פברואר 2017

לעורר את הנשיות
איזון של כוח מול עוצמה

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
וכל חודש משוכתב ומועלה לאתר(באנגלית)

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

מאת הקבוצה

משואות האור
פברואר 2017
הוגש בשידור חי ביום 28.1.2017

ברכות יקירים, אני מֶרְליָה

המתנתי זמן רב מאוד על מנת לבוא ולעזור לאזן חלק מהאנרגיות של כדור הארץ. אני, כפי שהשומר מכנה זאת, יחידנית, או היבט ייחודי של מה שהוא תייג כ’הקבוצה’. אני היא זו המחזיקה בהיבט הנשי בקולקטיב הזה, וכן, גם של מרלין. זה הקסם שכולכם מכירים והכרתם במשך תקופות חיים רבות אותן השקעתם בכדור הארץ. אני באופן אישי מחזיקה את ניחוח האור לו אתם קוראים ‘נשיות’. ביטאתי את הייחודיות על מנת לעזור לעוצמה לשנות את אשר מתחיל עתה על פני כדור הארץ.

עוצמה: ההיבט הנשי

בתקופה זו נמצאים כל האנושיים בתנועה מהירה, אי לכך אנא הבינו שאין אדם על פני הפלנטה אשר רק תופס מקום. לכולכם יש מטרה מאוד ספציפית, כוונה, תנועה ויעד לכיוונם הנכם נעים, ואתם תופסים מקום בסדר העולם החדש. אחלוק עמכם כלים המיועדים באופן מיוחד לאיזון הנשיות, לאזן את היבט העוצמה, ואחד מהם אחלוק עמכם היום. כאשר מתארים איזון בין הזכרי-נקבי, קיימות המחשות רבות בהן יכולנו להשתמש, אולם יתכןשהדרך הפשוטה ביותר לחשוב על כך הינה כוח לעומת עוצמה. למרות שלא תמיד העוצמה הינה נשית, זו דרך טובה לחשוב עליה במהלך מעבר זה. השאלה הופכת להיות, אם כן: באיזה אופן ניתן להביא את העוצמה לקדמת הבמה מבלי לאלץ אותה? דבר זה נשלט על ידי ההיבט הנשי הנמצא בכל היצורים. ההיבט הנשי נקרא עתה למציאות על מנת לאזן את הפחד הגורם לפירוד רב על פני כדור הארץ. בדרך כלל, עד כה, נמצאו האנושיים במצב של הישרדות. במצב זה התחושה היא של הישרדות החזקים, כך שנראה שהחזקים תמיד מנצחים. הדברים התנהלו כך כפי שהיה ראוי, אולם אם תעלו מעט את הרף תגלו שיש אפשרות לאיזון. הדברים כפי שהיו מיקמו, לעתים תכופות, את הזכרים מעל הנקבות. אולם, האם זה נכון? לא, ברור שלא. ללא הבסיס הנשי עליו נבנתה האנרגיה הזכרית, לא היה אפשרי לאף אחד מכוחות אלה להיות בעל עוצמה או כוח.

עבודת הבסיס נעשית עתה, ובמהרה תגיח העוצמה הנשית בדרך חדשה. לעת עתה כל אחד יאזן את העוצמה הנשית בתוך תוכו. על מנת למצוא פיסה זו בתוככם, עליכם לחשוב מחדש על הדרך בה אתם בדרך כלל מגיבים לדברים. עצרו לרגע, נשמו, וחושו בחיבורים. דמיינו לרגע שאתם משחקים משחק, כמו לדוגמא מה-ג’ונג. משחק סיני עתיק זה כולל את כל הסימנים על גבי האריחים הקטנים, ועליכם למצוא את כל הפיסות התואמות. מטרת המשחק היא להוריד את כל הפיסות התואמות מהלוח. זה משחק משעשע, אך למעשה הוא מייצג הרבה יותר מאשר אתם מבינים. עם הגעתו של ההיבט הנשי, זהו היבט ענק שכל אחד יכול להתחיל לעבוד עמו כבר עכשיו.

