אוגוסט 2017

קריסטלים על פני הדרך
לזרוע זרעים של אור

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
וכל חודש משוכתב ומועלה לאתר(באנגלית).

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מאת הקבוצה

משואות האור

אוגוסט 2017הוגש בשידור חי ביום 29.7.2017

מאת הקבוצה

ברכות יקירים,

אני שומר הזמן. באתי לשתף אתכם בעובדה שאתם נמצאים ברגע קסום של הזמן. למען האמת, אתם בחרתם באופן מיוחד להיות בסיטואציה שעבור רבים יכולה להיות מאוד מאתגרת. אך הנה אתם כאן. חלקכם מנסה להבין מה בדיוק קורה. אינכם זוכרים שהסכמתם לכל זה. אתם תוהים האם מישהו דחף אתכם לתקופת חיים זו, ואז באופן כלשהו התעוררתם בגוף אנושי מנסים להבין מה אתם עושים על פני הפלנטה ארץ. ובכן, יקירים, הבה נספר לכם. אינכם נמצאים כאן במקרה. בקרוב תבינו עוד ביחס לאנרגיה הזו ובאשר למתרחש על פני כדור הארץ. התכניות הגדולות ביותר של כל ההוויות בכל מקום מתחילות להסתדר, ולכן, בפשטות, זה מה שקורה. אל תחשבו שאתם עוברים זאת לבד. אתם הוויות המשחקות משחק על פני פלנטה מוזרה מאוד. למרות שהתאהבתם מאוד ביופיו של כדור הארץ, דעו שאתם לא ממש מכדור הארץ. יקירים, אתם נמצאים כאן באופן מכוון על מנת לחולל את השינוי שאנו נמצאים כאן על מנת לעזור לכם עמו. איננו נמצאים כאן על מנת לומר לכם להיכן לפנות או כדי לפתוח לכם דלתות, אלא כדי  להזכיר לכם שאתם יודעים כבר את הדרך הביתה.

אתם יודעים כבר את הדרך הביתה

אתם פשוט צריכים למצוא את דרככם החוצה מתוך האנושיות עמה אתם מתנהלים עתה. למעשה זה כל מה שנחוץ. כל אחד מכם יכול לעלות לרמה הבאה בתוך תקופת החיים בה הנכם נמצאים עתה.נספר לכםשלמרות ששינוי גדול על פני כדור הארץ צפוי עבור כל המאכלסים אותו, פשוט המתינו לראות את אשר יגיע. הקסם המוחזק בכל הממדים הסובבים אתכם מתחיל להסתדר ולהתאחד. למרות שקל להיכנס למצב של פחד עקב כך, אנו מבקשים מכם להישאר מקווים ולזכור. “חכו עד שתראו מה שמגיע!” זה יצית לא רק את הרוח, אלא גם את הגוף הפיזי. כל כך הרבה יכול להתרחש בזמן מאוד קצר, משום שהמאסטרים של השינוי נמצאים עתה על פני כדור הארץ ואנו מסתכלים עתה אל רובם. יתכן שאתם לא לגמרי מבינים זאת, אולם ברמה כלשהי דבר זה מהדהד בתוך לבכם.

המאסטרים של השינוי

אנו מברכים את כולכם באהבה גדולה ביותר, בעודנו יודעים את העבודה האדירה המצפה לכם. יקירים, המשיכו בעבודה הנהדרת, וכאשר תתחילו להרגיש לבד, או מיואשים, צאו מתוך עצמכם והתחילו לעזור לאחרים בדרך כלשהי, ואין זה משנה כמה מעט. פעולה פשוטה זו תוציא אתכם מהייאוש במהירות רבה. רבים מכם אפילו חזרו אחורה בזמן על מנת להיות כאן במהלך שינוי זה, כדי לעזור למעבר להיות חלק. נספר לכם, שגם עם כל הקשיים והאתגרים, חזינו שזה יכול להיות תהליך פשוט. אין הכרח שתעברו את הקשיים שלו, למרות שאין ספק שיהיו כאלה שיבחרו כן לחוות אותם. נבקשכם לא לשפוט. הבינו שאין זה אומר ש”הנבחרים” יעזבו ורק “הפשוטים” יישארו. ברור שהסתכלות כזו על הדברים הינה האנרגיה הישנה והטבע האנושי. ביליתם זמן רב מאוד בקוטביות למרות שאין ספק שיצאתם מהממד השלישי ונכנסתם לממד החמישי. עדיין אינכם יודעים איך הדברים עובדים. אפילו הפיזיות שלכם השתנתה ועדיין לא זיהיתם זאת. התאזרו בסבלנות,ולידיעתכם – המאסטרים של השינוי נמצאים כבר על פני כדור הארץ. אתם כאן, יקירים. הצלחתם! ברוכים הבאים הביתה וחכו עד שתראו את אשר מגיע.

