מאי 2017

כדור הארץ

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
וכל חודש משוכתב ומועלה לאתר(באנגלית).

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מאת הקבוצה

משואות האור

מאי 2017הוגש בשידור חי ביום 29.4.2017

מהקבוצה באהבה.

ברכות יקירים. אני מרליה.

אני באה אליכם היום על מנת לחלוק עמכם דברים נוספים על ההיבטים האחרים שלי, שכן אני הגרסה הנקבית של האנרגיה של מרלין. למרות שהאנרגיה היתה כבר קודם לכן על פני הפלנטה, לא הייתי כאן מכמה סיבות. אתחיל  בכך שאדבר על הצד הזכרי של מרלין ועל המתרחש עתה.

לנוע לאחור בזמן

כפי שיתכן ואתם יודעים, ההיבט הזה שלי יכול לנוע לאחור בזמן. בעצם, זו הדרך היחידה בה יש ביכולתנו לנוע. מרלין נע לאחור בזמן משום שדבר זה סיפק לו נקודת מבט ייחודית שאפשרה לו לבצע כל מיני סוגים של מעשי גבורה קסומים אשר משכו את תשומת לב כולם וכך התאפשר לו להעביר מסר. החלק המעניין בקשר לכך הוא, שלאחר זאת אנשים רבים מאוד ניסו לחקותו. כיצד ניתן ללמוד להלך לאחור בזמן? מה בעצם פירוש הדבר?

למעשה כולכם הולכים לגלות. עברתם שינוי משמעותי מאוד אשר מביא עמו מסקנה לסיפור ארוך מאוד. נחלוק עוד ככל שנתקדם. החלק החשוב ביותר להבין הינו שמיקמתם עצמכם כאן מסיבה מאוד מסוימת. אתם נמצאים כאן בצומת מדויקת זו של זמן ומרחב, משום שהדבר היה מאוד חשוב לכם. האמת היא, שרבים מכם נמצאים כאן מתוך תוכנית גיבוי. מה הפירוש? ובכן ארגנתם לעצמכם כבר הורים ומשפחה וחתמם חוזים עמם, חוזים אשר היו אמורים להתחיל. אולם משהו התרחש והיה עליכם להמתין דור נוסף, וזה היה רחוק מדי. היה לכם חשוב להיות כאן עתה. כ- 20% מהאנשים על פני הפלנטה חיים למעשה בתוך תכנית גיבוי. לעתים קרובות הדבר אומר שיש לכם זוג הורים שונה מאלה שבחרתם במקור, וגם החוזים שונים. לעתים תכופות גורם דבר זה לאותם אנשים להרגיש מנודים, כאילו שאינם שייכים. החלק העצוב בכך, שרבים התרגלו לכך. יחד עם זאת הנה אתם כאן, מתעוררים כל בוקר עם אנרגיה חדשה. אתם חשים שהיא משתנה במהירות האהבה, אשר במידה ניכרת מהירה יותר ממהירות האור. ובכן, הנה אתם, אך מה באמת מתרחש עתה על פני כדור הארץ?

הדחיסות אשר יוצרת פחד

ובכן, יקירים, ברור שדברים רבים מתרחשים. כמות השינויים המתרחשים בפוליטיקה העולמית מעניינים למדי. אלה תהליכים מרתקים, משום שקיימת דחיסות על פני כדור הארץ המעוררת אצל האנשים כמות אדירה של פחד. רמה נמוכה של פחד קיימת כבר הרבה זמן. מה קורה כאשר בן אנוש נושא רמה של פחד? אולי הוא אומר: “טוב, אני יכול ‘להעיף’ את זה. רק אשמור על שפתיים קפוצות ואמשיך הלאה. אני יכול לעבור את זה.” ובכן, ניסיתם את זה. רבים מכם ניסו דרכים שונות על מנת להבין מהו החלק הקל ביותר עבורם לחוש את האנרגיה. מאז שמרלין הופיע על פני כדור הארץ והחלק הזה שלי השתלב עם האנושיים, החוויה השאירה רושם שניתן לנוע אחורה בזמן. לרוע המזל לאנושיים דבר זה אינו אפשרי. הרי לכם עובדה מעניינת: קיימת רק פיסת זמן אחת שהינה אמתית, וזה העכשיו. העתיד רק מייצג פוטנציאל. אף אחד לא באמת יכול לחיות בו, למרות שלעתים תכופות האנשים מציגים מודלים שעושים בדיוק את זה – עוזרים לארגן מחדש את הרטט ואת האנרגיה. והנה האתגר הגדול מכולם אותו חווים עתה עובדי האור על פני הפלטה.

