ספטמבר 2016

לרכב על הגל אל תוך 2017
מקום חדש אליו יוכלו האנושיים

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
וכל חודש משוכתב ומועלה לאתר(באנגלית).

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מאת הקבוצה

משואות האור

ספטמבר 2016

הוגש בשידור חי ביום 27.8.2016

 

לרכב על הגל אל תוך 2017

מקום חדש אליו יוכלו האנושיים ללכת

ברכות יקירים,

בעוד המשחק שלכם נמצא בעיצומו, אנו מצטרפים אליכם ביום זה על מנת לחלוק עמכם מידע נוסף ביחס לגל האנרגיה המגיע. למעשה זה יותר מאשר גל אחד, היות ואנרגיות רבות מגיעות אליכם מחלקים שונים של היקום. מרתקת אותנו העובדה שגיליתם לאחרונה פלנטה הדומה לכדור הארץ בכוכב קרוב אליכם, ממש באזור הישיב. * הוא מושלם ביכולת תמיכת החיים שלו, וגודלו דומה מאוד לזה של כדור הארץ. כאשר חוקרים את שמי הלילה ומחפשים מידע, למעשה מחפשים מקום חדש אליו יוכלו האנושיים ללכת, ואכן כך תעשו. האמינו לנו. יגיע זמן בו תגיעו גם למארס, שהינו אחד מהדברים החדשים. נספר לכם, יקירים, שבדרך מסוימת תגלו עליו את העקבות שלכם, שכן הייתם שם כבר פעם. פעם היו חיים על מארס, חיים שוקקים, ואתם הייתם שם. זו הסיבה שכה מרתק אותנו כאשר אתם ממציאים את הדמויות המארסיאניות עם שתי אנטנות קטנות היוצאות מהראש, ומסיבה כלשהי הם תמיד ירוקים. לדעתנו זה נפלא!

נקודות מבט רבות על חייכם

יקירים, האנרגיות אותן חוויתם על פני כדור הארץ, במיוחד במהלך השנה הנוכחית, גרמו לכם לחוש מתוחים כבר פרק זמן. זה היה סוג של אתגר, מכיוון שהן איפסו אנרגיות רבות, וזה בדיוק מה שזה. כאשר אתם עוברים לרטטים גבוהים יותר, כל מה שתכננתם לעצמכם ואכן עשיתם – בין אם מדובר במערכות אמונה, משפחה או מערכות יחסים – על כל הדברים האלה היה לעמוד בפני בחינה מדוקדקת של רטטים גבוהים יותר. מה הסיבה לכך? ובכן, כאשר אתם משנים את נקודת המבט, אתם משנים את חזונכם. הסתכלו על משהו מכאן, וברגע שאתם מתבוננים בו משם יש לכם נקודת מבט שונה. למעשה זה הדבר שמתרחש עבור כולכם, והוא מאפשר לכם לראות אירועים הקשורים לחייכם מנקודות מבט רבות.

למען האמת, הגיעו אליכם גלי אנרגיה כה רבים שלמדתם לשחות בהם ולעבור בין הרמות השונות במהירות גדולה. רבים על פני הפלנטה חווים תסכול, ויש גם כאלה המנסים לרתום אותו. התסכול מגיע מכך שאינכם יכולים לראות את הבריאות שלכם, וגם מתוך כך שאתם בוראים מודעים אשר לעתים אינם יכולים ליצור, או להיות עדים להשפעתם על העולם. דבר זה יוצר תסכול פנימי גדול, אשר בסופו של דבר ימצא את דרכו החוצה בדרך זו או אחרת.

מה זה? מה קורה? יקירים, הבה נסביר.

התבוננו בגל האנרגיה המגיע

כאשר מגיע גל של אנרגיה, או גל של אור, יש לכם גם כיוון. הגל רק עובר מכיוון אחד למשנהו. אולם אם מגיע עוד גל אנרגיה מכיוון שונה לחלוטין, הוא משפיע על הרמוניית הגל. יקירים, אם אינכם מצליחים להבין את הדברים לעומק, אל תדאגו יותר מדי. לקראת סוף ספטמבר השנה, מגיע גל אשר יצטרף במהירות רבה לגל אחר. בעצם הגל מגיע מגרם השמים קוויזר, שהוא קריסה מוחלטת של כוכב שהתפוצץ. כאשר כוכב מתפוצץ יוצאת אנרגיה ליקום, ולעתים עוברים עידנים לפני שהיא נוחתת על פני מטרתה המתוכננת. במקרה הזה המטרה המתוכננת היה כדור הארץ, וכאשר אנרגיה זו תתגלה, הגל ישתלב בה במהירות על מנת להניע קדימה את ההתפתחות האנושית. בדרך כלל תחשבו שזה דבר נפלא. אנו מתפתחים לרמת ההתפתחות הבאה וזה לא דורש הרבה זמן, נכון? בדיוק! זה אומר גם, שכל אותם דברים שארגנתם עם השלמות הבלתי מושלמת יתחילו עתה להתגלות. הודות לתנועה המהירה ולהסלמה, בחלק מהמערכות – כמו המערכת הכלכלית –תתקלו באתגרים. ישנם מקומות רבים בהם למעשה יכול דבר זה ליצור אתגרים, ומאחר וארצות הברית מתנדנדת על הסף כבר פרק זמן לא קטן, מאוד יתכן שזה יתחיל אצלה. החלק הקריטי, יקירים, הוא, שאינכם צריכים לעבור אף אחד מהקשיים האלה. זה הדבר שברצוננו שכולכם תזכרו בלבכם בעודכם עוברים את הגל הזה.

