נובמבר 2017

הנוסעים בזמן

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
וכל חודש משוכתב ומועלה לאתר(באנגלית).

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מאת הקבוצה

משואות האור

נובמבר 2017הוגש בשידור חי ביום 28.10.2017

 

לחגוג את התעוררות הנשיות

ברכות יקירים, אני מרליה.

אני שמחה מאוד להצטרף אליכם היום, לראות את משחקכם על פני הפלנטה משתנה בכל רגע. עבורנו, לראותכם מכאן, זה מראה יפהמאוד. הקסם החל וברצוני לספר לכם עוד ביחס לדברים שכדאי לשים אליהם לב על פני כדור הארץ. מה שאנו רואים מהצד הזה של הצעיף מרגש מאוד. כן, התעוררות האנרגיה הנשית מעוררת אצלכם מהומה רבה. אתם חווים גם התאמות רבות היות והאנושיים חיים בעולם שאין בו יותר סודות, וכאשר סטטוס הוויברציה עולה, הם יכולים לראות דברים מנקודת מבט גבוהה יותר. דבר זה קורה עתה וימשיך להתרחש עוד פרק זמן. האמת שזה נפלא, אך גם מעט מפחיד. האנרגיה הנשית מתעוררת עתה, והיא באה לידי ביטוי מדי יום בכותרות ובאירועים ההולכים ועולים למודעות שלכם. במשך זמן לא קצר יש חוסר איזון קיצוני בין הנקבי/זכרי ואנו מתחילים לראות שבמהירות רבה דבר זה מתחיל לתקן את עצמו.

מודעות חדשה

רבים מכך הינן כותרות וסיפורים נפלאים אשר צריך היה לספר ולחלוק כבר לפני זמן רב, אך למען האמת, הקולקטיב לא היה מוכן לשמוע זאת. למרות שסיפורים אלה מסופרים שוב, עתה שומעים אותם. למרות שרבים מהם מכוונים אל אנשים אשר בדרך כלל נמצאים מול המצלמה או שהם פיגורות ציבוריות, הפעם זה שונה. הניצול המיני הולך ונעלם, האין זה נפלא? לאחר כל כך הרבה שנים סוף סוף החלטתם להיפטר ממנו ודבר זה תופס כותרות מדי יום. נספר לכם, יקירים, דבר זה יורגש בכל מקום ובכל הדרגים. בכל מקום האנשים מעריכים מחדש את מעשיהם ורבים רועדים ברגע זה, תוהים כמה עמוק ונמוך בסולם הדרגות יהיו הגילויים. סולם זה לעולם לא יהיה שוב אותו דבר, משום שהאנושות הקולקטיבית הגיעה לרמה חדשה של מודעות. זהו תזמון מושלם,שכן זה מארגן את האנרגיה להתעוררות הנשיות ולאיזון הכוח על פני כדור הארץ. הייתם שקועים במשך זמן ארוך מאוד בכוח לעומת עוצמה, ועתה הגיע הזמן להתעורר מהחלום ולקבל אחריות על העוצמה האישית. למרות שרבים מכם תמיד היו אמפטיים, נסגרתם בתוככם לשם הגנה עצמית. בעתיד הקרוב, כאשר הנשיות תתעורר, אפשר יהיה להשאיר את הלב פתוח בעודכם צועדים ברחוב או אפילו כאשר תאמרו את האמת שלכם. כל זה יגיע בקרוב מאוד.

תיקונים משמעותיים מתרחשים עתה על פני הפלנטה שלכם ואיזון זה של זכרי/נקבי הינו אחד מהדברים הגדולים שבהם. זהו זמן לנפלא עבור רבים מכם וחלקכם שמרתם לעצמכם את המקום על פני פלנטה. כפי שמדען הלב יאמר מאוחר יותר, חלקכם הצליחו לנוע בזמן על מנת שיוכלו להיות כאן עכשיו. כן, החלומות שלכם מתחילים להפוך להיות מציאות. ולכן, האם זה אומר שהנקבי הולך להשתלט והזכרי יזוז הצידה? לא, יקירים. בממד החמישי אין צורך בקוטביות בה חיו האנושיים. בפעם הראשונה אפשר יהיה לאזן בין שתי אנרגיות אלה. למרות שהנשיות מתעוררת עתה, תהיה גם מגמה נגדית. אל תתייאשו כאשר דבר זה יקרה, שכן זו פשוט הדרך בה האנושיים מתפתחים. דעו שלעולם זה לא יחזור להיות במקום שהיה, מכיוון שקיימת עתה מודעות אנושית שהתקבלה על ידי הקולקטיב. אין מדובר באדם אחד או באירוע אחד שהתרחש. מדובר ברטט קולקטיבי של האנושות המוכן לקבל על עצמו אחריות לשוויון בדרך חדשה, וזה דבר נפלא וכדאי לחגוג אותו.

