ינואר 2017

ארבעת השינויים הגדולים של 2017

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
וכל חודש משוכתב ומועלה לאתר(באנגלית).

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מאת הקבוצה

משואות האור
ינואר 2017
הוגש בשידור חי ביום 17.12.2016

ברכות מהבית, יקירים, אני שומר הזמן.

באתי היום והצטלבתי לרגע קט עם ציר הזמן שלכם על מנת לגעת בלבכם ולעזור לכם להיזכר מי אתם ומהיכן הגעתם. אתם נוסעים מרחוק אשר ללא ספק היו כאן כבר. יחד עם זאת הנה עתה אתם כאן, ממוקמים על פני כדור הארץ, ועושים שינויים מהירים. ישנם שינויים כה רבים ומדהימים עד שלעיתים קשה לעקוב אחר כל הדברים שהאנושיים עושים על פני הפלנטה. היום נחלוק מעט מאשר צפוי להגיע בשנה הקרובה; מדהים למדי לראות את המתרחש. כאשר תעברו את פברואר 2017, תחושו מעט שקט שלא הורגש כבר פרק זמן. בדרך מסוימת, זה השקט שלפני הסערה. יקירים, זכרו שרוב השינויים לא יכולים להתרחש כאשר נמצאים בתוך השקט. מעצם הגדרתו, לעתים קרובות כרוך “שינוי” בשיבוש ואדווה מורגשת בשובל שלו. אל תחששו מכך, שכן למעשה השינוי הפך להיות חלק מהשיבוש.

אנו שומרים עליכם

רבים מאוד מכם הגיעו לכדור הארץ בעודם מנסים להבין היכן הם יכולים להיות, איך זה יראה והאם הדברים הולכים לעבוד עבורכם. הנה אתם, ממש במרכז הדברים. ברור שהפחד הגדול מכולם הוא, מה יקרה אם תיכשלו. כישלון, מילה כל כך מפחידה. מה קורה אם אינכם יכולים לבצע דברים? ובכן, זה החלק החשוב עליו ברצוננו לדבר היום…אנו שומרים עליכם. אנו מסתכלים מעבר לכתפיכם ומפעם לפעם מנסים לכוון אתכם, את כל אחד ואחת מכם. אין זה משנה היכן אתם נמצאים בעולם, מהי ההיסטוריה שלכם, או באיזו רמה אתם מאמינים שאתם נמצאים. האמת היא, שאנו שומרים עליכם. דומה הדבר לכך שהייתם משחררים את ילדיכם לשחק, אולם ישנם דברים מסוימים שאתם מקווים שהם לא ייכנסו אליהם ומקומות אליהם לא ילכו. ברור שהמחקר שלהם יכול לגרום לבעיות, למרות שכאשר זה יקרה, הילדים ילמדו מהבעיות כחלק מהמשחק. לידיעתכם, יקירים, בדרך מסוימת אתם נמצאים באזור לא מסוכן. במיוחד במהלך השנתיים הקרובות בהן יתרחשו שינויים משמעותיים. יקירים, תחשבו על כך שכל שלוש/ארבע שנים מתרחש שינוי רציני של האנרגיה, בעצם מעלה את כולם מהר מאוד – כמעט מהר מדי. כאשר זה קורה עליכם לעשות את אשר אתם צריכים על מנת להתקרקע, על מנת לקחת את האור הזה, להביאו לחייכם ולעגן אותו. זה החלק המאתגר. ב- 2016, היה לכם שינוי משמעותי כמו גם גל האנרגיה אשר נכנס ב- 27 לספטמבר. לפני זה ראיתם דברים רבים שהגיעו. למעשה ראיתם את גל הכבידה אשר את בואו חזה בזמנו איינשטיין. כל שלוש או ארבע שנים מתרחשים לכם אירועים גדולים – אירועים אדירים משֵני רטט. בשנה הבאה יהיו לכם ארבעה כאלה.

ארבעה גלים משני רטט

האם יש ביכולתכם לראות את השינויים הצפויים? אין זה קורה כך למעט על פני פלנטות מתפתחות, משום שיקירים, אתם נמצאים בתנועה. כל האנושות מגיעה לרמות שקודם לכן מעולם לא נקבעו על ידי אנושיים. בתוך כל אחד מכם יש לכם יכולות להגיע למודעות רוחנית אשר תאפשר לכם לגעת באל שבפנים. אז תדעו זאת.