חכו עד שתראו את אשר יגיע

בכבוד גדול ביותר אנו מברכים אתכם בדרך זו. אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה, שכן אתם מסתכלים בעיניו של אל. טפחו זה את זה בכל הזדמנות, פתחו את כל הדלתות שאתם יכולים, ושחקו היטב יחדיו את המשחק החדש.

אספבו, יקירים,

אני שומר הזמן

__________________________________

ברכות יקירים, אני מרליה.

באתי היום להצטרף אליכם על מנת לעזור לכם לראות את עצמכם כפי שאנו רואים אתכם בבית, שכן כאן אין לנו אשליות. אנו רואים את הטבע האמתי של מי שהנכם, ולא רק את מי שאתם במהלך תקופת חיים זו. רבים מכם נעים ביקום במשך עדנים רבים. אחרים חדשים למדי על פני כדור הארץ והיו להם כאן רק בין 50 ל- 100 תקופות חיים. דעו שכולכם חוללתם הבדל משמעותי.

מומחי המעבר

אחד הדברים שברצוננו לחלוק עמכם הינו החשיבות הרבה לכך שתבינו שאתם נמצאים כאן מתוך מטרה. אלו הם זמנים קריטיים מאוד עבור כולכם. אחד מהדברים היותר חשובים שתמיד הזכרנו הינו היציאה והכניסה לכדור הארץ. בזמן שהנשמה עוברת דרך הצעיף במהלך המעבר שאתם מכנים “מוות” ו”לידה”, היא עוברת למעשה הטבעה. זו הסיבה לכך שחשוב מאוד שתשימו לב לכך. זה לא רק עבורכם אלא עבור כל אחד שיש לכם הזדמנות להשפיע עליו. כאשר בן אנוש עוזב את כדור הארץ על בסיס של פחד, כמו לדוגמא אם הוא מפוחד או נלחם על נשימתו האחרונה, כל האנרגיה שלו משמשת ללחימה או לפעמים אפילו לכעס. כלומר, למעשה אתם יכולים לקבל את ההטבעה של האנרגיה הזו בעוזבכם. כאשר אתם שבים לתקופת חיים נוספת בכל מקום שהוא, אתם תישאו אנרגיה זו עמכם. זה כמעט כאילו אתם חייבים להמשיך איתה עד שהיא מתכלה, בסוג של קרמה רוחנית. דבר זה קורה להוויות רבות, למרות שלמעשה רובכם מומחים במעברים. הצלחתם למקם עצמכם בזמן הזה עכשיו בעוד שאנשים רבים יעזבו. הם עוברים, לא רק למה שאתם מכנים ‘סיום תקופה זו של כדור הארץ’ אלא פשוט משום שרבים מסיימים את אשר באו לכאן לעשות. רבים מכם תוהים: “אני יודע, אני נמצא כאן מתוך מטרה ויתכן שיש לי אפילו משהו ללמד, אולם האם זה כל מה שזה?” לא, יש הרבה יותר.