לא עוד סודות

אתם חיים בזמן בו אין יותר סודות. האנושות מגלה זאת עכשיו באמצעות האינטרנט. אתם מגלים שניתן לפרוץ כמעט כל דבר בדרך זו או אחרת, והסודות הכי שמורים ניתנים לגילוי. האנושיים נמצאים עתה על סיפו של הגילוי כמה אנרגיה נדרשת על מנת לשמור על סודות. ללא סודות, יש לאדם עוצמה חדשה לחלוטין ואת זאת האנושות מגלה.יתרחש איזון במקום העבודה בין האנרגיות הזכריות/והנקביות, ולדבר זה יש עתה רמת נראות גבוהה מאוד המאפשרת לשינוי זה לקרות. החשיבות אינה בשוויון בין האנשים אלא בנשמה שבפנים.

ההיבט הנקבי צריך לקחת עמדה, שכן זו אנרגיה מאוד שקטה ונסתרת. מדובר בהרמוניה, לא בכוח. עתה, כאשר האנרגיה הנקבית מתעוררת למודעות, קיימת רמה של אחריות ההולכת עם זה. אנו מבקשים מכולכם להיכנס ולקחת על עצמכם רמה זו של אחריות, ואין זה משנה מהו סוג הגוף שאתם מאכלסים. בין אם יש לכם גוף נשי או זכרי, אם תאפשרו לאנרגיה הנקבית להתעורר בהרמוניה, תגלו כלי יצירה חדש של הממד החמישי. בקרוב יהיה זה קריטי שכולכם תהיו נוכחים באמת שלכם. כן, זה קשה, שכן כולם מאמינים שיש אמת אחת בלבד.

כאשר נמצאים באיזון, אפשרי הדבר להישאר באמת שלכם בעוד שהוויה הרמונית אחרת בעלת אמת שונה משלכם נמצאת לידכם. עכשיו אתם משחקים את המשחק של העמדת פני בני אנוש. אתם מאפשרים ופוסעים קדימה בהרמוניה, בכבוד ובאלוהות שרק האנושיים יכולים לשאת. כן, יקירים, זו ההתעוררות של האיזון הנקבי.

הקסם על פני כדור הארץ, החל. השינויים נמצאים כבר בהילוך גבוה ואנו נרגשים מאוד לראות את הדברים קורים. נכון, כל אותם אנשים הנמצאים במוקד תשומת הלב ברמות הגבוהות ביותר עוברים עתה זמנים קשים מאוד. חלקם ירגישו שזה לא הוגן, מאתגר מאוד, ויתהו מה הסיבה שהדברים האלה קורים להם. יקירים, שלחו להם אנרגיה והודו להם, מכיוון שהם אינם האויבים שלכם. הם שרתו מטרה שלא תיאמן בכך שהציפו את הסודות. זהו החוזה המקודש שלהם לעזור לשינוי להגיע לתודעה גבוהה יותר, והם העזו להתייצב ולשחק תפקיד שיכול לשנות את האנושות כולה. הבינו שאלה כבר לא החברה הטוביםאו החברה הרעים, מכיווןשזה היה סיפור של הדואליות שהאנושיים אהבו לשחק. כן, הודו להם על שהם משחקים תפקידים אלה ועל כך שהם מביאים לקדמת הבמה חוסר צדק נוראי על מנת שכולם יוכלו לראותו, ובלבם וראשם הם עוזרים לאיזון.

מטוטלת ההתקדמות אנושית

נספר לכם ששינוי זה ישנה דברים רבים, וזו רק ההתחלה של האיזון החדש. תהיינה תנודות קדימה ואחורה היותוזו הדרך בה האנושיים מתפתחים על פני כדור הארץ, – מטוטלת ההתפתחות האנושית. אתם נעים רחוק לצד אחד, ואז הכול מתחיל שוב. זו הדרך בה האנושיים מתפתחים על מנת להגיע לרמה הבאה, ויהיה זה חשוב ביותר שהנקביות תתעורר ותתפוס את רמת הבסיס של העוצמה. באיזה אופן זה נעשה? יקירים, התמקדו בדרכים בהן אתם דומים במקום בדברים המפרידים ביניכם. כרגע מתרחשת הפרדה עצומה על פני הפלנטה שלכם. אתם אפילו מפרידים בין האנרגיות הנשית והזכרית, בעוד שלמעשה אתם כולכם נשמות; לא באמת יש לכם אנרגיות זכריות או נשיות. כולכם באתם מהבית, אך עדיין אתם רואים את הדברים מנקודת מבט קוטבית. עתה, כאשר נכנסתם לממד החמישי, אתם יכולים לראות את התמונה הגדולה יותר ולהחזיק בהיבט האיזון. האנרגיה הנשית היא זו שהוחזקה במשך זמן ארוך תחת פחד והסתרה. לידיעתכם, יקירים, המטוטלת נמצאת עתה בנקודה בה הגיע הזמן לבצע את הקפיצה הבאה. דבר זה קורה מדי יום. עמדו מהצד והתבוננו באנושות הפוסעת את הפסיעות הבאות באותה דרך שאנו פוסעים. אנו מתבוננים בכם בגאווה גדולה בעודכם יוצאים מהדואליות הישנה אל תוך ההרמוניה. בקרוב לא תצטרכו יותר לבחור באחת או בשניה.