רציתם להיות כאן עכשיו על מנת להביא אנרגיה עדינה ומרגיעה

כאשר האנרגיה הופכת להיות מאוד דחוסה, האנשים נכנסים לפחד. הם נושאים את רמת הפחד הנמוכה עד אשר היא מגיעה למסה קריטית ואז הם מתפוצצים. לעתים תכופות התפוצצות זו מתבטאת בכעס, ולעתים הם פועלים. זה עלול להיות כאשר אומרים לכם שאינכם יכולים לעשות משהו, אז אתם בכל זאת עושים אותו. ברמה מסוימת דבר זה מעלה התנגדות כמעט אצל כולם וזה מה שאתם רואים על פני הפלנטה באופן עולמי… לא בעיר אחת, לא במדינה אחת, אלא גלובלית. אנרגיית הדחיסות כה קשה עתה, עד שהאנשים אינם יכולים להישען על אותם מרחבים כפי שעשו בעבר על מנת להתרענן. זו הסיבה לכך שתראו יותר ויותר אנשים הנוקטים פעולה. היינו שמחים לומר לכם שזה הולך להסתיים, ואכן זה יקרה מתי שהוא, אולם זה ייקח עוד זמן. רבים מכם התגייסו להיות כאן באופן מיוחד על מנת שתוכלו להיות חלק מהאנרגיה העדינה הזו, המרגיעה כל לב כך שיוכל לקבל את השיפורים והאור מהבית.

החדשות הטובות הן, שהאנושות התקדמה בקצב מדהים, במיוחד בשמונה השנים האחרונות. מהירות התנודה היתה פשוט מדהימה. כן, היא בלתי תיאמן והיא הולכת ומשתפרת, אז שימו לב להתקדמות. אולם, הנה האתגר. כאשר האנשים “הנורמליים” חשים בדחיסות, או בחסימה אנרגטית, הדבר הראשון שקורה הוא, שהם פוסעים לאחור. כל אחד יכול גם לחוות היבט שונה, לא רק היבט פיזי של ‘כניסה בקיר’ או חסימה בדרך. לעתים תכופות מדובר בדברים שרציתם לעשות. אולי רציתם ליצור משהו או לנוע בכיוון מסוים, אך נראה שאתם חסומים. נראה שזה לא עובד, דבר המוסיף לרמת התסכול, אשר בתורה מוסיפה לכעס, אשר מוסיף, במידה הולכת וגוברת, לרמות הכעס הכוללות של כדור הארץ. אולם אתם נסוגים גם באופן רגשי ובדפוסי החשיבה.

פחד גורם לכם לסגת אל מערכות אמונה ישנות

אמרנו לכם כבר בעבר שרוב מערכות האמונה הינןBS [אפשר לפרש כ- Belief Systems = מערכות אמונה, ואפשר לפרש גם כ- Bull Shit = זיבולי שכל] וזו הסיבה שאנו קוראים להן מערכות אמונה. זה לא האמונות המדאיגות אותנו, זו העובדה שאתם מתייחסים על כלל המערכות האלה כאל עובדה. דהיינו, אם יש לכם אמונת ליבה, זה אומר שאתם חייבים להאמין גם לכל הדברים הסובבים אותה. דבר זה יכול להיות בעייתי וזה למעשה הדבר אשר מפריד את אלה המחפשים את האור. מצד אחד אתם מכנים זאת דבר אחד, כמו דת, מצד אחר אתם מכנים זאת משהו אחר. זה עוזר להבדיל ביניהם כך שאתם יכולים להתייחס אליהם באופן אישי, אולם עתה הפרדה הינה דבר המתחיל להפריע. מה קורה כאשר אנשים נכנסים למצב של פחד? הם פוסעים לאחור בדיוק כמו פגיעה בקיר. אם יש לכם משבר רגשי, תיסוגו לאחור אל הרגשות שחשתם יומיים או שלושה קודם לכן, לאיזה אזור בטוח שלא יהיה. באופן אינסטינקטיבי תנסו למקם עצמכם חזרה בתוכו כך שמערכות האמונה שלכם תהיינה אותו דבר. יתכן אפילו שהתפתחתם והתקדמתם ממערכת אמונה ישנה אל משהו חדש שעבדתם אתו, או ניסיתם אותו, ואז שוב נתקלתם בקיר. אתם מנסים להשיג בדיוק את אשר השגתם קודם לכן בעודכם חושבים לעצמכם: “דבר זה הצליח לי בעבר, אז מה הסיבה שאינו מצליח עתה?” זה האתגר המתרחש עתה על פני כדור הארץ. החדשות שיש לנו עבורכם הן שאין זה אפשרי לסגת אחורה אל תוך מערכות אמונה ואל ציר זמן, גם לא בגוף הפיזי.