אנרגיות תואמות

כאשר אתם מתאימים דברים, אפילו כאשר מדובר באריחי המה-ג’ונג, אתם מתאמים גם אנרגיה. באופן קבוע אתם חווים צורות של אנרגיה, בין אם אתם נמצאים בין קונים רבים בסופרמרקט, מוקפים בזמן הקשבה לקונצרט, או בחדר המיטות כאשר אתם לבד. למעשה כל המצבים האלה דומים מאוד בכך שהם כל הזמן מתאמים אנרגיות. מה פירוש הדברים? ובכן, נניח שחיה עמכם חיית מחמד, חתול או כלב המסתובבים בבית ודי שולטים בכל. אתם מתאימים עצמכם לאנרגיה הזו באופן קבוע ומוודאים שהוא, או היא, בסדר; אתם בודקים האם הם מתואמים עם האנרגיה אליה אתם רגילים. מאחר וחיית המחמד נמצאת בבית כל הזמן, יש לכם הזדמנויות רבות לשחק עם האנרגיה ולעדן אותה. אולם כאשר מדובר בזרים, או כאשר נמצאים בחוץ, או רואים דברים חדשים בטלוויזיה, או באינטרנט, גם אז אתם מתחילים להתאים את האנרגיה, בדיוק באותו אופן. יחד עם זאת לא תמיד נראה שאתם מקבלים את אותן תוצאות כפי שיש כאשר אתם עוסקים באנרגיות מוכרות. התייחסו אל הזדמנויות אלה על מנת לתפוס עצמכם תוך כדי שאתם עושים זאת על מנת להרחיב את הבנתכם לפני שאתם מגיבים, שכן, יקירים, זהו האתגר הגדול מכולם. אתם משחקים משחק מחבואים יפהפה זה – האל מתחבא מעצמו, מחפש את עצמה ומנסה למצוא עצמו במראה. ובכן, הנה. הבה ניתן לכם הזדמנות.