איזון חדש של הרמוניה

כל האנושות יכולה לצעוד קדימה לאיזון חדש ואנו נרגשים בשל כך בצורה בלתי תיאמן. אין זה משנה לאן תלכו, מה תעשו, או מה יקרה לאנושות. מנקודה זו ואילך, יש לכם הזדמנות לרכוש את המיומנות של זה כבר עכשיו. כל אחד על פני כדור הארץ יכול לחלוק חלק מהאנרגיה הזו בדרך כלשהי. התבוננו על ההיסטוריה והפעולות האישיות שלכם, ואז פשוט ארגנו את הכוונה לתקן את אותן פיסות שהשתמשתם בהן בדרך לא נכונה. פעלו לכיוון של מציאת הרמוניה במקום להשתמש בכוח, אפשרו לדברים להגיע אליכם בטבעיות. תגלו שאפילו הגדולים ביותר ביניכם עשו זאת בדרך כלשהי. במשך זמן ארוך חשבו הנשים שעל מנת להצליח עליהן לפעול כגברים, במיוחד במה שאתם מכנים “עסקים.” באיזה אופן ניתן לשנות זאת? כיצד ניתן להביא לקדמת הבמה את היבט ההרמוניה תוך שימוש ביצירתיות הנקבית עמה כל אחד נולד? איך ניתן להשתמש בזאת על מנת לאזן את המאזניים תוך הליכה קדימה? ראשית הסתכלו אל תוך הלב האישי והרהרו בדעות הקדומות עמן גדלתם. כמעט כולם הוחתמו בדעות קדומות בדרך זו או אחרת, ואין זה רע או טוב. בנקודה זו, פשוט הגיע הזמן להעריך זאת מחדש. אלה הם תיקונים אדירים אותם כל האנושות מתחילה לעשות עתה. איזה זמן מדהים לחיות בו על פני כדור הארץ! שמרתם את מקומכם כאן ואיננו יכולים להיות יותר גאים בכם מאשר אנו עכשיו.

יקירים, אתם המלאכים הגדולים ביותר שאי פעם חיו ואשר משנים עתה את המשחק בכל צעד ושעל. המשיכו בעבודה הנהדרת, בטחו בכך שאתם נמצאים בכיוון הנכון ודעו שאתם נאהבים.

אני מרליה. בואו לראותני מתישהו.

אספבו

***********
ברכות יקירים, אני מדען הלב

נוסעים רוחניים בזמן

אני מצטרף אליכם היום על מנת להסביר משהו. יקירים, אתם עובדים באשליית הזמן ורבים אפילו חזרו אחורה בזמן על מנת להיות כאן בזמני מעבר קריטיים אלה של הפלנטה. אתחיל בכך שאבהיר שאתם חלק ממשפחה, משפחת ה –ה–E].]אפשר לקרוא לה משפחת העצמה [Empowerment,] הארה [Enlightenment,] או התפתחות [Evolution,] אך אנו משתמשים באות זו [E] משום שיש לה מובן מיוחד בכל שפה ביקום. על פני כדור הארץ, זהו צליל מאוד נפוץ בכל השפות. למעשה היא מהדהדת עם אנרגיית הלב בדרכים יפהפיות על מנת להביא את כולכם יחדיו כאחד. נכנסתם לתקופת חיים בכל מיני מקומות בעולם וביקום. בכל פעם שיש הזדמנות להגיע למסה קריטית, אתם מגיעים לתקופת החיים על מנת לעזור להוביל את השינוי. השינויים המתרחשים עתה על פני כדור הארץ כה חשובים, עד שבזמן הזה רבים ממשפחת ה- ה חזרו אחורה בזמן על מנת לזרוע את הזרעים החשובים הנחוצים עתה. והנה אתם כאן, בזמן ובמרחבהאיחוד המושלמים; והסיבה היא – משום שאתם נוסעים בזמן. למען האמת, הסיבה שיש התעוררות כה גדולה של האנרגיה הנקבית הינה שרבים מכם הביאו חותמים אלה מהעתיד.

