תקשור 3

~ טרילוגיה ~

האחרים של רטט ה- “E

הוגש באו”מ ב- 23 מרס, 2001,

ניו – יורק, ארה”ב

 

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

UN_big_channel_3

side_3

במהלך מרס, 2001, ברברה ואנוכי העברנו סידרה של שלושה סמינארים שונים בחוף המזרחי של ארה”ב. ב- 10 וה- 11 של מרס הגשנו את ‘האיחוד הרוחני מחדש’ של עובדי האור בסירקוז, ניו יורק. בשבוע שלאחריו, ב- 17 וה- 18 הגשנו את עט נוצת הזכרון בבולטימור, מרילנד. ב- 23 למרס הצגנו באו”מ. בפעם הראשונה שיבצה הקבוצה את אותו מסר בתוך שלושה סיפורים שונים. הם אמרו לי שזה היה חשוב מאוד ואל לי לדאוג ביחס למידע שחוזר על עצמו.

התקשור הראשון היה בסירקוז. כאן הם זרקו את הפצצה של מידע זה בסיפור על אמור. הסיפור של אמור עוסק ביחס שגדל בימי מו ואטלנטיס. זה יהיה פרק בסיפור של אמור שבקרוב יצא לשוק. בתקשור זה אמרו הקבוצה שהסיבה שהם מספרים זאת עתה היתה שרק שלושה ימים קודם לכן, שיבטו את האדם הראשון על פני כדור הארץ. ביום שלאחר אותו סמינר קבלתי מייל ממישל אנטרה קורדון

[Michele Anatra Cordone] בו היא העבירה קישורים לכתבה שיצאה יום אחד לאחר שהקבוצה העבירה את המידע. קבוצה של מדענים איטלקיים פרסמה במסיבת עיתונאים שהם הולכים לשבט את האדם הראשון. אליבא דה הקבוצה – הם עשו זאת כבר.

הגירסא השנייה של אותו מסר ניתנה בבולטימור, מרילנד, בו הם סיפרו את הסיפור על “היום בו הזמן עמד מלכת.” מה שתקראו להלן הינו המסר השלישי שהוגש ל- הוועדה העוסקת בארגון שעות הפנאי של עובדי האגודה להתקדמות רוחנית בניו יורק.

ברכות מהבית, יקירים.

רבים מכם שמרו לעצמם מקום באירוע זה לפני זמן רב. והנה אתם יושבים בכיסאות שהמתינו לכם במשך זמן מה. אה, וכמה מיוחד זמן זה. עשיתם בחכמה שבאתם לכאן. באמת. באמצעות הבחירות שלכם חוללתם הבדל לא רק במציאות האישית שלכם על פני כדור הארץ, אלא על פני היקום כולו. ישנם רבים הנמצאים בחדר זה עתה, ורבים נוספים מסתננים פנימה בכל רגע, משום שכל העיניים נשואות אליכם. כל העיניים מתבוננות בכל צעד. אה, וכמה שזמן זה נפלא.

בדיוק כאשר התחלתם לחוש נוח, המשחק השתנה. נספר לכם ששינויים רבים צפויים בחודשים הבאים. אנא הבינו את אשר אנו עומדים לגלות לכם. אף אחד אינו יכול