Witamy  – Osiem świętych pokoi

Tutaj tworzymy święte pokoje, aby ludzie mogli tworzyć, leczyć i doskonalić się. Pokoje te inspirowane są channeling z grupy “The Sacred Room”.

Instrukcje:

Te osiem świętych pokoi zostały ustawione w celu najbardziej efektywnego wykorzystania. Użyj ich w dowolny sposób lub pozwól nam zasugerować następujące rzeczy.

1. Opisz uważnie to co chcesz stworzyć/otrzymać w pierwszym pokoju. Uważaj o co pytasz. . . otrzymasz to. Następnie powróć do pokoju następnego dnia i sprawdź, czy jest kompletny. Jeśli nie jest kompletny, przeredaguj to co chcesz i opublikuj ponownie. Rób to tyle czasu, ile potrzebujesz, publikując nie więcej niż raz dziennie. Kiedy czujesz, że wszystko jest w porządku (czujesz wewnątrz  to co chcesz nadchodzi), przejdź do następnego pokoju.

2. Wykonuj to polecenie w każdym pokoju, aż ukończysz wszystkie osiem. W każdym pokoju znajdź coś do powiedzenia o swoim stworzeniu/kreacji. Jeśli temat pokoju i sugestie nie wydają się dotyczyć twojej sytuacji, po prostu umieść to w pokoju i wróć następnego dnia i przeczytaj to ponownie. Jeśli czujesz następnego dnia po powrocie ze jest spełnione/zakończone, przejdź do następnego pokoju. Zrozum że nie piszesz dla innych. To jest między tobą a wszechświatem.

3. Użyj zdrowego rozsądku i pamiętaj , że ​​pomysł polega na stworzeniu bezpiecznej przestrzeni dla wszystkich, aby się wyleczyć. To nie jest dyskusja i prosimy NIE zamieszczać odpowiedzi na żadne posty w tych pokojach. Jeśli chcesz skomentować lub pomóc drugiemu i podali swój adres e-mail, skontaktuj się z nim bezpośrednio. Jeśli nie chcesz kontaktu, nie podawaj swojego adresu e-mail podczas wysyłania.

4. Nie ma tutaj sprawdzania pisowni (gramatyka itd), ale można pisać w edytorze tekstu, a następnie wycinać i wklejać w polu. Przepraszamy, ale technologia nie pozwala nam wstawiać akapitów. Najlepiej zachować rozsądną długość swojego wpisu, ponieważ trudno go przeczytać bez akapitów. Kod HTML nie jest rozpoznawany. Proszę nie umieszczać tutaj obrazków ani programming script.

5. Proszę nie dodawać materiałów chronionych prawami autorskimi do tej przestrzeni bez zgody autora.

6. Poprawa twojego życia może zostać uruchomiona w ciągu zaledwie ośmiu dni, jednak nie jest to wyścig. Prosimy tylko o przypomnienie sobie jednego punktu. Cieszenie się podróżą jest to ważniejsze niż dotarcie do celu. Miłej podróży!

1. Pokój tworzenia/kreacji

Witaj w Świętym Pokoju Mówionego Zamiaru.

Wszystko zaczyna się tutaj:

Jest to reprezentacja prawdziwej piątej przestrzeni wymiarowej. W tym pomieszczeniu opóźnienie czasowe jest znacznie mniejsze niż opóźnienie w trzecim wymiarze. W tej przestrzeni myśli bardzo szybko zmieniają się w rzeczywistość.

1. Zacznij od ruszenia kreacji w ruch, podając je na piśmie tutaj. Nie piszesz dla innych, to jest między tobą a wszechświatem.

2. Wróć tutaj następnego jeśli to możliwe, aby przejrzeć swoje oświadczenie. Jeśli czujesz się kompletny, przejdź do następnego pokoju. Jeśli nie jest kompletny, opublikuj go ponownie, aż stanie się prawdą. Wróć następnego dnia, aby ponownie go przejrzeć.

3. Będąc tutaj, spójrz na kreacje innych i wysyłaj im energię –  bezwarunkową miłość . Prosimy o uszanowanie wszystkich Kreacji w tym miejscu. Jeśli chcesz przesłać opinię lub kontakt od innych osób podczas publikowania, podaj swój adres e-mail, aby inni mogli odpowiedzieć bezpośrednio. Proszę NIE odpowiadać na posty tutaj. To nie jest sala dyskusyjna, dlatego prosimy o powstrzymywanie się od komentowania innych postów w tej przestrzeni.