אנחנו נדבר על השבת הנעורים, אולם זה שונה מאוד מזמן. השבת נעורים זה התאמת התאים ומורכבות הגוף. ניתן להניע את הזמן, להרחיבו וליצור עמו קשר, למרות שלא בדרגה בה הייתם מסוגלים לנוע לאחור בזמן. מה שנבקש כל אחד מכם, אם כן, זה פשוט להיות ערים לכל צעד שאתם פוסעים לאחור אל מערכות אמונה ישנות, אל דפוסים והתמכרויות, או אל רגשות כמו הנסיון למלא צורך רגשי. ברגע שתוכלו לראותה בכנות ולהכיר בה, המערכת מתחילה להתפוגג מעצמה.

מהי הסיבה לכך שכל פעם אנו אומרים לכם:
נהגו זה בזה בהערכה ושחקו היטב ביחד

ישנן דרכים רבות אשר יכולות לטהר את שדה האנרגיה שלכם. ישנם עתה הילרים רבים על פני הפלנטה, למטרה זו בדיוק. נספר לכם גם, שכמות ההילרים על פני הפלנטה הולכת לגדול. הם נקראים עתה בקצב מדהים, ומשפחת ה-‘ה’ [ה = העצמה] נמצאת כאן עתה מתוך נקודת מבט רחבה מאוד. בתחילה היתה משפחת ה ‘ה’ קטנה מאוד, כאשר חבריה עבדו בעיקר עם אנשים בעודם מנסים להעצימם. ה ‘ה’ אומר הרבה יותר מאשר העצמה, אולם העצמה הינה חלק מזה. האנשים האלה עבדו יחדיו ונכנסו לתקופות חיים בחברה – לעתים גם על פני כדור הארץ –בזמנים קריטיים כאשר היתה מתקבלת החלטה באיזו דרך ללכת. ויקירים, אתם הייתם שם. לא על מנת לדחוף לכיוון זה או אחר, אלא כדי לוודא שזכויות האדם לא נשכחו, שכן זה הדבר שאפשר לכם להתפתח… השוויון. לנהוג זה בזה, כפי שהייתם רוצים שינהגו בכם, וזה הדבר שאנו אומרים לכם בכל פעם שאנו עוזבים אתכם. טפחו זה את זה ושחקו היטב ביחד. דבר זה הופך להיות יותר קריטי עתה מאשר אי פעם בעבר. הפלנטה שלכם נמצאת במצב של נפרדות מתמידה ותפקידכם להאט זאת. זו הסיבה לכך שבאתם ובזה הדברים עוסקים. ברוכים הבאים הביתה. אתם יוצרים אנרגיה חדשה לחלוטין ממש כאן, על פני הפלנטה ארץ, והיא שלכם.

משפחת ה’ה’ נמצאת כאן על מנת לעזור
להרמן [מהמילה הרמוניה] את החברה.

אמרנו לכם כבר בעבר שדברים רבים ויפים מגיעים. אנא הבינו, יקירים, על ציר הזמן אין תנועה לאחור. אתם מיד נמצאים ברגע הנוכחי. התעוררו לאותו רגע וקחו את כל מה שיש לו לתת לכם למרות שיתכן ותבקרו אותו שוב, משום שלמעשה הזמן מעגלי ולא ליניארי. אם תמצו לחלוטין אתהרגע הנוכחי, ברגע שהוא יגיע שוב תהיה לכם מעט מאוד עבודה לעשות. הוא יתמוך במקום להמעיט. באמצעות כל מחשבה אתם זורעים את זרעי העתיד שלכם. המשיכו בדרככם. כל היתר מתחיל בדרכים חשובות מאוד ואתם מתחילים לראות איסוף אדיר של אנרגיה על פני כדור הארץ. למעשה, בדרך מסוימת, היא זו אשר גורמת לחלק מהשיבושים והמהפכות, אולם אתם יודעים כיצד להתנהל עם זה. ראיתם זאת כבר בעבר; הייתם שם על מנת לעזור לחברות להתהרמן. זה הדבר הגדול ביותר החסר עתה על פני הפלנטה, שכן כל אחד נמצא באותו פחד. זכרו, ברגע שאתם נכנסים למצב של פחד, אתם נפרדים. הסתכלו על כל האירועים הפוליטיים המתרחשים, וקל לראות שרובם עוסקים בהפרדה במקום באיחוד. נספר לכם גם, יקירים, שאתם נמצאים בקצה הצוק של שינוי כיוון זה. הגל הנסוג נכנס חזק מאוד, אך זה גם אומר שכאשר הוא יסתובב, הוא גם יקפוץ וגם ינוע מהר. וזו עבודתכם. עם זה כולכם עבדתם ובעבור זה איננו יכולים להיות יותר גאים בכם מאשר אנו כבר.