כאשר אתם רואים אנרגיה חדשה: נשמו וחפשו דמיון

מה קורה כאשר שתי צורות אנרגיה רואות זו את זו? זה בדיוק אותו דבר כמו התבוננות במראה: אתם מחפשים חוסר שלמות. זה הדבר המתרחש על פני כדור הארץ וזו הסיבה לכך שבעלי אנרגיה דומה נלחמים זה בזה יותר מאשר בעלי אנרגיה שונה. יקירים, אתם תמיד מתבוננים בחוסר השלמות שלכם תוך נסיון לתקנה, מבלי לדעת כלל שחוסר שלמות זו יוצר את היופי שאתם נושאים בתוככם. בכל זאת אתם תמיד מנסים להתפתח ולהביא עצמכם למצב מושלם, גם בעודכם בצורה פיזית, בעודכם מנסים לשוב אל אנרגיית הבית. מושלם לחלוטין. אי לכך, הצעתנו לכם היא: מה קורה כאשר אתם נכנסים לחדר בפעם הראשונה? אתם מסתכלים סביבכם. לעתים אתם חוצים את החדר מתוך כוונה להגיע אל יעדכם. לשם המחשה טובה יותר, הבה נאמר שאתם נכנסים לחדר חדש לחלוטין שמעולם לא ראיתם קודם לכן. הדבר הראשון שאתם עושים זה להתבונן סביב; למעשה אתם מתאימים דפוסים. הדבר הזה נכון ביחס לכל דבר, לא רק לחדרים אליהם אתם נכנסים, הוא נכון במיוחד עם אנשים. בין אם הם מופיעים ע”פ מסך הטלוויזיה או שהם נמצאים עמכם בחדר באופן פיזי, אתם שוב ושוב מתאמים את דפוסי האנרגיה. אתם נכנסים להרגל של תיאום דברים בדרך מסוימת. ובכן, מה שנאמר לכם עתה שונה מעט, משום שיש כאן מלכודת: היו ערים לכך כבר מההתחלה. הדבר הראשון שאנו מבקשים מכם לעשות כאשר אתם רואים אנרגיה חדשה, זה פשוט לנשום ולשחרר את הנשימה, דבר שיעזור לכם להתמקד ברמת אור חדשה זו. הדבר נכון בין אם אתם משווים אנרגיה של אדם, סיטואציה, או אפילו תכונה רגשית. מה שזה לא יהיה, חפשו מיד אופנים בהם אתם דומים במקום לחפש את חוסר השלמות ואת האופנים בהם אתם שונים. הדבר עשוי להישמע כמשהו מאוד פשוט, אולם כאשר מפתחים הרגל של לראות דפוסים, מהר מאוד מוצאים דרכים לסלק במהירות רבים מהם. זה לא מתאים, זה לא תואם, וכו’, עד שאתם כמעט “מנקים את השלחן”. דבר נוסף שלעתים אתם עושים בעודכם רואים צורות אנרגיה, זה לחפש חוסר שלמות, דבר המביא לעתים אנרגיות שאינן מתאימות. אולם מערכת האמונות שלכם אומרת שעליכם להיות במערכת יחסים עם אותה אנרגיה, או אדם. כאשר האנרגיות אינן תואמות, דבר ראשון שאתם מנסים לעשות זה למצוא חוסר שלמות, ובתוך תהליך זה אתם מוצאים כמה דברים מושלמים. הדבר שקורה הוא, שאתם מיד קופצים אל תוך הסיטואציה ומתחילים לעבוד על אותם דברים שאינם מושלמים, בעודכם מנסים לשנותם. האם אתם זוכרים מה שאמרנו לפני רגע ביחס לחוסר שלמות? זה הבסיס ליופי האמתי, לכן לא תמיד אפשר לשנותו. למעשה, זהוהבסיס למערכות יחסים רבות שנכשלובהן ניסו בני הזוג לשנות זה את זה. בני אדם תמיד מתפתחים, ובנקודה מסוימת תמיד משתנים. יחד עם זאת, על הדבר להיעשות באופן פנימי, ולא באופן חיצוני ע”י אדם אחר. ובכן, מה שאנחנו הולכים לבקש אתכם, זה לפתח את ההרגל להתבונן בכל דבר.

נניח שאתם נכנסים הביתה ורואים פיסת פסולת על הרצפה. הדבר הראשון שאתם עושים זה לומר: “הי, זה לא במקם. יש לתקן זאת.” לפני שאתם מרימים וזורקים אותה לזבל, תנו לה כבוד. חפשו מהו הדבר המשותף לכם. אולי זו היתה שארית הקשורה לממתק אהוב שנהניתם ממנו ערב קודם. מה שזה לא יהיה, מצאו דמיון. יקירים, האם הבנתם? ברגע זה כל האנושות נמצאת בתנועה של פירוד, אך אתם יכולים לשנות זאת. האנרגיה הנשית היא זו אשר תתחיל בשינוי, וזו הסיבה להיותי כאן. כל הזמן הייתי עם מה שהשומר מכנה “הקבוצה”. אנחנו צוחקים בהיסטריה כאשר הוא אומר זאת, משום שהוא אוהב לנסות לתת לנו שמות ותארים. במשך זמן רב התנגדנו לכך שכן לאנושיים יש נטייה לתת כח לֵדברים שלא באמתשייכים אליהם, כולל תוויות. אנו טוענים שאין לנו כחיותר מאשר אנו יכולים להביא ולשקף בכם, וזו הסיבה להיותנו כאן.

