ve temizledi. Ondan sonra başka bir aileye katılarak bu sefer onlarla karmik bağlar oluşturdu. “Gruba” göre bu sistem, Evrensel enerjinin harmanlama esasına dayanan doğal akışını temel alır. Birçok yaşamlar boyunca, ayrılmaz birer parçası olduğumuz farklı ruh ailelerini deneyimledik.

Oyunun bildiğimiz safhasının sonuna gelmiş bulunuyoruz. Şu anda, Yeni Dünya Gezegeninde oynanacak yeni oyunun senaryosunu yazıyoruz. Zaman, Yeni Enerjiyle ve tam olarak kendi gerçek gücümüzle ilerleme zamanıdır. Grup “İkinci Güçlenme Dalgasını”, insanlığın bir lideri izleme paradigmasından yeni kendi kendini izleme paradigmasına geçişi olarak açıklar.

Gezegenimizdeki birçok insan, bu yeni enerji ve güçle ilgili zorluk yaşıyor. Çeşitli ulusların liderlerinin, küresel saldırganlık yoluyla eski yöntemleri geri getirmek ve zorbalıkla diğer ulusları hâkimiyetlerine almak için gösterdikleri çabalara çok defa tanık olduk. Korku veya saldırganlığa yer bırakmaksızın, gerçek mirasımız olan gücümüzü elimize almayı ve sorumlulukla kullanmayı öğrenmekte birbirimize yardımcı olabiliriz.

Bu gücü taşımayı ve Yeni Enerjiye adım atmayı öğrenirken, herkesin kendi gelişimini desteklemek için yapabileceği şeyler vardır. Bunların ilki ve en güçlüsü, asıl ruh ailenizle yeniden bağlantıya geçmektir. Bunlar, siz hatırlamasanız bile sizin gerçekte kim olduğunuzu hatırlayan varlıklardır. Bunlar, ilk kez tanıştığınız halde kim olduklarını bildiğiniz insanlardır. Bunlar şu anda tuhaf bir şekilde sizin hayatınıza girmekte olan insanlardır. Onlarla ruhsal bir toplantıda da karşılaşabilirsiniz, hırdavatçı dükkânında da ama görür görmez onları tanıyacaksınız.

Bu insanların birçoğu hayatınıza girecek ve kendi kendinize bakışınızda büyük bir fark yaratacak. Bu kontratların doğası gereği, bu insanların çoğu bağlantı kurmak için yaşamlarınıza kısa bir süreliğine girecek ve sonra yollarına devam edecek. Ancak buradaki tek kural özgür seçim olduğu için, bunu değiştirerek uzun süreli ilişkiler kurmak da mümkündür. Yine de çoğunlukla bu insanlar ruhunuza dokunacak ve sonra yollarına devam edecekler.

Onlarla nasıl bağlantıya geçebilirsiniz? Benzer titreşimde insanlarla birlikte olacağınız yerler bulun. Seminerler, web siteleri ve diğer buluşma yerleri olabilir. Sizi buradan, Espavo web sitesinden başlamaya davet ediyoruz, bu site bu amaçla oluşturulmuştur. Ayrıca bir araya gelmek için başka yerler de bulun ve bunları paylaşın. Bir meditasyon grubu veya dini bir grup bulun. Eğer bulamıyorsanız bir tane kendiniz başlatın. Asıl ruh ailenizin sizi bulması için hayatınızda yer açın, niyetinizi ortaya koyun ve sihrin gerçekleşmesini izleyin.

Oyunun keyfini çıkarın!

Büyük kucaklamalar ve nazik dürtüşler

Steve Rother