מרס 2017

מיקוד השדה המשולש
עליית העוצמה הנשית

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
וכל חודש משוכתב ומועלה לאתר(באנגלית).

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מאת הקבוצה

משואות האור
מרס 2017
הוגש בשידור חי ביום 25.2.2017

ברכות יקירים.

אני מצטרפת אליכם היום בלב מלא ופתוח, מכיוון שאני מרליה. באתי לעזור לאזן את האנרגיות שלכם באמצעות השיבה אל המרכז בין הזכרי והנשי. כדור הארץ זועק עתה לאנרגיה הנשית משום שהפלנטה היתה בחוסר איזון יותר מדי זמן. קיימות נסיבות רבות, הזדמנויות וסיכויים על מנת שתשנו את הכול. ברור מאוד שהייתם בתוך גל נסוג ורבים מכם היו מודאגים למדי בעניין זה. ראיתם דברים ההולכים הפוך מתפיסתכם את נושא הקידמה. התרחשויות אלה היו כלל עולמיות, לא רק במקום אחד. בעצם, הדבר קורה מתוך פחד. כאשר האנושיים מפוחדים, הם צועדים לאחור בהתפתחות שלהם וזה הדבר אותו ראיתם על בסיס עולמי. למען הסר ספק, יקירים, אנו כלל איננו מודאגים. והסיבה? משום שמיקמנו כמה מהאנשים היותר עוצמתיים במיקומים היותר קריטיים בצמתים המדויקים של זמן ומרחב בהם הם יכולים לשנות גל זה. כן, הם יכולים לסובב כל חלק ממנו לאחור ולהפוך אותו לגל של התפתחות.

העוצמה הנשית, כוח היצירה הבסיסי על פני הפלנטה שלכם

ראשית, אל תחשבו שיש רע או טוב ביחס לְגל. בעצם גל הינו הדרך בה הדברים נעים קדימה ואחורה במציאות שלכם, על מנת שבסופו של דבר תהיה התקדמות בכיוון אחד. אתם מביאים לידי התקדמות אדירה – הרבה מעבר להבנתכם – גם אם עכשיו אין זו תחושתכם. יקירים, נעזור לכם לאזן אנרגיה זו באמצעות הבנה טובה יותר של העוצמה הנשית, כוח היצירה הבסיסי על פני הפלנטה שלכם. לכל אחד יש היבט נשי, בין אם הוא נושא גוף זכרי או גוף נקבי. פיסה זו הופכת להיות עתה חוזקכם הגדול מכולם. האתגר העומד בפני רבים מכם הוא, שלמרות שתמיד ידעתם על עוצמותיכם  ויכולותיכם בנושא זה, תמיד ידעתם כיצד להשתמש או לבטוח בהם בדרכים על פי בחירתכם. עתה שוב קיימת הזדמנות זו שכן הדברים מתרחשים גלובלית, וברמה כלשהי, כולכם חשים זאת. אתם תשימו לב לאנרגיה פנימית אשר תאפשר לכם לצאת מהדרמה והדיכאון היומי מעבר לכל האתגרים המעסיקים את זמנכם ואת האנרגיה שלכם. כולנו, מהצד הזה של הצעיף, נחלוק עמכם אנרגיות יפהפיות. איננו עושים זאת על מנת לגרום לכם לנוע בכיוון זה או אחר, משום שלעולם איננו מתערבים במתרחש על פני הפלנטה של הבחירה החופשית. כוונתו, יקירים, היא לשלוח לכם את האנרגיה הגבוהה ביותר על מנת שתוכלו להתעורר מהחלום בעודכם עדיין בגוף פיזי. אז תתחילו להבין את מיקומכם, יחד עם החלומות והתקוות שהבאתם מהצד האחר של הצעיף. זו הסיבה לכך שיש ביכולתכם להיות כאן, ממש עכשיו, על מנת לקרקע ולהנחית אנרגיה יפהפייה זו. עובדי אור נמצאים בכל מקום ובכל מיני שלבים של החיים, עם כל מערכות האמונה ובכל המיקומים הגיאוגרפיים. למען האמת, יקירים, אתם מחזיקים באנרגיה של כדור הארץ בעודה משתנה.