אתם יכולים לנוע רק קדימה

דעו, אם כן, יקירים, שלנוע קדימה הינו המפתח לדברים כמו מערכות יחסים. כל מערכות היחסים – בין אם מדובר במערכת יחסים עם כלב, חתול או אשה, או מאהב, מה שזה לא יהיה, לעולם לא ניתן לנוע לאחור. יתכן שתרצו לחשוב: “הו, נשוב חזרה לזמנים בהם נישאנו. נשוב לזמנים בהם היה לנו מאוד משעשע. לא היה אכפת לנו אם היו לנו בעיות או לא.” אתם עושים דברים על מנת באמת לשוב לאותן תקופות זמן. האם זה עובד? לעולם לא. אתם יכולים לנוע אך ורק קדימה. ובכן, אלה הן החדשות הטובות. מערכות יחסים עוברות רמות שונות של התגלמויות אשר במהלכן, בעודן עוברות דרך הרמות השונות, זה הזמן בו הן נוטות להתפרק. אז מוצאים יותר הבדלים מדברים דומים, ולכן מתחילים להתרחק בדרכים שונות. דעות שלשוב להיות ביחד אינו אומר לצעוד לאחור. אם אתם הולכים להתאחד חזרה עם מישהו, זה אומר שאתם בונים משהו לנוע עמו קדימה. פשוט מאוד. צרו דברים שאתם רוצים לראות בעתיד שלכם ולא להחזיק בעברכם. העבר אינו אלא זיכרון, ולכן כאשר אתם מוכנים, אתם יכולים לשחרר כל חלק ממנו.

אנו מכבדים אתכם, יקירים, בדרכים שאינכם מבינים. אתם מובילים את היקום. אתם נמצאים בצומת קריטית של זמן ומרחב בה אתם מקבלים החלטות שהולכות להשפיע על יותר הוויות מאשר יש לכם מספרים. המשיכו בעבודתכם הטובה. דעו שאנו ממש מאחוריכם. בכבוד גדול אני מבקשת מכם לנהוג זה בזה בהערכה. טפחו זה את זה בכל הזדמנות. שחקו היטב ביחד. אני מרליה, בואו מתישהו לבקר ולראותני.

אספבו

_______________________________________

ברכות, יקירים.

ביום זה אנו מברכים אתכם כקבוצה. לא כמו מישהו מהיחודיים אשר בונים את אשר השומר אוהב לכנות ‘הקבוצה’; היום אנו מברכים אתכם כקולקטיב משום שהמסר חשוב למדי. לכל דבר יש תקופה; יש זמן לכל דבר. מדהים לראות את המתרחש, במיוחד מנקודת המבט שלנו. אנו רואים נשמות אינסופיות הופכות , למשך זמן קצר מאוד, להיות סופיות. אתם עוטים את אחת מהבועות הביולוגיות אותן אתם לובשים ונכנסים למשחק של העמדת פנים של היותכם בני אנוש. הצלחתם בזאת מאוד, שכן יש לכם מחזורים אשר כולכם עוברים, לא רק באופן קולקטיבי, אלא כקבוצה של אנרגיות. דבר זה קשור גם לכדור הארץ עצמו, משום שהוא בדיוק השלים את מעגל 26,000 השנים השלישי מאז למוריה, והדברים השתנו די הרבה, פשוטו כמשמעו. דברנו לא מעט על המחזור, על שינוי האנרגיה של הזכרי לעומתהנקבי, של כוח לעומת עוצמה. אנו הולכים להוציא את ה’לעומת’ מהכול משום ששניהם יכולים להתקיים במידת מה של הרמוניה. אין ספק שישנם זמנים בהם אתם נזקקים לצד הזכרי של הדברים, וישנם זמנים בהם אתם נזקקים לצד הנקבי שלהם. ברור שהאתגר היה שפרק זמן לא קצר הזכרי היה אנרגיה דומיננטית במידת מה.

