אוקטובר 2016

זיכרונות מהבית

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
וכל חודש משוכתב ומועלה לאתר(באנגלית).

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מאת הקבוצה

משואות האור
אוקטובר 2016
הוגש בשידור חי ביום 24.9.2016

 

זיכרונות מהבית

ברכות יקירים. ברכות מהבית.

אנו מביאים לכם את האנרגיה אשר בתוכה חייתם זמן ארוך מאוד. אנו שוטפים אתכם באנרגיה מהבית על מנת שתוכלו להיזכר מי אתם. האמת היא, שישויות אלה תמיד נמצאות סביבכם. נכון, אתם יוצאים מתוך עצמכם ופונים אל העולם הרוחני על מנת ליצור קשר, לתקשר, לעשות מדיטציה ולהביא את אנרגית הבית. יחד עם זאת אתם נושאים עמוק בתוך כל אחד מתאי גופכם את כל אותם זיכרונות מהבית. נספר לכם שבמהלך החודשים הבאים, הדברים על פני כדור הארץ ישתנו.

ללמוד לחיות עם נקודת מבט חדשה על החיים

האנרגיה משתנה והאנשים יוכלו לראות עצמם מנקודת מבט חדשה. לא תמיד קל לראות דברים במונחים של נקודת מבט גבוהה יותר, ולמעשה, על פני הפלנטה,  דורש הדבר מאמץ אדיר. כך הולכים הדברים להיות. כל השנה הבאה תעסוק בללמוד  לחיות מתוך נקודת מבט חדשה של הדבר הנקרא “חיים”. מה אם הייתם מתעוררים בבוקר, יוצאים מהמיטה, מתלבשים – או לחלופין קמים בלילה, מבצעים את פעילות הרגילה שאתם נוהגים לעשות באמצע הלילה, ואז לפתע, כאשר הייתם מדליקים את האור, הייתם מבינים שאתם נמצאים במקום ובחיים אחרים לחלוטין? יתכן שהיה לכם זיכרון מטושטש של המעבר למקום האחר הזה מספר שבועות קודם לכן, אך אינכם יכולים לחבר את כל התמונה. באיזה אופן הייתם מתאימים עצמכם ומתאקלמים בחיים חדשים אלה? מה הייתם מחפשים והיכן הייתם ממקמים את תשוקתכם? זה החלק שהבאתם מהבית, הפיסה שאתם מנסים לזכור כרוח המעמידה פני בן אנוש. כל אחד מכם מתחיל לעבוד עתה בדרך חדשה זו.

אפשרו למורים להגיח

עקב אנרגיה חדשה זו,המורים יגיחו מתוך האפר של כל דבר, וזה הדבר המתרחש ממש עתה. אנו מקווים שלכל המאזינים דבר זה מזכיר את הבית, שכן רבים נושאים מסרים שמעולם לא חשבתם שתוכלו להביא לבן אנוש אחר כאן. הבאתם זיכרונות ייחודיים מהבית שרק אתם יכולתם לשאת. כאשר אתם רואים אדם אחר בו אתם יכולים לגעת, אליו אתם יכולים להושיט יד ולעורר אותו באמצעות הזיכרונות מהבית, אתם מקרבים אותו למקום בו אתם חיים כל יום. אלה זמנים נפלאים, יקירים, מכיוון שיש לכם יכולות חדשות. למרות שיש לכם הגנות רבות המיועדות לשמור עליכם מפני הבנת ההיקף המדויק של יכולותיכם והקסם שלכם, כל זה מתחיל להשתנות היות ואתם מתחילים להסתכל על הדברים מנקודת המבט הגבוהה יותר הזו. אתם תראו שאתם אל בלבוש אדם – אשר באופן זמני מעמיד פנים שהוא מנתק עצמו מכל ההוויות האחרות על פני הפלנטה ובבית, אך בעצם הוא אינו מנותק. אתם תמיד כאן. לבבותיכם נמצאים בידינו והרבה פעמים אנו תומכים בכם, במיוחד כאשר יש לכם חוויה אנושית קשה. בעשותנו זאת, אנו מזכירים לכם את אותם זמנים בהם הייתם בבית כאשר תכננתם להגיע לכדור הארץ, זרעתם את הזרעים, והתכוננתם לשאת את כל החלקים החשובים אותם רציתם להביא.