ניחוחות ייחודיים של אור

תמיד החזקתם באנרגיות מכדור הארץ. היונקים הימיים – ליוויתנים ודולפינים – כלקבוצת הוויות זו, החזיקו את אנרגיית הבסיס של כדור הארץ במשך זמן ארוך. לפני מספר שנים הועברה האחריות לאנושיים, אך עתה אתם נאבקים עמה משום שהמתח על פני הפלנטה הופך, לעתים, לבלתי נסבל. זה הדבר אותו הנכם נקראים לעשות. יקירים, לא גויסתם להגיע לכדור הארץ רק על מנת שתעשו חיים, האין זאת? הבאתם משהו מהבית אשר כל אדם יכול להתחיל לעגן בדרך הייחודית לו עם “ניחוח” האור המיוחד לו. ישנם אלה אשר חושבים על האור כצבע במקום כניחוח, אך טווח הצבעים שלכם מוגבל מאוד. אתם, יקירים, אינכם מוגבלים. יש לכם, אם כן, ניחוחות קטנים יפהפיים של אור אותם אתם יכולים להצמיד לכל דבר. אינכם חושבים על כך באופן מודע, אך כאשר אתם רואים חושך, אתם פשוט מקרינים עליו אור. כאשר אתם רואים בורות, אתם מקרינים עליה חכמה; האור עוצמתי יותר מהחושך. עכשיו אתם רואים שאתם מקרינים את אורכם בדרך הטובה ביותר שאתם יכולים. זה כמעט כאילו אורכם יסנן ויסתיר דברים  מסוימים, אך גם יזהה דברים שיתכן שהאחרים לא בדיוק יכולים לראות. כך זה עובד, אפילו בפיזיקה. כאשר אתם מתבוננים במשהו ברגע שאתם פוקחים את עיניכם, כל דבר קופץ למקומו. למרות שכמעט בכל מקום יש כאוס, ברגע שאתם מתכוונים להתבונן במשהו, לחלוק את ניחוח אורכם, הדבר משנה צורה. במקום אחד ישנו אדם המסתכל במשהו ואומר: “הו, זו בעיה אמתית.”  אדם אחר במקום אחר מתמקד באותו דבר מתוך ניחוח אחר, והוא, או היא, מגיעים לפתרון שונה לחלוטין לאותה בעיה.

ארבעה שינויי אנרגיה בשנת 2017

זמנים אלה הינם זמנים של אנרגיה מאוזנת על פני כדור הארץ, אך ברגע זה אתם אינכם מאוזנים. בעצם אתם רחוקים מאוד מאיזון, וזו הסיבה שנקראתי לעזור. אין זה מתפקידי לאזן את כדור הארץ; תפקידי הוא לעזור לכולכם להיזכר. אתם הם אלה אשר החליטו להסיר את הכנפיים ולעטות את הצעיף אשר נועד למנוע מכם מלזכור מי אתם והיכן באמת הייתם. אנו מריעים לכם, יקירים, בדרכים שאינכם יכולים כלל לדמיין. אנו מריעים לצעדים הבאים אותם אתם הולכים לעשות, היות והם אכן אדירים. כן, שנה זו תהיה שנה של שינויים מאסיביים. ברוכים המצטרפים!

הגל הראשון

כפי שציינו בעבר, במהלך 2017 יתרחשו ארבעה שינויים משמעותיים. הראשון התרחש בתחילת מרס. למרות שהיתה תנועה רצינית למדי של אנרגיה, זה לא נראה כגל. בדרך כלל נוטים הגלים להגיע בתחילה בדרך עוצמתית, כך שבהתחלה הם משנים את הכול, ואז הם מתרככים. גלים אלה שונים, שכן הם באים באטיות רבה. אנרגיה זו תאומץ ותעוגן באמצעות ממלכת החי אשר על הפלנטה, במיוחד בהתחלה. נבקשכם, יקירים, אנא וודאו שאתם מפנים תשומת לב מיוחדת לבעלי החיים החיים עמכם או שאתם מבלים עמם. מדהים אותנו שאתם חושבים שאתם יכולים להיות “הבעלים” של בעלי החיים. האמת היא, שהם מחזיקים באנרגיה בסיסית זו על מנת שהאנושות תוכל לקלוט אותה בדרך שונה. אתם עובדים יחד עם ממלכת בעלי החיים משום שאתם חלק ממנה. אחרי הכול, אתם עצמכם מסווגים כבעלי חיים עם נשמה, עם רוח. חיבור זה הולך לקחת אתכם רחוק. שימו לב על מנת שתוכלו לעזור לידידיכם בעלי החיים לעשות את ההתאמות שהם צריכים כדי להישאר במסלול. כן, ללא ספק הם מחזיקים חלק מהאנרגיה והם חלק מהפאזל בו אתם תלויים.

