יוני 2019

גלים של גרביטציה

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית:  ניצה תפארת

מאת הקבוצה

משואות האור    

יוני 2019        הוגש בשידור חי ביום 25.5.19

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. העריכה נעשתה בהשגחת הקבוצה ובאישורה. אני מקווה שתיהנו מהם. סטיב רות’ר.

ברכות, יקירים.

אנו מצטרפים אליכם ביום מיוחד זה. האם אתם יודעים מי אתם? אנו מתבוננים ממרחק מכיוון שכמעט קשה להתקרב אל היופי. אתם מבינים, אתם משחקים משחק המשתנה מדי יום. הנשמות שלכם, הרוח, מתחילות להיראות. טוב, כבר פרק זמן שאנחנו אומרים שדבר זה הולך לקרות, והנה זה מתרחש. הגוף הפיזי מאבד דחיסות והרוח נעשית מוארת יותר. אתם נמצאים בשלבים מוקדמים מאוד של המעבר אך הבה ונאמר זאת: “ברוכים הבאים הביתה!”

גלים של גרביטציה – מעוררים רגשיים

ברצוננו לספר לכם על חלק מהתהליכים המתרחשים על פני הפלנטה, שיש להם השפעה משמעותית על האנושיים בדרכים שונות. אתם נושאים יותר אור, אז הבה נתחיל עם גלים של גרביטציה. כעת ישנם שני גלים של גרביטציה המגיעים,כל יום אחד. החלק הבלתי רגיל של גלים אלה הוא שהם באים מחלקים שונים של היקום.זו הסיבה לכך שאתם מקבלים לאחרונה כמות אדירה של קרינה קוסמית, שכן טעינה יצאה לדרך.

ישנם דברים אחרים שברצוננו להפנות את תשומת לבכם אליהם ולעזור לכם להבינם. לאחרונה טכנולוגיות אפשרו למדענים שלכם למדוד גלים של גרביטציה. אלה הם שינויים וגלים ממשיים של זמן-מרחב. מה שהפיזיקאים שלכם אינם מודעים לו היא ההשפעה הרגשית שיש לגלים אלה על האנושיים. ב- 2015 נלקחה מדידה שהיתה מדהימה עבור העוסקים בנושא של פיזיקה ואסטרונומיה. זו היתה נתינת תוקף לתחזית שנעשתה על ידי אלברט איינשטיין. בדומה לכל גל, יש לגלים אלה גלים משניים. כאשר ספינה שטה במים היא לא רק יוצרת שובל על פני המים, אלא גם גלים הרמוניים רבים שבאים אחריו. לגלים אלה יש השפעה על הרגשות האנושיים, במיוחד על רגשות החוזרים על עצמם. ההשפעה הכוללת של הגל של  2015 ושל הגלים המשניים היתה  דחיפה של חלק מהאנשים אל הקצה.

תקווה חדשה

לאחרונה קרה משהו מאוד מעניין לכדור הארץ. לא רק שנכנס עוד גל של גרביטציה, אלא שתוך יום הגיע גל נוסף. גלים חופפים אלה שמקורם מכיוונים שונים, יוצרים אנרגיה מנטרלת, וזה דבר קסום שכן הוא מביא עמו אפשרות לשינוי.

הבה נסביר מה מתרחש כאשר מגיע גל של גרביטציה. מאחר ואנו מדברים על גרביטציה, ניתן לחשוב שכאשר גל של גרביטציה מגיע, כל אחד ירגישלפרק זמן מעט קל יותר. אך זה לא מה שקורה. מה שאנו מדברים עליו זה דחיסה והרחבה של זמן-מרחב.

האסטרופיזיקאים ערים לכך שלכל הפלנטות יש שדות של גרביטציה, אשר מושכים ומשנים את המסלול של פלנטות אחרות הסובבות אותן. זמן-מרחב נדחס למעשה במהלך הגל הראשון שהגיע בסוף 2015 והמשיך עד סוף 2016. השאריות של גל זה נכנסו לבחירות של ארה”ב והיתה להן השפעה גלובאלית אשר נמצאת עמכם גם היום. היא מגבירה ונמצאת בבסיס תסכול ומתח. לאחר מכן מגיע גל של פחד והפרדה, שעדיין קיים.

עתה היו לכם שני גלים נפרדים שנפגשו תוך יומיים. זה דבר קסום! למרות שהאנשים לא חשו בהם, הגלים נמדדו, והשפעתם היתה משמעותית. כאשר נמצאים בגל כזה, זמן-מרחב משתנים. אם השינוי היה מהיר, הייתם מבחינים בכך ונכנסים לפאניקה. אבל מאחר והשינוי היה עדין ובצורה שגרתית, לרוב האנשים אין שמץ של מושג שזה התרחש עד שיסתכלו לאחור ויתבוננו במשהו שהתרחש. הבינו שגלים אלה לא נ