Ласкаво просимо додому!

В травні 1997 року, я отримав сильний поштовх від Групи до створення простору для робітників Світла, для зустрічі тут, в Інтернеті. Це повинно було бути місце, де всі мали б змогу збиратися та досліджувати свої власні погляди. Місце, де людям допомогли б торкнутися до власної сили. Декілька місяців пішло на те, щоб привести все в рух, і в жовтні 1997 року, за допомогою декількох людей, ми запустили першу версію сайту espavo.org.

Група дала декілька напрямків для цього проекту. Всі напрямки пов’язані зі створенням простору для сумісних зустрічей, які допомагають людям згадати, хто вони є; згадати про сили, про які вони забули, граючись в людей. Вони запропонували зробити це відображення життя Робітників Світла на планеті, і що це буде роботою в постійному вдосконаленні. Дуже важливо було комфортно пристосуватися до змін. Вони сказали мені ще дещо: щоб десь, на першій сторінці були присутні слова «Друга Хвиля». Вони просили мене зробити це ненав’язливо, просто виокремити ці слова з основного потоку свідомості. Цей вираз був не для того, щоб люди читали його та слухали про нього, а для того, щоб вони просто відчували енергію цих двох слів.

С початку я не зрозумів сенсу цих двох слів, але знав, що це було важливо, щоб посіяти зерна. Тепер я бачу, що дійсно ця хвиля людської свідомості, переходячи з першої хвилі навчання на прикладі вчителів до другої хвилі розширення своїх можливостей. Якщо коротко, це перехід людства від гри «Йти за лідерами» до гри «Йти за самим собою». Як результат цієї завчасної інструкції, ви знайдете ці два слова: Друга Хвиля поза напрямком та, іноді, приховані на обкладинці кожної книги і в надрукованих матеріалах.

Створення простору для повноцінного розширення людських можливостей – і є сенс дій Групи, і цей сайт є прикладом цього. Група каже, що Інтернет – це парадигма для комунікацій світу в майбутньому, тому що це збалансовує природу без контролю і як результат, це ідеальне місце для створення простору без компромісного розширення можливостей. Від «Думки Дня» під Логотипом, який весь час змінюється, коли ви потрапляєте на сторінку, до щомісячногоLightworkerLIVELightcast, ми пропонуємо вам ці версію Рая на Землі.

Група описує цей процес, який ми творимо тут, як складну гру з різноманітними бутафоріями та перевдягненнями. Перша сторінка книги – це опис життя на Землі, з назвою «Велика гра у Схованки». В цьому посланні вони описують тих, хто грає в гру як заблукаючих та згадуючи хто вони є, згадуючи про свої енергії співтворчості. Наступний крок у грі – це використання цих сил для створення Дому по цю сторону завіси. Саме цій меті створення Рая на Землі присвячений цей сайт.

Група каже, що найпростіший шлях, щоб пригадати свої сили – це воз’єднання зі своєю духовною родиною. Це процес, який розвертається на всій планеті. Вони кажуть, що коли ми дивимося в очі цих людей, ми можемо абсолютно все ясно побачити, хто ми є насправді. Цей процес воз’єднання – те, що ми підтримаємо у всіх посланнях та на всіх семінарах, які ми проводимо. Цей сайт – це місце для спільного перебування і воз’єднання зі своєю духовною родиною. Це місце для того, щоб ви могли ділитися своїми думками, надіями, мріями. Цемісце для того, щоб ви могли згадати, хто ви є насправді і використовували цю силу, щоб створити свою версію Дому на своїй стороні завіси.

Цей простір підтримується добровільними зусиллями. Якщо ви бажаєте підтримати нас, тут ви знайдете способи, завдяки яким ви зможете стати частиною створення мрії. Ми змінюємо одне серце за один раз. У цьому просторі ми пропонуємо послання Групи. Інформація від Групи для життя в більш високих вібраціях пропонується на россуд вашої проникності та призвана допомогти вам згадати ваші власні сили творення. Ми просимо вас взяти те, що зачіпає струни вашого серця і без осудження залишити все інше. Цей простір пропонується як місце безумовної любові. Місце для вираження вашої власної версії Небес на Землі, і місце, де ви можете поглянути нам в очі та згадати, хто ви є насправді.

В подальші місяці ми збираємося запропонувати багато місць, де люди зможуть знайти своє власне наділення силою. Ми запрошуємо вас стати частиною цієї родини будь-яким способом, який ви оберете. Нехай Світло завжди буде з вами. Ласкаво просимо Додому!

Нехай Світло завжди буде з вами. Ласкаво просимо Додому.

Міцні обійми та ніжні підштовхування.

Стів та Барбара Ротер.
______________________

В останню суботу кожного місяця Стів та Барбара будуть проводити Віртуальну Трансляцію Світла, передаючи щомісячні послання Групи.