משפחת ה ‘ה’מגיעה בזמנים קריטיים על מנת לחולל שינוי

האמת היא, שלכדור הארץ עצמו יש מחזור של אנרגיה. מדהים שבני האדם מדברים היום על מרס ועל מה שקרה שם. בעקבות מספר דברים שהתרחשו איבד מרס את הספירה המגנטית שלו, את המעטפת המגנטית סביב הפלנטה אשר מגנה מפני כל ההקרנות והרוחות הסולריות, וגורמת לכוכב להיות מקום נחמד לגור עליו. המדענים שלכם מגלים דברים ביחס לזה, והם ממשיכים לגלות עוד. בנקודה מסוימת, הם יגלו על מרס צורות של חיים – לא חיים אנושיים. נספר לכם, יקירים, הייתם שם שכן אתם עושים זאת שוב ושוב. אתם באים ועובדים על פני פלנטה ואנשיה, ואז הקולקטיב קם ומנסה להביא חלקים מהבית ולקרקע אותם בחוויית הסופיות שלכם. למרות שזה דבר שקשה מאוד לעשותו, רבים מכם מומחים בנושא. רבים מכם עשו זאת שוב, ושוב ושוב. ושוב אתם נמצאים כאן כמסה, ממש עתה. משפחת ה ‘ה’, עליה דברה מרליה ועל מה שקרה בעבר. בהתחלה היא מנתה רק 20 נשמות. לא מאוד מזמן זה היה כ- 0.1%, אולם היום מגיעה הכמות לכמעט 1% מכלל אוכלוסיית הפלנטה. מהי משפחת ה ‘ה’? אלו הן נשמות, רוחות, אשר עברו בכל היקום בצורות שונות ואשר התגלמו בזמנים קריטיים בהם הן יכלו לעזור לחולל הבדל. הן דחפו את החוקים החברתיים אלמעֶבר למסה הקריטית לה הן חיכו. כן, עשיתם זאת שוב ושוב. רוב הרעיונות שלכם עוסקים בזכויות האדם, או בעצם בזכויות הרוח, משום שלמעשה זה מה שאתם. הבה נסביר, אם כן, מהי הסיבה לכך שהיה כה חשוב שתתקבצו כאן והסיבה לכך שמשפחת ה ‘ה’ מתכנסת במסה על פני הפלנטה האחת הזו. הדברים משתנים ומוסטים, שכן לכל דבר יש תקופה. לפלנטה עצמה יש תקופה.

כדור הארץ גוסס

יקירים, כדור הארץ גוסס. אין דרך קלה לומר זאת, משום שהוא נמצא בהדרדרות, פשוטו כמשמעו. לאחרונה עברתם נקודת ציון של אל-חזור. הבה נסביר מעט מאשר אירע, מה צפוי ומה הסיבה לכך שאתם ממקמים עצמכם במצב זה. עליכם להבין, יקירים, שגם אם הפלנטה תמות, אתם לא תמותו. למרות שיש לכם חלק שללא ספק הוא חלק מהפלנטה, זהו רק חלק קטן. זכרו, עשיתם זאת בעבר. רבים מכם השקיעו באנרגיות ובחברות, משנים את הקולקטיב בדרכים יפות מאוד כאשר צעדתם קדימה אל משחק חדש. מה אם כן קורה עם כל זה? אין ספק ביחס להתחממות הגלובלית, שכן זה אמתי לחלוטין וימשיך להתרחש. אתם נכנסים לשנה החמה ביותר שאי פעם נרשמה. אין זה סוד – היו לכם כבר שלוש שנים חמות וזה ימשיך עוד פרק זמן. הקרח בשני הקטבים נמס ותוך פחות מ- 50 שנה ייעלם לחלוטין. יש מחזור ותקופה לכל דבר, למרות שהפלנטה לא היתה מיועדת להיגמר בנקודה זו. לדבר זה יש קשר הדוק לזיהום כדור הארץ ולחוסר ההרמוניה עמה עבדו האנושיים בעודם מנצלים חלקים שלו כרצונם מבלי לתהות כלל ולדאוג באיזה אופן לאזן אותו. דבר זה גובה את מחירו, ואתם הולכים לראות מספר דברים שיתרחשו ברצף מהיר. אירועים אלה ידחפו את ציר הזמן של מה שחשבתם והוא יתרחש מהר מאוד.