לפני הגיעכם לכדור הארץ, אתם טומנים קריסטלים בדרככם
אשר יעזרו לכם להיזכר

אחד הדברים שקורה לכל הנשמות אשר מחליטות להגיע אל כדור הארץ הוא, שהן טומנות קריסטלים על פני הדרך שלהן. הן רוצות לזכור מקומות וחוויות שהיו להן בתקופות חיים אחרות. הן אפילו רוצות לזכור חלק ממה שאתם מכנים ‘שגיאות’ על מנת שלא יחזרו עליהן. ברור שאתם היחידים המחליטים שמשהו הינו ‘שגיאה’, שכן בבית אין שיפוט. אתם היחידים אשר אומרים: “בפעם הבאה ברצוני לשפר את דרכי. אני רצה לשנות ולעשות זאת מעט שונה.” וכך אתם טומנים את הקריסטלים בדרככם, עוטים את צעיף השכחה, קופצים הנה ואומרים: “למה אני כאן שוב? אינני יכולה להיזכר.” אז אתם מתחילים ללכת כעיוורים עד אשר אתם מגלים קריסטל יפהפה. “הו, זה שווה לי המון. אני בכלל אינני יודע מה זה, אך זה האיר אותי מבפנים.” ואנו צוחקים בהיסטריה, משום שאתם הם אלה אשר שמו את אותם קריסטלים שם. אתם הם אלה אשר רצו להזכיר לעצמם את כל היופי שאתם מחזיקים בתוככם. זה הקסם שאתם כנשמה, כרוח, מרעיפים באמצעות הבועה הביולוגית שכל אחד מכם מאכלס בעודכם על פני כדור הארץ.

ובכן, אתם יכולים לטמון בשקט קריסטלים
על מנת שהאחרים ימצאו אותם

אחד מהקטעים היותר מעניינים הוא, שרבים מכם הפכו להיות מומחים בהטמנת הקריסטלים בדרך. רבים באו על מנת לטמון קריסטלים בכל הדרכים, עבור כלל האנושות, במיוחד בתקופת חיים זו. אלו הם זמנים קריטיים עבור הנשמות על פני כדור הארץ, שכן הגעתם בזמן חשוב מאוד על מנת להיזכר. האם יהיה פחד? כן, אנו כמעט יכולים להבטיח שיהיה פחד. אנו יכולים לספר לכם שזהו חלק טבעי מהדואליות על פני כדור הארץ, אשר לעתים עדיין נשארה מהממד השלישי הישן אותו עזבתם לאחרונה. מיקמתם עצמכם ללא הבחנה בממד החמישי; יחד עם זאת, אתם עדיין מנסים להשתמש בכלים של הממד השלישי. רבים מכם באו עם היכולת לטמון בשקט קריסטלים על מנת שיימַצאו על ידי אחרים. זה דבר קסום מאוד. יגיע זמן בו תבואו הביתה ונוכל להראות לכם את כל ההשפעות שהיו לכם על כדור הארץ. תחשבו על כל הפעמים בהן אמרתם דברים משוגעים שהגיחו לראשכם רק על מנת לשנות באופן משמעותי את חייו של אדם אחר. היה לכם אומץ לומר את הדברים בקול רם, דבר שעזר לאותו אדם להבין משהו שהוא ניסה להבין במשך זמן רב. אתם נושאים קריסטלים אלה עמכם. עבור חלקכם דבר זה מהווה נטל, שכן עמוק בלב אתם יודעים שיש לכם משמעות עמוקה. אולם לא תמיד יש ביכולתכם לראות הוכחות לכך או להתקיים מזה. לעתים אפילו לא הצלחתם לראות את ההוכחות שאתם כל כך מחפשים. יחד עם זאת הנה אנו כאן מספרים לכם על כך והיינו רוצים שתשימו לכך לב.

