Ekim 2016

YUVA’NIN ANILARI

Selamlar Sevgili Varlıklar, Yuvadan Selamlar.

Uzun süredir içinde yaşadığınız enerjiyi size getiriyoruz. Yuva’dan gelen bu enerjiyle sizi yıkıyoruz. Böylece kim olduğunuzu hatırlayabileceksiniz. Gerçek şu ki bu varlıklar her zaman sizin etrafınızda. Evet, sizler Yuva’nın enerjisini getirmek, kanallık ve meditasyon yapmak ve iletişim kurmak için kendinizi aşıp ruhlar dünyasına ulaşıyorsunuz. Fakat aynı zamanda bedeninizin her bir hücresinde Yuva’ya ait anıları taşıyorsunuz. Size şunu söyleyelim, önünüzdeki birkaç ay boyunca dünya gezegeninde değişiklikler olacak.

Hayata Dair Yeni Bir Anlayışla Yaşamayı Öğrenmek

Enerji değişiyor ve insanlar kendilerini farklı bir açıdan görebiliyorlar. Olayları daha geniş bir açıdan görmek her zaman kolay değildir ve aslında bu dünya gezegeninde büyük çaba gerektiren bir iştir. Önünüzdeki potansiyel budur. Önünüzdeki yılın tamamı “hayat” dediğiniz süreci farklı bir açıdan yaşamayı öğrenmekle ilgili. Diyelim ki gecenin bir yarısı uyandınız, yataktan kalktınız, sabahlığınızı giydiniz ya da normalde yaptığınız işleri yaptınız. Sonra ışığı açtınız ve birdenbire tamamen farklı bir yerde ve farklı bir hayatın içinde olduğunuzu fark ettiniz. Belki de birkaç hafta önce bu yere taşındığınıza dair belli belirsiz bir anınız var ama her şeyi tam olarak hatırlayamıyorsunuz. Kendinizi nasıl ayarlar ve bu yeni hayata uyum sağlarsınız? Neyi ararsınız ve tutkunuza nasıl yer bulursunuz? Yuva’dan getirdiğiniz parça budur, insan taklidi yapan bir ruh olarak hatırlamaya çalıştığınız parça. Her biriniz bununla yeni yollarla çalışmaya başlıyorsunuz.

Öğretmenlerin Ortaya Çıkmasına İzin Verin

Bu yeni enerji sayesinde küllerin arasından yeni öğretmenler ortaya çıkacak ki bu şu anda gerçekleşiyor. Umuyoruz ki bu mesaj dinleyen herkese ulaşır çünkü pek çoğunuz buradaki başka bir insana ulaştırmayı ummadığınız mesajlar taşıyorsunuz. Yuva’dan gelirken sadece sizin taşıyabileceğiniz özel anılar getirdiniz. Dokunabileceğiniz, ulaşabileceğiniz ve Yuva’nın anılarıyla harekete geçirebileceğiniz başka bir insan gördüğünüzde bu anıları geri getirin ve bu deneyimi günlük hayatınızın bir parçası haline getirin. Bunlar harika zamanlar sevgili varlıklar. Çünkü insanlar yeni yeteneklere sahip. Her ne kadar yeteneklerinizin ve sihrinizin boyutlarını anlamaktan sizi alıkoyan güvenlik kilitleriniz olsa da bu yeni ve yüksek bakış açısını kazandıkça işler değişmeye başlayacak. Göreceksiniz ki sizler geçici bir süre için buraya gelen ve gezegendeki diğer varlıklardan ve Yuva’dan ayrıymış gibi davranan tanrılarsınız. Fakat bağlantınız kopmadı. Siz her zaman buradasınız.  Kalplerinizi ellerimizde tutuyoruz ve sizi destekliyoruz özellikle de zor bir insan deneyimi yaşadığınız zaman. Böyle yaparak Yuva’da geçirdiğiniz zamanları, yerküreye gelme planları yaptığınız, bu tohumları ektiğiniz, buraya getirmek istediğiniz bütün parçaları taşımak için hazırlandığınız zamanları size hatırlatıyoruz.