בתוך רבים מכם מושרשים זרעים של פחד. חלקם נובעים מחוויות של חיים קודמים, אך אחרים פסעו ברצון דרך עבודה אישית רק על מעת לגלות התנגדות גדולה ואולי אפילו גמול של מוות. אנו שומרים עליכם, כפי שאתם אומרים על פני כדור הארץ. אנו שומרים כל דבר שאתם עושים משום שבזמן הזה, יקירים, קיים כאוס חדש הנוצר מפחדים הנשמעים בקול. יש לכם עתה על פני הפלנטה כמות טכנולוגיה כה רבה המאפשרת לכם לקלוט את כל החלקיקים יחדיו כשלם. הם נראים הרבה יותר גדולים מאשר הם באמת, ודבר זה תמיד נכון כאשר מדובר בצדדים החשוכים אשר תמיד נראים הרבה יותר גדולים מאשר הם באמת. לכן אנו מבקשים מכולכם להסתכל על כך בתוככם. מה אתם יכולים לשנות במערכות האמונה האישיות שלכם? מה אתם יכולים לשנות על מנת לעזור לכם לקרקע ולהשיג את הביטחון באורכם? כל שאנו מבקשים מכם לעשות, זה להיכנס אל תוך האנרגיה. רבים מכם נמצאים בדרך של מורים ומרפאים, והם מצליחים למדי להביא את האנרגיה שלכם אל כדור הארץ. המשיכו בכך ועזרו לאלה אשר רק עתה מתעורריםלקבל ביטחון. הם צריכים לצאת ולהתחיל ליצור מציאות על פי בחירתם במקום זו אשר תוכננה מראש, דבר שרוב האנושיים עושים.

הזדמנויות חדשות

כן, נספר לכם שישנם המתכננים קדימה. ישנם המתכננים והמייצרים פרויקטים הקשורים לחייהם, לעסקיהם, ולמקומות אליהם יגיעו תוך 5 או 10 שנים. מעט מאוד אנשים מתכננים מראש ברמה האישית והרוחנית, אולם עתה יש לכם את היכולת לכך. יש לכם אפשרות להחליט מי תהיו במהלך השנים הקרובות. יש לכם עתה הזדמנות למקם עצמכם במיקום הטוב ביותר בתוך גל ההזדמנויות החדש שמעולם לא ראיתם קודם לכן. כן, יקירים, יהיה כאוס ואתם תראו הרבה ממנו, משום שהקצב מהיר מאוד והאנושיים לא מסתדרים כל כך טוב עם שינוי. אולי משהו תמיד נעשה בדרך מסוימת, אולם לפתע תעשו אותו בדרך שונה לחלוטין. גלי האנרגיה מעלֵי הרטט מגיעים בקרוב, והראשון ייכנס לכדור הארץ בין ב- 4 ל- 17 למרס. כולם ייכנסו כגלים ויש עתה כה רבים עד שברמה מסוימת הם מתערבבים זה בזה. דבר זה גורם לשינוי מועט בציר הזמן ובכך יוצר קושי לחזות עתה את הימים המדויקים של שלושת האירועים האחרים; יחד עם זאת, אתם מתוכננים לקבל ב- 2017 ארבעה מחזורי אנרגיה אדירים.

עזרו זה לזה

אירוע שאירע לפני כשנתיים ואשר הכניס את הדברים להילוך כלל את החצייה של צירי הזמן זה בזה. האירוע שהתרחש היה גדול למדי, והוא בא לאחר שינוי קודם שאירע ב- 12.12. ארבעת האירועים המתקרבים הינם הזדמנויות ליצירת קפיצה דומה, באותו סדר גודל, וכולם יתרחשו במהלך 2017. מה יקרה לאלה אשר לא יוכלו לעשות את השינויים? ובכן, זו בדיוק הסיבה לכך שישנם עכשיו עובדי אור כה רבים על פני הפלנטה – לעזור לאלה הנמצאים בחלק האחר של הספקטרום. אנא אל תשפטו זאת כנכון או שגוי, משום שבכך תנטרלו את האנרגיה האישית שלכם. פשוט התבוננו והבינו שקיים באנושות טווח תדרים. למרות שיש רטט גבוה ורטט נמוך, האנושות יכולה להתקדם במהירות של האדם האיטי ביותר. בנוסף, ארבעת שינויי הרטט האלה מכוונים למטרה מסוימת. הבה נסביר.