בעודכם שמים לב לשינויים משמעותיים המתרחשים, זכרו שאין חובה לשים לב לכל הדרמות המופיעות במדיה. דעו שאתם בכיוון הנכון. מוקמתם בדיוק במקום בו אתם נמצאים עתה על מנת שתוכלו לקרקע את אותו האור בכל מקום קריטי. במשך עידנים ניסה חלקכם לעבור דירה, אך לעתים זה נראה כאילו נחסמתם. אתם רוצים לעבור למקום אחר על מנת ללכת אחר חלומותיכם, אך זה נראה שאינכם מצליחים לזוז מהמקום בו אתם נמצאים. לידיעתכם, יקירים, אתם חשים תקועים משום שלא סיימתם. חפשו, אם כן, שינויים כדי להשלים משהו. אולי ההזדמנויות נמצאות אצל האנשים עמם לא הייתם בקשר במשך זמן רב. יתכן שקשר אחד פשוט יתחיל את תהליך שחרורכם לדרככם. אתם הולכים לגלות ששינויים רבים יתרחשו כאשר ארבעה גלים אלה יגיעו ויתחילו להטיל עוגן.

הגלים השני והשלישי

גל שני יגיע ב- 10 למאי, והשלישי יתחיל ב- 28 ליולי. גל זה יישאר עמכם גם במהלך כל אוגוסט. יהיה עליכם להתמודד עם דברים רבים, גם אחרי זה. סביר להניח שהגל הרביעי יגיע בין אמצע אוקטובר לאמצע נובמבר שנה זו. כרגע זמן הוא עדיין לא יציב, היות והוא תלוי בגלים הרבים המגיעים ובאופן בו האנושות תעגן אותם. באופן טיפוסי, כאשר גלים מסוג זה מגיעים האנשים מתבודדים; הם מתחבאים מהגלים והאנרגיה אליהם הם מתייחסים כמשיגי גבול. האינסטינקט שלהם הוא להגן על עצמם, לכן אנא עזרו להם להבין. עמדו בדרך האנרגיה והכניסו אותה. הראו לאחרים כמה מעצים זה יכול להיות באמצעות פעולותיכם, ואז התבוננו. למרות שיש שליליות יותר ממספיק עבור כל אדם על פני הפלנטה להיכנס אליה בכל רגע, אנו מבקשים מכם לא לעשות זאת. במקום זאת, העזו להחזיק באורכם. זכרו, אתם ההוויות אשר הגיעו מהבית קודם כל עם כל האנרגיה. באתם והרגשתם את האנרגיה, אך לא בדיוק ידעתם מה לעשות בה. ככל שגדלתם והתחלתם להתבגר, התחלתם להתעורר מהחלום. עתה הנה אתם, עומדים בחוזקה בעוד כדור הארץ נמצא בחוסר יציבות. הכול נמצא בתנועה, אך אתם נקודת אור מעגנת. אנו מריעים לכם, יקירים, שכן זה לא דבר שעשיתם בקלות. זו אינה החלטה שהתקבלה בקלות; חלקכם נאבקו בכך במשך מספר תקופות חיים, לפני שהגיעו להחלטה. אתם המלאכים האדירים ביותר שאי פעם חיו בכל מקום שהוא. העזתם להסיר את הכנפיים והעמדתם פנים שהנכם בני אנוש, נכנסתם אל תוך בועה ביולוגית ושיחקתם את המשחק. אם כל אשר אנו יכולים לעשות זה לחלוק עמכם מעט מגדולתכם ומההשפעה המדהימה שיש לכם על פני הפלנטה הזו, עשינו את עבודתנו.

הגל הרביעי עדיין לא יציב

אעבוד עם רבים מכם, על מנת לעזור להובילכם דרך התהליך של רכיבה על גבי גלים אלה וההכנה לקראת האחרון. שנה זו של שינוי תוכל להיות קלה, היא אינה חייבת להיות קשה.

בכבוד גדול אני מברכת אתכם בדרך זו, לאחר המתנה כה ארוכה. דעו שאנו – כולנו מהבית – אוהבים אתכם מאוד. אתם נושאים את האור מהבית. אתם מחפשים מקומות על פני כדור הארץ על מנת להקרינו והעזתם להיות האור.