חפשו קווי דמיון

יקירים, אתם הולכים לראות תנועה מאסיבית לכיוון ההיבטים הנשיים בנושאים רבים בחיים. אנו מחכים בקוצר רוח לראות זאת מתרחש, וללא ספק קיימים אירועים ע”פ כדור הארץ אשר נועדו להגן על החברה הפטריארכלית הקיימת עתה. פשוט התבוננו איך זה קורה. עמדו נחושים וגאים בעוצמתכם, בעודכם מאזנים בכל הזדמנות בין האנרגיות הזכריות והנקביות. כאשר אתם רואים אנרגיה זו, קחו נשימה וחפשו אופנים בהם היא דומה לכם לפני שתפעלו עמה. אם תשתמשו בכלי זה, עולמכם ישתנה במהירות גדולה.

הגל הנסוג

יקירים, אמרנו בבהירות רבה שכולם על פני כדור הארץ נמצאים בגל נסוג. אתם נעים במהירות כה גדולה, עד שיש פחד רב על פני הפלנטה, אולם זכרו שלעתים תכופות מאוד אפשר לרתום אותו ולהשתמש בו למטרה ייחודית. אתם תמצאו עצמכם במצבים בהם נראה שהדברים יוצאים משליטה, אולם אל תאמינו לכך, אפילו לא לרגע. אתם נמצאים בהרבה יותר שליטה מאשר אתם מבינים. בעוד חמש או עשר שנים מהיום, כאשר תסתכלו לאחור על הזמן הזה, תבינו את הסיבה לכך שכל זה התרחש. דברים אלה מתרחשים בכל מקום, לא רק במדינה אחת, מכיוון שאתם נמצאים בתוך גל נסוג. אתם נעים קדימה, אך נראה הדבר כאילו אתם נסוגים לאחור ולכך אתם מתנגדים. אתם הולכים לשנות זאת. הגל הנסוג יתרחש במהירות כה גדולה, עד שזה יאפשר לכם לזנק קדימה בקצב אפילו מהיר עוד יותר מאשר חשבתם שאפשרי. רק היצמדו לאמת ולעוצמה באיזון, לאנרגיה של מי שהנכם. אל תהיו ביישנים אך גם אל תנועו בכח, פשוט אפשרו לדברים להיפתח באופן טבעי. בכך שתחפשו ותתאימו את אותם דפוסים הדומים לכם במקום למצוא למעשה את חוסר השלמות, תתחילו דרך חיים שונה אשר תאפשר לכם לשנות את העולם באמצעות החזון שלכם.

בכבוד הגדול ביותר שאני יכולה אני מברכת אתכם בדרכים אלה. משום שהייתי ברקע במשך זמן ארוך למדי, אני נהנית מאוד מהאיזון החדש על פני כדור הארץ שכן אתם קראתם לי. אתם הם אלה המוכנים לצעד הבא של איזון האנושות.

אני מרליה. בואו מתישהו לבקר.

אספבו

*************

ברכות יקירים.

אני אלרה משרות ריתמי הנמצא היום לשירותכם,ואני הולך לספר לכם מעט על התהליכים השונים של בילוי בנעימים מכיוון שזה הצד החזק שלי, אתם יודעים. ברור שאם אינכם נהנים זה לא עובד. יקירים, זה פשוט מאוד. עליכם להניח כף רגל לפני כף רגל, אולם מדי פעם עליכם גם לצחוק וליהנות מהמעשה.

לקרוא לנשיות

טוב עליכם לפגוש את הגברת היפהפייה הזו הנקרית מרליה.  איזה סיפורים יש לי עליה! נחזור לזה בהזדמנות אחרת, אולם היא כבר זעזעה את עולמכם, יותר מפעמים בודדות. את זה אני יכול לספר לכם. היא באה כבר בעבר אל כדור הארץ, אולם לא בהתגשמות פיזית. כבר יותר מפעם אחת היא התנסתה באיזון אנרגיות, שכן זה הדבר שהיא עושה כה טוב וזו הסיבה שהיא נמצאת כאן היום. והסיבה לכך היא, שפיניתם עבורה מרחב בלבכם. כולם פשוט נפתחתם היות ורציתם משהו חדש, אולם לפתע התחלתם לפחד מעט מחלק מהאנרגיה הזכרית. יתכן ונראה הדבר שהיא משתלטת בגל גדול על פני הפלנטה, אך זה לא באמת מתרחש כך. כל שהיא עושה זה לקרוא לנשיות, וזה דבר השווה את המאמץ משום שיש עתה לאנושיים הזדמנות לחוות איזון חדש.