זמן ספיראלי ומטריקס ישר הזווית

דברנו על זמן, ושומר הזמן דיבר על זמן מעגלי. דבר זה קורה כאשר אירועים בחייכם חוזרים על עצמם במעגל החיים  – בדרך כלל בכפולות של 7. זה לא רק מעגל אותו אתם מחתימים בכל פעם שהוא מגיע, ובעצם כך זה בערך עובד. למעשה, זו ספירלה הנעה קדימה בזמן והיוצרת את האשליה של זמן ליניארי עם עבר, הווה ועתיד. אם הייתם לוקחים את אותו מעגל ומתבוננים בו תשומת לב, הייתם מגלים שהוא תמיד בתנועה. אם המעגל נעשה שטוח, הוא עדיין קיים. עדיין היתה אנרגיה בתנועה, אך היו הנקודות קרובות מאוד זו לזו, ובאותן נקודות, ניתן ליצור שערים בזמן, מקומות בהם ניתן ליצור קיצורי דרך בזמן/מרחב. אנו חולקים זאת עמכם משום שזמן ומרחב הינם שני היבטים של אותו ממד. מיסודם הם מחוברים זה לזה, והם חלק זה מזה. כאשר תלמדו להשתמש באותם קיצורי דרך, תוכלו לעבור ממקום אחד לאחר הן בזמן והן במרחב. לאנושיים היו הזדמנויות רבות ללמוד על הוויות מהחלל, אחיכם מהחלל,גם הגזעים של האבות ההוריים שלכם אשר עזרו להתחיל את הגזע שלכם על פני הפלנטה, את הצורה הפיזית הדחוסה שכרגע הנכם מאכלסים. הם לא עברו 400 שנות אור על מנת להיות כאן. בעצם הם השתמשו בדרך קיצור תוך שימוש בשערי זמן במקום לנסוע את כל הדרך המקיפה. הם השתמשו בקיצורי הדרך ויכלו לעברו דרך זמן/מרחב. כיצד דבר זה נעשה? באמצעות מה שאנו מכנים ‘מטריקס ישר זווית’, ולא מדובר בפניה ימינה, אלא בזווית ישרה, דהיינו פניה חדה של 90 מעלות. זה האופן בו הדברים מבוצעים בממדים, וכאשר שולטים בזאת, לא רק ניתן לעבור מרחקים גדולים בכול היקום, אלא ניתן גם לעבור דרך שערי זמן.

יתכן שיהיו כאלה שדבר זה יישמע להם מוזר, או שאתם עשויים לחשוב על זה כעל משהו מדהים. באיזה אופן ניתן להשתמש בכך בחיי היומיום? האם ניתן להעביר עצמכם באמצעים פסיכו-קינטיים למכולת כאשר אתם מוכנים ללכת? האמת היא שכן, ואתם לומדים כיצד לעשות זאת. נכנסתם עכשיו עמוק אל תוך הממד החמישי ואתם לומדים את כל הכלים החדשים הזמינים. הם תמיד היו זמינים לקבוצה קטנה של אנשים אשר למדו איך להשתמש בהם בממד השלישי. אתם נכנסתם לחלוטין לממד החמישי והתחלתם לחשוף את היכולות החדשות האלה של זמן/מרחב. בקרוב כל בן אנוש יראה איך ניתן לייצר שערים אלה, ואז לעבור דרכם. כן, יהיו גם זמנים מפחידים עם כל זה. חלק מהמדע הבדיוני היותר גדול שלכם הגיע מנוסעים בזמן שבאו לפלנטה לזרוע זרעים חשובים בתודעה הקולקטיבית של האנושות. כן, זה קרוב יותר מאשר אתם חושבים.

5 מלים בזמן

דברנו לאחרונה באמצעות השומר במרחב שנקרא סדונה. אמרנו לו שאם הוא יחלוק עם כולם את זה שאם הם יוכלו להשתמש רק בחמש מלים פשוטות, גם הם יוכלו לחזור בזמן. הם יוכלו לשתול רעיונות, או להכניס אירועים להילוך, ואז לראותם מתגלגלים קדימה אל תוך המציאות שלהם. יקירים, אין צורך לחזור מאוד רחוק. אולם כאשר תלמדו איך לזרוע את אותם זרעים, תוכלו לשנות את העולם הסובב אתכם. זה הרבה יותר קל מאשר אתם חושבים. כל שנחוץ, הוא אימון קצר וביטחון ללכת קדימה ולעשות זאת. הקבוצה שהתאספה באותו מקום קסום הגיעה לחמש מילים שיש ברצונם לשתול כקולקטיב: “זכרו את המשחק, התעוררו.” [ובאנגלית: “Re-member the game, wake up.”] הגיע הזמן להתעורר מהחלום.

ברצוננו לפנות אליכם גם כמשפחה, משפחת ה- ה שהיתה במקומות רבים בכל היקום אליהם הגיעה בזמנים קריטיים שם יכולה היתה לעזור בהתפתחות. משפחת ה-ה ביצעה זאת שוב ושוב; רובכם נסעו כבר לאחור בזמן על מנת להיות כאן עכשיו. כן, הבאתם משהו מיוחד, אולי חמש מלים בלבד. למרות שנולדתם על פני הפלנטה הזו, אתם יכולים להיזכר בהורים שלכם ובכל חוויותיכם שכן אתם אותו האדם. מה שאינכם זוכרים, הינן חמש המילים אותן הבאתם עמכם. טוב, אולי יותר מחמש. יתכן שהבאתם מחשבה, חזון, סיפור. עתה יותר מכל דבר אחר, נסעתם לאחור בזמן על מנת “להיות כאן עכשיו.” יקירים, אלה שלוש מלים בלבד.

הרעיון הוא שהבאתם משהו חשוב מאוד לכדור הארץ. למרות שאתם רואים די הרבה כאוס בכל מקום, יש לכם את היכולת להביא לתוכו סדר והרמוניה. באתם על מנת למצוא הרמוניה במקום בו קיים רק חוסר הרמוניה. אתם המאסטרים אשר נסעו לאחור בזמן על מנת להיות כאן עתה. הבאתם משהו חשוב לתרום למשחק אותו אתם משחקים עתה. רבים מכם מהדהדים עם זה ואחרים לא. משפחת ה- ה גדולה למדי, ובנקודה זו יש בה יותר ממיליון אנשים על פני הפלנטה. אינכם זקוקים להרבה יותר מזה על מנת לעשות את עבודתכם, משום שיש יותר ממספיק כדי להגיע עתה למסה קריטית. אתם עוברים מעבר לכאוס ולפחד, מעבר לאנרגיות שליליות רבות אותן יצרתם במחשכים שלכם ואשר מפחידות אתכם, או שגורמות לכך שאינכם יכולים לראות אתהדרך החוצה.

