Witaj w domu!

To było w maju 1997 r., Że dostałem silne wsparcie od Grupy, aby stworzyć miejsce dla Lightworkers, które zbiera się tutaj w Internecie. Miało to być miejsce, w którym wszyscy mogliby zebrać i doświadczyć swojej własnej inicjacji. Chodzi o pomoc ludziom w nawiązaniu kontaktu z ich własną inicjacją. Uruchomienie jej zajęło kilka miesięcy i w październiku 97, z pomocą kilku innych, stworzyliśmy pierwsze wcielenie espavo.org.

Grupa przedstawiła kilka wytycznych dla tego projektu. Wytyczne dotyczyły stworzenia miejsca, w którym ludzie mogliby się zjednoczyć, by powtórzyć członkostwo w tym, kim byli, i moce, o których zapomnieli w wyniku gry w człowieka. Powiedzieli, że odzwierciedlają życie Lightworkers na planecie i że będzie to dzieło ciągłej ewolucji. Poruszanie się ze zmianami byłoby bardzo ważne. Jedną z rzeczy, które mi powiedzieli było to, że gdzieś na pierwszej stronie zawierało słowa “Druga fala”. Poprosili mnie, abym nie przeszkadzał, ale po prostu odłożyłem słowa od drogi głównego przepływu świadomości. Ta etykieta nie była przeznaczona dla ludzi do czytania i zadawania pytań, ale po prostu do wchłonięcia energii tych dwóch słów.

Początkowo nie rozumiałem znaczenia tych słów, ale wiedziałem, że ważne jest zasadzenie nasion. Teraz widzę, że w rzeczywistości jest to fala ludzkiej świadomości, przechodząca z pierwszej fali uczenia się przez przykład przez nauczycieli, w drugą falę empirycznej samo-umacniania. Krótko mówiąc, to ludzkość przechodzi z gry “podążaj za przywódcą” do gry “Podążaj za tobą”. W wyniku tej wczesnej instrukcji znajdziesz słowa “druga fala” na uboczu, a czasami ukryte na każdej okładce książki i materiałach drukowanych.

Tworzenie przestrzeni dla w pełni uprawnionego człowieka w naszym społeczeństwie jest tym, o co w Grupie chodzi, a ta strona internetowa jest tego przykładem. Grupa twierdzi, że Internet jest paradygmatem dla przyszłych społeczności świata, ponieważ balansuje naturalnie bez kontroli, w wyniku czego jest to idealne miejsce do stworzenia tej przestrzeni ostatecznego wzmocnienia. Od “Myśli dnia” pod logo, które zmienia się za każdym razem, gdy wchodzisz na stronę, do miesięcznika Lightworker LIVE Lightcast, oferujemy ci tę wersję Nieba na Ziemi.

Grupa opisuje cały proces, który tutaj robimy, jako rozbudowaną grę z wieloma rekwizytami i przebraniami. Pierwsza strona książki to opis życia na Ziemi zatytułowany Wielka gra w chowanego i pościgu. W tym piśmie opisują obiekt gry jako przebudzenie, aby ponownie dołączyć do tego, kim jesteście i do waszej mocy współtworzenia. Następnym krokiem w grze jest wykorzystanie tych mocy do stworzenia domu po tej stronie zasłony. Celem tego stworzenia Nieba na Ziemi jest poświęcenie tej strony internetowej. Grupa twierdzi, że najprostszym sposobem na ponowne członkostwo w twojej mocy jest ponowne połączenie się z członkami twojej pierwotnej duchowej rodziny. Jest to proces, który rozwija się na całej planecie. Mówią, że kiedy patrzymy w oczy tych ludzi, możemy wyraźnie zobaczyć, kim naprawdę jesteśmy. Ten proces ponownego połączenia jest czymś, co wspieramy we wszystkich naszych pismach i seminariach. Ta strona internetowa to miejsce, w którym można się połączyć i połączyć z duchową rodziną. To miejsce, w którym możesz dzielić się swoimi myślami, nadziejami i marzeniami. To miejsce, w którym możesz ponownie dołączyć do tego, kim naprawdę jesteś, i użyć tej mocy, by stworzyć swoją wersję Domu po tej stronie zasłony.

Krótka notka informująca o przyciskach, które biegną obok tej strony. Są to centrum kontrolne i znajdują się na wielu stronach serwisu espavo.org. Nie prowadzą one do każdej strony, ale zapoznanie się z nimi pomoże Ci poruszać się po tej stronie. Te przyciski zmieniają się często w treści i kolejności pojawiania się. Jeśli na stronie pojawi się coś nowego, często zostanie przeniesiony do górnej pozycji przycisku. Jest tu dużo informacji i mamy nadzieję, że spędzisz tu dużo czasu. Pracownicy Lightworker są bardzo dumni, że cię tu mają. To jest nasza wersja Nieba tutaj na Ziemi.

Ta przestrzeń jest wspierana przez wysiłki wolontariuszy. Jeśli chcesz pokazać swoje wsparcie, możesz zobaczyć, w jaki sposób możesz stać się częścią budowy snu. Zmieniamy jedno serce na raz.

W tej przestrzeni oferujemy pisma Grupy. Informacje od grupy o życiu w wyższych wibracjach oferowane są w Beacons of Light ~ Reminders from Home. Ta informacja jest oferowana dla twojego własnego indywidualnego rozeznania i ma na celu pomóc ci ponownie przyłączyć się do twoich własnych mocy tworzenia. Prosimy was, abyście wzięli to, co pociąga za wasze własne serce i zostawili resztę. Ta przestrzeń jest oferowana jako miejsce bezwarunkowej miłości. Miejsce do wyrażania własnych wersji Nieba na Ziemi i miejsce, w którym można spojrzeć w nasze oczy i przypomnieć sobie, kim naprawdę jesteś.

W nadchodzących miesiącach zamierzamy zaoferować ludziom wiele miejsc, w których można znaleźć własną moc. Zapraszamy Cię do bycia częścią tej rodziny w dowolny sposób. Niech Światło zawsze będzie przy tobie. Witaj w domu. 

Duże uściski.

Steve & Barbara Rother

______________________

The last Saturday of each month, Steve and Barbara present the Virtual Light Broadcast, giving the monthly message from the group.