בכבוד גדול ביותר אני מבקשת מכם לנהוג זה בזה בהערכה. טפחו זה את זה ושחקו היטב ביחד. אני מרליה. בהזדמנות בואו  לבקר.

 

אספבו

***************

ברכות יקירים,

אני Em. אני מצטרף אליכם באנרגיה מאוזנת, אנרגיה שכולכם נעים לקראתה במהירות גדולה מאוד, בעוד המשחק שלכם בעיצומו. יקירים, אנחנו יודעים שאתם חווים אתגרים על פני כדור הארץ… זכרו, אנו שומרים עליכם. אולם עתה אנו הולכים להתמקד בדברים הטובים מסיבה אחת פשוטה: יש לכם הזדמנות להתמקד במה שאתם רוצים. כאשר אתם מסתכלים על משהו, למעשה אתם משנים אותו מאחר ואתם הוויות יוצרות. הבאתם דימויים וזיכרונות אלה מהבית. יש לכם זיכרון עמוק המהדהד בנשמה. זה המיקוד שכולכם מחפשים בעודכם מנסים לעשות העתק ממה שאתם יודעים מהבית למה שאתם רואים על פני האדמה. הדבר שאינכם מבינים הוא, שכאשר אתם מסתכלים על משהו, אתם ללא ספק עוזרים ליצור אותו. ולכן, בהחלט מקמו את כוונתכם בחיובי. חפשו אחר כל דבר אפשרי על מנת לשנות את נקודת המבט באופן מכוון. האם זה אומר שאין שליליות? לא, יקירים. זה לא עובד כך. אתם חיים בשדה בו אתם מבחינים בדואליות; אתם עדיין רואים דברם רבים כאור או חושך, במקום כאפור. בעודכם מתפתחים, אתם ממשיכים להזדקק לניגוד, למרות שזה לא יימשך עוד זמן רב מכיוון שאתם נעים במהירות האהבה שהינה מהירה יותר ממהירות האור במידה ניכרת.

המיקוד על השדה המשולש

בעודכם מתפתחים ונעים אל פיסות אלה, אנו מבקשים מכם לקחת צעד לאחור. הו, ואנחנו יודעים שאתם משתוקקים מאוד לנוע קדימה. לעתים קשה לכם מאוד להאט את התנופה, אך אנו מבקשים מכם לצאת מההוויה שלכם. תנו לרוח, ממש עתה, לעמוד מאחורי הגוף ולהתבונן במתרחש. התבוננו בעצמכם בעודכם חושבים את אותן מחשבות, מקבלים מידע זה, חווים רגשות אלה. פשוט התבוננו ללא שיפוט, שכן מנקודת המבט הנוכחית זה לא אפשרי. ראו עצמכם חושבים את אותן מחשבות ושימו לב כמה יפים אתם. הו, אנו יודעים שלרבים מכם קשה לקבל מידע זה. יש לכם דעות ביחס למה הוא יופי, ובנושאים מסוימים אפילו קטלגתם אותו. נספר לכם, יקירים, שאינכם אפילו קרובים. היופי שוכן בלב. זו הסיבה לכך שלעתים תכופות אתם מחליפים בין המילים “אהבה” ו”יופי”. יופי הינו הקסם שהבאתם מהבית. אתם מנסים להקרינו בעיני רוחכם, במיוחד כאשר אתם ממקדים את האנרגיה שלכם במשהו.

ברצוננו להכיר לכם את מיקוד השדה המשולש. קחו בחשבון שכאשר אתם רואים משהו, אתם קודם כל תופשים אותו מתוך הדואליות: אור או חושך. אולם יש לדבר היבט שונה לחלוטין אותו ניתן לחוות עם הלב. עם זה אנו מבקשים את כולכם להתחיל לעבוד בזמנים של שינויים מאסיביים, ואתם נמצאים עתה בתוך זמנים כאלה אליהם נכנסתם, ואין דרך קלה לצאת מהם. כן, אתם תעברו אותם. כאשר אתם יוצרים את הדרך למרות כל הקשיים, אתם יוצרים סיכוי לא רק עבורכם לעבור זאת, אלא גם עבור כל אלה שבאים אחריכם. בדיוק. זו היתה מחשבתם של רבים כאשר הגיעו לכדור הארץ. אתם נושאים יותר תשובות מאשר תוכלו להבין.  אנו מבקשים מכם, מאוד פשוט: היו שקטים מספיק זמן על מנת שתוכלו לשמוע את פעימות לבכם. הקשיבו למסר המגיע עמוק מבפנים, שכן משהו קסום קורה כאשר לבסוף מתורגם המסר לביטוי המילולי. אמרו אותו בקול על מנת שהרטטים יוכלו לצאת מפיכם אל העולם. זה הסיום של מחזור אנרגטי מאסיבי שכולכם עבדתם עמו.