Tutaj jest tylko jedna uwaga: bądź gotowy, by zaakceptować to, o co prosisz!
Jeśli w dowolnym momencie nie podoba ci się twoje tworzenie/kreacja lub twoja rzeczywistość, wróć tutaj i wybierz ponownie

Spodziewaj się cudu, a my pomożemy Ci go stworzyć!

2. Pokój strachu

Witaj w pokoju Strachu. Grupa twierdzi, że Fear to po prostu brak informacji. Najpierw rozpoznaj strach, identyfikując brakujące informacje. Próżnia może być nawet wypełniona tymczasowymi informacjami, gdy ostateczny wynik nie jest znany.

W tej przestrzeni identyfikuj wszelkie lęki, które mogą przeszkodzić ci w realizacji twojego tworzenia. Po zidentyfikowaniu uzupełnij brakujące informacje.

Sugerujemy, abyście byli tu bezwzględni, identyfikując możliwe lęki związane z waszymi dziełami/kreacjami. Często jest to oczywiste ale pomijane jak na przykład “strach przed sukcesem”.

Opublikuj swoje obawy tutaj i wróć następnego dnia. Jeśli wszystko jest w porządku, przejdź do następnego pokoju.

3. Pokój przebaczenia

Popełnianie błędu jest ludzkie … przebaczenie jest boskie.

Grupa twierdzi, że aktem przebaczenia jest akt dawania sobie prezentu w przyszłości. Ustawiasz energię przyszłości, kiedy oczyszczasz swoją energię, a więc słowo “for-give”.

Trzymanie się urazy jest jak przyjmowanie trucizny i oczekiwanie na śmierć drugiej osoby. Jesteś tym, który jest pozbawiony energii.

W tej przestrzeni prosimy cię, abyś uważnie przyjrzał się jakimkolwiek “urazom”  które trzymasz w stosunku do siebie i do innych.  Może to być kwestia wybaczenia innym lub tobie. Nawet jeśli wydaje się, że nie są bezpośrednio związane z twoją kreacją, mogą kraść twoją energię.

Tutaj napisz swoje oświadczenie o przebaczeniu. Następnie przenieś uwolnienie do zewnętrznego świata  – wybacz sobie i innym. Kiedy wrócisz tutaj, jeśli wszystko się ułoży, przejdź do następnego pokoju. Nie śpiesz się tutaj. To jest ważne.

4. Pokój leczenia

Witamy w pokoju uzdrawiającym.

Jest to święta przestrzeń stworzona, aby inni czuli się wystarczająco wygodnie, aby leczyć się lub zmieniać siebie. Grupa mówi że o uzdrowienia trzeba poprosić aby zadziałoło. 12 paradygmatów dawania nowej energii mówi o Uzdrawianiu i udostępnianiu wyższych wibracji Nowej Planety Ziemia.

Tutaj oferujemy szansę na osobiste uzdrowienie na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym. Jeśli chcesz, aby inni wysyłali ci energię lub byli częścią twojego uzdrowienia, odpowiedz na tę prośbę w pierwszej części swojego pisma. Umieść swój adres e-mail w polu wiadomości, jeśli chcesz skontaktować się z innymi. Jeśli wybierzesz kontakt, przytrzymaj swoją moc. Nikt nie może cię uzdrowić, tylko ty możesz to zrobić. Miłośni facylitatorzy mogą pomóc w tym procesie. Tutaj możesz uruchomić swoje własne uzdrawianie. Cuda zdarzają się każdego dnia. Dlaczego nie stworzyć jednego tutaj teraz? Bez względu na to, czy piszesz, czy czytasz tutaj, prosimy o poświęcenie chwili czasu na przeczytanie i zastanowienie się nad najnowszymi wpisami innych osób proszących o uzdrowienie. Jeśli nie proszą o energię lub uzdrowienie, prosimy o uszanowanie ich życzeń, ponieważ należy poprosić o uzdrowienie.

Każdego dnia budzi się więcej uzdrowicieli, ponieważ więcej osób prosi o uzdrowienie w piątym wymiarze. Uzdrowiciele Mistrzowie przebudzają się!

