Ruhsal gelişme için güçlendirici olumlamalar

Biz İnanıyoruz

Biz inanıyoruz ki bizler, insan bedenleri içerisinde oyun oynayan ve gerçekte kim olduklarını ve neden burada olduklarını hatırlamakta güçlük çeken ruhlarız.

Biz inanıyoruz ki ruhlar olarak hepimiz birbirimize bağlıyız ama birbirimizden ayrıymışız gibi davranıyoruz, oysa hepimiz birbirimizin bir parçasıyız. Bu ayrıymış gibi davranma oyunu, Dünya üzerindeki yaşamın doğasını oluşturur ve insan olmanın en zor taraflarından biridir.

Biz, evrende büyük bir güç olarak insan ruhunun yaratma gücüne inanıyoruz. Şu anda insanlık kendi evriminde ileriye doğru büyük adımlar atarken, sizin insan formunda bir yaratıcı olarak gerçek gücünüzü elinize almanız, her zamankinden daha önemlidir.

Biz inanıyoruz ki şu anda tüm sonsuzlukta eşi benzeri görülmemiş, hızlı bir evrim sürecinin içindeyiz. Bu evrim, insanların içinde bulunduğu koşullarda çok büyük değişikliklere yol açmakta, hepimizi emsalsiz bir şekilde güçlenmiş insanlar haline getirmektedir.

Biz inanıyoruz ki bizler dünyadan yükselmek için değil, daha yüksek bir titreşim formunda dünya üzerinde kalmak için evrimleşiyoruz.

Biz inanıyoruz ki Sevgi, bizim ruh olan parçamızın en yüksek ifadesidir ve biz sevgiyi herhangi bir şekilde ifade ettiğimiz zaman, kendi ruhumuza güç vermiş oluruz.

Biz inanıyoruz ki Sevgi Ağı, tüm boyutsal düzeylerde kalpleri birleştiren insan yapısı bir ağdır. Bu Sevgi Ağı, birbirimizle olan kalp bağlantısını güçlendirerek birbirimizle iletişim kurmamızı sağlar.

Şimdi sizi Sevgi Ağına bağlanmaya davet ediyoruz.

Biz inanıyoruz ki gücü dengeleyen şey sorumluluktur. Yeni enerjide herhangi bir alanda sorumluluğunuzu arttırmanın yollarını bulmak, sizin o alandaki yaratım gücünüzü yükseltir. İlk önceliğimiz, kendi mutluluğumuzdan sorumlu olmak olmalıdır.

Biz inanıyoruz ki Evren’e en büyük katkıyı, günlük yaşamımızda tutku ve sevince sahip olduğumuz zaman yaparız. Kendimizi, tutkumuzu aramaya ve diğer insanlara da tutkularını deneyimlemelerinde yardım etmeye adıyoruz.

Biz, İnsan Meleklerin evrimimizdeki bir sonraki adım olduğuna inanıyor ve o altın fırsatlara sahip olduğumuz zaman, kendi tanrısallığımızla başka bir hayata dokunacağımıza söz veriyoruz.

Biz inanıyoruz

Biz Sihre inanıyoruz

Biz Sizin içinizdeki Sihre inanıyoruz

Grup