התמקדו בטוב

ציינו שמרליה נמצאת כאן ושהיא הביאה את האנרגיה הנשית על מנת לעזור לאזן את העולם החדש. זכרו, אין זה אומר שהאחד נכון והשני שגוי. לבטח אתם יכולים לראות שכבר פרק זמן שהפלנטה ארץ איננה מאוזנת. לכל אחד מכם יש בחירה באיזה אופן הוא מרגיש את חוסר האיזון, ובדרך כלשהי אתם תובעים את עוצמכם. נשיאת גוף נקבי או זכרי אינה משנה דבר, שכן אותו אני מייצג על פני האדמה. אתם מתחילים לראות עירוב של מה שבמקור היה נפרד, וכך אתם יכולים ליצור את המשחק של העמדת פנים של היותכם בני אנוש.

הכול נמצא בתנועה ואתם יכולים להחליט לאן ברצונכם ללכת, היות ויש לכם יותר אפשרויות מאשר תוכלו אי פעם לדעת. כן, אתם חיים על פני הפלנטה של הבחירה החופשית. אולם אין זה אומר שבכל רגע יש לכם בחירה “חופשית”. עטפתם עצמכם בדרמות, התחייבויות, ובמשחקים שאתם משחקים על פני הפלנטה. לעתים אתם כל כך שקועים בהם, עד כדי כך שאתם לוקחים מעצמכם את הבחירה החופשית שלכם. התמקדות בשדה המשולש במקום בדואליות עוזרת לכם לצאת מהממד השלישי ולהיכנס לממד החמישי. אתם מתחילים ללמוד כיצד זה עובד. יקירים, למדו זה על זה והתמקדו בטוב. הדבר יביא לכם את הבית; זה ייקח את כל הסחות הדעת מכל הדברים המשוגעים שנראה שמתרחשים עתה ושלא תמיד מובנים לכם. אל תבזבזו את כל האנרגיה בניסיונות לפענח אותם, מכיוון שאתם נמצאים שם כבר. אתם מסוגלים לאחוז באור באחת הדרכים היותר יפות עבור כולם, אז עתה קחו נשימה פנימה. קחו נשימה עמוקה, והכניסו פנימה את האור דרך קצה הראש העליון, אפשרו לנשימה לעשות סיבוב בכל הגוף, ולאט לאט נשפו. האם אתם יכולים לחוש בתנועת האנרגיה? האם אתם יכולים להרגיש את ההתרגשות?

יקירים, אתם הוויות קסומות. אתם התגלמות של האל ותפקידנו הוא רק לעזור לכם להיזכר. כאשר אתם נמצאים בדרך שבחרתם, החוזים וכל אשר ארגנתם, יוביל אתכם הדבר בדיוק לחוויות שבחרתם לחוות. אף אחד לא נמצא כאן ללא מטרה. לעולם. למעשה, אין עתה מרחב על פני הפלנטה ארץ עבור מישהו שאין לו תפקיד. המבחן, יקירים, פשוט מאוד. קחו מראה קטנה, החזיקו בה תחת האף, ואם היא מתכסה אדים כאשר נושמים, עדיין לא סיימתם. יש עוד הרבה לעשות, ואנו מבטיחים לכם שמהר מאוד תארגנו את ההזדמנויות.

מעגל שלם

אתם מחזיקים באהבה אשר יכולה להשיב חזרה את הכול ביחד. תנו ידיים, יקירים, בכל הזדמנות. הבינו שכאשר האנושות נכנסת לפחד, היא נעה לנפרדות, וזה הדבר אשר קורה עכשיו. למרות שיש גל ענק של נפרדות על פני הפלנטה, אתם מחזיקים במפתח לשנותו לאחדות. אתם מחזיקים באהבה שיכולה להביא את הכול חזרה לַמצב של ביחד, אם רק תתמקדו באנרגיה של זה.

בכבוד גדול ביותר אני מברך אתכם בדרך זו. אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה. טפחו זה את זה בכל הזדמנות ושחקו היטב ביחד.

אספבו,

הקבוצה

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2017  www.espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדית ל- www.espavo.org ולמתרגמת. תודה על העזרה בהפצת האור!