עתה ברצוני לחלוק עמכם משהו מדהים ביחס למתרחש. יש עתה התעניינות רבה ביחס לפלנטה שאתם קוראים לה ‘מרס’. האם אתם יודעים מה קרה? רובכם הייתם שם בזמן כלשהו, דבר שתגלו באמצעות המדענים. כן, יקירים, הם הולכים לגלות חיים על גבי מרס, אולם יהיו אלה שרידים שלכם. מה שקרה היה יפהפה, משום שממש שבסופה של הפלנטה הזו כל אחד ידע מה קורה. אי לכך הם פסעו לממד אחר של זמן ומרחב. נכנסתם לאנרגיה ועל מנת לעבור דרך אותו ממד של מציאות, היה עליכם לאזן אותה בדרך שונה לחלוטין. קרו דברים מאוד מופלאים, שכן באותו זמן זרעתם את זרעי החיים על גבי פלנטה מקרית אחרת הקרובה למרס. זה המקום בו הנכם נמצאים היום – כדור הארץ. ברור גם שבאותם ימים לא קראתם לו “כדור הארץ”. אולם כל זה התרחש על מנת לבצע שינויים ממדיים אלה וכדי לגרום לאיזון.

האם זה אומר שכדור הארץ הולך להסתיים? בסופו של דבר כן, אך רק בעוד זמן רב. אני פשוט מספר לכם שמה שקורה עתה מזכיר לי את אותם הימים. אתם מתחילים להיות ערים לכך שקיומכם איננו בממד אחד בלבד. הנשמה שלכם אינה מוגבלת לתקופת חיים אחת על פני כדור הארץ; יש לכם לפחות 12 תקופות חיים באותו זמן. זהו דבר מעניין, שכן בדרך כלל, כאשר אתם נכנסים לתקופת חיים, יש לכם 12 חוויות שונות בו זמנית. אתה הולך בדרך זו והופך להיות חקלאי משום שאתה אוהב לגדל דברים. במקום אחר יש לך משפחה נהדרת שהינה מרכז חייך. ובעוד מקום התשוקה שלך הינה עסקים ואתה הופך להיות מנכ”ל של אחת מהחברות המפורסמות והמצליחות בעולם. למרות שאתה עושה את כל הדברים השונים הללו, לעתים תכופות ישנה פיסה אחת הנשארת זהה בכל ההיבטים, וזו הבחירה שלכם להיות זכר או נקבה.

זכר ונקבה: איזון חדש

אולם מה שקורה כאשר אתם חוזרים הביתה הוא, שאינכם לא זכר ולא נקבה. אתם רק לקחתם את אותו הגוף, והיה עליכם להביא היבט זה ולשחק ולבטא את אותה אנרגיה בדרך הטובה ביותר שיכולתם. זכרו, יקירים, זכר ונקבה מכילים בתוכם כל דבר. על מנת לשנות ממדים, חייב להתרחש איזון. מה הסיבה שתרצו לשנות ממדים? ובכן, יתכן שתרצו לבקר היבט אחר שלכם הנמצא בממד אחר. אי לכך יהיה חשוב מאוד לאזן את האנרגיה ולשחק עמה בדרך שונה. זה הקסם אותו מביאה עתה מרליה לכל אחד. למעשה זו לא רק מרליה. זה מייצג את קרני האור של ההיבט הנקבי. אם לא גדלתם כבר בתוך אנרגיה נשית, מרליה לא היתה יכולה להגיע. עם האנרגיה החדשה, אפשר לקבל ביטחון. להיות בעלי ביטחון תמיד היה אחד האתגרים הגדולים ביותר הקשורים לנשיות משום שזה לא מבטא את העוצמה באותה דרך.