ראשית, הקרח בשני הקטבים נמס. גרינלנד ואנטרקטיקה מאבדות קרח בקצב מדהים ותתחילו לראות את התוצאות של זה. בגרינלנד יש מדף קרח שנשבר ואשר הולך ליפול לאוקיאנוס. זה יקרה מאוחר יותר החודש או בחודש הבא ודבר זה יגרום לגובה המים לעלות בקצב מוגבר. גובה המים כבר עלה, והם הולכים להמשיך ולעלות, אולם בקצב מהיר יותר מאשר מישהו ציפה. האנושיים אינם מוכנים לאשר הולך לקרות. אחד הדברים שהולכים לקרות הוא שאדמה קפואה תתחיל להפשיר בקצב מתגבר. אדמה קפואה היא משהו שאתם מחשיבים כמסת אדמה ברבים מהאזורים בעולם. אולם כאשר היאתפשיר, היאתגביר עוד יותר את קצב התהליך. דאגתם ביחס לזיהום פחמן לאויר, אולם הגז מתאן מזיק בכמעט 90% יותר. אתם הולכים לשחרר הרבה ממנו באמצעות התהליך של הפשרת הקרח. זה יאיץ את הדברים במספר דרכים. זהו רק אחד מהדברים המתרחשים כה מהר, עד שקשה לאנושיים לעקוב.

המגנטיות של כדור הארץ

נוכל לספר לכם את כל השליליות באשר למה שיש לצפות לו ואיך לעבוד עם זה.כרגע לא באמת מדווחים, אולם כל אשר עליכם לעשות זה להתבונן במספר המינים שעזבו את הפלנטה ובמספר המינים החדשים שהגיעו. הם כלל אינם קרובים זה לזה. הפלנטה דועכת, אולם האם היא קבלה תמיכה בזמן הזה? לא. היא היתה מתוכננת להמשיך לתפקד עוד מילניום, לפחות עוד 1,000 שנה. אולם היא נחנקת, פשוטו כמשמעו. זהו תהליך שלא כולל רק את ההתחממות, אלא גם את הפחתת המגנטיות. זה בדיוק מה שקרה למרס. למעשה זה מאוד אופייני לכך שפלנטה תאבד מגנטיות ממש לפני החלפת הקוטביות. שינוי קוטביות התרחש כבר על פני כדור הארץ 6 פעמים, ואתם הולכים לראות עוד אחד, אם תחיו עד אז.

לאחר ההתחממות מגיע עידן הקרח

לאחר ההתחממות, דבר שקורה במהירות רבה, תראו לפתע שינוי אשר תוצאותיו יהיו עידן קרח. אנו מודאגים במיוחד מעידן הקרח. למרות שבמקור זה היה מתוכנן להיות מיני עידן קרח, אותו בקלות הייתם יכולים לשרוד למרות הקשיים, עתה זה נראה כאירוע קטסטרופלי. מדוע, אם כן, אנו אומרים כל זאת? מדוע שניתן סוג זה של חדשות רעות כאשר אנו גאים בכך שאנו גורמים לכם להרגיש טוב ועוזרים לכם להיזכר מי אתם? זו הסיבה לכך שאנו כאן, יקירים. רבים מכם נמצאים בתכנית גיבוי, כפי שמרליה הסבירה. אתם פשוט הייתם צריכים להיות כאן, מבלי להתחשב במחיר או בתזמון, משום שאתם מחזיקים בתשובות. האם כל זה מוחלט? האם ניתן לסמן על לוח השנה שהפלנטה תמות ביום מסוים? לא. זכרו שאתם נמצאים על פני הפלנטה של הבחירה החופשית ואתם עדיין אחראים. כרגע הקולקטיב מתקדם בכיוון אחד וזה עתה עברתם את נקודת האל-חזור. מהו תפקידכם עתה? האם זה להרגיע את האנשים בעוד העולם נגמר? ברור שלא. נספר לכם שהעולם לא חייב להסתיים, משום שאתם נמצאים על פני פלנטת הבחירה החופשית.

