Листопад 2018

Перезапуск

Вітання з Дому,

Я Елра зі служби ритмів. Я прийшов, аби приєднатися до вас сьогодні та взяти вас у мандрівку, у якій я трохи розповім про те, що чекає на вас впродовж наступних кількох місяців на планеті Земля. Перші чотири місяці 2019 року будуть колосально насиченими для усього людства, тому що у вас буде можливість прокласти загальний напрямок руху на наступні 20 років. Тепер, чи означає це, що після того як ви заново встановите свій курс, ви вже не зможете нічого змінювати? Дорогі, звичайно ви можете змінювати все у будь-який час. Ви можете зрушувати велику кількість енергії, адже ви на планеті свободи вибору. Проте, час від часу відкриваються певні нагоди та енергетичні часові рамки, що несуть у собі найбільші можливості для тих змін, які ви завжди прагнули здійснити. Тепер я розповім вам про події з перспективи ширшого аспекту усього цього. Ви усі, певно, дивуєтеся, що відбувається у цьому світі, а особливо – що сталося з вашою політикою та урядами.

Багато з цих енергій прямо зараз проходять велике зрушення, як ніби хтось висмикнув з-під вас килим і все полетіло шкереберть. Ну що ж, це необхідно для здійснення ваших наступних кроків. Пам’ятайте, дорогі, мова не про те, щоб виправляти усе. Йдеться про опанування майстерності в усьому, з чим ви маєте справу. Перед вами вже значно більше усього, ніж можна втримати, жонглюючи цим одночасно. Але ви справляєтеся краще, ніж думаєте. Ви тут, щоб здійснити зміни, і одна величезна зміна вам вже вдалася. Дорогі, перші чотири місяці 2019-го будуть вирішальними для більшості з вас, і зміни торкнуться багатьох ваших особистих питань.

Об’їзні шляхи 2019 року (бічні дороги)

Перед кимось з вас двері відкриватимуться, а перед іншими – трохи будуть зачинені. Здебільшого, ви матимете можливість зробити крок у абсолютно нову реальність – цілковито новий спосіб мислення у новій енергії. Ця реальність прийдеться вам до душі значно сильніше і буде у більшій гармонії з вами. Тепер, дорогі, ви все ж тут у завершальні часи, коли на вашій планеті імовірно відбуватиметься багато викликів. Проте, не завжди це означає, що вам необхідно бути прямо в їхньому епіцентрі. Є місця, де ви можете бути, можливості, які ви можете для себе обрати, і межі, які ви можете встановити: це я беру у свій світ, а це ні. Усе це не просто можливе, а й дуже визначальне, особливо прямо зараз. Саме тому ми б хотіли, аби ви поміркували: якою буде ваша роль, коли ви вступатимете у 2019-ий.

Яким буде це відчуття для вас: входити у нову реальність повністю пробудженими, володіючи усіма своїми творчими здібностями? Ну що ж, це досить цікавий процес. Хіба це будуть усі ті речі, які ви створили зі своєї нудьги? Ми так не думаємо. Настав час поглянути вперед і почати бачити ширшу картину. Тому що зараз впродовж усього періоду до кінця квітня 2019 року двері відкриються – і буде закладено імпульс на наступні 20 років. Це чудовий час проявити свою творчість і запустити цю мрію у дію.

Багато з вас запитує: “Чи я справді вже роблю те, задля чого прийшов сюди?”. Ну що ж, впродовж найближчих місяців у вас буде можливість внести кілька коректив, щоб налаштуватися на цей період на початку 2019 року. Для багатьох людей буде вирішально важливо спрямувати свою енергію на те, що чекає попереду. Ви переживаєте багато змін, але пам’ятайте: ви можете змінити свій шлях у будь-який час. Це дуже просто. Частиною чого ви хочете бути? Як саме ви хочете допомагати? Де ви хочете бути через 15 років? Cаме це докладеться до спільних зусиль. І це так вражаюче. Дехто з вас стурбований, що вода буде підніматися. Ми скажемо вам наступне: певні події справді будуть відбуватися на планеті Земля; деякі з них є очікуваними, а деякі — ні. Зміни ставатимуть інтенсивнішими. Тому ми просимо вас подумати над тим, де саме ви хочете бути, коли ці зміни посилюватимуться.