שחררו היצמדות

יקירים, יש קטע מעניין בשחרור אשר הינו חלק גדול מאוד מהיכולת לטמון קריסטלים על מנת שכל אחד יוכל למצאם. אם תישארו קשורים לקריסטלים האנשים יפגשו אותם בדרך ויאמרו: “הו, זה שייך למישהו אחר. אינני מהדהד עם הקריסטל הזה. אינני בטוח מה הוא אומר.” אי לכך הם עוברים ליד הקריסטלים משום שאתם מתחבאים בין השיחים בעודכם חושבים: “אני תוהה האם מישהו הולך למצוא את הקריסטל ששמתי שם?” או שאתם מנסים להחליפו או שאתם מנסים לסובב אחרת את המסר שהבאתם מהבית. לכל אחד מכם יש יופי מדהים אותו הוא הביא מהבית, ויש את היכולת לחלוק אותו כך שהאחרים יכולים לראותו. דבר זה יוצר רמה שלמה של קריסטלים אותם יכולים האנשים למצוא על פני כדור הארץ. מה שיקרה, יקירים, הוא, שאתם הולכים לראות שינוי המתפשט ברמה מעריכית. הואיעבור מאדם לאדם, אולם לא יתקדם בקצב של 1,2,3 ו- 4, אלא תהיה קפיצה מ- 1 ל- 100 ל- 1,000 ל- 10,000 וכו’. הוא גדל באופן מעריכי משום שאתם פונים ומשאירים את הקריסטלים לאחרים. מתי, אם כן, כל זה מתחיל? זה מתחיל עכשיו וזו הסיבה להיותכם כאן. רבים מכם שמרו למעשה את מקומם בדיוק לרגע זה בזמן ומרחב על מנת להיות חלק מהשינוי הזה. כן, קיימים אתגרים רבים ואתם עדיין נאבקים עם היבטים ישנים רבים של הממד השלישי. אני אחרונה מהקבוצה האחרונה של ‘היחידנים’ כפי שהשומר מכנה אותנו, משום שאני נושאת את ההיבט הנשי ואתם הייתם מאוד איתנים באנרגיה הזכרית של הכוח.

האנרגיות הנשיות והזכריות

אתם מתחילים להבין שאנרגיה מאוד שקטה משתלטת על הפלנטה. היא שקטה, ולכן היא לא תיצור כל יום כותרות ולא תהיה כוחנית. למען האמת, אתם יכולים למקם את הקריסטלים הנשיים והיפים הללו בדרככם ואין זה משנה מי אתם. מה הסיבה שאנו אומרים קריסטלים “נשיים” במקום מאזנים? משום שכה רבים נאחזו באנרגיה הזכרית. שינוי מאסיבי עדיין מתרחש על פני כדור הארץ וקשה מאוד לשחרר את הדרכים הישנות של הממד השלישי. חייתם בדואליות תקופה ארוכה מאוד. למרות שהאנושיות שלכם התפתחה מאוד בנושא זה, אתם זזים לכיוון של איזון. זה אומר שהעוצמה הנשים מגיחה מחדש, האנרגיות האמתיות של כל ההוויות אשר יכולות לתת לכם אנרגיות מאזנות של נשיות וזכריות. זו הרמה הבאה של כניסה לממד החמישי בו תוכלו לעגן את האנרגיות שלכם בדרך חדשה לחלוטין. אין ספק שהדברים עובדים שונה בממד החמישי מאשר בממד השלישי. אתם לומדים להתאים עצמכם. היות ומיקמתם קריסטלים כה רבים על פני הפלנטה ארץ, רבים מתחילים כבר להיראות, אז תנו לעצמכם קצת קרדיט.

כולכם אחד

אתם רואים שינוי לא מבוטל לכיוון של אנרגיה ניטרלית, שהיא הנשמה שלכם. הרוח. כאשר אתם שבים הביתה, יקירים, הנשמה שלכם אינה נקבית או זכרית. זכרו, אתם קודם כל נשמה, רוח, וזהו אחד מהאלמנטים הבסיסיים. חפשו את הקריסטלים האישיים אותם מיקמתם בדרך שלכם, אותם דברים אשר יש ביכולתכם לעשות על מנת לחולל הבדל, והעזו להכיר בהם. יתכן אפילו שהם מוקמו שם על ידי מישהו אחר, אך עתה הוא הזמן בו כולם יכולים להרוויח מהרעיונות האלה. הקריסטלים אינם שייכים לאף אחד משום שהם הגיעו מהבית. כולכם אחד, ואינכם נפרדים זה מזה. כאשר תשובו הביתה, תבינו זאת שכן אתם חשים כל דבר שכל אחד אחר מרגיש. האם דבר זה קרה כבר בעבר על פני כדור הארץ? כן, זה קרה, למרות שלא באופן טוטאלי משום שאתם חיים על פני פלנטת חוסר המושלמות. אתם השלמות הבלתי מושלמת של אור, של אהבה, של נשמה. רוח. קבלו על כך אחריות. היכנסו לזאת. אל תחשבו שאתם מחזיקים בהכול; אל תיצמדו לקריסטלים שלכם. שחררו אותם באהבה ודעו שהם נמצאים שם עבור כל אחד. אל תנסו לתייג עליהם בעלות שכן אין ספק שזו תכונה של הממד השלישי שאינה עובדת יותר בעולם של היום. דעו שאין בהכרח משהו טוב יותר מהאחר, וזה היבט קשה מכיוון שחייתם בקוטביות במשך זמן רב מאוד. אבוי, אתם מטפסים בסולם ההתעלות בעודכם חושבים שרטט זה באופן כלשהו טוב יותר מהאחר, מתדר בעל רטט נמוך יותר.

