— Хто такі група? —

Дозвольте представити вам групу

Коли я вперше почав приймати послання від групи, я не сприймав це як ченелінг – настільки природнім здавався цей процес. Було схоже, ніби вони звертаються до мене моїм власним голосом, крім того я точно знав, що зі мною розмовляють кілька сутностей. З їхньої перспективи, ченелінг – цілком природній процес і зовсім не містичний. Це мистецтво слухати, а коли вчишся слухати – інформація починає приходити дуже ясно. Це дуже заземлена форма ченелінгу.

Одного дня я запитав у них, хто вони такі. Вони з любов’ю засміялися і відповіли на моє запитання три рази:
1. Це не твоя справа.
2. Це не твоя справа і
3. Це не твоя справа.

Першою моєю реакцією був страх. Я подумав, що сутності, які не бажають представлятися, мабуть, не є світлими. Та все ж, ті послання були такими чудесними, що мені не хотілося припиняти їх приймати. Я й надалі чув цей чудовий сміх, і зрештою запитав, чому б їм не відповісти мені. І тоді вони запропонували мені ось це: “Ми б хотіли, аби ти почав розпізнавати послання, які в собі несуть любов, серед простих повідомлень. Так ти розвиватимеш свою власну силу через розпізнавання, замість визначання цінності інформації за її “етикеткою”. Розпізнавання – це найбільше вираження Бога у тобі, оскільки так ти чітко використовуєш свою силу, щоб керувати своїм власним світом. Ми пропонуємо тобі такий інструмент: якщо інформація відгукується у твоєму серці, тоді прийми її як свою. Якщо ж ні, тоді залиш її без осуду – значить, вона призначається комусь іншому”. Розпізнавання є тим інструментом, яким вони просять нас користуватися в усіх сферах нашого життя: починаючи від того, кого ми впускаємо у свої поля, і закінчуючи тим, що ми дивимось по телевізору. Для них це настільки є важливим, що вони передали цей урок через свою анонімність. За кілька місяців вони нарешті дозволили мені називати їх просто “групою”.

Вони пропонують інформацію, з якою ми можемо самостійно вступити у свою силу, а також техніки для пробудження цих сил, які насправді вже у нас є. Вони тут, щоб допомогти тим, хто зробив вибір рухатися вперед у своїй радості та творити свою версію Раю прямо тут на Землі. Вони люблять сміятися і я даю їм постійно таку можливість!

Довгий час група небагато розповідала про своє походження, лише сказала, що їх дев’ятеро і вони вважають мене одним з них. Кожен з них має своє завдання та сферу знань, моя ж робота – перекладати їхні послання для людських сердець. У грудні 1999 року вони розповіли нам трохи більше про себе. Цю інформацію можна знайти у посланні “Сім’я Михаїла”. Щомісячні послання групи доступні у розділі “Маяки Світла: нагадування з Дому”. Ви можете підписатися на e-mail-розсилку цих послань.

Ми з гордістю пропонуємо вам цю інформацію для вашого власного вступу у свою силу та розпізнавання.

Стів Ротер