בין 27.9 – 17 ינואר: גלים של תנועה קדימה, חזרה לאחור, ואז שוב קדימה

הגל יגיע לראשונה ב- 27.9, אולם הוא נמצא בתנועה כבר פרק זמן לא קטן כך שלא ניתן להגדירו יותר כגל כפי שהוא היה פעם. מסיבה זו רק אנשים מאוד רגישים ירגישו את השינויים המוקדמים. מיד לאחר מכן, ישתלב הגל עם גל נוסף אשר יביא יכולות של התפתחות מהירה לרמה אחרת. ברור שעשיתם זאת כבר בעבר. עתה אתם עוברים מעט מהמהמורות הקטנות, משום שהאנושיים פשוט אינם יודעים באיזה אופן לנוע במהירות כה גדולה לסט הבנות חדש לחלוטין. הפעם תצליחו, היות ולמעשה כבר הצלחתם לא רע. כאשר אנו מסתכלים על ציר הזמן, יקירים, אנו יכולים לספר לכם שהצלחתם בזאת מאוד. אנו מוכרחים להחזירכם לרגע הנוכחי, שכן הדברים עדיין לפניכם. דעו שאנו מאוד גאים בעבודה שאתם הולכים לעשות, שכן תקרקעו כמות מאוד גדולה של אור. רבים מכם נמצאים על פני הפלנטה על מנת להיות כאן בדיוק ברגע הזה. הבה נדבר על הדברים האופייניים אשר קורים לאנושיים כאשר הם קופצים במהירות מאוד גדולה ועליהם להתאים את כל אשר תומך בהם. בעבר, יקירים, התאמתם אפילו רבים מהחוקים שלכם, וההסכמה הקולקטיבית שיקפה זאת.

ברור שהדבר שמתרחש הוא, שתמיד יש רתיעה. בעצם כל אלה הם גלים, לכן כל עוד הם נעים קדימה, לאחור ושוב קדימה, תמיד תמשיכו להתקדם. באופן זה האנושות תמשיך להתפתח, לכן אל תתייאשו כאשר מתרחשת נסיגה. דבר זה יתחיל לקראת סוף ספטמבר ויוביל אתכם במהלך השנה כולה; זה יכניס אתכם למרחב של רמה בסביבות ה- 17 לינואר. החיבור והאנרגיה יפתחו בשנה הבאה את הדלתות לרוב הדבריםהצפויים להגיע, שכן רמות התכנון נעשו באמצעות אנשים בעלי ההשפעה אליהם אתם מקושרים, באמצעות התקוות והחלומות. אלה אשר נמצאים פה השאירו את הכנפיים שלהם בבית והם מעמידים פנים שבתקופת חיים זו הם בני אנוש.

יצירת הבית

יקירים, אתם בסדר גמור. רבים מכם חוו מתח קיצוני של התנתקות כאשר הם עזבו את הבית בעודם באים על מנת לשחק את משחק העמדת הפנים של היותם בני אנוש. פתחתם את עיניכם בתוך צורה פיזית, חיפשתם את הבית אך לא הייתם מסוגלים למצוא אותו. אהה, אך אינכם הולכים למצאו משום שאתם תיצרו אותו, והזמן לכך קרוב יותר מאשר אתם יכולים לדעת.