יקירים, חשוב לזכור שאתם גם מחזיקים באור, שכן האור מיד משתלט על החושך. אנו מבקשים מכם לחפור עמוק בתוך חוויותיכם כדי למצוא את האור אשר הבאתם מהעתיד. אתם יודעים כבר את הדרך הביתה, אתם רק צירכים להיזכר בה.

תכניות גיבוי

רבים מכם לא חשים בנוח בתוך המשפחות אליהן נכנסו לתקופת החיים. חלקכם נמצאים בתכנית גיבוי, בה פשוט מצאתם הזדמנות להגיע למשחק הזה. יש לכם חיבור לא מוצלח עם ההורים אשר הביאו אתכם, או שכלל לא יכלו להבין אתכם.אתם עשויים להיות במשפחה עם שלוש הוויות שנראותכמתאימות, אך אתם המבוגרים שביניהן. ברוכים הבאים הביתה. ברוכים הבאים למשפחת ה- ה. הבאתם משהו חשוב ועתה הוא הזמן לשחק בקלפים הללו. בקרוב תלמדו לפקוח את העיניים על מנת שתתחילו להתחבר עם המושלמות שהנכם, למרות שהסתרתם אותה ב- 11 ממדים. תתחילו לשאת את הזכרון בתוך משהו קטן כמו חמש מלים אותן אתם יכולים להביא עתה לפלנטה. יקירים, זה יותר מאשר לומר את המלים, יש לחיות אותן. זה הדבר שיחולל את ההבדל, את הקסם אשר יקרקע עתה את האור מהבית במשפחת ה- ה היפהפייה הזו אשר אתם חלק ממנה. באותם רגעים בהם אתם רואים כאוס אתם יכולים להאמין שהכול הולך בכיוון שגוי, כאילו מחזיר לאחור את כל ההתפתחות שהושגה, אתם תראו פחד. אולם אתם מחזיקים באהבה אשר משמשת איזון נגדי לאותו פחד. העזו להאמין בעצמכם. גם לנוכח מצוקה מצאו דרכים לראות את הדמיון ביניכם במקום את הסיבות לנפרדות. מצאו את אותן חמש מלים אשר יכולות “להכות” באהבה בלבם של רבים מכם, ותהיו בבית. תיזכרו במשפחת ה- ה ובאותן מסורות נהדרות אשר הבאתם לקדמת הבמה.

בכבוד גדול ביותר אני מברך אתכם בדרך זו. לא על מנת ללמדכם משהו, אלא כדי לעזור לכם להיזכר. אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה; אתם מתבוננים בעיניו של האל. טפחו את כולם בכל הזדמנות שכן אתם יכולים לעזור זה לזה להתעורר מהחלום ושחקו היטב ביחד.

אספבו, יקירים,

אני מדען הלב.

******************

הסיפור של אמור

ברכות יקירים, אני שומר הזמן.

באתי על מנת לקחתכם שוב אל הסיפור של אמור, לקחת אתכם לפרק אחר של חייו אשר מייצג מאוד את כדור הארץ והאנושות אז, בימים של מו [קיצור של למוריה – חמדה]. הבה, אם כן, ניכנס לסיפור כאשר אמור בן כ- 16, לאחר שנכנס לחיים, אך לפני שהפך להיות חלק מהחברה. הוא רצה לצאת למסע ובחר לעשות זאת לבד ולא עם חבר. אמור רצה לנסוע ולהסתדר לבד, לראות חלקים אחרים של מו, את כל האנרגיות הנפלאות והמקומות השונים עליהם שמע כה רבות. עד כה הוא היה רק בחלק קטן של למוריה. יש לזכור, יקירים, שהוא קרוב לגיל 16. המציאות היתה שבאותם ימים האנשים חיו עד בערך גיל 300. לכן עמדה לפניו עוד תקופה ארוכה והוא ניהנה מהנעורים, שבדרך כלל נמשכו עד הגילאים 70 – 80.

בזמנים של אמור, הוא החליט שהוא רוצה לטייל במו ולחוות את החיים. היו דרכים רבות לנסוע אז, ואפילו דרכים לעבוד עם מסע בזמן. למסע זה רצה אמור לנסוע לאזור ההרים שם היו כפרים רבים. הוא מצא עצמו במקומות שונים והמגנטיות של כדור הארץ היתה ביניהם שונה מאוד. באזורים מסוימים היו שדות מגנטיים גדולים, בעוד שבאחרים הם היו קטנים יותר והרבה יותר חלשים. אף אחד מהם לא היה טוב או לא, אולם הוא חש משיכה בלב. לעתים הוא נשם נשימה עמוקה וחש כאילו הוא בבית, בעוד שבאזורים אחרים הוא חש מוזר מאוד ומרוחק. הוא שמע שאפילו האנשים היו שונים באזורים השונים, דבר שהניע את מסעו, שכן הוא רצה לחוות זאת. לאחר פרק זמן, היתה לו הזדמנות לפגוש אנשים ולהישאר עמם. אתם מבינים, אביו היה מאוד בכיר בממשלת מו. הדברים אז היו שונים מאוד, שכן אלה לא היו מנהיגים, הם היו משרתי ציבור. אנשים אלה עשו עבודה יוצאת מהכלל; היו להם גם קשרים עם אזורים רבים אחרים ועם מנהיגים מקומיים בכל למוריה.