אתם מקדישים בעולמכם מאמץ רב בנסיון להשפיע על דברים. אתם חושבים  לעצמכם: “זו העוצמה שלי. אני יכולה לגרום לדבר להתרחש. אני יכול לעשות זאת, אין בעיה.” אולם מה אם הייתם יכולים לגרום לדבר לעבוד בדרך שונה? אולי הייתם מגלים שעל מנת להשאיר חותם אין צורך לדחוף או להכריח. זה הדבר עמו מתמודדת האנושות כולה: כוח לעומת עוצמה. למרות שיתכן שתחשבו שמדובר בזכריות לעומת נקביות, הם למעשה לא באמת זה נגד זה אלא הם רק אינם מאוזנים. לא באמת אפשר לכנות האחד טוב והאחר רע, משום שזה לא יעבוד. במהותם שניהם טובים. אולם כאשר הם יוצאים כל כך מאיזון, מה שקורה הוא שעליכם להלך במעגלים. דבר זה, בתורו, מייצג בעיה שרק אתם יכולים להתמודד עמה בדרכים שונות. שימו לב להזדמנויות החדשות המופיעות עתה כל יום על פני כדור הארץ.

לעבוד באנרגיה הלחוצה של היום

כן, אנו מבינים שרבים מכם חשים שהם יצאו לגמרי מאיזון על פני כדור הארץ. אינכם יכולים לסבול יותר אפילו לצפות בחדשות. למעשה זה רעיון כלל לא רע, שכן החדשות שלכם מונעות על ידי שיעורי הצפייה. אז מה יקרה אם אף אחד לא יצפה? ובכן, האנושיים טרם למדו להצביע באמצעות השלט, אך הם ילמדו. במהלך הזמן הולכת ונבנית אנרגיית כוח זו. אנא הבינו, יקירים, זו אינה מלחמה; זה אינו זה נגד זה. למעשה זה איזון; על שתיהן לחיות זו לצד זו על מנת להביא את מהות כלל האנושות לרמות הגבוהות ביותר אליהן יש ביכולתכם להגיעעתה. מרליה טובה מאוד באיזון, שכן היא לא רק נקבית. הו כן, מרליה ואנוכי היינו בעצמנו מספר פעמים בעניין הזה. כאשר היא עזרה בעבר לכדור הארץ, קראתם לאנרגיה בשם “מרלין”. היא אפילו הוכנסה לסיפור הקסום הקשור בהעצמה. ובכן, כך הם שוב הזמנים על פני כדור הארץ. אתם נמצאים בלחץ אשר מרגיש עכשיו מהודק למדי. זה אתגר להרגיש חופשיים או לנוע, כאשר חשים בכזה לחץ. למרות שיתכן שקשה להרגיש שיש רצון חופשי, למעשה אכן יש לכם. האמת היא, שרבים מכם באו לכאן לעבוד באנרגיה דחוסה זו. אנו יודעים שלחלקכם זה לא נוח ולחלקכם יש קשיים להישאר מאוזנים באנרגיה שלהם. לעתים תכופות אינכם יודעים להחליט מה שלכם או על מה עליכם להיות אחראים, אולם אנו מבקשים אתכם פשוט להמתין ולהתבונן.