גל האנרגיה המגיע יישאר מספר חודשים; הוא מגיע בעקבות חוזה וזה דבר בלתי רגיל. לכל בן אנוש יש הזדמנות לקפוץ לרמות חדשות. נספר לכם גם, יקירים, שגם לרטט האישי יש טווח תדרים. אם הייתם משווים את רמת הרטט הגבוהה ביותר עם הנמוכה ביותר הקיימות במין האנושי, זה יהיה טווח התדרים של האנושות הקולקטיבית. לא רק שטווח התדרים נע במהירות רבה מאוד בהתפתחויות מסוג זה, אלא שהוא נוטה אף להתארך מעט. הרטטים הגבוהים הופכים להיות מעט יותר עמוקים ומרוחקים זה מזה מאשר הרטטים הנמוכים. דבר זה גורם לדאגה רבה וזה משהו שאנו עוקבים אחריו כאן. כאשר אתם מתחילים להפריד עצמכם זה מזה על פני כדור הארץ, הופך הדבר להיות מאתגר ומזה נובעים רבים מהתסכולים, ההגבלות, והכעס המתרחשים עתה על פני הפלטה. חוסר הנוחות הקיים עתה אצל רבים, נובע משום שלא תמיד יש לכם קשרים על מנת ליצור. יקירים, נבקשכם להתכונן לכך ולהכין עצמכם להשתמש בחלומותיכם. התחברו עם המתקשרים ועם האני הגבוה על מנת להתחיל לקבץ את הדברים יחדיו. מה הסיבה לכך שאתם נמצאים כאן? מה באתם לעשות? היכן נמצאת תשוקתכם? מהי פיסת הפאזל אותה הבאתם? לרובכם די ברור מהי, ורבים נמצאים כבר פרק זמן בדרך לתבוע את תפארתם במשחק של הבחירה החופשית. הקסם נכנס כבר להילוך, ואנו מבקשים מכם לצעוד קדימה ולשאת את האור. אתם יכולים לפחד או לאהוב, אך אינכם יכולים לעשות את שני הדברים בו זמנית. מהי, אם כן, כמות האהבה שיש ביכולתכם להביא לפלנטה זו? האם אתם יכולים לראות את כל היופי שסביבכם ולחלוק אותו עם הסובבים אתכם? זה יהיה דבר חשוב ביותר בזמנים המגיעים, שכן האנושות מקווה להעלות את רמת הרטט כבר פרק זמן. הייתם במסלול איטי ויציב, אולם עתה מדובר על קפיצה מהירה קדימה, כאילו בקצב מעריכי. יקירים, זה מושלם עבור מה שיש לכם בראש.

יש יותר הזדמנויות מאשר סגירת דלתות

רוב האנושיים אינם אוהבים לזוז בקצב כה מהיר. תזוזה כזו יוצר אדוות המשפיעות על הסובבים אתכם, דבר שעליהם להתמודד עמו. התחילו לעבוד עם זה עתה בכך שתפתחו את ההזדמנויות הללו בפני חברים ומשפחה. מה היה קורה אם משהו באמת גדול היה מתרחש? כיצד ניתן להיות חלק מהפתרון במקום חלק מהבעיה? האם תחליקו אל הפחד אם משהו יקרוס במפתיע או שאינו עובד בסדר? אתם יכולים פשוט להתבונן קדימה ולומר: “זה חלק מהשינוי המדהים המתרחש אצל האנושות כולה.” ואז להיכנס לזה. אנו מבטיחים לכם שיש יותר הזדמנויות מאשר דלתות נסגרות, קרוב לשתיהזדמנויות על כל דלת נסגרת, אז תיהנו מהמסע. בעודכם מתחילים לנוע אל תוכו, אם לא מצאתם את המרחב קודם לכן, תכירו אותו עכשיו. כאשר אתם נכנסים לרטטים הגבוהים יותר, משתנות נקודות המבט שלכם ותוכלו לראות בשיעור גדול יותר ובהיבט נרחב יותר. בזאת תבינו שאתם מחזיקים חלק מהמפתח. בכך שתקרקעו את האור ותאחזו באהבה, תתחילו לשנות את העולם, כל פעם לב אחד. יקירים, זו הדרך הטובה ביותר בה ניתן להשיג זאת.

אנו מריעים לכם על משחקכם,על השינויים ועל כל ההתקדמות שהתקדמתם בעבר, ואפילו לאלה אשר מתחילים ממש עתה. הקשרים מדהימים. האנרגיה שלכם נמצאת כאן עתה, ואנו אוהבים אתכם יותר מאשר תוכלו לדעת.

בכבוד גדול ביותר אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה. טפחו זה את זה בכל הזדמנות. יקירים, דעו שאתם מתבוננים בעיני עצמכם ומשחקים היטב ביחד.

אספבו,

הקבוצה

  • אזור ישיב – הוא אזור בחלל שבו מתקיימים תנאים מתאימים לקיום חיים בדומה לתנאים המאפשרים חיים ע”פ כדור הארץ

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2016  www.espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדית ל- www.espavo.org ולמתרגמת. תודה על העזרה בהפצת האור!