אביו של אמור הודיע מבעוד מועד שאמור עתיד להגיע וביקש מהאנשים לקבל את פניו. כן, במקומות רבים אליהם הגיע, התקבל אמור בזרועות פתוחות. רבים שמחו מאוד על ההזדמנות לראות את בנו של האדם הגדול אותו העריצו בדרך זו או אחרת. ללא ספק, בלמוריה היה לאנושיים לב פתוח, דהיינו – ניתן היה לתקשר ללא העזרה של הטכנולוגיה. אדם יכול היה, הלכה למעשה, להרגיש מה שהאדם האחר חש, ובדרך זו לתקשר. במהלך מסעו היה אמור בקשר קבוע עם אביו. כאשר הוא פגש את האנשים, היה אביו מסביר לו מעט על היישובים, על הסיבה שהם מוקמו היכן שמוקמו ומדוע אותם אנשים היו היכן שהיו, וכך הוא יכול היה ללמוד רבות על מו. חלק מהאנשים אהבו מאוד את תחושת ההרים ואת הצמיחה שהם חוו שם. אחרים העדיפו לגור באזור החוף ולהתבונן באוקיאנוס ובגאות והשפל. רבים אחרים נהנו מהחיים באזורי המישור, במדבריות. קיימים אזורים רבים במו ואמור הצליח לראות במסעו כמה מהם. הוא התקבל בברכה וטיפלו בו יפה. כאשר הוא הסתובב בין האזורים המגנטיים השונים, זה היה כאילו הפך להיות חלק מהשבט. אמור תהה בליבו האם באמת היתה זה המגנטיות של האזור על פני כדור הארץ  אשר גרמה לאישיויות השונות להתאסף יחדיו וליצור שבטים ייחודיים אלה. האם זו היסטוריה? האם כולם נולדו באותו מקום והתפתחו בו? כאשר תקשר עם אביו בערב שאל אותו שאלות אלה, ואביו פשוט אמר: “פשוט התבונן. ספוג את הדברים בני. נשום זאת פנימה וחוש איך הם מרגישים. תמיד חפש דרכים בהן אתה דומה להם, במקום לחפש את הדברים השונים ביניכם.” אביו היה אדם חכם מאוד.

אמור למד שהדרך הקלה ביותר להתהרמן [מהמילה הרמוניה – חמדה] עם הזולת היא למצוא את המכנים המשותפים. על פי עצת אביו, היה אמור מוצא את המשותף. “הו, אתם עושים זאת בדיוק כפי שאנו עושים. נחמד. ואני רואה שאת הדבר הזה אתם עושים באופן שונה. הייתי רוצה לקחת אותו עמי.” למרות שמתנות רבות ניתנו לאמור, הוא יכול היה לקחת רק מעטות מהן, שכן הוא הסתובב במקומות שונים בעודו בודק היבטים שונים של עצמו.

לא לקח זמן רב עד שאמור הגיע למרגלות ההרים והמנהיג יצא לקראתו ואמר לו שהוא עלול לא לאהוב את מה שיראה שם ושהוא עלול לא להתאים. דבר זה סיקרן מאוד את אמור, היות וזה נשמע לא הגיוני בהתחשב במה שהוא ידע על מו. הוא לא הבין, אך יחד עם זאת הוא חש מגנטיות חזקה מאוד באזור, כמעט כאילו היתה לאדמה באותו אזור מגנטיות קשה. הוא היה די מודאג בקשר לכך אך החליט בכל זאת להמשיך ולבקר את השבט הזה. הוא רצה להיות חלק מהם ליום אחד, לראות מה קורה ולשמוע מה יש להם לומר. אמור התקבל בזרועות פתוחות והוא  נראה מאוד דומה להם.