תהיינה הזדמנויות רבות להישאר באמת ובעוצמה שלכם. בעוצמה האמתית, לא בכוח. אינכם צריכים לדחוף משום שהדברים מתרחשים בהרמוניה. בדרך זו הדברים עובדים הכי טוב ועתה אתם לומדים לעשות זאת. יתכן שאתם לומדים בכך שקודם כל אתם הולכים לכיוון ההפוך, וזו דרך טיפוסית בה האנושיים על פני כדור הארץ לומדים. אל תשפטו; אל תתייגו זאת כטוב או רע, נכון או שגוי. פשוט דעו שברגע זה כך הם פני הדברים. איזו פיסה הבאתם מהבית? באיזו דרך יש ביכולתכם להשאיל את אנרגיה שלכם, בין אם זה בהרמוניה – או מתוך ניגודיות – להשתלב בדברים הנמצאים בתהליך עיבוד? באיזה אופן אתם יכולים לעמוד באמת שלכם, בעודכם עדיין מאפשרים לאחרים לעמוד באמת שלהם? זה הדבר המתרחש עתה. אתם תגלו שהרטט הקולקטיבי של האנושות שולט למעשה בכול.

אנו יודעים שיש לכם מקומות של עוצמה ושל ממשל, שיש לכם כל מיני סוגים של דברים קטנים ששמתם בצד על מנת לשחק את משחק העמדת הפנים של היותכם בני אנוש על פני כדור הארץ. אולם נספר לכם גם, יקירים, שדבר מכל זה אינו אמתי – לא בדרך שאתם חושבים. אך הדבר שהוא כן אמתי, זו האהבה. אפילו הניגוד של אהבה, הדבר לו אתם קוראים פחד, הינו אשליה שנוצרה על ידי הצללים של הדואליות על פני כדור הארץ. עתה כל הצללים עוזבים מכיווןשיצאתם מהדואליות. בני אדם רבים עדיין לא קלטו זאת והם עדיין משחקים את משחק הדואליות – הנכון, השגוי, הלמעלה, הלמטה, וכל ההבדלים שבונים זאת. אין שחור ולבן; יקירים – זה הכול גוונים של אפור,כל פיסה ופיסה. קחו זאת ועשו את הדבר הגבוה ביותר, ואז שאו קדימה את האמת שלכם.

זמן למשחק החדש

לרבים מכם יש מטרות ייחודיות. לחלקכם היו תקופות חיים קודמות אשר כיוונו אתכם לתקופת חיים זו עם מטרה חשובה מאוד. לכולכם יש משהו לבצע, ויש לכם חוזים והסכמים שונים בהם הבטחתם להביא מהבית. הבאתם זאת בעצמכם לפלנטה, מתוך משימה לשחק את המשחק ולנסות לשפרו. זה הדבר שמתרחש. אולם אתם מתחילים לראות שכפי שהמשחק מתנהל היום, הוא כבר לא עובד. הגיע הזמן למשחק חדש. האם אתם מוכנים? אתם יצרתם משחק זה, ואתם יכולים לעשות זאת שוב בדרכים שעתה אינכם יכולים אפילו לדמיין. לא, הפלנטה שלכם אינה הולכת להיגמר. ברור שהיא תסתיים בזמן המתאים לה, אולם זה עוד רחוק. אתם חווים שינויים רבים על פני הפלנטה, שגם היא מתפתחת. וכן, היא עוברת שינוי מגנטי משמעותי, שינוי שישנה אותה באופן דראסטי. אם תהיו מאוזנים, תעברו שינוי זה ללא בעיות. אולם למי שלא יהיה מאוזן, תהיינה בעיות. הרהרו שוב בממדים השונים. בקרו כל אחד מהם, שכן הנשמה שלכם יודעת לנצל את הפוטנציאל הגבוהה ביותר של תקופת חיים. זו לא חוויה אחת אלא 12 חוויות שונות באותו זמן. ואמת, זה 144… אך נשוב לכך בזמן אחר. הפיסה החשובה ביותר שיש לדעת היא, שאם האנרגיה שלכם מאוזנת, יש ביכולתכם לנוע בין הממדים.