צאו מאזור הנוחות ותנו לקסם לקרות

אתם כאן והצלחתם! עתה הדברים ייפתחו כך שכולכם תוכלו להיכנס לתשוקתכם בכל מיני דרכים. זה יקרה בגדול, ובסופו של דבר תשנו לחלוטין את חייכם, כמו לעבור לעיר חדשה. בדרך כלשהי אתם תגעו בכל דבר. לפחות אתם חווים משהו אחר בעודכם מתעוררים בחדר שינה אחר, לא כן? חייכם משתנים במהירות גדולה מאוד ואתם מסוגלים לשאת יותר שינויים מאשר אי פעם בעבר. פעמים רבות אתם מתאמצים על מנת להישאר באזור הנוחות. אתם עוברים בית, לסביבה חדשה, לאזור חדש, ואז אתם מאקלמים את הכול בכך שאתם עושים התאמה אישית לכל פרט, ולו הקטן ביותר. אתם צובעים את הקירות בצבעים אהובים, מקשטים את המרחב בדברים יפים המשקפים את האנרגיה שלכם והגורמים לנוחותכם. אולם לעתים, אותם מקומות שהפכתם למקומות בטוחים עבורכם, יכולים גם למנוע מכם מלהתקדם. לעתים דרושה אותה פסיעה נוספת על מנת לצאת מאזור הנוחות למשך זמן מספיק ארוך כדי לאפשר לקסם לקרות. דבר זה נמצא עתה מולכם על פני הפלנטה ארץ, ויגיעו זמנים בהם כל בן אנוש יוכל לראות את הקסם של עצמו. הוא יוכל לראות את ההשפעה שיש לו על הסובבים אותו, כמו גם את ההשפעה שיש לו על חלקים אחרים של כדור הארץ. האם אתם יודעים שאתם יכולים לפזר ענן בשמים בכך שתחשבו על כך? אינכם רגילים לחשוב על עצמכם באופן זה. למדתם את חוקי הפיזיקה שלכם ואת ההבנה הבסיסית של כדור הארץ, אולם קיימים גם פיזיקה רוחנית וקסם המתרחשים ממש עתה.

לשחק את משחק הרוח במקום את המשחק האנושי

על פני כדור הארץ ממוקמת עתה אנרגיה בסיסית, אשר תאפשר לכל בן אנוש להיכנס אל תוך מגוון יכולות גדול יותר. בהתחלה, כאשר אנשים חשים בכך, יש להם נטייה לסגת, שכן יכולת זו נושאת עמה גם אחריות, לא כן? לעתים האנושיים נרתעים מכל אפשרות של אחריות. יקירים, נאמר לכם לקבל על עצמכם את האחריות, לקפוץ אל תוך הדברים ולהעז להיכשל, משום שברגע שתעשו זאת, לא יהיה לכם יותר מה להפסיד. זה יהיה הזמן בו תשחקו את המשחק של הרוח המשחקת את המשחק במקום המשחק האנושי. ישנם מקומות קסומים רבים שהולכים להופיע ואתם הולכים לגלות את הקסם. האם אתם רוצים לדעת מהי הדרך הקלה ביותר לגילוי הקסם? עזרו למישהו אחר לגלות את הקסם שלו. הושיטו יד והקרינו חזרה למישהו אחר את הקסם שלו. זה הבית. כאשר אתם נמצאים בבית, יקירים, אתם חלק מכל אדם ואדם. כל אבן וכל עלה, הכול הינם חלק מכם,ולכן אתם חשים זאת בדיוק באותה דרך שהאצבע הינה חלק מכף היד, שהינה חלק מהזרוע כולה, אשר בתורה הינה חלק מהגוף. זה הדבר שאנו מבקשים מכם לזכור ולהביא אל כדור הארץ: החיבור של האהבה העמוקה וההבנה של התמיכה, ואין זה משנה מי אתם או לאן אתם חושבים שאתם הולכים.

אתם חלק מהכול

יקירים, קיימות הזדמנויות רבות מאוד. כן, בשנת 2017 תלמדו לראות את עצמכם, ואת כלל האנושות, מנקודת מבט גבוהה יותר. נספר לכם גם שדבר זה פותח דלתות להתגשמות רבים מחלומותיכם, וליכולת להשיג את כל מה שתמיד רציתם לעשות. עשו זאת עכשיו. שחררו את הפחדים לפרק זמן מספיק ארוך על מנת שתוכלו להיכנס לאנרגיה ולאור. אנו מריעים לכם מהצד הזה של הצעיף במחיאות כפיים רועמות  יותר מאשר אי פעם שמעתם.

יגיע הזמן, יקירים, בו תעזבו את הגוף הפיזי – בו תפקידכם על פני האדמה יסתיים. בשמחה תשילו את הבועה הביולוגית משום שהיא כבדה, מכבידה, ולעתים תכופות קשה לנהל אותה. כאשר תשחררו אותה ותשובו הביתה, נחגוג זאת עמכם בדרכים שאתם רק יכולים לדמיין. זה החיבור והמפגש שיהיה לא רק עבורכם, אלא גם עבורנו. המרומים לא היו אותו דבר מאז שעזבתם ואנו מחכים חסרי סבלנות לשובכם. בינתיים, נעשה כל שביכולתנו על מנת לתת לכם הזדמנויות ליצור את הבית במקום בו אתם נמצאים עתה. אנו אוהבים אתכם יותר מאשר אתם יודעים. כדור הארץ משתנה, וכך גם אתם.

אנו מתבוננים בכם בכבוד גדול ביותר. אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה בסדר גודל גבוה ביותר. טפחו זה את זה בכל הזדמנות הנקרית בדרככם ושחקו יחדיו והיטב את המשחק החדש הזה. אתם חלק מהכול. תיהנו מהמסע.

אספבו, יקירים.

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2016  www.espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדית ל- www.espavo.org ולמתרגמת. תודה על העזרה בהפצת האור!