5. Pokój odpowiedzialności

Równowaga Sił Osobistych to Odpowiedzialność według Grupy.

Mówią, że to proste: jeśli chcesz zwiększyć swoją moc, zwiększ swój poziom odpowiedzialności. Oto okazja, aby wziąć pełną odpowiedzialność za każdy aspekt swojej rzeczywistości. Grupa mówi, że wszyscy graliśmy w bohatera i ofiarę. Graliśmy wszystkie role w tym samym czasie lub innym.

Tu nie ma ofiar. Zacznij gdzie jesteś dzisiaj. Weź odpowiedzialność w poniższym oświadczeniu i weź swoją moc. Wróć następnego dnia, aby sprawdzić, czy jesteś kompletny. Jeśli tak, to przejdź dalej. Jeśli nie, pracuj nad tym codziennie, aż do zakończenia.

Tutaj wkraczasz w swoją prawdziwą moc!

Kanał “Odpowiedzialność ~ równowaga do potęgi” był kanałem na żywo zaprezentowanym w Organizacji Narodów Zjednoczonych w Wiedniu, Austria, 3 maja 2001. Jest to rozdział w drugiej książce z Grupy: “Witaj w domu ~ Nowa planeta Ziemia.” Publikacje Lightworker.

6. Pokój działania

Kiedy tworzyć i kiedy nie? Grupa sugeruje, że linia jest tą samą linią, która oddziela naszą rzeczywistość. Mówiąc prościej, jeśli jest po twojej stronie zasłony, to jest twoja. Jeśli jest coś do zrobienia, aby uruchomić twoje tworzenie, zrób to. To nie zawsze jest łatwe, jak widać. Wystarczy spojrzeć na liczbę osób, które rozpoczęły pracę w pokoju kreacji, które nie dotarły tak daleko. Pogratuluj sobie, że jesteś w tym pokoju. Tutaj leży magia.

Po uruchomieniu akcji istnieje jeszcze jedno ważne działanie, które uwalnia tworzenie do następnego etapu. Działanie wiary. Kiedy twoje działania są w ruchu, ważne jest, aby uwolnić przywiązanie do wyniku i odejść.

W tym szóstym Sacred Room sugerujemy, aby wymienić konkretne działania, które podejmiesz, aby uruchomić to tworzenie i zmienić swoje życie. Podejmij zobowiązanie do wykonania działań, ale nie czekaj, aż wszystko będzie stworzone 100%, aby przejść do następnego pokoju. Kiedy lista tutaj jest kompletna  przejdź  do następnego pokoju, aby wdrożyć  akcje w swoim codziennym życiu.

7. Pokój Humoru

Humor jest naturalną perspektywą aniołów według Grupy. Ucząc się, jak zostać Ludzkimi Aniołami Nowej Planety Ziemi, nauczymy się patrzeć na wszystko, co wchodzi na nasze pole z perspektywą humoru. Sugerują, że najłatwiejszym sposobem zrównoważenia energii w każdej sytuacji jest znalezienie sposobu, by się z tego śmiać.

Plurk (Play and Work) to połączenie gry i pracy.

W tej przestrzeni prosimy Cię o znalezienie humoru w podróży do tego momentu. Kiedy nadchodzi śmiech, energia jest zrównoważona i nadszedł czas, aby przejść do następnego pokoju.

8. Pokój przyjęcia

Właśnie wszedłeś do ostatniego Sacred Room.

Sztuka wdzięcznej akceptacji jest podstawą. Większość Lightworkers bez trudu daje i wprawia energię w ruch. Kiedy energia powraca do nich w postaci ich kreacji, wielu po prostu nie wie, jak je przyjąć. Dostawanie dobra jest wyuczonym atrybutem.

Tutaj prosimy o pisemne zobowiązanie do wdzięcznego przyjęcia wszystkich dzieł w dowolnej formie. Obserwuj, jak dzieje się magia.

Po tym wszystkim, gdy zobaczysz rezultat w swoim życiu, wróć tutaj do tego pokoju, aby opublikować to również.

Właśnie zakończyłeś cały proces ośmiu świętych pomieszczeń stworzenia w piątym wymiarze.

Witaj w domu