מרליה

לבני אנוש רבים על פני הפלנטה יש הנעה, במיוחד כאשר הם מגלים שהולכת להיות הסתערות של איזון האנרגיות שלכם. וכן, מרליה תידרש לעניין שוב. היא נמצאת כאן עם מידעחשוב ביחס לאופן בו יש לעבור את התהליך ואיך להוציא את העוצמה של איזון אמתי, וסביר להניח שזו הנקודה החשובה מכולן. אתם יודעים, יקירים, היא מתנגדת מעט לבוא. והסיבה? משום שתייגתם אותה כאנרגיה הנשית. מה הסיבה לכך שדבר זה קשה עבורה? משום שהיא אינה אוהבת את הנפרדות. זה פשוט מאוד. כאשר אתם מכנים אותה “נשית” אתם מאמינים שפירושו של דבר שהיא אינה נושאת אנרגיה זכרית. אולם דבר זה אינו נכון. מרליה נושא כמות אדירה של אנרגיה זכרית, אולם היא מבינה כיצד לאזן אותה. היא יודעת כיצד לקדם חלק מסוים בזמן הטוב ביותר ואיך להשתמש בו בפוטנציאל הגבוה ביותר שלו. זוהי האנרגיה הנשית. זו אנרגיית הלידה האמתית של הפלנטה, והבסיס לאנרגיית היצירה הנמצאת בתוך אותו היופי. מצאו זאת בתוך כל אחד מכם. העזו לעורר ולאזן פיסה זו. גלו גם את המקומות בהם הנכם נמצאים מחוץ לאיזון בדרכים אחרות. אתם יכולים להיות מחוץ לאיזון באנרגיה הנשית, בקלות רבה כפי שאתה יכולים להיות בחוסר איזון באנרגיה הזכרית. חפשו אותה ושחקו עמה. בקשו עזרה באיזון זה ותקבלו אותה.

יקירים, לעולם אינכם לבד, והיינו שמחים אילו חדלתם לנסות באופן כה נושא –  כן להיות לבד. אנו יודעים שאתם משחקים משחק קשה מאוד להבנה. אנו מבינים שלעתים זה נראה שהדברים פונים בכיוון ההפוך לחלוטין מהכיוון אליו התכוונתם. למרות שלעתים אינכם יכולים לחוש את הרוח הגבית או שאינכם יכולים לשמוע אותנו, אל תשכחו שאנו נמצאים כאן ושלעולם לא נעזוב אתכם. לעולם. אתם חלק ממשפחה גדולה של אור ואנו חוגגים אתכם בכל רגע ורגע. אתם חלק מאתנו אשר לעולם, לעולם לא ילך לאיבוד או שבאמת יהיה בחוסר איזון.

יקירים, אני מאוד ניהנה לדבר עמכם. עתה, כשמרליה כאן. מדי פעם נעבוד יחדיו כפי שעשינו בעבר. היא ואחרים יכולים לעזור לאזן חלק גדול מהאנרגיה עבור כל אחד ולהביא איזון חדש לכדור הארץ. היא תפתח אפשרויות ותעזור להזכיר לאנשים מי הם באמת, במקום האשליות שלמדתם לבטוח בהן. יקירים, התבוננו בצפוי. אל תתבלבלו מכל הכאוס הנמצא מולכם, משום שיש הרבה ממנו. חפשו את האור, חפשו את אורכם. אזנו אותו כפי יכולתכם וחפשו הזדמנויות לנוע בין הממדים, מכיוון שזה משחק חדש ואתם מתחילים רק עתה ללמוד כיצד לשחק בו.

בכבוד גדול ביותר אני מבקש מכם לנהוג זה בזה בהערכה. טפחו זה את בכל הזדמנות ושחקו היטב ביחד.

אני אלרה משרות רתמי.

אספבו

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2017  www.espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדית ל- www.espavo.org ולמתרגמת. תודה על העזרה בהפצת האור!