ללמוד לחיות בין מלאכי הבית האחרים

קיימת עתה הזדמנות עבור כלל התדרים של האנושות לעשות את הצעד הבא. לעתים תכופות אנו מזכירים לכם מי הייתם בהיבטים מסוימים, במיוחד בימים של למוריה. בלמוריה הייתם אנשים מאוד פשוטים. לא הייתם זקוקים לטכנולוגיה משום שהייתם מחוברים באמצעות הלב. הבנתם את תחושותיו של שכנכם, משום שבעצמכם חשתם את אותן תחושות. כאשר אתם מחוברים בדרכים אלה וכל כך אמפטיים בדרך זו, לא תיתכן מלחמה, היות ובמלחמה אתם מפציצים את עצמכם. ובכן, זה בדיוק מה שאתם עושים עכשיו על פני כדור הארץ. אתם מעמידים פנים שאתם כל כך נפרדים עד אשר אתם באמת מאמינים בזאת. אינכם נפרדים וזה המפתח שברצוננו שכולכם תבינו. רמות הבנה אלה הן הרמות אשר תאפשרנה לאנושות לצעוד אל תוך הממד החדש של זמן ומרחב על מנת ליצור משהו באמת קסום. אתם יצרתם את המשחק הזה, אך עתה המשחק עומד להשתנות. יחד עם זאת איננו מודאגים, שכן כמה ממומחי השינוי הגדולים ביותר בעולם ממוקמים על פני העולם כולו. האם אלה הם מאסטרים נעלים*? לא, הם לא. אתם הנכם המאסטרים הנעלים אותם אתם מחפשים לעתים כה קרובות. אתם מחזיקים כל כך הרבה בתוככם. כן, אנו יודעים שהאגו מכביד עליכם, דבר המקשה עליכם לראות את עצמכם ולהבין שזה לא רק אתם. אתם הנכם האל; אתם אינכם האל היחידי. למדו לחיות בין אלים אחרים, בין המלאכים האחרים מהבית, וזה הדבר שעומד לפניכם. ככל שיש לכם יותר יכולת זו, כך יהפכו חייכם לקלים יותר. תוכלו להיכנס לממד הבא של זמן ומרחב בשמחה ועם שיר בלב במקום פחד. אלה הם הקריסטלים שמיקמתם בדרך עבור כלל האנושות, ועבור כל האנרגיות אותן נשאתם במהלך תקופות חיים רבות. עתה יש לכם הזדמנות להיזכר בהן.

בחרו, אם כן, בתשומת לב את הקריסטלים אותם תשאירו ואז שחררו ושימו לב כיצד הפלנטה משתנה לאט לאט ואכן מעלה את הרטט שלה. זה מתרחש כבר. אל תאמינו לכל מה שאתם רואים. האמנו לתחושות הלב ותתחילו לאזן את האנרגיות של הפלנטה ארץ בדרך יפה מאוד.

בכבוד גדול ביותר ניתנת לי ההזדמנות לברך אתכם בדרכים אלה ולהזכיר לכם את מי שהנכם, להחזיק מראה מולכם ולעזור לכם לזכור ולנהוג זה בזה בהערכה. טפחו זה את זה ושחקו היטב ביחד.

אני מרליה. בואו לבקר מתישהו.

אספבו, יקירים.

  • מאסטרים נעלים – נחשבים להוויות מוארות רוחנית שבגלגולים קודמים היו בני אדם רגילים, אשר עברו סידרה של טרנספורמציות רוחניות המכונות ‘טקסי חניכה’.

 

זכויות יוצרים 2000 – 2017www.Espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל- www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!