הטכנולוגיה תתמוך בניקוי

אתם הולכים לראות אוסף של טכנולוגיות, אשר תתקדמנה במספר נושאים שונים. אתם כבר רואים שלוקחים בני אנוש ומחפשים להם קולוניות חדשות ביקום, ומאמצים אלה יתחזקו. וגם, הטכנולוגיות שלכם הגיעו לרמה שהן עומדות ל”התפוצץ” באופן מעריכי. אחת מאותן התפוצצויות הינה חומר מיוחד בשם “גראפן” [graphen]ואשר מכונה “החומר הראשון בעל 2 הממדים.” זה החומר הדק ביותר, בעובי של אטום אחד, אותו ניתן למצוא. מה שתגלו הוא, שלגראפן יש כמות אדירה של שימושים, כמו הוצאת המלח מתוך המים והבסיס לסדרת מחשבים חדשה. גראפן בוסס על גרפיט אולם רבים משתמשים עתה בחומרים אחרים בדרך דומה, כך שזו רק ההתחלה. בשילוב של הטכנולוגיות הקיימות עם התפתחויות אדירות שיתגלו כמעט מדי יום, אתם הולכים למקד כמות אדירה של אנרגיה על אשר תוכלו לעשות לניקוי הפלנטה. במהלך ארבע השנים הבאות, תוכלו לחולל הבדל עצום על כדור הארץ. כל עבודת ניקוי, ולו הקטנה ביותר בכך שתפחיתו את כמות גז החממה ותעבדו בהרמוניה עם הפלנטה, תאריך את חייה עשרת מונים. ניתן לעשות זאת בקלות. למרות שיש כבר תאריך יעד די מוחלט, אתם יכולים להזיז אותו. אם מישהו יכול לעשות זאת גם אתם יכולים, מאחר ועשיתם זאת כבר בעבר.

משפחת ה ‘ה’ נמצאת כאן על מנת
לעבוד עם הרוח

רבים מכם הינם ישירות ממשפחת ה ‘ה’. באתם על מנת ממש לשנות תנועה חברתית או להפוך חברה הנמצאת בדרך ללא מוצא. בדרך כלל רואים זאת בנוגע לזכויות האדם או לזכויות הנשמה, הרוח, אך עתה אתם מתחילים לראות כל מיני היבטים חדשים. מהו, אם כן, תפקידכם? האם זה להתמקד בטכנולוגיות שעשויות להציל את הפלנטה? לא, מוטל עליכם תפקיד הרבה יותר חשוב. מדובר בהתפתחות הרוח אשר יכולה למנוע מכם לחוות זאת. זה פשוט מאוד, יקירים, שכן דברתם כבר על לעבור אל גוף של אור ושינוי המבנה הפיזי שלכם. זה קורה עכשיו בזמן ההכנות למתרחש ויש לכך היבטים רבים. בכל פעם שיש ביכולתכם להעלות את הרטט, אתם יכולים להעלות את הרטט האנושי הקולקטיבי על פני האדמה. בעשותכם זאת זה לא רק משפיע על כדור הארץ, זה עוזר גם לסדר אותו. תתחילו לראות תנודות פראיות לא רק של תהודת שומן * אלא גם של כל דבר אחר. תפקידכם הוא להיות שם עם הרוח. עם הנשמה. זו הסיבה לכך שדחפתם הצידה אחרים על מנת להיות בדיוק במקום בו הנכם נמצאים ממש עתה. לידיעתכם, הידיעה האוהבתהיתה שתפקידכם כאן על פני כדור הארץ מצריך מרחב, ואכן מרחב נוצר לשם כך. והנה אתם כאן – איזו פיסה יש לכם עבור 50 השנים הבאות? מה הייתם רוצים להביא לשולחן? עתה הוא הזמן. לידיעתכם, יקירים, עשיתם זאת כבר בעבר. היו תקופות חיים שכלל לא חוויתם קשיים, משום שהתפתחתם. עברתם לרמה הבאה, עמדתם מהצד והתבוננתם בטרנספורמציה היפה המתרחשת ממש לפניכם.

