Welcome Home!

See oli 1997. aasta mais kui tundsin tugevat survet Grupilt, et luua koht Valgustöötajatele kogunemiseks siin internetis. See pidi olema koht, kus kõik saavad koguneda ja kogeda iseenda väe kasvamist. See pidi olema inimeste abistamiseks, et nad leiaksid ühenduse iseenda sisemise väega. Võttis aega mitmeid kuid, et see teostuks ja 1997. aasta oktoobris, üheskoos paljude inimeste abiga, panime üles esimese espavo.org kodulehe.

Grupp andis mitmeid juhiseid selleks projektiks. Juhised olid kõik selleks, et luua inimestele koht, kuhu kokku tulla meenutamiseks, kes nad on ja missugused enda võimed nad on unustanud inimeseksolemise mängu tulemusel. Nad ütlesid, et see koht peab kajastama Valgustöötajate elusid planeedil ning et töö selle lehega siin on pidevas arenguprotsessis. Väga tähtis on harjuda ja tunda ennast mugavalt pidevate muutustega.

Üks asi, mida nad ütlesid mulle, oli see, et kusagil esilehel peaksid sisalduma sõnad „Teine Laine“. Nad palusid mul seda teha mitte pealetükkivalt, vaid panna need sõnad lihtsalt üles, sellisel viisil, et nad jõuavad teadvusse. See silt ei olnud mõeldud inimestele lugemiseks ja küsimuste esitamiseks, vaid lihtsalt et oleks võimalik imada endasse nende sõnade energiat.

Alguses ma ei saanud aru nende sõnade tähendusest, aga teadsin, et oluline on neid seemneid külvata. Nüüd ma mõistan, et tegemist on inimeste teadlikkuse lainega ja on toimumas üleminek esimeselt lainelt st õppimiselt õpetajate eeskujude kaudu, teisele lainele ehk kogemuslikule iseenda tunnustamisele. Lühidalt öelduna tähendab see inimkonna edasiliikumist mängust „Järgi Liidrit“ mängu „Järgi Iseennast“. Selle esialgse juhtnööri tulemusel leiad sõnad Teine Laine kodulehel kusagil vaateväljas ja mõnikord peidetuna igal raamatukaanel ja trükitud materjalil.

Täielikult jõustatud inimesele koha loomine meie ühiskonnas on see, millega Grupp tegeleb ja see veebilehekülg siin on näide sellest. Grupp ütleb, et internet on paradigma maailma tuleviku kogukondadele, sest see tasakaalustab loomulikult, ilma kontrollita ning tänu sellele on internet täiuslik koht, kus saab luua maksimaalse enesejõustamise ruumi. Alates „Päeva Mõttest“ logo all, mis muutub igal päeval kui lehele sisened kuni igakuise Valgustöötaja OTSEÜLEKANDENI Valgusvihk, pakume sulle siinset versiooni Taevast Maa peal.

Grupp kirjeldab kogu protsessi, mida me teeme siin, kui täpselt kavandatud mängu paljude rekvisiitide ja maskeeringutega. Kirjutise esimesel leheküljel on elu kirjeldus Maal, pealkirjastatud kui Suurejooneline Peituse ja Otsimise Mäng. Selles peatükis nad kirjeldavad mängu eesmärki, ärkamist, et meenutada, kes sa oled ja ärgata oma kaasloomise väele. Järgmine samm selles mängus on kasutada oma väge, et luua kodu siinpool loori. Just sellele eesmärgile, luua Taevas Maa peal, ongi pühendatud see veebilehekülg siin. Grupp ütleb, et lihtsaim viis taas-mäletada oma väge, on taas-ühenduda oma originaalse vaimse perekonnaga. See on protsess, mis on lahti rullumas üle kogu planeedi. Nad selgitavad, et kui vaatame nende inimeste silmadesse, siis suudame selgelt mõista, kes me tegelikult oleme. See taas-ühendumise protsess on asi, mida me toetame kõikides oma kirjutistes ja seminarides, mida teeme. See veebilehekülg on koht, kuhu tulla ja taas-ühenduda oma vaimse perekonnaga. See on koht, kus jagada oma mõtteid, lootusi ja unistusi. See on koht, kus meenutada, kes sa tõeliselt oled ja kasutada seda väge, et luua oma versioon Kodust siinpool loori.

Kiire vahemärkus, et rääkida teile neist nuppudest, mis on lehekülje allosas. Need on kontrollkeskuseks ja need paiknevad mitmetel espavo.org lehtedel. Need ei vii teid päris kõikidele lehtedele, kuid nendega tuttavaks saades aitavad need teil navigeerida sellel leheküljel. Need nupud muutuvad sageli nii sisu kui ilmumise järjekorra osas. Kui on midagi uut leheküljel, siis on see sageli pandud kõige ülemise nupu positsioonile. Siin on palju informatsiooni ja me loodame, et naudite seda aega, mida te siin veedate. Lightworkeri meeskond on väga uhke, et siin oled. See on meie versioon Taevast siin Maa peal.

See koht on toetatud vabatahtlike püüdluste poolt. Juhul kui sulle meeldiks näidata oma toetust, saad vaadata siit viise kuidas abistada selle unistuse realiseerimisel. Me loome erinevust üks süda korraga.

Selles ruumis jagame kirjutisi Grupilt. Informatsioon Grupilt, et elada kõrgemas vibratsioonis, on kättesaadav Valguse Majakates – Meenutustes Kodunt. Siinne informatsioon on sulle isiklikult mõistmiseks ja on antud, et aidata sul mäletada omaenda loomisväge. Me palume, et võtaksid vastu selle, mis paneb sinu südamekeeled helisema ja jätaksid ülejäänud osa kõrvale. See ruum siin on koht tingimusteta armastuseks. Koht, kus väljendada oma versiooni Taevast Maa peal ja koht, kus vaadata meile silma ja mäletada, kes sa tegelikult oled.

Eelolevatel kuudel kavatseme pakkuda palju võimalusi inimestele, et nad leiaksid endi väe. Me tervitame sind olema selle pere liikmeks mistahes viisil sa seda soovid. Olgu Valgus alati sinuga. Tere tulemast Koju.

Suured Kallistused ja õrnad müksud

Steve & Barbara Rother
______________________

Iga kuu viimasel laupäeval Steve ja Barbara esitavad Virtual Light Broadcasti, andes igakuise sõnumi Grupilt.