Насправді ви прийшли сюди з унікальною частинкою пазлу. Так, у певний момент вас прикличуть до служіння. Ви можете знати це, а можете і не знати. Період з цього моменту і до кінця перших чотирьох місяців 2019 року — ідеальний час, щоб переорієнтуватися (змінити свою позицію, націлитися на щось нове). Це може бути переїзд у нову місцевість, або ж ви можете розпочати ту справу, якою хотіли займатися. Можливо, ви почнете писати книгу, про яку вже довгий час мріяли. Настав час переорієнтуватися на наступний етап гри. Так, дехто з вас захоче переїхати в гори задля своєї безпеки. А хтось зрештою обере для себе перебування прямо у центрі усіх змін, оскільки їхні частинки пазлу найкраще підходять саме туди. Багато з вас захочуть бути на своєму місці у потрібний час, тому що у вас є контракти, які почнуть розгортатися. У вас може бути нагода допомогти комусь, і ви можете навіть свідомо про це не знати. Але, можливо, та людина відіграла якусь критичну роль у вашому теперішньому житті або у попередніх життях. Ви зможете надати багатьом людям можливість звернутися до вас по допомогу. Цим ви можете завершити якусь важливу справу, навіть не здогадуючись про це. З часом, коли це з’являтиметься перед вами, у вас будуть можливості прояснити і очистити багато речей в обох напрямках, як вперед, так і назад.

Спіральний Час

Зараз ви знаходитеся у спіральному часі, який дещо відрізняється від того, до чого ви звикли. Потрібно ще трохи часу, поки люди повністю зрозуміють усю концепцію. Дорогі, прямо зараз ви можете бачити значно ширше своє минуле, так само як і майбутнє. Але більша частина колективності дивиться у минуле, тому що вони ще не навчилися дивитися у майбутнє. Тепер ми покажемо вам і це також. Ви навчитеся працювати з таким баченням швидко, оскільки це буде доступно вже скоро для усього людства. Перейшовши у спіральний час, ви вже могли помітити певні зміни. Спершу ви відчуєте їх зовнішніми гранями свідомості, а з часом і ваша внутрішня сутнісна вібрація стане співзвучною з ними.

Якщо впродовж наступних кількох місяців ви відчуєте, що вам потрібно переїхати у певне місце, ми просимо вас почати це робити. Саме час здійснити ці рухи, вловити свою реальність і почати її застосовувати. Лише нещодавно Хранитель відповідав на запитання щодо депресії на вашій планеті і розповідав, які є інструменти, щоб з нею справитися. Один з прикладів, які він навів, – прибрати у своєму гаражі. Ми сподіваємося, що він почув свої слова! Усе, що необхідно зробити, – це підхопити свою реальність, визначити, що саме вас буде оточувати і підтримувати того, ким ви є насправді. Впродовж цього періода це буде дуже важливо. Ці найближчі кілька місяців минуть особливо швидко і будуть дуже вирішальними. Дехто з вас дізнається, що володіє даром, про який і не здогадувався.

Наступна “і”-хвиля вже на шляху

Дехто з вас має особливі контракти для виконання. Вони стосуються тих способів, у які ви можете працювати з іншими людьми. Але я кажу вам, дорогі, ви дуже магічні! Наразі ідеальний час для пробудження багатьох з вас. Багато з членів Сім’ї “і” зараз ще діти. І саме тому, що так багато з них зараз є немовлятами, ви і не відчуваєте усієї їхньої підтримки. Повірте, вони вже тут, і не важливо, маєте ви дітей чи ні, ви обов’язково відчуєте цей зв’язок. Ви відчуєте цей зсув фундаментальної підтримки. Замість того, щоб боротися та сперечатися, підтримувати ту сторону чи протилежну, ви можете почати об’єднуватися як люди, які просто прикидалися розділеними.

Здатність бачити своє життя у контрасті

З вашої позиції вам дуже складно бачити інших людей: як ніби ви бачите лише один бік людини за один раз. Це природнє розтягування полярності третього виміру. Якщо ви починаєте відтягувати щось назад, люди хапаються за це і кажуть: “Ні, мені зараз не це потрібно” або “Замість цього мені потрібно ось це, я так живу”. Так, у вас відбуваються деякі дуже цікаві речі. Ви позичили гроші своїм політичним системам і тепер вони майже взяли над вами контроль. Ми вже скоро побачимо, чи вдасться вам повернути собі назад свою владу і зробити так, щоб ваш голос почули. Ми також кажемо вам, що це частина тих змін, які зараз відбуваються повсюди. Не почувайтеся пригніченими, якщо вам щось не вдасться здійснити, – просто довіртеся тому, що ваш голос буде почуто іншим способом.

Почуваєтеся загубленими?