מדהים מאוד בעינינו גם שאתם מתעניינים בהחייאה של מרס. קסום הדבר שזו הפלנטה הקרובה אליכם מכולן, אך אתם הולכים לגלות פלנטות אחרות. נזכיר לכם גם שכדור הארץ התגלה על ידי פלנטה אחרת. ציינו זאת מספר פעמים במהלך ארבע השנים האחרונות. ברור שאין להם כל דרך להגיע אליכם משום שהם נמצאים במרחק של שנות אור רבות. למעשה יש להם פחות או יותר את אותן טכנולוגיות שיש לכם, דומות בנושאים מסוימים אך שונות מאוד באחרים. באופן כללי, יש להם אפילו את אותו רטט שיש לכם ואפילו את מה שאתם מחשיבים כצורה אנושית. הם גילו אתכם באמצעות המתקנים שלהם, או מה שאתם הייתם מכנים טלסקופים. אך הם אינם יודעים כיצד להגיע אליכם, כך שהם ימשיכו להסתכל ולהמתין כאשר האנרגיה מתחילה להשתנות. הבה נדבר גם על הרוח מכיוון שהיא אינה מוגבלת על ידי המקום הפיזי, גם על פלטות אחרות. נספר לכם, יקירים, כל עיני היקום מופנות כרגע אל כדור הארץ. הם ממתינים לראות מה הולך להתרחש, מחכים לספר את הסיפור על התפתחות עם סיום של נס. אז קדימה!

התפתחות בעלת סיום של נס

רבים מכם יודעים בליבם שזו האמת ואיך זה מרגיש. יקירים, איננו מספרים לכם זאת על מנת לטפטף פחד. זו אינה הסיבה שבאתם מהבית. אתם הם אלה המחזיקים בתשובות להסיר את הפחד, להתקדם ולהיות בהרמוניה עם כדור הארץ. איננו אומרים שזה סופי, אנו אומרים שזה לוח הזמנים של היום. אנו מאתגרים אתכם לשנות זאת. אנו מאתגרים אתכם להיכנס ללב ולשנות כל חלק, לחולל אנרגיה חדשה על פני כדור הארץ ובקרוב תראו זאת ממקורות חדשותיים ומדעיים. תשמעו עוד על כך שהכול מואץ ושיש לכך היבטים רבים ושונים. זה הולך לקרות. אך מהו חלקכם בכך? מה הנשמה שלכם באה לכאן לעשות? אתם נמצאים כאן עכשיו וללא ספק זה הזמן להתחיל לתקשר 100%עם זה. נצלו כל רגע ותיהנו מהמסע. דעו שיש לכם את התשובות ושכדור הארץ אינו חייב להיגמר. למרות שבעתיד הקרוב תשמעו מה שתחשיבו כחדשות רעות מאוד, קחו זאת בקלות. זכרו שיש לכם חלק חשוב לשחק כאן. התבוננו באירועים היפים נפרשים והיו שם על מנת לסייע להם בכל הזדמנות. אורכֶם והעבודה שאתם עושים באופן פנימי בתוך הלב מחוללת הבדל ענק על פני הפלנטה הזו – הרבה יותר מאשר אתם יכולים לראות – ועכשיו זה הזמן לעבוד עם זה.

יקירים, אנו אוהבים אתכם באופנים שעדיין אינכם מכירים. יש לכם שימוש מאוד מוגבל באהבה על פני הפלנטה. כמה שלא תנסו, קשה לכם מאוד לחקות את האהבה ללא תנאי הטוטאלית הקיימת בצד האחר. אך לנו יש זאת, ואתם תחושו בכך. האם אתם נמצאים במצב קשה? לא. אתם פשוט מיקמתם עצמכם כאן משום שיש בידיכם את התשובות. הקשיבו לרוח עמוק בתוככם. נסו ללכת בעקבות הקריסטלים שמיקמתם בדרככם על מנת שתדעו את הדרך, ותיהנו מהמסע. חגגו זאת, יקירים, שכן עליכם ליצור תוצאה יפהפייה. האם אתם מוכנים?

בכבוד גדול ביותר אנו מברכים אתכם בדרכים אלה ואנו מבקשים אתכם לנהוג זה בזה בהערכה. טפחו זה את זה בכל הזדמנות, אתם הולכים ליצור משחק חדש. שחקו היטב ביחד.

אספבו,

הקבוצה

תהודת שומן [Schumann resonances ] היא תופעה המתרחשת בין קרקע כדור הארץ לבין שכבת היונוספרה באטמוספירה. בתופעה זו מתחוללת תהודה של גלים אלקטרומגנטיים בין הקרקע ליונוספרה כתוצאה מפריקה ברק במקום כלשהו על פני כדור הארץ. התופעה התגלתה ע”י הפיזיקאי הגרמני וינפריד אוטו שומן אשר חזה אותה מתמטית ב- 1952

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2017www.Espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל- www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!