לא ארך הזמן, ולאחר הארוחה הם החלו לשוחח אל תוך הלילה. הם התאספו סביב מדורה והחלו מעלים דברים רבים שהיו רוצים לשנות או אפילו להתפתח אליהם בסביבה שלהם. מהר מאוד החל אמור לשמוע דברים שלא בדיוק הבין, שכן הם החלו להאשים סוגים מסוימים של אנשים. “אילו רק יכולנו להיפטר מהאנשים האלה שם, היינו יכולים להתפתח הרבה יותר מהר. כן, היינו יכולים להיות מי שאנו באמת רוצים.” אמור לא הבין זאת, משום שהוא חש שבכל מקום האנשים היו שווים, כפי שהיה הנוהג במו. במו, כאשר מסתכלים באדם, מתבוננים רק בצורתו הפיזית. כל הנשמות שוות בכל דבר. בעודו מקשיב ומנסה להצטרף לשיחה מדי פעם, הם נגשו אליו ואמרו: “אמור, מה אתה חושב על זה? האם אינך רואה שאילו יכולנו לסלק אנשים מסוימים אלה מהחברה שלנו היינו יכולים להתפתח מהר יותר? היינו יכולים להיות טובים יותר משום שהם מושכים אותנו למטה, הם לוקחים את כל המשאבים שלנו, הם שונים מאתנו בדרכים רבות.” אמור מצא את כל זה מוזר מאוד ועשה כל שביכולתו להתאים עצמו אליהם ולמצוא דברים שבהם הם דומים במקום שונים. לבסוף הבין אמור שהוא לא יכול להביא עצמו להצטרף אליהם לחלוטין מכיוון שעל מנת לעשות זאת יהיה עליו להסכים עם כל מה שהם אמרו. ואז הוא מצא את האיזון שהיה עליו לשמור: “האם אפתח את לבי? האם אדבר מתוך כל שאני יודע בנקודה זו למרות שאני רק בן 16? רבים מהם בני 270, 280, מאסטרים ותיקים המהלכים על פני הפלנטה במשך זמן ארוך מאוד, והם אומרים דבר אחד בעוד שאני מרגיש דבר אחר.”

אמור שתק ונצמד לאמת הפנימית שלו. זמן קצר לאחר מכן הוא הסתלק משם על מנת להיות עם עצמו. הם האכילו אותו טוב והוא שכב במקום שהם סיפקו לו. באותו ערב שוחח שוב עם אביו ושאל: “אבא, על מה מדובר פה? לא הבנתי שדבר כזה בכלל אפשרי. האם אתה יכול לספר לי עוד קצת על מה שאני חווה? מדוע אנשים אלה מתנגדים להיבט אחר של למוריאנים? שהרי במו ישנם היבטים רבים… צבעים רבים ושונים, גבהים והיבטים, ואפילו כאלה שחוו את הזמן באופן שונה.”

“אנו בונים את החברה שלנו על הדברים הדומים במקום על השונים,” הסביר אביו. “אולם ישנם רבים אשר אינם יכולים לקחת את מלוא עוצמתם ובמקום זאת מחפשים מישהו אחר להאשים אותו.” אמור שאל: “האם זה קשור למגנטיות של כדור הארץ?” אביו, שהיה אדם חכם מאוד, ענה: “לא, יקירי. כדור הארץ הוא זה שמגיב אליהם; הם מתאספים יחדיו על מנת לאגור כוח. לכולם יש היבט שונה מעט מאשר לרוב תושבי מו ומסיבה זו, הם התקבצו יחדיו כך שהם יכולים לתמוך זה בזה ולהיות דומים במעט. למספרים יש כוח, וכך הם התקבצו למרגלות ההר. למען האמת הם הוציאו עצמם מהקהילה כפי שעשו האבות וסבים שלהם לפניהם. הם נושאים דורות של מערכות אמונה אשר אינן מעצימות אותם, ולכן הם מתאספים יחדיו, אמור, על מנת לקבל בטחון עצמי. אתה מבין, ככל שהם מזינים את האמונות זה של זה, כך הם מתבדלים מיתר העולם. זו אמת שעל כל הלמוריאנים לדעת, אולם המנהגים של מו מתנגדים מאוד למה שהם אומרים.”

אמור שאל: “אבא, איך מתנהגים עם דבר זה? לאמתו של דבר אתה נמצא כאן על מנת לעזור לארגן את האנרגיה של מו. זהו תפקידך הגדול ביותר, יחד עם האחרים שעובדים אתך. איך נותנים לדבר כזה מרחב?” אביו השיב: “אני מתבונן בדברים בהם אנו דומים, בני, במקום בשונה. אנו נותנים להם את המרחב שלהם למצוא את האמת שלהם, יחד עם זאת אנו ממשיכים לשמור את האמת שלנו בהרמוניה. אנו יודעים שיש לנו קשר אל כל ההוויות בכל מקום, ואנו מאפשרים להם את המרחב שלהם, להתאסף ולהביא לשם את האנרגיה שלהם. אנו מתערבים רק כאשר יש כעס המתפרץ ומופנה כלפי למוריאנים אחרים. מלבד זאת, אנו מאפשרים להם פשוט להיות ולהתפתח בדרכם. אני יכול לומר לך גם שרבים מהאבות והסבים שלהם, שחלקם עברו הלאה, עובדים אתם מהצד האחר של הצעיף. זה יכול להיות שיעור קשה מאוד, במיוחד כאשר אנשים מתאספים יחדיו ותומכים זה במערכת האמונות של זה.”