היות וטווח התדרים של האנושות גדל בדרך זו, מעולם לא עברתם את אשר אתם חווים עתה על פני כדור הארץ. בעבר במצב כזה הייתם עוזבים עכשיו את הפלנטה, ואולי הייתם הולכים לאכלס פלנטה חדשה. איננו מתכוונים שהייתם עושים זאת באמצעות מה שאתם מכנים ‘חלליות’, אלא באמצעות גופכם הרוחני, כפי שעשיתם כבר פעמים רבות. היה זמן בו אכלסתם את מרס והנה אתם, חיים על פני כוכב שכן. בקרוב תתחילו לגלות דברים רבים נוספים, שכן עתה מרס מאוד מעניין אתכם. אחרי הכול זה השכן הקרוב אליכם ביותר. כן, אתם תגלו רבות על ההיסטוריה, למרות שברגע זה לא כולה תהיה ברורה במציאות הפיזית שלכם. זכרו, יקירים, דבר ראשון אתם רוח ורק אחר כך בני אנוש. להרמוניה בין השניים יש הזדמנות ליצור שינוי, לכן הבה נשוב לרגע אל טווח התדרים.

הגל הנסוג יסתיים

עם כל השינוי המדהים הזה, האנושות נעה כלפי מעלה. יחד עם זאת, היא נמצאת עתה בתוך גל נסוג. ההשפעה של גל נסוג היא יצירת הפרדה בכל דבר והוא עושה זאת בכל היבט של האנושות. זו הסיבה לכך שיש על פני כדור הארץ תחיה של ההפרדה. יש לה השפעה הגורמת לכך שהרטט הגבוה והרטט הנמוך מתרחקים עוד יותר. שוב, מתרחשת באנושות היפרדות במקום איחוד. עם ארבעת התנועות שתתרחשנה במהלך 2017 תוכלו להתחיל לקרבן חזרהולשנות את כיוון הגל הנסוג. זה אשר צפוי לכם עתה וזה דבר משמעותי. אם הדברים יישארו במסלולם, הגל הנסוג יסתיים תוך שנתיים – שלוש, והתוצאה תהיה שינוי כיוון מוחלט. תיהנו מהמסע, יקירים, משום שהוא ייתן תוקף להבנתכם את כוח הבריאה האישי.

התחילו לברוא עבור עצמכם

אתם הוויות בוראות, אך האם זה אומר שעליכם לברוא סט כללים שונה לכל דבר? לא, היות ואתם בוראים רק עבור עצמכם. התחילו לברוא את חלומכם הגבוה ביותר עם כל מה שנחוץ על מנת להביא אנרגיה זו אל תוך הווייתכם. אנשים רבים חוסמים את ליבם ומגנים על עצמם מהכעס והצפיפות אותם הם חשים סביבם. אנו מאתגרים אתכם לנצל את ההזדמנות לנוע בכיוון ההפוך ולהרחיב ולשפר את עצמכם. אם תיפלו לפחד, ייקח לגל הנסוג זמן רב יותר להפוך את כיוונו. מלאו עצמכם באור מהבית בכל הזדמנות. אלה הם פוטונים המלאים באור בתוך גופכם. בקרוב נחלוק עמכם עוד בנושא זה, אולם בעצם זה כרוך בלמידה של האופן בו האנרגיה נעה, כדי שתוכלו למלא עצמכם באור באופן מודע. במהלך שבע השנים האחרונות מסתגל גופכם באיטיות לכך שיוכל לשאת יותר אור. לאור זה השפעות מדהימות בעולם הסובב אתכם, מכיוון שהזמנים החדשים מגיעים. בשנה הבאה לבדה יהיו לכם צעדים משמעותיים, ואנו קצרי רוח לראות באיזה אופן תפתרו סיטואציות אלה. צעדים אלה יפתחו את דלת המַשל להבנת הרב-ממדיות, כמו גם להבנה מלאה של הרוח שלכם. זכרו, מי שבאמת הנכם זה מה שיש לכם מתחת לכל הכאוס הקיים עתה בעולמכם.

יקירים, קחו מלים אלה. הפכו אותן לשלכם, שכן לכל אחד מכם כאן יש כאן מסר טיפה שונה אותו אנו מוסרים, וכך זה אמור להיות, מכיוון שלמרות שאנו משתמשים במלים מסוימות על מנת שתגענה לכולם, אנו מדברים לכל לב באופן אישי. אתם יודעים מי אתם ואנו מכבדים אתכם על עבודתכם יותר מאשר אי פעם תוכלו להבין. אמצו ללבכם את אותן ארבע תנועות הצפויות להגיע – את ההזדמנויות המדהימות האלה – ודעו שזו הסיבה לכך שמלכתחילה באתם לכדור הארץ. המשיכו בעבודה הטובה.

בכבוד גדול אנו מברכים אתכם בדרכים אלה. אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה בכל הזדמנות הנקרית בדרככם. טפחו זה את זה כאשר ההזדמנות מגיעה ושחקו היטב ביחד על פני כדור הארץ החדש. אני שומר הזמן ואני עוזב אתכם באהבה.

אספבו

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2017  www.espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדית ל- www.espavo.org ולמתרגמת. תודה על העזרה בהפצת האור!