Не почувайтеся збентеженими, коли не бачите точно, куди вам йти. Усе вже починає зрушуватися, і ви це побачите впродовж наступних місяців. На якусь мить завіса підніметься. І тоді ви зможете впіймати той відблиск, куди вам рухатися далі, і ви пригадаєте, що саме мали на увазі, коли приходили сюди, тому що усі ви прийшли з дуже особливою метою.

І хоч енергія рухається на вашому шляху, іноді ви маєте контракт, за яким маєте попрацювати з цією енергією, змінити її і перемістити, щоб заякорити десь в іншому місці. Тож, стежте за цими можливостями, які наближаються. Ми так пишаємося вами. Ви прийшли саме у потрібний час. Вам просто потрібно вловити, що саме ви зараз робите, потім попросити про наступний елемент і пройти через це. Ви — майстри гральної дошки, дорогі, і ви прокидаєтеся зі сну.

Для нас найбільша честь вітати вас у такий спосіб. Ми просимо вас ставитися один до одного з повагою, звісно, піклуватися один про одного за кожної можливості. Можете також трохи погратися з ритмами. Це буде весело! Насолоджуйтеся мандрівкою і грайте злагоджено разом.

Я Елра зі служби ритмів.

Еспаво

Група

_________________________

— Підключаючи серце — 

Від Барбари Ротер

Час для подяки

Тут у нашій частині світу ми зараз готуємося до свята Дня Подяки. У цей час ми збираємося разом із друзями та сім’єю і святкуємо наше благословення за прекрасними частуваннями і з задоволенням висловлюємо свою вдячність. У нашій родині є традиція збиратися разом за обіднім столом. Перед початком обіду ми беремося усі за руки і по черзі говоримо, за що ми вдячні. Часто я дражню усіх, що наш бенкет вже давно охолоне, поки ми почнемо їсти, адже ми маємо так багато усього, щоб бути вдячними. Завдяки такій традиції ми можемо виразити, як сильно цінуємо один одного і усі блага, які ми маємо.

Дуже важливо впродовж року знаходити час для подяки. Замість того, щоб фокусуватися на негативних ситуаціях, які довкола, святкуйте усе хороше у нашому світі. Ми зі Стівом нещодавно дивилися новини про руйнування внаслідок пожеж у Каліфорнії. Наші серця сумували за усіма тими втратами, які переживають так багато людей. Ми поглянули один на одного і сказали, як сильно вдячні, що маємо наш красивий дім і нашу родину. Фокусуючись на позитивному, ми відкриваємо простір для творення більшої радості, яка може стати нашою, якщо ми приймемо це творіння. А негативність притягне ще більше негативу. Я знаю, ми не можемо постійно жити у світі суцільного щастя. Ми проходимо через виклики з надією та люблячою підтримкою інших людей. І хоч здається, що складні часи поглинають наше життя, вони зрештою минають. Щасливі часи повернуться, якщо ми живемо у потоці життєвого підйому. Важливо не проектувати у майбутнє думки про можливі розчарування. Людська природа схильна уявляти найгірший сценарій. Натомість — приймайте життя крок за кроком, будучи впевненими, що ви святкуватимете усе хороше і вчитиметеся з труднощів. Я звільняю себе від думок, які обмежують моє життя. Я уважно обираю свої позитивні думки, а негативні відпускаю зі своєї свідомості. Я крокую вперед з духовною впевненістю, з ясним наміром на своє найкраще життя.

Мама мого чоловіка, яку я дуже люблю, багато років назад сказала мені наступні слова: “Ми усі знаємо, живемо, любимо та сміємося”. Ті слова справили на мене велике враження, коли я, будучи ще такою молодою, тільки починала дізнаватися, хто я. Тоді я знала, що ці слова пронесу крізь своє щоденне життя. Життя може бути просто чарівним, коли ми дозволяємо йому бути таким. Те, що відбувається у нашому житті, формує з нас ту людину, якою ми обираємо бути.

Ми усі переживаємо різні проблеми. Вони — це життєві уроки нашого буття. Але також є стільки всього, за що ми можемо бути вдячними, якщо тільки знайдемо час подякувати. Розумійте труднощі інших. Це дозволяє нам не фокусуватися на своїх власних проблемах. Якщо бути добрим, мати піднесений настрій та допомагати іншим, це може принести користь усім нам.

Я дякую цьому дню та усім майбутнім, на які я благословенна.

З любов’ю та світлом,

Барбара

Переклад українською: Юлія Олійник

Довідка про авторське право:

© Espavo, www.espavo.org, 2000-2018

Ця інформація призначена для розповсюдження і може вільно розповсюджуватися повністю або частково.

Будь-ласка, посилайтеся на: http://www.espavo.org.

Дякуємо, що допомагаєте розповсюджувати Світло!