ואז אמר אמור: “מה יקרה אם אספר להם מהן אמונותיי? מה אם אשאר באמת שלי ואומר להם שהם טועים?”  “ובכן,” המשיך אביו, “עליך להבין בני היקר, שדבר זה הינו בלתי אפשרי. אתה יכול לדבוק באמת שלך אך עליך לדבוק בה בדרך שלא תאיים עליהם משום שהם בוראים בלמוריה. אתה יכול להגיע אליהם רק בכך שתדבר אליהם בדרך שבה יוכלו להקשיב. איננו מבקשים ממך להעמיד פנים שאתה אחד מהם, שכן דבר זה יהיה בניגוד ללבך. יחד עם זאת מצא דרכים בהן תוכל לתקשר ולשוחח עמם, גם כאשר אתה דבק באמת שלך או חולק עמם שאמונותיך שונות משלהם. זו הדרך ליצור חיבור זה בעודך מכבד את האל הנמצא בתוך כל הבריות. בני היקר, למען האמת זו הדרך היחידה לעשות זאת.”

אמור היה מאוד מבולבל מהשיחה ועבר עליו לילה מאוד לא רגוע. הוא ניסה להבין מה קורה, מדוע כל השנאה הזו היתה נחוצה? מדוע היה זה כה חשוב להדוף מישהו החוצה – בין אם זה אתה או קבוצת אנשים? בבוקר שלמחרת, הוא התעורר עייף למדי  משום שהוא לא ישן טוב. מנהיג הקבוצה שוב ניגש אליו ואמר: “אמור, אמרנו לך בלילה משהו שונה מעט ממה שציפית.” שאל אותו אמור: “במה מדובר? מעולם לא חוויתי דבר כזה. מדוע יש כל כך הרבה שנאה?” הג’נטלמן פשוט אמר: “זו המטוטלת הנעה לשני הכיוונים. למרות שלעתים לוקח לה מספר מאות שנים לחזור בחזרה, עד כה היא התקדמה לכיוון ההפוך. אנשים אלה עדיין נושאים את החותמים של הזמן בו הם הופלו לרעה. זו הדרך בה הם חשים שיוכלו לקבל את עוצמתם. למדתי שיש לאפשר להם מרחב לעשות בדיוק את זה בזמנם החופשי.” עדיין היה קשה מאוד לאמור לקבל את כל זה, והיה לו קשה גם להיות בחברת קבוצת אנשים זו ביום שלמחרת. הוא שם לב שהוא שקט מאוד בזמן הארוחות ובכלל לא דיבר הרבה, מכיוון שהוא נאבק עם האתגר של היותו שונה מכל הסובבים אותו. ואז הוא החליט לספר בדיחה וכולם צחקו. אמור החל למצוא דרכים בהן הוא היה דומה להם. ברגע מסוים בזמן השיחה, מישהו סיפר בדיחה מבזה ביחס לאנשים אותם הם רצו לסלק. אמור לא צחק ומישהו שאל אותו: “אמור, האינך חושב שזה היה מצחיק?” ואמור ענה: “לא, לא באמת, אך הבה אספר לכם את הבדיחה הזאת.” ומהר מאוד הוא מצא את האיזון אותו יכול היה לשמור. הוא הצליח להישאר באמת שלו ללא האתגרים ומבלי להתעמת. בכך הוא הצליח לזרוע זרע שהיה ממערכת אמונות שונה. למרות שלא הסכים עם כולם שם, הם עדיין הצליחו ליצור הרמוניה.

אמור זרע לא מעט זרעים באותה קבוצה. בשבוע ששהה שם, הוא למד לחיות ביניהם; רבים הקשיבו לו או התקרבו אליו, שואלים אותו על אמונותיו ומה עשה אותו שונה, והם היו סקרנים ביחס לעובדה שהוא לא צחק מבדיחות מסוימות. כן, אמור הצליח לזרוע זרעים רבים באותו זמן. זמן לא רב אחר כך הוא עזב אותם, והמשיך בדרכו במעלה ההר שם מצא קבוצה שונה לחלוטין של אנשים שהיו הרבה יותר פתוחים. הוא הרגיש שהאנרגיה של כדור הארץ השתנתה, המגנטיות גברה, וחש שוב את החיבור הנפלא עם הפלנטה. שוב הוא שאל את אביו: “האם זה כדור הארץ? האם המקום עושה זאת או האם אלה האנשים?” אביו אמר לו: “האדמה מגיבה לאנשים, יקר שלי. זה הדבר שיוצר את המגנטיות של כדור הארץ. זוליבת הלבבות, שכן כל הלמוריאנים נולדו אותו דבר. מה שהם לומדים מרגע הולדתם והלאה הינו הדבר שהם נושאים עמם ועם זה עליהם להיאבק במהלך שארית חייהם.”

אמור סיים את מסעותיו ולאחר מספר חודשים, אמו שמחה מאוד לראותו שב הביתה. היא דאגה, כפי שאימהות דואגות, אך הוא למד כה רבות במסעותיו בין אנשים בעלי מערכות אמונה שונות ובעלי דרכים שונות לעשיית הדברים. הוא הפך להיות אזרח העולם במקום האזרח של מו, ובכך הוא נשא זאת עמו. הוא ידע שזה ישרת אותו היטב במהלך הזמן שיבוא. וכך היה שהכול היה טוב בימים של מו.

אספבו, יקירים.

אנו שומר הזמן.

הקבוצה

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2017 www.Espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל- www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!