Sihrin Gerçekleşmesi İçin Rahatlık Sınırlarınızın Dışına Çıkın

Buradasınız, başardınız. Ve şimdi mümkün olan her yolla tutkunuza adım atmanız için gereken bütün imkanlar size açılıyor. Eğer bu büyük bir adımsa ve siz bütün hayatınızı değiştirmek zorunda kalırsanız örneğin yeni bir şehre taşınmak gibi, bir şekilde her şeye el atmanız gerekir. En azından farklı bir yatak odasında uyandığınızda yeni bir deneyiminiz olur, öyle değil mi? Hayatlarınız çok hızlı şekilde değişiyor ve sizler daha önce deneyimlediğinizden çok daha fazla değişimi kaldırabilecek durumdasınız. Çoğu zaman rahat ettiğiniz sınırlar içinde kalabilmek için yollar ararsınız. Yeni bir eve, yeni bir mahalleye, yeni bir çevreye girer ve her bir küçük detayla uğraşarak onu kendinize göre ayarlamaya çalışırsınız. Duvarları en sevdiğiniz renge boyar, evinizi kendi enerjinizi en iyi şekilde yansıtan ve sizi rahat ettiren en sevdiğiniz eşyalarla döşersiniz.  Fakat bazen kendiniz için güvenli hale getirdiğiniz bu yerler aynı zamanda sizi ilerlemekten alıkoyabilirler. Sıklıkla sihrin gerçekleşebilmesi için bu rahatlık alanının dışına çıkıp orada yeterince uzun süre kalmak gerekir. Dünya gezegeninde önünüzdeki yenilik budur çünkü yerküredeki her bir insanın kendi sihrini görebildiği zamanlar gelecek. Etraflarındaki insanlar üzerinde ve aynı şekilde yerkürenin diğer bölümlerinde yarattıkları etkiyi görebilecekler. Kendiniz hakkında bu şekilde düşünmeye alışık değilsiniz. Fizik kurallarını ve dünya gezegenindeki temel anlayışları öğrendiniz fakat ruhani fizik ve sihir de şu anda gerçekleşiyor.

İnsan Oyunu Yerine Ruhun Oyunu

Dünya gezegenine yerleştirilen bir taban enerjisi var. Bu enerji her insana kendi potansiyelinin ötesine erişme şansı verecek. Başlangıçta insanlar bunu hissettiklerinde geri çekilme eğilimi gösterecekler çünkü bu fırsatla beraber gelen sorumluluklar da var, öyle değil mi? İnsanlar bazen her türlü sorumluluk ihtimalinden kaçarlar. Sevgili varlıklar, size şunu söylüyoruz, bu sorumluluğu alın, içine atlayın ve başarısız olma cesareti gösterin. Çünkü bunu yaptığınız zaman kaybedecek hiçbir şeyiniz olmayacak. O zaman insan oyunu oynayan ruhlar yerine ruhun oyununu oynayan ruhlar olacaksınız. Ortaya çıkmayı bekleyen pek çok sihirli alan var ve hepiniz kendi sihrinizi keşfediyor olacaksınız. Sihrinizi keşfetmenin en kolay yolunu bilmek ister misiniz? Başka birine kendisininkini keşfetmesinde yardım edin. Ellerinizi uzatın ve başka birinin sihrini ona geri yansıtın. Bu Yuva’dır. Yuva’dayken sevgili varlıklar, her bir bireyin parçası olursunuz. Her taş ve her yaprak, her şey sizin parçanızdır. O yüzden bunu bir parmağınızın elinize, elinizin kolunuza ve onun da vücudunuza ait olduğunu hissettiği şekilde hissedersiniz. Sizden hatırlamanızı ve yerküreye getirmenizi istediğimiz şey derin sevgi bağlantısı ve destek anlayışıdır. Kim olduğunuz ve nereye gittiğinizi düşündüğünüz önemli değildir.

Siz Her Şeyin Parçasısınız

Pek çok fırsat var sevgili varlıklar. Evet, 2017 yılında hem kendinizi hem de insanlığı daha yüksek bir açıdan görmeyi öğreneceksiniz. Bu aynı zamanda pek çok hayalinizin gerçekleşmesi için kapıları açacak ve her zaman istediğiniz şeylere ulaşma imkanınız olacak. Bunu şimdi yapın. Bu ışık ve enerjiye adım atmanıza yetecek kadar uzun bir süre korkularınızdan sıyrılın. Perdenin bu tarafında sizin için tezahürat yapıyoruz ve şimdiye kadar duyduğunuz en şiddetli alkışı koparıyoruz.

Bir zaman gelecek sevgili varlıklar, yerküredeki işiniz bitecek ve bu fiziksel bedeni bırakacaksınız. Bu fiziksel balonu memnuniyetle bırakacaksınız çünkü o çok ağır ve idaresi de zor. Onu bırakıp Yuva’ya döndüğünüzde sizi ancak hayal edebileceğiniz şekilde karşılayacağız. Bu sadece sizin için değil bizim için de bir tekrar birleşmedir. Cennet siz ayrıldığınızdan beri eskisi gibi değil ve sizi Yuva’da sabırsızlıkla bekliyoruz. Bu arada, şu anda olduğunuz yerde Yuva’yı yaratabilmeniz için gereken fırsatları size verebilmek için her şeyi yapıyoruz. Sizi tahmininizden çok daha fazla seviyoruz. Yerküre değişiyor, sizler de öyle.

Sizi seyretmek bizim için büyük bir onur. Sizden birbirinize karşı en yüksek seviyede saygı göstermenizi istiyoruz. Her fırsatta birbirinizi destekleyin. Bu yeni oyunu beraberce oynayın. Sizler her şeyin parçasısınız. Yolculuğun tadını çıkarın.

Espavo,

Grup

 

Espavo kelimesi eski Lemurya’da selamlamadır.

Anlamı: Gücünü üstlendiğin için teşekkür ederim.

 

Copyright Notice:
Copyright 2000 – 2016 www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part. Please credit: http://www.espavo.org.